Amir Hadžiahmetović

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la sajo10 » 06 nov 2016, 16:11

jasmin10 je napisao/la:Pa ko je rekao da je Amir bolji :facepalm: to si ti izmislio.
Predstavljate Gojka kao neku klasu u odnosu na Amira a činjenica je da je Amir mladji izborio mjesto u ekipi koja igra Evropu i jacu ligu od Paoka.
I napisao sam da Gojko treba da starta protiv Grčke.
Ne uzimajuci stranu, jer me rasprava ne interesuje iako drzim naravno Amira daleko visocije nego od Gojka i mnogi drugi mladi igraca, ti si usao u raspravu sa doticnom osobom oko Gojka? Pa sta si ti mislio da ces uspjet s tim? Da ces ga ubijediti da si ti u pravu, a frajer svrsava na Gojka ko da je Makelele. :urnebes: I da, slazem se s tobom da bi Gojko trebao igrati u Grckoj i da je steta sto Jajalo uzima njegovu minutazu jer ovaj u Palermu nema mjesta a treba da igra vaznu ulogu u nasoj repci kofol. Hajdeee Gojkara! :D
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la jasmin10 » 06 nov 2016, 16:16

sajo10 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Pa ko je rekao da je Amir bolji :facepalm: to si ti izmislio.
Predstavljate Gojka kao neku klasu u odnosu na Amira a činjenica je da je Amir mladji izborio mjesto u ekipi koja igra Evropu i jacu ligu od Paoka.
I napisao sam da Gojko treba da starta protiv Grčke.
Ne uzimajuci stranu, jer me rasprava ne interesuje iako drzim naravno Amira daleko visocije nego od Gojka i mnogi drugi mladi igraca, ti si usao u raspravu sa doticnom osobom oko Gojka? Pa sta si ti mislio da ces uspjet s tim? Da ces ga ubijediti da si ti u pravu, a frajer svrsava na Gojka ko da je Makelele. :urnebes: I da, slazem se s tobom da bi Gojko trebao igrati u Grckoj i da je steta sto Jajalo uzima njegovu minutazu jer ovaj u Palermu nema mjesta a treba da igra vaznu ulogu u nasoj repci kofol. Hajdeee Gojkara! :D
Uopste nisam omalovažavao Gojka, nego sam rekao da nije neka klasa u odnosu na Amira.
Nadam se da će Gojkara prekucati Grke.

Avatar
Peace
Postovi: 1154
Pridružen/a: 20 avg 2015, 13:26
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Peace » 06 nov 2016, 16:21

Hadziahmetovic ima mnogo mnogo veci plafon od cimirota...i normalno da i sada gojko nije uopste ni bolji igrac a kamoli sta drugo... momcina je sa 17 godina bio najbolji veznjak u nasoj zabokrecini od lige... i mozda i najzasluzniji uz bajica sto je zeljo izborio evropu i do zadnjeg kola se borio za titulu sa, u tom trenutku, puno bogatijim sarajevom....
I sto je dobro momcina je dobar na oba dijela terena i samim time idealna kombinacija sa pjanicem i jednim destruktivnijim igracem, besicem.....

Samo napreduj i radi na sebi......
Dinamo je udruga građana.Prema ZAKONU o udrugama njeno djelovanje temelji se na načelu DEMOKRATSKOG ustroja,članovi "upravljaju" po principu 1ČLAN=1GLAS.Klub je danas PRCIJA krimosa Mamica!
43 M € UKRADENIH iz Dinama and still counting...

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la sajo10 » 06 nov 2016, 16:34

Samo nemojte vise molim vas o drugim igracima. Ovo je tema Hadziahmetovica i pisite o njemu. A za rasprave imaju drugi pdf. :)

Slazem se @peace
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Lakoste
Postovi: 7821
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Lakoste » 06 nov 2016, 16:47

Najbolji veznjak lige :urnebes: :bow: :tokralju:

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la edinedin1 » 06 nov 2016, 17:15

Sport Centar vlasnik Zubanovic, pise hvalospjeve o Hadziahmetovicu jer mu je on manager, dalje nema se sta komentarisat
Opstanak moramo izboriti

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Virtu4l » 06 nov 2016, 17:26

Amiru ne trebaju hvalospjevi, on je otisao iz ovog blata.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la sajo10 » 06 nov 2016, 17:33

Da ga ne gura Zubanovic isto u prvu postavu sa nepunih 18 godina (kad je tek presao)? :urnebes: :urnebes: haha Kakvi smijesni likova ima hahah. Gledat ce te vi ovog malog carobnjaka dugo godina ;)
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
emir79
Postovi: 8746
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la emir79 » 06 nov 2016, 17:48

Ovi mediji su toliko zlo, i samo koriste zlobu za svoju korist.
Ne bih volio da se ovom momku desi sve ono sto se desilo Tini Susicu i da mora prolaziti sve one ispisane bljuvotine.

Svi su procitali "interes" Danske i na osnovu tog "interesa" naravno opleti po momku iako momak rijec u medijima nije rekao.

