1/2 Holandija-Urugvaj

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje?

Holandija
79
75%
Urugvaj
27
25%
 
Ukupno glasova: 106

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la guber90 » 06 jul 2010, 22:34

@Genghis
E Njemci su to 3 puta uradili, al jbg oprastam ti sada barem znas :D.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Bilal » 06 jul 2010, 22:35

Genghis je napisao/la: Sada je izvjesno, prvak ce biti neko ko prije nije osvojio SP. Nadajmo se Oranje.
A ti se naso sa ovim praviti pametan :roll: poznati prognozer koji dosad nije nista pogodio :lol:

Avatar
zlatan.edvin
Postovi: 204
Pridružen/a: 12 jan 2009, 22:51
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la zlatan.edvin » 06 jul 2010, 22:36

Zaslužena pobjeda Holandije, ipak su večeras više pokazali i imali više šansi.
Utakmica nije bila baš na nivou polufinalne ali vidjeli smo pet golova.

Avatar
vuvu_zzz
Postovi: 629
Pridružen/a: 03 jul 2010, 22:40
Lokacija: Zemlja-Mjesec-Mars
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la vuvu_zzz » 06 jul 2010, 22:38

Bilal je napisao/la:Napokon poispada juznoamericka trulez :lol:
ta trulez ima 2 titule prvaka svijeta 8-) ......

btw..da se igralo jos 2-3 minute urugvaj bi izjednacio sigurno, Sneijder jos jednom pokazao kakav je majstor, onaj van Bommel je davno trebao dobiti crveni kako lik samo prljavo igra...Forlan majstor, ne znam samo sto je ranije izasao al eto...nadam se kad je vec dosla do finala da ce i osvojiti titulu, a isto u nadam se da ce urugvaj osvojiti trece mjesto....
http://www.youtube.com/watch?v=zVnS_KIWW8w

http://www.youtube.com/watch?v=7T8sBJluRtg

--------------TO BE CONTINUED--------------

DOMINACIJA JE NEMINOVNOST xD

“Nevjerojatno, Benitez izgubio? Ne mogu vjerovati, no, kasni samo devet bodova” - Mou

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Genghis » 06 jul 2010, 22:38

Bilal je napisao/la:
Genghis je napisao/la: Sada je izvjesno, prvak ce biti neko ko prije nije osvojio SP. Nadajmo se Oranje.
A ti se naso sa ovim praviti pametan :roll: poznati prognozer koji dosad nije nista pogodio :lol:
Protiv sudija se ne moze. Moji favoriti (pogledaj arhivu postova) su u finalu, a tvoji ce se ipak morati zadovoljiti 4-tim mjestom, ili pak 3-im ukoliko budu imali podrsku sudija.
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la -Paja » 06 jul 2010, 22:39

Holandija dominira!


Zasluzena pobjeda nad slabasnim protivnikom sa kojim su se lale malo poigrale, realan rezultat je trebao biti 5-1 ali nema veze. U finalu ocekujem Njemacku jer su kvalitetnijia ekipa od antitalenata i varalica sa Prineja koje sudije guraju!
Dio Arsenala

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la harishp » 06 jul 2010, 22:39

Genghis je napisao/la:Znas ti dobro na sta ja mislim, nakon sto je Holandija povela 3-1 , ti se nasao pametan sa "To bi bilo to" (u svom stilu, prIpametan) pa je na kraju tekme malo falilo da ispadnes papak.
O cemu ti,pa sta je roben izmasivao,trebali su mrezama za ribe lopte skupljati.
To je pobijeda bila i prije samog pocetka.
Holandjani igraju koliko im treba pa ti gledaj ko je ispao na kraju papak.
i jos kad i Svabe kmeknu firaune,bas cu se grohotom nasmijati.Sad si me bas zaintregirao. :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Admir_Sa » 06 jul 2010, 22:40

Nezasluzena pobjeda holandije, cista pljacka na stetu Urugvajaca, koji su bez tri haman glavna igraca bili ravnopravan protivnik ovim balerinama i kvaziigracima (ne racunam tu Snajdera). Kod prvog gola Bomel ide u koljeno igracu i time ga sprecava da presjece loptu, a kod drugog gola cist ofsajd. Isti istacati ofsajd je sviran Quljareli i zbog tog gola Italija nije isla dalje. Neko po pravilima kuci, a neko po "pravilima" u finale :evil: :evil: :evil: :evil:
nema potpisa

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la juznjak> » 06 jul 2010, 22:40

-Paja je napisao/la:Holandija dominira!


