Safet Sušić - Pape

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la anonymousHD » 13 nov 2014, 14:18

@Virtu4l pljuske redovno dobija, čak i od ovih što tek dođu na forum. Svi vide kolika si neznalica, a ti i dalje pišeš.

SB Nation, celi svet, ne može da veruje šta čovek radi od repke. Cirkus teški smo postali. Šteta što naši novinari nemaju muda, pa da ovakve stvari i oni napišu.

Španija prvak bez napadača? Villa postigo najviše golova na SP. Vaha nije ni gledo SP 2010.

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la terabajt » 13 nov 2014, 14:19

Vjerovatno ga pijanog uhvatili za ovaj intervju. :lol:

ComeOn
Postovi: 80
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:53
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la ComeOn » 13 nov 2014, 14:20

bvb je napisao/la:
ComeOn je napisao/la:Al' vidim ko fol mene on ignorise. :zzz:
lafo odsutan s foruma :lol:
A cuj, mozda je otisao odspavat rundu. Upratio sam ga da uvijek u ovo doba nestane sa foruma. Obori ga umor, sta li vec, od silnog buljenja u ekran. :kafa:

@anonymousHD nisam ja tu od skora care :mrgreen:

Znam itekako ko je i sta je Virtuelni napadac

slika

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la DonCorleone » 13 nov 2014, 14:23

Opasni udarci sa svih strana za nase Virtualce :rol: . Sace on doci, ne moze on ovo dugo trpiti :rol: .
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

damirdamic72
Postovi: 270
Pridružen/a: 26 nov 2013, 10:29
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la damirdamic72 » 13 nov 2014, 14:24

ComeOn je napisao/la:Spanija i mi ko nebo i zemlja. Tino Sven je siguran sam tu negdje u pet deka sa Xavijem, Iniestom, Silvom i tako tim igracima. Ahaaaa
Vrsajevic isto tako, kako da ne.
Medunjanin da ne pricamo.

Jedino momak koji moze rame uz rame sa ovom pomenutom trojicom zna se ko je, Miralem Pjanic. Mozda jos debeli rekreativac Misimovic, ali nema ga tu.
Španija i Barcelona - ekipa koje su dominirale tako jedno vrijeme zato sto su imali najjače veznjake na svijetu koji su kvalitetniji od nasih momaka 90 %

kljucna je rijec jedno vijeme

onda je dosao Bajern i razbio Barcelonu a Španija prva ispala sa ovog Svjetskog prvenstva :)

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: AW: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Effenberg » 13 nov 2014, 14:24

Mig_Mig je napisao/la:
ComeOn je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Jao što im Vaha zabi nož u leđa :rol:
Virtualni, imam pitanje za tebe, ako smijes da mi odgovoris i ako smijes da ne ignorises?

Osim sto si nabio za 6 godina bivstvovanja na forumu preko 25 hiljada postova, jesi li ikada makar macku sutnuo ispred kontejnera kad si bacao smece, ako ga uopste bacas? Da ne pitam da li si loptu ko mali sutnuo, ono kad si imao 2 ili 3 godine. Valjda su ti starci kupovali lopte,a ne kompjuter pored kojeg ti provede evo 6 zadnjih godina.

Nemas ti pojma o sportskoj spremi, pogotovo profesionalnom nogometu. A druga je stvar biti na forumu 6 godina 24/7 tj. 365 dana u 6 godina bukvalno, i misliti da si za to vrijeme nesto i naucio pametujuci na istom i citajuci clanke novinara, gledajuci utakmice i ostalo.
Hahahaha !
Virto potonuo. Nema ga nigdje a dezurni je na forumu haman. I mi pricamo nesto o argumentima i argumentovanoj diskusiji koju navedeni osujete u sekundi svojim nekim oprecnim i nekonstruktivnim konstatacijama tipa ah sta je dan treninga i sl.

Hajde sad jarane pokazi damu i odgovori covjeku.

90% njegovih postova je jednako korisno kao i slike srnecih ledja itd. Znaci nikako! Sve dok nema kompromisnih sugovornika svaki pokusaj diskusije je pokopan pri pokusaju.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la terabajt » 13 nov 2014, 14:26

Vjerovatno prva smjena u školi :lol:

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la calcio » 13 nov 2014, 14:27

ComeOn je napisao/la:
calcio je napisao/la: "Španija je igrala bez klasičnog napadača pa su bili prvaci. Prema tome, to je sve stvar organizacije i plana igre. Ako nema klasičnog centarfora, onda se tu traži taktika u kojoj će od pojedinih igrača tražiti veću odgovornost u napad"

Pljuska od Vahida vec stigla.
Spanija i mi ko nebo i zemlja. Tino Sven je siguran sam tu negdje u pet deka sa Xavijem, Iniestom, Silvom i tako tim igracima. Ahaaaa
Vrsajevic isto tako, kako da ne.
Medunjanin da ne pricamo.

