1/4 Brazil - Nizozemska

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Brazil - Nizozemska

Brazil
46
47%
Nizozemska
51
53%
 
Ukupno glasova: 97

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la harishp » 30 jun 2010, 15:40

Odgovor je vrlo jednostavan zasto se ta prednost nije iskoristila.
Robben bio cjelo vrjeme povjedjen.
''Perso'' je isto rovit a hoce nazor da igra.Tako da su na sastanku vjerovatno i taj problemcic rijesili.
Nedao bog protivnicima,ako se u potpunosti ta ''prednost''iskoristi.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la steve-o » 30 jun 2010, 15:53

harishp je napisao/la:Odgovor je vrlo jednostavan zasto se ta prednost nije iskoristila.
Robben bio cjelo vrjeme povjedjen.
''Perso'' je isto rovit a hoce nazor da igra.Tako da su na sastanku vjerovatno i taj problemcic rijesili.
Nedao bog protivnicima,ako se u potpunosti ta ''prednost''iskoristi.
od trenutno njihovi napadaca/ofanzivni igraca jedino su robben(iako je ozljeden) i sneijder u top-formi. van persie nije nista pokazao do sada na SPu, razumijem da je i on donedavno bio tesko ozljeden al' igrac poput njega mora proraditi uskoro ako misli igrati dalje na SPu. kuyta koriste na lijevom krilu gdje mu nije prirodno mjesto, al' cova je slican olicu - uporan je i trci ko' lud bori se(odlican primjer ovoga je njegov assist sneijderu protiv slovacke). a elia s klupe nije imao prilike da pokaze svoj kvalitet do sada.. huntelaar ko' huntelaar, izvikan do bola a u sustini jedan prosjecan napadac. znaci kad imas ovoliko kvalitetni ofanzivni igraca a pola njih ima problema s posljedicama nakon ozljede, prirodno je valjda odigrati tako da se bas ti igraci uigraju iliti vrate u formu? zato mi nije jasno zasto marwijk ide defanzivno protiv timova poput japana, slovacke etc gdje bih holandija imala odlicnu priliku da se malo ove zvjezde nadigraju.

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4964
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 30 jun 2010, 15:59

Holandska odbrana nije primila gol iz igre dosad.Dva iz penala primili :D
Rođen s tobom da budem

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la harishp » 30 jun 2010, 16:59

steve-o je napisao/la:
harishp je napisao/la:Odgovor je vrlo jednostavan zasto se ta prednost nije iskoristila.
Robben bio cjelo vrjeme povjedjen.
''Perso'' je isto rovit a hoce nazor da igra.Tako da su na sastanku vjerovatno i taj problemcic rijesili.
Nedao bog protivnicima,ako se u potpunosti ta ''prednost''iskoristi.
od trenutno njihovi napadaca/ofanzivni igraca jedino su robben(iako je ozljeden) i sneijder u top-formi. van persie nije nista pokazao do sada na SPu, razumijem da je i on donedavno bio tesko ozljeden al' igrac poput njega mora proraditi uskoro ako misli igrati dalje na SPu. kuyta koriste na lijevom krilu gdje mu nije prirodno mjesto, al' cova je slican olicu - uporan je i trci ko' lud bori se(odlican primjer ovoga je njegov assist sneijderu protiv slovacke). a elia s klupe nije imao prilike da pokaze svoj kvalitet do sada.. huntelaar ko' huntelaar, izvikan do bola a u sustini jedan prosjecan napadac. znaci kad imas ovoliko kvalitetni ofanzivni igraca a pola njih ima problema s posljedicama nakon ozljede, prirodno je valjda odigrati tako da se bas ti igraci uigraju iliti vrate u formu? zato mi nije jasno zasto marwijk ide defanzivno protiv timova poput japana, slovacke etc gdje bih holandija imala odlicnu priliku da se malo ove zvjezde nadigraju.
Zato sto nije htio da pukne kao Italija,Francuska,pa cak i Spanija protiv Svajcaraca.Kao i Engleska koja je isla na ''po opasnoj litici sa USA i Alzirom.
Sad svako igra fudbal,jos ako se i taktika dobro postavi.Dzabe ti sve zvjezde koje imas.
Holandija ako se otvori ili ce napraviti dar mar protivniku ili sebi.Sredine nema.To su vec na evropskom dozivjeli,a ko se na vruce mljeko oprzi taj i jugurt puse.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la -Paja » 01 jul 2010, 16:56

Jasno je ko dan, pobjednik ovog duela je svjetski prvak jer su ostali slabasni da se suprostave sili lala i samba starsa!
Dio Arsenala

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Ted Mosby » 01 jul 2010, 17:00

I ja sam za Nizozemce ali Brazilci imaju Kaku koji jednim potezom može riješiti utakmicu
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8231
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la geronimo » 02 jul 2010, 01:51

