Safet Sušić - Pape

soccerfan
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la soccerfan » 07 sep 2011, 22:53

Balon je napisao/la:
safira je napisao/la:Pobijedili smo Bjelorusiju i idemo u baraz, ali ne njegovom zaslugom, nego zaslugom Atkinsona koji je dao2 crveni jer mi ne bi dali gol jos da se igralo 120min. (kako dati gol Ibricic igra, Dzeko sam, zadnja dva vezna) igra bez igre.

Apsolutno se slazem sve je ovo zahvaljujuci Atkinsonu, nista nije do Susica. Luda sreca u svakoj utakmici dosad su nas doveli do ovih 16 poena koje imamo sad, Atkinson je zabio dva gola u Minsku, zabio je cak i dva protiv Rumunije i Albanije. Nevjerovatno je kako se Pape provukao kroz ove kvalfikacije, pa nikad gore nismo igrali i opet imamo sansu da igramo za prvo mjestu u zadnjem kolu. Meni nikako nije jasno kako neko moze na srecu doci do svega ovoga,pa u svakoj utakmici smo nadigrani u svim segmentima

Ja vala repka koju vjecito neki peh prati, sreca joj se preko noci nasmijala. E jesmo erhametli, svaka nam cast!!! :) Boze sta sve procitati necu! :mrgreen:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

safira
Kontakt:

Post Postao/la safira » 07 sep 2011, 22:55

skyisthelimit je napisao/la:
safira je napisao/la:Pobijedili smo Bjelorusiju i idemo u baraz, ali ne njegovom zaslugom, nego zaslugom Atkinsona koji je dao2 crveni jer mi ne bi dali gol jos da se igralo 120min. (kako dati gol Ibricic igra, Dzeko sam, zadnja dva vezna) igra bez igre.

a crveni jel nisu bili cisti, pogotovo drugi :roll: sta je trebao da ne da ovima crveni jer samo tako bi se utakmica zavrsila FER 11 Vs 11.::Uzrok zasto nismo dali prije gola je prije svega predefanzivni bjelorusi ( svi u 16 ) a zatim i prinudni izlazak Salihovica, kao i to da su prvi put u jednoj ovakvoj utakmici zajedno igrali Stilic i Zec...Naravno nijednog ni drugog ne bi gledali ali mi nismo imali bolje igrace...A sto se tice Ibricica sta reci kad cova dobije i na kapaljku priliku smeta vam ali kad taj isti Ibricic je bio nezamjenjiva karika kod Cire onda je to opravdano...Ono Ibro je bio igracina :roll: manite se suplje....jos da dodam, izmedju Zeca i Muslimovica ko god da je sinoc usao bilo bi neopravdano -- obojica van forme...ali jbg morao je neko da udje

NIsam ja rekao to da su crveni kartoni bili nezasluzeni, naprotiv, cista dva crvena kartona, bez pola rijeci.
Ja sam ti rekao da nije tako bilo i da ljudi nisu dobili 2 crvena, zbog nase lose taktike i jednog napadaca nikada ne bi dali gol.
Safet Susic ako je trener i ako zna svoj posao, znaci znao je da Bjelorusi dolaze da se brane i da igraju bunker, sto znaci da ako DZEKO igra sam na njemu ce biti 3 igraca, pa kad zna to sve, onda da bi rasteretio DZEKO moras poceti utakmicu s 2 napadaca i sloziti ovim jadama 3 komada za poluvrrijem( mozda bi oni dali gol, ali bi mi njima 3 slozili)
Iznosi cinjenice i prica kako Mismovic ne igra u svom klubu, a pola reprezentacije juce ne igra od pocetka.
Zasto utakmicu protiv Bjelorusije 2 golman nije bio Hasagic, vec Avdukic?
Hajmo strucnjaci da vas vidim sad, vas Susic?
I imam jos milion stvari napisati, ali vama izgleda treba samo nacrtati da bi skontali nesto.

nihco

Post Postao/la nihco » 07 sep 2011, 22:59

Balon je napisao/la:

