1/8 Spanija-Portugal

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje ?

Spanija
50
69%
Portugal
22
31%
 
Ukupno glasova: 72

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la harishp » 30 jun 2010, 00:11

nidjo_barca je napisao/la:Ne znam cemu je bio jako blizu Portugal kad ljudi jedva da su centra 2 puta presli cijelu utakmicu.Potpuno zasluzena pobjeda Spanije.
Dva puta velis.7 suteva Portugala od toga 4 pored gola i 3 na gol.
Mora da je to sve golman im napravio.
Spanija moze zahvaliti,sto je na klupi bio quiroza koji stvarno veze sa zivotom nema.
I da vodi spaniju,ovako bi dans oni prosli.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la nidjo_barca » 30 jun 2010, 00:18

harishp je napisao/la:
nidjo_barca je napisao/la:Ne znam cemu je bio jako blizu Portugal kad ljudi jedva da su centra 2 puta presli cijelu utakmicu.Potpuno zasluzena pobjeda Spanije.
Dva puta velis.7 suteva Portugala od toga 4 pored gola i 3 na gol.
Mora da je to sve golman im napravio.
Spanija moze zahvaliti,sto je na klupi bio quiroza koji stvarno veze sa zivotom nema.
I da vodi spaniju,ovako bi dans oni prosli.
Portugal se vodi kao repka koja igra lijepo,satro "evropski brazilci",a usrali se veceras.Nisam vidio da su oni malo napadali,a Spanci napucavali lopte sto dalje od gola.Spanija je visestruko kvalitetnija,ocitali su bukvicu Portugalcima.
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

Borkan
Postovi: 176
Pridružen/a: 23 jun 2010, 22:41
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la Borkan » 30 jun 2010, 00:27

Nešto serete po Ronaldu a ne vidite da jednostavno nema s kim da igra, da je bar tu Nani ali eto ni njega nema. Portugal je tak nadprosjecno kvalitetna euro ekipa, ništa više od toga.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 30 jun 2010, 00:50

bolje pustit i ovakav ofsajd da bude gol ,pa i kad je igrac pola koraka ispred nego ponistit kad nije ofsajd il igraci u liniji...
isto tako sto i ja vise volim kad sudija prizna gol kad je vise od pola lopte uslo u gol ,jer bolje to nego da ponisti ono lampadovo.....
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la Blue_He4rt » 30 jun 2010, 01:07

Gdje je Ronaldo bio??? :mrgreen: Ja ga nisam Bgm primjetio 8-)
Chelsea F.C.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la harishp » 30 jun 2010, 01:13

Blue_He4rt je napisao/la:Gdje je Ronaldo bio??? :mrgreen: Ja ga nisam Bgm primjetio 8-)
Zajedno sa Torresom,mjesio burek.Sto pitas.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la steve-o » 30 jun 2010, 01:58

nidjo_barca je napisao/la:Ne znam cemu je bio jako blizu Portugal kad ljudi jedva da su centra 2 puta presli cijelu utakmicu.Potpuno zasluzena pobjeda Spanije.
1.udarac tiaga koji odbija casillas u zrak, umalo da nije stigao loptu almeida prije gol linije.
2.snazan slobodni udarac ronalda koji opet casillas opasno vraca u sesnaesterac.
3.almeida pokusava da ubaci do ronalda lopta se odbija od puyola i umalo da nije zavrsila u golu, skroz pocetkom drugog poluvremena.

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la nidjo_barca » 30 jun 2010, 02:06

steve-o je napisao/la:
nidjo_barca je napisao/la:Ne znam cemu je bio jako blizu Portugal kad ljudi jedva da su centra 2 puta presli cijelu utakmicu.Potpuno zasluzena pobjeda Spanije.
1.udarac tiaga koji odbija casillas u zrak, umalo da nije stigao loptu almeida prije gol linije.
2.snazan slobodni udarac ronalda koji opet casillas opasno vraca u sesnaesterac.
3.almeida pokusava da ubaci do ronalda lopta se odbija od puyola i umalo da nije zavrsila u golu, skroz pocetkom drugog poluvremena.
Pa dobro,eto 3 puta :mrgreen:

Spanija je dominirala i zasluzeno je prosla.Kao sto rekoh i ovom gore,Portugal se vodi kao velika repka,"evropski brazilci",ali nisu mogli nista protiv Spanije.Prva situacija koju navodis je jedina opasna.
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la NoName » 30 jun 2010, 09:13

"Shrvan sam i nevjerovatno tužan"
Kapetan i najbolji nogometaš portugalske reprezentacije Cristiano Ronaldo uzrokovao je incident nakon utakmice osmine finala SP-a u Cape Townu u kojoj je njegova ekipa poražena od Španije 1-0.

