Senijad Ibričić

voltron30
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la voltron30 » 21 jul 2014, 12:28

vrebac86 je napisao/la:
voltron30 je napisao/la:Da nije malo zakasnio? Da mu je reprezentacija bila na prvom mjestu i da se stidio poziva zbog Džekinog i Spahinog ultimatuma, oprostio bi se još protiv Egipta. Ovako, otišao je u Brazil, glumio dvorsku ludu, nije ubilježio ni minutu i postao svjestan da se na njega ne računa, pa sada.kao piše nekakvo srcedrapajuće pismo.

Hrak puuuu... :puke:

Trebao je napraviti mijesta za jos nekog iz Germanije hahaha

Pogrešnoj osobi se obraćaš kada je u pitanju Germania. ;) Ja govedo od selektora ne podržavam još od susreta protiv Portugala i onaj gem, set, meč od 6-2. :D

bagrcavi
Kontakt:

Post Postao/la bagrcavi » 21 jul 2014, 12:29

plavipatriota je napisao/la:Sušić je njega zvao zbog mira kod igrača, jer nema autoritet da ga uspostavi bez takvih poteza.. Ali, sad je smiješno realno što jedini on nije minute dobio, a igrale su sve "igračine".. A, bio Džekin drug il ne bio, trebalo mu je bar 5 minuta pustit zbog toga što je u repci otkad zna za fudbal..

Al eto, za vas neke sve što pape uradi je i sunet i farz..

Sušić je njega zvao da pokuša balansirati pozive germanijinih antitalenata kojima je uredno davao minute iako ih ničim zaslužili nisu. Onaj iz Sturma sa nogama ko čačkalice dobi minute, a Ibro koji je i ovakav za njega Pele ostade na klupi. Eeeej germanijo, germanijo nećeš ni ti dovijeka. Bog vrati kad tad za sve nepravde.
DRUG NEBI TI PUNCA

Babayaro
Kontakt:

Post Postao/la Babayaro » 21 jul 2014, 12:32

Odlično, ko je slijedeći ?
Ko izgubi dobitak, dobije gubitak.

Batko
Kontakt:

Post Postao/la Batko » 21 jul 2014, 12:35

Hvala Ibro....Hvala na dobrim partijama u reprezentaciji.....Sve najbolje...

Eh kad bi ti i drug Spahic bio covjek kao ti?

xavi26
Kontakt:

Post Postao/la xavi26 » 21 jul 2014, 12:37

oni koji napadaju Ibricica uopce ga ne poznaju, Ibro je jedn moralna velicina, i to neka ide njima na cast. Ibricic iz vremena Hajduka je mogao igrati i u puno boljim reprezentacijama, i tada je sigurno itekako zasluzivao poziv, sa druge strane ovaj Ibricic je samo blijedo izdanje. Takodjer, Ibricic nikada, ama nikada nije dobio postenu sansu kod Susica, sve su to bile minute na kapaljku ili samo klupa, a upravo se Susic pravdao Ibricicem kako mu ne treba vise napadaca jer je i Ibricic taj. Na kraju krajeva, kada se naslo mjesto za Brazila za Avdiju, Tina ili Hadzica, vala neka se naslo mjesto i za Ibru...
Zadnja izmjena: xavi26, dana/u 21 jul 2014, 12:38, ukupno mijenjano 1 put.
Volim te Bosno!!!

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 21 jul 2014, 12:38

Dobar covjek i dobar igrac, ali realno je u zadnje vrijeme pao dosta u formi pa ima dosta igraca koji su nam potrebniji od njeg.

Bosniacum Lilium
Kontakt:

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 21 jul 2014, 12:38

Evo prvi put se upisujem u ovu temu.

