Senijad Ibričić

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Pasodzigera » 21 apr 2012, 18:08

Za_raju je napisao/la:
braco je napisao/la:Evo Ibričića na treningu sa svojim saigračima iz Lokomotiva u diskoteci u Sanskom Mostu.Kao što možete vidjeti nalazi se na teškim fizičkim pripremama i želi da izbori mjesto u 1. postavi.

slika
Kamel?Pa bio sam nekad prije 6-5 god kad sam pecao ribu na sani.... :lol:
Pa vidio da je bolje pecati one na dvije noge...

Dobije li ovaj seljacic poziv definitivno odustajem od repke skroz....
A kao da si ti neki faktor,pa ce reprezentacija plakati za tobom sto odustajes od reprezentacije. :roll:


Kada bi isli tvojom logikom,onda niko nebi navijao za reprezentaciju,jer nema ga ,a da nije bio u kaficu,kafani,diskoteci,clubu. Kao da to nisu zove duse.
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Za_raju » 21 apr 2012, 18:42

Pasodzigera je napisao/la:
Za_raju je napisao/la:
braco je napisao/la:Evo Ibričića na treningu sa svojim saigračima iz Lokomotiva u diskoteci u Sanskom Mostu.Kao što možete vidjeti nalazi se na teškim fizičkim pripremama i želi da izbori mjesto u 1. postavi.

slika
Kamel?Pa bio sam nekad prije 6-5 god kad sam pecao ribu na sani.... :lol:
Pa vidio da je bolje pecati one na dvije noge...

Dobije li ovaj seljacic poziv definitivno odustajem od repke skroz....
A kao da si ti neki faktor,pa ce reprezentacija plakati za tobom sto odustajes od reprezentacije. :roll:


Kada bi isli tvojom logikom,onda niko nebi navijao za reprezentaciju,jer nema ga ,a da nije bio u kaficu,kafani,diskoteci,clubu. Kao da to nisu zove duse.
Sebi naravno jesam i necu da gledam seljaka koji poziva jos vece seljacice u repku...;)
Jedno je kad je igracu disku u vrijeme pauze prvenstva a drugo kad mu klub igra ligu a on kuci ganja diskoteke. Izgelda je tebi to nedostupno!!
Uzecu tvoj intelekt u obzir kada budem ulazio u polemiku sa tobom ;)
Zadnja izmjena: Za_raju, dana/u 21 apr 2012, 19:52, ukupno mijenjano 3 puta.
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

pluton
Postovi: 339
Pridružen/a: 03 nov 2011, 23:35
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la pluton » 21 apr 2012, 18:44

zar ibricic nije govorio kako je jak musliman :roll:
Bosna <3

-SanaFCŽ-
Postovi: 279
Pridružen/a: 21 feb 2009, 10:20
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la -SanaFCŽ- » 21 apr 2012, 19:20

Baš je papak, profesionalni fudbaler a izlazi navečer, još alkohol na njegovom stolu. Trebao je vas pitati šta smije raditi, a šta ne..

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Pasodzigera » 21 apr 2012, 19:30

-SanaFCŽ- je napisao/la:Baš je papak, profesionalni fudbaler a izlazi navečer, još alkohol na njegovom stolu. Trebao je vas pitati šta smije raditi, a šta ne..
Ma pusti ljubomorne duse,je li se neko domogao imalo para,Bosanci pokazuju kolike su pi.....

Kada bi tako gledali,morali bi lincovati od Ibricica do Dzeke sve ijednog,a da ne pricam ,koliko recimo igraci iz Premier League pune tamosnje clubove i pubove.
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Za_raju » 21 apr 2012, 19:39

-SanaFCŽ- je napisao/la:Baš je papak, profesionalni fudbaler a izlazi navečer, još alkohol na njegovom stolu. Trebao je vas pitati šta smije raditi, a šta ne..
Ma nek bolan radi sta mu volja ali dok mu klub igra ligu on u disku u Sanskom.M!
Sto se mene tice nek se bode spricom ali ne zelim ga gledati u MOJOJ repki takvog!
Jeli sta sad jasnije?


PS. Nick te oda od kud tvoje ogorcenje kritikom Ibricica ;)
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

-SanaFCŽ-
Postovi: 279
Pridružen/a: 21 feb 2009, 10:20
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la -SanaFCŽ- » 21 apr 2012, 19:55

Pasodzigera je napisao/la:
-SanaFCŽ- je napisao/la:Baš je papak, profesionalni fudbaler a izlazi navečer, još alkohol na njegovom stolu. Trebao je vas pitati šta smije raditi, a šta ne..
Ma pusti ljubomorne duse,je li se neko domogao imalo para,Bosanci pokazuju kolike su pi.....

