Sport i TV

Avatar
Azpi
Postovi: 4457
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Azpi » 18 avg 2018, 22:52

MElloo je napisao/la: Arena meni ima supwr komentatore i uzitak mi je tamo gledat LP.Yebo va sk vise
Ma mene zeza sto nemam arene na poslu, a kuci nemam arene HD pa mi SK vise odgovara :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Dzoni » 18 avg 2018, 22:55

Ma ekstra prenosi na Areni.
Liga prvaka,Liga Evrope i Talijani.
Talijane svakako najvise gledam.
Komentatori sasvim ok.

Avatar
benko21
Postovi: 2504
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la benko21 » 18 avg 2018, 22:55

Ramiy je napisao/la:Ko prenosi el?
arenasport
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Dzoni » 18 avg 2018, 23:08

Belmin6 je napisao/la:
Dzoni je napisao/la:@Belmin

De mi reci jel kod tebe slika okrenuta,ono ko da gledas u ogledalu,il sam ja to nesto poremetio u VLC-u?
Ne znam brate, ja gledam preko mag boxa na tvu. Sve je oke.

Pitaj Jamiea na fb grupi.
Otvorio sam breko browsera,sve ok. :thumbup:
Mora da sam ja nesto zajebo na vlc plejeru.


Dobro si me podsjetio na njih,bio sam ih odjavio na kraju prosle sezone.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la legenda reala » 18 avg 2018, 23:19

Arena je kupila prava za LP, al ima ona jedna tekma srijedom to se uvijek ostavljalo nekom javnom emiteru e sad pošto niko nije od domaćih stanica apliciro SK je naknadno kupio za područje BIH tu jednu tekmu srijedom al moraće uvesti neki SK BIH da bi mogli prenositi tu jednu tekmu ili će je staviti na PINK BH i to se spominjalo
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la arelinho » 18 avg 2018, 23:40

legenda reala je napisao/la:Arena je kupila prava za LP, al ima ona jedna tekma srijedom to se uvijek ostavljalo nekom javnom emiteru e sad pošto niko nije od domaćih stanica apliciro SK je naknadno kupio za područje BIH tu jednu tekmu srijedom al moraće uvesti neki SK BIH da bi mogli prenositi tu jednu tekmu ili će je staviti na PINK BH i to se spominjalo
Pa samo je puste nama ovamo na SK, a u Srbiji ne moraju. Tako nešto je bilo slično kada je bio Eurobasket.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 20 avg 2018, 20:46

Belmin6 je napisao/la:
Dzoni je napisao/la:
Belmin6 je napisao/la:@rio @dzoni

Jeste vidjeli update na rushmore?

Ubacio i SK i Arene. :tokralju:

Zajebajes? :o
Cim dodjem kuci odmah prijavljujem. :clap:
Ozbiljno. Promjenio je listu, sad je mnogo lakse naci kanal i preglednije.

Top topova.
Zajebo i BHT i Telemach, još i Francuze i Švabe ubacio, i portugalski Sport, i holandski Fox Sport, vidjet ćeš još dok krene NBA i NHL, sve tekme svaku noć imaš. Uzmeš neki paket interneta i ovo i ne trebaš ništa više, ni kablovsku ni moju tv.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Raonffa » 20 avg 2018, 20:53

A šta će biti sa EL četvrtkom? Je l' i tu jednu tekmu uzima SK, ili će biti na BHT-u?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la legenda reala » 22 avg 2018, 13:39

Evo u Hrvatskoj će Nova TV prenositi utakmice reprezentacije naredne četiri godine vlasnik Nove i SK je isti, znači očekivati je i kod nas tekme reprezentacije na PINK BH jer SK nema nacionalnu frekvenciju
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Raonffa » 22 avg 2018, 19:35

legenda reala je napisao/la:Evo u Hrvatskoj će Nova TV prenositi utakmice reprezentacije naredne četiri godine vlasnik Nove i SK je isti, znači očekivati je i kod nas tekme reprezentacije na PINK BH jer SK nema nacionalnu frekvenciju
Je l' u to spadaju samo kvalifikacije ili i velika takmičenja?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la badblueboylivno » 22 avg 2018, 23:12