Zasluzena pobjeda nad slabasnim protivnikom sa kojim su se lale malo poigrale, realan rezultat je trebao biti 5-1 ali nema veze. U finalu ocekujem Njemacku jer su kvalitetnijia ekipa od antitalenata i varalica sa Prineja koje sudije guraju!
sta se ti ba javljas gdje ti je Engleska ? :lol: Genghis@ jes kada je Capelo izostavio Walcota presaltao na Holandiju 8-)
Zadnja izmjena: juznjak>, dana/u 06 jul 2010, 22:42, ukupno mijenjano 3 puta.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Genghis » 06 jul 2010, 22:41

harishp je napisao/la:
Genghis je napisao/la:Znas ti dobro na sta ja mislim, nakon sto je Holandija povela 3-1 , ti se nasao pametan sa "To bi bilo to" (u svom stilu, prIpametan) pa je na kraju tekme malo falilo da ispadnes papak.
O cemu ti,pa sta je roben izmasivao,trebali su mrezama za ribe lopte skupljati.
To je pobijeda bila i prije samog pocetka.
Holandjani igraju koliko im treba pa ti gledaj ko je ispao na kraju papak.
i jos kad i Svabe kmeknu firaune,bas cu se grohotom nasmijati.Sad si me bas zaintregirao. :mrgreen:
Koje Svabe? Oni sto igraju za trece mjesto ?
@juznjak - Nije tacno. Paja citavo vrijeme navija za Holandiju, a za Engleze je rekao da ce vrlo rano ispasti ;)
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
vuvu_zzz
Postovi: 629
Pridružen/a: 03 jul 2010, 22:40
Lokacija: Zemlja-Mjesec-Mars
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la vuvu_zzz » 06 jul 2010, 22:42

-Paja je napisao/la:Holandija dominira!


Zasluzena pobjeda nad slabasnim protivnikom sa kojim su se lale malo poigrale, realan rezultat je trebao biti 5-1 ali nema veze. U finalu ocekujem Njemacku jer su kvalitetnijia ekipa od antitalenata i varalica sa Prineja koje sudije guraju!
da je slabasan ne bi rekao ipak im nisu bila 3 standardna, u svakom slucaju zasluzena pobjeda....ocekujem demoliranje u finalu slabasnih protivnika :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=zVnS_KIWW8w

http://www.youtube.com/watch?v=7T8sBJluRtg

--------------TO BE CONTINUED--------------

DOMINACIJA JE NEMINOVNOST xD

“Nevjerojatno, Benitez izgubio? Ne mogu vjerovati, no, kasni samo devet bodova” - Mou

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la -Paja » 06 jul 2010, 22:43

Admir_Sa je napisao/la:Nezasluzena pobjeda holandije, cista pljacka na stetu Urugvajaca, koji su bez tri haman glavna igraca bili ravnopravan protivnik ovim balerinama i kvaziigracima (ne racunam tu Snajdera). Kod prvog gola Bomel ide u koljeno igracu i time ga sprecava da presjece loptu, a kod drugog gola cist ofsajd. Isti istacati ofsajd je sviran Quljareli i zbog tog gola Italija nije isla dalje. Neko po pravilima kuci, a neko po "pravilima" u finale :evil: :evil: :evil: :evil:
Naravno ljubitelj zabara najlopovskije reprezentacije pune varalica se nasao da buni i baca ljagu na posten i zasluzen trijumf Holandije koja je ponizila svog suparnika.

Holandija dominira!


Italijani varalice!
slika
Dio Arsenala

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Bilal » 06 jul 2010, 22:44

Genghis je napisao/la:
Bilal je napisao/la:
Genghis je napisao/la: Sada je izvjesno, prvak ce biti neko ko prije nije osvojio SP. Nadajmo se Oranje.
A ti se naso sa ovim praviti pametan :roll: poznati prognozer koji dosad nije nista pogodio :lol:
Protiv sudija se ne moze. Moji favoriti (pogledaj arhivu postova) su u finalu, a tvoji ce se ipak morati zadovoljiti 4-tim mjestom, ili pak 3-im ukoliko budu imali podrsku sudija.
Tvoji favoriti???? Mislis jedni od favorita. Lako je kad navijas za vise od pola ekipa i za sve koji igraju protiv Nijemaca pogoditi nesto. Ja nisam sugo koji navija za pola svijeta, samo navijam za Njemacku i ako bog da gledacu ih u finalu, toliko