Apsolutno se slazem sve je ovo zahvaljujuci Atkinsonu, nista nije do Susica. Luda sreca u svakoj utakmici dosad su nas doveli do ovih 16 poena koje imamo sad, Atkinson je zabio dva gola u Minsku, zabio je cak i dva protiv Rumunije i Albanije. Nevjerovatno je kako se Pape provukao kroz ove kvalfikacije, pa nikad gore nismo igrali i opet imamo sansu da igramo za prvo mjestu u zadnjem kolu. Meni nikako nije jasno kako neko moze na srecu doci do svega ovoga,pa u svakoj utakmici smo nadigrani u svim segmentima

ovdje pricamo o plasmanu na europsko prvenstvo,a ne o dolasku do baraza i skupljanju poena. ono sto nas brine je kako preko francuske,svedske, portugala........tu nam se ne smije desavati ovo sto se desilo protiv bjelorusije,a prije protiv francuske i rumunije jer ispadamo. nije meni cilj ocrniti papeta nefo ukazati na greske koje nas mogu skupo doci.
Sent from my Commodore 64

vidovitadjemila

Post Postao/la vidovitadjemila » 07 sep 2011, 23:06

safira je napisao/la:
vidovitadjemila je napisao/la:Postoji samo jedna istina o Papetu ma sta mi ovdje pricali.On je vec sad najuspjesniji trener koji je vodio BH reprezentaciju.I da ne prodjemo na prvenstvo,a hocemo,on je prvi trener koji nam je osigurao siguran baraz i mec loptu protiv Francuza.E pa ni jedan trener s reprezentacijom do sada to nije uspio uraditi,pa ni navikani Ciro ako hocete.
A sto se Misketa tice izuzetno sam ga cjenio do sinoc.Pa koji pravi igrac i sportista bi ono rekao u izjavi za drzavnu TV odmah poslije tekme,pa bar zbog dobre atmosfere.Ispade da je on vazniji od reprezentacije.A da nije u formi i da je Pape u pravu to je i budala vidjela.Ok dao je taj gol ali nije to samo njegova zasluga nego su svi vidjeli kolko je Djeko doprinjeo dobroj poziciji za sut.A poslije ovoga niko ali bas niko ,od svih trenera koji vode bilo koju reprezentaciju na svijetu ne bi ga pozvao dok je on selektor.Igraci i svi oko reprezentacije vec jednom moraju svatiti da niko nije vazniji od plasmana na veliko takmicenje i inace od reprezentacije same...
A Miske bi konacno mogao i nekom u klubovima u kojim igra dokazati da jos vrijedi pa kad to uradi nek dodje ovdje pametovati.O njegovom nogometnom znanju nema dileme ali izgleda da on ima malo problema sa samim sobom i sa svojom preptentnoscu...

Nisi upucen, Blaz Sliskovic. Nemoj da siris dezinformacije i pises glupe stvari.

E izvini ali ovo nisu dezinformacije.Susic je vec sada napravio 2 sanse za prolaz.U Parizu i u barazu ako ne dobijemo u Parizu.I to u jednom mandatu.A Sliskovic je istina dolazio u situacije da bude,kao i Pape sada prvi ali je problem bio sto se nikad nije plasirao ni u baraz...
Zadnja izmjena: vidovitadjemila, dana/u 07 sep 2011, 23:12, ukupno mijenjano 1 put.
OTKAKO JE STARI TRAVNIK NASTAO,OVAKAV SVJET JOS NIJE RASTAO A MENE DUGO BILO NIJE...

hodža
Kontakt:

Post Postao/la hodža » 07 sep 2011, 23:08

Oni ti ga puše Safeteeeeeeee !!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sead Kolašinac: "Da se nisam odlučio za BiH, babo bi me se odrekao."

