Safet Sušić - Pape

ZOI84
Postovi: 1340
Pridružen/a: 09 dec 2010, 13:08
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la ZOI84 » 10 sep 2011, 14:06

hege je napisao/la:cinjenica je da smo imali vise srece nego pameti protiv 9 bjelorusa,jedva ga je miske zavuko u 88.
Nismo samo tim Misketovim golom tu gdje jesmo, znaš igrali smo i druge utakmice i pobijedivali, a ne travu pasli

hege
Postovi: 104
Pridružen/a: 07 sep 2011, 21:57
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la hege » 10 sep 2011, 14:07

VanBasten je napisao/la:
hege je napisao/la:cinjenica je da smo imali vise srece nego pameti protiv 9 bjelorusa,jedva ga je miske zavuko u 88.
Činjenica je i da smo jedina ekipa koja je pobjedila Bjelorusiju dva puta u ovom ciklusu. U posljednja dva ciklusa to je još samo pošlo za rukom Engleskoj i Hrvatskoj. Hrvati su također uz dosta muke dobili kući, gledao sam tekmu, i vrlo lahko je moglo biti i 0:1, kao što ej bilo 1:0.
ali smo i jedina ekipa koju je rumunija razmontirala,a prosipali smo bodove i u tirani,jedina smo ekipa koja nije uputila niti jedan udarac na utakmici (francuska)

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Pasodzigera » 10 sep 2011, 14:07

safira je napisao/la:
Rizah je napisao/la:Da mi ne bi duljili i ova rasprava išla u nedogled, mi ćemo sa Papetom na EP i na SP a vi pratite Ćiru i reprezentaciju Kine i njihove kvalifikacije.
Sa igrom u Zenici protiv Bjelorusa kojima smo jedva dali gol, mozemo otici u Tursku na ljetovanje. Papke ce nas odvesti on ima dole veze.
To reci Francuzima,a ne nama!
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

safira
Postovi: 187
Pridružen/a: 13 jul 2008, 12:56
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la safira » 10 sep 2011, 14:08

VanBasten je napisao/la:
hege je napisao/la:cinjenica je da smo imali vise srece nego pameti protiv 9 bjelorusa,jedva ga je miske zavuko u 88.
Činjenica je i da smo jedina ekipa koja je pobjedila Bjelorusiju dva puta u ovom ciklusu. U posljednja dva ciklusa to je još samo pošlo za rukom Engleskoj i Hrvatskoj. Hrvati su također uz dosta muke dobili kući, gledao sam tekmu, i vrlo lahko je moglo biti i 0:1, kao što ej bilo 1:0.
Jbt mozgava. Uz kakvu si igru dobio te dvije utakmice. To hoces da kazes da smo imali igrali i da smo bili na noviou ekipe koja zasluzuje neke mjesto u evropi. U Bjelorusiji dobijemo poklon penal, a u Zenice s jednim vise igracem ne moze da pridemo golu, a kamoli da damo gol, pa opet da nismo imali srece za 2 crveni, nikad gola ne bi dali. Poklopite se ba po glavi i budite zadovoljni sto smo ove kvalifikacije imali srce, a nemoj te lupati gluposti i pricati kako smo nesto, a SVI ZNAMO DOBRO DA SMO U ZENICI JEDVA POBIJEDILI.

Avatar
Plivadon
Postovi: 830
Pridružen/a: 07 jul 2011, 17:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Plivadon » 10 sep 2011, 14:10

safira je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:
hege je napisao/la:cinjenica je da smo imali vise srece nego pameti protiv 9 bjelorusa,jedva ga je miske zavuko u 88.
Činjenica je i da smo jedina ekipa koja je pobjedila Bjelorusiju dva puta u ovom ciklusu. U posljednja dva ciklusa to je još samo pošlo za rukom Engleskoj i Hrvatskoj. Hrvati su također uz dosta muke dobili kući, gledao sam tekmu, i vrlo lahko je moglo biti i 0:1, kao što ej bilo 1:0.
Jbt mozgava. Uz kakvu si igru dobio te dvije utakmice. To hoces da kazes da smo imali igrali i da smo bili na noviou ekipe koja zasluzuje neke mjesto u evropi. U Bjelorusiji dobijemo poklon penal, a u Zenice s jednim vise igracem ne moze da pridemo golu, a kamoli da damo gol, pa opet da nismo imali srece za 2 crveni, nikad gola ne bi dali. Poklopite se ba po glavi i budite zadovoljni sto smo ove kvalifikacije imali srce, a nemoj te lupati gluposti i pricati kako smo nesto, a SVI ZNAMO DOBRO DA SMO U ZENICI JEDVA POBIJEDILI.
a da ti malo prilegneš? fino je odmorit mozak :mrgreen:

safira
Postovi: 187
Pridružen/a: 13 jul 2008, 12:56
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la safira » 10 sep 2011, 14:13

