1/2 Holandija-Urugvaj

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje?

Holandija
79
75%
Urugvaj
27
25%
 
Ukupno glasova: 106

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la -Paja » 07 jul 2010, 00:23

Wolverine je napisao/la:
-Paja je napisao/la:hahaha dva igraca urugvaja zaklanjaju pogled golmanu jedan od njih i skrece loptu i od svega njega je Van Persijev potez zbunio jer bi inace on izvadio loptu koja je isla uz samu stativu :mrgreen: ofsajd minimalan, Van Persi ne utice na igru, djelic sekunde nikakva teza greska da bi se reklo da je neko pokraden i ostecen (da ne nabrajam sad utakmice sa ovog svjetskog)
ovo ako je vec greska, onda je jako velika greska, jer je utjecala ne samo na razvoj utakmice, vec i na krajnji rezultat iste.
Nema sudija nikakvu liniju u svojoj glavi pa da donese u sekundi ispravnu odluku da je tu bio neki veci ofsajd pa hajde a jos RVP nije dirao loptu...
Dio Arsenala

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Ted Mosby » 07 jul 2010, 00:26

Čestitke Nizozemcima na ulasku u finale
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Wolverine » 07 jul 2010, 00:40

zaboravio sam jos i onaj lakat na cavaniju u prvom poluvremenu. cisto namjerno onesposobljavanje protivnickog igraca da dodje do lopte, dakle cisti penal, nesto slicno kao na de rosiju protiv novog zelanda, samo jos ocitije.

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Brnjoo » 07 jul 2010, 00:49

-Paja je napisao/la:
Brnjoo je napisao/la:Pa normalno da Paja navija za Nizozemsku jer je tu Van Persie, mislim jedini preostali predstavnik Arsenala na Svjetskom prvenstvu :lol:

Ova utakmica jos jedan pokazatelj da Robben ne zna igrati desnom nogom
Drago mi je da si i ti shvatio da Fabregasova Spanija nema sanse i da ispadaju :mrgreen:


Ali ne boj se imace i Real Smadrid svog predstavnika Van Der Varta koji ce to sve odgledati sa klupe i dobiti par minuta u finalu hahahahaha


Arsenal dominira!
Rekao sam KAKO MISLIM :lol: A isto tako tvrdim da je Fabregas ozlijedjen i da bi mu mogao biti kraj na Svjetskom :lol:

Uostalom, tu glupu rijec Smadrid predstavlja zasad 6 igraca, Arsenlovaca je na Svjetskom bilo cini mi se.. haj ovako :D 4 Francuza ispala iz grupe, Eboue i Song takodjer, Bendtner takodjer, Vela je mislim dalje dogurao, a Fabregas i RVP su malo dalje dosli, stim da nisu uradili nista :mrgreen:

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Bečki Kongres » 07 jul 2010, 07:54

Mateo je rekao da je čist offside. RVP je pokrio golmana te ga spriječio da na vrijeme reaguje na udarac koji je uputio Sneijder. Činjenica je da je ovaj offside milimetarski, ali je ipak offside. Da nije priznat ovaj pogodak, sumnjam da bi lale došle i do trećeg.

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la analiticar_ » 07 jul 2010, 09:15

Ma cist opsajd + nije sviran cist penal za Urugvaj + Hoaldnija trebala dobirti jos kartona...

Ma bezveze ovo SP zivota mi, sudije sve unistise....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
AulleTa
Postovi: 1508
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
Lokacija: Pijemont
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la AulleTa » 07 jul 2010, 09:37

Puu jebote,zgadi mi se gledati kako onaj Uzbekistanac navija za Holandija, bezze svira ofsajde za Urugvaj a za Holandiju ne svira, onda penal nije sivr'o za Urugvajce. Nevjerovatno. Žao mi je Urugvaja.
Spammer

1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #

Avatar
CLS
Postovi: 1980
Pridružen/a: 28 jul 2009, 10:55
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la CLS » 07 jul 2010, 09:44

ja samo ne znam sta se svi cudite pa opste je poznato da sudije rade protekciju vecih ekipa za to se i fifa zalaze (novac cuda radi) tako da cisto sumnjam da ce uvesti tehnologiju koja ce sprijeciti to jer da je bila tehnologija pitanje bil se Francuska plasirala..... :geek:
Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata
Al ja sam prvo reko Željo
Pa sam poslije reko tata

BosnianHero
Postovi: 195
Pridružen/a: 01 mar 2010, 13:44
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la BosnianHero » 07 jul 2010, 10:02

analiticar_ je napisao/la:Ma cist opsajd + nije sviran cist penal za Urugvaj + Hoaldnija trebala dobirti jos kartona...

