Safet Sušić - Pape

apolo
Postovi: 100
Pridružen/a: 15 okt 2009, 20:51
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la apolo » 19 maj 2014, 23:19

Ajax je napisao/la:Ovo je najbolja formacija protiv Argentine i Nigerije. Oko 60-70 min ( ako ne bude prije potrebno ) ulaze Ibisevic i Hajrovic za dodatni impuls u napadu. Protiv Irana mogu Ibisevic i Dzeko zajedno. Jer Iran nema dovoljno jak napad da kazni slabiju sredinu terena i greske u obrani. ( slicno kao npr. Grcka, Litva, Latvija ) A Dzeku i Ibisevica zajedno nece moci zaustaviti. Protiv Nigerije je po meni bolje igrati sa samo jednim napadacem nego dvojicom. Neka Ibisevica i Hajrovica za dodatan impuls u drugom poluvremenu. Da prelome tekmu. A ne napasti sa svim sto imas od jednom. A na klupi Visca i nepostojeci treci napadac.

slika
KOJEG meraka, udje i zabije gol :D

Cigri
Postovi: 711
Pridružen/a: 30 mar 2014, 17:56
Lokacija: Havana
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cigri » 19 maj 2014, 23:23

Virtu4l je napisao/la:Teško ćemo u drugi krug sa igračem koji je ove godine skupio 300 minuta profesionalnog fudbala.
Malo vise Tino Sveno skupio ove godine HNL profiju :oops:

apolo
Postovi: 100
Pridružen/a: 15 okt 2009, 20:51
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la apolo » 19 maj 2014, 23:38

Sajo je opterecen mentalno, velika katastrofa je u Zavidovicima. Kad bi svim Bosancima bila repka pri srcu kao Saji do finala bez muke. Eh.. Hvala ti Susicu Safete sto postojis!

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bagrcavi » 19 maj 2014, 23:42

apolo je napisao/la:Sajo je opterecen mentalno, velika katastrofa je u Zavidovicima. Kad bi svim Bosancima bila repka pri srcu kao Saji do finala bez muke. Eh.. Hvala ti Susicu Safete sto postojis!
Slomi se misleći o Zavidovićima :crazy:
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Ajax » 19 maj 2014, 23:43

apolo je napisao/la: KOJEG meraka, udje i zabije gol :D
+1

Cigri
Postovi: 711
Pridružen/a: 30 mar 2014, 17:56
Lokacija: Havana
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cigri » 19 maj 2014, 23:43

bagrcavi je napisao/la:
apolo je napisao/la:Sajo je opterecen mentalno, velika katastrofa je u Zavidovicima. Kad bi svim Bosancima bila repka pri srcu kao Saji do finala bez muke. Eh.. Hvala ti Susicu Safete sto postojis!
Slomi se misleći o Zavidovićima :crazy:
Upravu si

mirzatele
Postovi: 11951
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la mirzatele » 19 maj 2014, 23:43

[youtube][/youtube]

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Head » 19 maj 2014, 23:47




:salut: :salut: :bih: :bih: :bow: :bow:
1946

fkv123
Postovi: 429
Pridružen/a: 26 jan 2014, 18:01
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la fkv123 » 19 maj 2014, 23:56

Ponos naše domovine. Sin Bosanski.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Ajax » 20 maj 2014, 00:10

Susic nije los trener. Kada se sagleda besparica i sve druge okolnosti. On je imao greske u selekciji pojedinih igraca koje su nam ionako ( vecini bar ) poznate. Ali ako bude pravio prave korake u buducnosti. Uvodio nove igrace ( Besic ) i radio promjene u taktici. I ako ga rezultati na SP posluze ( bar prolazak u drugi krug ). Ne vidim razloga da nas ne vodi i sljedece kvalifikacije. Ali ako ne bude fleksibilan. I ako bude igrao istu taktiku protiv Latvije kao i protiv Argentine. Onda mislim da nam se lose pise na SP. Jer mi nismo Brazil ili Spanija da se drugi nama prilagode. Nego mi se moramo prilagoditi jacima od sebe. I imati plan B i plan C. A ne samo plan A. A taj plan A je kod Susica bar dosad bio. Mi igramo napadacki. Sa dva napadaca. I kod mene i zadnji vezni mora biti jak ofanzivno. Sa takvom taktikom ce jako tesko pobjediti TOP15-20 reprezentacija na svijetu. Grcka je vise bila izuzetak nego pravilo. Niko sretniji od mene da grijesim.
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 20 maj 2014, 00:16, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Elegant » 20 maj 2014, 00:13

