Safet Sušić - Pape

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Tarik14 » 18 feb 2010, 01:39

Svi oni koji vole reprezentaciju BIH i koji redovno prate desavanja u BH fudbala nebi smijeli vec sada kritikovati Susicev rad. Prijasnjeg selektora smo dizali u nebesa (uprkos dobrih rezultata) a bogami Susic je vec sada uradio vise nego on tokom citavog svog mendata! Mislim da smo s ovom cinjenicom vec sve rekli! Bicu strog ali oni koji ne postuju Susic od kako je postao selektor, nebi vise trebali navijati za BIH. Za meni ti ljudi nece nikad biti pravi navijaci reprezentacije i nece nikad svatiti razliku izmedu istine i prevare.

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bosnas_ » 18 feb 2010, 01:59

Safer je legenda,i velika je stvar imati jedno takvo ime na klupi reprezentacije BIH! Oko sebe je okupio bivse asove,i sigurno ce ova reprezentacija dobiti na profesionalizmu,sto je kod Cire cesto izostajalo! Pape sigurno nece dozvoliti da se pred jake utakmice kakve su bile u barazu snimaju kojekakve reklame,itd. sto je kod Cire bila normalna pojava.. u svakom slucaju treba ustati i reci Safet Susic!

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la steve-o » 18 feb 2010, 03:15

Tarik14 je napisao/la:Svi oni koji vole reprezentaciju BIH i koji redovno prate desavanja u BH fudbala nebi smijeli vec sada kritikovati Susicev rad. Prijasnjeg selektora smo dizali u nebesa (uprkos dobrih rezultata) a bogami Susic je vec sada uradio vise nego on tokom citavog svog mendata! Mislim da smo s ovom cinjenicom vec sve rekli! Bicu strog ali oni koji ne postuju Susic od kako je postao selektor, nebi vise trebali navijati za BIH. Za meni ti ljudi nece nikad biti pravi navijaci reprezentacije i nece nikad svatiti razliku izmedu istine i prevare.

jooj :lol:

zmajce
Postovi: 63
Pridružen/a: 11 feb 2010, 16:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la zmajce » 18 feb 2010, 03:28

szlaja je napisao/la:
GunnerS je napisao/la:Ma ne možete vi t onekim ovdje objasnit, oni su stručnjaci i oni "najbolje" znaju. Pape ovdje pola njima smeta samo zato što je igrao u Fk. Sarajevu. To htjeli il ne priznat. Čovjek još nije ni odigrao tekmu a već ga se pljuje i već ga treba smjenut prema nekima...
Na tvoj komentar i ja mogu odgovorit: "Safeta samo brane ljubitelji FK Sarajevo" Ha?
Nije tačno, evo i ja ga branim a ne navijam za Sarajevo. A sjećam se kad je igro, pa to su bile sinfonije. Ko ga je jednom vidio na terenu a stalo mu je do Bosne makar malo, mora ga voljeti. A kad zabrlja kazaćemo to. Do tada majstore živio!!! (iako je zabrljo sa onim izjavama oko odigravanja prijateljskih utakmica). Al hajde da mu halalimo, početak je, drži se Safete Suši Oglu!

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Mirza_Hordas » 18 feb 2010, 12:47

szlaja je napisao/la: Na tvoj komentar i ja mogu odgovorit: "Safeta samo brane ljubitelji FK Sarajevo" Ha?
nisi nikako u pravu ;)
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Željovac » 18 feb 2010, 13:59

Pa bar vas se 5 zalijepilo na protukomentar szlaje "Safeta samo brane ljubitelji FK Sarajevo". A je li IKO pogledao na koji je post to bio odgovor. Samo je slijedio logiku nekog ranijeg argumentatora koji je ustvrdio da Safeta napadaju samo oni koji ne vole F. K. Sarajevo. I mangupski mu je dokazao da je njegova "argumentacija" besmislena. I svi se nakačili da demantuju szlaju, da mu objasne da to nije tako... Eto to nije tako, ali jeste tako da Sušića kritikuju samo jer ne vole F. K. Sarajevo. :roll:
Čitajte i razmišljajte prije nego što pišete!
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
szlaja
Postovi: 913
Pridružen/a: 23 apr 2008, 12:09
Lokacija: tu sam
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la szlaja » 18 feb 2010, 15:26

