Safet Sušić - Pape

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Adinjo » 29 dec 2009, 16:55

demir44 je napisao/la:Nemojte samo prije vremena suditi...Nasi poglavari su izabrali papeta,kako god,on je novi selektor i treba ga podrzati!Kao igrac nas je sve zaduzio i sad je vrijeme da mu se oduzimo!!!A za Barbareza ce bit prilike,nek nadje neki trenerski posao tipa mlada repka,pomocnik a tima,eventualno neki njemacki klub pa cemo vidjeti...Safetu zelim svu srec ovog svijeta iako je davao malo oprečne izjave u medijima,al et,halal mu bilo!A evo iako je neko napisao da je nemoguce,ja sam Manijak pa podrzavam papeta...
Ja ipak mislim da bas te njegove izjave govore koliki je covjek PAPE, koja je tu iskrenost. Na danasnjem vaktu je davno naci tako iskrenog covjeka koji ce takvo nesto reci javno.

MIslite da ovi ostali strucnjaci nemaju isto misljenje kao Safet, i da to ne bi isto rekli, al treba za to muda. Samo njihovi argumenti su nesto drugaciji, ali miljenja su Safetovog 100%. Niko me me nemoze ubjediti da nisu. Gdje su to bili prije bas u to vrijeme oni, o kojem je Safet govorio. Nigdje. Zato Safete, kapa dole. Pokazao si da posten covjek.
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

felipe-s
Postovi: 398
Pridružen/a: 18 okt 2009, 23:37
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la felipe-s » 29 dec 2009, 16:59

Adinjo je napisao/la:
demir44 je napisao/la:Nemojte samo prije vremena suditi...Nasi poglavari su izabrali papeta,kako god,on je novi selektor i treba ga podrzati!Kao igrac nas je sve zaduzio i sad je vrijeme da mu se oduzimo!!!A za Barbareza ce bit prilike,nek nadje neki trenerski posao tipa mlada repka,pomocnik a tima,eventualno neki njemacki klub pa cemo vidjeti...Safetu zelim svu srec ovog svijeta iako je davao malo oprečne izjave u medijima,al et,halal mu bilo!A evo iako je neko napisao da je nemoguce,ja sam Manijak pa podrzavam papeta...
Ja ipak mislim da bas te njegove izjave govore koliki je covjek PAPE, koja je tu iskrenost. Na danasnjem vaktu je davno naci tako iskrenog covjeka koji ce takvo nesto reci javno.

MIslite da ovi ostali strucnjaci nemaju isto misljenje kao Safet, i da to ne bi isto rekli, al treba za to muda. Samo njihovi argumenti su nesto drugaciji, ali miljenja su Safetovog 100%. Niko me me nemoze ubjediti da nisu. Gdje su to bili prije bas u to vrijeme oni, o kojem je Safet govorio. Nigdje. Zato Safete, kapa dole. Pokazao si da posten covjek.
De zivota ti ne trabunjaj... Taj covjek je sve osim posten... De jos reci da ce furati ofanzivnu taktiku jer je bio dobar strijela pa na taj nacin upotpuni svoju glupost

Avatar
Mandrak
Postovi: 2399
Pridružen/a: 22 okt 2009, 14:33
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Mandrak » 29 dec 2009, 17:01

FK Sarajevo je napisao/la:Nemoze BiH bez Hordasa(Muzurovic,Hadzibegic,Ciro Blazevic i sada Susic) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pa zato se nismo nikad nigdje ni plasirali...ni na EP a ni na SP :?

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Tarik14 » 29 dec 2009, 17:02

Ne razumijem zasto bismo se sad trebali vracat u prolost i spominjati neke sumnjive izjave koje je dao Pape. Pa i Ciro je govorio, tokom rata, da "BIH nece nikad imati reprezentaciju" ali naravno 95% navijaca su sutili o tome tokom njegovog mandata.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Principatus » 29 dec 2009, 17:03

Kod TMa je neko postavio njegove 4 zadnje stanice u drugoj Turskoj ligi, nije bio ni godinu dana u jednoj ekipi, ili je isao ili "su ga isli", na ovom linku se vidi da je najduze bio po 1 godinu u nekom klubu. :shock:

Konyaspor 10 mjeseci
Ankaragücü 5 mjeseci
Rizespor 5 mjeseci
Ankaraspor 3 mjeseca

http://www.transfermarkt.de/de/trainer/ ... blick.html

Ako se gleda po trendu, ili ce biti 3 mjeseca ili manje kod nas, tako kazu prosle podatci. :mrgreen:
Ah ne, momenat, pa mi imamo savez a ne normalnu upravu kluba, to znaci pune 2 godine jednog selektora koji negdje drugdje u drugoj turskoj ligi nema mjesta za nekoliko mjeseci. Vec gledam unaprijed kako cemo se sukobiti sa velikim evropskim silima kao Engleskom, Njemackom i Holandijom sa ekspertizom koju je do sada pokazao. Ali dobro kako Safet kaze nije do selektora nego do igraca, valjda ce nas sjajni momci unatoc tome izvuci dobre rezultate.

