1/2 Njemacka - Spanija

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje?

Njemacka
93
53%
Spanija
81
47%
 
Ukupno glasova: 174

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la harishp » 08 jul 2010, 15:56

Nail for Real je napisao/la:
harishp je napisao/la:Jesi siguran.Golovi im na ovom svjetskom prvenstvu padaju isto kao i Hamo kad ode u cenifu a tri dana krusne mrve nije pojeo.
Na Evropskom je bila pjesma.
Sa Del Bosqueom igraju isto samo malo drugacije, kontas? Ne srljaju vise kao ranije sve za napad, a odbranu ostavit Casillasu. Spanski stil igre je ostao, samo ga je Del Bosque ucvrstio, osigurao. Spanija igra racionalno, i ne trosi se kao ranije, koliko im treba. Treba imat snage i za sljedece meceve.
Sta ne srljaju kao ranije,do Svajcarske golove davali kao na traci.Dok im se nije odlomilo od glavu na pocetku prvenstva od Hitcfinih pulena.Pa onda puhali i u hladan jogurt nakon vruceg mlijeka.
Racionalno jeste ali je daleko od igre koje su pruzali do samog pocetka prvenstva.
Ono sto ste vi kukali na Interov sistem(koji vam je dohakao) ste haman pa odigrali u nekim slucajevima.Jedino sto je autobus pomjeren na sredini terena. :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Nail for Real » 08 jul 2010, 15:57

harishp je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:
harishp je napisao/la:Jesi siguran.Golovi im na ovom svjetskom prvenstvu padaju isto kao i Hamo kad ode u cenifu a tri dana krusne mrve nije pojeo.
Na Evropskom je bila pjesma.
Sa Del Bosqueom igraju isto samo malo drugacije, kontas? Ne srljaju vise kao ranije sve za napad, a odbranu ostavit Casillasu. Spanski stil igre je ostao, samo ga je Del Bosque ucvrstio, osigurao. Spanija igra racionalno, i ne trosi se kao ranije, koliko im treba. Treba imat snage i za sljedece meceve.
Sta ne srljaju kao ranije,do Svajcarske golove davali kao na traci.Dok im se nije odlomilo od glavu na pocetku prvenstva od Hitcfinih pulena.Pa onda puhali i u hladan jogurt nakon vruceg mlijeka.
Racionalno jeste ali je daleko od igre koje su pruzali do samog pocetka prvenstva.
Ono sto ste vi kukali na Interov sistem(koji vam je dohakao) ste haman pa odigrali u nekim slucajevima.Jedino sto je autobus pomjeren na sredini terena. :roll:
Od Svajcarske se puno promijenilo.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la nidjo_barca » 08 jul 2010, 15:58

Devil je napisao/la:Del Bosque igra na rezultat kao i vecina repki na ovome prvenstvu,kao i Holadnija koja je promenila stil od dolaska Berta,kao i Brazil od dolaska Dunge.Del Bosque igra sa dva klasicna zadnja vezna sto kod Aragonesa nije bio slucaj vec mu je igrao Silva,cime je dobijao vec pokretljivost po strani.
Leprsava igra. :? Da li vi znate sta znaci leprsava igra uopste.Mislim da vecina ne zna.
Leprsava igra je kada protivnik napada citavo vreme bez puno pasova gde se u 4-5 pasova lagano stize do protivnickog gola,nesta slicno sto je Barca radila.Svaka njima cast za pasove ja izuzetno cenim kada Xavi ima procenat preko 80% tacnih pasova,ali to nije leprsava igra to vise predstavlja dosadnu igru na rezultat.No po meni je ovakav stil igre Spanije perfektan gde oni se dodavaju i uguse igru protivnika i onda iz jedne brze akcije daju pogodak i opet se dodavaju.
Nesto slicno kao sto to Barca RADI,ne radila.

