Njemacka-Uruguay

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Pobednik

Njemacka
48
66%
Uruguay
25
34%
 
Ukupno glasova: 73

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la geronimo » 08 jul 2010, 15:08

Ma trpanje Klosea i Mullera do besvijesti, razlog - poznat. :mrgreen:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la Nail for Real » 08 jul 2010, 15:16

Sta je ovo sa glasovima, svi cekaju hobotnicu :mrgreen: :lol:
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la Bilal » 08 jul 2010, 17:32

Mogu ovi pricati sta god hoce ali Klose je zasluzio da zabije jos ta 2 gola, a ako nezabije, eto Mire za 4 godine da uvali jos petaka ;)

Vuk pojeo slaninu
Postovi: 89
Pridružen/a: 20 sep 2009, 00:39
Lokacija: Vučji do
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la Vuk pojeo slaninu » 08 jul 2010, 17:58

Idemo Urusi, pokidajte ove šalabajzere!
Ja navijam za reprezentaciju Senegambije! Senegal i Gambija se nakon dugogodišnjeg natezanja nisu ujedinili, ali 'emebliga opet navijam za Senegambiju (World of ilusion).

Avatar
tm84
Postovi: 1677
Pridružen/a: 06 apr 2010, 19:02
Lokacija: Brünn, Južna Moravska
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la tm84 » 09 jul 2010, 13:01

nakon razocarenja protiv spanije moram priznati da me ova utakmice tice kao utakmica solomonska ostrva - fidzi... jbg :(

eto reda radi, nema pobjedi bolji... uostalom... jedino je sad bitno da klose da dva gola... ;) a kakav ce rezultat biti ne interesuje me nikako... :?

ps. dao sam glas urugvaju... ko da je bitno jesil 3. ili 4. :roll:
7x drzavni prvak (rekord) // 5x osvajac kupa (rekord) // 3x osvajac superkupa (rekord)
rekordi se obaraju a trofeji osvajaju!!!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la bistrikboy » 09 jul 2010, 13:45

[youtube][/youtube]
Njemacka treca :mrgreen:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la ribery » 09 jul 2010, 18:09

bistrikboy je napisao/la:[youtube][/youtube]
Njemacka treca :mrgreen:
Svejedno ga u salatu treba. Debil.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la effe_sa » 09 jul 2010, 18:21

iako se cine nijemci po malo nemotivisani mislim da ce ozbiljno odigrat, nije isto biti treći ili četvrti, a jos za trece dobijes barem te broncane medalje...i znamo kako su nijemci bili motivirani prije 4 godine protiv portugala kojeg su razbili i osvojili trece mjesto....njemacka ce ovo dobit, urugvajci ce biti motivirani, al cak da kod nijemaca i par igraca sa klupe dobije priliku i oni ce biti motivirani
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la Chologol » 09 jul 2010, 19:07

Nek gluhonijemci dobiju, ali samo da Forlan bude najbolji strijelac takmicenja, inace bi mu to bila 3 zlatna kopacka u karijeri :D

2,3 gola i to je to. :mrgreen:
Rey de la furia española...

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la cole-ch » 10 jul 2010, 02:12

Neka pobedi Nemacka, mada sam ih voleo u finalu videti. :cry:

Hajmo Klose jos dva komada pa u penziju.

Vuk pojeo slaninu
Postovi: 89
Pridružen/a: 20 sep 2009, 00:39
Lokacija: Vučji do
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la Vuk pojeo slaninu » 10 jul 2010, 16:30

Nemci jedina reprezentacija koja bojkotuje da gleda finalnu utakmicu! Pred sam početak finalne utakmice, poleteće kući. Srećan im let :D Smradovi ostaju smradovi :lol:
Ja navijam za reprezentaciju Senegambije! Senegal i Gambija se nakon dugogodišnjeg natezanja nisu ujedinili, ali 'emebliga opet navijam za Senegambiju (World of ilusion).

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la Principatus » 10 jul 2010, 16:40

Vuk pojeo slaninu je napisao/la:Smradovi ostaju smradovi :lol:
Polako smrdo.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Vuk pojeo slaninu
Postovi: 89
Pridružen/a: 20 sep 2009, 00:39
Lokacija: Vučji do
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la Vuk pojeo slaninu » 10 jul 2010, 16:42

Principatus je napisao/la:
Vuk pojeo slaninu je napisao/la:Smradovi ostaju smradovi :lol:
Polako smrdo.
Smrad je onaj koji ne podnosi sportski poraz i kome je fair-play misaona imenica :D S obzirom da su Nemci u pitanju, to nije nikakva novost, navikli smo :mrgreen:
Ja navijam za reprezentaciju Senegambije! Senegal i Gambija se nakon dugogodišnjeg natezanja nisu ujedinili, ali 'emebliga opet navijam za Senegambiju (World of ilusion).