Jedino momak koji moze rame uz rame sa ovom pomenutom trojicom zna se ko je, Miralem Pjanic. Mozda jos debeli rekreativac Misimovic, ali nema ga tu.
Nemoj to meni govoriti, reci to Vahi. Siguran sam da ce uvaziti tvoje strucne argumente. Pogotovo ovaj "Ahaaa".
Zato su centarfori koje ste predlagali da Susic pozove umjesto Dzeke i Ibisevica sama krema fudbala.

Avatar
ady91
Postovi: 61
Pridružen/a: 07 feb 2011, 02:01
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la ady91 » 13 nov 2014, 14:29

Kako je Vaha i mogao gledati prventsvo 2010 kad je par mjeseci prije pocetka dobio nogu od slonova. Doduse malo nesretno, sta se moze. Odsteta je legla na racun!

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zadnja izmjena: ady91, dana/u 13 nov 2014, 14:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
revan
Postovi: 1215
Pridružen/a: 13 jun 2009, 22:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la revan » 13 nov 2014, 14:30

Čitam ovaj članak o izraelskom selektoru, čovjeku rezervni golman bolestan, napušta pripreme, a on istog momenta zove novo ime i to radi za rezervnog golmana. Ko da gledam, kod nas bi priča pukla kako imamo još dva golmana i nema potrebe da zove nekog novog. Da ne spominjemo kako Gutmann ima čak šest napadača na raspolaganju nakon što mu se jedan povrijedio.

Izraelski selektor će Safeta taktički pojesti kao i slovački, nigerijski, kiparski... Uzdam se u kvalitetu naših igrača jedino.
Hope is the first step on the road to disappointment - Ordo Malleus

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la calcio » 13 nov 2014, 14:31

anonymousHD je napisao/la: Španija prvak bez napadača? Villa postigo najviše golova na SP. Vaha nije ni gledo SP 2010.
Nisi ni ti gledao Euro 2012 izgleda.

ComeOn
Postovi: 80
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:53
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la ComeOn » 13 nov 2014, 14:31

calcio je napisao/la:
ComeOn je napisao/la:
calcio je napisao/la: "Španija je igrala bez klasičnog napadača pa su bili prvaci. Prema tome, to je sve stvar organizacije i plana igre. Ako nema klasičnog centarfora, onda se tu traži taktika u kojoj će od pojedinih igrača tražiti veću odgovornost u napad"

Pljuska od Vahida vec stigla.
Spanija i mi ko nebo i zemlja. Tino Sven je siguran sam tu negdje u pet deka sa Xavijem, Iniestom, Silvom i tako tim igracima. Ahaaaa
Vrsajevic isto tako, kako da ne.
Medunjanin da ne pricamo.

Jedino momak koji moze rame uz rame sa ovom pomenutom trojicom zna se ko je, Miralem Pjanic. Mozda jos debeli rekreativac Misimovic, ali nema ga tu.
Nemoj to meni govoriti, reci to Vahi. Siguran sam da ce uvaziti tvoje strucne argumente. Pogotovo ovaj "Ahaaa".
Zato su centarfori koje ste predlagali da Susic pozove umjesto Dzeke i Ibisevica sama krema fudbala.
A ti ga mozes pitati da ti kaze na koje to napadace misli kad kaze : "Mislim da imamo kvalitetnih napadača da se može stvoriti jedna dobra i kvalitetna ekipa za utakmicu protiv Izraela."

Pitaj koga to on smatra dovoljno kvalitetnim da bi ga pozvao?

:kafa:

PS: covjek je isaretom rekao svoje, ko je pametan shvatit ce. Nece da pljuje po Safetu, normalna stvar. To ne radi niko ko zeli na klupu neke selekcije sutra, a pogotovo te koja mu se mozda i nudi.
Zadnja izmjena: ComeOn, dana/u 13 nov 2014, 14:35, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
bluesaa
Postovi: 385
Pridružen/a: 17 mar 2013, 19:38
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bluesaa » 13 nov 2014, 14:32

bolje ikakav napadac nego nikakav :D
Ljubavi što te rodi, klasa radnička!

