Safet Sušić - Pape

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Adinjo » 09 sep 2011, 23:24

harishp je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:
nihco je napisao/la:pravo pitanje je : koliko godina moras imati da mislis da je pape dobar trener?
hmm, koliko ono Vaha ima ljeta? :mrgreen:
@Adinjo to je pitanje za ovog @nihcu a Van Basten mu postavio protivpitanje. :mrgreen:

:mrgreen: ...mada sumnjam da je to dovoljno da se upale vijuge u glavama nasih nam dragih forumasa :lol: :lol:
Al, dobro koliko vidim nema ih toliko puno kao ranije, ovih nam kriticarosa. ukaki li se plaho :mrgreen:
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la skyisthelimit » 09 sep 2011, 23:25

kad ti Vaha Halilhodzic kaze da nisi losi los, vec stavise dobar - ta rijec svakako ima na tezini, a ovo sta safira i njegovi istomisljenici mlate nije bitno ;)
15.10 - 15.06 ...

safira
Postovi: 187
Pridružen/a: 13 jul 2008, 12:56
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la safira » 09 sep 2011, 23:34

Ma daBogda mi otisli napokon negdje i s ovim papkom, to uopce nije bitno.
Samo pisati da je neko strucnjak je zalosno...
Zasto?
Kad pitate doticnog kao velikog strucnjaka, koga ste vodili u trenerskoj karijeri? On kaze neke klubove po Turskoj...
Koji vam je najveci uspjeh u karijeri? On kaze ispadanje s jednim turskim klubom( ne znam koji tacno) u drugu ligu.
Ovo je vama strucnjak?

Avatar
alacious
Postovi: 4306
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la alacious » 09 sep 2011, 23:36

safira je napisao/la:Ma daBogda mi otisli napokon negdje i s ovim papkom, to uopce nije bitno.
Samo pisati da je neko strucnjak je zalosno...
Zasto?
Kad pitate doticnog kao velikog strucnjaka, koga ste vodili u trenerskoj karijeri? On kaze neke klubove po Turskoj...
Koji vam je najveci uspjeh u karijeri? On kaze ispadanje s jednim turskim klubom( ne znam koji tacno) u drugu ligu.
Ovo je vama strucnjak?
Evo da tebi sada dadnu Kozaru(uzimam kao primjer slabije ekipe) u nasoj ligi...da si Bog(Boze mi oprosti) nemozes ih spasit!

Avatar
Padovan
Postovi: 12632
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Padovan » 09 sep 2011, 23:37

safira je napisao/la:Kako si tako glup jbt, a pravis se pametan jbt...
Covjek nije jos nista uradio ide u baraz kao i drugi treneri do sad. Dozovi se vise i nemoj pricati o nekim imaginarnim uspjesima samo tebi znanim.
:D :lol: :lol:

Mda mi redovni učesnici EP I SP. Ma sta je Pape napravio samo izjednacio rezultat, Muzurovića, Sliškovića, Ćire, a Ćiro je ipak bolji on ima čak i pobjedu na SP u JAR :mrgreen:

Pape je napravio to, da pobjedom u predzadnjem kolu imamo baraz siguran, i bonus utakmicu za direktan plasman na EP, pa ti sad vidi šta su ti tvoji treneri uradili :D
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Principatus » 09 sep 2011, 23:41

Ma moras mu to i u drugoj boji napisati. Ja sam mu 2 puta pokusao objasniti. Kad covjek nezna. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
alacious
Postovi: 4306
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la alacious » 09 sep 2011, 23:43

Mda mi redovni učesnici EP I SP. Ma sta je Pape napravio samo izjednacio rezultat, Muzurovića, Sliškovića, Ćire, a Ćiro je ipak bolji on ima čak i pobjedu na SP u JAR :mrgreen:

Pape je napravio to, da pobjedom u predzadnjem kolu imamo baraz siguran, i bonus utakmicu za direktan plasman na EP, pa ti sad vidi šta su ti tvoji treneri uradili :D