:lol:
Plivadon je napisao/la:
safira je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:cinjenica je da smo imali vise srece nego pameti protiv 9 bjelorusa,jedva ga je miske zavuko u 88.
Činjenica je i da smo jedina ekipa koja je pobjedila Bjelorusiju dva puta u ovom ciklusu. U posljednja dva ciklusa to je još samo pošlo za rukom Engleskoj i Hrvatskoj. Hrvati su također uz dosta muke dobili kući, gledao sam tekmu, i vrlo lahko je moglo biti i 0:1, kao što ej bilo 1:0.
Jbt mozgava. Uz kakvu si igru dobio te dvije utakmice. To hoces da kazes da smo imali igrali i da smo bili na noviou ekipe koja zasluzuje neke mjesto u evropi. U Bjelorusiji dobijemo poklon penal, a u Zenice s jednim vise igracem ne moze da pridemo golu, a kamoli da damo gol, pa opet da nismo imali srece za 2 crveni, nikad gola ne bi dali. Poklopite se ba po glavi i budite zadovoljni sto smo ove kvalifikacije imali srce, a nemoj te lupati gluposti i pricati kako smo nesto, a SVI ZNAMO DOBRO DA SMO U ZENICI JEDVA POBIJEDILI.
a da ti malo prilegneš? fino je odmorit mozak :mrgreen:[/quote]

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la nihco » 10 sep 2011, 14:13

Pasodzigera je napisao/la: pa ako govorimo o taktici i formacije jeste kiks.necemo papeta,valjda ,velicati za pobjedu protiv 9 bjelorusa i sudije na nasoj strani.
Velicao ti ne velicao,sa Papetom uzesmo 6 bodova od ekipe,koja je Francuzima yebala mamu.
Sudija na nasoj strani? Ovo neka sala?[/quote]
ne igra to veliku ulogu ko je koga kada pobijedio, gubili su i veci timovi od manjih, postoji niz faktora koji utice na rezultat.......ja govorim o onome sto sam vidio na terenu u datom odnosu snaga,a to ne ide u korist papetu.
ja ne mrzim papeta ,ne rusim ga i ne bih dodatno argumentovao njegove dosadasnje "uspjehe",ali kritika je utemeljena,jednostavno.
Sent from my Commodore 64

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la VanBasten » 10 sep 2011, 14:15

hege je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:
hege je napisao/la:cinjenica je da smo imali vise srece nego pameti protiv 9 bjelorusa,jedva ga je miske zavuko u 88.
Činjenica je i da smo jedina ekipa koja je pobjedila Bjelorusiju dva puta u ovom ciklusu. U posljednja dva ciklusa to je još samo pošlo za rukom Engleskoj i Hrvatskoj. Hrvati su također uz dosta muke dobili kući, gledao sam tekmu, i vrlo lahko je moglo biti i 0:1, kao što ej bilo 1:0.
ali smo i jedina ekipa koju je rumunija razmontirala,a prosipali smo bodove i u tirani,jedina smo ekipa koja nije uputila niti jedan udarac na utakmici (francuska)
Da, i?
Jesmol ostvarili zacrtani cilj? Jesmo! Jesmol nadmašili očekivanja ostankom u igri za prvo mjesto? jesmo.
A tom tvojom logikom možemo do sutra, mi smo pobjedili Bjelorusiju, Francuzi nisu. Nas Albanci nisu ni u jednom trenutku nabili u 16m duže od minute, Francuze jesu gotovo cjelo poluvrijeme. No kakve koristi, kad su Francuzi ipak pobjedili.
DakleM, rezultat, bodovi je ono što se sabira i na šta se svodi cjela igranka, ne broj kornera, broj ofsajda, posjed lopte, ljepota igre...samo bodovi. A bodovni saldo jasno ukazuje da, uz pobjedu koja ne bi trebala doći upitanje, naš cilj je ostvaren, čak imamo priliku i da ga "prebacimo".
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la VanBasten » 10 sep 2011, 14:18

