Safet Sušić - Pape

LBJ MVP
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la LBJ MVP » 08 sep 2011, 00:12

chichak je napisao/la:Mozda samo realni,ja imam svoje misljenje i ja ga iznosim,po meni pape nije strucnjak i nema tu karizmu niti ce je ikad imati. Ovaj rezultat bi i tulic napravio,jer pape nije izmislio toplu vodu,pokusavao jeste ali napravio nije nista,i drugi su stigli do izvora vode se nisu napili. Ponavljam za mene je ovo uspjeh igraca a ne selektora,mozda nam se misljenja kose,ali jbg...pravi ispit je Pariz pa da vidimo jeli pape dorastao poslu.

Nikad nismo jači bili,a nikad nismo imali slabiju grupu.S tim je sve objašnjeno.Kad vidim koliko su Francuzi kiksali dosad bi s pravim trenerom osigurali EP
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 08 sep 2011, 00:13

Vi prvo morate odvaditi klub od repke.Inace ste totalno na pogresnoj temi.
Izgledate nezgrapno i smjesno a strumpfovi i ostale igarcke vire iz djepa.Ne ide nikako.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Virtu4l
x 55
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 08 sep 2011, 00:13

harishp je napisao/la:P.S Aktivna je borba za prvu poziciju sto u proslim kvalifikacijam nismo imali sanse ni u snu.

Mogli smo se takmičiti sa Španijom, prvakom Evrope i svijeta?
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Balon
x 7
Kontakt:

Post Postao/la Balon » 08 sep 2011, 00:13

Cuj pravi ispit je utakmica na gostujucem terenu protiv jednu od najjacih reprezentacija, znaci ako izgubimo u Francuskoj dokazano je da je Pape nula od trenera koja logika jbt :lol:, sanse da mi pobjedimo tamo su minimalne pa da nas vodi Hitzfeld a ne Susic. Mi smo sa pobjedom protiv Luxemburga sigurno u barazu, to je najbitnije a poslije sta Bog da..

safira
Kontakt:

Post Postao/la safira » 08 sep 2011, 00:14

skyisthelimit je napisao/la:
safira je napisao/la:@skyisthelimit
Postavio sam ti pitanje na koje mi nisi odgovorio, jer i ne znas da je drugi golman bio Avdukic.
Hasagic nije bio ni na klupi jer je posvadjao s Susicem, isto kao i Misimovic, samo Miske ima muda i to je rekao.
U reprezentacije trenutno Susica ne benda 5 posto, nema autoritet na ovim igracima jer njih zaboli neka stvar za Safeta Susica.
Prvo je usro s Begovicem, pa rekao da ga nece vise nikad zvati, pogazio svoje rijeci i pozvao ga.
Rekao da Begovic nece nikada biti 1 golman dok je on selektor, opet pogazio svoje rijeci.
Itd.
Covjek jednostavno jedno prica, drugo radi.
Nema igre, nema taktike.
Jednostavno igra bez igre.
Idemo u baraz, samo pogledajte koje reprezntacije nam mogu doci, a od tih svi reprezntacija mi mozemo samo igrati s CRNOM GOROM ostalo nam je pa-pa.

pa zasto pojedinci govore da nismo imali nikad jacu reprezentaciju i igrace ako samo mozemo crnogorce proci :roll:

Nisam upratio ko je bio drugi golman, ali sam cuo sta je komentator Kristic rekao, a to je, da je Hasagic pruzio podrsku Begovicu i da je bez problema prihvatio tu odluku...E sad me zanima, otkud tebi to da se posvadjao, licno ti rekao ili si mu procitao na profilu "A sad adiooo" i pomislio evo ga posvadjao se :roll: jako plitko...

dalje, ne siri dezinformacije da je Misimovic posvadjan sa selektorom kad nije, citao sam da se javio uzivo na hayat tv i da su mnogi pogresno protumacili njegovu izjavu

inace slazem se da je selektor previse blag prema igracima, sto moze biti da nije dobro ali i ne mora...Jer ovako i pored tzv "svadje" Miske ce biti pozvan sto je odlicno za reprezentaciju, ali nemojmo zaboraviti na umu ako bi bio suvise strog onda mi ne bi gledali istog Misketa za repku do kraja kvalifikacija..Eno onaj Pranjic nije pruzio ruku strucnom stabu i otjeran iz reprezentacije, ako je to vama dobro i ako zelite da se zbog sitnica tjeraju igraci, onda nek vam je na cast...Ipak sad trebamo biti slozni, i nije nam svejedno ako neko ode iz reprezentacije, jer ponavljam po 100-ti put nismo Brazil, svaki igrac je zlata vrijedan a nemamo ih puno ;)

Ti znas jeli plitko, a i ne znas koje bio 2 golman i jos si dosao da pricas o reprezntacije. Moj Sabite Hodzicu umi se i lagano spavanje.

safira
Kontakt:

Post Postao/la safira » 08 sep 2011, 00:16

harishp je napisao/la:Vi prvo morate odvaditi klub od repke.Inace ste totalno na pogresnoj temi.
Izgledate nezgrapno i smjesno a strumpfovi i ostale igarcke vire iz djepa.Ne ide nikako.

