Amir Hadžiahmetović

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Momciluk » 11 sep 2016, 20:38

slika

Nevjerovatno da momak jos nije upisao nastup za A reprezentaciju. Posjeduje talenat koji se moze porediti sa Pjanicem, mozda cak i veci.
Sada je vec standardan u solidnom turskom prvoligasu i mislim da se nema sta cekati sa ovim momkom, nema razloga da gubi vrijeme u raspaloj u21 repki jer je davno ti prevazisao. Sto prije ga gurnuti u A reprezentaciju da se pokusa prodati negdje zapadno da ne bi i on postao jedan od talentata koji sa 23-24 godine nista nije postigao. U ekipi evropskog prvaka jedan 18godisnjak je nosilac igre dok smo mi i dalje zaostali i cekamo da igrac napuni 21-22 godine da bi igrao a za to vrijeme igra nebitne utakmice za mladu.
Moras biti slijep covjek da ne vidis kakav je igrac mali Amir, pa evo da otvorim temu mozda nas selektor otvori forum pa da i on konacno vidi ovo ime mozda ubrzamo taj proces prelazenja iz talenta u A reprezentativca.

Upravo igra utakmicu turskog prvenstva sa svojim Konyasporom.

Jos jedan izdanak Zeljine skole.
This time next year we'll be millionaires.

Daduli
Postovi: 649
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Daduli » 11 sep 2016, 20:45

Predviđam ključanje ove teme do 22h danas
Glory Glory Man United

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Momciluk » 11 sep 2016, 20:51

Ma ja ba bitno je da je tu tema Adis baggio Husidic, bolje o njemu pricati nego o jednom od najtalentovanijih nasih igraca trenutno.
This time next year we'll be millionaires.

Daduli
Postovi: 649
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Daduli » 11 sep 2016, 20:58

Baggio je dobio poziv, po meni nije trebao i po većini forumaša nije trebao, a nigdje nema naznaka da je Hadžiahmetović u planu. Prije si trebao otvoriti Horića, Dumića, Kodru...
Glory Glory Man United

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Momciluk » 11 sep 2016, 21:05

Ma nebitno to da li je u planovima ili nije, ovaj momak ce bez ikakve sumnje u buducnosti biti jedan od vaznijih igraca reprezentacije. A mislim da ovaj forum i dalje ima kakav takav uticaj na javnost, pa i forumasi trebaju bar na ovaj nacin da izvrse pritisak i da momak dobije poziv bar za naredne prijateljske utakmice. Dzaba gubi najvaznije vrijeme u onom kriminalnom leglu sto se zove u21 reprezentacija.
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Goalgetter » 11 sep 2016, 21:17

Hadziahmetovic jos nije u planu za A-Repku. Koliko znam, tek ove sezone je progirao za Konyu, i bice vremena za njega, isto kao i za Milosevica.

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Momciluk » 11 sep 2016, 21:27

Goalgetter je napisao/la:Hadziahmetovic jos nije u planu za A-Repku. Koliko znam, tek ove sezone je progirao za Konyu, i bice vremena za njega, isto kao i za Milosevica.
Ja ne vidim svrhu u tom nekom cekanju, mozes li bi objasnit to.. vidimo da momak vec moze igrati standardno na seniorskom nivou u nimalo naivnoj ligi, sta da cekamo da gubi godinu-dvije u u21? Zar nije bolje pozvati njega i dati mu poluvrijeme u prijateljskoj nego npr Vrancica, pa i Duljevica koji jos ne moze iz ove mrtve lige da ode a predstavlja se kao neki ekstra talenat.
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
Thetraphak1921
Postovi: 2195
Pridružen/a: 17 jan 2016, 22:20
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Thetraphak1921 » 11 sep 2016, 21:31

Najveci talenat BH fudbala ! Vrijeme je pred njim. :)
Eh, kako ga je bilo uzitak gledati, a ni skolu zavrsio nije.

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la hurem » 11 sep 2016, 22:03

Momciluk je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Hadziahmetovic jos nije u planu za A-Repku. Koliko znam, tek ove sezone je progirao za Konyu, i bice vremena za njega, isto kao i za Milosevica.
Ja ne vidim svrhu u tom nekom cekanju, mozes li bi objasnit to.. vidimo da momak vec moze igrati standardno na seniorskom nivou u nimalo naivnoj ligi, sta da cekamo da gubi godinu-dvije u u21? Zar nije bolje pozvati njega i dati mu poluvrijeme u prijateljskoj nego npr Vrancica, pa i Duljevica koji jos ne moze iz ove mrtve lige da ode a predstavlja se kao neki ekstra talenat.
Cekamo da se dokaze!
Otkako je frajer dosao u Konju tek sada je poceo igrati standardno, pa nije Pjanic da ga se odmah zove, na osnovu cega?
Niko ne osporava njegov talenat, ali polahko...neka dobro igra, a poziv ce mozda doci nekad na proljece ako nastavi u istom ritmu u klubu.
Taman neki igrac proigra vi ga odmah gurate u A-reprezentaciju...gdje cemo s njih 50?

