Munib Ušanović

bayer 04
Postovi: 753
Pridružen/a: 04 sep 2008, 10:17
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la bayer 04 » 04 dec 2009, 20:45

MUSA je napisao/la:SRAMOTA
Ja sam kao djecak 91godine napustio Bih kada je moj otac iz Svicarske dosao po mene da ne dozivim rat na svojoj kozi ! DO SKORO MI JE BILO ZAO da nisam bio momak pa da branim svoju domovinu od dusmana.
Medutim to misljene se promienilo prateci desavanja u mojoj dragoj BIH.
Nemogu da shvatim kako je onaj narod koji je 1992 kada nije bilo ni za jesti ni za piti sa velikim PONOSOM BRANIO SVOJA PRAVA I SVOJU ZEMLJU postao tako glup i corav (mozda i samo lijen) da dopusta da ih u vrijeme mira je.u u zdrav mozak.
Da osudjeni kriminalci jos uvijek izvode direktorske pozicie da vas kriminalci iz dana u dan prave budalama.
Ljdi motke u ruke dokle vise?

ZAISTA STE POSTALI ZALOSNI A IPAK VAS VOLIM !
To neka zafrkancija!?

MUSA
Postovi: 26
Pridružen/a: 20 okt 2009, 12:45
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la MUSA » 04 dec 2009, 21:01

madafaka
Normalno da je lakse pricati nego nesto napraviti !
Ali sta ste vi to napravili cekate da dodje uefa fefa amerika europa ma stari nema od toga nista.
Umjesto sto se bijete medjusobno po tekmama gdje god da se igra,
bolje motke u ruke i iztjeraj te gov.a iz vrucih fotelja.
ali bosanac dok ima rake i meme boli njega !

plavi štrumf
Postovi: 4
Pridružen/a: 04 dec 2009, 17:35
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la plavi štrumf » 04 dec 2009, 21:05

munibe seljacino...... nosi **** napolje

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la bambina » 07 dec 2009, 21:04

Samo ti sve govori naše sudstvo.Kriminal,korupcija,mafija...
Kako kaže Ćiro-ma to je samo zakazala admistracija u s avezu ,nisu oni krivi ;)
Sramotno.Kako čovijek ne vidi da nas vodi u propast,zlo najveće fudbala.

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la loptica » 12 dec 2009, 20:47

Otišo je eto 12.12.2009.
Neka ponese sapuna i sretno mu :twisted:
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la Denizmare » 12 dec 2009, 21:05

MUSA je napisao/la:madafaka
Normalno da je lakse pricati nego nesto napraviti !
Ali sta ste vi to napravili cekate da dodje uefa fefa amerika europa ma stari nema od toga nista.
Umjesto sto se bijete medjusobno po tekmama gdje god da se igra,
bolje motke u ruke i iztjeraj te gov.a iz vrucih fotelja.
ali bosanac dok ima rake i meme boli njega !
slusaj musa pusa: odbranili smo ovu drzavu 92,pa cemo i sad od ovih lopova,a ti lagano uzivaj u evropskoj uniji i kupi jednu zastavu kad repka bude igrala u blizini da mozes otici da navijas. Nemoj slucajno da bi dosao ovdje da se boris protiv saveza.Hajde zdrao

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la Wolverine » 12 dec 2009, 21:43

munibe, minube, munibeeeee... napusi se ******* !!!

Bhfanatik
Postovi: 165
Pridružen/a: 19 mar 2008, 10:32
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la Bhfanatik » 12 dec 2009, 21:46

Denizmare je napisao/la:
MUSA je napisao/la:madafaka
Normalno da je lakse pricati nego nesto napraviti !
Ali sta ste vi to napravili cekate da dodje uefa fefa amerika europa ma stari nema od toga nista.
Umjesto sto se bijete medjusobno po tekmama gdje god da se igra,
bolje motke u ruke i iztjeraj te gov.a iz vrucih fotelja.
ali bosanac dok ima rake i meme boli njega !
slusaj musa pusa: odbranili smo ovu drzavu 92,pa cemo i sad od ovih lopova,a ti lagano uzivaj u evropskoj uniji i kupi jednu zastavu kad repka bude igrala u blizini da mozes otici da navijas. Nemoj slucajno da bi dosao ovdje da se boris protiv saveza.Hajde zdrao
Haj kreni vise...zar nije dosta?
Volim Te BiH

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la Neutral » 12 dec 2009, 21:52

Ciao Munibe.

Avatar
teferič
Postovi: 537
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:16
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la teferič » 12 dec 2009, 21:58

fala kurcu munibe

Avatar
zehro
Postovi: 267
Pridružen/a: 18 sep 2008, 20:43
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la zehro » 12 dec 2009, 22:00

ljudi ba ima i ona sjasi murta da uzjase kurta....de samo malo vidite ko je dosao na njihovo mjesto...........pa ov je samo rotacija nis vise ........
<><><>Play the game...but don't let the game play you!?<><><>

fico45
Postovi: 130
Pridružen/a: 15 sep 2009, 21:56
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la fico45 » 12 dec 2009, 22:50

Opet bacat baklije dok ne odu...svaku utakmicu! Baklije, bojkot, i protesti. Vise je stvarno dosta! 12 godina ljudi! 5 godina zatvora!!! halllllooo to je zatvorrr! A mi cemo ko ovce opet punit njima stadium. Ja volim ovu zemlju i igrace ali nikome ne radim dobro ako se pojavljum i punim kase ovim ljudima. Sad je stvarno dosta. Nek dodje Brazil u BiH da nas igra, nek bude Ferguson izbornik, bas me briga! Dok ne dodu pravi ljudi na svoja sjedista od ovoga nema nista sto je tuzno jer imamo igrace sa kojima se moze na veliko takmicenje.

fico45
Postovi: 130
Pridružen/a: 15 sep 2009, 21:56
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la fico45 » 12 dec 2009, 22:54

Najgore je da vidis forume i primjetis da raja pisu o raznim stvarima kao da je ovo normalna stvar. Kao da je normalno da se izgubi izbornik, da sekretar mijenja poziciju, i da nove neznailce dolaze. Kakva zemlja, takav nogomet. Zar nam nije vise dosta ljudi?

