1/4 - Urugvaj - Gana

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

ko ce pobjedit?

Anketa je završila: 01 jul 2010, 01:43.

Urugvaj
28
65%
Gana
15
35%
 
Ukupno glasova: 43

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la Wolverine » 03 jul 2010, 01:18

nisam ni rekao da jesi, ali njih velika vecina jeste. ja sam takodjer opravdavao henrya jer znam da bih vjerovatno ucinio isto, ali sam pljuvao po sucu.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la effe_sa » 03 jul 2010, 02:34

e afrikancima se baš neda to polufinale...ovo je za ganu veliki pech i prava fudbalska nesreca moglo bi se reci....a gyan toliko siguran do sad s bijele tacke i fuli u produzecima....e fudbal je čudo....a uruguay u polufinalu i to je definitivno povratak uspavanog "giganta", jer ipak su oni dvostruki svjetski prvaci
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la KONGO » 03 jul 2010, 02:53

KONGO je napisao/la:La Celeste najjaci, idemo do kraja......

[youtube][/youtube]
Nista, nasa prica se nastavlja..........

Vamos LA CELESTE
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la Kobe Bryant » 03 jul 2010, 08:54

kao sto se kaze " neda se usranom (afrikancima) do potoka" :roll:

fakat bilo bi lijepo da je neka africka reprezentacija makar ovo prvenstvo u polufinalu , kako mrzim ove prgave juznoamerikance :twisted:

Avatar
Senator
Postovi: 151
Pridružen/a: 01 jul 2010, 18:39
Lokacija: Eastlands
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la Senator » 03 jul 2010, 09:20

Ma sta idete do kraja ba, Holandija će vas pregaziti. Kakve je samo faule Urugway pravio pa ono nije za žutog nego pokušaj ubistva.
Colour of Manchester is blue...

haris10
Postovi: 1056
Pridružen/a: 22 nov 2008, 13:10
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la haris10 » 03 jul 2010, 09:37

NoName je napisao/la:Cole, pokušao sam da budem duhovit, jbg ne uspjeva svaki put svakome ;) Ne moraš pisati, nije mi predmet interesa.

@Devil, u pravu si, i ja to tek sad skontah :oops: Noćas ćemo pametniji zaspati ali ja se mogu malo vaditi: MisliJo sam da forum ne dopušta razmake u nickovima, zbog toga je ovakav nick :P
Aco brate,de ti meni kazi imal sta od Aganovica u Celiku hehehe :D

Borkan
Postovi: 176
Pridružen/a: 23 jun 2010, 22:41
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la Borkan » 03 jul 2010, 09:37

Wolverine je napisao/la:pazite sad, svi koji branite suareza morate braniti i henrya radi igranja rukom protiv irske. to je maltene ista sitacija samo sto sudija nije svirao nista henryu. pa je.bemu nije henry kriv sto je sudija idiot.

nego, suarez je posupio kako bi svaki normalan covjek postupio, i opravdavam ga.
Daj čovječe ne prosipaj se. Igrao je crvenim što je zabranjeno ali je ADEKVATNO KAŽNJEN. Znači Gana je imala priliku ali su je promašili. I opet su imali priliku na penalima i OPET nije išlo. ĆAO GANA!

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la HOPLIT » 03 jul 2010, 09:56

Navijao sam za Urugvaj ali ovo jednostavno nije bilo fer.
YNWA!

Avatar
Senator
Postovi: 151
Pridružen/a: 01 jul 2010, 18:39
Lokacija: Eastlands
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la Senator » 03 jul 2010, 10:00

MA Gana je moralni pobjednik utakmice. Sad svi gledate Suareza ko heroja, skoro svi, a da je to uradio Boateng ili neko drugi bio bi krivično gonjen.
Colour of Manchester is blue...

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la Bečki Kongres » 03 jul 2010, 10:05

HOPLIT je napisao/la:Navijao sam za Urugvaj ali ovo jednostavno nije bilo fer.
Pa penala ne bi ni bilo da je pomoćnik digao zastavicu zbog opravdanog offside-a, tako da je pravda ipak zadovoljena. Btw, ovaj prvi pomoćnik je griješio kada Gana napada; u drugom poluvremenu nije digao zastavicu kada je Gyan bio metar u offsideu, a u nastavku tog istog napada(Muslera odbranio udarac sa dvadesetak metara), opet ne diže zastavicu kada je Asamoah bio u offsideu, već hladno pokazuje na korner. Ne možeš "na silu" nekog odvesti u polufinale, pobogu.