Evo ja cu...da se @Juventus0244 ne zamara.. :D

safira
Postovi: 187
Pridružen/a: 13 jul 2008, 12:56
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la safira » 09 sep 2011, 23:44

alacious je napisao/la:
safira je napisao/la:Ma daBogda mi otisli napokon negdje i s ovim papkom, to uopce nije bitno.
Samo pisati da je neko strucnjak je zalosno...
Zasto?
Kad pitate doticnog kao velikog strucnjaka, koga ste vodili u trenerskoj karijeri? On kaze neke klubove po Turskoj...
Koji vam je najveci uspjeh u karijeri? On kaze ispadanje s jednim turskim klubom( ne znam koji tacno) u drugu ligu.
Ovo je vama strucnjak?
Evo da tebi sada dadnu Kozaru(uzimam kao primjer slabije ekipe) u nasoj ligi...da si Bog(Boze mi oprosti) nemozes ih spasit!
Bilo kojem normalnom treneru niko ne moze dati da vodi neki klub, nego on vodi onaj klub koji je za njegove kvalitete. Posto on nije nikakav kvalitet vodio je turske ekipe i ispdao u drugu ligu. Zasto je dosao u reprezentaciju? To je vrlo logicn, nijedan normalan trener kojem je ponudena trenerska klupa nije htio prihvatio zbog lopova tada u savezu.
Ako ste upoznati s situacijom oko reprezentacije, znate sigruno da kad je optuzen Usanovic, Susic u medijima izjavio kako Usanovic nista nije kriv, i da je on dobar covjek. Znaci ovo ja nisam izmislio, ovo je rekao SAFET SUSIC. Znaci lopova doveli lopovi ....

Avatar
_karabaja_
Postovi: 971
Pridružen/a: 10 jul 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la _karabaja_ » 09 sep 2011, 23:46

Principatus je napisao/la:Ma moras mu to i u drugoj boji napisati. Ja sam mu 2 puta pokusao objasniti. Kad covjek nezna. :D
On cinjenice jednostavno preskoci jer to za njega nije nista bitno. Samo da mi bi znat zbog cega toliki kompleksi i frustracije prema Safetu.
'66 WAS A GREAT YEAR FOR ENGLISH FOOTBALL. ERIC WAS BORN.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la jasmin10 » 10 sep 2011, 00:35

safete napolje !!! prije tebe smo osvajali SP i EP a sada moramo do zadnjeg kola strijepiti da li cemo otici na EP. zasto nam safete ovo radis ???? !!

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Pasodzigera » 10 sep 2011, 00:45

jasmin10 je napisao/la:safete napolje !!! prije tebe smo osvajali SP i EP a sada moramo do zadnjeg kola strijepiti da li cemo otici na EP. zasto nam safete ovo radis ???? !!
Ja bas :mrgreen:

Dovoljno je pogledati ovaj video i vidjeti kako to igleda kad majstor preuzme reprezentaciju.Jos dodju tipovi i kazu da smo lose igrali.Ovo je rukopis Safeta Susica!

[youtube][/youtube]
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la _dreamer_ » 10 sep 2011, 03:20

safira je napisao/la:
alacious je napisao/la:
safira je napisao/la:Ma daBogda mi otisli napokon negdje i s ovim papkom, to uopce nije bitno.
Samo pisati da je neko strucnjak je zalosno...
Zasto?
Kad pitate doticnog kao velikog strucnjaka, koga ste vodili u trenerskoj karijeri? On kaze neke klubove po Turskoj...
Koji vam je najveci uspjeh u karijeri? On kaze ispadanje s jednim turskim klubom( ne znam koji tacno) u drugu ligu.
Ovo je vama strucnjak?
Evo da tebi sada dadnu Kozaru(uzimam kao primjer slabije ekipe) u nasoj ligi...da si Bog(Boze mi oprosti) nemozes ih spasit!
Bilo kojem normalnom treneru niko ne moze dati da vodi neki klub, nego on vodi onaj klub koji je za njegove kvalitete. Posto on nije nikakav kvalitet vodio je turske ekipe i ispdao u drugu ligu. Zasto je dosao u reprezentaciju? To je vrlo logicn, nijedan normalan trener kojem je ponudena trenerska klupa nije htio prihvatio zbog lopova tada u savezu.
Ako ste upoznati s situacijom oko reprezentacije, znate sigruno da kad je optuzen Usanovic, Susic u medijima izjavio kako Usanovic nista nije kriv, i da je on dobar covjek. Znaci ovo ja nisam izmislio, ovo je rekao SAFET SUSIC. Znaci lopova doveli lopovi ....
nemas ti pojma, samo se dzaba provaljujes
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Goldy
Postovi: 550
Pridružen/a: 04 sep 2011, 09:15
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Goldy » 10 sep 2011, 07:20