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la bistrikboy » 10 jul 2010, 16:44

Podolski zbog povrede ne igra umjesto njega u ekipu upada Kroos,pored ove prinudne zamjene desice se i jedna planirana umjesto Boatenga u ekipu upada Jansen,također i nastup kapitena Njemacke Phillip-a Lahm-a je upitan,nije iskljucen ni nastup Hans Jorg Butt-a
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Vuk pojeo slaninu
Postovi: 89
Pridružen/a: 20 sep 2009, 00:39
Lokacija: Vučji do
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la Vuk pojeo slaninu » 10 jul 2010, 16:47

bistrikboy je napisao/la:Podolski zbog povrede ne igra umjesto njega u ekipu upada Kroos,pored ove prinudne zamjene desice se i jedna planirana umjesto Boatenga u ekipu upada Jansen,također i nastup kapitena Njemacke Phillip-a Lahm-a je upitan,nije iskljucen ni nastup Hans Jorg Butt-a
Taj Kros im je paklen momak! Sjajan talenat, uz Milera mi se pravo svideo. Boateng im je velika rupa, protiv furije, svi ga prelazili, ili je pod presingom gubio lopte, i to ne prvi put na prvenstvu. Jansen je mnogo bolji baja.
Ja navijam za reprezentaciju Senegambije! Senegal i Gambija se nakon dugogodišnjeg natezanja nisu ujedinili, ali 'emebliga opet navijam za Senegambiju (World of ilusion).

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la Principatus » 10 jul 2010, 16:49

Pa zasto srpska reprezentacija nije ostala da pogleda finale SP-a? Onako iz fair play-a. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Vuk pojeo slaninu
Postovi: 89
Pridružen/a: 20 sep 2009, 00:39
Lokacija: Vučji do
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la Vuk pojeo slaninu » 10 jul 2010, 16:55

Principatus je napisao/la:Pa zasto srpska reprezentacija nije ostala da pogleda finale SP-a? Onako iz fair play-a. :D
Pa srpski reprezentativci verovatno gledaju svi sutra finalnu utakmicu preko tv-a, kao i svi ostali fudbaleri svih reprezentacija koji su nastupali na jugu Afrike. Nemci su mogli ostati u hotelu, odgledati na tv-u finale, i onda na avion. Ovako, pokazuju samo koliki su gubitnici i da nisu u stanju sportski priznati da ima boljih od njih. To jeste fair-play, a ne stigao si do polufinala, eliminisan si, igrao si suma sumarum dobro, ostavio u svetu dobar utisak, a onda bojkot finala :roll: To je stav za bolesne umove, a ne za prave sportiste.
Ja navijam za reprezentaciju Senegambije! Senegal i Gambija se nakon dugogodišnjeg natezanja nisu ujedinili, ali 'emebliga opet navijam za Senegambiju (World of ilusion).

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la Devil » 10 jul 2010, 19:37

Nadam se dobroj tekmi veceras,i neka pobede Nemci imam ih na tiketu. :mrgreen:
Ovo je jedna od najtezih i najnepredvidljivih tekmi jer se sastaju gubitnici polufinala sto je veliki sok za sve repke kada dotle stignu.Videcemo sa kakvom ce motivacijom uci repke u ovaj mec.Jos jednom nadam se dobroj tekmi.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la Omerbavarac » 10 jul 2010, 19:43

Paul je rekao svoje. 8-) 8-) 8-)
Njemacka osvaja bronzu.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
lejla
Postovi: 2347
Pridružen/a: 25 mar 2009, 17:49
Kontakt:

Re: Njemacka-Uruguay

Post Postao/la lejla » 10 jul 2010, 19:51

Valjda ce duel Klose-Forlan donijeti kakav lijek ovoj dosadi uzrokovanoj pauzom. Dolaze kaznjenici Suarez i Muller. Ne vjerujem da će labava urugvajska odbrana izdržati napade Švaba. A i Paul nikad ne grijesi. :mrgreen:
John Terry can play with his back completely blocked, and he will put his head where I will not put my feet. He is extreme and knows he will suffer the consequences later, but he is sacrificing himself.
Didier Drogba

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.