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Goalgetter » 11 sep 2016, 22:06

Momciluk je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Hadziahmetovic jos nije u planu za A-Repku. Koliko znam, tek ove sezone je progirao za Konyu, i bice vremena za njega, isto kao i za Milosevica.
Ja ne vidim svrhu u tom nekom cekanju, mozes li bi objasnit to.. vidimo da momak vec moze igrati standardno na seniorskom nivou u nimalo naivnoj ligi, sta da cekamo da gubi godinu-dvije u u21? Zar nije bolje pozvati njega i dati mu poluvrijeme u prijateljskoj nego npr Vrancica, pa i Duljevica koji jos ne moze iz ove mrtve lige da ode a predstavlja se kao neki ekstra talenat.
Neka se dokaze momcino. 3 utakmice za Konyu, i odmah poziv? Ali moram priznati, iznenadjen sam da je u prvih 11 na pocetku sezone, i ovo samo moze na dobro. Ali slijede 3 teske utakmice kvalifikacija ove godine i tu se ja mislim moramo osloniti vecinom na provjerene igrace, a sto se pogotovo Amirove pozicije tice, maksimalno racunamo na Cimirota, Pjanica, Medunjanina. Uvoditi ga protiv Belgije ili Grka, mislim da ne bi bilo pametno.

Ali tamo u februaru/martu, kad bude prijateljska, sigurno da ce biti opcija.

edoo3
Postovi: 614
Pridružen/a: 24 jul 2014, 01:31
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la edoo3 » 11 sep 2016, 22:09

hurem je napisao/la:
Momciluk je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Hadziahmetovic jos nije u planu za A-Repku. Koliko znam, tek ove sezone je progirao za Konyu, i bice vremena za njega, isto kao i za Milosevica.
Ja ne vidim svrhu u tom nekom cekanju, mozes li bi objasnit to.. vidimo da momak vec moze igrati standardno na seniorskom nivou u nimalo naivnoj ligi, sta da cekamo da gubi godinu-dvije u u21? Zar nije bolje pozvati njega i dati mu poluvrijeme u prijateljskoj nego npr Vrancica, pa i Duljevica koji jos ne moze iz ove mrtve lige da ode a predstavlja se kao neki ekstra talenat.
Cekamo da se dokaze!
Otkako je frajer dosao u Konju tek sada je poceo igrati standardno, pa nije Pjanic da ga se odmah zove, na osnovu cega?
Niko ne osporava njegov talenat, ali polahko...neka dobro igra, a poziv ce mozda doci nekad na proljece ako nastavi u istom ritmu u klubu.
Taman neki igrac proigra vi ga odmah gurate u A-reprezentaciju...gdje cemo s njih 50?

Kod nas ili 50 igraca ili jedva 18 :D Nema kod Bosnje sredine :D
#15.10.2013 !!!

#Digni se iz pepela ,kao stoput do sada,
sad s mirisom ljiljana,ljubavi moja!!!


#Sjaji, sjaji Bosanski Dijamantu!!! # Edin Dzeko.

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la hurem » 11 sep 2016, 22:15

Ma to "50" vise onako...sad Horic, sad Memisevic, pa Hadziahmetovic, Mesanovic, Dumic, te ovaj te onaj...polahko brate mili, ne moze se na osnovu 2,3 utakmice ugurati u reprezentaciju.

edoo3
Postovi: 614
Pridružen/a: 24 jul 2014, 01:31
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la edoo3 » 11 sep 2016, 22:18

hurem je napisao/la:Ma to "50" vise onako...sad Horic, sad Memisevic, pa Hadziahmetovic, Mesanovic, Dumic, te ovaj te onaj...polahko brate mili, ne moze se na osnovu 2,3 utakmice ugurati u reprezentaciju.

Ma znam druze, imamo selektora koji o tome vodi racuna, decko ako nastavi ovako sumnjam da ce proci nezapazeno.
#15.10.2013 !!!

#Digni se iz pepela ,kao stoput do sada,
sad s mirisom ljiljana,ljubavi moja!!!


#Sjaji, sjaji Bosanski Dijamantu!!! # Edin Dzeko.

