Safet Sušić - Pape

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Denizmare » 29 dec 2009, 15:47

KONGO je napisao/la:Ajde Pape ako imas morala bjezi kao sto si bjezao od repke i do sada. Cijela nacija zeli Barbu, ako ne cijela onda velika vecina. Gdje si bio do sada kad je repka u pitanju ? Barba je barem na vecinu utakmica isao, raja ga voli.

Nego ne radis nista pa si vidio priliku da sa dobrim igracima poboljsas svoj trenerski posao, a do sada si dobio nogu gdje si god bio. Neki Konjaspori,Rezispori i Ankaraspori.......nemoj biti prepreka za nekog koga narod ZELI I HOCE.
Hajde vrati se ti u Afriku medju lavove i tigrove kad repka nije mogla

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la NoName » 29 dec 2009, 15:52

Nek ide sve u 3PM
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
sakho
Postovi: 365
Pridružen/a: 21 avg 2009, 17:50
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la sakho » 29 dec 2009, 15:53

Po meni mislim da nije bitno ko sjedi na klupi samo ako su tu rezultati,volio sam vise barbareza ali i ovaj covjek je veliki igrac i covjek sa jakom karizmom i svim sto je potrebno da nas odvede na EP!
sretno Papetu i svima nama,vrijeme je da odemo a neko jako takmicenje! 8-)

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la demir44 » 29 dec 2009, 15:53

Dragi boze,saljem ti ovu poruku s nadom da ces je procitati...
U 2009 godini si mi uzeo 4 najdraze osobe na svijetu,MAJKL JACKSON,BRITTANY MURPHY...
Samo da ti kazem da su mi sada najdrazi iljo dominikovic,sulejman colakovic,bogdan ceko i munib usanovic koji mi je ujedno najdrazi....
Rotor Volgograd...

Jure
Postovi: 30
Pridružen/a: 09 jan 2009, 23:17

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Jure » 29 dec 2009, 15:57

FK Sarajevo je napisao/la:Nemoze BiH bez Hordasa(Muzurovic,Hadzibegic,Ciro Blazevic i sada Susic) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zato nikada i nismo igrali na evrposkom ili svjetskom prvenstvu.
Jedan je Osim...u stvari, sada su dvojica ;) 8-) Amar bi bio najbolje rijesenje, mada sumnjam da bi trpio lopove u savezu.

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Željovac » 29 dec 2009, 15:58

13 ljudi saveza jednoglasno izabere Sušića, a velika većina navijača, prema svim anketama, je bila za Barbareza.
Zaključak je da ovih 13 puno bolje poznaje fudbal i žele više dobra reprezentaciji od njenih navijača.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la zmaj_Bosne » 29 dec 2009, 16:04

Super što su izabrali Papeta, samo mi je malo žao Barbareza ali bit će za njega mjesta uvijek u našoj repki.
Sajo samo nas odvedi na EP 2012 i bit ćeš i ti "idol nacije". Džaba što si proglašen za najboljeg igrača svih vremena, to ne pije vode kod ovih naših navijača :(
Dragon Town

Avatar
Cartman
Postovi: 29469
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cartman » 29 dec 2009, 16:20

Jesu ovi manijaci i pitari smjesni. Pa vi samo gurate svoje i ne gledate kakve kvalitete imaju i ni u ludilu ne bi priznali da je neko iz rivalnog sarajevskog kluba dobar. Pa budite malo realni, cuj Amar Osim za selektora, Boze sacuvaj.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la The Game » 29 dec 2009, 16:22

Jure je napisao/la:
FK Sarajevo je napisao/la:Nemoze BiH bez Hordasa(Muzurovic,Hadzibegic,Ciro Blazevic i sada Susic) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zato nikada i nismo igrali na evrposkom ili svjetskom prvenstvu.
Jedan je Osim...u stvari, sada su dvojica ;) 8-) Amar bi bio najbolje rijesenje, mada sumnjam da bi trpio lopove u savezu.
Cuj Hulk Hogan za selektora, niđ veze
Ja bi njegovog babu/tatu/oca Ivicu najvise volio vidjeti na ovom mjestu, ali nazalost zbog prokletog mozdanog ne bi on mogao da podnese taj pritisak :cry: :cry: :cry:

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la 19TM87 » 29 dec 2009, 16:23

ma fabio kapelo nebi nama pomogao...sve dok su isti ljudi u savezu
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bistrikboy » 29 dec 2009, 16:25

Napisah post na onoj zakljucanoj temi,al hebiga sad,elem nek' ti je sretno Pape,i je bilo vrijeme da neka legenda sjedne na klupu repke,sreca pa sjede ona najveca,mada su ti vec pocele pripreme za odlazak od strane raznoraznih patriota...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
edotm87
Postovi: 469
Pridružen/a: 10 dec 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la edotm87 » 29 dec 2009, 16:27