Raonffa je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Evo u Hrvatskoj će Nova TV prenositi utakmice reprezentacije naredne četiri godine vlasnik Nove i SK je isti, znači očekivati je i kod nas tekme reprezentacije na PINK BH jer SK nema nacionalnu frekvenciju
Je l' u to spadaju samo kvalifikacije ili i velika takmičenja?
Kvalifikacije za EP i SP, Liga nacija i EP, bez SP-a.
Hayley <3

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la arelinho » 22 avg 2018, 23:13

legenda reala je napisao/la:Evo u Hrvatskoj će Nova TV prenositi utakmice reprezentacije naredne četiri godine vlasnik Nove i SK je isti, znači očekivati je i kod nas tekme reprezentacije na PINK BH jer SK nema nacionalnu frekvenciju
Nešto ne vjerujem u to, ali eto vidjet ćemo uskoro šta će biti. :D

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Raonffa » 23 avg 2018, 00:06

arelinho je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Evo u Hrvatskoj će Nova TV prenositi utakmice reprezentacije naredne četiri godine vlasnik Nove i SK je isti, znači očekivati je i kod nas tekme reprezentacije na PINK BH jer SK nema nacionalnu frekvenciju
Nešto ne vjerujem u to, ali eto vidjet ćemo uskoro šta će biti. :D
Vrtili su danas tu vijest na Dnevniku, ne vjerujem da bi i sami to pisali da nisu dogovorili :D

@badblueboy

Hvala :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Kanye » 23 avg 2018, 00:39

rio_Ferdy88 je napisao/la: Zajebo i BHT i Telemach, još i Francuze i Švabe ubacio, i portugalski Sport, i holandski Fox Sport, vidjet ćeš još dok krene NBA i NHL, sve tekme svaku noć imaš. Uzmeš neki paket interneta i ovo i ne trebaš ništa više, ni kablovsku ni moju tv.
Imal sta osim sporta?
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la messilla » 23 avg 2018, 00:48

Raonffa je napisao/la:Vrtili su danas tu vijest na Dnevniku, ne vjerujem da bi i sami to pisali da nisu dogovorili :D
Čovjek je na ovaj dio o Pinku mislio. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la legenda reala » 23 avg 2018, 01:15

arelinho je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Evo u Hrvatskoj će Nova TV prenositi utakmice reprezentacije naredne četiri godine vlasnik Nove i SK je isti, znači očekivati je i kod nas tekme reprezentacije na PINK BH jer SK nema nacionalnu frekvenciju
Nešto ne vjerujem u to, ali eto vidjet ćemo uskoro šta će biti. :D
Ma nista ko i dosad, nastavicete da rusite zakone BIH itd.
U Hrvatskoj ce staviti na Novu iako imaju SK na Hrvatskom, kod nas ce staviti na neki SK sa Srpskim koment kojeg boli **** za BIH :x
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la messilla » 23 avg 2018, 02:25

Možda angažuju Bahu specijalno za te utakmice. :lol: :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 avg 2018, 10:00

Kanye je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la: Zajebo i BHT i Telemach, još i Francuze i Švabe ubacio, i portugalski Sport, i holandski Fox Sport, vidjet ćeš još dok krene NBA i NHL, sve tekme svaku noć imaš. Uzmeš neki paket interneta i ovo i ne trebaš ništa više, ni kablovsku ni moju tv.
Imal sta osim sporta?
Imaju svi američki i engleski, tipa NBC, BBC, HBO, SHOWTIME itd...filmski i ostali.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Dzoni » 23 avg 2018, 10:02

Rushmore se hladno piša po ovim telekomima i sport klubovima.
Gledas sta hoces.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mig_Mig » 23 avg 2018, 10:06

Dzoni je napisao/la:Rushmore se hladno piša po ovim telekomima i sport klubovima.
Gledas sta hoces.
Pocinje mi nfl. Moram to vidjet. @rio, imaju li sve tekme?
Max Allegri 300 💪💪💪

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.