Safet Sušić - Pape

Chapman
Postovi: 1013
Pridružen/a: 02 jul 2013, 15:17
Lokacija: Luizijana, Amerika
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Chapman » 22 jun 2014, 23:26

hilmo je napisao/la:Prije nego i ja dam svoj osvrt na sve ovo, interesuje me jedna stvar: je li izašlo išta zvanično da li je Kolašinac bio povrijeđen ili je izbor selektora da ga ostavi na klupi?
Izbor najluđeg selektora u povijesti univerzuma.

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la drummer » 22 jun 2014, 23:27

hilmo je napisao/la:Prije nego i ja dam svoj osvrt na sve ovo, interesuje me jedna stvar: je li izašlo išta zvanično da li je Kolašinac bio povrijeđen ili je izbor selektora da ga ostavi na klupi?
Prijatelju,Kolasinac je bio zdrav kao drijen i ostavljen je na klupi.
Bio je pitan zasto je to uradio,izbjegao je odgovor.

Avatar
donniedarko
Postovi: 1076
Pridružen/a: 28 jan 2014, 00:14
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la donniedarko » 22 jun 2014, 23:28

Sta li je trenerski mag pripremio za Irance. Ja ocekujem bunker kao iznenadenje i kontru Irancima. Najbolje bi bilo Skotska 4-6-0. :njanjanja:

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la let3 » 22 jun 2014, 23:28

hilmo je napisao/la:Prije nego i ja dam svoj osvrt na sve ovo, interesuje me jedna stvar: je li izašlo išta zvanično da li je Kolašinac bio povrijeđen ili je izbor selektora da ga ostavi na klupi?
Kolašinac je sinoc bio zdrav i spreman za svih 90 minuta + nije imao kartone (pa da to bude neka opasnost da propusti eventualno Iran)....bio na raspolaganju, bio u zvanicnom protokolu, cekao šansu na klupi i nije je docekao.

Avatar
MB7
Postovi: 548
Pridružen/a: 18 jun 2014, 08:54
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la MB7 » 22 jun 2014, 23:29

let3 je napisao/la:
hilmo je napisao/la:Prije nego i ja dam svoj osvrt na sve ovo, interesuje me jedna stvar: je li izašlo išta zvanično da li je Kolašinac bio povrijeđen ili je izbor selektora da ga ostavi na klupi?
Kolašinac je sinoc bio zdrav i spreman za svih 90 minuta + nije imao kartone (pa da to bude neka opasnost da propusti eventualno Iran)....bio na raspolaganju, bio u zvanicnom protokolu, cekao šansu na klupi i nije je docekao.
:( :(

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la drummer » 22 jun 2014, 23:33

Ono sto je mozda i jos gore od toga sto necemo u drugi krug je to sto smo propustili priliku da drasticno ojacamo reprezentaciju prodajom igraca,pogotovo mladjih,u velike klubove i tako obezbijedimo svijetlu buducnost na duze staze.
Da smo napravili rezultat nasim igracima mi cijena drasticno porasla i bili bi trazena roba,ovako niko nije odusevljen onim sto smo mi pokazali.
Jedino Besic mozda moze u bolji kljub ali ni on nece u neki vrhunski koji svojim kvalitetom zasluzuje nego u neki prosjecan.
Sve to,pored ispadanja i propustanja historijske sanse da napravimo nesto veliko mozemo zahvaliti varalici iz Zavidovica,sa pariskom adresom kojem je neko,ocito greskom,dao trenersku licencu.Mozda je i kupio,vidi se da ima iskustva u necasnim rabotama.

Avatar
RockyMaivia
Postovi: 656
Pridružen/a: 07 jan 2014, 12:21
Lokacija: Kod RAje...
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la RockyMaivia » 22 jun 2014, 23:35

donniedarko je napisao/la:Sta li je trenerski mag pripremio za Irance. Ja ocekujem bunker kao iznenadenje i kontru Irancima. Najbolje bi bilo Skotska 4-6-0. :njanjanja:
2-6-2,igrat cemo bez bekova.
StarMo nije skutorija...

