Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la Stole iz Bora » 15 okt 2009, 14:02

Uhićen policajac iz Ljubuškog osumnjičen za ubojstvo Vedrana Puljića

http://www.****/content/view/40027/155/
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la ipsa » 19 okt 2009, 09:50

U zavidovićkoj sportskoj dvorani, dan nakon utakmice između Krivaje i Zrinjskog iz Mostara, poslije redovnog obilaska službenih prostorija domar Ramiz Polić je u WC-u svlačionice gostujuće ekipe primijetio nacionalistički natpis "Svi ćete bit kao Vedran Puljić" s potpisom "Ultras Mostar 1994".

Navodno, ovaj natpis je ostao kao poruka igrača Zrinjskog.

Izvor: Dnevni avaz
I feel devotion!!

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4325
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la Mirza_Hordas » 19 okt 2009, 11:15

ipsa je napisao/la:U zavidovićkoj sportskoj dvorani, dan nakon utakmice između Krivaje i Zrinjskog iz Mostara, poslije redovnog obilaska službenih prostorija domar Ramiz Polić je u WC-u svlačionice gostujuće ekipe primijetio nacionalistički natpis "Svi ćete bit kao Vedran Puljić" s potpisom "Ultras Mostar 1994".

Navodno, ovaj natpis je ostao kao poruka igrača Zrinjskog.

Izvor: Dnevni avaz

fuj fuj gadovi jedni, da Bog da svi pomrli fuj gade mi se
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
Marin
Postovi: 787
Pridružen/a: 01 jul 2008, 15:22
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la Marin » 19 okt 2009, 12:34

Jao šupljaka. Ne vjerujete svemu, pogotovo iz Avaza i Večernjeg lista!
Sve to može biti vrlo lako orkestrirano/napisano po nalogu sa višeg nivoa.
Ultrasi sigurno nisu ovo napisali jer nisu bili tu,a tko jeste ne znam.

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la rob do bagro » 19 okt 2009, 17:57

od tih majmuna me vise nista ne moze iznenaditi :(
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Marin
Postovi: 787
Pridružen/a: 01 jul 2008, 15:22
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la Marin » 19 okt 2009, 18:59

Teško žabu u vodu natjerati ???

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la dubrava » 19 okt 2009, 19:04

Ja ne znam jesu li ovdje ljudi na forumu nepismeni, neobrazovani, slijepi ili jednostavno glupi, ali po stoti put kazem: TEMA NIJE ŠIROKI BRIJEG NITI DOGADANJA VEZANA UZ TO...jos jednom: TEMA NIJE SIROKI, TEMA NIJE SIROKI, TEMA NIJE SIROKI!!..uzmite po sata vremena, i ponovno procitajte sta je pisac htio reci otvaranjem ove teme...
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Шајин
Postovi: 585
Pridružen/a: 28 sep 2009, 21:47
Lokacija: " $ на " - & ? !
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la Шајин » 21 okt 2009, 12:57

Па " сте " ?!!!! (¥ ")

& " " ' на & " се ? " о & ? " ? пута " $ не " $ у ", ? &...
? &!

$, & ¥ за ' ? % не ' $ % " претјерано пуно ". % се " " ", " % & " " ? ?. Ај $ " & & ¥,? & " " носева. ? то је ? ствар ' ".
? је " & $ " " & " $, ' % не ' $ - се то ". $ ' & $ " " " & '.
Ето ' је о ? а ' % " се " " $ ' $ су " Сарајева ? " / ¥ " за ? $ " " " % / ", ? $ су ? $ ' ? $ " " " $ ? " " ? у посјету $ за % $. А " је " " ? % " $ $ " група.

", то " не ". ? ствар је ? ' " & " " $.
Е $, % % ' % ", а " не ' $ " & ? стање ,је то ? " " ". Нпр, ја ' ?, ", ?, ? своју / " " се " % '! ? % не " ? $. " " ' " % " Хрвата. " ' ' " $ $ " је ? најтеже, - ? у " " је " % " " " " " / $!

? $ - " $ на " " $ " не " своје %. & ' је % ' & " ? у ", ? $ $, па " ' " ? ?. $ пута ' " у " $ се & ' са " $ " % ' ? $ се све / на $. $ у $ " $ не ' " $ " $ су " & " Насер " " $ " ? - $ " & $. А знате $ - се то $? $! " се $ у $ све " $ $ " " $ " - $ " " " ' " $ $ " за све ?. ? је ? $.
" $ $ $ & " $ $ $ " $ ' / $ $. " ?,, " %, " "...
" " $ ' % & " " " ' $ се " на ' " $ се ' ? ' $ " $ $ тога ' " " $ су то $ $ " " $ " са " се не $ ".