#momčiluk #seokol

FORZA MARŠAL !!!

chichak
Kontakt:

Post Postao/la chichak » 07 sep 2011, 23:22

Ja ne znam sta je to Safet sinoc uradio pa da kazem bravo Safete,onde nije bilo ni igre ni taktike i ne treba ga u zvjezde okivati kada ovo nije njegova zasluga vec zasluga igraca!!! Takticki ova reprezentacija se ne moze nositi sa velikim reprezentacijama,potencijal imamo ali strucnjaka nemamo,smjesno bi bilo papeta zvati strucnjak jer njegovi potezi i rezultati ne govore.
...nisu mogli da te ugase!!!

nihco

Post Postao/la nihco » 07 sep 2011, 23:28

chichak je napisao/la:Ja ne znam sta je to Safet sinoc uradio pa da kazem bravo Safete,onde nije bilo ni igre ni taktike i ne treba ga u zvjezde okivati kada ovo nije njegova zasluga vec zasluga igraca!!! Takticki ova reprezentacija se ne moze nositi sa velikim reprezentacijama,potencijal imamo ali strucnjaka nemamo,smjesno bi bilo papeta zvati strucnjak jer njegovi potezi i rezultati ne govore.

pa to je otprilike realnost s tim da je menio pape simpatican i volio bih da nas on odvede na prvenstvo.nista licno protiv njega ali se bojim igre kao protiv rumunije i francuske, gdje smo pokazali nemoc kakvu albanija i bjelorusija,ni blizu, nisu plokazale ni u jednoj .
Sent from my Commodore 64

nidi
Kontakt:

Post Postao/la nidi » 07 sep 2011, 23:38

pape je napravio više nego što smo očekivali,ne kontam što ne zove jahića momak je igrao i stopera i bočnog i zadnjeg veznog.Čini mi se da je momak korektan i može još poslužiti reprezentaciji.

skyisthelimit

Post Postao/la skyisthelimit » 07 sep 2011, 23:43

@safira -----evo ti spisak reprezentativaca za bjelorusiju

Asmir Begović ----standaran u Stokeu ____IGRAO U MECU S BLR
Kenan Hasagić ----- standardan, ali prvenstvo nije pocelo
Saša Papac ------ standardan u klubu _____ IGRAO U OBA MECA
Emir Spahić ------ standardan u klubu ______IGRAO 1, A 2 SUSPP
Adnan Mravac ------- djabe sto je standardan kad ga niko u repci ne zeli _____NIJE IGRAO
Senad Lulić ------- prvenstvo nije pocelo, ali veliko pojacanje Lazia ____IGRAO OBJE
Mensur Mujdža ------ nije standardan, IGRAO DRUGU
Boris Pandža ----- standardan, IGRAO OBJE
Muhamed Bešić ----- nije standardan, NIJE IGRAO
Elvir Rahimić ------nije standardan, ALI NEZAMJENJIV U REPCI
Miralem Pjanić ----- nije djabe presao u Romu
Sejad Salihović ----- standardan, IGRAO OBJE
Adnan Zahirović ---- nije standardan, ALI U REPCI PRUZA ODLICNE IGRE _ POSTAO NEZAMJENJIV
Zvjezdan Misimović -- nije standardan, U REPCI S KLUPE
Haris Medunjanin ---- standardan i ponajbolji igrac svog kluba ---STANDARDAN
Edin Džeko --- sta reci ?????
Zlatan Muslimović ---- bez kluba, ali ipak pozvan
Darko Maletić ----- nepoznanica ---NIJE STANDARDAN
Semir Štilić --- standardan ---- NESTANDARDAN
Senijad Ibričić --- oba NESTANDARDAN
Ermin Zec --- nepoznanica

E sad ti meni @safira reci zamjene za ove nestandardne u klubovima a standardne u reprezentaciji tj. Rahimica i Zahirovica....dalje dvojba Ibricic - Miske ( obojica nestandardna u klubu - tako da selektorova odluka koga ce ubaciti )

kazes pola reprezentacije ne igra od pocetka u svojim klubovima ----A Drugo pola koje je na klupi igra jel :roll: :roll: :roll:

Koga god da je stavio umjesto Pjanica i Spahica bio bi nestandaran u klubu, tako da :roll: ne pije ti vode to izvlacenje....6-7 igraca nisu standardni u svojim klubovima ali su dobili poziv od toga samo su Rahimic i Zahirovic u prvih 11, ali eto ako ti imas bolja rijesenja umjesto njih dvojice preporuci nam :roll:
15.10 - 15.06 ...

