Safet Sušić - Pape

Neandertalac
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Neandertalac » 08 okt 2011, 14:18

Nakom Francuza i ASlbanije ja sam prvi sumnjao i kritikovao Susicev rad u reprezentaciji . Naravno da mi je drago sto sam u velikoj vecini demantovan i abd da u zadnjoj utakmici ispadnem totalni neznalica :D
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

*[email protected]*
Kontakt:

Post Postao/la *[email protected]* » 08 okt 2011, 14:19

Neandertalac je napisao/la:Nakom Francuza i ASlbanije ja sam prvi sumnjao i kritikovao Susicev rad u reprezentaciji . Naravno da mi je drago sto sam u velikoj vecini demantovan i abd da u zadnjoj utakmici ispadnem totalni neznalica :D

Misliš neandertalac ?
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Neandertalac
Kontakt:

Post Postao/la Neandertalac » 08 okt 2011, 14:23

*[email protected]* je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Nakom Francuza i ASlbanije ja sam prvi sumnjao i kritikovao Susicev rad u reprezentaciji . Naravno da mi je drago sto sam u velikoj vecini demantovan i abd da u zadnjoj utakmici ispadnem totalni neznalica :D

Misliš neandertalac ?

Sta god , samo da pobijedimo :D
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

soko
Kontakt:

Post Postao/la soko » 08 okt 2011, 19:02

mozak je napisao/la:
soko je napisao/la:@MOZAK
o kakvom ti realisti pricas? :roll:
Koja uigrana repka, pa zar si toliko slijep ili ne koristis taj svoj nik da ne mozes skontati da je covjek uzeo repku kad je Salihovic imao suspenziju i onda odjednom vecina nasih igraca izgubili mjesta u svojim timovima. Forma ravna nuli. Glavna dva igraca Miske i Dzeko sto se tice te uigranosti sta je bilo sa njima. Ako to ne mozes da vidis onda stvarno...

Nelupaj sokole, naveo sam ti šta treba uzeti u obzir!
Činjenica je da se safet popravlja, i to sam odavno priznao!Nisam isključiv kao vi!
Safet je imao teških grešaka, ali je stvari doveo na svoje mjesto!Nisu tu bile u pitanju samo forme igrača, već loš odabir taktike!
Protiv francuza je odigrao sa jednim defanzivcem, što nebi odigrao ni najveći laik, i to je priznao!

Čestitke safetu na sinoćnoj pobjedi, i siguran sam da su mu francuzi ostali dužni!
Neznam više koji klinac trolate temu!
Pola vas podržava safeta 100%, a na temama edin džeko, misimović pljujete na sve strane!
Isto ste kakva djeca, čim odigramo dobro, trčite na ovu temu da kažete kako ste vi bili u pravu!
Svašta..

Kritika nije sama po sebi negativna, već ima pozitivan uticaj, naročito u sportu!

Ja ne lupam. Kazem ti da repka nije bila uigrana. Pad u formi je bio glavni razlog zasto smo igrali slabi. To smo ja i par ovdje citavo vrijeme trubili. Kao sto sam rekao tamo kad smo izgubli od Rumunije, sad kad se vrate Salihovic i Papac i sa zalaganjem igraca sve ce to bolje izgledati. I kojim slucajem sad nasi decki igraju u boljim klubovima i malo koji je na klupi i vidi odjednom Pape nesta nauci.
To za kritiku jeste istina ali ne pluvanje. Miske je ovih kvalifikacija kad izgubi loptu samo stojao i gledao kako lopta ide prema nasem golu. Covjek se pravo fino udebljao. Za njega sam rekao da mora da trci, on jeste majstor ali treba zasmetati protivnim igracima kad imaju loptu. I evo ove zadnje dvije on to i radi.

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 08 okt 2011, 19:11

mozak je napisao/la:Susicu(teleci pogledu) odlazi :!:

I ovaj pise kako je konstruktivno kritikovao a sad preko one stvari kobajagi hvali :roll:
Dobro je rekao @Rino uopste nebi trebali imati ni obraza da vise koju napisu.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

soko
Kontakt:

Post Postao/la soko » 08 okt 2011, 19:15

harishp je napisao/la:
mozak je napisao/la:Susicu(teleci pogledu) odlazi :!:

I ovaj pise kako je konstruktivno kritikovao a sad preko one stvari kobajagi hvali :roll:
Dobro je rekao @Rino uopste nebi trebali imati ni obraza da vise koju napisu.

E svaka ti cast Hare, nije mi se dalo traziti al eto nauci teleci pogledaj koju :mrgreen:

skyisthelimit

Post Postao/la skyisthelimit » 08 okt 2011, 19:44

ja sam se usutio sto se tice ove theme i ne dolazim na nju, vjerovatno sto nemam sta da odbrusim jer nema vise kriticara :lol: :mrgreen:

nema vise onih silnih mostaraca i zefira kefira :mrgreen:
Zadnja izmjena: skyisthelimit, dana/u 08 okt 2011, 19:44, ukupno mijenjano 1 put.
15.10 - 15.06 ...

KONGO
Kontakt:

Post Postao/la KONGO » 08 okt 2011, 19:44

Dje su pjesme za Safeta ? O Ciri ih je bilo par, a Pape napravi bolji posao od njega !

