Senijad Ibričić

Monolog
Moderator
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Monolog » 03 avg 2010, 13:40

Cartman je napisao/la:
Monolog je napisao/la:Yeap, razvaliće Dinamo samo u slučaju da budu dosuđena 2 penala za "bile". Btw, on neće imati pravo nastupa u euro takmičenjima, jer je igrao već utakmicu protiv Rumuna.

Hoce u Ligi Prvaka. Jer svaki klub moze registrovat jednog igraca koji je vec igro u Europa Ligi. Znas da je Real imo dilemu koga da registruju, Diarru ili Huntelaara prije par sezona. A posto Rubin igra Ligu Prvaka... :mrgreen:

Da, sjećam se tog slučaja. Malo mi je maglovito, ali nekako mi se čini da je i to bilo zbog neke "rupe" u zakonu.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

calcio
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Post Postao/la calcio » 03 avg 2010, 20:15

harishp je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Daljnja karijera Ibričića i Tičinovića direktno je vezana za rezultat uzvrata s Dinamom, a slično se razmišlja i glede dolaska Vranješa.

Uzvratni susret 3. pretkola Eurolige s rumunjskim Dinamo bitno će odrediti kadar s kojim će Hajduk krenuti u nastavak sezone. Kao i svake godine u kolovozu, rezultat u Europi ponovno je Hajdukovo raskrižje sezone, a ovoga puta dva igrača čekaju rasplet uzvratnog susreta s Rumunjima.

Zastupnik Marija Tičinovića, Damir Štimac, jučer je bio na razgovoru s predsjednikom Uprave Joškom Svagušom i zaključak je da se do petka čeka odgovor na pitanje gdje će nadareni veznjak igrati ove sezone. Naime, ako Hajduk prođe Dinamo tada će Tičinović otići na šestomjesečnu posudbu u jedan od HNL prvoligaša, a u protivnom će se vratiti u momčad. Tičinovićev povratak usko je vezan uz ukupni rezultat dvaju ogleda s Dinamom, a taj ishod odgovorit će na upit “ostaje li Ibričić u Hajduku”. Ukoliko Bijeli u četvrtak zaključe europski nastup, izgledan je transfer Ibričića, odnosno aktivacija ponude koja se drži kao realna mogućnost. Odlaskom Ibričića otvara se prostor za povratak Tičinovića u prvu momčad, nakon što je mjesec i pol dana proveo u drugoj ekipi poslije neprihvaćanja potpisa novog ugovora bez garancije igranja u sezoni što je upravo krenula.

Daljnja karijera Ibričića i Tičinovića direktno je vezana za rezultat uzvrata s Dinamom, a slično se razmišlja i glede dolaska Vranješa. Prođe li Hajduk u 4. pretkolo, angažman Vranješa neće biti upitan. Ali ako Bijeli ne preskoče Dinamo, vrlo je upitno hoće li splitski klub krenuti u skupi angažman igrača kojeg će koristiti samo u HNL-u. No, Vranješ ne želi čekati europski rasplet već želi što prije regulirati svoj status. Vranješ čeka ugovor Hajduka da bi raskinuo preostalu jednogodišnju obvezu s Werderom. Ali, Hajduk je zastao, ugovor još nije poslan, premda je sve precizno usmeno dogovoreno prije osam dana na razgovoru Svaguše s igračem u hotelu Lav.

Kao sto rekoh ibro pravi simultanku protiv Dinama.Sam ce ga razvaliti.
Samo da u Splitu ostane. 8-)

ma ovo je trener izjavio samo da bi motivisao Senijada, nece covjek iz Splita ni da ga puskom tjeraju :mrgreen:

Brane
Kontakt:

Post Postao/la Brane » 03 avg 2010, 20:33

Torcida izabrala Ibricica kao Hajducko Srce

Svaka cast Senijade!!
Muftic,Brozovic,Biogradlic,Fazlagic,M.Bajic,Muzurovic,Siljkut,Prljaca,Prodanovic,Antic,Ferhatovic,V. Musemic,S.Vujovic,Musovic,Vidovic,Susic,Sljivo,Pasic,Jozic,Janjos,Kapetanovic,H.Musemic,Hadzibegic,Turkovic

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 03 avg 2010, 21:39

Monolog je napisao/la:Yeap, razvaliće Dinamo samo u slučaju da budu dosuđena 2 penala za "bile". Btw, on neće imati pravo nastupa u euro takmičenjima, jer je igrao već utakmicu protiv Rumuna.