Isfrustriran ispadanjem svoje reprezentacije u prvoj utakmici nokaut-faze takmičenja, Ronaldo je pljunuo u pravcu snimatelja koji je pratio njegovu reakciju nakon poraza od “furije”, te je za sve komentare na dvoboj uputio na selektora Carlosa Queiroza.

"Kada sam rekao da pitate Carlosa Queiroza za komentar na press konferenciji, učinio sam to jer nisam bio sposoban za objašnjenja što je bilo. Ljudsko sam biće, patim i želim patiti sam. Nisam nikad mislio da bi tako nevin potez mogao uzrokovati toliku kontroverzu. Stoga nemojte tražiti duhove i stvarati senzaciju gdje je nema", komentirao je Ronaldo.

"Shrvan sam, potpuno sam shrvan, frustiran i nevjerovatno tužan. Svjestan sam svojih odgovornosti kao kapitena, ali ovog puta jednostavno nisam bio u stanju reći tri ili četiri suvisle rečenice", dodao je najskuplji nogometaš današnjice, čiji je najopasniji pokušaj na utakmici bio iz slobodnog udarca u 28. minuti s nekih 35 metara.
Ja sam zbog toga nevjerovatno radostan.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la Virtu4l » 30 jun 2010, 09:39

Sram te bilo!
Evribadi sej Željo
Željoooo

BosnianHero
Postovi: 195
Pridružen/a: 01 mar 2010, 13:44
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la BosnianHero » 30 jun 2010, 10:20

ja se bas cudio kad sam vidio kako trpaju golve Koreancima,kontam ajde ba stanite zar vam nije zao al et sad sam shvatio pa kako da ne trpaju kad su gladni kao stoka covjece pa nisu mogli gola jednog jedinog gola dat nikome osim sicusnima...ccccccc

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la Nail for Real » 30 jun 2010, 12:08

Faraon iz Visokog je napisao/la:Villa gol dao iz opsajda nevjerovatno sta nije vidio idiot od sudije
Mislim stvarno! :o :shock: :mrgreen: :mrgreen:
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4922
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 30 jun 2010, 12:12

Nail for Real je napisao/la:
Faraon iz Visokog je napisao/la:Villa gol dao iz opsajda nevjerovatno sta nije vidio idiot od sudije
Mislim stvarno! :o :shock: :mrgreen: :mrgreen:
Misli sta god hoces ;)
Rođen s tobom da budem

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la Nail for Real » 30 jun 2010, 12:14

Faraon iz Visokog je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:
Faraon iz Visokog je napisao/la:Villa gol dao iz opsajda nevjerovatno sta nije vidio idiot od sudije
Mislim stvarno! :o :shock: :mrgreen: :mrgreen:
Misli sta god hoces ;)
Nakon izrecenog imam ruzno misljenje o tebi :mrgreen: :mrgreen:
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4922
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 30 jun 2010, 12:21

Nail for Real je napisao/la:Mislim stvarno! :o :shock: :mrgreen: :mrgreen:
Misli sta god hoces ;)[/quote]
Nakon izrecenog imam ruzno misljenje o tebi :mrgreen: :mrgreen:[/quote]
ebel te ko za sta :mrgreen: :mrgreen:
ma opsajd,ofsajd,offside sve je to isto :D
Rođen s tobom da budem

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: 1/8 Spanija-Portugal

Post Postao/la Nail for Real » 30 jun 2010, 12:23

Faraon iz Visokog je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:Mislim stvarno! :o :shock: :mrgreen: :mrgreen:
Misli sta god hoces ;)
Nakon izrecenog imam ruzno misljenje o tebi :mrgreen: :mrgreen:[/quote]
ebel te ko za sta :mrgreen: :mrgreen:
ma opsajd,ofsajd,offside sve je to isto :D[/quote]
da je isto nebi govorili OFFSIDE vec OPSAJD, ti kao veliki fudbalski strucnjak si trebao dosad to da naucis :twisted:
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.