Protiv Argnetine mora da iskombinuje nesto kao u utakmicama protiv Grcke i Francuske, mada vise manje sve je do igraca.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Mozambik » 20 maj 2014, 00:14

Znaci sad je sve do igraca, a kad je bilo ko nas je odveo na svjetsko - Pape :nene: :nene: :nene:

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Elegant » 20 maj 2014, 00:20

Mozambik je napisao/la:Znaci sad je sve do igraca, a kad je bilo ko nas je odveo na svjetsko - Pape :nene: :nene: :nene:
Svi zajedno su zasluzni, ali pod ovim sto kazem sve je do igraca mislim da moraju dati 120% od sebe. Grcka je dokaz tome gdje smo svi brinuli zbog ne igranja Pjanica kao kljucnog igraca, a na kraju smo odlicno prosli.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harishp » 20 maj 2014, 00:21

Mozambik je napisao/la:Znaci sad je sve do igraca, a kad je bilo ko nas je odveo na svjetsko - Pape :nene: :nene: :nene:
Jel i Mozambik ide na svjetsko?Ili si izdao garavu bracu :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Ajax » 20 maj 2014, 00:21

Elegant je napisao/la:Protiv Argnetine mora da iskombinuje nesto kao u utakmicama protiv Grcke i Francuske, mada vise manje sve je do igraca.
Francuska i Grcka su dvije potpuno drugacije reprezentacije. Francuska je prejaka ofanzivno. Argentina je jos jaca. A Grci su zalutali sto se tice ofanzive u TOP15-20 repki. Grci imaju jednu od boljih obrana na svijetu. Mogu se braniti i protiv Argentine i Brazila i onda zabiju neki gol iz kontre. Koliko je do igraca. Toliko je i do taktike i pripreme utakmice. Bojim se da nam je svima Grcka malo zamazala oci. Oni ni ne spadaju realno u prvi bubanj. Nego su imali u zadnje vrijeme bolje rezultate od svog objektivnog igrackog kvaliteta. Jaca je Slovacka od njih ofanzivno.
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 20 maj 2014, 00:27, ukupno mijenjano 2 puta.

Cigri
Postovi: 711
Pridružen/a: 30 mar 2014, 17:56
Lokacija: Havana
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cigri » 20 maj 2014, 00:22

Elegant je napisao/la:Protiv Argnetine mora da iskombinuje nesto kao u utakmicama protiv Grcke i Francuske, mada vise manje sve je do igraca.
:lol:


A jos kad strucnjaka na ledja nabaca pa se borimo sa svojim sistemom. :( izgulit izvozan do dna protiv jaki repki.. ala sve Latvije po Kamikazi od strucnjaka pa upada sa rijecima ova ekipa svakome moze dati dva, tri gola...idemo sa dva napadaca, IGRAMO ZA GOL VISE itd... :crazy: Tino Sveno provjereni dokazani zadnji vezni :oops:

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Ajax » 20 maj 2014, 00:31

Cigri je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Protiv Argnetine mora da iskombinuje nesto kao u utakmicama protiv Grcke i Francuske, mada vise manje sve je do igraca.
:lol:


A jos kad strucnjaka na ledja nabaca pa se borimo sa svojim sistemom. :( izgulit izvozan do dna protiv jaki repki.. ala sve Latvije po Kamikazi od strucnjaka pa upada sa rijecima ova ekipa svakome moze dati dva, tri gola...idemo sa dva napadaca, IGRAMO ZA GOL VISE itd... :crazy: Tino Sveno provjereni dokazani zadnji vezni :oops:
Mislim da Susic nece biti toliko naivan. Kada je mogao igrati protiv Francuske u Parizu sa jednim napadacem. igrati ce sigurno i protiv Argentine. Jos vise zbog Ibiseviceve lose trenutne forme. Pravo pitanje je kako ce odigrati najvazniju utakmcu protiv Nigerije. Sa jednim ili dvojicom napadaca. I kakva ce biti uloga Besica na SP. To su prava pitanja. Ostalo je manje vise sve poznato. Nece izmisljati toplu vodu. Tino nece zaigrati. Osim mozda protiv Irana. Ako budemo vodili dva ili vise golova razlike. Sto ce se tesko desiti. Jer iran ima odlicnog selektora. I bolja su ekipa nego sto sam mislio u prvi mah. Gledao sam prije par dana neke sazetke njihovih utakmica u kvalifikacijama. Oni su po imenima nikakvi. Ali su nenormalno borbeni i motivisani. Trce i bore se ko ludi svih 90 min. A imaju sada i jako iskusnog trenera. Mada pobjeda protiv njih nebi trebala dolaziti u pitanje.

Cigri
Postovi: 711
Pridružen/a: 30 mar 2014, 17:56
Lokacija: Havana
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cigri » 20 maj 2014, 00:37

Ajax je napisao/la:
Cigri je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Protiv Argnetine mora da iskombinuje nesto kao u utakmicama protiv Grcke i Francuske, mada vise manje sve je do igraca.
:lol:


A jos kad strucnjaka na ledja nabaca pa se borimo sa svojim sistemom. :( izgulit izvozan do dna protiv jaki repki.. ala sve Latvije po Kamikazi od strucnjaka pa upada sa rijecima ova ekipa svakome moze dati dva, tri gola...idemo sa dva napadaca, IGRAMO ZA GOL VISE itd... :crazy: Tino Sveno provjereni dokazani zadnji vezni :oops:
Mislim da Susic nece biti toliko naivan. Kada je mogao igrati protiv Francuske u Parizu sa jednim napadacem. igrati ce sigurno i protiv Argentine. Jos vise zbog Ibiseviceve lose trenutne forme. Pravo pitanje je kako ce odigrati najvazniju utakmcu protiv Nigerije. Sa jednim ili dvojicom napadaca. I kakva ce biti uloga Besica na SP. To su prava pitanja. Ostalo je manje vise sve poznato. Nece izmisljati toplu vodu. Tino nece zaigrati. Osim mozda protiv Irana. Ako budemo vodili dva ili vise golova razlike. Sto ce se tesko desiti. Jer iran ima odlicnog selektora. I bolja su ekipa nego sto sam mislio. Mada pobjeda protiv njih nebi trebala doci u pitanje.
Toliko je tvrdoglav da ce nas to fakat kostati jako puno, nismo ni svjesni. Imamo idealnu grupu gdje se moze proci dalje, pa nije Argentina Spanija pa se Cironi nosao sa ispravnom taktikom protiv njih u bitnoj tekmi ali kad imas strucnjaka kamikazu. Ne kazem da mozemo tom taktikom do bobe ili pobjede ali sigurno nas nece razbiti tj. bitna je GOL RAZLIKA (-). Isto tako protiv Nigerije uprezno a ne odma grlom u jagode.. udri imamo suvise vezni of. igraca ali.. kamikaza je tad koji postavlja igrace nase na polju.
Nazalost, to protiv malo jaci rep. tj. one koje znaju lopte naprije a bogami i def. ne pali.. procitano :(

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Consigliere » 20 maj 2014, 00:41

Ja sam najveci Papetov kriticar, ALI. sada mjesec dana pred prvenstvo, svaka kritika prema treneru ili igracima se treba smatrati izdajom. Jednostavno, sada nije vrijeme za to, bice vremena poslije Brazila. Treba nam jedinstvo u ovim historijskim danima
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Goalgetter » 20 maj 2014, 00:42

Puna podrska Papetu i reprezentativcima. :bih:

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.