1/4 Brazil - Nizozemska

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Brazil - Nizozemska

Brazil
46
47%
Nizozemska
51
53%
 
Ukupno glasova: 97

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la harishp » 02 jul 2010, 18:07

analiticar_ je napisao/la:Ma kakva crna Holandija, rekao sam vam ja jos jutros, pa oni sanse nece imati....

Ovaj Van Piersi je kita od igraca, isti je kao Ibisevic, nikad tu nema igraca..A Robben se odbija od igraca ko ping pong loptica....Lici na neku navijenu igracku, ne kontam sta pokusava sa onim nogicama....Neuhranjen je ko da je iz Keraterma izisao..Idi najedi se dijete, dodji sebi, vidis da se rumenis ko nisan... :D ....
Odjavio se...........trenutno................... :lol: :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Omerbavarac » 02 jul 2010, 18:08

Rooooooobbbbbbb... Sneijder!!!! :D :D :D

Ludi Holandjani pravo.

Cestitke Marwijku na odlicno postavljenoj taktici, jer ne moze se ovako jednostavno igrati protiv Brazila na bilo koji nacin.
Za Robbena nemam rijeci. Sta im je cova radio i kakvim budalama ih je pravio... :lol: :lol:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Interista di cuore » 02 jul 2010, 18:08

[/quote]

pa druze ne moze i jare i pare,ti rece malo prije inter dominira,ok,a sta ces rec za Maicona i Cesara,jel sad opet inter dominira,gledaj svijetsko i navijaj za repku,mani se klubova,to nema veze sa stvarnoscu, :mrgreen:[/quote]

stvarno te ne kontam...to ti ne bi likovo da je Melo npr dao go i odlucio i ne bi ti bilo drago.mani se suplje price ba.i uzivaj u igrama Wesleya ;) na SP sam navijo za Italiju,sad kad su ispali drago mi je da Interovi igraci osvoje,bilo ko...a Wes dominira ;)[/quote]

ma joj ,Melo je ispao budala,al ja mu necu npr.jbat mater,nek mu navijaci Brazila jebu,uredu je sto ti je drago,al provokacija da inter dominira,to je providno,tako da sam se samo na to osvrnuo,da je Italia igrala sa Brazilom i Melo usrao,ja bi mu se u facu smijao i castio ga :mrgreen:[/quote]

ja ti kazem,daffy je nesto srao i zat0o sam ga provociro...eto to je sva prica.bezze me napade :lol:
a Pato je definitivno bolji igrac od svih napadaca Brazila....
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Wolverine » 02 jul 2010, 18:08

uglavnom neznam sta onaj van bommel treba da uradi da dobije fakin zuti karton :? covjece napravio je 5 faulova zadnjih 20 minuta utakmice.

a jesam se ismijo kako je pao kad ga je alves kofol udario po nozi :lol:

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la guber90 » 02 jul 2010, 18:09

A_d_0 je napisao/la:Eh ovako sad.

Nilmar prije Pata. To samo budala moze.Pa cak i Fabiano prije Pata je nidje veze.
Ronaldinho nemat mjesta to je bas debilski.
G.Silva svaka cast al na samrti covjek. F.Melo ovog ne treba komentarisat.
Bastos- :o :o :o :o Ne do Bog nikome.
Dunga :shock: :shock: :shock: :shock: Cuj on selektor.

Jake obje ekipe odlicno bi bilo da su se u finalu sastale al eto. 2 suta na gol Holandjana i 2 gola. Ono prvo nije uopste sut. Van Bommel 19 faulova napravio i ne dobije zuti. A Robben :lol: cackalica covjek ga takne 3 dana lezi + totalno limitaran.
Kad je bastos izasu profijukalo je na toj strani i to kako. nisu mogli tog limitiranog da zaustave bez crvenog kartona i bezbroj prekrsaja. Van Bommel jeste supcina od igraca, ali koliko god da je on tuko nekog toliko su i njeg. Sigurno bi dobio zuti onda kada je alvesa na centru faulirao, ali je onda njeg alves nogom zakacio i sudija je to samo "propustio", ali stoji da je zuti zasluzio, mada ga je i alves zasluzio itekako.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la JuveSissoko » 02 jul 2010, 18:10

