Rekonstrukcija stadiona u BiH


ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 27 jan 2023, 10:44

“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”


Avatar
denimen99
Postovi: 1515
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la denimen99 » 27 jan 2023, 10:54

Bosno moja!
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

Espiritosanto
Postovi: 2814
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Espiritosanto » 27 jan 2023, 10:56

Koliko je sad aluminij na otpadu?? :urnebes:
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 27 jan 2023, 11:00

Espiritosanto je napisao/la:
27 jan 2023, 10:56
Koliko je sad aluminij na otpadu?? :urnebes:
ma mislio je jadan sigurno da je maznuo i laser, nije skontao da ga nema :D
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15649
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 29 jan 2023, 08:12

slika

slika

slika


Nije ovo dobro drugovi
Nije dobro

klasik
Postovi: 3959
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la klasik » 29 jan 2023, 08:39

slika
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
7Aprildomemoj1
Postovi: 129
Pridružen/a: 23 maj 2022, 09:01
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la 7Aprildomemoj1 » 29 jan 2023, 14:54

Test će biti 18.02. Vidit ćemo hoćel lopta skakutati. Sumnjivo je sto pise da su dogovorili namirivanje stete ali nema detalja. Nesto je sa Vicom dogovoreno a sta vrijeme će pokazati
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Robust » 30 jan 2023, 18:15

slika

joj stadiona u cernobilu na sta lici :shock: :shock: jel realno ovo :crazy:

Avatar
redbull93
Postovi: 14250
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la redbull93 » 30 jan 2023, 18:34

Robust je napisao/la:
30 jan 2023, 18:15
slika

joj stadiona u cernobilu na sta lici :shock: :shock: jel realno ovo :crazy:
Od oktobra mjeseca nije odrzavan, jednostavno gradska uprava sabotira svaki potpis za odrzavanje terena. Za 2022 godinu nisu nikako potpisali ugovor, prvo je ured pola godine alba samosatlno odrzavala, nadajuci se da ce potpisati ugovor, onda je klub par mjeseci placao odrzavanje, ali jednostavno mi nemamo sredstva za to u ovom trenutku.

Par puta su obarali tender iz samo njima znanih razloga. Trenutno imaju kao dogovor i da ce krenuti u saniranje i da ce travnjak biti spreman do utakmice sa Radnikom. Bar tako je nedavno govorio ovaj iz uprave Čelika na radiju tokom intervjua.

Strasno i nevjerovatno da se dovelo do ovoga, ali to vam je politika.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

lokalpatriota
Postovi: 155
Pridružen/a: 06 apr 2017, 17:59
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la lokalpatriota » 30 jan 2023, 18:55

redbull93 je napisao/la:
30 jan 2023, 18:34
Robust je napisao/la:
30 jan 2023, 18:15
Od oktobra mjeseca nije odrzavan, jednostavno gradska uprava sabotira svaki potpis za odrzavanje terena. Za 2022 godinu nisu nikako potpisali ugovor, prvo je ured pola godine alba samosatlno odrzavala, nadajuci se da ce potpisati ugovor, onda je klub par mjeseci placao odrzavanje, ali jednostavno mi nemamo sredstva za to u ovom trenutku.

Par puta su obarali tender iz samo njima znanih razloga. Trenutno imaju kao dogovor i da ce krenuti u saniranje i da ce travnjak biti spreman do utakmice sa Radnikom. Bar tako je nedavno govorio ovaj iz uprave Čelika na radiju tokom intervjua.