Pasodzigera je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:safete napolje !!! prije tebe smo osvajali SP i EP a sada moramo do zadnjeg kola strijepiti da li cemo otici na EP. zasto nam safete ovo radis ???? !!
Ja bas :mrgreen:

Dovoljno je pogledati ovaj video i vidjeti kako to igleda kad majstor preuzme reprezentaciju.Jos dodju tipovi i kazu da smo lose igrali.Ovo je rukopis Safeta Susica!

[youtube][/youtube]
jbt koja akcija!!! gledo sam je 10x i svaki put me iznova zapanji... jest safet nakanto ove bjeloruse a francuzi im jedva bod otkinuli u 2 utakmice....
"...but the football is very strange." - R. Mancini
http://www.youtube.com/watch?v=lh8zUroNItw

Avatar
soccerfan
Postovi: 8682
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la soccerfan » 10 sep 2011, 07:24

Pasodzigera je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:safete napolje !!! prije tebe smo osvajali SP i EP a sada moramo do zadnjeg kola strijepiti da li cemo otici na EP. zasto nam safete ovo radis ???? !!
Ja bas :mrgreen:

Dovoljno je pogledati ovaj video i vidjeti kako to igleda kad majstor preuzme reprezentaciju.Jos dodju tipovi i kazu da smo lose igrali.Ovo je rukopis Safeta Susica!

[youtube][/youtube]
Vala bas Pape. De ce ti dusa :) Neovisno o komentarima koje ciiram, al na ovom forumu ima previse djece i neobrazovanih osoba koje su sebi umislile da su magistrirali i doktorirali ni manje ni vise :) Daj Boze pameti. a za ostalo je lahko :)
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

ZOI84
Postovi: 1340
Pridružen/a: 09 dec 2010, 13:08
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la ZOI84 » 10 sep 2011, 09:50

safira je napisao/la:Ma daBogda mi otisli napokon negdje i s ovim papkom, to uopce nije bitno.
Samo pisati da je neko strucnjak je zalosno...
Zasto?
Kad pitate doticnog kao velikog strucnjaka, koga ste vodili u trenerskoj karijeri? On kaze neke klubove po Turskoj...
Koji vam je najveci uspjeh u karijeri? On kaze ispadanje s jednim turskim klubom( ne znam koji tacno) u drugu ligu.
Ovo je vama strucnjak?
Izvini molim koga je npr. Bilić vodio prije nego je preuzeo Hrvatsku. Shvati da nas normalne to ne zanima, zanima nas uspjeh s BiH koji Safet ima, to je jedino bitno. Možes li ti raspravljati, ali da ne vrijedaš ljude, uredu ne voliš Safeta, ali ne moras upotrebljavati primitivan rijecnik

Avatar
Mikado
Postovi: 95
Pridružen/a: 06 sep 2011, 15:23
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Mikado » 10 sep 2011, 10:09

Cartman je napisao/la:
szlaja je napisao/la:Pitanje za 1 000 000 KM !!! Mozete li navesti bar jednog BH trenera koji je losiji od Safeta Susica ???
Mozda Tulic. Ali nisam bas siguran.
:roll: :oops:

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la newton_heath_lyr » 10 sep 2011, 10:27

safira je napisao/la:Ma daBogda mi otisli napokon negdje i s ovim papkom, to uopce nije bitno.
Samo pisati da je neko strucnjak je zalosno...
Zasto?
Kad pitate doticnog kao velikog strucnjaka, koga ste vodili u trenerskoj karijeri? On kaze neke klubove po Turskoj...
Koji vam je najveci uspjeh u karijeri? On kaze ispadanje s jednim turskim klubom( ne znam koji tacno) u drugu ligu.
Ovo je vama strucnjak?
Nijedan njegov prethodnik koji je "kormilario" reprezentacijom Bosne i Hercegovine nije postigao ovo sto je Papetu poslo za rukom.Pa ni Ciro,jer niti on nije imao priliku u zadnjem kolu da izbori direktan plasman na Euro(ili World Cup).Mozda ces ti reci da je Sliskovic takodje u zadnjem kolu mogao da izbori direktan plasman na EURO 2004,sto je istina ali Baka nije imao vec osigurano drugo mjesto u grupi.Po meni jedini kiks koji je Susic napravio sa ovom reprezentacijom je nerijesen rezultat u Albaniji,jer bi vrlo vjerovatno sa ta dodatna 2 boda uz pobjedu protiv Luksemburga izborili direktan plasman na Euro 2012. kao najbolja drugoplasirana ekipa.
Za sve ove rezultate treba mu skinuti kapu,a ti ako ga mrzis,tvoj problem,jer rezultati koje je Susic postigao kroz ovekvalifikacije su tu ,i ne mogu biti izbrisani.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la nihco » 10 sep 2011, 10:55

