Hasan Salihamidžić

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Virtu4l » 08 jan 2010, 11:23

Obzirom da je to administracija foruma odobrila, tema o Salihamidžiću će ponovo biti otvorena. Unaprijed Vas molim da se držite pravila, da prestanete vrijeđati igračku veličinu kakva je Hasan Salihamdžić.

Hasan se oporavio, počeo je igrati, već je zabio dva gola, dok ga i Safet Sušić sve češće spominje. Moje mišljenje je da su šanse za povratak legende veoma male, ali ko zna šta nam je Sajo pripremio.

Gol Salihamidžića protiv Parme.

[youtube][/youtube]
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la rob do bagro » 08 jan 2010, 11:25

Za informaciju da se zna, Hasan je odbio poziv papeta.Znaci nema nista od njegovog igranja u repki.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

bavarian_bk
Postovi: 4843
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la bavarian_bk » 08 jan 2010, 11:26

Otkud ti to?

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la bambina » 08 jan 2010, 11:30

Dnevni avaz izvor,uostalom nisam se baš ekstra nadala.Odavno je on i Papac se pozdravili imaju svoj stav.
Pomog li bi nam ali ali...uvijek postoji.Sretmo mu u Juventusu.Hvala za sve ,sad je tako nemože nitko utjecat pa ni Sajo ;)

Avatar
defender
Član IO SS.ba lige
Postovi: 2000
Pridružen/a: 24 dec 2008, 15:48
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la defender » 08 jan 2010, 11:42

Igrač kojeg je novi selektor Safet Sušić namjeravao ponovno pozvati u reprezentaciju BiH, Hasan Salihamidžić, izjavio je za Dnevni avaz kako ne namjerava više oblačiti dres sa državnim grbom.

Otac mi je javio da je novi selektor naše reprezentacije Safet Sušić najavio da će obaviti razgovor sa mnom oko povratka u državni tim, kaže Salihamidžić i nastavlja: Ne znam šta da kažem. Moja odluka se zna. Ne volim što se uopće otvara ova tema. Jednostavno, moji nastupi u državnom timu su prošlost. Ne, nema razloga da se uopšte piše o tome. Državni tim sam napustio zbog narušenog zdravstvenog stanja. Moje tijelo više ne može izdržati napore na dva fronta.

O novom selektoru ima samo riječi hvale..

Safet Sušić je pravi čovjek na pravom mjestu. Jedan je od najboljih i najpopularnijih naših igrača svih vremena, a također, dobar je i trener. Svi u našoj domovini, ali i u i oko državnog tima moraju biti zadovoljni posljednjim izborom za selektora. Papetu i društvu ću držati palčeve i kao u minulim kvalifikacijama biti najvjerniji navijač.

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Alen Škoro » 08 jan 2010, 11:54

Da je Bracu na beku,il' on il' Papac samo da se jedan vrati.

BERBEROVIĆ(SALIHAMIDŽIĆ) NADAREVIĆ SPAHIĆ PAPAC


Ko bi ovoj odbrani išta mogao ? :lol:
NON MOLLARE MAI

Avatar
Citizen-X
Postovi: 6339
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Citizen-X » 08 jan 2010, 12:02

Ma ovakvom jadu od drzave, navijača koji psuju svojim reprezentativcima mrtve (prije toga ih zovu klotzevima), a svoje selektore naziva ustašama (iako su igrali za drzavu kad niko nije smio), naroda i saveza i ja bih rek'o ćao. :mrgreen:

Koliko mi cijenimo nase ljude sve smo rekli kad je Dzeko prodan za jedan slabije opremljen Audi A6 :mrgreen:

Hasetu II svaka cast. Trpaj milione u padze jarane i uzivaj.

Ti si naše gore list kao i Zlatan Ibrahimovic i treba svaki bosanac i hercegovac da se ponose obojicom.

Valjda ce i vrijeme hajvana i idiota proci pa da svijetom i nasom malenom zemljicom zavladaju pametni i sposobni ljudi.... :cry:
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la demir44 » 08 jan 2010, 12:12

Citizen-X je napisao/la:Ma ovakvom jadu od drzave, navijača koji psuju svojim reprezentativcima mrtve, a svoje selektore naziva ustašama (iako su igrali za drzavu kad niko nije smio), naroda i saveza i ja bih rek'o ćao. :mrgreen:

Hasetu II svaka cast. Trpaj milione u padze jarane i uzivaj.