Željovac je napisao/la:Pa bar vas se 5 zalijepilo na protukomentar szlaje "Safeta samo brane ljubitelji FK Sarajevo". A je li IKO pogledao na koji je post to bio odgovor. Samo je slijedio logiku nekog ranijeg argumentatora koji je ustvrdio da Safeta napadaju samo oni koji ne vole F. K. Sarajevo. I mangupski mu je dokazao da je njegova "argumentacija" besmislena. I svi se nakačili da demantuju szlaju, da mu objasne da to nije tako... Eto to nije tako, ali jeste tako da Sušića kritikuju samo jer ne vole F. K. Sarajevo. :roll:
Čitajte i razmišljajte prije nego što pišete!
Masala neko ko razumije nesto. Pun forum balavaca. Brzo izgubim zivce ovdje.
ako mislis da ti ide lako u zivotu, pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo !

Avatar
szlaja
Postovi: 913
Pridružen/a: 23 apr 2008, 12:09
Lokacija: tu sam
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la szlaja » 18 feb 2010, 15:30

zmajce je napisao/la:
szlaja je napisao/la:
GunnerS je napisao/la:Ma ne možete vi t onekim ovdje objasnit, oni su stručnjaci i oni "najbolje" znaju. Pape ovdje pola njima smeta samo zato što je igrao u Fk. Sarajevu. To htjeli il ne priznat. Čovjek još nije ni odigrao tekmu a već ga se pljuje i već ga treba smjenut prema nekima...
Na tvoj komentar i ja mogu odgovorit: "Safeta samo brane ljubitelji FK Sarajevo" Ha?
Nije tačno, evo i ja ga branim a ne navijam za Sarajevo. A sjećam se kad je igro, pa to su bile sinfonije. Ko ga je jednom vidio na terenu a stalo mu je do Bosne makar malo, mora ga voljeti. A kad zabrlja kazaćemo to. Do tada majstore živio!!! (iako je zabrljo sa onim izjavama oko odigravanja prijateljskih utakmica). Al hajde da mu halalimo, početak je, drži se Safete Suši Oglu!
Ko je rekao da mrzi Safeta :?: :!: :?:
ako mislis da ti ide lako u zivotu, pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo !

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harishp » 18 feb 2010, 15:52

szlaja je napisao/la:Koji je panj ovaj Susic. Bio frajer u Njemackoj. Otkrio je Dzeku. Kaze da je napadac i da ga moze koristiti u napadu u reprezentaciji. Bravo panju, to nismo znali. Otkrio je i da Miske ima dobar pas i da Vedad igra takodje u napadu. O Salihovicu jos nista ne zna. Sada ide u Francusku da vidi ko su to Pjanic i Spahic. Majko mila, mislim da sanjam....
Ovo su definitvno izjave ''tihe i skrivene ljubavi'' prema selektoru BIH.
Ima ih inace pun vagon.90% postova ti je temu Papeta pa ti vidi kako to bajno izgleda.
Panj je zato sto ide pratiti nase igrace,a Cirkan koji je po Konzumu glumio terminatora i Mikado grickao niko nista.
Pa taj ni tri kilometra do Maksimira nije mogao odgegati da pogleda tekmu Dinama protiv Sibenika ili recimo Hajduka.
Pape nije bio ni izabran a vec su kruzile price kako je on los trener a ostalih konkretnih trenera i selektora ni na vidiku.
Ne mislim na ove sto jos nemaju kompletnu licencu za trenere.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
szlaja
Postovi: 913
Pridružen/a: 23 apr 2008, 12:09
Lokacija: tu sam
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la szlaja » 18 feb 2010, 16:13

