Sport i TV

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mancini » 14 feb 2018, 22:36

Vijadukt je napisao/la:
madridist je napisao/la:Uozbiljite se.
BBC je javni servis a ima pravo samo na jednom sedmicno pregled golova premier lige.
Sky sports je bio Fox-ov iliti americki i imao je pravo na maltene sve plus BT sport ostalo..
Nema to veze sa pogledom na drzavu.
Imamo mi BH telecom koji je garantujem imao novaca da otvori 5 ili 6 sportskih kanala i zaposli Edina i ostale nase komentatore te otkupi prava za teritorij BIH sveg moguceg i nemoguceg sporta ali neee valja uhljebiti stoku i na njihove plate trositi novac, ali i tome se blizi kraj,privatizacija kuca na vrata..
Arena sport kanali su u vlasnistvu mtela koji je opet pod krovom srbijanskog telecoma isto kao sto je sportklub sbb-ova perjanica.
A sta je Bh telecom uradio da privuce korisnike,otvorio one livecam kanale pa da se na njima ima makar sta pogledat :mrgreen:
Ma kome ces ba ti objasnjavati da to nema veze sa drzavom. Dzaba trosis vrijeme. Oni javasluk, lopovluk, nerad pretvaraju na napad na Bosnu i Bosnjake.
Ti bi da se ne plaća a da gledaš kvalitetan program!? E ne može tako. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mancini » 14 feb 2018, 22:38

miki_92 je napisao/la:
Mancini je napisao/la: Tretiraju BiH kao da nije država.
tretiraju je kao drzavu koja nema para

takve kapitalizam ne priznaje
I onda uvode televiziju jedne države u drugu. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la miki_92 » 14 feb 2018, 22:48

tako je, UEFA ne da prava BiH jer je vecinski muslimanska zemlja
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la badblueboylivno » 14 feb 2018, 23:42

Zločesta UEFA.

Normalno je da rade to što rade i prodaju onima koji nude najviše, LP je ponajprije stroj za pravljenje love pa tek onda sportsko natjecanje. Evo, prava za Hrvatsku prodali nepostojećoj televiziji, odnosno telekomu koji će tek pred početak te sezone pokrenuti kanale. :urnebes: A taj telekom je ponudio više od Hrvatskog telekoma koji prenosi LP zadnja dva ili tri ciklusa. Nema tu nekog sentimenta, plati najviše i nosi. :kafa:
Hayley <3

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mancini » 15 feb 2018, 01:18

miki_92 je napisao/la:tako je, UEFA ne da prava BiH jer je vecinski muslimanska zemlja
Ne pravi se duhovit kada već nisi.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mancini » 15 feb 2018, 01:20

badblueboylivno je napisao/la:Zločesta UEFA.

Normalno je da rade to što rade i prodaju onima koji nude najviše, LP je ponajprije stroj za pravljenje love pa tek onda sportsko natjecanje. Evo, prava za Hrvatsku prodali nepostojećoj televiziji, odnosno telekomu koji će tek pred početak te sezone pokrenuti kanale. :urnebes: A taj telekom je ponudio više od Hrvatskog telekoma koji prenosi LP zadnja dva ili tri ciklusa. Nema tu nekog sentimenta, plati najviše i nosi. :kafa:
Nisu srpskoj televiziji prodali sigurno.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Jeftha » 15 feb 2018, 01:26

miki_92 je napisao/la:tako je, UEFA ne da prava BiH jer je vecinski muslimanska zemlja
Ja bih prije rekao da je ovo vecinski zemlja laznih muslimana. Ne znaci po difoltu sa si musliman ako nosis muslimansko ime.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la miki_92 » 15 feb 2018, 01:27

nije bilo te opcije za vrijeme popisa
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la legenda reala » 15 feb 2018, 02:40

Arena je otkupila prava i za EL za naredne tri sezone, zanimljivo da je samo RTS apliciro još za prava ostale televizije nisu ni aplicirale kolko.je nezanimljivo takmičenje ta EL
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Vijadukt » 15 feb 2018, 09:15

Mancini je napisao/la: Ti bi da se ne plaća a da gledaš kvalitetan program!? E ne može tako. ;)
Ja bih da se ne placa neradnicima. Sasvim logicno. Placalo se njima dugo godina, placa i danas 23% drzave, a oni sve gori i gori.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mancini » 15 feb 2018, 11:33

Vijadukt je napisao/la:
Mancini je napisao/la: Ti bi da se ne plaća a da gledaš kvalitetan program!? E ne može tako. ;)
Ja bih da se ne placa neradnicima. Sasvim logicno. Placalo se njima dugo godina, placa i danas 23% drzave, a oni sve gori i gori.
Da li bi ti vodio svoj posao dobro sa 23℅ plate?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Vijadukt » 15 feb 2018, 12:06

Mancini je napisao/la: Da li bi ti vodio svoj posao dobro sa 23℅ plate?
A sto sam nekada imao dovoljno pa dogurao to toga da mi ni 23% nece da placa?