Za nekoga je to dosadno peglanje i yebavanje lopte,za nekoga ljepota.Takav im je stil,tako igraju,pokazao se kao dobar.
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

Vuk pojeo slaninu
Postovi: 89
Pridružen/a: 20 sep 2009, 00:39
Lokacija: Vučji do
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Vuk pojeo slaninu » 08 jul 2010, 16:02

Devil je napisao/la:Del Bosque igra na rezultat kao i vecina repki na ovome prvenstvu,kao i Holadnija koja je promenila stil od dolaska Berta,kao i Brazil od dolaska Dunge.Del Bosque igra sa dva klasicna zadnja vezna sto kod Aragonesa nije bio slucaj vec mu je igrao Silva,cime je dobijao vec pokretljivost po strani.
Leprsava igra. :? Da li vi znate sta znaci leprsava igra uopste.Mislim da vecina ne zna.
Leprsava igra je kada protivnik napada citavo vreme bez puno pasova gde se u 4-5 pasova lagano stize do protivnickog gola,nesta slicno sto je Barca radila.Svaka njima cast za pasove ja izuzetno cenim kada Xavi ima procenat preko 80% tacnih pasova,ali to nije leprsava igra to vise predstavlja dosadnu igru na rezultat.No po meni je ovakav stil igre Spanije perfektan gde oni se dodavaju i uguse igru protivnika i onda iz jedne brze akcije daju pogodak i opet se dodavaju.
Mislim da grešiš u proceni. Badava tehnički doterana igra bez rezultata, to vredi, ali furija igra i tehnčiki lepo za oko i efikasno! Odavno neko nije ovako dominirao.
Ja navijam za reprezentaciju Senegambije! Senegal i Gambija se nakon dugogodišnjeg natezanja nisu ujedinili, ali 'emebliga opet navijam za Senegambiju (World of ilusion).

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la drop » 08 jul 2010, 16:04

harishp je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:
harishp je napisao/la:Jesi siguran.Golovi im na ovom svjetskom prvenstvu padaju isto kao i Hamo kad ode u cenifu a tri dana krusne mrve nije pojeo.
Na Evropskom je bila pjesma.
Sa Del Bosqueom igraju isto samo malo drugacije, kontas? Ne srljaju vise kao ranije sve za napad, a odbranu ostavit Casillasu. Spanski stil igre je ostao, samo ga je Del Bosque ucvrstio, osigurao. Spanija igra racionalno, i ne trosi se kao ranije, koliko im treba. Treba imat snage i za sljedece meceve.
Sta ne srljaju kao ranije,do Svajcarske golove davali kao na traci.Dok im se nije odlomilo od glavu na pocetku prvenstva od Hitcfinih pulena.Pa onda puhali i u hladan jogurt nakon vruceg mlijeka.
Racionalno jeste ali je daleko od igre koje su pruzali do samog pocetka prvenstva.
Ono sto ste vi kukali na Interov sistem(koji vam je dohakao) ste haman pa odigrali u nekim slucajevima.Jedino sto je autobus pomjeren na sredini terena. :roll:
Ma nidje veze prica...Španija prisiljava protivnika da igra onako kako ona želi - defanzivno....niko im ne može uzeti sredinu i svaka ekipa (dakle i švica,honduras.čile,portugal evo sinoc i njemacka) sve se povuku na 20-30 metara od gola zato što MORAJU, a ne zato što im ceif tako igrati....natjeraju svog protivika da se sabiju na svoju polovinu i da se na protivnikovoj polovici igra utakmica.
Takvu volju ne može nametnuti niti jedna ekipa osim Španije...niko nije natjerao švabe da igraju na svojoj polovini kao španci sinoc.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Wolverine » 08 jul 2010, 16:09