Interista di cuore je napisao/la:
pa druze ne moze i jare i pare,ti rece malo prije inter dominira,ok,a sta ces rec za Maicona i Cesara,jel sad opet inter dominira,gledaj svijetsko i navijaj za repku,mani se klubova,to nema veze sa stvarnoscu, :mrgreen:[/quote]

stvarno te ne kontam...to ti ne bi likovo da je Melo npr dao go i odlucio i ne bi ti bilo drago.mani se suplje price ba.i uzivaj u igrama Wesleya ;) na SP sam navijo za Italiju,sad kad su ispali drago mi je da Interovi igraci osvoje,bilo ko...a Wes dominira ;)[/quote]

ma joj ,Melo je ispao budala,al ja mu necu npr.jbat mater,nek mu navijaci Brazila jebu,uredu je sto ti je drago,al provokacija da inter dominira,to je providno,tako da sam se samo na to osvrnuo,da je Italia igrala sa Brazilom i Melo usrao,ja bi mu se u facu smijao i castio ga :mrgreen:[/quote]

ja ti kazem,daffy je nesto srao i zat0o sam ga provociro...eto to je sva prica.bezze me napade :lol:
a Pato je definitivno bolji igrac od svih napadaca Brazila....[/quote]

vidis,jbte zaboravio sam na Pata,al et Dunga je pokazao da "zna"
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la A_d_0 » 02 jul 2010, 18:11

guber90 je napisao/la:
A_d_0 je napisao/la:Eh ovako sad.

Nilmar prije Pata. To samo budala moze.Pa cak i Fabiano prije Pata je nidje veze.
Ronaldinho nemat mjesta to je bas debilski.
G.Silva svaka cast al na samrti covjek. F.Melo ovog ne treba komentarisat.
Bastos- :o :o :o :o Ne do Bog nikome.
Dunga :shock: :shock: :shock: :shock: Cuj on selektor.

Jake obje ekipe odlicno bi bilo da su se u finalu sastale al eto. 2 suta na gol Holandjana i 2 gola. Ono prvo nije uopste sut. Van Bommel 19 faulova napravio i ne dobije zuti. A Robben :lol: cackalica covjek ga takne 3 dana lezi + totalno limitaran.
Kad je bastos izasu profijukalo je na toj strani i to kako. nisu mogli tog limitiranog da zaustave bez crvenog kartona i bezbroj prekrsaja. Van Bommel jeste supcina od igraca, ali koliko god da je on tuko nekog toliko su i njeg. Sigurno bi dobio zuti onda kada je alvesa na centru faulirao, ali je onda njeg alves nogom zakacio i sudija je to samo "propustio", ali stoji da je zuti zasluzio, mada ga je i alves zasluzio itekako.
Robben nista al nista nije uradio danas da budemo realni. Crveni karton prozurokovala je glupost Mela. A nemoj mi samo rec da je Bastos dobar.

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la JuveSissoko » 02 jul 2010, 18:14

A_d_0 je napisao/la:
guber90 je napisao/la:
A_d_0 je napisao/la:Eh ovako sad.

Nilmar prije Pata. To samo budala moze.Pa cak i Fabiano prije Pata je nidje veze.
Ronaldinho nemat mjesta to je bas debilski.
G.Silva svaka cast al na samrti covjek. F.Melo ovog ne treba komentarisat.
Bastos- :o :o :o :o Ne do Bog nikome.
Dunga :shock: :shock: :shock: :shock: Cuj on selektor.

Jake obje ekipe odlicno bi bilo da su se u finalu sastale al eto. 2 suta na gol Holandjana i 2 gola. Ono prvo nije uopste sut. Van Bommel 19 faulova napravio i ne dobije zuti. A Robben :lol: cackalica covjek ga takne 3 dana lezi + totalno limitaran.
Kad je bastos izasu profijukalo je na toj strani i to kako. nisu mogli tog limitiranog da zaustave bez crvenog kartona i bezbroj prekrsaja. Van Bommel jeste supcina od igraca, ali koliko god da je on tuko nekog toliko su i njeg. Sigurno bi dobio zuti onda kada je alvesa na centru faulirao, ali je onda njeg alves nogom zakacio i sudija je to samo "propustio", ali stoji da je zuti zasluzio, mada ga je i alves zasluzio itekako.
Robben nista al nista nije uradio danas da budemo realni. Crveni karton prozurokovala je glupost Mela. A nemoj mi samo rec da je Bastos dobar.
ma Robena su procitali,tesko on stvara nesto ako nije u trku,a kad mu das prostora to je onda igracina,al lako se cita,
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la guber90 » 02 jul 2010, 18:19