19TM87 je napisao/la:ma fabio kapelo nebi nama pomogao...sve dok su isti ljudi u savezu
kakve veze ima savez s tim kako igraju Dzeko i ekipa, nikakve, mislis da su svi savezi na svjetu posteni samo nas lopovi, pa pogledaj blatera i platinija sve ti je jasno... a sto se tice Papeta, najbolje igrac, e sad kakav je trener to necu da diskutujem, rezultati su pokazali, i Maradona je bio veliki igrac... ;)
BRAVE HEART 1979-2005

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la 19TM87 » 29 dec 2009, 16:32

edotm87 je napisao/la:
19TM87 je napisao/la:ma fabio kapelo nebi nama pomogao...sve dok su isti ljudi u savezu
kakve veze ima savez s tim kako igraju Dzeko i ekipa, nikakve, mislis da su svi savezi na svjetu posteni samo nas lopovi, pa pogledaj blatera i platinija sve ti je jasno... a sto se tice Papeta, najbolje igrac, e sad kakav je trener to necu da diskutujem, rezultati su pokazali, i Maradona je bio veliki igrac... ;)
pa vidim blatera i platinija...njihova repka na svjetskom prvenstvu...a i maradona je odveo argentinu na svjetsko,kako tako ali ju je odveo
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
Citizen-X
Postovi: 6339
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Citizen-X » 29 dec 2009, 16:40

19TM87 je napisao/la:ma fabio kapelo nebi nama pomogao...sve dok su isti ljudi u savezu
Najjaci komentar :mrgreen: 8-) :) :D :lol:

:roll: :cry:
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

Avatar
lejla
Postovi: 2347
Pridružen/a: 25 mar 2009, 17:49
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la lejla » 29 dec 2009, 16:41

Sve prolazi - savez ostaje :mrgreen:
John Terry can play with his back completely blocked, and he will put his head where I will not put my feet. He is extreme and knows he will suffer the consequences later, but he is sacrificing himself.
Didier Drogba

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Tarik14 » 29 dec 2009, 16:42

I njega cemo napadati i na kraju istjerati cim rezultati nebudu dobri. :roll:

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Adinjo » 29 dec 2009, 16:43

edotm87 je napisao/la:
19TM87 je napisao/la:ma fabio kapelo nebi nama pomogao...sve dok su isti ljudi u savezu
kakve veze ima savez s tim kako igraju Dzeko i ekipa, nikakve, mislis da su svi savezi na svjetu posteni samo nas lopovi, pa pogledaj blatera i platinija sve ti je jasno... a sto se tice Papeta, najbolje igrac, e sad kakav je trener to necu da diskutujem, rezultati su pokazali, i Maradona je bio veliki igrac... ;)
Jah, zato je Blatterov i Platinijev savez cist od lopova, i odma nema odraza na igre reprezentacije, stoga poredjenje njih dvojice i ovih nasih papaka, nidje veze. Pocistili su oni ispred svojih vrata, neboj se!
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la FK Sarajevo » 29 dec 2009, 16:45

Jure je napisao/la:
FK Sarajevo je napisao/la:Nemoze BiH bez Hordasa(Muzurovic,Hadzibegic,Ciro Blazevic i sada Susic) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zato nikada i nismo igrali na evrposkom ili svjetskom prvenstvu.
Jedan je Osim...u stvari, sada su dvojica ;) 8-) Amar bi bio najbolje rijesenje, mada sumnjam da bi trpio lopove u savezu.
Bolje suti i nebrukaj se sa svojim Amarom Osimom dosao on u Zelju kazu spasitelj a Zeljo zavrsio 5 na kraju polusezone pa svake godine zavrse 5-7 mjesta nemoj biti smjesan Ivica jeste trenerska legenda on bi mogao voditi reprezentaciju ali Amar obicna kanta da valja necemu vodio bi neki klub iz vana nemogu reci da je Janjos bolji i on da je tako dobar vodio bi neke klubove iz vana ali je bar sa Sarajevom izborio Europu i dostojno predstavio BiH
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la demir44 » 29 dec 2009, 16:46

Nemojte samo prije vremena suditi...Nasi poglavari su izabrali papeta,kako god,on je novi selektor i treba ga podrzati!Kao igrac nas je sve zaduzio i sad je vrijeme da mu se oduzimo!!!A za Barbareza ce bit prilike,nek nadje neki trenerski posao tipa mlada repka,pomocnik a tima,eventualno neki njemacki klub pa cemo vidjeti...Safetu zelim svu srec ovog svijeta iako je davao malo oprečne izjave u medijima,al et,halal mu bilo!A evo iako je neko napisao da je nemoguce,ja sam Manijak pa podrzavam papeta...
Rotor Volgograd...

felipe-s
Postovi: 398
Pridružen/a: 18 okt 2009, 23:37
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la felipe-s » 29 dec 2009, 16:55

Kao prvo, kao igrac Pape je zaduzio samo navijace Sarajeva, a vi ostali se poklopite.... Drugo, covjek je stavljen niko nema pojma zasto pa ni on sam i samo ce usrat ono malo dobrog imena sto mu je ostalo od igrackih dana... Poslije igrackih dana pokazao je da je necovjek i takav ce biti trener

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.