harishp je napisao/la:
szlaja je napisao/la:Koji je panj ovaj Susic. Bio frajer u Njemackoj. Otkrio je Dzeku. Kaze da je napadac i da ga moze koristiti u napadu u reprezentaciji. Bravo panju, to nismo znali. Otkrio je i da Miske ima dobar pas i da Vedad igra takodje u napadu. O Salihovicu jos nista ne zna. Sada ide u Francusku da vidi ko su to Pjanic i Spahic. Majko mila, mislim da sanjam....
Ovo su definitvno izjave ''tihe i skrivene ljubavi'' prema selektoru BIH.
Ima ih inace pun vagon.90% postova ti je temu Papeta pa ti vidi kako to bajno izgleda.
Panj je zato sto ide pratiti nase igrace,a Cirkan koji je po Konzumu glumio terminatora i Mikado grickao niko nista.
Pa taj ni tri kilometra do Maksimira nije mogao odgegati da pogleda tekmu Dinama protiv Sibenika ili recimo Hajduka.
Pape nije bio ni izabran a vec su kruzile price kako je on los trener a ostalih konkretnih trenera i selektora ni na vidiku.
Ne mislim na ove sto jos nemaju kompletnu licencu za trenere.
Pape je nesposoban ali ga volim, a Ciru mrzim iz dna duse
ako mislis da ti ide lako u zivotu, pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo !

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harishp » 18 feb 2010, 16:18

Nesposobnim selektorom se ocjenjuje nakon pet sest utakmica ako ne napravi nista i prospe poene gdje nebi trebalo.Plus jos ako lose postavi taktiku jer se moze desiti da u slucaju i poraza bude dobra taktika ali vrlo losa igra nasih igraca.Tek onda se moze nesto definirati.Ovako je samo presipanje iz supljeg u prazno.I tako u nedogled.
Sta bi se onda reklo za Vahu koji su ga cjenili kao eto sposobnim.
Pa samo jedan Drogba je skuplji igrac od cijelog nacionalnog tima Egipta prvaka Afrike. :roll:
A taktika i sama igra Slonova bila za mokrog strika
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Denizmare » 18 feb 2010, 23:12

stipu hari covjeka vidis da ne moze sam sa sobom da se dogovori,kaze za Papeta da je panj,pa onda da ga voli. :mrgreen:

Dalix
Postovi: 185
Pridružen/a: 29 jan 2010, 21:09
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Dalix » 21 feb 2010, 20:10

ma pape je car kao i ciro on ce nas sigurno odvesti na EP. Najbolja opcija bi bila da trener bude legenda Barba ali sta ces savez i on se nevole. hajde pape idemo pogazit cemo francuske picketine i osvetiti se Rumuncima. Isto zanimljiva utakmica ce biti Srbija-Italija nevidim je nesto optimisticno za Srbijance ali uglavnom bit ce vrlo zanimljivo. Hrvatska mora pogaziti Jevreje i Grke ....
15.06.2014 Vi ste PONOS NACIJE!

Powerlifting <3

Avatar
gringo2
Postovi: 139
Pridružen/a: 16 nov 2009, 21:31
Lokacija: Visoko
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la gringo2 » 22 feb 2010, 23:20

Svi koji misle da je Susic tu radi uspjeha grdno se varaju to je kafanski pregovarac koji je dosao da sa savezom moze prodavati vazne utakmice...
Ako pogledamo zasto su nasi dogovorili da bas zadnja tekma bude sa Francuzima,zato da bi se mogla prodati jer ce sigurno biti odlucujuca ko ce ici direkt na EP...
Sad cemo da vidimo dali je tu radi uspijeha ili para i talova sa Usanovicima i kompanijom,ako bude dosao da nas odvede na EP sigurno ce dati ostavku zbog ovog neoprostivog nedogovaranje prijateljske utakmice i pljuvanja nama svima u lice...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harishp » 22 feb 2010, 23:27

gringo2 je napisao/la:Svi koji misle da je Susic tu radi uspjeha grdno se varaju to je kafanski pregovarac koji je dosao da sa savezom moze prodavati vazne utakmice...
Ako pogledamo zasto su nasi dogovorili da bas zadnja tekma bude sa Francuzima,zato da bi se mogla prodati jer ce sigurno biti odlucujuca ko ce ici direkt na EP...
Sad cemo da vidimo dali je tu radi uspijeha ili para i talova sa Usanovicima i kompanijom,ako bude dosao da nas odvede na EP sigurno ce dati ostavku zbog ovog neoprostivog nedogovaranje prijateljske utakmice i pljuvanja nama svima u lice...
@gringo jesi li ti jednu makar turu narucio u tim kafanskim pregovorima.Ono makar da se grlo podmaze.
Mislim beg nije cicija. 8-)
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cartman » 22 feb 2010, 23:43

Hehe smjesno koliko kritike Susic mora podnosit prije nego sto smo odigrali ijednu jedinu utakmicu pod njegovom palicom. Hajde dobro od forumasa, ali vidim i pojedini mediji su vec poceli. Yebiga, dosadno im bez psovkih Cirinih i raznoraznih gluposti. Dosao im gospodin pravi, a seljaci kao sto su nasi novinari takve ne mogu smislit. Zato su jedva docekali pa da pljuju po Misketu, a Ciro im je bas sjeo zato sto je seljak kao i oni.

