1/8 - Njemačka-Engleska

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko prolazi?

Njemacka
86
59%
Engleska
60
41%
 
Ukupno glasova: 146

Avatar
bad_boy
Postovi: 592
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:10
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la bad_boy » 27 jun 2010, 19:58

Isnar je napisao/la:Ovako, posto je Engleska zavrsila svoj nastup na SP, mislim da je najbolje da i ja zavrsim sa ovim cirkusom. Vidim da su moderatori obrisali moje komentare, nek su, ionako nisu za foruma. Htio bih da upoznam sve koje sam prozvao a posebno osobu pod nickom @Bilal, koji je sve jako licno primio, da ja zapravo nemam nista protiv vas, nemam problem ni sa dijasporom, nemam problem ni sa Njemackom, nemam problem ni sa Commomwealthom, nemam problem ni sa cim sta sam pisao vezano za ovaj forum. Pisao sam osobi pod nickom @sarajlija_89 da je ovo moj nacin da ispoljim licne frustracije radi nekih totalno desetih stvari koje nemaju veze ni sa cim navedenim. Ovaj forum mi je u zadnja 2-3 mjeseca koristio isklkucivo kao poligon za istresanje nervoze. Niti jedna osoba kojoj sam se ovdje direktno i indirektno obratio nema razloga da se osjeca prozvanom. Jedini problem je taj sto sam pretjerao u svemu tome i sto su neki ljudi, opravdano, reagovali na moje lijeecnje zivaca. Vjerovatno je najblizi istini bio onaj sto je rekao da san naograjso :) Nikom ne zamjeram ni ko me je prvi napao ni ko je reagovao na moje cirkus poruke, a ako mi neko zamjera radi ovog svega ja njemu ne zamjeram zato sto mi zamjera, po meni ima svako pravo. Ono sto nije tacno u cijeloj prici je to da sam dijete od 12-13 godina. Ja sam trenutno apsolvent na PMF-u odsjek Fizika i uskoro cu postati profesor. Sada ce mnogi reci jadna djeca kojoj cu ja predavati. Jesu, ako se budem ponasao kao na forumu... ali to nikad nece biti slucaj... ja ovaj forum ili bilo sta vezano za internet nisam smatrao ozbiljnim, a ipak sam trebao da to smatram ozbiljnijim nego sto jesam. Ko moze nek mi halali, ko ne moze ne krivim ga... ono sto priznajem jeste to da sam pretjerao sa ovom igrom, ipak su iza ovih nickova pravi ljudi. Uzivajte.
Kako dirljivo :cry: :cry: prvo ukenjas pa poslije se izvinjavas,nemoj togaa ..
Moja leđa su već plava,i ne dostaje mi snaga.Čekam kad ću se probudit,al`ovo je već java.Još koja godina,pa ću se počet gušit,nemam više sta izgubit` idem ih rušit.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la calcio » 27 jun 2010, 20:00

buja je napisao/la:
tony-mortale je napisao/la:ma od engleza se uvjek previše očekuje na ostrvu, a zapravo za to nema osnova, da su dobra ekipa jesu, ali daleko je to od vrhunske ekipe, nemaju golmana godinama, veznjaci svi bezidejni-kreativnost 0 bodova, osim rooneya nemaju pravog napadača, na prošlo europsko se ni ne plasiraju i sad kao iznenađenje što nisu svjetski prvaci. u grupi 3 utakmice odigrali katastrofa, ništa više nisu mogli ni očekivati.
cuj nema osnova da se ocekuje od igraca poput Gerarda,Lamparda,Terry,Rooneya,A. Cole,J.Cole bravo lave :lol:
dobri, solidni igraci ali jako precjenjeni. lako se kamuflirati i sakriti svoje nedostatke u brzom tempu premijer lige ali cim izadju na internacionalnu scenu vidi se da su ograniceni.

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Emir_ZENICA » 27 jun 2010, 20:01

Offside Klose-a nije bio...ali po sto nekima jos nije jasno evo detaljnije

Igrač nije u zaleđu ako:
• prima loptu direktno iz gol-auta,
• prima loptu iz auta,
• prima loptu iz kornera,
• je na svojoj polovici terena
• je u ravnini sa pretposljednjim protivničkim igračem ili u ravnini sa dva posljednja protivnička igrača
• mu loptu doda protivnički igrač.
A C A B !

Avatar
Isnar
Postovi: 1708
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Isnar » 27 jun 2010, 20:03

bad_boy je napisao/la: Kako dirljivo :cry: :cry: prvo ukenjas pa poslije se izvinjavas,nemoj togaa ..
Ma nije izvinjenje, vise pojasnjenje, nije bas da mi je do ovih ljudi toliko stalo da se izvinjavam... realno...
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3534
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la tony-mortale » 27 jun 2010, 20:04

englezi su barem tri puta precjenjeni, kakav glen johnson 25 miliona eura, lennon 25, barry 25, milner 20, pa da su npr bosanci nijedan engleski klub ga nebi ni pogledao, a niko nebi za njih dao preko 5 miliona, al eto oni su englezi igraju za reprezentaciju pa se od njih vještački prave neke top igračine
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Principatus » 27 jun 2010, 20:06

Sad kad su se pojedini malo smirili, da i ja koju lupnem.