Kada bi tako gledali,morali bi lincovati od Ibricica do Dzeke sve ijednog,a da ne pricam ,koliko recimo igraci iz Premier League pune tamosnje clubove i pubove.
Ne daj Bože da naši igrači čitaju postove ovih naših "stručnjaka", prestali bi ljudi igrati, stvarno se čovjeku smuči čitati šta se sve piše.. Sve to stoji da je van forme, da ne igra skoro pa nikako, nema volje ili šta već, i ja se slažem da je bezveze ako ga pozove sad.. Ali ako ćemo iskreno on je najmanji problem, svakako ga u zadnjih 5-10 utakmica nikako ne ubacuje u igru, ali žalosno je što trenutno naših 4-5 igrača igra u prvih 11 u svojim ekipama..
A Za raju: Druže nije tvoja reprezentacija ništa više nego što je njegova, ili moja.. I drugo, nisam uopšte ogorčen, nek piše ko šta hoće, gore više sam napisao da trenutno ne zaslužuje poziv, i da sam mislio da se krijem, promijenio bih nick ;)

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Za_raju » 21 apr 2012, 22:23

-SanaFCŽ- je napisao/la:
Pasodzigera je napisao/la:
-SanaFCŽ- je napisao/la:Baš je papak, profesionalni fudbaler a izlazi navečer, još alkohol na njegovom stolu. Trebao je vas pitati šta smije raditi, a šta ne..
Ma pusti ljubomorne duse,je li se neko domogao imalo para,Bosanci pokazuju kolike su pi.....

Kada bi tako gledali,morali bi lincovati od Ibricica do Dzeke sve ijednog,a da ne pricam ,koliko recimo igraci iz Premier League pune tamosnje clubove i pubove.
Ne daj Bože da naši igrači čitaju postove ovih naših "stručnjaka", prestali bi ljudi igrati, stvarno se čovjeku smuči čitati šta se sve piše.. Sve to stoji da je van forme, da ne igra skoro pa nikako, nema volje ili šta već, i ja se slažem da je bezveze ako ga pozove sad.. Ali ako ćemo iskreno on je najmanji problem, svakako ga u zadnjih 5-10 utakmica nikako ne ubacuje u igru, ali žalosno je što trenutno naših 4-5 igrača igra u prvih 11 u svojim ekipama..
A Za raju: Druže nije tvoja reprezentacija ništa više nego što je njegova, ili moja.. I drugo, nisam uopšte ogorčen, nek piše ko šta hoće, gore više sam napisao da trenutno ne zaslužuje poziv, i da sam mislio da se krijem, promijenio bih nick ;)
Nema se sta biti strucnjak u ovom slucaju ;)
Sjeti se one "slika govori vise od hiljadu rijeci" ;)
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la vrebac86 » 21 apr 2012, 22:26

Za_raju je napisao/la:
-SanaFCŽ- je napisao/la:Baš je papak, profesionalni fudbaler a izlazi navečer, još alkohol na njegovom stolu. Trebao je vas pitati šta smije raditi, a šta ne..
Ma nek bolan radi sta mu volja ali dok mu klub igra ligu on u disku u Sanskom.M!
Sto se mene tice nek se bode spricom ali ne zelim ga gledati u MOJOJ repki takvog!
Jeli sta sad jasnije?


PS. Nick te oda od kud tvoje ogorcenje kritikom Ibricica ;)
Hajde da dogovorimo termin TVOJA repka protiv MOJE repke!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

džakailibu
Postovi: 987
Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la džakailibu » 21 apr 2012, 23:02

hej, bili mi is sanskog mosta ili ne treba priznati- frajer je prop'o k'o zeton!
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

armin dju
Postovi: 1165
Pridružen/a: 09 dec 2008, 22:42
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la armin dju » 21 apr 2012, 23:14

ne mogu da skontam ove komentare tipa:...sta ga briga, prima platu,..,... vi ste ljubomorni sto on "eto" ima pa moze mu se!... Pa j.ebemu mater nije ovo jet set forum i me libo racqu kolko on ili dzeko prima mjesecno, i sl..
njihovo je da igraju, i treba uvjek komentarisat, ma kolko to bilo crno, i bice katastrofa ako ovakve susic zovne na pripreme, sta on ima trazit u kaficu u pola sezone, jesil kad mesija vidio u ovakvj atmosferi,.. ma ni u augustu jarane...

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Adinjo » 21 apr 2012, 23:50

Nego, jel se ikad ono dokazalo sta je Ibrica rekao nakon tekme u Ze.. nesto u smislu j.bem i tebe i navijace...ako je tacno onda je to dovoljan pokazatelj ko je on i njegove ljudske osobine. ;)

Inace, kao fudbaler on nije prop'o. Njega nikad nigdje nije ni bilo :mrgreen:
Covjek je jednostavno srednji igrac i nista vise. nedaj Boze da smo od njegovih igrackih sposobnosti zavisili, gdje bi nam tad bio kraj :lol: :lol:
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la vrebac86 » 21 apr 2012, 23:52

Adinjo je napisao/la:Nego, jel se ikad ono dokazalo sta je Ibrica rekao nakon tekme u Ze.. nesto u smislu j.bem i tebe i navijace...ako je tacno onda je to dovoljan pokazatelj ko je i on i njegove ljudske osobine. ;)