Penali su samo slag na tortu.Panenka,Slepicka,chrvena i ti folovi. :mrgreen:
Uostalom tip je drugi strelac u HNL iako uopste nije spic,i bogami ih uvaljivao sa 25 metara,bilo slobodni udarci,ili onako kad mu sune.
Euro takmicenja podijeljena na dva sektora.LS prica za sebe a euro za sebe.
Jedino ako ode u klub koji igra euro ligu,nece imati pravo nastupa.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

KODRO
Kontakt:

Post Postao/la KODRO » 03 avg 2010, 22:05

ma IBRO je kralj

RagazziDelSud
Kontakt:

Post Postao/la RagazziDelSud » 05 avg 2010, 18:37

Večeras je Ibričićeva večer... :D :lol: aBd
Posuđujte novac od pesimista – oni ne očekuju da im ga vratite.

RiNo
Kontakt:

Post Postao/la RiNo » 08 avg 2010, 20:27

RagazziDelSud je napisao/la:Večeras je Ibričićeva večer... :D :lol: aBd

I večeras,
7. minut, Ibro za 1:0
100% sportski i krajnje opušten potpis

Omerbavarac
Kontakt:

Post Postao/la Omerbavarac » 08 avg 2010, 21:43

RiNo je napisao/la:
RagazziDelSud je napisao/la:Večeras je Ibričićeva večer... :D :lol: aBd

I večeras,
7. minut, Ibro za 1:0

I ubuduce. 8-)

2:0, ali nije Ibro.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Saban
Kontakt:

Post Postao/la Saban » 16 avg 2010, 04:51

Ibricic mora biti u prvih 11 u ovakvoj reprezentaciji BiH. Na utakmici protiv Katara Ibricic bi bolje odigrao nego igraci koji su igrali na - slovom i brojem PET (5) pozicija u timu.
Bosno mojaaaa - divna, mila, lijepa, gizdavaaaa!!!!!!!
U tebi jeeeee Safet Susic, majstor fudbalaaaaaa!!!!!!!

Dylan Dog
Kontakt:

Post Postao/la Dylan Dog » 16 avg 2010, 05:01

Saban je napisao/la:Ibricic mora biti u prvih 11 u ovakvoj reprezentaciji BiH. Na utakmici protiv Katara Ibricic bi bolje odigrao nego igraci koji su igrali na - slovom i brojem PET (5) pozicija u timu.

Ibricic je ofanzivni vezni,tu sigurno nema mjesta za njega,ili bi ga ti stavio da igra beka ko Ciro pa da mu opet u kljucnoj utakmici igrac protrci iza ledja i postigne gol,ono kako ga je Lahm prosao protiv Njemacke da ne spominjem.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Saban
Kontakt:

Post Postao/la Saban » 16 avg 2010, 23:36

Dylan Dog je napisao/la:
Saban je napisao/la:Ibricic mora biti u prvih 11 u ovakvoj reprezentaciji BiH. Na utakmici protiv Katara Ibricic bi bolje odigrao nego igraci koji su igrali na - slovom i brojem PET (5) pozicija u timu.

Ibricic je ofanzivni vezni,tu sigurno nema mjesta za njega,ili bi ga ti stavio da igra beka ko Ciro pa da mu opet u kljucnoj utakmici igrac protrci iza ledja i postigne gol,ono kako ga je Lahm prosao protiv Njemacke da ne spominjem.

Ibricic bi bolje odigrao na oba beka nego sto su odigrali Mujdza i Mravac, zadnjeg veznog bi odigrao bolje nego Jahic, a oba krila bolje nego Ibisevic i Muslimovic. Ne mislim na ovu utakmicu nego uopste na postavu za buduce utakmice (sa ogradom u vezi Mujdze jer ne poznajem momka dovoljno a prva utakmicu mu se ne moze bas uzeti kao mjerilo). U proslim kvalifikacijama igrao je oba beka, lijevog protiv Belgije u gostima iznenadjujuce dobro, desnog na vise utakmica solidno. U stvari nisu to bile klasicne bekovske pozicije, ja bih rekao da su oni i Sejo drzali kompletno po jednu stranu. Poluspica je igrao na dvije utakmice, prilicno dobro, namjestio jedan jako vazan gol Dzeki protiv Belgije u Zenici i postigao mozda jos vazniji protov Estonije ili Litvanije u gostima. Imao je zajedno sa Salihovicem samo jedan direktan kiks za gol, protiv Turske cini mi se - ako se kiksom moze nazvati pogresan pas nakon kojeg Turci imaju aut sa desne strane te prenesu loptu skroz na lijevu stranu gdje Salihovic i Muratovic zakasne blokirati igraca. Na prijateljskoj protiv Nijemaca jeste zakasnio blokirti Lama, ali Lama nisu uspjeli blokirati ni bekovi i vanjski vezni igraci velesila kao sto su Argentina, Engleska...da ne govorim i Ligi prvaka.
Ama meni je simpaticno kada se nasa raja nameraci na nekoga...gadan smo narod brate.
Eto nisu valjali ni Ibricic, ni Murat, Ibisevic je bas bez veze, Jahic izvikan igrac, Supic pojma nije imao... a mi postigli naj veci uspjeh u istoriji. Kako to, majku mu? Ovi momci zajedno sa kapitenom Spahicem, Sejom, Nadarevicem i drugima koji su igrali te maestralnim Djekom i Misimovicem su dali 200% svojih mogucnosti i plasirali se ispred dvije reprezentacije u grupi koje su realno bolje od nas odn. bolje su kotirali na pocetku kvalifikacija. Laprdamo brate ko maksim po diviziji, evo Ljevakovic bi po jednom rjesio sve probleme, po drugom treba u prvi tim staviti nekog juniora Herte :) jer je kapiten mlade reprezentacije Njemacke a nikada ni jednu minutu nije zaigrao za prvi tim. A bezbeli ce onda oni zahtjevati da sa njima budemo ubjedljivo ispred Francuske, inace Susic je papak, neznalica, shonjo... Eh da mi je da Bog ode makar par dana na godisnji odmor, a da meni ostavi upravljanje svijetom, al' bi sipke radile po tinatari.

