Safet Sušić - Pape

gigun
Kontakt:

PostPostao/la gigun » 17 sep 2018, 09:55

Teleća glava opet dobija nogu.Pa dokle ćete svak šutat ,veliki treneru :rol: :rol:

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 17 sep 2018, 10:52

Al i poslije 14. otkaza u karijeri on će se opet ušutiti pola godine i onda preuzeti nekog francuskog drugoligaša ili ekipu iz donjeg dijela tabele u turskoj prvoj ligi. Pripada onoj grupi groznih trenera a koji žive od toga posla desetljećima i dobijaju angažmane samo zbog toga što su bili veliki igrači, a na nesreću takvi redovito sjednu i na klupu BiH.

Zlatko Dalić to često potencira

Je li točna teorija da su bolji treneri oni koji nisu bili vrhunski nogometaši?

- Mislim da u tome ima istine, jer ako su bili vrhunski nogometaši, njihov je ego u pravilu vrlo velik. Njih se jako tetošilo i kada dođu u trenersku poziciju, u pravilu nisu toliko prilagodljivi. Nisam bio velik kao igrač, ali sam bio uporan, vrijedan i ambiciozan.

- Uvijek kroz svoju karijeru sam išao težim putem i uvijek sam se za sve sam izborio. Nisam htio ostati u Hrvatskoj i ostati prosječan trener, da mi se netko smiluje i da neki posao. Otišao sam tamo gdje je bilo moguće. Na žalost, u Europi nas ne respektiraju, a morao sam početi od najmanjeg kluba. U roku od godine dana sam bio proglašen najboljim trenerom. Ja sam sedam godina bio u arapskom svijetu, napredovao, vodio dva najveća kluba u Aziji, a kada je došla ponuda reprezentacije nisam ni sekunde dvoumio. Nije mi ništa došlo na pladnju. Za razliku od nekih bivših igrača koji odmah dobiju velike trenerske ponude.

wobly92
Kontakt:

PostPostao/la wobly92 » 17 sep 2018, 12:02

Samo jako Pape, neće oni tebi govoriti koji ćeš ti biti na tabeli!
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

bhsport
Kontakt:

PostPostao/la bhsport » 17 sep 2018, 12:57

Kako je krenuo slijedeca stanica Sisoje Han al obavezno da povede i Balju, da ima ko harmoniku zasvirati.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

bhfanatic14
Kontakt:

PostPostao/la bhfanatic14 » 17 sep 2018, 14:55

bhsport WroteColonKako je krenuo slijedeca stanica Sisoje Han al obavezno da povede i Balju, da ima ko harmoniku zasvirati.

Netreba ni zaboraviti njegovog omiljenog desnog beka, osmana vrsajevica... jedan od najboljih bekova u povijesti turske süper lige ! Ovaj avdija je odveo osmanli u drugu tursku, sada je na putu i akhisar da odvede, golemo.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

bhsport
Kontakt:

PostPostao/la bhsport » 17 sep 2018, 15:06

bhfanatic14 WroteColon golemo.

:urnebes: :urnebes:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

RollsRoyce

PostPostao/la RollsRoyce » 17 sep 2018, 15:43

Najgori trener u historiji svih sportova, vjerovatno magistrirao fudbal u glavi igrajući ga, ne zna prenijeti apsolutno ništa od tog znanja u svoj trenerski rezime, osim toga da je bahat, glup i pun sebe, ne komunicira s igračima, nije motivator, nije taktičar, ne poznaje materiju, to jeste, ne poznaje igrače i ne umije da se prilagodi protivniku upravo iz tog' razloga, što ne zna, a misli da zna, nema plan B, ne poznaje nijednu taktiku, i vjerovatno nikada nije vodio ekipu da je znao prvih 11 protivnika, i šta koji igrač radi, tj može da uradi, kako nije poznavao protivnike, tako nije poznavao ni svoju ekipu, kada je u našoj reprezentaciji znao 2-3 igrača, koliko li ih je ukupno znao u ovim sporovima ?

Čini mi se da je bio trener Wagneru Loveu, eto, postoji šansa da je njega znao, ali i to je upitno.

rishovski
Kontakt:

PostPostao/la rishovski » 17 sep 2018, 19:33

bhsport WroteColon
bhfanatic14 WroteColon golemo.

:urnebes: :urnebes:

U Mostaru kazu golemo :D bhsport moRe bit ima neke veze niz Neretvu :mrgreen:
F.Y.R. of Macedonia

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 17 sep 2018, 19:41

RollsRoyce WroteColonNajgori trener u historiji svih sportova, vjerovatno magistrirao fudbal u glavi igrajući ga, ne zna prenijeti apsolutno ništa od tog znanja u svoj trenerski rezime, osim toga da je bahat, glup i pun sebe, ne komunicira s igračima, nije motivator, nije taktičar, ne poznaje materiju, to jeste, ne poznaje igrače i ne umije da se prilagodi protivniku upravo iz tog' razloga, što ne zna, a misli da zna, nema plan B, ne poznaje nijednu taktiku, i vjerovatno nikada nije vodio ekipu da je znao prvih 11 protivnika, i šta koji igrač radi, tj može da uradi, kako nije poznavao protivnike, tako nije poznavao ni svoju ekipu, kada je u našoj reprezentaciji znao 2-3 igrača, koliko li ih je ukupno znao u ovim sporovima ?