" $ су ? & су " ? " " $ су ? све " $ рат у & су " ? " $ су у & ? $. " " $ ? рат " " " рат, " $ $ & $ " ? " ? $ ", $ се " $ ? & ? ? $ $ & " & " ? " ? " % "...то је " & $ су " " " $ су " ? $(ау ' рату је ? 25% & ?)
" $ " " $ (а " " " $ & " $ % " $ Хрвата) % ' $ - " $. $ & - па $ ја " " $ " у праву...
"" ПУТ ""

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la dubrava » 21 okt 2009, 19:35

E, to Šajine, to Šajine ;) Napokon me netko razumije;) Jebga, nemam tastaturu na cirilici da ti odgovorim...evo vidis, ima i medu navijacima pozitivnih stvari (to sto navodis za Lesinare i Hordase je zaista pohvalno). Buduci da ne zivim dole, u Bosni, drago mi je cuti za takve stvari. Ali, to je i do medija, i do senzacionalizma i do toga sto je zanimljivije vidjeti kako se navijaci tuku i rade nerede nego kako su skupili pare i ucinili nesto humanitarno za drustvo. Naravno, kao sto kazes, uvijek ce se navijaci udarati medusobno i raditi izgrede veceg ili manjeg intenziteta, ali treba napraviti ostru granicu i odvojiti huligane od pravih navijaca, koji navijaju za svoje ali i postuju tuđe. Isto tako, treba isticati njihove pozitivne cine koje si ti sad konkretno naveo. Jer najlakse je rusiti i devastirati, a tako tesko graditi i ocuvati. Al, samo dobre volje i malo pozitive treba, ma koliko god da su stvari crne.
samo, ne zelim da se ova tema pretvori u politicki igrokaz i vrijedanje.

Postujem sve sto si ti napisao u daljnjem dijelu teksta ali, iskreno, ne bih o ratu, zrtvama i opcenito o politici na ovoj temi..eto, toliko, bez ikakve lose nakane to govorim..

evo, jos da jednom napomenem s pocetka svog komentara;

To " :) ? :)
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la NoName » 21 okt 2009, 21:45

Dubrava, ", svaka čast. Drago mi je bilo pročitati ovakve postove, bez uvrede ali malo je ovdje nemuslimana koji nisu došli da provociraju. Pozdrav.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la dubrava » 21 okt 2009, 22:02

NoName je napisao/la:Dubrava, ", svaka čast. Drago mi je bilo pročitati ovakve postove, bez uvrede ali malo je ovdje nemuslimana koji nisu došli da provociraju. Pozdrav.
Malo nas je al nas ima :)
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

бањалука
Postovi: 172
Pridružen/a: 06 sep 2009, 13:37
Lokacija: & ?
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la бањалука » 21 okt 2009, 23:16

Ја се у " ? са " " % " за ' " за препуцавање ... $ $ то $ " , $ " о ' , о & групе, % група $ , & су групе , а не ' $ се ' & ' , % & ? & $ " ' " , " " опет $ ... $ се то % се $ , $ & $ 24 $ је " " " ? $ 2 ' $ /, а & ¥ , & ? , а " " ? & се $ , $ $ " $ $ , $ $ " " $ " не $ " , $ % ' је , ' $ нас ово $ , - " ? се $ , $ по " " $ / освету , " % $ , & % $ $ & 2 ' $ / јер ? свој ? ... !!! $ ' $ $ " , него се ? " , $ је " , ' " 100 , & " , % ' је ... !!! Позззз
...у " ? " " $ " - , $ је & " " " , % & рађају ? .. / "

Avatar
Шајин
Postovi: 585
Pridružen/a: 28 sep 2009, 21:47
Lokacija: " $ на " - & ? !
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la Шајин » 22 okt 2009, 11:38

dubrava je napisao/la:E, to Šajine, to Šajine ;) Napokon me netko razumije;) Jebga, nemam tastaturu na cirilici da ti odgovorim...evo vidis, ima i medu navijacima pozitivnih stvari (to sto navodis za Lesinare i Hordase je zaista pohvalno). Buduci da ne zivim dole, u Bosni, drago mi je cuti za takve stvari. Ali, to je i do medija, i do senzacionalizma i do toga sto je zanimljivije vidjeti kako se navijaci tuku i rade nerede nego kako su skupili pare i ucinili nesto humanitarno za drustvo. Naravno, kao sto kazes, uvijek ce se navijaci udarati medusobno i raditi izgrede veceg ili manjeg intenziteta, ali treba napraviti ostru granicu i odvojiti huligane od pravih navijaca, koji navijaju za svoje ali i postuju tuđe. Isto tako, treba isticati njihove pozitivne cine koje si ti sad konkretno naveo. Jer najlakse je rusiti i devastirati, a tako tesko graditi i ocuvati. Al, samo dobre volje i malo pozitive treba, ma koliko god da su stvari crne.
samo, ne zelim da se ova tema pretvori u politicki igrokaz i vrijedanje.