Daj boze da se varam i da me opovrgne vec pri prijateljskim igrama i da nam dovede za nekoliko mjeseci 5 novih talenata i odbrambenih igraca i Papca. Mozda ce biti bolji selektor nego trener, i da me ne prozovu negativcem:
Mnogo uspjeha i posebno mnogo mnogo srece Safete! Bojim se da ce ti trebati.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

felipe-s
Postovi: 398
Pridružen/a: 18 okt 2009, 23:37
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la felipe-s » 29 dec 2009, 17:04

Tarik14 je napisao/la:Ne razumijem zasto bismo se sad trebali vracat u prolost i spominjati neke sumnjive izjave koje je dao Pape. Pa i Ciro je govorio, tokom rata, da "BIH nece nikad imati reprezentaciju" ali naravno 95% navijaca su sutili o tome tokom njegovog mandata.
Ma ebo ciru... safet je nas al je necovjek i to treba reci... Prvo se cisti ispred svoje avlije a onda tudje

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Neutral » 29 dec 2009, 17:05

Sretno mu bilo.

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Adinjo » 29 dec 2009, 17:09

Hajde filippe ufati se za usi, i skaci kao kengur. :lol:

Ako si nEurozan, nemoj na drugog prenositi. :mrgreen:
Tebi ako se ne svidja Safet, neznam koji qurac ces ovdje. Doso da pametujes i da ti palamudis o Safetu, eto ti ga gledao svaku tekmu. Sta si mu bio, prva ruka dok je bio trener, kad tako znas sve koliko je dobar trener,ha filozofe.?? Ti se nasao da govoris da pisem gluposti, ma ko si ba ??? Idi beri baje.
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Tarik14 » 29 dec 2009, 17:11

felipe-s je napisao/la:
Tarik14 je napisao/la:Ne razumijem zasto bismo se sad trebali vracat u prolost i spominjati neke sumnjive izjave koje je dao Pape. Pa i Ciro je govorio, tokom rata, da "BIH nece nikad imati reprezentaciju" ali naravno 95% navijaca su sutili o tome tokom njegovog mandata.
Ma ebo ciru... safet je nas al je necovjek i to treba reci... Prvo se cisti ispred svoje avlije a onda tudje
Po cemu je on "necovjek"? :?

felipe-s
Postovi: 398
Pridružen/a: 18 okt 2009, 23:37
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la felipe-s » 29 dec 2009, 17:15

Adinjo je napisao/la:Hajde filippe ufati se za usi, i skaci kao kengur. :lol:

Ako si nEurozan, nemoj na drugog prenositi. :mrgreen:
Tebi ako se ne svidja Safet, neznam koji qurac ces ovdje. Doso da pametujes i da ti palamudis o Safetu, eto ti ga gledao svaku tekmu. Sta si mu bio, prva ruka dok je bio trener, kad tako znas sve koliko je dobar trener,ha filozofe.?? Ti se nasao da govoris da pisem gluposti, ma ko si ba ??? Idi beri baje.
Cuj molim te sto se decko uvrijedio... Ko si ti da sudis ko je posten covjek a ko ne... Pusti cinjenice da govore za sebe a ne zelje iz podsvijesti.... Mani se postapalica ovodunjaluckih ( mislim da ti ta rijec pristaje i godi) te shvati da na ovom svijetu ima vise misljanja a ne samo tvoje dupelizacko

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la FK Sarajevo » 29 dec 2009, 17:15