Hvala ti za onaj period dok si bio u Hajduku. Valj'o si nam, evo ramazan mi ne da lagati. Ovaj period kasnije sam prespavao, tako da ne bih o njemu. Sve u svemu, hvala :clap: :wave:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala. Prvi alkoholičar ekipe - Kawhi

Evil Genius II

Post Postao/la Evil Genius II » 21 jul 2014, 12:39

svaka cast ibro, hvala na svemu i puno srece u nastavku karijere. svaki put kada bih otisao kod svojih u 'rvacku gledao sam hajduk zbog tebe i uzivao u tvojim potezima jer izdvajao si se lucidnoscu od ostalih na terenu :cool: nazalost, to je i bio vrhunac tvoje karijere jer sve ostalo od lokomotive do turaka je za zaborav tako da je ova odluka o oprastanju najbolje rjesenje i za reprezentaciju, koja ce tvoje mjesto ustupiti nekom novom klincu, i za tebe, koji si cesto bio na meti dezurnih hejtera koji su tvojim imenom odradjivali dnevnu dozu hejta tako da se nadam da ces naci svoj mir.

pitam se da li je ovaj oprostaj izolirani incident ili ce pokrenuti lavinu (spaha, miske & co) :hmmmmm:
''La maglia della Roma, anche da allenatore, te la togli, però ti rimane la pelle macchiata. Ci puoi mettere qualsiasi cosa sopra, ma il giallorosso sotto ti rimane sempre.'' Luciano Spalletti

fukarezv
Kontakt:

Post Postao/la fukarezv » 21 jul 2014, 12:41

Unofficialpage je napisao/la:Hvala za sve i mnogo sreće u nastavku tvoje profesionalne karijere i u tvom životu.
JEDAN TUZLAK TEBI SADA PJEVA SLOBODO IGRAJ I HRABRO BORI SE...

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 21 jul 2014, 12:56

kod Ćire si bio dobar i hvala ti na tome .. međutim, već tada a i poslije toga si bio razlog svađa, podjela, igrao si ti dok je Mire bio na klupi, već ranije si trebao napustit' repku, al' et', bolje ikad nego nikad ;)

sljedeći Spaha, molit' ću!

pisac
Kontakt:

Post Postao/la pisac » 21 jul 2014, 13:00

Ode jos jedan iz klana, hvala Bogu.
Jos Spahica se rijesiti, onda ce se valjda i Dzeko dohavizati.

Ibricicu sretno u nastavku karijere i u privatnom zivotu!

bagrcavi
Kontakt:

Post Postao/la bagrcavi » 21 jul 2014, 13:03

Laž! Ibro je kod Ćire igrao beka nekad lijevog, nekad desnog u onoj Ćirinoj 3-5-2 formaciji. Pjanićevo mjesto su zauzimali Miske, Muratović i Rahimić.

http://www4.slik,,,omat.com/09/1010/xr-sastav.jpg
DRUG NEBI TI PUNCA

robijas_Ri
Kontakt:

Post Postao/la robijas_Ri » 21 jul 2014, 13:03

Ibricic se zaboravio zahvalit Susicu. A pismo mu je boli glava kao da je ne znam koliki igrac bio i neizmjeran doprinos dao. Mislim svaka ti cast al odvadi malo.

huthut
Kontakt:

Post Postao/la huthut » 21 jul 2014, 13:04

Savez pod hitno mora reagovati i pronaći zamjenu za Ibričića, jer ne znam ko će sada podizati moral našim primadonama Džeki i Spahiću, možda ako je Ramiz Zmaj u kakvoj formi da probamo njega regrutovati, plus mu je sigurno što ne mora mijenjati "sportsko" državljanstvo pa će već za LIhtenštajn biti spreman, tako da na tom planu ne bi ništa izgubili. :D

Ibričiću hvala za sve što je uradio za repku dok nije postao zabavljač i sretno u nastavku karijere u turskim gigantima :wave:
If you'd given me the choice of going out and beating four men and smashing a goal in from thirty yards against Liverpool or going to bed with Miss World, it would have been a difficult choice. Luckily, I had both.