Postujem sve sto si ti napisao u daljnjem dijelu teksta ali, iskreno, ne bih o ratu, zrtvama i opcenito o politici na ovoj temi..eto, toliko, bez ikakve lose nakane to govorim..

evo, jos da jednom napomenem s pocetka svog komentara;


To " :) ? :)
' & $ " $ на ? ;) у " ? " су ? " ?, ја " ?, ? то не " $ не ' ? не " ? ? $ " & ' $ на ? ;)
$ је - ' о ? " ово је $ врста ? :)

а & % $ / се % & " су за $ а не за вређање. & ја ' " у $, не ? свађу.
$ $ / а не рат! :mrgreen:
"" ПУТ ""

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la NoName » 22 okt 2009, 12:17

' $ ' се ? $ " у % " " у % $ на "!!!
" " " $ ? ?, " &, ? -,& " & ", " % $ на ".
Па $ - " свој $ :)
Ovo prvo, ako misliš na državu na koju mislim i ja, svaka ti čast.

A ovo drugo samo mogu potvrditi ;)
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
23 KING JAMES
Postovi: 531
Pridružen/a: 23 jul 2009, 14:57
Lokacija: daleko ispred svih
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la 23 KING JAMES » 24 okt 2009, 22:22

nešto razmišljam o navijačima i Vedranu i svemu i kontam pa koliko treba Vedrana da bude da se nešta promijeni :roll: :roll: :roll: :roll:
Iker
Pepe Albiol
Ramos Arbeloa
Lass Xabi
CR9 Kaka Marcelo
Higuain
Evropski prvaci za sezonu 2oo9/2o1o

KODRO
Postovi: 304
Pridružen/a: 23 sep 2008, 19:52
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la KODRO » 17 jan 2010, 23:16

sve su prilike da jest malo ostarila a trebala bi biti možda najposjećenija i sa najviše komentara

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la dubrava » 18 jan 2010, 12:23

Mozda jest malo zastarila, ali kao sto sam i ocekivao, nije se dugo posjecivala ;) Ocito nije bilo nekih navijackih pozitivnih događanja, ali nikad nije kasno. Pa cu pritom priupitat, sta navijacke udruge rade u ovom zimskom intermezzu?! Da li sudjeluju u kakvim humanitarnim radovima, tribinama, donacijama?! Da li su mozda neke navijacke glavesine sjele za stol i popricale kako poboljsati medusobne odnose?! Imaju li kakve prijedloge?!
Slike, price su uvijek dobrodosle ;)
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la loptica » 30 jan 2010, 20:48

Ja vidio danas malu BIh zastavu piše Bugojno navijaju u Beču za rukometaše Hrv. .Cool je i ovo vidjet ko će drugi već susjedi.Eto navijača dijaspore naše :lol:
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la dubrava » 18 jul 2010, 13:08

Izgleda da nikoga više ne zanima dijalog, već svatko svoj tor gleda. Šteta.

A možda je i teško započeti dijalog?!
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Navijački dijalog i međuljudski odnosi

Post Postao/la Monolog » 18 jul 2010, 13:17

dubrava je napisao/la:Izgleda da nikoga više ne zanima dijalog, već svatko svoj tor gleda. Šteta.

A možda je i teško započeti dijalog?!
Podebljani pojmovi su u suprotnosti sa mojim nickom. :mrgreen:

Šalu na stranu, tek sam sad primijetio ovu temu, vjeruj mi. Da, evo i ja ću za tebe reći da si idealist, no jedino to te i može pokrenuti da ne bi zapao u neku prokletu crnu rupu iz koje se ne možeš izvući.

Kad smo već kod ideala, uvijek mi se Crnjanski mota po glavi: "Mrijeti ti ćeš, kada počneš sam. U ideale svoje sumnjati". A ljudi odavno sumnjanju u svoje, jer smo, ruku na srce, u takvom okruženju, zar ne?

Moram priznati da mi se sviđa tema, koja, kao i ostale koje su mi prirasle srcu, nema puno stranica. Da se zabrinem?
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.