Safet Sušić - Pape

analiticar_
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la analiticar_ » 18 avg 2010, 14:36

@velez:

i sta je bilo kada si se probudio?
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

ĆeMa
Kontakt:

Post Postao/la ĆeMa » 18 avg 2010, 15:00

@velez je li nam ti suces ili si stvarno razgovarao s njim :D :?:
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

velez_mostar
Kontakt:

Post Postao/la velez_mostar » 18 avg 2010, 15:09

analiticar_ je napisao/la:@velez:

i sta je bilo kada si se probudio?

Ne znam, mislim da sam napravio sebi ness, uzeo novine, procitao..ne mogu se sjetiti tacno..

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 18 avg 2010, 16:49

Vratija se Šime...
👏 A kako pravilnije oprati ruke nego uz dobru pjesmu?
🎶 Otpjevaj strofu i operi ruke
❗️ Za one pažljivije preporuka je da krenu od prve strofe naše himne.

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 18 avg 2010, 16:55

Virtu4l je napisao/la:Vratija se Šime...

Jest,al se barba Brko utusio.Kazu zaboravija plivat.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 18 avg 2010, 17:44

Nek' si ti meni živ i zdrav, da više ne brinem 8-)
👏 A kako pravilnije oprati ruke nego uz dobru pjesmu?
🎶 Otpjevaj strofu i operi ruke
❗️ Za one pažljivije preporuka je da krenu od prve strofe naše himne.

cole-ch
Kontakt:

Post Postao/la cole-ch » 19 avg 2010, 13:39

cole-ch je napisao/la:Safete, ako citas (a znam da citas), nazovi V.Petkovica informisi se o Lulicu iz prve ruke.
I stupi vec danas u kontakt i sa Senadom, da mali dobije volju i da u revansu zavuce jos jedan.

Ovu je informaciju za SportSport.ba prije nekoliko trenutaka potvrdio i selektor fudbalske A reprezentacije BiH Safet Sušić.

"Razgovarao sam sa Lulićevim trenerom i on će dobiti poziv. Kako sam već rekao, protiv Tottenhama me oduševio i uvjerio da se radi o dovoljno dobrom igraču za reprezentaciju", kazao je Sušić.

Dobar Safet!

Za_raju
Kontakt:

Post Postao/la Za_raju » 19 avg 2010, 13:43

cole-ch je napisao/la:
cole-ch je napisao/la:Safete, ako citas (a znam da citas), nazovi V.Petkovica informisi se o Lulicu iz prve ruke.
I stupi vec danas u kontakt i sa Senadom, da mali dobije volju i da u revansu zavuce jos jedan.

Ovu je informaciju za SportSport.ba prije nekoliko trenutaka potvrdio i selektor fudbalske A reprezentacije BiH Safet Sušić.

"Razgovarao sam sa Lulićevim trenerom i on će dobiti poziv. Kako sam već rekao, protiv Tottenhama me oduševio i uvjerio da se radi o dovoljno dobrom igraču za reprezentaciju", kazao je Sušić.

Dobar Safet!

Jos samo kad bi u repku pozvao Ljevakovica,Mahmutovica,Sudica i Bunozu a nogirao Muratovica,Pandzu,Mravca nebi mu nista zamjerio...
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By [email protected]
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

cole-ch
Kontakt:

Post Postao/la cole-ch » 19 avg 2010, 13:54

@Za raju

Dobar je taj kvartet, ali i Ljajica, Seferovica i Sulejmanija (cujes, Safete) i bilo bi potaman.

Ljajic (Fiorentina) i Sulejmani (Ajax) su igrali vec za mladu repr. Srbije, ali ja mislim na bazi "otimanja" da se mogu dobiti.
Da ne nabrajam ko je sve iz BiH do sada igrao i igra za Srbiju, Hrvatsku i Sloveniju, pa zasto da i Ljajic i Sulejmani ne zaigraju za BiH.

Eeeh, sto bi tada Bosna jaka bila (narednih min. 10 god.), ko BETON!

Safete, reaguj!!!

Monolog
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Monolog » 19 avg 2010, 13:59

@Cole-ch,

Sulejmani je odigrao i 6 susreta za A tim Srbije. Uostalom, ništa ga ne veže za našu zemlju(ako se ne varam, ali ispravite me). Rođen je u Beogradu, igrao u Holandiji...Svakako nema kvalitet da zaigra(barem trenutno)za našu reprezentaciju. Neki dan sam ga gledao kada je igrala U-21 reprezentacija Srbije i momak se nije vidio. Jednostavno, time bi se(ukoliko se Safet odluči za ovaj potez) narušila ionako nikakva atmosfera u našem taboru.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

kimbo
Kontakt:

Post Postao/la kimbo » 19 avg 2010, 14:04

Zvanje Lule super potez i to odma ga u prvih 11 ....
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

chichak
Kontakt:

Post Postao/la chichak » 19 avg 2010, 14:04

Ma samo mi oni još fale u reprezentaciji,kakvi Ljaljici i Sulejmaniji,sta vam pada na pamet :twisted:
...nisu mogli da te ugase!!!

brazzo
Kontakt:

Post Postao/la brazzo » 19 avg 2010, 14:16

Da li će se među pozvanima naći i Sejad Salihović, koji nema pravo nastupa u prve četiri utakmice?

"Da, Sejo će dobiti poziv iako ne može igrati. On je jako važan član naše reprezentacije i želim ga imati uz ekipu tokom kvalifikacija.Naravno,prvo moramo vidjeti da li će mu Hoffenheim praviti probleme prilikom dolaska".

Koliko igrača planirate ukupno pozvati za Luksemburg i Francusku?