Vuk pojeo slaninu je napisao/la:
Devil je napisao/la:Del Bosque igra na rezultat kao i vecina repki na ovome prvenstvu,kao i Holadnija koja je promenila stil od dolaska Berta,kao i Brazil od dolaska Dunge.Del Bosque igra sa dva klasicna zadnja vezna sto kod Aragonesa nije bio slucaj vec mu je igrao Silva,cime je dobijao vec pokretljivost po strani.
Leprsava igra. :? Da li vi znate sta znaci leprsava igra uopste.Mislim da vecina ne zna.
Leprsava igra je kada protivnik napada citavo vreme bez puno pasova gde se u 4-5 pasova lagano stize do protivnickog gola,nesta slicno sto je Barca radila.Svaka njima cast za pasove ja izuzetno cenim kada Xavi ima procenat preko 80% tacnih pasova,ali to nije leprsava igra to vise predstavlja dosadnu igru na rezultat.No po meni je ovakav stil igre Spanije perfektan gde oni se dodavaju i uguse igru protivnika i onda iz jedne brze akcije daju pogodak i opet se dodavaju.
Mislim da grešiš u proceni. Badava tehnički doterana igra bez rezultata, to vredi, ali furija igra i tehnčiki lepo za oko i efikasno! Odavno neko nije ovako dominirao.
ne bih se slozio sa ovim boldanim. ljudi imaju velike probleme sa efikasnoscu.

Keane_Roy
Postovi: 319
Pridružen/a: 18 maj 2010, 23:36
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Keane_Roy » 08 jul 2010, 16:10

Ima li ijedan navijac Spanije da mu je dosadno gledati Spaniju? Naravno da je lijepo gledati kako se dodaju ali ocekuje se da lopte bude brzo u 16 metara a ne da se dodaju na 40 metara po 5 min kod rezultata 0-0. Barca je je ove sezone igrala slicno pa je popusila od prve ozbiljnije ekipe. Kad igraju protiv levata naravno da ih je lijepo gledati jer sve ide kako treba i imaju dosta pravih prilika.

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la nidjo_barca » 08 jul 2010, 16:14

Keane_Roy je napisao/la:Ima li ijedan navijac Spanije da mu je dosadno gledati Spaniju? Naravno da je lijepo gledati kako se dodaju ali ocekuje se da lopte bude brzo u 16 metara a ne da se dodaju na 40 metara po 5 min kod rezultata 0-0. Barca je je ove sezone igrala slicno pa je popusila od prve ozbiljnije ekipe. Kad igraju protiv levata naravno da ih je lijepo gledati jer sve ide kako treba i imaju dosta pravih prilika.
Pojasni ovo malo,prve ozbiljnije ekipe WTF ?! HAHAH

Bezveze se raspravljati o ovome.Nekome je lijepo,nekome nije i zdrao'.
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la drop » 08 jul 2010, 16:15

Keane_Roy je napisao/la:Ima li ijedan navijac Spanije da mu je dosadno gledati Spaniju? Naravno da je lijepo gledati kako se dodaju ali ocekuje se da lopte bude brzo u 16 metara a ne da se dodaju na 40 metara po 5 min kod rezultata 0-0. Barca je je ove sezone igrala slicno pa je popusila od prve ozbiljnije ekipe. Kad igraju protiv levata naravno da ih je lijepo gledati jer sve ide kako treba i imaju dosta pravih prilika.
Poenta je da se svi (i ozbiljni i neozbiljni ) BRANE protiv takve igre....dakle, brane ...u pasivno su položaju jer su natjerani na to...neko se uspješno odbrani (Inter npr.) a neko ne....poenta je da se protivnici dovedu u pasivnu poziciju tj.da se brane...ti kad uzmeš sredinu terenea i igras kombinuješ na protivnickoj polovici tim uveliko smanjuješ šanse protivniku - to je cista logika....naravno da im postotak šanse da može sjevnuti kontra (Švica npr.) ali kada igraš i kombinuješ na njihovoj polovini i daviš/moriš protivnika pred njihovom golom te šanse su svedene na minumum.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Devil » 08 jul 2010, 16:25

nidjo_barca je napisao/la:
Devil je napisao/la:Del Bosque igra na rezultat kao i vecina repki na ovome prvenstvu,kao i Holadnija koja je promenila stil od dolaska Berta,kao i Brazil od dolaska Dunge.Del Bosque igra sa dva klasicna zadnja vezna sto kod Aragonesa nije bio slucaj vec mu je igrao Silva,cime je dobijao vec pokretljivost po strani.
Leprsava igra. :? Da li vi znate sta znaci leprsava igra uopste.Mislim da vecina ne zna.
Leprsava igra je kada protivnik napada citavo vreme bez puno pasova gde se u 4-5 pasova lagano stize do protivnickog gola,nesta slicno sto je Barca radila.Svaka njima cast za pasove ja izuzetno cenim kada Xavi ima procenat preko 80% tacnih pasova,ali to nije leprsava igra to vise predstavlja dosadnu igru na rezultat.No po meni je ovakav stil igre Spanije perfektan gde oni se dodavaju i uguse igru protivnika i onda iz jedne brze akcije daju pogodak i opet se dodavaju.
Nesto slicno kao sto to Barca RADI,ne radila.