Skandiranje SAFET SUSIC mu je laskalo :mrgreen: ,kamera ga prikazuje smije se...a Baljic i raja sa klupe gleda u njega i smiju se :)
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

Cartman
Kontakt:

Post Postao/la Cartman » 08 okt 2011, 19:59

Susic od Bukuresta radi vrlo dobro. Sad moze stavit tacku na i sa pobjedom u Parizu, ili prolazom u barazu. Francuska je po igracima mnogo jaca, tako da ako ih pobjedimo, Susic ce imat ogromnu zaslugu tu.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

vidovitadjemila

Post Postao/la vidovitadjemila » 08 okt 2011, 20:19

Svi koji se u Parizu sjecaju njegovih igrackih dana vjerujte drhte od reprezentacije BiH zbog ovog mirnog i hladnog covjeka kojeg mi ne znamo dovoljno cjeniti.Mozda nekoga zacude ovacije koje ce dobiti u utorak od Francuza.Od pocetka sam vjerovao u njega jer se sjecam igara Safeta Susica u dresu reprezentacije,i takav lik ne moze lose voditi ni reprezentaciju s klupe.Treba nama ova njegova mirnoca sto ce se nadam se pokazati u Parizu jer ako ,a vjerujem da hoce, ostavi mir u ekipi a ne kao neki prethodnici pocne sa bezrazloznim nafuravanjem i dizanjem u nebo da bi se na kraju sve srusilo kao kula od karata,uspjeh u utorak bice veoma blizu.Safet ,stari lisac,izvesce ofanzivnu formaciju sigurno ,mozda istu od sinoc, on ima taj duh da za njega nema velikih reprezentacija jer dok je on igrao znalo se da su medju najvecim i on i njegova reprezentacija.Prenjece on to na ove momke i u Parizu ce sve da prsti.Ocekujem najmanje 5 golova na tekmi i molim boga da mi damo jedan vise.I bice tako vidjecete...
OTKAKO JE STARI TRAVNIK NASTAO,OVAKAV SVJET JOS NIJE RASTAO A MENE DUGO BILO NIJE...

Cartman
Kontakt:

Post Postao/la Cartman » 08 okt 2011, 20:25

Sigurno nece izvest isti sastav, to je izjavio i sinoc prije tekme. Pa to bi bilo ludilo, nismo Spanija da idemo u Pariz sa tako napadackom taktikom. BiH mora odigrat kao Irska u barazu prosli put. Znaci oprezno, ali kad se ukaze prilika, onda se to mora iskoristit. Nemamo pravo na promasene prilike. To nas je kostalo i u Lisabonu.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

skyisthelimit

Post Postao/la skyisthelimit » 08 okt 2011, 20:26

da nije malo previse 5 golova na tekmi jer ko ce im toliko uvaliti :D svi znamo da smo mi 4 utakmice bez primljenog gola
15.10 - 15.06 ...

vidovitadjemila

Post Postao/la vidovitadjemila » 08 okt 2011, 20:35

Cartman je napisao/la:Sigurno nece izvest isti sastav, to je izjavio i sinoc prije tekme. Pa to bi bilo ludilo, nismo Spanija da idemo u Pariz sa tako napadackom taktikom. BiH mora odigrat kao Irska u barazu prosli put. Znaci oprezno, ali kad se ukaze prilika, onda se to mora iskoristit. Nemamo pravo na promasene prilike. To nas je kostalo i u Lisabonu.

Ma treba igrati ofanzivno,jer u svim nasim sansama do sada ,taktizirali smo i popusili.Ma nema taktike,nego nasim napadackim mentalitetom od starta jurnuti na gol Francuza i igrati na gol vise ,pa sta god bude.Kad god smo igrali ofanzivno dobili smo.Probali smo mi kavkulisati i u Bukurestu pa smo svi znaju kako prosli.Ma imamo mi igrace da pariramo njima u svim segmentima i u otvorenoj tekmi bice i otvoren rezultat.Ako se povucemo i uvale nam odmah go mozemo onda materi igrati.Samo naprjed ,naprjed i naprjed i to je taktika sa bilo kojom drugom gubimo sigurno...
Ali necemo izgubiti...
OTKAKO JE STARI TRAVNIK NASTAO,OVAKAV SVJET JOS NIJE RASTAO A MENE DUGO BILO NIJE...

cole-ch
Kontakt:

Post Postao/la cole-ch » 08 okt 2011, 22:00

Bravo Safete... cestitke na pobedi, na sansi za direktan plasman!
Nadam se da ces u Francuskoj napasti od prve minute.
Zadnja izmjena: cole-ch, dana/u 08 okt 2011, 22:22, ukupno mijenjano 1 put.

Adinjo
Kontakt:

Post Postao/la Adinjo » 08 okt 2011, 22:21

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3DAh7fMSFfE[/youtube]
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 08 okt 2011, 23:08

skyisthelimit je napisao/la:da nije malo previse 5 golova na tekmi jer ko ce im toliko uvaliti :D svi znamo da smo mi 4 utakmice bez primljenog gola

Eto vidis, a ja znam da smo 5 tekmi bez primljenog gola,ukljucujuci i tekmu sa Grckom.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
-----------
Pravda za @Kurtmu

skyisthelimit

Post Postao/la skyisthelimit » 08 okt 2011, 23:37

ma dobro grke ne racunam, sa njima si vazda na NULI :roll:
15.10 - 15.06 ...

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 09 okt 2011, 00:07

skyisthelimit je napisao/la:ma dobro grke ne racunam, sa njima si vazda na NULI :roll:

Jesi klinac pa nama su do tada 11 golova u cetiri tekme uvaljali.
-----------
-----------
Pravda za @Kurtmu

soko
Kontakt:

Post Postao/la soko » 09 okt 2011, 00:27

skyisthelimit je napisao/la:ma dobro grke ne racunam, sa njima si vazda na NULI :roll:

Pitaj djekija9 jesu li vazda

VR6_LION
Kontakt:

Post Postao/la VR6_LION » 09 okt 2011, 00:52

Pape,NE Hasagica na gol protiv Francuza...Neka ostane Begovic pa sta bude,cuvaj Kenu za baraža ako ne pobjedimo

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.