Joj jedva cekam taj septembar pa da raznesemo francuze, pa da citam kako je Susic svetac.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
MaliMemo
Postovi: 945
Pridružen/a: 07 sep 2009, 23:44
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la MaliMemo » 22 feb 2010, 23:48

Cartman je napisao/la:Hehe smjesno koliko kritike Susic mora podnosit prije nego sto smo odigrali ijednu jedinu utakmicu pod njegovom palicom. Hajde dobro od forumasa, ali vidim i pojedini mediji su vec poceli. Yebiga, dosadno im bez psovkih Cirinih i raznoraznih gluposti. Dosao im gospodin pravi, a seljaci kao sto su nasi novinari takve ne mogu smislit. Zato su jedva docekali pa da pljuju po Misketu, a Ciro im je bas sjeo zato sto je seljak kao i oni.

Joj jedva cekam taj septembar pa da raznesemo francuze, pa da citam kako je Susic svetac.
Ovo za septembar i Francuze iz tvojih usta u Bozije usi 8-)
× Plava krv ispod koze ×

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Željovac » 22 feb 2010, 23:50

gringo2 je napisao/la:Svi koji misle da je Susic tu radi uspjeha grdno se varaju to je kafanski pregovarac koji je dosao da sa savezom moze prodavati vazne utakmice...
Ako pogledamo zasto su nasi dogovorili da bas zadnja tekma bude sa Francuzima,zato da bi se mogla prodati jer ce sigurno biti odlucujuca ko ce ici direkt na EP...
Sad cemo da vidimo dali je tu radi uspijeha ili para i talova sa Usanovicima i kompanijom,ako bude dosao da nas odvede na EP sigurno ce dati ostavku zbog ovog neoprostivog nedogovaranje prijateljske utakmice i pljuvanja nama svima u lice...
Mi da prodajemo Francuzima utakmicu u Francuskoj?!
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cartman » 22 feb 2010, 23:53

Željovac je napisao/la:
gringo2 je napisao/la:Svi koji misle da je Susic tu radi uspjeha grdno se varaju to je kafanski pregovarac koji je dosao da sa savezom moze prodavati vazne utakmice...
Ako pogledamo zasto su nasi dogovorili da bas zadnja tekma bude sa Francuzima,zato da bi se mogla prodati jer ce sigurno biti odlucujuca ko ce ici direkt na EP...
Sad cemo da vidimo dali je tu radi uspijeha ili para i talova sa Usanovicima i kompanijom,ako bude dosao da nas odvede na EP sigurno ce dati ostavku zbog ovog neoprostivog nedogovaranje prijateljske utakmice i pljuvanja nama svima u lice...
Mi da prodajemo Francuzima utakmicu u Francuskoj?!
A od tih para cemo mi kupit utakmicu protiv Luksemburga :mrgreen:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
gringo2
Postovi: 139
Pridružen/a: 16 nov 2009, 21:31
Lokacija: Visoko
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la gringo2 » 23 feb 2010, 00:53

Željovac je napisao/la:Mi da prodajemo Francuzima utakmicu u Francuskoj?!
Rusija nebi mogla u Sloveniji ni da klozete sve sto ima postaviti falilo bi im prostora,pa ti vidi sta Slovenija uradi tom golijatu...
Jeli ti mislis da bi Slovenija prosla Ruse da ima Usanovica u savezu????Bi ali malo sutra ili prekosutra...
Moze pricati sta ko hoce ali vidjet ce mo hoce li taj Pape (neskolovana rasa) dati ostavku zbog ovog sto mu je nas savez priredio,siguran sam da bi u svakoj drugoj drzavi selektor dao ostavku zbog ovakvih dogadzaja za rublike "vjerovali ili ne"...
Zadnja izmjena: gringo2, dana/u 23 feb 2010, 00:59, ukupno mijenjano 3 puta.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.