Za nekoga je to dosadno peglanje i yebavanje lopte,za nekoga ljepota.Takav im je stil,tako igraju,pokazao se kao dobar.
Ma dobro radi i sada ali ne u tolikoj meri kako je to radila sa Ronaldinhom na vrhuncu svoje karijere ili kada su uzeli LP to je bilo uzivanje u igri.I danas ona igra lepo ali estetski nije to doterano kao tih godina.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Keane_Roy
Postovi: 319
Pridružen/a: 18 maj 2010, 23:36
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Keane_Roy » 08 jul 2010, 16:25

nidjo_barca je napisao/la:
Keane_Roy je napisao/la:Ima li ijedan navijac Spanije da mu je dosadno gledati Spaniju? Naravno da je lijepo gledati kako se dodaju ali ocekuje se da lopte bude brzo u 16 metara a ne da se dodaju na 40 metara po 5 min kod rezultata 0-0. Barca je je ove sezone igrala slicno pa je popusila od prve ozbiljnije ekipe. Kad igraju protiv levata naravno da ih je lijepo gledati jer sve ide kako treba i imaju dosta pravih prilika.
Pojasni ovo malo,prve ozbiljnije ekipe WTF ?! HAHAH

Bezveze se raspravljati o ovome.Nekome je lijepo,nekome nije i zdrao'.
Koju su ozbiljnu ekipu pobijedili? Arsenal? Inter sam uzeo za primjer kao ozbiljnu ekipu kojoj je Barca u 180 minuta poslala 2 tacna pasa u 16 metara(kod jednog je igrac bio u ofsajdu). Spanija ce postati svjetski prvak jer je uigranija od Nizozemske a i nemaju bas prejaku odbranu. LP

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la nidjo_barca » 08 jul 2010, 16:29

Keane_Roy je napisao/la:
nidjo_barca je napisao/la:
Keane_Roy je napisao/la:Ima li ijedan navijac Spanije da mu je dosadno gledati Spaniju? Naravno da je lijepo gledati kako se dodaju ali ocekuje se da lopte bude brzo u 16 metara a ne da se dodaju na 40 metara po 5 min kod rezultata 0-0. Barca je je ove sezone igrala slicno pa je popusila od prve ozbiljnije ekipe. Kad igraju protiv levata naravno da ih je lijepo gledati jer sve ide kako treba i imaju dosta pravih prilika.
Pojasni ovo malo,prve ozbiljnije ekipe WTF ?! HAHAH

Bezveze se raspravljati o ovome.Nekome je lijepo,nekome nije i zdrao'.
Koju su ozbiljnu ekipu pobijedili? Arsenal? Inter sam uzeo za primjer kao ozbiljnu ekipu kojoj je Barca u 180 minuta poslala 2 tacna pasa u 16 metara(kod jednog je igrac bio u ofsajdu). Spanija ce postati svjetski prvak jer je uigranija od Nizozemske a i nemaju bas prejaku odbranu. LP
Ne Arsenal,oni nisu ozbiljna ekipa.

Intera su 2 puta pobjedili,2-0 i 1-0,ali ih Inter jeste izbacio u LP.Zato molim te,ne pricaj gluposti.Jaoo jaooo
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la juznjak> » 08 jul 2010, 16:41

Volele bi i druge repke da mogu igrati tako i peglati loptu do sutra ali ne znaju i ne mogu !!!! ;) :lol: kako je Italija osvojila 4 naslova sa leprsavom igrom? daj ba ne kenjajte 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la drop » 08 jul 2010, 16:55

Evo šta kažu sami igraci i trener Njemacke.

