Munib Ušanović

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la calcio » 23 okt 2015, 12:00

Sta fali Begicu? Ja za njega nemam prigovora. Ne znam kakve vi ljude zelite u savezu, cijela fudbalska porodica je korumpirana. Sepp, Platini, Katar, Rusija, milioni ispod stola... U poredjenju sa tim lopinama Begic je zlatan. Barem sa ove sportske strane koja je za mene bitna. Odkad je on na celu saveza skracena je Premijer liga (odlican potez), izabran je dobar selektor (odlican potez), reprezentacija ima vrhunske uslove (dobar potez), sklopljen je ugovor sa Adidasom (dobar potez)..... A to sto se pojedini klubovi osjecaju zakinuti, toga ce uvijek biti. Nije ni Begic svemocan da moze na sve uticati. Dosta se pitaju i drugi, znate kako to kod nas funkcionise.

Martinez8
Postovi: 370
Pridružen/a: 28 apr 2014, 01:08
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la Martinez8 » 23 okt 2015, 12:26

calcio je napisao/la:Sta fali Begicu? Ja za njega nemam prigovora. Ne znam kakve vi ljude zelite u savezu, cijela fudbalska porodica je korumpirana. Sepp, Platini, Katar, Rusija, milioni ispod stola... U poredjenju sa tim lopinama Begic je zlatan. Barem sa ove sportske strane koja je za mene bitna. Odkad je on na celu saveza skracena je Premijer liga (odlican potez), izabran je dobar selektor (odlican potez), reprezentacija ima vrhunske uslove (dobar potez), sklopljen je ugovor sa Adidasom (dobar potez)..... A to sto se pojedini klubovi osjecaju zakinuti, toga ce uvijek biti. Nije ni Begic svemocan da moze na sve uticati. Dosta se pitaju i drugi, znate kako to kod nas funkcionise.
+1 :thumbup: :thumbup:

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la Mancini » 24 okt 2015, 01:03

Kako da ne.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la Cepi1981 » 25 okt 2015, 09:35

Begicu gdje su pare od aerodroma aaa? Sve to sto si naveo je p.ickin dim. Ligu nam je u kur.cu tj u rangu sa Kosovom, skracenje lige je zadnji voz. Uslovi koje spominjes tj. onaj kamp repke je milostinja drugih jer da su oni gradili cumeza nebi mogli napraviti, pa evo za 20 god niti jedan stadion nisu mogli napraviti. Moramo se sramotiti kad nam gosti dolaze. Sto se tice Adidasa to cemo morati sacekati da vrijeme pokaze koliko je to dobar ugovor bio. Mesa? Sta je trebalo da zadrzi onog zavidovickog genijalca? Zbog cega nije Mesu doveo odma poslje SP ili da je imao klikera Susicu su se trebalo zahvaliti poslje prijateljske sa amerima eventualno poslje blamaze protiv Egipta.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.