Čini mi se da je bio trener Wagneru Loveu, eto, postoji šansa da je njega znao, ali i to je upitno.

Ne zanima me Kipar, mi igramo svoju igru :urnebes:
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš malo na odmor. Jedeš kolače, porodica, pokloni... onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas", rekao je Lulić.

Scholl
Kontakt:

PostPostao/la Scholl » 17 sep 2018, 21:11

RollsRoyce WroteColonNajgori trener u historiji svih sportova, vjerovatno magistrirao fudbal u glavi igrajući ga, ne zna prenijeti apsolutno ništa od tog znanja u svoj trenerski rezime, osim toga da je bahat, glup i pun sebe, ne komunicira s igračima, nije motivator, nije taktičar, ne poznaje materiju, to jeste, ne poznaje igrače i ne umije da se prilagodi protivniku upravo iz tog' razloga, što ne zna, a misli da zna, nema plan B, ne poznaje nijednu taktiku, i vjerovatno nikada nije vodio ekipu da je znao prvih 11 protivnika, i šta koji igrač radi, tj može da uradi, kako nije poznavao protivnike, tako nije poznavao ni svoju ekipu, kada je u našoj reprezentaciji znao 2-3 igrača, koliko li ih je ukupno znao u ovim sporovima ?

E ismijah se, a ovo boldirano me podjseti na ono iz filma maratonci
Dodati na bodlirano samo, on koga je trrenirao ni pakao mu nece tesko pasti
Zadnja izmjena: Scholl, dana/u 17 sep 2018, 21:43, ukupno mijenjano 1 put.

The_Target
Kontakt:

PostPostao/la The_Target » 17 sep 2018, 21:20

Hahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahaahahahahahhahahahahaha
Rođeni brato

tobaccos
Kontakt:

PostPostao/la tobaccos » 17 sep 2018, 21:21

Opet mu ovi Turci nisu dostavili kasete :cry:

bhfanatic14
Kontakt:

PostPostao/la bhfanatic14 » 17 sep 2018, 22:09

Izgleda da je dobio otkaz i zvanicno :lol:... nevjerovatan lik... steta ,bilo je Jos dosta bodova u igri :D
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 17 sep 2018, 22:10

slika

Ne brinite za Susica u IGRI JE I DALJE !
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 17 sep 2018, 22:12

Hoće li povesti i Avdu sa sobom?
realno boruc mu nemoze uzet mjesto - by fanatic
Pravda za Hodajućeg Sexa!
Živišbr6#
Bauštelci uspjet neće!
Rak rana bh fudbala - Zukanovic i Wanda...

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Donnie Darko » 17 sep 2018, 22:15

Više nije zabavno ni sprdat se na račun njegove trenerske karijere.

Al onda se sjetim koliko bezobrazan je bio na kraju svog mandata u reprezentaciji, tako da se ne može reći da nije zaslužio.

Nadam se da je shvatio da je vrijeme da nađe novu zanimaciju, ako već nije zainteresovan za penzionerski život.
No homo

fukara87
Kontakt:

PostPostao/la fukara87 » 17 sep 2018, 22:23

Ekskluzivno : Safet Susic dobio ponudu od Tuzla Citija :D
-Jedan Tuzlak sada tebi pjeva, Slobodo igraj i hrabro bori se, u transu pjesma nek zagrmi, Slobodoo gazi sve do pobjede, nananananananananan.
-Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra cetnika, kontra ustasa, kontra SDA nacionalista.

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 18 sep 2018, 00:45

avenija WroteColonslika

Ne brinite za Susica u IGRI JE I DALJE !

Valverde na aparatima.

Effenberg
Kontakt:

PostPostao/la Effenberg » 18 sep 2018, 05:25

Moze li ovaj pajdo da ikog vodi a da ga ne uhaka za 2-3 mjeseca? :lol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

rishovski
Kontakt:

PostPostao/la rishovski » 18 sep 2018, 07:47

I onda mene neko ima obraza na ovom forumu ubjeđivat da razlog našeg plasmana na SP leži u trenerskim sposobnostima Papeta :D Najlaksa grupa koju smo ikada imali i koju cemo imati... 95% forumasa je znalo prvi tim i taktiku,nikad nikog nije mogao iznenaditi,pa ni protivnike :D
F.Y.R. of Macedonia

Natrag na “Ostalo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.