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la harry_90 » 03 jul 2010, 10:05

Suarez je miljenik nacije od sinoc,spasio ih ispadanja sa SP,ljudi prosli dalje uz pomoc njega,trebaju mu spomenik dignut :D znao sam da ce Urugvaj proci na penale,cim je onaj iz Gane promasio penal za pobjedu..Sve u svemu,zao mi je Gane sto je ispala,nece biti Suareza protiv Holandije,al imam osjecaj da ce proci Holandiju :mrgreen:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Borkan
Postovi: 176
Pridružen/a: 23 jun 2010, 22:41
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la Borkan » 03 jul 2010, 10:07

Ajde ne serite. Da je Suarez dao gol rukom u 120.min. to bi bila KRAĐA ovako je dobio kaznu CRVENI KARTON + PENAL za Ganu znači nikakva krađa već sve po pravilima. Još treba naglasiti da je prije toga igrač Gane koji je prvi pucao bio u offsideu. Kansije je Gana jos imala penal - promasili. Pa opet penali i jbg.. neces imat sto sansi..

thulkazal
Postovi: 2531
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la thulkazal » 03 jul 2010, 10:31

Vala kazna njemu 2 utakmice tako kada urugvaj bude igrao finale il za trece mjesto, suarez fino sa klupe gleda ...

Nema se on sta blatiti uradio je sto je morao uostalom da je igrala BiH i da je ovo neko od naši uradio dizali bi ga u nebesa xD ...

Avatar
Stevie-G
Postovi: 285
Pridružen/a: 21 dec 2008, 11:56
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la Stevie-G » 03 jul 2010, 10:56

Devil je napisao/la:Nema bolji snimak na YT ali je li se vama cini da je ovo ofsajd. :? Nesta mi je pravo sumnjivo ovde.Na 0:53 se najbolje vidi da je golman izletio.

[youtube][/youtube]

edit:Vidi se i na ovoj pocetnoj slici.
Mozda, ovako, gledajuci snimak i jeste bio offside, ali ko ce to zamjeriti sudiji, hem se sve brzo izdesavalo, a i Suarez se brzo pomjerao do gol linije tako da je mozda i on bio blizi gol-liniji nego igrac koji je uputio prvi sut (mislim da je to bio Appiah).

Sve u svemu i da je bio offside sudije bi vrlo tesko mogle vidjeti da je igrac gane najblizi golu.

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la Genghis » 03 jul 2010, 11:17

Borkan je napisao/la:Ajde ne serite. Da je Suarez dao gol rukom u 120.min. to bi bila KRAĐA ovako je dobio kaznu CRVENI KARTON + PENAL za Ganu znači nikakva krađa već sve po pravilima. Još treba naglasiti da je prije toga igrač Gane koji je prvi pucao bio u offsideu. Kansije je Gana jos imala penal - promasili. Pa opet penali i jbg.. neces imat sto sansi..
Slazem se sa boldiranim ;)
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la Cartman » 03 jul 2010, 11:33

Koja drama, steta sto Afrika konacno nije dobila predstavnika u polufinalu, ali ipak mislim da je Urugvaj jaca ekipa i mogu napravit probleme holandjanima.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la juznjak> » 03 jul 2010, 11:35

Diego Forlan- Tito 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

kuk
Postovi: 52
Pridružen/a: 19 jun 2010, 10:41
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la kuk » 03 jul 2010, 12:34

zasluzena pobjeda Urugvaja..super tekma i jbg mora neko da izgubi...
o onaj Mensah je krivac sto gana ispadne na penale..promasiti penal onako kao amater a cijelu utakmicu nesto dize ruke na refa i bulji na njega itd..znaci vratilo mu se umjesto da igra lopte on se svadja sa refom..

Volio bih da Urugvaj pobjedi Holandiju samo ne znam mogu li bez kapitena (ako se ne oporavi) i Suareza (dal se opet brusu kartoni? sumnjam)...

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la HOPLIT » 03 jul 2010, 12:35

Mensah kad je krenuo pucat penal odmah se vidjelo da će promašit. Frajer uzima zalet od dva koraka :roll:
YNWA!

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/4 - Urugvaj - Gana

Post Postao/la Wolverine » 03 jul 2010, 12:57

kuk je napisao/la:zasluzena pobjeda Urugvaja..super tekma i jbg mora neko da izgubi...
o onaj Mensah je krivac sto gana ispadne na penale..promasiti penal onako kao amater a cijelu utakmicu nesto dize ruke na refa i bulji na njega itd..znaci vratilo mu se umjesto da igra lopte on se svadja sa refom..

Volio bih da Urugvaj pobjedi Holandiju samo ne znam mogu li bez kapitena (ako se ne oporavi) i Suareza (dal se opet brusu kartoni? sumnjam)...
brisu se zuti kartoni.

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.