Koliko ima od ovakvih natpisa koristi, toliko i negative, pa cak i vise po njeg.

Pustite momka da radi i da se razvija, a na dobrom je putu. Clan je U21 reprezentacije, a tako je na korak i od A reprezentacije.
Igra u jakoj ligi i u stabilnom klubu. Imace sigurno dobru karijeru, jer se radi o velikom talentu.

Ne znam koji vam je qurac da sve popljujete sto je nase. Pitam se isto zasto administratori ovog foruma sute, jer ako misle da je ovo dobro za forum , da kad se zahukta da to koristi za stranicu, trebaju razmisliti da ce normalan svijet isti napustiti ovaj forum.

Ovaj dio o fudbalu ni prismrditi ne moze temama o kosarci i koliko tamo mozes konstruktivnijih i pametnijih komentara procitati. Ovdje se svodi samo na pljuvacine i izlive fekalija nekakvih umisljenih picopjevaca.

Navijac sam Sarajeva i POPELI SU MI SE NA QURAC I MOJI PITARI ,A I NAVIJACI ZELJEZNICARA KOJI SVAKOG IGRACA UVLACE PO KLUPSKIM NEKAKVIM REZONIMA.

Yebo vas dan vise zatucani. Unististe sve sto dotaknete, zato nam je i drzava ovakva jer se radi o istim ljudima ili ti iste naravi.

Sretno Hadziahmetovicu u karijeri, u njegov patriotizam ne sumnjam ni 1%.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la dubrovnik » 06 nov 2016, 18:24

emir79 je napisao/la:Ovi mediji su toliko zlo, i samo koriste zlobu za svoju korist.
Ne bih volio da se ovom momku desi sve ono sto se desilo Tini Susicu i da mora prolaziti sve one ispisane bljuvotine.

Svi su procitali "interes" Danske i na osnovu tog "interesa" naravno opleti po momku iako momak rijec u medijima nije rekao.

Koliko ima od ovakvih natpisa koristi, toliko i negative, pa cak i vise po njeg.

Pustite momka da radi i da se razvija, a na dobrom je putu. Clan je U21 reprezentacije, a tako je na korak i od A reprezentacije.
Igra u jakoj ligi i u stabilnom klubu. Imace sigurno dobru karijeru, jer se radi o velikom talentu.

Ne znam koji vam je qurac da sve popljujete sto je nase. Pitam se isto zasto administratori ovog foruma sute, jer ako misle da je ovo dobro za forum , da kad se zahukta da to koristi za stranicu, trebaju razmisliti da ce normalan svijet isti napustiti ovaj forum.

Ovaj dio o fudbalu ni prismrditi ne moze temama o kosarci i koliko tamo mozes konstruktivnijih i pametnijih komentara procitati. Ovdje se svodi samo na pljuvacine i izlive fekalija nekakvih umisljenih picopjevaca.

Navijac sam Sarajeva i POPELI SU MI SE NA QURAC I MOJI PITARI ,A I NAVIJACI ZELJEZNICARA KOJI SVAKOG IGRACA UVLACE PO KLUPSKIM NEKAKVIM REZONIMA.

Yebo vas dan vise zatucani. Unististe sve sto dotaknete, zato nam je i drzava ovakva jer se radi o istim ljudima ili ti iste naravi.

Sretno Hadziahmetovicu u karijeri, u njegov patriotizam ne sumnjam ni 1%.
Kako nije rekao? Preskocio si ovo...
Danci čine sve kako bi Amira Hadžiahmetovića "oteli" Bosni i Hercegovini. U razgovoru za portal S..port.ba supertalentovani veznjak istakao je da se nada da će što prije zaigrati za A reprezentaciju BiH.

Avatar
emir79
Postovi: 8746
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la emir79 » 06 nov 2016, 19:29

Dubrovnice, to je rekao taj porta.Kad cujem iz usta Hadziahmetovica na nekoj TV da pravi pritisak za poziv u A reprezentaciju onda ce dobiti od mene kritike.

Danas svaka nistarija ima portale.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la dubrovnik » 06 nov 2016, 19:43

emir79 je napisao/la:Dubrovnice, to je rekao taj porta.Kad cujem iz usta Hadziahmetovica na nekoj TV da pravi pritisak za poziv u A reprezentaciju onda ce dobiti od mene kritike.

Danas svaka nistarija ima portale.
Daleko bilo da mu ja dajem kritike. Zar bi bilo cudno da mladic zeli sto prije igrati u reprezentaciji? Rijetko ces te izjave vidjeti uzivo, kad vidis uzivo u pitanju je dres Svicarske ili neki slican a to nije lijepo.
Da budem iskren nisam vidio prevelike kritike na njegov racun vec zelju ljudi da se momak pozove u reprezentaciju jer dobro igra a bogme i da se zlu ne trebalo ovjeri.
Sada, ovi sukobi Zeljo-Sarajevo ili Cimirot-Hadziahmetovic mene uopce ne doticu.
Ja bi im na to uvijek rekao "obadva" care.
Ne zulja mene odakle tko dolazi a vjerujem ni vecinu nas na forumu.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Raonffa » 19 nov 2016, 13:10