"Bili smo prezauzeti odbranom, pa nismo stigli napasti. Španci su igrali pametno. Kada smo i uspijevali doći u posjed lopte, pokušavali smo s njom nešto napraviti, ali nam nije uspijevalo. Pokušavali smo također usporiti ritam utakmice, ali ni to nam nije pošlo za rukom. Za razliku od ostalih utakmica dosad, nismo uspjeli napadati. Razočaran sam porazom i činjenicom da smo izgubili priliku za borbu za naslov", rekao je Klose.


zbornik Njemačke Joachim Löw mogao je samo komplimentirati boljem suparniku u polufinalu Svjetskoga nogometnog prvenstva, Španjolcima...

- Moji komplimenti Španjolskoj. Mislim da su Španjolci novi svjetski prvaci. Već dvije, tri godine igraju uvjerljivo najbolji nogomet na internacionalnom planu.

- I danas su igrali tako dobro da su nas dovodili do naših krajnjih limita. Povremeno sam se osjećao kao da im nikad nećemo uzeti loptu. Oni toliko dobro kombiniraju da se suparnik ne uspijeva postaviti. Nismo uspijevali dolaziti u posjed lopte i u tome smo gubili previše snage – rekao je izbornik njemačke reprezentacije, dok je kapetan Phillip Lahm dodao:

- Razočaranje je golemo. Očekivali smo puno i ništa nismo napravili. Nismo imali dovoljno hrabrosti u igri prema naprijed. U obrani smo bili dobri, nismo Španjolcima davali previše prilika, ali... Trenutno nemam nikakvih motiva igrati utakmicu za treće mjesto.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la effe_sa » 08 jul 2010, 17:07

ovde bi čovjek i mogao realno priznat neki poraz kad bi ovde sve realno bilo...a šta čovjek ovde može čitati samo: dok je bila liga prvaka stalno je bilo s kim god da je igrao u k.o. fazi bayern bilo je bayern ce izgubiti, bayern dodje do finala, po malo srece je bilo, al tu je bilo spretnosti naravno one prave njemacke...e onda pocelo svjetsko poce prica kako ce nijemci zavrsit prakticki takmicenje u prvoj fazi, protiv koga su god igrali po nekima su bili outsideri, covjek se zapita dal je to zavist ili ti ljudi nesto cudno jedu svaki dan , mislim ti sto to stalno pisu...a da ne govorimo o strancima u reprezentaciji...cak po nekima mozda ni schweinsteiger nije pravi nijemac :D :D :D i to su izmislili pa spominjanje hitlera(to je izopacenost, bolest i takvi sto su to spominjali i mijesali sportom ne bi smjeli ovde opste biti, davno im je trebalo zabranit da pisu postove)....a ocigledno na ovim prostorima se ne moze bez nacionalizma, pa kad ne mozemo o svom nacionalizmu onda krenemo o drugom svjetskom ratu i nacizmu, hitleru i drugim licnostima

e sad neki da dodaju jos nesto, da budu jos malo mudraci kazu nijemci nisu zasluzili polufinale...naredna 3-4 velika takmicenja niko nece pobijedit engleze i argentince onakvim rezultatima kao sto je njemacka...et zivi bili pa vidjeli...to ce se vidjet....a njemacka je sinoc izgubila jer mladi igraci vise nisu pritisak izdrzali i sinoc jednostavno je doslo do blokade a jos i izostanak mullera....e sad da bi neko priznao uvijek pobjede drugi neka prvo ovi sto su otpisivali njemacku vec davno se jave i priznaju svoje greske i onda se moze dalje pricat, a do tad je suvisno s takvima komentarisat jer prate fudbal mozda 1, 2 ili 3 godine
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la harishp » 08 jul 2010, 17:09

