Safet Sušić - Pape

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Safet Sušić - Pape

Post Postao/la zmaj_Bosne » 25 dec 2009, 16:52

Mislim da je najbolje moguće rješenje za selektora BiH. Ima karizmu da nas odvede na EP 2012
Dragon Town

Avatar
aseemic
Postovi: 201
Pridružen/a: 19 maj 2009, 13:42
Lokacija: Sahara
Kontakt:

Re: Safet Sušić-Pape

Post Postao/la aseemic » 25 dec 2009, 17:37

zmaj_Bosne je napisao/la:Mislim da je najbolje moguće rješenje za selektora BiH. Ima karizmu da nas odvede na EP 2012
travnik je napisao/la:Po meni najbolje rjesenje Pape za selektora, covjek je igracka legenda BH fudbala a ima i trenersko iskustvo za razlku od Barbareza koji je isto tako legenda ali nema nikakvo trenersko iskustvo.

Kako samo dve perverzne analize! :mrgreen:

Sreća, pa vas niko i ne čita...


:roll:
Nije najveća budala onaj koji ne zna da čita, nego onaj koji misli da je sve ono što pročita istina.

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cartman » 25 dec 2009, 17:54

Po meni 4. najblje rijesenje poslje Barbe, Bajevica i Mese, ali eto neka mu je sa srecom. Samo da ne bude vise crne 5-3-2 formacije.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la 19TM87 » 25 dec 2009, 18:09

[youtube][/youtube]
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la nime_tm87 » 25 dec 2009, 18:38

Saju za selektora. Mislim to je vec zavrsena prica.PAPE JE NAS NOVI SELEKTOR! :)

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la loptica » 25 dec 2009, 18:45

Sretno mu mislim da repka ima glavu i rep ,lako je sad nakon svega bit FACA ,vidjet ćemo .
Treba se dokazati legenda je bio , a sad dolazi trenersko vrijeme ;)
Fi hajati.
GO Bosno.

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la KONGO » 25 dec 2009, 18:57

Evo ga Bosnje zadovoljne, bilo ko im se servira samo da im prije toga mediji objasne da je ta i ta osoba odlicna za selektora.

A sto pravi ljudi ne mogu doci u NSBIH nikog nije briga. Kako kazu rusioci drzave tako mora biti !? Sta cemo sa onih 20.000 navijaca na Kosevu, hocemo li njima zabraniti gledanje repke ?

Clanovi tzv. FSRS bih najradije voljeli da nase repke i nema, a kao oni nam trebaju reci koji ljudi mogu a koji ne mogu biti selektor ili radnici u NSBIH.

TO JE ZALOSNO, moj narode al' eto Pape ce vam zamazati oci. Proci ce jos jedne kvalifikacije, pa sve tako a mi necemo imati ni funkcionalan savez a o plasiranju na neko takmicenje da ne pricamo.
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harishp » 25 dec 2009, 19:20

KONGO je napisao/la:Evo ga Bosnje zadovoljne, bilo ko im se servira samo da im prije toga mediji objasne da je ta i ta osoba odlicna za selektora.

A sto pravi ljudi ne mogu doci u NSBIH nikog nije briga. Kako kazu rusioci drzave tako mora biti !? Sta cemo sa onih 20.000 navijaca na Kosevu, hocemo li njima zabraniti gledanje repke ?

Clanovi tzv. FSRS bih najradije voljeli da nase repke i nema, a kao oni nam trebaju reci koji ljudi mogu a koji ne mogu biti selektor ili radnici u NSBIH.

TO JE ZALOSNO, moj narode al' eto Pape ce vam zamazati oci. Proci ce jos jedne kvalifikacije, pa sve tako a mi necemo imati ni funkcionalan savez a o plasiranju na neko takmicenje da ne pricamo.
Dokle god se bude OVAKO pisalo po forumu,drapalo po cmaru i cackalo desno uho posto je lijevo inficirano a nista konkretno uciniti -OVAKO CE NAM BITI.
P.S Ne maze narodu niko oci i narod je namazan svim bojama.Zato ga ovako sve i snalazi.
To ko biva bilo bolje rjesenje,jest al u mekinjama
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

bayer 04
Postovi: 753
Pridružen/a: 04 sep 2008, 10:17
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bayer 04 » 25 dec 2009, 19:32

Od ona 4 što su u startu bili kandidati Sušić mi je najgore riješenje... :?

bosnas_
Postovi: 4021
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bosnas_ » 25 dec 2009, 19:36

Pozdravljam izbor Safeta za selektora BIH! dovoljno je reci da je on najbolji fudbaler BIH svih vremena i jedan od najboljih u Evropi u svoje vrijeme!.. Nadam se da ce sa ovom reprezentacijom napraviti historijski uspjeh!

Avatar
addebisi
Postovi: 470
Pridružen/a: 09 nov 2009, 17:36
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la addebisi » 25 dec 2009, 19:37

takodjer, najgore moguce rjesenja i po meni, divim se njg kvalitetama fudbalskim ali trenerskim nikako... nadam se da ce nas sve nepristalice unistiti pobjedama i odlaskom na Ep 2012. sretno mu ali imamo puno boljih imena(trenerskih) od njega, cak sta vise sergej nema trenerskog iskustva ali poznaje repku kao da igra u njoj, to je velika prednost!!!!