Drago mi je za ovu mladu ekipu, koja je igrala sa srcem i mozgom, za sve ljude ovdje, poticali oni od Turaka, Germana ili koga god, jer je danas citava drzava veoma ponosna na ove momke, drago mi je zbog svih onih hater-a i samoprozvanih eksperta koji su ovdje najavljivali 10000....% potop, koje vec najjavljuju od pocetka grupne faze, i zbog cistog lupanja pojedinih. Drago mi je zbog napuhanih Engleza, zbog njihovih novinara, bockanja i spominjanja davno proslog rata, isto zbog njihovih millionski teskih igraca. Isto se radujem sto cemo svi zajedno jos dalje moci uzivati u ovako lijepoj igri, kombinacijama i potezima od kojih zivi jedno SP, a kojih nije bilo mnogo.

Vec kad smo kod te teme, da ne odem u offtopic, niti zelim tvrditi i bubati gluposti kako je Engleska liga losa, no se prikljuciti misljenju pojedinih ovdje, koji su to veoma dobro obrazlozili. Danas se ipak vidjelo nesto, sto ja tvrdim vec dugo, a to, da je Bundesliga mnogo jaca nego sto vecina zasljepljenih ponavljaca fraza i sakupljaca slicica misle.

Zao mi je, sto je sudija napravio ovakvu gresku, jer ce to uvjek biti motiv mnogima, da se u sljedecih 100 godina jos pitaju sta bi bilo, da je bilo. Gol je bio cist kao suza, kao sto je bio gol Klose-a. Mozda bi nesto preokrenulo, a licno sam siguran u to da nebi, jer osim jedne kratke jace faze Engleza vidjelo se danas ko je majstor na terenu. Schweinsteiger na kraju nije bio crven, nego crn u licu koliko je trcao, borio se, davao loptu naprijed, otimao, Müller je sjajan, veliki potencijal i skroman tip, svaka cast. Özil, sta na to reci, onako se boriti, oni potezi, onako pretrcati englesku odbranu. Neuer mora bolje kupiti visoke lopte inace isto dobar. Klose me je danas pozitivno iznenadio, onako probiti se, ni zid ga nebi zaustavio, wow. Vec kad sam kod zida, to je Friedrich, kako covjek ostaje hladan. Ma sve super, tu i tamo se da sta popraviti, da, jer nesmije protivnik onako brzo zabijati dva gola tek tako, ali ova momcad raste sa vremenom, iz utakmicu u utakmicu su jaci, bezbrizniji, opusteniji a njihovi potezi sve sjajniji u efektivniji.
Zadnja izmjena: Principatus, dana/u 27 jun 2010, 20:06, ukupno mijenjano 1 put.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
bad_boy
Postovi: 592
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:10
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la bad_boy » 27 jun 2010, 20:06

Isnar je napisao/la:
bad_boy je napisao/la: Kako dirljivo :cry: :cry: prvo ukenjas pa poslije se izvinjavas,nemoj togaa ..
Ma nije izvinjenje, vise pojasnjenje, nije bas da mi je do ovih ljudi toliko stalo da se izvinjavam... realno...
Nemoras nikog vrijedjat ako ti nije stalo do njih ccc... nemas to pravo ;)
Moja leđa su već plava,i ne dostaje mi snaga.Čekam kad ću se probudit,al`ovo je već java.Još koja godina,pa ću se počet gušit,nemam više sta izgubit` idem ih rušit.

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Emir_ZENICA » 27 jun 2010, 20:07

Blago onoj djeci kojoj ces Ti predavati.

Sa takvim rijecnikom ja te nebi ni u Komunalnom preduzecu zaposlio ;)
A C A B !

Avatar
Isnar
Postovi: 1708
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Isnar » 27 jun 2010, 20:09

bad_boy je napisao/la:
Isnar je napisao/la:
bad_boy je napisao/la: Kako dirljivo :cry: :cry: prvo ukenjas pa poslije se izvinjavas,nemoj togaa ..
Ma nije izvinjenje, vise pojasnjenje, nije bas da mi je do ovih ljudi toliko stalo da se izvinjavam... realno...
Nemoras nikog vrijedjat ako ti nije stalo do njih ccc... nemas to pravo ;)
Slazem se u potpunosti, zato sam ovo i napisao... ;)
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Admir_Sa » 27 jun 2010, 20:11

Samo za one navijace Njemacke sto su srali i seru i dalje oko Fringsa i polufinala 2006.