Dylan Dog
Kontakt:

Post Postao/la Dylan Dog » 17 avg 2010, 02:35

Eto nisu valjali ni Ibricic, ni Murat, Ibisevic je bas bez veze, Jahic izvikan igrac, Supic pojma nije imao...

Govoris opcenito,normalno je da uvijek ima neko kome odredeni igrac nije po volji,npr. ima ljudi koji ce reci da je Ibisevic ili Jahic los,ali je ipak puno vise koji ih gotive,a Ibricic, ipak ima puno vise ljudi koji misle da nema mjesta u prvih 11,o Muratovicu ne vrijedi govoriti,90% nacije ga zeli sto dalje od reprezentacije,to ipak nesto znaci ;)
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:

Saban
Kontakt:

Post Postao/la Saban » 17 avg 2010, 03:36

Dylan Dog je napisao/la:
Eto nisu valjali ni Ibricic, ni Murat, Ibisevic je bas bez veze, Jahic izvikan igrac, Supic pojma nije imao...

Govoris opcenito,normalno je da uvijek ima neko kome odredeni igrac nije po volji,npr. ima ljudi koji ce reci da je Ibisevic ili Jahic los,ali je ipak puno vise koji ih gotive,a Ibricic, ipak ima puno vise ljudi koji misle da nema mjesta u prvih 11,o Muratovicu ne vrijedi govoriti,90% nacije ga zeli sto dalje od reprezentacije,to ipak nesto znaci ;)

Ama ne, nije to stvar samo simpatisanja ili nesimpatisanja odredjenog igraca, mo smo spremni da povezemo milion situacija i onda ubjedimo sebe da je tako. Eto, nisam citao niti jedan tvoj posto, a smio bi se kladiti u svu imovinu da ne volis Ciru Blazevica, da si ga pljuvao dok je vodio reprezentaciju. Hajde da kazemo da je Muratovic tip igraca koga publika ne voli (bolje receno ne voli nikoga ko igra na toj poziciji posto je Muratovo pravo mjesto nesto sasvim drugo), ali Ibricic je tip igraca koga navijac ne moze, a da ne voli. Borben (na svako utakmici medju prva tri po pretcanim km), a lucidan, Torcida ga obozava a ko poznaje Torcidu zna kako je izbirljiva. Nase dijete, prosao sve selekcije. Ama jok, ja ne volim Ciru, a Ciro ga je napravio standardnim reprezentativcem i stavljao ispred tamo nekog Stilica koji je bezbeli bolji i bolje bi odigrao beka...Ima tamo negdje jos nekih koji su trebali igrati prije Ibre, ima Ljevakovic ima jos neki...treba ih naci. Kazem ti, ne znamo da cjenimo ono sto imamo, dobro je rekao Mesa Selimovic, cudan smo narod samo gledamo da podcjenimo...da spustimo na svoj nivo. Postavis covjeku majstorske golove Muratovica i on kaze opet da ovaj pojma NIJE IMAO jer se on sjeca da je neki pogresan pas dao, a sto je cuvao guzove Misimovicu, to nikom nista, sto je rintao ko konj, to se ne pika. Eto pa vidjesmo i Misimovica i Pjanica zajedno, hoce al' u mosnjama Pjana trkati umjesto Zvjezdana, pa me sramota bilo gledati kako nas razvlaci Katar (od koga je po vrijednosti igraca skuplji Rudar iz Prijedora), a nasih nigdje na vidiku. Ali sta ces eto, svako ima pravo reci sta misli, a da mu utjeras mm u glavu da bi realno sagledao, nece da moze.