KONGO
Kontakt:

Post Postao/la KONGO » 07 sep 2011, 23:48

safira je napisao/la:
skyisthelimit je napisao/la:

a crveni jel nisu bili cisti, pogotovo drugi :roll: sta je trebao da ne da ovima crveni jer samo tako bi se utakmica zavrsila FER 11 Vs 11.::Uzrok zasto nismo dali prije gola je prije svega predefanzivni bjelorusi ( svi u 16 ) a zatim i prinudni izlazak Salihovica, kao i to da su prvi put u jednoj ovakvoj utakmici zajedno igrali Stilic i Zec...Naravno nijednog ni drugog ne bi gledali ali mi nismo imali bolje igrace...A sto se tice Ibricica sta reci kad cova dobije i na kapaljku priliku smeta vam ali kad taj isti Ibricic je bio nezamjenjiva karika kod Cire onda je to opravdano...Ono Ibro je bio igracina :roll: manite se suplje....jos da dodam, izmedju Zeca i Muslimovica ko god da je sinoc usao bilo bi neopravdano -- obojica van forme...ali jbg morao je neko da udje

NIsam ja rekao to da su crveni kartoni bili nezasluzeni, naprotiv, cista dva crvena kartona, bez pola rijeci.
Ja sam ti rekao da nije tako bilo i da ljudi nisu dobili 2 crvena, zbog nase lose taktike i jednog napadaca nikada ne bi dali gol.
Safet Susic ako je trener i ako zna svoj posao, znaci znao je da Bjelorusi dolaze da se brane i da igraju bunker, sto znaci da ako DZEKO igra sam na njemu ce biti 3 igraca, pa kad zna to sve, onda da bi rasteretio DZEKO moras poceti utakmicu s 2 napadaca i sloziti ovim jadama 3 komada za poluvrrijem( mozda bi oni dali gol, ali bi mi njima 3 slozili)
Iznosi cinjenice i prica kako Mismovic ne igra u svom klubu, a pola reprezentacije juce ne igra od pocetka.
Zasto utakmicu protiv Bjelorusije 2 golman nije bio Hasagic, vec Avdukic?
Hajmo strucnjaci da vas vidim sad, vas Susic?
I imam jos milion stvari napisati, ali vama izgleda treba samo nacrtati da bi skontali nesto.

Zato sto Keno misli da je nezamjenjiv, i najbolji ! Hvala mu za sve, ali ima i boljih. Sehic ce od sada biti rezerva, ako nista on je spremniji i mladji od Hasagica, a sigurno ce biti ako ne bolji barem na slicnom nekom nivou kao i Hasagic. A jedinica je naravno ASMIR BEGOVIC!

Hvala ti SAFETE za sve, samo jos otjeraj ove sto ruse atmosferu u ekipi!
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

chichak
Kontakt:

Post Postao/la chichak » 07 sep 2011, 23:48

nidi je napisao/la:pape je napravio više nego što smo očekivali,ne kontam što ne zove jahića momak je igrao i stopera i bočnog i zadnjeg veznog.Čini mi se da je momak korektan i može još poslužiti reprezentaciji.

a takav nam igrac treba,vidjelo se to i sinoc,Jahic se uvjek trudio i dobro igrao za repku,ali mozda nije standardan u svom maticnom klubu :mrgreen: sinoc smo imali Atkinsona i Misketa ko zna kad ce nam se opet poklopiti,pravi ispit ce biti Pariz i tu cemo viditi svoj domet,otprilike predpostavljam kako ce to sve izgedati,raja ce se naloziti,euforija,pape imati 10 igraca u glavi,jedan ce mu faliti,prvih 15 min. nesto ko kombinovati a kasnije... nazalost zadovoljiti barazom.

safira
Kontakt:

Post Postao/la safira » 07 sep 2011, 23:51

@skyisthelimit
Postavio sam ti pitanje na koje mi nisi odgovorio, jer i ne znas da je drugi golman bio Avdukic.
Hasagic nije bio ni na klupi jer je posvadjao s Susicem, isto kao i Misimovic, samo Miske ima muda i to je rekao.
U reprezentacije trenutno Susica ne benda 5 posto, nema autoritet na ovim igracima jer njih zaboli neka stvar za Safeta Susica.
Prvo je usro s Begovicem, pa rekao da ga nece vise nikad zvati, pogazio svoje rijeci i pozvao ga.
Rekao da Begovic nece nikada biti 1 golman dok je on selektor, opet pogazio svoje rijeci.
Itd.
Covjek jednostavno jedno prica, drugo radi.
Nema igre, nema taktike.
Jednostavno igra bez igre.
Idemo u baraz, samo pogledajte koje reprezntacije nam mogu doci, a od tih svi reprezntacija mi mozemo samo igrati s CRNOM GOROM ostalo nam je pa-pa.

chichak
Kontakt:

Post Postao/la chichak » 07 sep 2011, 23:58

Ma nije vise ni crna gora losa,ali moglo bi se igrati.Nego, najbolja utakmica bar po meni je protiv Rumunije u Zenici,a najlosija ona u Rumuniji,ostalo je nekako i proslo,pa kad se povuce neka crta dobijamo neku ssrednju zalost kao sto je ona sinoc a to za baraza nije dovoljno. U barazu nam treba mozak i taktika,mudrost a mi to u ovom trenutku nemamo,mislim na selektorovo mjesto jer je to njegov posao,da li moze pape nadmudriti nekog selektora protivnicke ekipe,nagradno pitanje za ostatak foruma :D

samosarajvo
Kontakt:

Post Postao/la samosarajvo » 07 sep 2011, 23:59

skyisthelimit je napisao/la:@safira -----evo ti spisak reprezentativaca za bjelorusiju

Asmir Begović ----standaran u Stokeu ____IGRAO U MECU S BLR
Kenan Hasagić ----- standardan, ali prvenstvo nije pocelo
Saša Papac ------ standardan u klubu _____ IGRAO U OBA MECA
Emir Spahić ------ standardan u klubu ______IGRAO 1, A 2 SUSPP
Adnan Mravac ------- djabe sto je standardan kad ga niko u repci ne zeli _____NIJE IGRAO
Senad Lulić ------- prvenstvo nije pocelo, ali veliko pojacanje Lazia ____IGRAO OBJE
Mensur Mujdža ------ nije standardan, IGRAO DRUGU
Boris Pandža ----- standardan, IGRAO OBJE
Muhamed Bešić ----- nije standardan, NIJE IGRAO
Elvir Rahimić ------nije standardan, ALI NEZAMJENJIV U REPCI
Miralem Pjanić ----- nije djabe presao u Romu
Sejad Salihović ----- standardan, IGRAO OBJE
Adnan Zahirović ---- nije standardan, ALI U REPCI PRUZA ODLICNE IGRE _ POSTAO NEZAMJENJIV
Zvjezdan Misimović -- nije standardan, U REPCI S KLUPE
Haris Medunjanin ---- standardan i ponajbolji igrac svog kluba ---STANDARDAN
Edin Džeko --- sta reci ?????
Zlatan Muslimović ---- bez kluba, ali ipak pozvan
Darko Maletić ----- nepoznanica ---NIJE STANDARDAN
Semir Štilić --- standardan ---- NESTANDARDAN
Senijad Ibričić --- oba NESTANDARDAN
Ermin Zec --- nepoznanica

E sad ti meni @safira reci zamjene za ove nestandardne u klubovima a standardne u reprezentaciji tj. Rahimica i Zahirovica....dalje dvojba Ibricic - Miske ( obojica nestandardna u klubu - tako da selektorova odluka koga ce ubaciti )

kazes pola reprezentacije ne igra od pocetka u svojim klubovima ----A Drugo pola koje je na klupi igra jel :roll: :roll: :roll:

Koga god da je stavio umjesto Pjanica i Spahica bio bi nestandaran u klubu, tako da :roll: ne pije ti vode to izvlacenje....6-7 igraca nisu standardni u svojim klubovima ali su dobili poziv od toga samo su Rahimic i Zahirovic u prvih 11, ali eto ako ti imas bolja rijesenja umjesto njih dvojice preporuci nam :roll:

Pjanic nije bio standardan ali u zadnje vrijeme popravlja formu i ulazi sve cesce i ODLUCUJE tekme(mislim dok je bio u Lyonu)
Po podacima sa transfer markta Zahirovic je u 18 tekmi odigrao 1390 minuta sto je 77 minuta po tekmi - citaj standardan.
Rahimic nije ali ga nema ko zamjenit.