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la calcio » 13 nov 2014, 14:34

ComeOn je napisao/la:
calcio je napisao/la:
Nemoj to meni govoriti, reci to Vahi. Siguran sam da ce uvaziti tvoje strucne argumente. Pogotovo ovaj "Ahaaa".
Zato su centarfori koje ste predlagali da Susic pozove umjesto Dzeke i Ibisevica sama krema fudbala.
A ti ga mozes pitati da ti kaze na koje to napadace misli kad kaze : "Mislim da imamo kvalitetnih napadača da se može stvoriti jedna dobra i kvalitetna ekipa za utakmicu protiv Izraela."

Pitaj koga to on smatra dovoljno kvalitetnim da bi ga pozvao?

:kafa:

Nije rekao da bi pozvao napadaca nego misli da imamo takvih vec u ekipi.
Nisu samo klasicni centarfori napadaci. Imamo nekoliko krilnih napadaca, imamo nekoliko igraca koji mogu igrati povucene napadace.
Koji ti je stari nick na forumu?

Avatar
stokton
Postovi: 939
Pridružen/a: 08 sep 2010, 01:22
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la stokton » 13 nov 2014, 14:35

S vremena na vrijeme moram ovim teloljupcima napisat tabelu jer su uzeli daha, priču okreću u teletovu korist, pa da ponovim :zzz:

1. Wales
2. Israel
3. Belgium
4. Ribari
5. BiH
6. Konobari

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la skyisthelimit » 13 nov 2014, 14:35

calcio je napisao/la:
Zato su centarfori koje ste predlagali da Susic pozove umjesto Dzeke i Ibisevica sama krema fudbala.

Jeste, svaka reprezentacija ima 3-4 vrhunskih napadaca pa u skladu s tim sve zovu. Oni koji nemaju toliko vrhunskih napadaca pozovu samo jednog kojeg imaju tipa Poljska Levandovskog. Ostali tek kad postanu Lewa mogu dobiti poziv.
15.10 - 15.06 ...

Avatar
MoR
Postovi: 3515
Pridružen/a: 23 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la MoR » 13 nov 2014, 14:36

calcio je napisao/la:
anonymousHD je napisao/la: Španija prvak bez napadača? Villa postigo najviše golova na SP. Vaha nije ni gledo SP 2010.
Nisi ni ti gledao Euro 2012 izgleda.
Ti se stvarno, ali stvarno blamiraš svojim postovima.

Torres je bio zlatna kopačka tog prvenstva. :facepalm:

ComeOn
Postovi: 80
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:53
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la ComeOn » 13 nov 2014, 14:37

calcio je napisao/la:
ComeOn je napisao/la:

Nije rekao da bi pozvao napadaca nego misli da imamo takvih vec u ekipi.
Nisu samo klasicni centarfori napadaci. Imamo nekoliko krilnih napadaca, imamo nekoliko igraca koji mogu igrati povucene napadace.
Koji ti je stari nick na forumu?
Zini da ti kazem. :lol:

Avatar
bluesaa
Postovi: 385
Pridružen/a: 17 mar 2013, 19:38
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bluesaa » 13 nov 2014, 14:38

Napadač Izraela Tomer Hemed, fudbaler španske Almerije, oporavio se od virusa, te je odradio jutrošnji trening.

Za razliku od našeg selektora koji je nakon povreda Džeke, Vršajevića i Sušića ostao na svega 18 fudbalera, te naknadno pozvao samo Kvržića, izraelski selektor je nakon povrede jednog od svoja tri golmana reagovao odmah, te uputio poziv čuvaru mreže Beitara, dok za povrijeđenog Hemeda nije upućivao naknadni poziv nikome obzirom da u sastavu ima na raspolaganju još šest napadača.
i mene obraz vise boli :oops:
Ljubavi što te rodi, klasa radnička!

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la DragonGirl » 13 nov 2014, 14:39

Da ne bih sad odgovarala pojedinačno svima, znam da je mnogo argumenata izrečeno ranije, i moje mišljenje o onome što on radi je itekako negativno, to se vidi, ali ono što vam hoću reći jeste da nećete postići ništa nazivajući ga ovakvim ili onakvim, jer će on i dalje raditi ono što radi, briga njega šta mi ovdje piskaramo, on fura svoj film, nažalost, a time ćete samo dati povoda ovima što ga konstatno brane da se kače za to i predstave svoje mišljenje kao jedino ispravno i tako ukrug. I ja lično sam frustrirana mnogo čime što radi, mnogo puta sam bila iznervirana do krajnjih granica, baš kao i vi, ali jednostavno se nekako ne bih osjećala uredu kada bih napisala da je tele itd, radije ću uzeti vreću i udarati u nju da ispucam bijes. :D Šta ja znam, ovo je neko moje viđenje, ali opet svako ima svoje, u to ne ulazim. ;)

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.