Ti si naše gore list kao i Zlatan Ibrahimovic i treba svaki bosanac i hercegovac da se ponose obojicom.

Valjda ce i vrijeme hajvana i idiota proci pa da svijetom i nasom malenom zemljicom zavladaju pametni i sposobni ljudi.... :cry:
Hasan jeste legenda i to ne treba osporavati,postujem njegovu odluku jer stvarno covjek je derao dupe za repku u najtezim trenutcima i hvala mu na tome...
A sto se tice ibrahimovica to je **** da ga nema veceg,njemu su samo pare bitne,nije htjeo za bosnu zato sto nismo fudbalska velesila,otisao za švedsku i kad je izgradio reputaciju najboljeg napadaca nece vise ni za njih da igra...
Rotor Volgograd...

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 08 jan 2010, 12:16

demir44 je napisao/la:
Citizen-X je napisao/la:Ma ovakvom jadu od drzave, navijača koji psuju svojim reprezentativcima mrtve, a svoje selektore naziva ustašama (iako su igrali za drzavu kad niko nije smio), naroda i saveza i ja bih rek'o ćao. :mrgreen:

Hasetu II svaka cast. Trpaj milione u padze jarane i uzivaj.

Ti si naše gore list kao i Zlatan Ibrahimovic i treba svaki bosanac i hercegovac da se ponose obojicom.

Valjda ce i vrijeme hajvana i idiota proci pa da svijetom i nasom malenom zemljicom zavladaju pametni i sposobni ljudi.... :cry:
Hasan jeste legenda i to ne treba osporavati,postujem njegovu odluku jer stvarno covjek je derao dupe za repku u najtezim trenutcima i hvala mu na tome...
A sto se tice ibrahimovica to je **** da ga nema veceg,njemu su samo pare bitne,nije htjeo za bosnu zato sto nismo fudbalska velesila,otisao za švedsku i kad je izgradio reputaciju najboljeg napadaca nece vise ni za njih da igra...
samo malo, kako nece za njih da igra, a otkud ti znas da je to sto si naveo razlog zbog kojeg nece za nas da igra, samo bezveze lupas brate, pricas gluposti a nedajes argumente, isto tako si reko i u temi Senijad Ibricic o Osimu...
razmisli pa napisi...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Virtu4l » 08 jan 2010, 12:17

demir44 je napisao/la:A sto se tice ibrahimovica to je **** da ga nema veceg,njemu su samo pare bitne,nije htjeo za bosnu zato sto nismo fudbalska velesila,otisao za švedsku i kad je izgradio reputaciju najboljeg napadaca nece vise ni za njih da igra...
Netačno. Kada se Zlatan nudio, iz našeg saveza (Pušina. Ušanović, Pašalić i co.) su rekli da mi imamo takvih igrača na bacanje.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
ZEno.T.
Postovi: 255
Pridružen/a: 04 maj 2009, 16:53
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la ZEno.T. » 08 jan 2010, 12:22

E moj Hasane,cuj ne moze na 2 fronta igrati.A moze trcati ko konj i zabijati golove.Sto bi volio da ga kazne s te 2 utakmice neigranja za Juve(ako je to istina) !
12.9.2009.

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la demir44 » 08 jan 2010, 12:26

Virtu4l je napisao/la:
demir44 je napisao/la:A sto se tice ibrahimovica to je **** da ga nema veceg,njemu su samo pare bitne,nije htjeo za bosnu zato sto nismo fudbalska velesila,otisao za švedsku i kad je izgradio reputaciju najboljeg napadaca nece vise ni za njih da igra...
Netačno. Kada se Zlatan nudio, iz našeg saveza (Pušina. Ušanović, Pašalić i co.) su rekli da mi imamo takvih igrača na bacanje.
Netacno tvoje brate moj...Zlatana je nudio njegov stari a iz saveza su rekli da dodje u mladu ili B-selekciju i da se vidi o kakvom se igracu radi,posto je on tada bio u Malmeu i stvarno smo imali napadaca u boljim klubovima....Medjutim on je to odbio,valjda je i tada smatrao da je velika zzvijezda...ON SEBE NE SMATRA BOSANCEM,TO JE NEKOLIKO PUTA IZJAVIO,I GOTOVA PRICA
Rotor Volgograd...