Ma bezveze ovo SP zivota mi, sudije sve unistise....
ANALITICARUUUUUUUUUUUU uzmi si jedno 10 godina slobodno pa posjeti nekog lektora, al dobrog pa nam se vrni da vidimo imal napretka, pa cemo vidjet za daljee :arrow:

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Devil » 07 jul 2010, 12:31

Irmatov je sinoc pokazao da je najbolji sudija na SP bio.Posto ce dve evropske ostati ocekujem i da sudi finale.
Njemu se nema nista prigovarati za sinocno sudjenje.Svu stetu je naneo linijski sudija iz Kirgistana mislim.U prvih 13 minuta svirao je tri nepostojeca ofsajda Uruguayaca,dva u trenutcima kada su izlazili 1na 1 sa Stekeleneburgom,i ako Irmatov ne bude svirao finale liniski sudija ce biti najveci krivac.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la -Paja » 07 jul 2010, 12:38

hahah cuj sudije guraju holandiju jedinu reprezentaciju sa svim pobjedama, jos idol kaze da sumnja da bi holandjani zabili gol da snajderu nije priznat hahaha kako da ne pa vidjelo se iz aviona da ih je holandija prije drugog pogotka stisnula da ovi centar nisu mogli da predju, gol je visio u zraku. Varalice iz Urugvaja tj. one kukavice ciji su igraci rukom branili svoj gol protiv Gane koji su se ono italijanski vucarali i cekali penale dok je Gana napadala u produzetku i oni da zasluze finale hahahahahaha

Toliko price o tome sto je stopalo Van Persija bilo par cenata u ofsajdu kao neka velika kradja a ti isti amateri ne znau da je Fifa sugerisala da u slucaju kad sudija ne moze u tim tijesnim situacijama vidi je li ofsajd ili nije da se igra nastavlja dalje. Cuj penal hahahahahahahaha kako su samo jadni jos i crveni smijesno Urugvajski padavicari su padali na svaki kontakt a kad su se branili krvnicki su udarali protivnike na cijelom svjetskom im se to toolerisalo a i sinoc frajer nogom u usta udari De Zeuwa ni zuti da dobije...


Holandija dominira!
Dio Arsenala

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la cole-ch » 07 jul 2010, 12:42

Sudjenje se da diskutovati, no mislim da sudija nije direktno uticao na ishod utakmice.

Cestitke mojim favoritima i puno srece u finalu!

HUP HOLLAND!!!

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Wolverine » 07 jul 2010, 15:00

-Paja je napisao/la:hahah cuj sudije guraju holandiju jedinu reprezentaciju sa svim pobjedama, jos idol kaze da sumnja da bi holandjani zabili gol da snajderu nije priznat hahaha kako da ne pa vidjelo se iz aviona da ih je holandija prije drugog pogotka stisnula da ovi centar nisu mogli da predju, gol je visio u zraku. Varalice iz Urugvaja tj. one kukavice ciji su igraci rukom branili svoj gol protiv Gane koji su se ono italijanski vucarali i cekali penale dok je Gana napadala u produzetku i oni da zasluze finale hahahahahaha

Toliko price o tome sto je stopalo Van Persija bilo par cenata u ofsajdu kao neka velika kradja a ti isti amateri ne znau da je Fifa sugerisala da u slucaju kad sudija ne moze u tim tijesnim situacijama vidi je li ofsajd ili nije da se igra nastavlja dalje. Cuj penal hahahahahahahaha kako su samo jadni jos i crveni smijesno Urugvajski padavicari su padali na svaki kontakt a kad su se branili krvnicki su udarali protivnike na cijelom svjetskom im se to toolerisalo a i sinoc frajer nogom u usta udari De Zeuwa ni zuti da dobije...


Holandija dominira!
o boze...

Avatar
harry_90
Postovi: 19799
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la harry_90 » 07 jul 2010, 17:51

Majke Srebrenice: "Navijajmo protiv Holandije na 11.07."

Nacionalni tim kraljevine Holandije ce igrati u finalu svjetskog nogomentnog kupa na dan 15-te gosisnjice genocidnog masakra u Srebrenici za koji je vlada kraljevine Holandije kolektivno I individualno odgovorna po osnovu interanionalnog zakona. Zadnjih petnaest godina nacionalna vlada kraljevine Holandije laze, sakriva I obstruira dokaze o svom ucescu u masakru 8000 Bosnjaka odraslih muskaraca I djecaka u Srebrenici, iako je njen doprinos genocidu u Srebrenici utvrdjen presudom Internacionalnog suda pravde u Hagu (tzv. Svjetski sud).