Avatar
vuvu_zzz
Postovi: 629
Pridružen/a: 03 jul 2010, 22:40
Lokacija: Zemlja-Mjesec-Mars
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la vuvu_zzz » 06 jul 2010, 22:45

Admir_Sa je napisao/la:Nezasluzena pobjeda holandije, cista pljacka na stetu Urugvajaca, koji su bez tri haman glavna igraca bili ravnopravan protivnik ovim balerinama i kvaziigracima (ne racunam tu Snajdera). Kod prvog gola Bomel ide u koljeno igracu i time ga sprecava da presjece loptu, a kod drugog gola cist ofsajd. Isti istacati ofsajd je sviran Quljareli i zbog tog gola Italija nije isla dalje. Neko po pravilima kuci, a neko po "pravilima" u finale :evil: :evil: :evil: :evil:
kazem davno je van Bommel trebo dobiti crveni ali tek na kraju samo zuti, sta reci kad je mesar covjek....ali ipak to ne umanjuje pobjedu holandije

Sneijder dominira !
http://www.youtube.com/watch?v=zVnS_KIWW8w

http://www.youtube.com/watch?v=7T8sBJluRtg

--------------TO BE CONTINUED--------------

DOMINACIJA JE NEMINOVNOST xD

“Nevjerojatno, Benitez izgubio? Ne mogu vjerovati, no, kasni samo devet bodova” - Mou

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la -Paja » 06 jul 2010, 22:45

juznjak> je napisao/la:
-Paja je napisao/la:Holandija dominira!


Zasluzena pobjeda nad slabasnim protivnikom sa kojim su se lale malo poigrale, realan rezultat je trebao biti 5-1 ali nema veze. U finalu ocekujem Njemacku jer su kvalitetnijia ekipa od antitalenata i varalica sa Prineja koje sudije guraju!
sta se ti ba javljas gdje ti je Engleska ? :lol: Genghis@ jes kada je Capelo izostavio Walcota presaltao na Holandiju 8-)
Nisam navijac Engleske ja sam svog favorita prije pocetka rekao i on je sada u finalu!


Dominacija!
Dio Arsenala

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Genghis » 06 jul 2010, 22:45

Bilal je napisao/la:Nijemaca pogoditi nesto. Ja nisam sugo koji navija za pola svijeta, samo navijam za Njemacku i ako bog da gledacu ih u finalu, toliko
To dvoje ne moze nikako.
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la drop » 06 jul 2010, 22:46

fol sad nije navijac engleske :lol: :lol: :lol:
Pogledajte ovu neuništivu glupost u mom potpisu :!:
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Admir_Sa » 06 jul 2010, 22:48

-Paja je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Nezasluzena pobjeda holandije, cista pljacka na stetu Urugvajaca, koji su bez tri haman glavna igraca bili ravnopravan protivnik ovim balerinama i kvaziigracima (ne racunam tu Snajdera). Kod prvog gola Bomel ide u koljeno igracu i time ga sprecava da presjece loptu, a kod drugog gola cist ofsajd. Isti istacati ofsajd je sviran Quljareli i zbog tog gola Italija nije isla dalje. Neko po pravilima kuci, a neko po "pravilima" u finale :evil: :evil: :evil: :evil:
Naravno ljubitelj zabara najlopovskije reprezentacije pune varalica se nasao da buni i baca ljagu na posten i zasluzen trijumf Holandije koja je ponizila svog suparnika.

Holandija dominira!


Italijani varalice!
slika
Vidjeli smo ko su varalice ;)

sudije iz uzbekistana i kirgistana dominiraju!
nema potpisa

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la -Paja » 06 jul 2010, 22:49

drop je napisao/la:fol sad nije navijac engleske :lol: :lol: :lol:
Pogledajte ovu neuništivu glupost u mom potpisu :!:
neunistiva je tvoja glupost koji si citat cikija potpisao mojim imenom naravno ti si tvrdio da smo ista osoba samo sto administracija rekla drugacije.


Oj crni zabari sta vam se to dogodi? Naravno ja se salim Italijani su posteni a ovaj gif je moj dokaz kako su pokradeni, naime ocigledan penal nad De Rosijem nije sviran.
Dio Arsenala

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Brnjoo » 06 jul 2010, 22:50

Pa normalno da Paja navija za Nizozemsku jer je tu Van Persie, mislim jedini preostali predstavnik Arsenala na Svjetskom prvenstvu :lol:

Ova utakmica jos jedan pokazatelj da Robben ne zna igrati desnom nogom

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.