Strasno i nevjerovatno da se dovelo do ovoga, ali to vam je politika.
Politika, a i lopovluk ne treba izostavit, od njega je sve i krenulo.

esprit24
Postovi: 5369
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la esprit24 » 04 feb 2023, 22:09

Kakav je ono pokusaj rekonstrukcije u Konjicu, pa mogli su makar prefarbat i ocistititi tribinu, prije nego su poceli stavljat stolice, kao sto su mostarci uradili sa svoje "Dedare"
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
AvantiBL
Postovi: 1219
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AvantiBL » 04 feb 2023, 22:14

esprit24 je napisao/la:
04 feb 2023, 22:09
Kakav je ono pokusaj rekonstrukcije u Konjicu, pa mogli su makar prefarbat i ocistititi tribinu, prije nego su poceli stavljat stolice, kao sto su mostarci uradili sa svoje "Dedare"
Imaš li kakvih slika?
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926




08 jan 2024, 22:40

[quote=Torino post_id=9618469 time=1704750026 user_id=50401]
Zadatak Brune je da digne tele koje ne može na noge
[/quote]

esprit24
Postovi: 5369
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la esprit24 » 04 feb 2023, 22:19

AvantiBL je napisao/la:
04 feb 2023, 22:14
esprit24 je napisao/la:
04 feb 2023, 22:09
Kakav je ono pokusaj rekonstrukcije u Konjicu, pa mogli su makar prefarbat i ocistititi tribinu, prije nego su poceli stavljat stolice, kao sto su mostarci uradili sa svoje "Dedare"
Imaš li kakvih slika?
Imas na njihovoj fb stranici
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

konjicanin01
Postovi: 653
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la konjicanin01 » 06 feb 2023, 00:09

esprit24 je napisao/la:
04 feb 2023, 22:09
Kakav je ono pokusaj rekonstrukcije u Konjicu, pa mogli su makar prefarbat i ocistititi tribinu, prije nego su poceli stavljat stolice, kao sto su mostarci uradili sa svoje "Dedare"
Nisi u pravu drug.Tribina je potpuno rekonstruisana.Kolilo je ulozeno,mogla se nova napraviti.Tribina je u ratu gorila,pa je bila na ivici rusenja,tako da su morali kompletnom tribinom postaviti metalno konstrukciju da bi je ojačali,plus izolacije s gornje strane.Nema se tu sta farbat,tribina i prostori su potpuno novi ..sa nesto manje od 3000sjedecih mjesta ,od toga oko 500 natkrivenih.Na proljece,gostujuća tribina iza gola i reflektori.Tako je bar u planu...vidjecemo

Avatar
Lynx
Postovi: 825
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Lynx » 09 feb 2023, 01:45

konjicanin01 je napisao/la:
06 feb 2023, 00:09
esprit24 je napisao/la:
04 feb 2023, 22:09
Kakav je ono pokusaj rekonstrukcije u Konjicu, pa mogli su makar prefarbat i ocistititi tribinu, prije nego su poceli stavljat stolice, kao sto su mostarci uradili sa svoje "Dedare"
Nisi u pravu drug.Tribina je potpuno rekonstruisana.Kolilo je ulozeno,mogla se nova napraviti.Tribina je u ratu gorila,pa je bila na ivici rusenja,tako da su morali kompletnom tribinom postaviti metalno konstrukciju da bi je ojačali,plus izolacije s gornje strane.Nema se tu sta farbat,tribina i prostori su potpuno novi ..sa nesto manje od 3000sjedecih mjesta ,od toga oko 500 natkrivenih.Na proljece,gostujuća tribina iza gola i reflektori.Tako je bar u planu...vidjecemo
Može li se ikako ukinuti ona atletska staza? Puno bi se više prostora dobilo za još jednu tribinu + a ako krenu sa gradnjom tribine iza golova sa atletskom, ličit će na Tušanj…
Željezničar za život cijeli! 💙

Uprava i SD napolje!

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 11 feb 2023, 11:40

“Igralište je završeno, nama je ostalo da još golove koje smo dobili prošle sedmice da montiramo ali čekamo malo minusi da popuste da bi mogli uraditi to kako treba. Utakmice bi se moglo očekivati, ne prva dva kola jer trava još nije gotova kako treba, teren je hirovi, a i Savez je odlučio da prve dvije utakmice se ne igraju kako ne bi uništili teren, tako da najvjerovatnije drugo treće kolo bi se trebala liga da igra i Sloboda a i Tuzla City”, kazao je direktor JU “Gradski stadion Tušanj” Tuzla, te dodaje da se novim utakmicama trebaju radovati kako igrači, tako i navijači.