A zbog ovih razloga, udruzenje gradjana Majke Srebrenice I Podrinja pozivaju sve ljude dobre volje u citavom svijetu , a posebno one na stadionu Svjetskog nogometnog kupa u juznoj Africi, da javno navijaju protiv nacionalnog tima kraljevine Holandije kao znak simpatije prema zrtvama u Srebrenici.

Mi necemo odustati dok ne dobijemo pravdu.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la KONGO » 07 jul 2010, 18:51

A sta's kad prvi Bosnjo navija za smece od ljudi ! Kako ocekivat da te poslusa neko iz Polokwane :( .
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Genghis » 07 jul 2010, 18:54

KONGO je napisao/la:A sta's kad prvi Bosnjo navija za smece od ljudi ! Kako ocekivat da te poslusa neko iz Polokwane :( .
Sad su Sneijder, VdV, Robben, itd smeće od ljudi samo zato sto su holanđani ? Dobra ti logika, nemoj zaboravit glasat za Harisa na izborima :mrgreen:
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

BosnianHero
Postovi: 195
Pridružen/a: 01 mar 2010, 13:44
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la BosnianHero » 07 jul 2010, 19:03

harry_90 je napisao/la:Majke Srebrenice: "Navijajmo protiv Holandije na 11.07."

Nacionalni tim kraljevine Holandije ce igrati u finalu svjetskog nogomentnog kupa na dan 15-te gosisnjice genocidnog masakra u Srebrenici za koji je vlada kraljevine Holandije kolektivno I individualno odgovorna po osnovu interanionalnog zakona. Zadnjih petnaest godina nacionalna vlada kraljevine Holandije laze, sakriva I obstruira dokaze o svom ucescu u masakru 8000 Bosnjaka odraslih muskaraca I djecaka u Srebrenici, iako je njen doprinos genocidu u Srebrenici utvrdjen presudom Internacionalnog suda pravde u Hagu (tzv. Svjetski sud).



A zbog ovih razloga, udruzenje gradjana Majke Srebrenice I Podrinja pozivaju sve ljude dobre volje u citavom svijetu , a posebno one na stadionu Svjetskog nogometnog kupa u juznoj Africi, da javno navijaju protiv nacionalnog tima kraljevine Holandije kao znak simpatije prema zrtvama u Srebrenici.

Mi necemo odustati dok ne dobijemo pravdu.
pa jel moguce da je dovde dosloooooooo...za nepovjerovati pa zar taj dan nece imati nista drugo na umu mozda neku dovu da prouce neg da javno navijaju ......ne mogu da vjerujem.........SRAMOTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

BosnianHero
Postovi: 195
Pridružen/a: 01 mar 2010, 13:44
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la BosnianHero » 07 jul 2010, 19:06

Za Holandiju necemo navijati zbog Srebrenice,
za Njemacku zbog II Svjetskog rata, za Italiju zbog fasizma, za Ghanu
jer su crnci, za Srbiju zbog Dodika, za SAD zbog Busha i politike, za
Hrvatsku jer su bolji susjedi, za Tursku jer su ponekad 'nasi' a ponekad
i nisu, za Rusiju jer su 'cetnici', za Albaniju radi siptara,...za Englesku jer nam ne daju vize,za HALO, BALKANSKA GLAVO PRIMITIVNA. GLEDAJ FUDBAL.

Avatar
harry_90
Postovi: 19799
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la harry_90 » 07 jul 2010, 19:08

meni je ovo bezveze sto majke Srebrenice traze da se ne navija za Holandija,stvarno smijesno,dobro je pa nisu zatrazili da se ne prenosi tekma sa SP.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

BosnianHero
Postovi: 195
Pridružen/a: 01 mar 2010, 13:44
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la BosnianHero » 07 jul 2010, 19:13

Za Holandiju necemo navijati zbog Srebrenice,
za Njemacku zbog II Svjetskog rata, za Italiju zbog fasizma, za Ghanu
jer su crnci, za Srbiju zbog Dodika, za SAD zbog Busha i politike, za
Hrvatsku jer su bolji susjedi, za Tursku jer su ponekad 'nasi' a ponekad
i nisu, za Rusiju jer su 'cetnici', za Albaniju radi siptara,...za Englesku jer nam ne daju vize,za HALO, BALKANSKA GLAVO
PRIMITIVNA. GLEDAJ FUDBAL.

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.