Avatar
plavipatriota
Postovi: 1601
Pridružen/a: 06 feb 2014, 15:57
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la plavipatriota » 22 jun 2014, 23:35

ne mogu da vjerujem, čitam komentare na klixu, ljudi brane sušića, al svi identičnu rečenicu:
"on nas je odveo na svjetsko, kako ste licemjerni.."

pregledajući profile tih ljudi, zaključio sam da su to il većinom žene kojim su muževi vjerovatno nedavno objasnili šta je ofsajd pa sad misle da "znaju" fudbal, ili su to muškarci od 35-45 godina i neki koji pamte sušićeve fudbalske majstorije, pa im je ostao u sjećanju.. To su uglavnom oni koji ne znaju nabrojati prvih 11, znaju da igra ĐEKO, spahić i misimović. Takvi obično sjednu na kauč, dignu noge preko stola, uzmu pivu, naprave malo meze, i onda počnu komentari: "Al ih je posložio Pape mašala, al ne trče", "Ovaj MeduLJanin igra za 10", "Vidi ti KOLOŠINCA što se buni"..
Kraj utakmice..
"ŽENO IMAL ŠTA JEST!"
U međuvremenu završe na Facebooku, pročitaju koji komentar rođaka iz dijaspore, rasprave o MEDULJANINU, spomenu KOLOŠINČEVO ratoborno protivljenje sudiji, ugledaju da je klix objavio nešto oko sušića i napišu:
"Sajo, ti si naša legenda, volimo te, nema veze zbog večeras, nisu igrači trčali, gdje je ĐEKO što nije potrčo, nisi ti kriv!"

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la no rules » 22 jun 2014, 23:38

let3 je napisao/la:slika

Taktika za povijest
Oprosti nam Pape , ali bez beka igrati to niđe na svijetu nema :mrgreen:

http://sportsport.ba/bh_fudbal/od-stare ... sti/134255" onclick="window.open(this.href);return false;
:clap:
Zadnja izmjena: no rules, dana/u 22 jun 2014, 23:52, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
AzRimiRzA
Postovi: 1003
Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la AzRimiRzA » 22 jun 2014, 23:38

Cim sam vidio formaciju znao sam bit' ce belaj. Al' eto sta je tu je idemo kuci. I da oderemo Iran to vise nista neznaci.

Avatar
RockyMaivia
Postovi: 656
Pridružen/a: 07 jan 2014, 12:21
Lokacija: Kod RAje...
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la RockyMaivia » 22 jun 2014, 23:39

plavipatriota je napisao/la:ne mogu da vjerujem, čitam komentare na klixu, ljudi brane sušića, al svi identičnu rečenicu:
"on nas je odveo na svjetsko, kako ste licemjerni.."

pregledajući profile tih ljudi, zaključio sam da su to il većinom žene kojim su muževi vjerovatno nedavno objasnili šta je ofsajd pa sad misle da "znaju" fudbal, ili su to muškarci od 35-45 godina i neki koji pamte sušićeve fudbalske majstorije, pa im je ostao u sjećanju.. To su uglavnom oni koji ne znaju nabrojati prvih 11, znaju da igra ĐEKO, spahić i misimović. Takvi obično sjednu na kauč, dignu noge preko stola, uzmu pivu, naprave malo meze, i onda počnu komentari: "Al ih je posložio Pape mašala, al ne trče", "Ovaj MeduLJanin igra za 10", "Vidi ti KOLOŠINCA što se buni"..
Kraj utakmice..
"ŽENO IMAL ŠTA JEST!"
U međuvremenu završe na Facebooku, pročitaju koji komentar rođaka iz dijaspore, rasprave o MEDULJANINU, spomenu KOLOŠINČEVO ratoborno protivljenje sudiji, ugledaju da je klix objavio nešto oko sušića i napišu:
"Sajo, ti si naša legenda, volimo te, nema veze zbog večeras, nisu igrači trčali, gdje je ĐEKO što nije potrčo, nisi ti kriv!"
Upravo tako.Fudbal je sport za sve narodne mase,dok kod rukometa ne bi mogli pametovati,jer ne znaju pravila.
StarMo nije skutorija...

Avatar
donniedarko
Postovi: 1076
Pridružen/a: 28 jan 2014, 00:14
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la donniedarko » 22 jun 2014, 23:41

RockyMaivia je napisao/la:
donniedarko je napisao/la:Sta li je trenerski mag pripremio za Irance. Ja ocekujem bunker kao iznenadenje i kontru Irancima. Najbolje bi bilo Skotska 4-6-0. :njanjanja:
2-6-2,igrat cemo bez bekova.
A Rocky gdje cemo onda Avdiju utrpati ? Iran je njegova prilika da pusti demona iz sebe :P Salu na stranu, bas sam znatizeljan sta ce sad izvesti. Cirkus bi bio da nam vrati postavu protiv Argentine :rol:

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la drummer » 22 jun 2014, 23:42

plavipatriota je napisao/la:ne mogu da vjerujem, čitam komentare na klixu, ljudi brane sušića, al svi identičnu rečenicu:
"on nas je odveo na svjetsko, kako ste licemjerni.."