“Po meni bi trebali igrači najviše da se raduju jer ako su dobri igrači igrat će dobro na dobrom terenu, a lošim igračima više odgovara loš teren. Ako imamo dobre igrače a vjerujem da imamo onda će se najviše oni radovati i dobrim igrama a onda će se radovati i navijači zbog dobre igre, jer za dobrim igrama dobri se rezultati postižu”, rekao je Šećerbegović.
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6414
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 11 feb 2023, 12:35

ZaBoljuSlobodu je napisao/la:
11 feb 2023, 11:40
“Igralište je završeno, nama je ostalo da još golove koje smo dobili prošle sedmice da montiramo ali čekamo malo minusi da popuste da bi mogli uraditi to kako treba. Utakmice bi se moglo očekivati, ne prva dva kola jer trava još nije gotova kako treba, teren je hirovi, a i Savez je odlučio da prve dvije utakmice se ne igraju kako ne bi uništili teren, tako da najvjerovatnije drugo treće kolo bi se trebala liga da igra i Sloboda a i Tuzla City”, kazao je direktor JU “Gradski stadion Tušanj” Tuzla, te dodaje da se novim utakmicama trebaju radovati kako igrači, tako i navijači.


“Po meni bi trebali igrači najviše da se raduju jer ako su dobri igrači igrat će dobro na dobrom terenu, a lošim igračima više odgovara loš teren. Ako imamo dobre igrače a vjerujem da imamo onda će se najviše oni radovati i dobrim igrama a onda će se radovati i navijači zbog dobre igre, jer za dobrim igrama dobri se rezultati postižu”, rekao je Šećerbegović.
Ja ne znam kako se u Banja Luci igralo 7 dana nakon prosivanja, a na nekim terenima treba 50 dana nakon prosivanja da bi se igralo
pa ko koga tu
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
AvantiBL
Postovi: 1219
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AvantiBL » 11 feb 2023, 14:15

JavierBosnia je napisao/la:
11 feb 2023, 12:35
ZaBoljuSlobodu je napisao/la:
11 feb 2023, 11:40
“Igralište je završeno, nama je ostalo da još golove koje smo dobili prošle sedmice da montiramo ali čekamo malo minusi da popuste da bi mogli uraditi to kako treba. Utakmice bi se moglo očekivati, ne prva dva kola jer trava još nije gotova kako treba, teren je hirovi, a i Savez je odlučio da prve dvije utakmice se ne igraju kako ne bi uništili teren, tako da najvjerovatnije drugo treće kolo bi se trebala liga da igra i Sloboda a i Tuzla City”, kazao je direktor JU “Gradski stadion Tušanj” Tuzla, te dodaje da se novim utakmicama trebaju radovati kako igrači, tako i navijači.


“Po meni bi trebali igrači najviše da se raduju jer ako su dobri igrači igrat će dobro na dobrom terenu, a lošim igračima više odgovara loš teren. Ako imamo dobre igrače a vjerujem da imamo onda će se najviše oni radovati i dobrim igrama a onda će se radovati i navijači zbog dobre igre, jer za dobrim igrama dobri se rezultati postižu”, rekao je Šećerbegović.
Ja ne znam kako se u Banja Luci igralo 7 dana nakon prosivanja, a na nekim terenima treba 50 dana nakon prosivanja da bi se igralo
pa ko koga tu
Ko kaže da se igralo nakon 7 dana?
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926




08 jan 2024, 22:40

[quote=Torino post_id=9618469 time=1704750026 user_id=50401]
Zadatak Brune je da digne tele koje ne može na noge
[/quote]

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.