Bolje da igracke ispadaju iz dzepova, nego pita(pitara) iz usta.

skyisthelimit

Post Postao/la skyisthelimit » 08 sep 2011, 00:17

Balon je napisao/la:Cuj pravi ispit je utakmica na gostujucem terenu protiv jednu od najjacih reprezentacija, znaci ako izgubimo u Francuskoj dokazano je da je Pape nula od trenera koja logika jbt :lol:, sanse da mi pobjedimo tamo su minimalne pa da nas vodi Hitzfeld a ne Susic. Mi smo sa pobjedom protiv Luxemburga sigurno u barazu, to je najbitnije a poslije sta Bog da..

citaj: Francuska, Uefa, Platini, Fifa Vs Bosnia ----- bash kao sto je i bilo Vs Ireland

e mi jedino imamo sanse kad bi glavni sudija bio sa otoka, tj iz Irske, ali s obzirom da je lobi Platinija veliki nema sumnje da ce biti i sudija neki sa lupam istocnog bloka :roll:
15.10 - 15.06 ...

nidi
Kontakt:

Post Postao/la nidi » 08 sep 2011, 00:17

po meni pape treba misketa izbaciti iz reprezentacije,ali mi je glupa politika može igrati samo standardni.Znači ako si na klupi barcelone prednost ima igrač koji igra u rudaru iz prijedora zato što je standardan.Ko garantuje da đžeko neće za 3-4 kola izgubiti mjesto u man.city.Druga je stvar primjer muslimovića koji nema kluba već samo trenira sa željom.

KONGO
Kontakt:

Post Postao/la KONGO » 08 sep 2011, 00:18

LBJ MVP je napisao/la:
chichak je napisao/la:Mozda samo realni,ja imam svoje misljenje i ja ga iznosim,po meni pape nije strucnjak i nema tu karizmu niti ce je ikad imati. Ovaj rezultat bi i tulic napravio,jer pape nije izmislio toplu vodu,pokusavao jeste ali napravio nije nista,i drugi su stigli do izvora vode se nisu napili. Ponavljam za mene je ovo uspjeh igraca a ne selektora,mozda nam se misljenja kose,ali jbg...pravi ispit je Pariz pa da vidimo jeli pape dorastao poslu.

Nikad nismo jači bili,a nikad nismo imali slabiju grupu.S tim je sve objašnjeno.Kad vidim koliko su Francuzi kiksali dosad bi s pravim trenerom osigurali EP

A jel Boga ti ?

Ti kao ocekujes da mi pobjedimo svaku tekmu ?

Mislis da mozemo biti kao Spanija,Holandija i Njemacka ?

Srbe razbije Estonija u Beogradu pa se ponovo vrate u zivot, a mi da imamo igrace kao oni ova djeca bi nas ovdje vidjela vec kao prvake svijeta.

MNOGO SMO GLUPI :lol:
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

skyisthelimit

Post Postao/la skyisthelimit » 08 sep 2011, 00:19

Ti znas jeli plitko, a i ne znas koje bio 2 golman i jos si dosao da pricas o reprezntacije. Moj Sabite Hodzicu umi se i lagano spavanje.

stvarno ne znam sto se upustam s tobom u diskusiji kad skreces sa jbene teme...malo, malo cim nestane argumenata eto ti ga o Sabitu sere :roll: moj Amere Osimu :lol:
Zadnja izmjena: skyisthelimit, dana/u 08 sep 2011, 00:20, ukupno mijenjano 1 put.
15.10 - 15.06 ...

Scof1eld
Kontakt:

Post Postao/la Scof1eld » 08 sep 2011, 00:20

chichak je napisao/la: Ponavljam za mene je ovo uspjeh igraca a ne selektora,mozda nam se misljenja kose,ali jbg...pravi ispit je Pariz pa da vidimo jeli pape dorastao poslu.

znaci sve do sad je uspjeh igraca ? a prvi neuspjeh ce biti kriv susic... :mrgreen:
ser del barça es el millor que hi ha !

chichak
Kontakt:

Post Postao/la chichak » 08 sep 2011, 00:20

Balon je napisao/la:Cuj pravi ispit je utakmica na gostujucem terenu protiv jednu od najjacih reprezentacija, znaci ako izgubimo u Francuskoj dokazano je da je Pape nula od trenera koja logika jbt :lol:, sanse da mi pobjedimo tamo su minimalne pa da nas vodi Hitzfeld a ne Susic. Mi smo sa pobjedom protiv Luxemburga sigurno u barazu, to je najbitnije a poslije sta Bog da..