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Momciluk » 11 sep 2016, 22:37

hurem je napisao/la:
Momciluk je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Hadziahmetovic jos nije u planu za A-Repku. Koliko znam, tek ove sezone je progirao za Konyu, i bice vremena za njega, isto kao i za Milosevica.
Ja ne vidim svrhu u tom nekom cekanju, mozes li bi objasnit to.. vidimo da momak vec moze igrati standardno na seniorskom nivou u nimalo naivnoj ligi, sta da cekamo da gubi godinu-dvije u u21? Zar nije bolje pozvati njega i dati mu poluvrijeme u prijateljskoj nego npr Vrancica, pa i Duljevica koji jos ne moze iz ove mrtve lige da ode a predstavlja se kao neki ekstra talenat.
Cekamo da se dokaze!
Otkako je frajer dosao u Konju tek sada je poceo igrati standardno, pa nije Pjanic da ga se odmah zove, na osnovu cega?
Niko ne osporava njegov talenat, ali polahko...neka dobro igra, a poziv ce mozda doci nekad na proljece ako nastavi u istom ritmu u klubu.
Taman neki igrac proigra vi ga odmah gurate u A-reprezentaciju...gdje cemo s njih 50?
Ja mislim da se vec dokazao, jos u Zelji, i jos tada je imao mjesto umjesto mrtvog Hadzica. Sada je i kvalitetniji i u boljoj formi od Vrancica, Tomica i Duljevica, to sto ima 19 godina je dodatni razlog da ga se pozove. Ne kazem da ga treba pozvati za sledece okupljanje, iako ne bi bilo pogresno i nezasluzeno, nego da ga je trebalo vec isprobati u prijateljskoj a posto nije onda MORA biti pozvan za sledece prijateljske i sad je vec vrijeme da se pocne pisati o momku da ne bi opet neke panjeve Mesa isprobavao umjesto ovog dragulja. Turska liga je 5 levela iznad nase lige a poziva se jedan Duljevic koji je i dalje samo talenat sa 23 godine.
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Virtu4l » 11 sep 2016, 23:23

Šta i kome se ima dokazivati, neće valjda biti još jedan u nizu koji će čekati do 22-23 godine pa da dobije šansu. Ima kvalitet? Zovi ga.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la ElCartel11 » 11 sep 2016, 23:42

Kod nas je problem sto selektori radije pozovu igraca sa 26+ godina, koji presjedi 70% utakmica svog kluba na klupi, nego neku mladu nadu.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Rodeni
Postovi: 367
Pridružen/a: 09 avg 2010, 06:13
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Rodeni » 11 sep 2016, 23:51

nek odigra sezonu u turskoj ligi nek ojaca malo pa i nek odigra ciklus za u-21 pa onda ga prekomandovati u A Repku njegovo vrijeme tek dolazi bice pravo jaka ova sad generacija 96,97,98 godiste mlada u-21 ima tu dosta dobri igraca za Arepke u buducnosti

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la DevilsAdvocate » 11 sep 2016, 23:57

Momciluk je napisao/la:slika

Nevjerovatno da momak jos nije upisao nastup za A reprezentaciju. Posjeduje talenat koji se moze porediti sa Pjanicem, mozda cak i veci.

Jos jedan izdanak Zeljine skole.
HAHAHAHAHAHAHAAHAHA jelde jebes me HAHAHAHAHAHA

:rol:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la sajo10 » 12 sep 2016, 00:02

Pa sada...ismijavati to poredjenje sa Pjanicem i nije bas na mjestu jer ima dosta toga sto Amira veze za stil igre Miralema. :) Ocito da ti njega nisi gledao u Zelji a pogotovo ne u Turskoj. Mozda ne ni u mladoj reprezentaciji. Ne pravim direktne paralele sa Pjanicem nit govorim da je veci talenat, jer ono sto je Pjanic rijetko se radja. Ali da to ismijavanje nije nikako na mjestu. Medjutim forum je taki i svako ima misljenje :)

Na Amira je samo da trenira i njegovo vrijeme ce doci. U ovom trenutku nije za A-repku ali ako bude standardan kroz sezonu, mislim da itekako zasluzuje poziv iduce godine :) Ovo je jedan od rijetki nasi igraca od koji ocekujem velike stvari. I to govori dovoljno o kakvom se veletalentu prica. :)
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Incognito87
Postovi: 1260
Pridružen/a: 07 dec 2015, 18:36
Lokacija: blizu
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Incognito87 » 12 sep 2016, 00:05

Budite malo realni. Mali Mire je talentovan, već sad odličan igrač, ali porediti ga sa jednim od najboljih svjetskih veznjaka je smiješno.
Tetka teco tetka teco, valja sisat, kosa upada u oci. Kaze hrenovka. Ma kaka hrenovka. Ustaje rmpalija ovoliki. Cija majka crnu vunu prede.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.