Znaci od prvih 11 samo Rahimic nije standardnon i to jer ga nema ko zamjenit - ostalo sve igra u klubovima.

@Safira
A sa Cirom smo kao imali igru i taktiku??? Eto neka smo a sa Papetom neka nemamo ali Pape je bez te taktike i igre dosao do istog rezultata kao i Ciro(sa istim timom napominjem)..sto li Boze. :roll:
Dabogda mi osvojili euro bez igre i taktike.

A to za Begovica, obojica su usrali, ovaj nije htio doci a Susic mu odbrusio i to je to.Kasnje je vidio da je Begovic u odlicnoj formi (samim tim odlican golman) i da nam svaki takav pojedinac u ovom momentu treba.Naucio je na svojoj greski i to se postuje, bar je ispravio na kraju i pozvao ga u repku.Ne vidim razloga zasto bi se Hasagic tu ljutio, dosao je bolji i zamjenio ga.To sto su se Begovic i Pape posvadjali pa pomirili nebi trebala biti briga Hasagica, bolji ga je zamjenio i gotovo.
--RAFAEL NADAL--
19 Grand Slams
84 Single titles
10 years in row with atleast one GS title
Channel Slam 2x, Clay Slam, Summer Slam
Single and double gold medal winner
Most titles won at a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC,11 Barcelona)

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 07 sep 2011, 23:59

chichak je napisao/la:Ja ne znam sta je to Safet sinoc uradio pa da kazem bravo Safete,onde nije bilo ni igre ni taktike i ne treba ga u zvjezde okivati kada ovo nije njegova zasluga vec zasluga igraca!!! Takticki ova reprezentacija se ne moze nositi sa velikim reprezentacijama,potencijal imamo ali strucnjaka nemamo,smjesno bi bilo papeta zvati strucnjak jer njegovi potezi i rezultati ne govore.

Rezultati ne govore :roll: .Chichke jeste li vi svi Zdenkovci tako sublentavi ili samo pojedinacno.Gledajuci i @cafira nesto ste mi svi slicni.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

_dreamer_
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la _dreamer_ » 08 sep 2011, 00:03

@skyisthelimit

Mujdza je standardan, samo sto je imao problem s povredom.

U nasoj idealnoj prvoj postavi, izuzev Pjanica i Rahimica (i Zahirovica ako se ugura u najjacih 11), su svi standardni, s time da ce i Pjanke biti sigurno standardan u Romi, jer ga nisu dzaba onoliko platili. Dakle, ta lista ce se smanjiti na jednog ili dva igraca, tako da je sve to suplja prica neozbiljnih likova...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Virtu4l
x 24
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 08 sep 2011, 00:04

harishp je napisao/la:Rezultati ne govore :roll: .Chichke jeste li vi svi Zdenkovci tako sublentavi ili samo pojedinacno.Gledajuci i @cafira nesto ste mi svi slicni.

Stani sad malo. Na kraju prošlih kvalifikacija, rezultati nisu bili važni, jer smo pobijeđivali tamo neku Armeniju, Estoniju i Belgiju? Pogledaj sad gdje su Armenija ili Estonija... ekipe kojima smo utrpali 20 komada, sad se aktivno bore za drugu poziciju... Dvostruki aršini, ili nešto drugo?
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