Zasto su minimalne,zbog toga sto su oni Francuska a mi Bosna jel,pa igramo 11 igraca na 11 igraca,kako je Hrvatska izbacila Englesku u sred Londona,ni oni nisu imali Hitzfilda a izbacili su velesilu,zasto i mi ne mozemo to uraditi, koja ogranicenost
...nisu mogli da te ugase!!!

Principatus
Kontakt:

Post Postao/la Principatus » 08 sep 2011, 00:20

Scof1eld je napisao/la:znaci sve do sad je uspjeh igraca ? a prvi neuspjeh ce biti kriv susic... :mrgreen:

:lol:
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

VanBasten
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la VanBasten » 08 sep 2011, 00:21

Scof1eld je napisao/la:
chichak je napisao/la: Ponavljam za mene je ovo uspjeh igraca a ne selektora,mozda nam se misljenja kose,ali jbg...pravi ispit je Pariz pa da vidimo jeli pape dorastao poslu.

znaci sve do sad je uspjeh igraca ? a prvi neuspjeh ce biti kriv susic... :mrgreen:

ma nema, objektivan je ko SRNA 93e
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

skyisthelimit

Post Postao/la skyisthelimit » 08 sep 2011, 00:21

Principatus je napisao/la:
Scof1eld je napisao/la:znaci sve do sad je uspjeh igraca ? a prvi neuspjeh ce biti kriv susic... :mrgreen:

:lol:

:mrgreen:

pitajte @safiru on je strucnjak :mrgreen:
15.10 - 15.06 ...

safira
Kontakt:

Post Postao/la safira » 08 sep 2011, 00:23

stvarno ne znam sto se upustam s tobom u diskusiji kad skreces sa jbene teme...malo, malo cim nestane argumenata eto ti ga o Sabitu sere :roll: moj Amere Osimu :lol:

Prvi koji je skrenuo s teme s ti, postavio sam ti par pitanja, nisi odgovorio.
Kasnije sam ti napisao neke stvari da niko ne benda Susica-Papka 5 posto i da pola reprezentacije je s njim u nikakvim odnosima. Kazem ti zasto je Hasagic otisao, ti pocinjes spominjate nekakve profile i sta je plitko ili ne.
Mislim ....

skyisthelimit

Post Postao/la skyisthelimit » 08 sep 2011, 00:25

safira je napisao/la:

Kasnije sam ti napisao neke stvari da niko ne benda Susica-Papka 5 posto i da pola reprezentacije je s njim u nikakvim odnosima. Kazem ti zasto je Hasagic otisao, ti pocinjes spominjate nekakve profile i sta je plitko ili ne.
Mislim ....

znaci Hasagica ne mozemo i necemo ocekivati vise da bude pozvan, kao i Misimovica..: Dobro, kako ti kazes, ostaje da se vidi
15.10 - 15.06 ...

safira
Kontakt:

Post Postao/la safira » 08 sep 2011, 00:27

stvarno ne znam sto se upustam s tobom u diskusiji kad skreces sa jbene teme...malo, malo cim nestane argumenata eto ti ga o Sabitu sere :roll: moj Amere Osimu :lol:[/quote]

Mislim ....[/quote]

znaci Hasagica ne mozemo i necemo ocekivati vise da bude pozvan, kao i Misimovica..: Dobro, kako ti kazes, ostaje da se vidi[/quote]
Kakav je Susic lik ne bi me cudilo da Begovic opet ispadne, a da Hasagic bude prvi golman. Lik se posere i onda sam to sve pojede. Safet Susic-Papak.

Principatus
Kontakt:

Post Postao/la Principatus » 08 sep 2011, 00:32

Aaaah vidi sta sam nasao slucajno.... http://tinyurl.com/OD-PAPETA-ZA-VAS
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

hodža
Kontakt:

Post Postao/la hodža » 08 sep 2011, 00:35

Virtu4l je napisao/la:
harishp je napisao/la:P.S Aktivna je borba za prvu poziciju sto u proslim kvalifikacijam nismo imali sanse ni u snu.

Mogli smo se takmičiti sa Španijom, prvakom Evrope i svijeta?

pa i jesmo se takmičili ;)

al smo dobili po nosu :mrgreen:
Sead Kolašinac: "Da se nisam odlučio za BiH, babo bi me se odrekao."

#momčiluk #seokol

FORZA MARŠAL !!!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.