Inace, kao fudbaler on nije prop'o. Njega nikad nigdje nije ni bilo :mrgreen:
Covjek je jednostavno srednji igrac i nista vise. nedaj Boze da smo od njegovih igrackih sposobnosti zavisili, gdje bi nam tad bio kraj :lol: :lol:
Vjerovatno ovih zadnji 6 SP i 4 EP sto smo igrali nebi docekali da je on igrao :mrgreen: :roll: :o :lol: :lol:
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

travnicanin
Postovi: 349
Pridružen/a: 23 avg 2010, 18:03
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la travnicanin » 21 apr 2012, 23:58

braco je napisao/la:Evo Ibričića na treningu sa svojim saigračima iz Lokomotiva u diskoteci u Sanskom Mostu.Kao što možete vidjeti nalazi se na teškim fizičkim pripremama i želi da izbori mjesto u 1. postavi.

slika
a ovaj do njega još veća zvijezda (Nurković) kad se samo sjetim natpisa ide u Celtic, pa u Majorku..., pa da vrijedi 2 miliona, još ga Ćiro stalno zvao u reprezentaciju a on popi glupe golove

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Cartman » 22 apr 2012, 00:23

armin dju je napisao/la:ne mogu da skontam ove komentare tipa:...sta ga briga, prima platu,..,... vi ste ljubomorni sto on "eto" ima pa moze mu se!... Pa j.ebemu mater nije ovo jet set forum i me libo racqu kolko on ili dzeko prima mjesecno, i sl..
njihovo je da igraju, i treba uvjek komentarisat, ma kolko to bilo crno, i bice katastrofa ako ovakve susic zovne na pripreme, sta on ima trazit u kaficu u pola sezone, jesil kad mesija vidio u ovakvj atmosferi,.. ma ni u augustu jarane...
Upravo tako. Ovi sto se dive njegovim parama neka idu na forum red carpeta ako postoji, i neka o tome pricaju. Mi pricamo o igracu koji u sred sezone u Rusiji, sjedi po kaficima u BiH. To prvo govori koliko je neozbiljan, a drugo koliko malo znaci svom klubu da ih boli neka stvar gdje je on dok se igraju tekme. Da ima imalo ambicija, barem bi otisao do Splita i trenirao sa Hajdukom ili sa nekim klubom iz nase PL.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Pasodzigera » 22 apr 2012, 00:45

Sto mi zivce najvise vadi,kad pametnjakovici pojma nemaju,kad je ovo slikano,kad je momak bio ovdje i kad se ovo desilo,a ospe se odma paljba,onaj pravi pogani balkanski mentalitet.

Vec svi znaju,da je to u toku sezone,ljubila vas majka takve pametne,uz sve vidovite.
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

armin dju
Postovi: 1165
Pridružen/a: 09 dec 2008, 22:42
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la armin dju » 22 apr 2012, 00:51

Pasodzigera je napisao/la:Sto mi zivce najvise vadi,kad pametnjakovici pojma nemaju,kad je ovo slikano,kad je momak bio ovdje i kad se ovo desilo,a ospe se odma paljba,onaj pravi pogani balkanski mentalitet.

Vec svi znaju,da je to u toku sezone,ljubila vas majka takve pametne,uz sve vidovite.
eto ti si pametan , de mi reci dje je sad, sto ga nema ni na tribinama

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Pasodzigera » 22 apr 2012, 01:10

armin dju je napisao/la:
Pasodzigera je napisao/la:Sto mi zivce najvise vadi,kad pametnjakovici pojma nemaju,kad je ovo slikano,kad je momak bio ovdje i kad se ovo desilo,a ospe se odma paljba,onaj pravi pogani balkanski mentalitet.

Vec svi znaju,da je to u toku sezone,ljubila vas majka takve pametne,uz sve vidovite.
eto ti si pametan , de mi reci dje je sad, sto ga nema ni na tribinama
A ti vidio da ga nema na tribinama?
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la BIHfan » 22 apr 2012, 01:53

Pa ako je i na tribinama ne treba da dobije poziv.
Njemu je vrh HNL nazalost.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

-SanaFCŽ-
Postovi: 279
Pridružen/a: 21 feb 2009, 10:20
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la -SanaFCŽ- » 22 apr 2012, 02:58

armin dju je napisao/la:
Pasodzigera je napisao/la:Sto mi zivce najvise vadi,kad pametnjakovici pojma nemaju,kad je ovo slikano,kad je momak bio ovdje i kad se ovo desilo,a ospe se odma paljba,onaj pravi pogani balkanski mentalitet.

Vec svi znaju,da je to u toku sezone,ljubila vas majka takve pametne,uz sve vidovite.
eto ti si pametan , de mi reci dje je sad, sto ga nema ni na tribinama
Koliko sam ja čuo da je prije početka druge polusezone već skoro bio dogovorio sve sa drugim timom, ali je to propalo i od tada ga trener nikako ne gotivi.. Iako se neću nikad složiti sa tvrdnjama da je HNL njegov vrh, jer znam koliko može, ipak se previše se opustio i lopta mu je izgleda u drugom planu..

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.