pregledajući profile tih ljudi, zaključio sam da su to il većinom žene kojim su muževi vjerovatno nedavno objasnili šta je ofsajd pa sad misle da "znaju" fudbal, ili su to muškarci od 35-45 godina i neki koji pamte sušićeve fudbalske majstorije, pa im je ostao u sjećanju.. To su uglavnom oni koji ne znaju nabrojati prvih 11, znaju da igra ĐEKO, spahić i misimović. Takvi obično sjednu na kauč, dignu noge preko stola, uzmu pivu, naprave malo meze, i onda počnu komentari: "Al ih je posložio Pape mašala, al ne trče", "Ovaj MeduLJanin igra za 10", "Vidi ti KOLOŠINCA što se buni"..
Kraj utakmice..
"ŽENO IMAL ŠTA JEST!"
U međuvremenu završe na Facebooku, pročitaju koji komentar rođaka iz dijaspore, rasprave o MEDULJANINU, spomenu KOLOŠINČEVO ratoborno protivljenje sudiji, ugledaju da je klix objavio nešto oko sušića i napišu:
"Sajo, ti si naša legenda, volimo te, nema veze zbog večeras, nisu igrači trčali, gdje je ĐEKO što nije potrčo, nisi ti kriv!"
Da,tamo zbilja obitava neki cudan svijet.Ja bih ih ovako ocijenio:navijaci Sarajeva koje za reprezentaciju boli k.ta,oni koji prate od kad je njihov idol i idol njihovih tata postao selektor i jugonostalgicari,oni kojima je bilo krivo i sto smo se plasirali na svjetsko prvenstvo.Uglavnom ljudi od kojih 95% sigurno nikad u zivotu nije otislo na utakmicu reprezentacije niti bi dali svojih 10 KM za to,za vise da ne govorim.
Dakle,ne obaziri se na te,oni su nebitni,oni nisu navijaci reprezentacije uopste.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cartman » 22 jun 2014, 23:43

Bravo Beganovicu. Samo nastavite Sportsport. :bih:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Principatus » 22 jun 2014, 23:44

Nadam se da ce ga igraci bojktovati protiv Irana, da bude potop i da tele ide.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
kokakolas
Postovi: 1514
Pridružen/a: 01 jul 2009, 11:37
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la kokakolas » 22 jun 2014, 23:44

Aferim za clanak o Susicu Sportsport. Izgleda da smo vas ipak navijaci natjerali da se konacno i u nasim medijima pocne otvoreno pricati o problemu naseg retardiranog 'strucnjaka'.

Ali kad je Tinka Binka uveo, e to je bio vrhinac drskosti. Isto onaj mahalski, potez inatlije.
"...i zaista, Sušić je iznenadio. Ne samo Nigerijce, već i cijeli nogometni svijet tako što je u najvažnijoj utakmici u povijesti reprezentacije na travnjak poslao sastav bez lijevog beka..."

Don't raise your voice, improve your argument.

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Konzerva » 22 jun 2014, 23:46

postaviti ovakvu postavi i napraviti propuh na lijevom beku, a drzati jednog Kolasinca (najboljeg mladog beka bundeslige) na klupi je za horor filmova, jednostavno izgubio je kredibilitet sa tim, i to mu nebi nikad oprostio, svasta mogu sazvakati ali to nikako nemogu.
slika

ja jos nemogu da vjerujem da je KOlasinac bio na klupi a znamo da je bolji od svih u zadnjoj liniji pa i od spahica.
bogu plakat, prvi put u povijesti da imamo dobre igrace ali trener nam nije znao ih postaviti kako treba
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
RockyMaivia
Postovi: 656
Pridružen/a: 07 jan 2014, 12:21
Lokacija: Kod RAje...
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la RockyMaivia » 22 jun 2014, 23:46

donniedarko je napisao/la:
A Rocky gdje cemo onda Avdiju utrpati ? Iran je njegova prilika da pusti demona iz sebe :P Salu na stranu, bas sam znatizeljan sta ce sad izvesti. Cirkus bi bio da nam vrati postavu protiv Argentine :rol:
Avdija,ukoliko ga je Safet pratio zna da je gol-igrac i da zna da zabije iz svake pozicije.
Ja bih ga stavio iza Ibisevica.
AVDIJA GAZIJO,NE ZASLUZUJEMO TE :bih: :bih: :bih:
StarMo nije skutorija...

AHa
Postovi: 31
Pridružen/a: 07 maj 2014, 00:34
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la AHa » 22 jun 2014, 23:47

Beganović je i jedini novinar sportsport.ba koji ima muda ovako nešto napisati.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cartman » 22 jun 2014, 23:47

Principatus je napisao/la:Nadam se da ce ga igraci bojktovati protiv Irana, da bude potop i da tele ide.
A ja se nadam da ce stavit Misimovica, Spahica i Dzeku na klupu. Na ovom prvenstvu su nas isto kostali kao ovaj amater. I njih cetvoricu treba da bude stid, ukopali su nas sa svojim pizdarijama i ova trojica sa katastrofalnom igrom .
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.