skyisthelimit

Post Postao/la skyisthelimit » 08 sep 2011, 00:06

safira je napisao/la:@skyisthelimit
Postavio sam ti pitanje na koje mi nisi odgovorio, jer i ne znas da je drugi golman bio Avdukic.
Hasagic nije bio ni na klupi jer je posvadjao s Susicem, isto kao i Misimovic, samo Miske ima muda i to je rekao.
U reprezentacije trenutno Susica ne benda 5 posto, nema autoritet na ovim igracima jer njih zaboli neka stvar za Safeta Susica.
Prvo je usro s Begovicem, pa rekao da ga nece vise nikad zvati, pogazio svoje rijeci i pozvao ga.
Rekao da Begovic nece nikada biti 1 golman dok je on selektor, opet pogazio svoje rijeci.
Itd.
Covjek jednostavno jedno prica, drugo radi.
Nema igre, nema taktike.
Jednostavno igra bez igre.
Idemo u baraz, samo pogledajte koje reprezntacije nam mogu doci, a od tih svi reprezntacija mi mozemo samo igrati s CRNOM GOROM ostalo nam je pa-pa.

pa zasto pojedinci govore da nismo imali nikad jacu reprezentaciju i igrace ako samo mozemo crnogorce proci :roll:

Nisam upratio ko je bio drugi golman, ali sam cuo sta je komentator Kristic rekao, a to je, da je Hasagic pruzio podrsku Begovicu i da je bez problema prihvatio tu odluku...E sad me zanima, otkud tebi to da se posvadjao, licno ti rekao ili si mu procitao na profilu "A sad adiooo" i pomislio evo ga posvadjao se :roll: jako plitko...

dalje, ne siri dezinformacije da je Misimovic posvadjan sa selektorom kad nije, citao sam da se javio uzivo na hayat tv i da su mnogi pogresno protumacili njegovu izjavu

inace slazem se da je selektor previse blag prema igracima, sto moze biti da nije dobro ali i ne mora...Jer ovako i pored tzv "svadje" Miske ce biti pozvan sto je odlicno za reprezentaciju, ali nemojmo zaboraviti na umu ako bi bio suvise strog onda mi ne bi gledali istog Misketa za repku do kraja kvalifikacija..Eno onaj Pranjic nije pruzio ruku strucnom stabu i otjeran iz reprezentacije, ako je to vama dobro i ako zelite da se zbog sitnica tjeraju igraci, onda nek vam je na cast...Ipak sad trebamo biti slozni, i nije nam svejedno ako neko ode iz reprezentacije, jer ponavljam po 100-ti put nismo Brazil, svaki igrac je zlata vrijedan a nemamo ih puno ;)
15.10 - 15.06 ...

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 08 sep 2011, 00:08

Virtu4l je napisao/la:
harishp je napisao/la:Rezultati ne govore :roll: .Chichke jeste li vi svi Zdenkovci tako sublentavi ili samo pojedinacno.Gledajuci i @cafira nesto ste mi svi slicni.

Stani sad malo. Na kraju prošlih kvalifikacija, rezultati nisu bili važni, jer smo pobijeđivali tamo neku Armeniju, Estoniju i Belgiju? Pogledaj sad gdje su Armenija ili Estonija... ekipe kojima smo utrpali 20 komada, sad se aktivno bore za drugu poziciju... Dvostruki aršini, ili nešto drugo?

Pogledaj gdje su nam prije igraci bili a gdje su sad.Ne u klubovima nego razabri klupe i tribine.Tek neki dan progledali.
Bas nemoj o duplim arsinima.Sto vi non stop radite.
P.S Aktivna je borba za prvu poziciju sto u proslim kvalifikacijam nismo imali sanse ni u snu.
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 08 sep 2011, 00:10, ukupno mijenjano 3 puta.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

chichak
Kontakt:

Post Postao/la chichak » 08 sep 2011, 00:08

Mozda samo realni,ja imam svoje misljenje i ja ga iznosim,po meni pape nije strucnjak i nema tu karizmu niti ce je ikad imati. Ovaj rezultat bi i tulic napravio,jer pape nije izmislio toplu vodu,pokusavao jeste ali napravio nije nista,i drugi su stigli do izvora vode se nisu napili. Ponavljam za mene je ovo uspjeh igraca a ne selektora,mozda nam se misljenja kose,ali jbg...pravi ispit je Pariz pa da vidimo jeli pape dorastao poslu.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.