newton_heath_lyr je napisao/la:[
Nijedan njegov prethodnik koji je "kormilario" reprezentacijom Bosne i Hercegovine nije postigao ovo sto je Papetu poslo za rukom.Pa ni Ciro,jer niti on nije imao priliku u zadnjem kolu da izbori direktan plasman na Euro(ili World Cup).Mozda ces ti reci da je Sliskovic takodje u zadnjem kolu mogao da izbori direktan plasman na EURO 2004,sto je istina ali Baka nije imao vec osigurano drugo mjesto u grupi.Po meni jedini kiks koji je Susic napravio sa ovom reprezentacijom je nerijesen rezultat u Albaniji,jer bi vrlo vjerovatno sa ta dodatna 2 boda uz pobjedu protiv Luksemburga izborili direktan plasman na Euro 2012. kao najbolja drugoplasirana ekipa.
Za sve ove rezultate treba mu skinuti kapu,a ti ako ga mrzis,tvoj problem,jer rezultati koje je Susic postigao kroz ovekvalifikacije su tu ,i ne mogu biti izbrisani.
nije,bar po mom misljenju,papetov kiks remi u albaniji.desava se to i puno boljim reprezentacijama, kiksevi su utakmice protiv francuske,rumunije,djelimicn bjelorusije ovdje, gdje je nbjegova taktika,izbor igraca, dovela do totalne nemoci. prihvatam los dan,nedostatak srece, limitiran igracki kadar koji ne moze bolje ali ne prihvatam trenerske greske koje direktno dovode ocajnih partija. pape greske ponavlja,to je definitivno potvrdio u mecu protiv bjelorusije. ne ide mu u prilog ni nedostatak autoriteta i vjestina komunikacije.
e sad',mozemo ga mi hvalit radi mira u kuci,zatvarati oci i uvjeravati sebe da je veliki strateg ali nije i tu je kraj. daleko od toga da ga mrzim ali mislim da je kritika dobra i potrbna,nije dobro posmatrati stvari crno bijelo i svaku kritiku tumaciti kao neprijateljstvo,pape je donio neke dobre stvari kojih prije nije bilo ,to stoji ,od svih dosadasnjih trenera najdrazi mi je i drago bi mi bilo da nas on odvede na prvenstvo ali kiksa,kisa brate.....
Sent from my Commodore 64

chichak
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 sep 2009, 22:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la chichak » 10 sep 2011, 11:04

Po meni 4 lose takticki pripremljene utakmice. Prva sa francuzima na kosevu,u kojoj smo jadno izgledali a znali smo se nositi i sa puuno jacim ekipa i bolje igrati,zatim ona u Albaniji,naravno ona u Rumuniji u kojoj su svi podbacili kako Pape tako i igraci i sada ova zadnja u Zenici. Napominjem lose takticki pripremljene utakmice, i sve mi se nekako cini da pape ima vise srece nego pameti.
...nisu mogli da te ugase!!!

delpiero10
Postovi: 170
Pridružen/a: 10 sep 2011, 11:08
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la delpiero10 » 10 sep 2011, 11:17

pape nije nikakav strucnjak imamo najbolje igrace dosad i sad ispade on strucnjak. a jos pravi i losu atmosferu u reprezentaciji igra miske po 10 minuta u klubu pa tolko igra i rahimic i lulic pa i pjanic do juce u lijonu nije igro vise od deset petnaest minuta pa dzeko proslu polusezonu nije igro slabo tako da je to samo pravljenje lose atmosfere u repkisto nam netreba neka vodi repku kako treba nemoj da se pravi veliki strucnjak sto nije

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.