Avatar
Pipita
Postovi: 910
Pridružen/a: 31 okt 2009, 22:30
Lokacija: San Cazino
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Pipita » 25 dec 2009, 19:38

Nema nama na Evropsko.. zivi bili pa vidjeli :roll:
Mágico Raúl, Mágico Raúl
Mágico Raúl, hoy tenemos que ganar,
Mágico Raúl, Mágico Raúl
Mágico Raúl, hoy tu tienes que marcar.

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cartman » 25 dec 2009, 19:41

Pipita je napisao/la:Nema nama na Evropsko.. zivi bili pa vidjeli :roll:
Sve zavisi od grupe i sistema takmicenja. Ako opet budu nosioci u barazu na osnovu rang liste, crno nam se pise. Ako ne, ili ako dobijemo grupu bez izrazitog favorita imamo dobru sansu.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Pipita
Postovi: 910
Pridružen/a: 31 okt 2009, 22:30
Lokacija: San Cazino
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Pipita » 25 dec 2009, 19:46

Cartman je napisao/la:
Pipita je napisao/la:Nema nama na Evropsko.. zivi bili pa vidjeli :roll:
Sve zavisi od grupe i sistema takmicenja. Ako opet budu nosioci u barazu na osnovu rang liste, crno nam se pise. Ako ne, ili ako dobijemo grupu bez izrazitog favorita imamo dobru sansu.
Ajoj kakve igracine imamo, samo da nam je iskusan i provjeren trener.. pa ja sam siguran da bi 2012. igrali EP i da bi bili jedni od najboljih
Mágico Raúl, Mágico Raúl
Mágico Raúl, hoy tenemos que ganar,
Mágico Raúl, Mágico Raúl
Mágico Raúl, hoy tu tienes que marcar.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harishp » 25 dec 2009, 19:48

Pipita je napisao/la:Nema nama na Evropsko.. zivi bili pa vidjeli :roll:
A to ko biva bi nam bilo sa drugim selektorom.
Nas ni Ferguson ne izvadi.
Zbog saveza a vala i blesavog mentaliteta.Volimo usr-ati motku na samom kraju :roll:
Bilo u barazu bilo u odlucujucoj utakmici,uvijek k'o kilavi.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la vrebac86 » 25 dec 2009, 19:56

Mi mozemo otici na EP samo ako zadnji 5 utakmica ne bude odlucivalo!!!! :mrgreen: :mrgreen:
Safet Susic a sta da kazem,,, bolje on nego tulic,,,,,, al mi je ovo sad krivo za Barbareza,,,,,mislim da ovi iz repulike smrdske nemaju veze sa tim ovo je maslo iz vrha saveza vjerujte mi,,,,,oni ce dati da tulic ostane selektor mladima a zauzvrat da se ovi iz rs-a pobune za barbareza...... :evil: :evil:
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
Fudo
Postovi: 4262
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Fudo » 25 dec 2009, 19:58

Najbolja moguca vijest ako je istina da je Pape legenda novi selektor BIH... :)..samo da im hoce pokazati par svojih ludih driblinga i pasova i nema zime :)
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harishp » 25 dec 2009, 20:01

vrebac86 je napisao/la:Mi mozemo otici na EP samo ako zadnji 5 utakmica ne bude odlucivalo!!!! :mrgreen: :mrgreen:
Safet Susic a sta da kazem,,, bolje on nego tulic,,,,,, al mi je ovo sad krivo za Barbareza,,,,,mislim da ovi iz repulike smrdske nemaju veze sa tim ovo je maslo iz vrha saveza vjerujte mi,,,,,oni ce dati da tulic ostane selektor mladima a zauzvrat da se ovi iz rs-a pobune za barbareza...... :evil: :evil:
:roll: Pa Barabarez bi najbolje i pasao savezu.Bili bi zasticeni ko medvjedi.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Alen Škoro » 25 dec 2009, 20:28

Nama ni Mancini ne bi pomogao.Savez prvo,pa tek onda sve ostalo...
NON MOLLARE MAI

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cartman » 25 dec 2009, 20:32

A jeste se vise popeli na vrh glave s tim posranim savezom. Eto koga vi konkretno predlazete da dodje u savez? I nemojte mi pricat bajke o "legendama" jer jedina legenda koja fakticki nesto radi za nas nogomet je Josip Katalinski koji radi sa mladim selekcijama (i otkad je on doso prolazimo barem prvi krug kvalifikacija), a ostale "legende" sjede po zapadnoj Europi i Turskoj i pametuju. I hajde sad gospodo, ko treba doc u savez? Nije savez kriv sto Ciro nije znao postavit taktiku, sto je Queiroz totalno izbacio Misketa iz igre sa dva defanzivna vezna i tako nas unistio i sto Dzeko snima emisije za Hayat umjesto da je u hotelu. Licno tvrdim da su nasi jadni bivsi selektori najvise krivi sto jos nismo otisli na neko prvenstvo. Pogotovo Ciro, jer on je imo najbolje igrace. Ako pogledamo ko je bio dosad, Susic je i najbolji. Iako to vise govori o tim bivsim, nego o njemu.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.