safira je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:
hege je napisao/la:cinjenica je da smo imali vise srece nego pameti protiv 9 bjelorusa,jedva ga je miske zavuko u 88.
Činjenica je i da smo jedina ekipa koja je pobjedila Bjelorusiju dva puta u ovom ciklusu. U posljednja dva ciklusa to je još samo pošlo za rukom Engleskoj i Hrvatskoj. Hrvati su također uz dosta muke dobili kući, gledao sam tekmu, i vrlo lahko je moglo biti i 0:1, kao što ej bilo 1:0.
Jbt mozgava. Uz kakvu si igru dobio te dvije utakmice. To hoces da kazes da smo imali igrali i da smo bili na noviou ekipe koja zasluzuje neke mjesto u evropi. U Bjelorusiji dobijemo poklon penal, a u Zenice s jednim vise igracem ne moze da pridemo golu, a kamoli da damo gol, pa opet da nismo imali srece za 2 crveni, nikad gola ne bi dali. Poklopite se ba po glavi i budite zadovoljni sto smo ove kvalifikacije imali srce, a nemoj te lupati gluposti i pricati kako smo nesto, a SVI ZNAMO DOBRO DA SMO U ZENICI JEDVA POBIJEDILI.
Kad mi uplatiš kauciju od 100KM, možda se i natjeram da pročitam i ozbiljno odgovorim na tvoj post.
dakleM, produži dalje..
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

safira
Postovi: 187
Pridružen/a: 13 jul 2008, 12:56
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la safira » 10 sep 2011, 14:20

nihco je napisao/la:
Pasodzigera je napisao/la: pa ako govorimo o taktici i formacije jeste kiks.necemo papeta,valjda ,velicati za pobjedu protiv 9 bjelorusa i sudije na nasoj strani.
Velicao ti ne velicao,sa Papetom uzesmo 6 bodova od ekipe,koja je Francuzima yebala mamu.
Sudija na nasoj strani? Ovo neka sala?
ne igra to veliku ulogu ko je koga kada pobijedio, gubili su i veci timovi od manjih, postoji niz faktora koji utice na rezultat.......ja govorim o onome sto sam vidio na terenu u datom odnosu snaga,a to ne ide u korist papetu.
ja ne mrzim papeta ,ne rusim ga i ne bih dodatno argumentovao njegove dosadasnje "uspjehe",ali kritika je utemeljena,jednostavno.[/quote]

Sta si ti vidio na terenu u Zenicu protiv Bjelorusa je bilo dobro ???? Haj molim te prosvlijeti nas ??? Mi smo coravi znaci???

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Principatus » 10 sep 2011, 14:20

nihco je napisao/la:ja govorim o onome sto sam vidio na terenu u datom odnosu snaga,a to ne ide u korist papetu.
ja ne mrzim papeta ,ne rusim ga i ne bih dodatno argumentovao njegove dosadasnje "uspjehe",ali kritika je utemeljena,jednostavno.
?

A koje su to pogreske bile u taktici i postavki protiv Bijelorusije? Posto si to naveo.
Kazes da je kritika utemeljena. Na cemu?

Sa obzirom da nam falili Spahic, Ibisevic, Pjanic, da se Salihovic odmah povrijedio. Da je Pandza riskirao crveni. Gdje su tacno te takticke greske napravljene, ko nije smio na kojoj poziciji igrati i zasto, koje rokade nisu smijele biti uradjene. I to sa obrazlozenjem. A nece ti biti tesko jer to zvuci kao da ih ima mnogo.

A ne ono: Ma ono nije valjala taktika. Zasto, jer nije bilo lijepo gledati?
Jer smo samo zabili jedan gol kasno? Zato nije valjala taktika koja je porazila Bijeloruse dva puta? 11 kornera naspram 3, 5 suteva na gol, oni 1. Fudbal nije nesto, sto kao selektor isprogramiras i onda se to tacno tako odvije na travnjaku.