Tarik14 je napisao/la:
felipe-s je napisao/la:
Tarik14 je napisao/la:Ne razumijem zasto bismo se sad trebali vracat u prolost i spominjati neke sumnjive izjave koje je dao Pape. Pa i Ciro je govorio, tokom rata, da "BIH nece nikad imati reprezentaciju" ali naravno 95% navijaca su sutili o tome tokom njegovog mandata.
Ma ebo ciru... safet je nas al je necovjek i to treba reci... Prvo se cisti ispred svoje avlije a onda tudje
Po cemu je on "necovjek"? :?
Tebi jarane niko ne valja najbolje bi bilo da ti budes selektor ili da ga nemamo nikako
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

felipe-s
Postovi: 398
Pridružen/a: 18 okt 2009, 23:37
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la felipe-s » 29 dec 2009, 17:17

Tarik14 je napisao/la:
felipe-s je napisao/la:
Tarik14 je napisao/la:Ne razumijem zasto bismo se sad trebali vracat u prolost i spominjati neke sumnjive izjave koje je dao Pape. Pa i Ciro je govorio, tokom rata, da "BIH nece nikad imati reprezentaciju" ali naravno 95% navijaca su sutili o tome tokom njegovog mandata.
Ma ebo ciru... safet je nas al je necovjek i to treba reci... Prvo se cisti ispred svoje avlije a onda tudje
Po cemu je on "necovjek"? :?
Zivi bili ljudi odakle ste vi... Safet je covjek koji djeci koja mu traze autogram kaze popustite me.. Pa i televizije su to snimile....

felipe-s
Postovi: 398
Pridružen/a: 18 okt 2009, 23:37
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la felipe-s » 29 dec 2009, 17:19

Tebi jarane niko ne valja najbolje bi bilo da ti budes selektor ili da ga nemamo nikako[/quote]
Jarane, kako kazes, najbolje bi bilo da imam iole skolovanog i barem minimum iskusnog selektora koji ce znat praviti izmjenu kad treba, a ne uciti se tek ili se voditi po primjerima turskih nizeligasa

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la demir44 » 29 dec 2009, 17:20

Kao prvo nisu sve bili drugoligaski klubovi,malo bolje se uputite u nogomet,pa onda donosite svoj sud...Konyspor je bio jedna od njegovih zadnjih stanica,i to u prvoj ligi ih je ostavio pape!
A druga stvar jedno je voditi klub u nekoj drzavi,a drugo je reprezentaciju svoje domovine...Mislim da je to logicno za sve,samo ne za vas koji ste dosli na ovaj forum da za*ebajete...
Rotor Volgograd...

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la FK Sarajevo » 29 dec 2009, 17:21

Ali felipe-s ama covjece sta fali Susicu jeste da se postavlja ono pitanje.Gdje je bio do sada???Ali sad kad je dosao odlican trener jos bolji igrac pa trebamo se zafaliti pa tebi onda niko nevalja najbolje bi bilo Muzurovica ili Sliskovica staviti to su trenerska imena
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la rob do bagro » 29 dec 2009, 17:21

Ja ne znam sta vi hocete, da je dosao Baka-ma ne valja koji ce nam racku...ne zna engleski
Da je dosao Barba-ma neiskusan sta ce nam i on...nece nas odvest na EP
Da je neko sa strane dosao ni to ne bi valjalo
Pa jbt imal sta da nama valj u pm.Nije covjek ni sjeo na klupu kako treba a vi vec pocinjete pametovat ovdje.Sta je sa vama, ako ste toliki pametnjakovici sto vi se ne prijavite za selektora, garant biste nas vi odveli na neko takmicenje veliko.Stvarno ovo nema smisla , nikad se slozit oko necega.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la dubrava » 29 dec 2009, 17:22

Safete Sušiću, zelim Ti srecu i da Bosnu i Hercegovinu odvedes na Europsko prvenstvo u Ukrajinu :) Bit ce ti jako tesko, al vjerujem da mozes uspjet, samo malo sreće, znanja i manje sudackih pogresaka..
A vi sto spominjete patriotizam, domoljublje, rat i sl. fore, stvarno ste dosadni i prevrsili svaku mjeru. Covjek nije posteno ni sjeo na stolicu a vec mu kuhate kašu i kukate. Gledajte u buducnost, naprijed.. :)
Jest da je Sušić neiskusan u trenerskom poslu, ali nitko se nije rodio sa savrsenim trenerskim znanjem i umijecem. Nit se itko rodio pametan. Gdje je bio Bilić?! ili KLinsman prije nego su preuzeli repke? Ohladite malo..Najlakse je trazit mane i nedostatke..Al vec vidim, ako bude uspjesan ( a nadam se), kovat ce se u zvijezde i kitit lovorikama, a napravi li i samo malu pogresku, vec ce krenuti pljuvanje, pa zasto ovo, zasto ono, sto nisi stavio ovog, ja bi ovako itd...sve sami mudraci...i smirite strasti malo ;)