@dropaga jaro,po meni je Evropsko pa haman skoro i jace nego Svjetsko prvenstvo.
Samo dok iz grupe izadjes treba ti vagon znoja.Jer nema Sjevernih Koreja,i ostalih hadalja.
Spanija je bukvalno protutnjala tim prvenstvom.
Neko navede da je druga prica bila kod selektora.
Ali isti sistem je bio i kod Bosqeta dok se nije desio Milka-land.
Otada grizenje noktiju,crvi po guzci,pola utakmice se i odkunja,pojede po nesto.Dok ovi konacno ne ubodu po nesto.
Mozda im je krivac ''kljakavi na ovom prvenstvu'' Torres rak rana i totalno neozbiljni Pedro.Koji kod vecine trenera bi i to dobro nakon onakvih budalestina poljubio klupu.
Ali i ni blizu nisu onoj repci,koja je do ovog prvenstva vazila.
Kvalitet,igrace,znanje imaju cak na kraju mozda i osvoje titulu ali nesto fali da ebe rak raka.
Shvatas @dropaga moj mili. 8-)
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Chologol » 08 jul 2010, 17:17

„Nogomet je igra u kojoj 22 čovjeka trče naokolo, natjeravaju loptu, u kojoj jedan sudac napravi gomilu pogrešaka te u kojoj na kraju uvijek pobjeđuje Njemačka.“

Glupost stoljeca :roll:
Rey de la furia española...

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Wolverine » 08 jul 2010, 17:30

ta izjava se odnosila na tadasnju njemacku, ne ovu sad. tad je jos bila zapadna njeamcka koja je imala pobjednicki mentalitet, a ne ko ova luzerska ekipa sad.

Vuk pojeo slaninu
Postovi: 89
Pridružen/a: 20 sep 2009, 00:39
Lokacija: Vučji do
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Vuk pojeo slaninu » 08 jul 2010, 17:32

effe_sa je napisao/la:ovde bi čovjek i mogao realno priznat neki poraz kad bi ovde sve realno bilo...a šta čovjek ovde može čitati samo: dok je bila liga prvaka stalno je bilo s kim god da je igrao u k.o. fazi bayern bilo je bayern ce izgubiti, bayern dodje do finala, po malo srece je bilo, al tu je bilo spretnosti naravno one prave njemacke...e onda pocelo svjetsko poce prica kako ce nijemci zavrsit prakticki takmicenje u prvoj fazi, protiv koga su god igrali po nekima su bili outsideri, covjek se zapita dal je to zavist ili ti ljudi nesto cudno jedu svaki dan , mislim ti sto to stalno pisu...a da ne govorimo o strancima u reprezentaciji...cak po nekima mozda ni schweinsteiger nije pravi nijemac :D :D :D i to su izmislili pa spominjanje hitlera(to je izopacenost, bolest i takvi sto su to spominjali i mijesali sportom ne bi smjeli ovde opste biti, davno im je trebalo zabranit da pisu postove)....a ocigledno na ovim prostorima se ne moze bez nacionalizma, pa kad ne mozemo o svom nacionalizmu onda krenemo o drugom svjetskom ratu i nacizmu, hitleru i drugim licnostima

e sad neki da dodaju jos nesto, da budu jos malo mudraci kazu nijemci nisu zasluzili polufinale...naredna 3-4 velika takmicenja niko nece pobijedit engleze i argentince onakvim rezultatima kao sto je njemacka...et zivi bili pa vidjeli...to ce se vidjet....a njemacka je sinoc izgubila jer mladi igraci vise nisu pritisak izdrzali i sinoc jednostavno je doslo do blokade a jos i izostanak mullera....e sad da bi neko priznao uvijek pobjede drugi neka prvo ovi sto su otpisivali njemacku vec davno se jave i priznaju svoje greske i onda se moze dalje pricat, a do tad je suvisno s takvima komentarisat jer prate fudbal mozda 1, 2 ili 3 godine
Sav se rasplakah :cry:
Nemci, pojela vas furija :D Natrag za Germaniju! U šumu!
Ja navijam za reprezentaciju Senegambije! Senegal i Gambija se nakon dugogodišnjeg natezanja nisu ujedinili, ali 'emebliga opet navijam za Senegambiju (World of ilusion).

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Chologol » 08 jul 2010, 17:33

Wolverine je napisao/la:ta izjava se odnosila na tadasnju njemacku, ne ovu sad. tad je jos bila zapadna njeamcka koja je imala pobjednicki mentalitet, a ne ko ova luzerska ekipa sad.
Ozbiljno?
Rey de la furia española...

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.