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la calcio » 12 dec 2009, 23:23

fico45 je napisao/la:Opet bacat baklije dok ne odu...svaku utakmicu! Baklije, bojkot, i protesti. Vise je stvarno dosta! 12 godina ljudi! 5 godina zatvora!!! halllllooo to je zatvorrr! A mi cemo ko ovce opet punit njima stadium. Ja volim ovu zemlju i igrace ali nikome ne radim dobro ako se pojavljum i punim kase ovim ljudima. Sad je stvarno dosta. Nek dodje Brazil u BiH da nas igra, nek bude Ferguson izbornik, bas me briga! Dok ne dodu pravi ljudi na svoja sjedista od ovoga nema nista sto je tuzno jer imamo igrace sa kojima se moze na veliko takmicenje.
u cemu je sad problem? Usanovic je podnio ostavku. Raduj se, sta roncas :D

fico45
Postovi: 130
Pridružen/a: 15 sep 2009, 21:56
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la fico45 » 12 dec 2009, 23:27

calcio je napisao/la:
fico45 je napisao/la:Opet bacat baklije dok ne odu...svaku utakmicu! Baklije, bojkot, i protesti. Vise je stvarno dosta! 12 godina ljudi! 5 godina zatvora!!! halllllooo to je zatvorrr! A mi cemo ko ovce opet punit njima stadium. Ja volim ovu zemlju i igrace ali nikome ne radim dobro ako se pojavljum i punim kase ovim ljudima. Sad je stvarno dosta. Nek dodje Brazil u BiH da nas igra, nek bude Ferguson izbornik, bas me briga! Dok ne dodu pravi ljudi na svoja sjedista od ovoga nema nista sto je tuzno jer imamo igrace sa kojima se moze na veliko takmicenje.
u cemu je sad problem? Usanovic je podnio ostavku. Raduj se, sta roncas :D
Kakva ostavka? Covijek promjenio sebi poziciju i jos sjedi u savezu! A ne samo to...zaboravi Usanovica..sta bi sa tim drugim ljudima kojima uopste ne znamo imena. Sta oni radi tu?!!?!?!? Ljudi nece biti nikakvi promjena ako dopustimo da nam lopovi sjedi u vaznim pozicijama. NIKAD! Razumjeteli da nas sve ovi ljudi predstavlju kad igramo utakmice sa drugim zemljama. To je tuzno

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la calcio » 12 dec 2009, 23:33

fico45 je napisao/la:
calcio je napisao/la:
fico45 je napisao/la:Opet bacat baklije dok ne odu...svaku utakmicu! Baklije, bojkot, i protesti. Vise je stvarno dosta! 12 godina ljudi! 5 godina zatvora!!! halllllooo to je zatvorrr! A mi cemo ko ovce opet punit njima stadium. Ja volim ovu zemlju i igrace ali nikome ne radim dobro ako se pojavljum i punim kase ovim ljudima. Sad je stvarno dosta. Nek dodje Brazil u BiH da nas igra, nek bude Ferguson izbornik, bas me briga! Dok ne dodu pravi ljudi na svoja sjedista od ovoga nema nista sto je tuzno jer imamo igrace sa kojima se moze na veliko takmicenje.
u cemu je sad problem? Usanovic je podnio ostavku. Raduj se, sta roncas :D
Kakva ostavka? Covijek promjenio sebi poziciju i jos sjedi u savezu! A ne samo to...zaboravi Usanovica..sta bi sa tim drugim ljudima kojima uopste ne znamo imena. Sta oni radi tu?!!?!?!? Ljudi nece biti nikakvi promjena ako dopustimo da nam lopovi sjedi u vaznim pozicijama. NIKAD! Razumjeteli da nas sve ovi ljudi predstavlju kad igramo utakmice sa drugim zemljama. To je tuzno
ostao je ali na nekoj nebitnoj poziciji, a i to je privremeno dok ne ode u zatvor :D
otkud znas da su ljudi kojima neznas ni imena lopovi?

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la Mirza_Hordas » 13 dec 2009, 00:25

munib dao ostavku, savez ga vratio, dao mu drugu IZMIŠLJENU poziciju i on ostaje u savezu :roll: :roll: :twisted:
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
ambrozija
Postovi: 317
Pridružen/a: 09 feb 2009, 09:02
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la ambrozija » 13 dec 2009, 00:36

Druze, zivot je bitka, i nije za dusu mehku, ostani uz mene i puni mi redenik, nepriljatej prelazi rijeku.
93,4 % " !!!

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la Bosnier » 13 dec 2009, 00:40

cao munibe
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Avatar
ambrozija
Postovi: 317
Pridružen/a: 09 feb 2009, 09:02
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la ambrozija » 13 dec 2009, 00:47

Denizmare je napisao/la: slusaj musa pusa: odbranili smo ovu drzavu 92,pa cemo i sad od ovih lopova,a ti lagano uzivaj u evropskoj uniji i kupi jednu zastavu kad repka bude igrala u blizini da mozes otici da navijas. Nemoj slucajno da bi dosao ovdje da se boris protiv saveza.Hajde zdrao
Ma netreba on imamo tebe ;)
93,4 % " !!!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.