Ako Holandiju spopadne njen dan, ne pise se dobro Brazilcima. Veoma zanimljiv duel, dviju ekipa koje znaju igrati kudikamo bolje nego sto su do sada pokazali. Vjerovatno pouceni ranijim iskustvom, obje ekipe teze ka rezultatu, naustrb lijepe igre.
Veliki problem Holandjana je njihov desni bek Van der Wiel, koji osim sto pravi kardinalne greske, ne pruza punu podrsku Robbenu na toj strani.
Razmirice u ekipi, takodjer moze predstavljati problem. Uopste mi se nije dopao onaj nastup "Personje" nakon njegove zamjene u mecu protiv Slovaka. Holandiju su godinama gusili sukobi unutar ekipe, da ne kazem rasisticki ispadi od pojedinih igraca. To je bio najveci razlog slabog otkidanja Oranja u prethodnim takmicenjima, gdje su oni oduvijek nosili titulu potencijalnog favorita.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
1921
Postovi: 1317
Pridružen/a: 07 mar 2010, 18:14
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la 1921 » 02 jul 2010, 01:55

Ted Mosby je napisao/la:I ja sam za Nizozemce ali Brazilci imaju Kaku koji jednim potezom može riješiti utakmicu
Steta sto tako u Realu ne rijesava utakmice :lol:
Iz daleka gledam ulice tvoje
tamo su slike, djetinjstva moga
tamo je sve što je moje.

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la analiticar_ » 02 jul 2010, 08:28

Ma kakva crna Holandija, pa oni su jedva dobili Japan i Kamerun.....Brazil dobija lagano 3-0...
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la _dreamer_ » 02 jul 2010, 12:23

geronimo je napisao/la:Ako Holandiju spopadne njen dan, ne pise se dobro Brazilcima. Veoma zanimljiv duel, dviju ekipa koje znaju igrati kudikamo bolje nego sto su do sada pokazali. Vjerovatno pouceni ranijim iskustvom, obje ekipe teze ka rezultatu, naustrb lijepe igre.
Veliki problem Holandjana je njihov desni bek Van der Wiel, koji osim sto pravi kardinalne greske, ne pruza punu podrsku Robbenu na toj strani.
Razmirice u ekipi, takodjer moze predstavljati problem. Uopste mi se nije dopao onaj nastup "Personje" nakon njegove zamjene u mecu protiv Slovaka. Holandiju su godinama gusili sukobi unutar ekipe, da ne kazem rasisticki ispadi od pojedinih igraca. To je bio najveci razlog slabog otkidanja Oranja u prethodnim takmicenjima, gdje su oni oduvijek nosili titulu potencijalnog favorita.
x
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la A_d_0 » 02 jul 2010, 12:40

Kaka' ili Sneijder pitanje je sad. Ko od ove dvojice bude rapolozeniji donijece prevagu i njegova ekipa ide dalje. Nadam se da ce to Kaka' da bude al sve je moguce. Vazno je da gledamo aBd lijep fudbal sa dosta golova.

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la analiticar_ » 02 jul 2010, 13:50

Ma nema tu golova, kakvih ba golova? Pogledajte statistiku i vidite koliko je do sada Holandija imala suteva ba gol, mislim najmanje na cijelom SP...Brazil ima beton odbranu, Holandija nece prismrditi golu.....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
The PUNISHER
Postovi: 85
Pridružen/a: 24 jun 2010, 14:53
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la The PUNISHER » 02 jul 2010, 14:13

Zanimljivo da su misljenja oko prolaska 50-50 gore na anketi. :D
Mislim da je Brazil bolja ekipa sto ne znaci da Holandija nema sansi.
"mes que un club"

Avatar
CROxD
Postovi: 4
Pridružen/a: 06 jun 2010, 14:01
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la CROxD » 02 jul 2010, 14:37

Produžeci najvjerojatnije penali neka velika zvijezda će fulat . (klasika)
Homer Simpson:Nisam u stanju da vozim... stani! Ne bih trebao slušati sebe, pijan sam!

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la 19TM87 » 02 jul 2010, 14:39

i ako bi volio da holandija prodje, brazil ide preko lala do polu finala :)
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4964
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 02 jul 2010, 15:03

jos malo :lol: :lol: hajmo lale :geek:
Rođen s tobom da budem

Phill Jackson
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 apr 2009, 15:27
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Phill Jackson » 02 jul 2010, 15:06

naprjed holandija,izbacite zemlju s najvise faggova(peedera) :D
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

Avatar
CLS
Postovi: 1980
Pridružen/a: 28 jul 2009, 10:55
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la CLS » 02 jul 2010, 15:16

jedna . podatak kada god su se Holanija i Brazil igrale jedna protiv druge u cetvrtinifinala ta je ekipa i osvojila SP :)
Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata
Al ja sam prvo reko Željo
Pa sam poslije reko tata

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la A_d_0 » 02 jul 2010, 15:23

A sada malo Sambe.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17792
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Omerbavarac » 02 jul 2010, 15:32

Idemo Oranje, idemo Robben. 8-) 8-)
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.