Mogu svima samo preporuciti, da uvjek odgledaju tekme reprezentacije jos jedanput, u miru i bez stresa. Kazem Ibricicu je gol ponisten, i to kratko odmah poslije sto je Dzeki igrac na liniji spasio gol. Prije toga Dzeko zaustavljen u veoma dobroj situaciji, zbog offsida kojeg nije bilo. A sudije nam kao pomogle. Ponovo gol nismo primili, dvaput ih zaredom porazili. Pozadi cvrsti, a naprijed dovoljni ih stisli da su kupili zute tek tako. Imali smo vise sansi nego sto mnogi misle.


@van Basten
Da upotrijebim tvoje rijeci: Don´t feed the troll.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Scof1eld » 10 sep 2011, 14:21

safira je napisao/la: Sta si ti vidio na terenu u Zenicu protiv Bjelorusa je bilo dobro ???? Haj molim te prosvlijeti nas ??? Mi smo coravi znaci???
3 boda i pobjedu ! ;) sta si ti vidio u bjelorusiji da je bilo lose ?
ser del barça es el millor que hi ha !

safira
Postovi: 187
Pridružen/a: 13 jul 2008, 12:56
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la safira » 10 sep 2011, 14:24

Scof1eld je napisao/la:
safira je napisao/la: Sta si ti vidio na terenu u Zenicu protiv Bjelorusa je bilo dobro ???? Haj molim te prosvlijeti nas ??? Mi smo coravi znaci???
3 boda i pobjedu ! ;) sta si ti vidio u bjelorusiji da je bilo lose ?
Pitam sta si vidio, kakvu igru ??? Kad tako dizes trenera, objasni mi sta si to ti vidio tako dobro ? Osim bodova?
Vidio sam da su Bjelorusi bili jako losi, i da mi nismo bili dobri, koliko su oni bili katastrofalni.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Scof1eld » 10 sep 2011, 14:25

safira je napisao/la:
Scof1eld je napisao/la:
safira je napisao/la: Sta si ti vidio na terenu u Zenicu protiv Bjelorusa je bilo dobro ???? Haj molim te prosvlijeti nas ??? Mi smo coravi znaci???
3 boda i pobjedu ! ;) sta si ti vidio u bjelorusiji da je bilo lose ?
Pitam sta si vidio, kakvu igru ??? Kad tako dizes trenera, objasni mi sta si to ti vidio tako dobro ? Osim bodova?
Vidio sam da su Bjelorusi bili jako losi, i da mi nismo bili dobri, koliko su oni bili katastrofalni.
mislim na Minsk sta si vidio lose u nasoj igri ?

p.s. odkud ti uopste pravo reci osim pobjede sta si vidio da je dobro.. pa jesmo li mi to preko noci postali barca, real, spanija, brazil da uz pobjedu moramo igrat i lijepo za oko :?
ser del barça es el millor que hi ha !

safira
Postovi: 187
Pridružen/a: 13 jul 2008, 12:56
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la safira » 10 sep 2011, 14:30

safira je napisao/la:
Scof1eld je napisao/la:
safira je napisao/la: Sta si ti vidio na terenu u Zenicu protiv Bjelorusa je bilo dobro ???? Haj molim te prosvlijeti nas ??? Mi smo coravi znaci???
3 boda i pobjedu ! ;) sta si ti vidio u bjelorusiji da je bilo lose ?
Pitam sta si vidio, kakvu igru ??? Kad tako dizes trenera, objasni mi sta si to ti vidio tako dobro ? Osim bodova?
Vidio sam da su Bjelorusi bili jako losi, i da mi nismo bili dobri, koliko su oni bili katastrofalni.
mislim na Minsk sta si vidio lose u nasoj igri ?[/quote]

Pa kazem ti, nismo mi bili tako dobri, koliko Bjelorusija bila losa. Poklopile su nam se neke stvari, koje proslih godina nisu, a to je penali, pa crveni kartoni. Sve je to sastavni dio igre i to je ok naravno, i trebamo nekad imati srece. Ali dizati nesto reprezentaciju kako igramo odlicno, i kako imamo velikog stratega je smijesno.
Nigdje veze prica.

hege
Postovi: 104
Pridružen/a: 07 sep 2011, 21:57
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la hege » 10 sep 2011, 14:33

vi ozbiljno racunate na pobjedu u francuskoj sa onom igrom protiv bjelorusije???bit ce dobro ako nas ne isprase sa 5 komada