Prvijenac Hadžiahmetovića za Konyu :bih:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Virtu4l » 19 nov 2016, 13:11

tako je momčino, trpaj
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Merhaba » 19 nov 2016, 14:11

Raonffa je napisao/la:Prvijenac Hadžiahmetovića za Konyu :bih:
Jest ako racunas ovu sezonu :bih: :bih:
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la PerryFred » 22 nov 2016, 20:20

Hadžiahmetović za Faktor: Danci su me zvali, ali ja volim Bosnu i Hercegovinu

Dvije uzastopne pobjede prekinule su prethodni niz od tri utakmice bez pobjede turskog Atiker Konyaspora. Jedno od najvećih iznenađenja u prošloj sezoni Super lige, uz Bašakšehir, u posljednjem kolu turskog fudbalskog šampionata na gostovanju kod Gaziantepspora slavilo je s uvjerljivih 3:0, a protagonisti četvrte ovosezonske pobjede Konye bili su mladi bh. fudbaleri Riad Bajić i Amir Hadžiahmetović.

Prva dva gola za ekipu Aykuta Kočamana postigao je upravo Bajić, dok je tačku na "i" stavio njegov nekadašnji saigrača u redovima Željezničara. Za Amira Hadžiahmetovića ovo je bio prvijenac u dresu Konyaspora u jednoj od zvaničnih utakmica.

- Sretan sam zbog prvijenca, iako sam u jednoj od pripremnih utakmica postigao gol, ali iskren da budem sretniji sam zbog pobjede mog tima - rekao je Hadžiahmetović na početku razgovora za *****.ba.
Kada je stigao u Tursku nije igrao previše. Sadašnji trener, o kojem govori sve najbolje polako ga je "uvodio“ u tim, čiji je sada skoro neizostavni dio, baš kao i njegovi saigrači Bajić i Milošević.

- Tako smo se u startu dogovorili da igramo pomalo u toku prošle sezone kako bih se polako privikao i navikao na nove sigrače, sredinu, klub i ligu. Ove sezone je to sasvim druga priča i mi želimo ponoviti uspjeh iz prošle i ponovo izboriti plasman u Evropu – istakao je mladi veznjak Konyaspora, dodavši da se ne bi tek tako lako navikao na sve da Baja (Bajić) i Deni (Milošević) nisu tu sa njim, i da nisu zajedno skoro 24 sata dnevno.

Prava su mala bh. zajednica, a Hadžiahmetović kaže kako je uvijek porodica jednog od trojice velikih bh. talenata u Konyi, pa se međusobno itekako dobro paze.

Mladi veznjak rođen je 1997. godine u Danskoj, a tamošnji mediji su nedavno lansirali pravu hajku protiv Fudbalskog saveza Danske, kako bi pokušali Hadžiahmetovića privoljeti da u budućnosti promijeni reprezentaciju.

- Oni su mene zvali i u U-17, U-19, pa i u mladu reprezentaciju. Ipak, normalno je i to je jasno moja želja da jednog dana zaigram u najboljoj selekciji Bosne i Hercegovine, zemlje koju volim, tako da od igranja za Dansku nema ništa - jasno je poručio Hadžiahmetović.

Dvije uzastopne pobjede prekinule su prethodni niz od tri utakmice bez pobjede turskog Atiker Konyaspora. Jedno od najvećih iznenađenja u prošloj sezoni Super lige, uz Bašakšehir, u posljednjem kolu turskog fudbalskog šampionata na gostovanju kod Gaziantepspora slavilo je s uvjerljivih 3:0, a protagonisti četvrte ovosezonske pobjede Konye bili su mladi bh. fudbaleri Riad Bajić i Amir Hadžiahmetović.

U bh. prijestolnicu Hadžiahmetović će svratiti tokom nekoliko slobodnih dana za vrijeme Nove godine, a potom se vraća klupskim obavezama u Konyi gdje ga već 8. januara očekuje duel sa velikom Galatom.

Na kraju vrijedi spomenuti da je u dosadašnjem dijelu sezone veznjak, čiji se bljesak očekuje tek u narednom periodu, odigrao 13 mečeva (devet u Super ligi i četiri u Evropskoj ligi) te postigao jedan pogodak.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Raonffa » 28 nov 2016, 20:20

@Merhaba

Do mene je, malo sa se preračunao :D

Kakva lopta Hadžiahmetovića za Skubica koji je onda glavom asistirao Bajiću :bow:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la sajo10 » 28 nov 2016, 20:36

Hocemo biti ko hrvatski novinari na Indexu..? Amir sa predasistencijom danas.. :D :D
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

kontinen
Postovi: 344
Pridružen/a: 18 nov 2016, 14:52
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la kontinen » 28 nov 2016, 20:37

sajo10 je napisao/la:Hocemo biti ko hrvatski novinari na Indexu..? Amir sa predasistencijom danas.. :D :D
majstorski

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Virtu4l » 26 jan 2017, 14:03

Konyaspor gostuje Trabzonu u kupu, tekma je na SK1, samo Amir igra od naših.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.