Avatar
Citizen-X
Postovi: 6339
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Citizen-X » 08 jan 2010, 12:26

ZEno.T. je napisao/la:E moj Hasane,cuj ne moze na 2 fronta igrati.A moze trcati ko konj i zabijati golove.Sto bi volio da ga kazne s te 2 utakmice neigranja za Juve(ako je to istina) !

I meni je zao sto nisam k'o Hasan, sto nemam para k'o Hasan, sto nemam auta k'o Hasan, sto mi ne vrijede noge ko Hasanove, sto mi cijeli stadion ne aplaudira....

Haos mi je i krivo i zao - samo razlika je sto nisam zavidan....
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 08 jan 2010, 12:27

ZEno.T. je napisao/la:E moj Hasane,cuj ne moze na 2 fronta igrati.A moze trcati ko konj i zabijati golove.Sto bi volio da ga kazne s te 2 utakmice neigranja za Juve(ako je to istina) !
a stvarno ne znam u cemu je problem...i onako u Juveu odigra 20-ak utakmica po sezoni, tako malo iskljucivo radi povreda i onda da mu dodje jos 10-ak utakmica repke...veliko opterecenje...a ipak Juve mu daje hljeb tako da bi prije trebo da igra za njih nego za repku...ja njegovu odluku postujem, mada bi volio da se vrati...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
mrzim_ulizice
Postovi: 984
Pridružen/a: 29 avg 2009, 21:10
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la mrzim_ulizice » 08 jan 2010, 12:28

hasanu svaka cast za ovo dosad a sad hoce nece nemora svakako mu je 33 godine i za godinu dana nema nista od njega zato je bez veze o tome raspravljat i nema potrebe da ima uopste temu ovdje

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la demir44 » 08 jan 2010, 12:29

ZEno.T. je napisao/la:E moj Hasane,cuj ne moze na 2 fronta igrati.A moze trcati ko konj i zabijati golove.Sto bi volio da ga kazne s te 2 utakmice neigranja za Juve(ako je to istina) !
JBG ne mogu njeg kazniti zato sto se odrekao naseg drzavljanstva...Samo mogu papca
Rotor Volgograd...

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la demir44 » 08 jan 2010, 12:34

mrzim_ulizice je napisao/la:hasanu svaka cast za ovo dosad a sad hoce nece nemora svakako mu je 33 godine i za godinu dana nema nista od njega zato je bez veze o tome raspravljat i nema potrebe da ima uopste temu ovdje
pa to nam i treba,iskustvo
Rotor Volgograd...

Avatar
Citizen-X
Postovi: 6339
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Citizen-X » 08 jan 2010, 12:37

demir44 je napisao/la:
mrzim_ulizice je napisao/la:hasanu svaka cast za ovo dosad a sad hoce nece nemora svakako mu je 33 godine i za godinu dana nema nista od njega zato je bez veze o tome raspravljat i nema potrebe da ima uopste temu ovdje
pa to nam i treba,iskustvo
Samo ovo nama treba po glavi i preko ledja :mrgreen:

slika
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

Avatar
mrzim_ulizice
Postovi: 984
Pridružen/a: 29 avg 2009, 21:10
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la mrzim_ulizice » 08 jan 2010, 12:39

demir44 je napisao/la:
mrzim_ulizice je napisao/la:hasanu svaka cast za ovo dosad a sad hoce nece nemora svakako mu je 33 godine i za godinu dana nema nista od njega zato je bez veze o tome raspravljat i nema potrebe da ima uopste temu ovdje
pa to nam i treba,iskustvo
ma neka cuva to iskustvo za juventusa trebat ce mu sa repkom je zavrsio davno svi se oni isto vade nemogu na dva fronta tako je i misimovic govorio kad je otiso iz repke dok je kodro bio isto da za repku igraju 2 utakmice sedmicno pa nemogu

Avatar
mrzim_ulizice
Postovi: 984
Pridružen/a: 29 avg 2009, 21:10
Kontakt:

Re: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la mrzim_ulizice » 08 jan 2010, 12:41

Citizen-X je napisao/la:
demir44 je napisao/la:
mrzim_ulizice je napisao/la:hasanu svaka cast za ovo dosad a sad hoce nece nemora svakako mu je 33 godine i za godinu dana nema nista od njega zato je bez veze o tome raspravljat i nema potrebe da ima uopste temu ovdje
pa to nam i treba,iskustvo
Samo ovo nama treba po glavi i preko ledja :mrgreen:

slika
ma jarane nas treba sa tim po glavi a hasana po casicama pa da vidimo bil onda mogo igrat :D :D :D

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.