Dylan Dog
Kontakt:

Post Postao/la Dylan Dog » 17 avg 2010, 03:55

Izgubio bi imovinu,nisam napadao Ciru,jedino sam mu zamjerao sto stavlja Muratovica,inace sam ga podrzavao :lol:
To da je Muratovic tip igraca kojeg navijaci ne vole nigdje veze,zar nije Rahimic isti tip igraca pa ga rijetko ko kritikuje :)
A Ibricic,slazem se da je dobar igrac,ali on je ofanzivni vezni i tu nema mjesta,ti bi ga stavio na beka,igrao je protiv Portugala beka pa je kriv za pogodak,B.Alves mu se prisulja iza ledja,takav luksuz u jednoj takvoj utakmici nismo smjeli dopustiti,Ibricic nema mjesta u prvih 11-deal with that 8-)

analiticar_
Kontakt:

Post Postao/la analiticar_ » 17 avg 2010, 08:38

Senijad da malo promijeni frizuru mogao bi igrati u bilo kojoj europskoj ligi..Ovako kad ga vide, mnogi klubovi misle da je na zalasku karijere....Daj da mu posaljemo one tablete za ponovni raste kose i da ga ofarbamo u crno...Bio bi ko Ronaldo, ali onaj portugalski
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Hairlija
Kontakt:

Post Postao/la Hairlija » 17 avg 2010, 08:55

analiticar_ je napisao/la:Senijad da malo promijeni frizuru mogao bi igrati u bilo kojoj europskoj ligi..Ovako kad ga vide, mnogi klubovi misle da je na zalasku karijere....Daj da mu posaljemo one tablete za ponovni raste kose i da ga ofarbamo u crno...Bio bi ko Ronaldo, ali onaj portugalski

Jao ja sam koristio te tablete,kosa mi pocela opadati od gela..Mislim da bi Ibri dosla poneka tableta
Ja cu mu kupiti samo neznam kako da dostavim....Ima kod nas na Bascarsiji u jednoj poljoprivrednoj apoteci kupiti ;) :mrgreen:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

analiticar_
Kontakt:

Post Postao/la analiticar_ » 17 avg 2010, 08:58

Hairlija je napisao/la:
analiticar_ je napisao/la:Senijad da malo promijeni frizuru mogao bi igrati u bilo kojoj europskoj ligi..Ovako kad ga vide, mnogi klubovi misle da je na zalasku karijere....Daj da mu posaljemo one tablete za ponovni raste kose i da ga ofarbamo u crno...Bio bi ko Ronaldo, ali onaj portugalski

Jao ja sam koristio te tablete,kosa mi pocela opadati od gela..Mislim da bi Ibri dosla poneka tableta
Ja cu mu kupiti samo neznam kako da dostavim....Ima kod nas na Bascarsiji u jednoj poljoprivrednoj apoteci kupiti ;) :mrgreen:

To su alternativne..Daju se konjima, no pomazu i kod covjeka za rast kose ali se treba uzimati po pola tablete...Inace bi moglo prebujatati pa bi licilo na sumski grm... :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Hairlija
Kontakt:

Post Postao/la Hairlija » 17 avg 2010, 09:00

analiticar_ je napisao/la:
Hairlija je napisao/la:

To su alternativne..Daju se konjima, no pomazu i kod covjeka za rast kose ali se treba uzimati po pola tablete...Inace bi moglo prebujatati pa bi licilo na sumski grm... :D

Stvarno ako nekome trebaju nek javi poslacu mu ja postom samo nek ne pretjera sa tabletama jer ce zavrsiti kao Felaini :!:
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

analiticar_
Kontakt:

Post Postao/la analiticar_ » 17 avg 2010, 09:02

Mogli bi to ja i ti Hairlija da odradimo..Ti doturi Rahimicu a ja cu poslati Senijadu....Samo onda morali bi imati nekog stilistu u reprezentaciji, da sredjuje manekene...

Hahahahah Felaini u vezi a Ruud Gullit u napadu...... :D
Zadnja izmjena: analiticar_, dana/u 17 avg 2010, 09:05, ukupno mijenjano 1 put.

Hairlija
Kontakt:

Post Postao/la Hairlija » 17 avg 2010, 09:04

analiticar_ je napisao/la:Mogli bi to ja i ti Hairlija da odradimo..Ti doturi Rahimicu a ja cu poslati Senijadu....Samo onda morali bi imati nekog stilistu u reprezentaciji, da sredjuje manekene...

Nebrni se stilista je moj problem...Ja obecavam dovest cu Emerika Gudelja

slika

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.