Sretno Sušić sa reprezentacijom BiH

drzim ti palčeve :)
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Adinjo » 29 dec 2009, 17:23

felipe-s je napisao/la:
Adinjo je napisao/la:Hajde filippe ufati se za usi, i skaci kao kengur. :lol:

Ako si nEurozan, nemoj na drugog prenositi. :mrgreen:
Tebi ako se ne svidja Safet, neznam koji qurac ces ovdje. Doso da pametujes i da ti palamudis o Safetu, eto ti ga gledao svaku tekmu. Sta si mu bio, prva ruka dok je bio trener, kad tako znas sve koliko je dobar trener,ha filozofe.?? Ti se nasao da govoris da pisem gluposti, ma ko si ba ??? Idi beri baje.
Cuj molim te sto se decko uvrijedio... Ko si ti da sudis ko je posten covjek a ko ne... Pusti cinjenice da govore za sebe a ne zelje iz podsvijesti.... Mani se postapalica ovodunjaluckih ( mislim da ti ta rijec pristaje i godi) te shvati da na ovom svijetu ima vise misljanja a ne samo tvoje dupelizacko
Kakis filipcicu kakis, i ujedno pocinje da dismr pravo, a nista nisi pametno rekao. Zatvori ta usta onda ;)

Jah, eto ja dupelizac, toliko me znas :mrgreen: Sve si rekao.

Ps. ipak bi ti treba da shvatis da na ovom svijetu ima vise misljenja, i pokusaj da zivis s tim. ;)
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

felipe-s
Postovi: 398
Pridružen/a: 18 okt 2009, 23:37
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la felipe-s » 29 dec 2009, 17:26

FK Sarajevo je napisao/la:Ali felipe-s ama covjece sta fali Susicu jeste da se postavlja ono pitanje.Gdje je bio do sada???Ali sad kad je dosao odlican trener jos bolji igrac pa trebamo se zafaliti pa tebi onda niko nevalja najbolje bi bilo Muzurovica ili Sliskovica staviti to su trenerska imena
Sad cu ti ja reci sta mu fali... Svi lopovi iz Saveza su ga jednoglasno izabrali, zar to nije dokaz da nesto smrdi... Drugo, bazdarevic, Hadzibegic i Bajevic su dokazani strucnjaci i puno uspjeniji od papeta... Pape je igracka legenda al zar ja sad trebam past na koljena i reci mu skidaj gace... Ma dajj

felipe-s
Postovi: 398
Pridružen/a: 18 okt 2009, 23:37
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la felipe-s » 29 dec 2009, 17:29

Adinjo je napisao/la:
felipe-s je napisao/la:
Adinjo je napisao/la:Hajde filippe ufati se za usi, i skaci kao kengur. :lol:

Ako si nEurozan, nemoj na drugog prenositi. :mrgreen:
Tebi ako se ne svidja Safet, neznam koji qurac ces ovdje. Doso da pametujes i da ti palamudis o Safetu, eto ti ga gledao svaku tekmu. Sta si mu bio, prva ruka dok je bio trener, kad tako znas sve koliko je dobar trener,ha filozofe.?? Ti se nasao da govoris da pisem gluposti, ma ko si ba ??? Idi beri baje.
Cuj molim te sto se decko uvrijedio... Ko si ti da sudis ko je posten covjek a ko ne... Pusti cinjenice da govore za sebe a ne zelje iz podsvijesti.... Mani se postapalica ovodunjaluckih ( mislim da ti ta rijec pristaje i godi) te shvati da na ovom svijetu ima vise misljanja a ne samo tvoje dupelizacko
Kakis filipcicu kakis, i ujedno pocinje da dismr pravo, a nista nisi pametno rekao. Zatvori ta usta onda ;)

Jah, eto ja dupelizac, toliko me znas :mrgreen: Sve si rekao.

Ps. ipak bi ti treba da shvatis da na ovom svijetu ima vise misljenja, i pokusaj da zivis s tim. ;)
Ja kakim kad me potjera... A potjeralo me kada sam procitao tvoj post u kojem stoji da je pape uzor postena covjeka... Toliko o tome.. A sto se tice njegovog izbora za trenera pa de zivota ti zapitaj se jel on najbolja opcija

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.