"To mi je prilična dilema. Razmišljam oko 21-22 igrača, ali bih najsretniji bio kada bi taj broj iznosio 18. Naime, ja ne želim slati igrače na tribine, to je jako loše za motivaciju. Više volim 18 motivisanih igrača, nego 22 od kojih će nekoliko sjediti na tribinama".

ovo je najjače neće da šalje igrače na tribine ali će ga ipak uvrstit' iako čovjek ne može igrati a i sam bi vjerovatno došao da bodri repku ccc Sale dragi.Ajde ako ništa gledaće večeras sturm pa možda sazna i za Harisa Bukvu
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Devil
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Devil » 19 avg 2010, 14:17

Monolog je napisao/la:@Cole-ch,

Sulejmani je odigrao i 6 susreta za A tim Srbije. Uostalom, ništa ga ne veže za našu zemlju(ako se ne varam, ali ispravite me). Rođen je u Beogradu, igrao u Holandiji...Svakako nema kvalitet da zaigra(barem trenutno)za našu reprezentaciju. Neki dan sam ga gledao kada je igrala U-21 reprezentacija Srbije i momak se nije vidio. Jednostavno, time bi se(ukoliko se Safet odluči za ovaj potez) narušila ionako nikakva atmosfera u našem taboru.

Da Sulejmani nema nikakve veze sa BIH,mozda neka dalja kolena,on je pola Srbin pola Goranin i kao takav blizi je Albaniji nego BIH,mada vec je igrao za A tim Srbije nekoliko puta tako da je on kaparisan.

Sto se tice Ljajica zar stvarno mislite da bi pristao da igra za BIH? :lol: :lol:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Adinjo
Kontakt:

Post Postao/la Adinjo » 19 avg 2010, 14:27

Sto si toliko siguran da ne bi pristao? :?
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Devil
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Devil » 19 avg 2010, 14:43

Adinjo je napisao/la:Sto si toliko siguran da ne bi pristao? :?

Zato sto bi ga sigurno Rasim nagovorio da igra za Srbiju,eto zasto. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Frutek
Kontakt:

Post Postao/la Frutek » 19 avg 2010, 14:47

Koji je on idiot cuj draže mu zvat 18 pa konju jedan šta ako se neko na treningu povrijedi :? :lol: i valjda će Zvat Bukvu, Ljevakovića, Mahmutovića, Cocalića jeb´li ga Rahimić i Muratović (valjda su još uvijek povrijeđeni molim se :lol: :lol: :lol: :lol: )
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

ĆeMa
Kontakt:

Post Postao/la ĆeMa » 19 avg 2010, 14:53

Frutek je napisao/la:Koji je on idiot cuj draže mu zvat 18 pa konju jedan šta ako se neko na treningu povrijedi :? :lol: i valjda će Zvat Bukvu, Ljevakovića, Mahmutovića, Cocalića jeb´li ga Rahimić i Muratović (valjda su još uvijek povrijeđeni molim se :lol: :lol: :lol: :lol: )

ma haj sve to, ali zvat salihovica, a ovaj nece igrati 4 tekme :lol: :roll: veceras je prilika bukvi da se pokaze jer ce ga takticar gledati.
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

cole-ch
Kontakt:

Post Postao/la cole-ch » 19 avg 2010, 15:15

Monolog je napisao/la:@Cole-ch,

Nisam znao da je igrao za A tim. On je momentalno van forme (nesuglasica sa trenerom M.Jol), i to traje od kako je tim preuzeo Jol. Sto je za U 21odigrao lose, to je samo sto mu prakse (igranja) nedostaje, inace je neosporan talenat. Ja mislim da je kod njega problem mladost. On se malo vinuo u visine kada ga je Ajax (njegovom voljom) "kupio" od (malog) partizana.
Da, rodjen je u Bg-u, ali i npr: Stanic je u Sarajevu rodjen pa je igrao za Hr. A koliko je stanica prodefilovalo i koliko ce jos prodefilovati kroz repke SRB-HR-SLO...
Malom Sulejmaniju tetka udata u BiH (Kacuni-Busovaca). :)

Atmosfera u taboru je losa jer nedostaju rest krvnih zrnaca da ojacaju multietnicnu krvnu sliku BH repke. Da bi se sprecio odliv ka istoku i zapadu, mora neko od selektora presaviti tabak i uputiti slicne pozive ljudima koji i nemaju bas puno slicnosti sa BiH, ali je bitno eto da im makar "tetka" bude nastanjena u BiH.

Eto i da nezaigraju gore nabrojani, psiholoski efekat bi u buducnosti bio jako velik za BH fudbal.

cole-ch
Kontakt:

Post Postao/la cole-ch » 19 avg 2010, 15:25

Devil je napisao/la: Da Sulejmani nema nikakve veze sa BIH,mozda neka dalja kolena,on je pola Srbin pola Goranin i kao takav blizi je Albaniji nego BIH,mada vec je igrao za A tim Srbije nekoliko puta tako da je on kaparisan.

Sto se tice Ljajica zar stvarno mislite da bi pristao da igra za BIH? :lol: :lol:

A kakve veze ima Savo sa Srbijom, i jos X desetina sava u sve i jednom sportu? Ne racunaj religijske osnove i to da mu teca kao stolar u Besko Vlasotince radi.

Da ne nabrajam slucaj sa HR i SLO.

Po strani sto je igrao (nisam znao) za A tim Srbije, ali i on kao i save ima isto pravo da "zaigra" za BiH.

Pa, da kako je Kosovo tamo gde i je, i da znas da dobre sanse ima i za ALB da zaigra. :D
Da je mesanac od tebe cujem, mozda ga kusturica efekat trese?! Gde si izbunario te podatke?

Safete, javi se i reaguj!!!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.