A_d_0 je napisao/la:
guber90 je napisao/la:
A_d_0 je napisao/la:Eh ovako sad.

Nilmar prije Pata. To samo budala moze.Pa cak i Fabiano prije Pata je nidje veze.
Ronaldinho nemat mjesta to je bas debilski.
G.Silva svaka cast al na samrti covjek. F.Melo ovog ne treba komentarisat.
Bastos- :o :o :o :o Ne do Bog nikome.
Dunga :shock: :shock: :shock: :shock: Cuj on selektor.

Jake obje ekipe odlicno bi bilo da su se u finalu sastale al eto. 2 suta na gol Holandjana i 2 gola. Ono prvo nije uopste sut. Van Bommel 19 faulova napravio i ne dobije zuti. A Robben :lol: cackalica covjek ga takne 3 dana lezi + totalno limitaran.
Kad je bastos izasu profijukalo je na toj strani i to kako. nisu mogli tog limitiranog da zaustave bez crvenog kartona i bezbroj prekrsaja. Van Bommel jeste supcina od igraca, ali koliko god da je on tuko nekog toliko su i njeg. Sigurno bi dobio zuti onda kada je alvesa na centru faulirao, ali je onda njeg alves nogom zakacio i sudija je to samo "propustio", ali stoji da je zuti zasluzio, mada ga je i alves zasluzio itekako.
Robben nista al nista nije uradio danas da budemo realni. Crveni karton prozurokovala je glupost Mela. A nemoj mi samo rec da je Bastos dobar.
Uopste nekazem da je dobar, ali Gilberto sigurno nije bolji. Kako nije roben nista pokazao razbio je u vise navrata odbranu brazila na brzinu, jesu ga ljudi prvih 60 minuta drzali, a onda je robben doso na svoje i prekrsaj iz kojeg je bio nakon izvodjenja autogol je bio napravljen na robbenu, i bezbroj malih sitnih prekrsaja koji su uzimali vrijeme brazilu pred sami kraj utakmice je napravljen na robbenu, ubacio je iz kornera kod 2. gola. Mozda direktno nije uticao na igru, ali je bilo dosta tih sporednih faktora koji su jako bitni po mom misljenju bili, ali svako ima svoje misljenje i ja postujem tvoje.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Bilal » 02 jul 2010, 18:21

Italia je napisao/la:dere se goooool, ja se okrenem kad ono na centru lopta :lol: :lol:

Felipe Melo, treba li dalje? :mrgreen:
Netreba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la silenT » 02 jul 2010, 18:22

meni Bastos nije toliko bio loš danas.... ali Gilberto Silva, Melo, Elano, Dani Alves (na onoj poziciji), Luis Fabiano nemaju mjesta u prvih 11 Brazila.... ima boljih igrača koje Dunga nije ni pozvao...

očekivat je definitvno otkaz Dungi jer Brazil odavno nije imao goreg trenera.... em što ništa nije osvojio s njima nego im je još uništio njihov stil igre... sad su neprepoznatljivi....

DUNGA pacove :D
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Bosnier » 02 jul 2010, 18:26

Bilal je napisao/la:
Italia je napisao/la:dere se goooool, ja se okrenem kad ono na centru lopta :lol: :lol:

Felipe Melo, treba li dalje? :mrgreen:
Netreba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zlatna Kanta