Ne bih dosao u poziciju da imam toliko. Imaju neki jos manje pa opet rade bolje (citaj entitetski emiteri).
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mancini » 15 feb 2018, 12:52

Vijadukt je napisao/la:
Mancini je napisao/la: Da li bi ti vodio svoj posao dobro sa 23℅ plate?
A sto sam nekada imao dovoljno pa dogurao to toga da mi ni 23% nece da placa?

Ne bih dosao u poziciju da imam toliko. Imaju neki jos manje pa opet rade bolje (citaj entitetski emiteri).
Ti i slični tebi kršite zakon a ovdje dajete za pravo da nekoga kritikujete.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Blaze
Postovi: 26
Pridružen/a: 03 okt 2015, 18:50
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Blaze » 15 feb 2018, 12:53

Napisao neko "Tretiraju Bosnu kao da nije država."

Ne da nije država, nego nije ni d od države.

Pobjego ko je god gdje mogao, za par godina neće imati ko raditi. Patnja, čemer i jad je ovde.

Još malo pa ni na jednoj karti svijeta se neće moći naći Bosna.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Vijadukt » 15 feb 2018, 13:39

Mancini je napisao/la: Ti i slični tebi kršite zakon a ovdje dajete za pravo da nekoga kritikujete.

Ja da krsim zakon davno bih bio na sudu.

dedera, momcino, odgovori na pitanje, mojne o meni pricati jer me ne poznajes.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mancini » 15 feb 2018, 15:19

Vijadukt je napisao/la:
Mancini je napisao/la: Ti i slični tebi kršite zakon a ovdje dajete za pravo da nekoga kritikujete.

Ja da krsim zakon davno bih bio na sudu.

dedera, momcino, odgovori na pitanje, mojne o meni pricati jer me ne poznajes.
Ko god ne plaća taksu krši zakon. A puni su sudovi tužbi za neplaćanje komunalija. Doduše, RTV takse ne spadaju u komunalije. Ali ne mijenja stvar.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mancini » 15 feb 2018, 15:34

Blaze je napisao/la:Napisao neko "Tretiraju Bosnu kao da nije država."

Ne da nije država, nego nije ni d od države.

Pobjego ko je god gdje mogao, za par godina neće imati ko raditi. Patnja, čemer i jad je ovde.

Još malo pa ni na jednoj karti svijeta se neće moći naći Bosna.
Pa šta ti čekaš?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Blaze
Postovi: 26
Pridružen/a: 03 okt 2015, 18:50
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Blaze » 15 feb 2018, 16:40

Termin. Trebao bi biti krajem aprila, aplicirao sam u maju prošle godine.

Živim za dan kada ću se odreći pasoša ove jadne i čemerne Bosne.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mancini » 15 feb 2018, 18:35

Blaze je napisao/la:Termin. Trebao bi biti krajem aprila, aplicirao sam u maju prošle godine.

Živim za dan kada ću se odreći pasoša ove jadne i čemerne Bosne.
Što prije to bolje. I nemoj se ni slučajno vraćati nazad. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4700
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Kajzer10 » 16 feb 2018, 14:11

Vijadukt je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:https://www.kl.ix.ba/sport/nogomet/nare ... /180213133

Sad komotno mogu ugasiti BHT, ostaje im heftično jedan sportski događaj i to najgora utakmica PLBIH.
dje ces to reci :shock: pa udaras na bosnu, ti si neprijatelj bosne, neki kamuflirani adezeovac. oni bi to sve prenosili samo da placate pretplatu. nemoj da te kajzer vidi, tesko se tebi
Da, bilo bi bolje da se placa pretplata. Mozes li vjerovati?
To udaranje,neprijatelji Bosne pricaj djeci u komšiluku. Pogrešnog prozivas.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.