Ako su talijani tada lobirali da se on suspenduje, sada je citava Njemacka vlada lobirala i masno platila FIFI da sudac sudi u njihovu korist, a vidjeli smo i kako se to zavrsilo. Lopta metar u golu, a sudije se prave lude

Milo za drago
nema potpisa

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Johnyx95 » 27 jun 2010, 20:11

Eto Capella i njegove taktike :mrgreen: .Vec sam davno rekao da jedva cekam kad ce naletiti na svabe(koje su me odusevile danas).
Eto mu Upsona(otreso ga Klose ko slinu kod prvog gola),eto mu Barrya(Ozil ga pretrcao ko da ga nije ni bilo),eto mu i Jamesa(koji je krivac za najmanje jedan,a po meni i za dva gola)...
Svaka cast majstoru Franku koji je danas pokazao po ko zna koji put da je najbolji engleski igrac.Da,dobro ste procitali.Kakav Rooney,kakav Gerrard(njemu skidam kapu,ali nije nista mogao),Frankie je strasan. 8-) Zao mi je najveceg borca ,istinskog lidera i pravog kapitena ove momcadi,Johna Terrya,te Stevena Gerrarda.
Ali,radi njihovog mentaliteta i radi Capella ovo prvenstvo nisu nista uradili.
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Principatus » 27 jun 2010, 20:14

Admir_Sa je napisao/la:sada je citava Njemacka vlada lobirala i masno platila FIFI da sudac sudi u njihovu korist, a vidjeli smo i kako se to zavrsilo. Lopta metar u golu, a sudije se prave lude
Pa mi smo ovdje po ulicama sakupljali novac za sudiju, to je bila velika akcija ovdje. Nisi cuo za to?
Zvala se: Nas-Sudija-2010
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Admir_Sa » 27 jun 2010, 20:15

Principatus je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:sada je citava Njemacka vlada lobirala i masno platila FIFI da sudac sudi u njihovu korist, a vidjeli smo i kako se to zavrsilo. Lopta metar u golu, a sudije se prave lude
Pa mi smo ovdje po ulicama sakupljali novac za sudiju, to je bila velika akcija ovdje. Nisi cuo za to?
Zvala se: Nas-Sudija-2010
Sjecam se kad sam ja potpisivao peticiju da se Maradona, pardon Frings suspenduje
nema potpisa

Avatar
Isnar
Postovi: 1708
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Isnar » 27 jun 2010, 20:15

Emir_ZENICA je napisao/la:Blago onoj djeci kojoj ces Ti predavati.

Sa takvim rijecnikom ja te nebi ni u Komunalnom preduzecu zaposlio ;)
Bolje je tamo, makar se manje nerviras... ;)
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la EdinTM87 » 27 jun 2010, 20:19

Njemacka - BiH 3:1
Njemacka - Engleska 4:1
UVIJEK SAM ZNAO DA SMO BOLJI :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la JuveSissoko » 27 jun 2010, 20:21

Admir_Sa je napisao/la:
Principatus je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:sada je citava Njemacka vlada lobirala i masno platila FIFI da sudac sudi u njihovu korist, a vidjeli smo i kako se to zavrsilo. Lopta metar u golu, a sudije se prave lude
Pa mi smo ovdje po ulicama sakupljali novac za sudiju, to je bila velika akcija ovdje. Nisi cuo za to?
Zvala se: Nas-Sudija-2010
Sjecam se kad sam ja potpisivao peticiju da se Maradona, pardon Frings suspenduje
Romanista,sam znas da Buffonu i Cannavaru na tom prvenstvu ni Maradona ne bi dao gol,dao ga je De Rossi i Zidane iz penala :mrgreen:
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Emir_ZENICA » 27 jun 2010, 20:22

Isnar je napisao/la: Bolje je tamo, makar se manje nerviras... ;)
E pa Ti razligu tamo ;)
A C A B !

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Admir_Sa » 27 jun 2010, 20:22

Ma pusti ove nafurane Njemce, kad sam neki dan procitao da se vade sto Frings nije igrao, a pri tome optuzuju talijane kosa na glavi mi se digla

Puca mi neka stvar za englezima, cak su mi njemci drazi, al ne mogu lazi i gluposti nikako

p.s. mislim da je Chielini dao auto gol
nema potpisa

Avatar
Isnar
Postovi: 1708
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Isnar » 27 jun 2010, 20:25

Emir_ZENICA je napisao/la:
Isnar je napisao/la: Bolje je tamo, makar se manje nerviras... ;)
E pa Ti razligu tamo ;)
Ne daju mi zato sto navijam za Englesku... kaze takve necemo ni u smecare... :?
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la JuveSissoko » 27 jun 2010, 20:26

Admir_Sa je napisao/la:Ma pusti ove nafurane Njemce, kad sam neki dan procitao da se vade sto Frings nije igrao, a pri tome optuzuju talijane kosa na glavi mi se digla

Puca mi neka stvar za englezima, cak su mi njemci drazi, al ne mogu lazi i gluposti nikako

p.s. mislim da je Chielini dao auto gol
nije Chiellini ni igrao to prvenstvo ako se dobro sjecam :mrgreen: De Rossi ga je mislim glavom zakucao i poslije dobio crveni karton u u takmici protiv SAD,by the way ,hvala Tottiu na svemu, :)
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.