RiNo
Kontakt:

Post Postao/la RiNo » 21 jul 2014, 13:15

Od stare slave se ne zivi, koliko god da si proveo u reprezentaciji. Hvala i sretno.

btw
Tuzan dan za porodicu Dzeko.
100% sportski i krajnje opušten potpis

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la GracanicaAA » 21 jul 2014, 13:19

Hvala mu za sve.... :bow: :bow: , ajmo dalje jos nek ih se oprosti i Susic moze jos pozvat ovih mladih igraca kojih hvala bogu imas vise i vise....
www.facebook.com/BratstvoGracanicaOfficial

ultrasstyle_tz
Kontakt:

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 21 jul 2014, 13:20

opet ispade veci covjek od Susica...svaka cast Ibricicu jos jednom

jedan od znacajnijih igraca u stvaranju ove reprezentacije..
kad god je igrao momak nikad nije zakazao, igrao je uvijek srcem, borio se i trudio, igrao kod niza selektora i prije Dzeke sto pokazuje da su svi znali njegov cijeniti kvalitet..naravno nezaboravne su one partije pod Cirom kad je davao bitne golove, a na terenu samo sto nije branio i nije se bunio ni sekunde da izgine trceci na lijevom ili desnom beku u formaciji 3-5-2 sto nikad u zivotu nije igrao..tako se igra za drzavni dres, bez puno pitanja i sa 100% angazmana pa makar te selektor i na go stavio- i to mu necu nikad zaboraviti..a ne ko pojedinci "smeta mi ova pozicija, smeta mi ona, previse desno, previse lijevo, previse gore, previse dole, gusi me ovaj, gusi me onaj"....toga kod Ibre nikad nije bilo

sve najbolje u daljoj karijeri i u zivotu
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

admir1991
Kontakt:

Post Postao/la admir1991 » 21 jul 2014, 13:22

Kod nas se uvjek neka nepotrebna zbrka stvara,nisi vise dovoljno dobar za reprezentaciju,čao i Doviđenja,to za svakog vazi.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

master1015
Kontakt:

Post Postao/la master1015 » 21 jul 2014, 13:25

"Bilo je i onih kojima je plasman na SP malo, a takvih će uvijek i biti." - Senijad Ibricic

^^^eto vam razlika izmedju bosanca i njemca.. ovo da bi izjavio njemacki reprezentativac odma bi ga Low sutnuo iz ekipe..pa zar smo pitali za mnogo da pobjedimo jednu nigeriju.. ovaj igrac je napravio karijeru kroz niska ocekivanja..mogo je biti zvijezda u bundesligi ali je za njega erciyesspor dosta.. bas kao sto kvalifikacija za SP dosta.. takav mentalitet ga skupo kostalo pa nije igrao ni minutu na svjetsko prvenstvo, a sad place i kritikuje

svaka cast Begu sto je izjavio da nije dosta zadovoljan i da smo mogli puno bolje.. takav mentalitet nam fali

--------

"Naravno da mi je žao što nisam dobio ni minute, jer svi ostali su osjetili teren, a ja koji sam tu godinama, sjedio sam i gledao." - Ibricic

^^^ti momak bolje budi sretan sto si uopste dobio poziv pored Prcica i mnogi drugi.. vecina utakmice si sjedeo na klupi prosle sezone za vrlo losem erciyessporu
Zadnja izmjena: master1015, dana/u 21 jul 2014, 13:28, ukupno mijenjano 1 put.

suhakrpa
Kontakt:

Post Postao/la suhakrpa » 21 jul 2014, 13:27

Ibricic se oprostio, Nedimko na aparatima. :D

Senijad kad je igrao najbolji fudbal u zivotu, kod Cire u reprezentaciji je igrao na bekovskim pozicijama, zbog nedostatka kvalitetnih rjesenja. To nas je i kostalo onog prvog baraza sa Portugalom, kada smo primili gol nakon sto je Ibricic ispao na svojoj strani. Otkako je otisao iz Hajduka to vise nije isti igrac i samim tim ni u reprezentaciji nije dobivao neku vecu minutazu, sto je sasvim opravdano.

Kako god, sretno mu u nastavku karijere.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.