Treba li dalje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la JuveSissoko » 02 jul 2010, 18:31

zamislite kako sad Maradona uziva :mrgreen:
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3534
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la tony-mortale » 02 jul 2010, 18:36

priznajem i ja sam glupan stavio pare na brazil, u mojoj lokalnoj kladionici danas barem 5-6 hiljada je na brazil natrpano, najviše se oni raduju ovom porazu.
a igrom brazil nije ni zaslužio više(doduše nije ni holandija bila bolja, al od brazila se uvjek očekuje više), onaj melo je psihički bolestan, jedino ga to može opravdati za tolike gluposti koje taj frajer radi.
dunga nije selektor ni trener on je klaun obični, gubiš na svjetskom prvenstvu i on umjesto najboljeg napadača ubacuje slabijeg napadača, pa konju vadi d alvesa, pa i juana ako treba pa čak i golmana a ubaci drugog napadača, a ne on vadi fabijana za nilmara, bravo lave, ronaldinjo nije bio potreban to je očito jer imaš sve majstora do majstora u ekipi.
hajmo sad lale do finala
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
United Rule
Postovi: 277
Pridružen/a: 31 mar 2010, 15:33
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la United Rule » 02 jul 2010, 18:38

Alee aleee Oranjeeee alee aleeee!!!
>--- There are hundreds of clubs in the world.....but One United....
<- KNVB -> World Cup 2010

Avatar
Senator
Postovi: 151
Pridružen/a: 01 jul 2010, 18:39
Lokacija: Eastlands
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Senator » 02 jul 2010, 18:46

Jao Brazila :o Ja konto oni osvajaju...
Colour of Manchester is blue...

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Bilal » 02 jul 2010, 18:51

Cuj Robben limitiran. Pa covjek igra uz desnu aut-liniju i jedine su mu opcije ili pravo ili lijevo, a nemoze nikako desno :lol: samo ga sa faulom mogu zaustaviti i nikako drugacije.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la geronimo » 02 jul 2010, 18:52

Post Postao/la geronimo dana 26 jun 2010, 02:27
Brazil ce i ovu prepreku proci, a poslije toga me ne bi iznenadila njihova eliminacija. Previse tudjeg fudbala u njihovim redovima, nemaju vica, egzibicije...Dunga defanzivac svu igru svodi na rezultat.
Obice mu se to o glavu, kad tad.
Uoci meca sa Cileom.
PostPostao/la geronimo dana 17 maj 2010, 23:21
Holandija bi mogla konacno nesto vise napraviti. Ja ih vidim u samoj zavrsnici.
Nekad davno. :mrgreen:
geronimo je napisao/la:Ako Holandiju spopadne njen dan, ne pise se dobro Brazilcima.
Skoro nekako. :lol:

Jos sam i rezultat pogodio na ovim nasim tipovanjima.
Strucnjaci, javite se za savjet. :D
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
arapinho1
Postovi: 168
Pridružen/a: 03 sep 2008, 21:59
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la arapinho1 » 02 jul 2010, 18:56

geronimo je napisao/la:
Post Postao/la geronimo dana 26 jun 2010, 02:27
Brazil ce i ovu prepreku proci, a poslije toga me ne bi iznenadila njihova eliminacija. Previse tudjeg fudbala u njihovim redovima, nemaju vica, egzibicije...Dunga defanzivac svu igru svodi na rezultat.
Obice mu se to o glavu, kad tad.
Uoci meca sa Cileom.
PostPostao/la geronimo dana 17 maj 2010, 23:21
Holandija bi mogla konacno nesto vise napraviti. Ja ih vidim u samoj zavrsnici.
Nekad davno. :mrgreen:
geronimo je napisao/la:Ako Holandiju spopadne njen dan, ne pise se dobro Brazilcima.
Skoro nekako. :lol:

Jos sam i rezultat pogodio na ovim nasim tipovanjima.
Strucnjaci, javite se za savjet. :D
Sta da odigram veceras?? :mrgreen:
"Nikad neću, majko, bez Bosne živjeti,Bosnu ću služiti, za Bosnu umr'jeti.Neću nikad k'o vazal nikom služiti,Ja sam bosanski sin i njen ću ostati!

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la geronimo » 02 jul 2010, 19:00

Ono sto sam i ja odigrao...remi, pa produzeci, pa penali....onda Gana prolazi, mada mi se vise svidja igra Urugvaja.
Zezam se, tesko je tipovati ovu utakmicu, kao i sve ostale. :mrgreen:
Vom Jäger zum Gejagten

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.