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la nihco » 10 sep 2011, 14:34

Principatus je napisao/la: A koje su to pogreske bile u taktici i postavki protiv Bijelorusije? Posto si to naveo.
Kazes da je kritika utemeljena. Na cemu?
pogreske su,kao i na svim dosadasnjim losim utakmicama ,guranje u igru stilica i ibricica koji, uz medunjanina,misimovica,pa i pjanica, cine vezni red koji ce nadigrati svaka ekipa jaca od luksemburga.
salihovic out - stilic in, prva greska, borca i trkaca si zamijenio balerinom. mogao je ubaciti besica ili mravca,nekoga ko ce biti od koristi.
pandza out - misimovic in, ostavio je vezni red na plecima zahirovicu,dok su ostali folirali presing i duele.ne zato sto nisu htjeli,nego zato sto ne znaju.
tvrdim,da su bjelorusi bili kompletni u drugom poluvremenu,remi bi nam bio bingo.
Sent from my Commodore 64

Avatar
NK/RK Krivaja
Postovi: 845
Pridružen/a: 24 apr 2011, 19:38
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la NK/RK Krivaja » 10 sep 2011, 14:35

safira je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:
hege je napisao/la:cinjenica je da smo imali vise srece nego pameti protiv 9 bjelorusa,jedva ga je miske zavuko u 88.
Činjenica je i da smo jedina ekipa koja je pobjedila Bjelorusiju dva puta u ovom ciklusu. U posljednja dva ciklusa to je još samo pošlo za rukom Engleskoj i Hrvatskoj. Hrvati su također uz dosta muke dobili kući, gledao sam tekmu, i vrlo lahko je moglo biti i 0:1, kao što ej bilo 1:0.
Jbt mozgava. Uz kakvu si igru dobio te dvije utakmice. To hoces da kazes da smo imali igrali i da smo bili na noviou ekipe koja zasluzuje neke mjesto u evropi. U Bjelorusiji dobijemo poklon penal, a u Zenice s jednim vise igracem ne moze da pridemo golu, a kamoli da damo gol, pa opet da nismo imali srece za 2 crveni, nikad gola ne bi dali. Poklopite se ba po glavi i budite zadovoljni sto smo ove kvalifikacije imali srce, a nemoj te lupati gluposti i pricati kako smo nesto, a SVI ZNAMO DOBRO DA SMO U ZENICI JEDVA POBIJEDILI.
1. :lol: :lol: :lol:
2. " onclick="window.open(this.href);return false; ;)
3. :o :o :o :o :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol:

delpiero10
Postovi: 170
Pridružen/a: 10 sep 2011, 11:08
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la delpiero10 » 10 sep 2011, 14:35

bitno je da mi odemo na evropsko al je problem kad god smo blizu uvjek se pravi ta losa atmosfera u repki nepotrebne izjave mjesanje sa strane, tu treba selektor da odigra glavnu ulogu da uvede kad su utakmice karantin a ne da se uoci utakmice svasta desava i govori a pogotovo da selektor izbjegava davanje izjava nepotrebnih uoci odlucujucih utakmica treba nama jedan stog selektor koji ce imat i autoritet a i postovanje, vrijeme nam je da odemo na jedno veliko takmocenje isle su i slovacka slovenija svicarska itd a kvalitetniji smo od svih njih

hege
Postovi: 104
Pridružen/a: 07 sep 2011, 21:57
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la hege » 10 sep 2011, 14:37

delpiero10 je napisao/la:bitno je da mi odemo na evropsko al je problem kad god smo blizu uvjek se pravi ta losa atmosfera u repki nepotrebne izjave mjesanje sa strane, tu treba selektor da odigra glavnu ulogu da uvede kad su utakmice karantin a ne da se uoci utakmice svasta desava i govori a pogotovo da selektor izbjegava davanje izjava nepotrebnih uoci odlucujucih utakmica treba nama jedan stog selektor koji ce imat i autoritet a i postovanje, vrijeme nam je da odemo na jedno veliko takmocenje isle su i slovacka slovenija svicarska itd a kvalitetniji smo od svih njih
da smo bili kvalitetniji isli bi umjesto njih tako da okaci to macku o rep

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.