Sport i TV

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mig_Mig » 16 mar 2018, 21:33

Raonffa je napisao/la:Imaju više kanala od Sky Sporta :mrgreen:
Hamna da imaju i vise prijenosa ;)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Raonffa » 16 mar 2018, 23:04

Mig_Mig je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Imaju više kanala od Sky Sporta :mrgreen:
Hamna da imaju i vise prijenosa ;)
S obzirom na to odakle dolaze, sigurno da su jedan od najjačih sportskih kanala u Europi.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Padovan » 17 mar 2018, 10:22

Raonffa je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Imaju više kanala od Sky Sporta :mrgreen:
Hamna da imaju i vise prijenosa ;)
S obzirom na to odakle dolaze, sigurno da su jedan od najjačih sportskih kanala u Europi.
Pa kada imaju sjediste na balkanu, uz pregrst malverzacija, pranja novca nije ni cudno...
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
arelinho
Postovi: 16437
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la arelinho » 17 mar 2018, 10:41

Ako ovako dobru uslugu daju neka peru novac još više. :tokralju: :tokralju:

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la madridist » 17 mar 2018, 10:48

Kad 2/3 stanovnika BiH koji nemaju te kanale zbog ko zna cega dobije mogucnost da ako zeli plati i gleda onda cu se prikljuciti pohvalama do tad nek se yebu.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 12:11

Zar je moguće da 2/3 BiH nije pokriveno Telemachom?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la madridist » 17 mar 2018, 12:15

Raonffa je napisao/la:Zar je moguće da 2/3 BiH nije pokriveno Telemachom?
Pazi govorim za cijelu BiH.
Tuzlanski kanton kao najmnogoljudniji osim par ulica u Tz,Lukavu i Gracanici nije .Unsko-sanski kanton isto.
Cijeli manji entitet BiH osim korisnika mtela isto.Govorim o broju korisnika tv koji su uskraceni za sk vec 6 ili 7 godina zbog nekih razloga.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 12:25

madridist je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Zar je moguće da 2/3 BiH nije pokriveno Telemachom?
Pazi govorim za cijelu BiH.
Tuzlanski kanton kao najmnogoljudniji osim par ulica u Tz,Lukavu i Gracanici nije .Unsko-sanski kanton isto.
Cijeli manji entitet BiH osim korisnika mtela isto.Govorim o broju korisnika tv koji su uskraceni za sk vec 6 ili 7 godina zbog nekih razloga.
Nisam znao da u Tuzli nema Telemacha, znam da je ovdje centralna Bosna pokrivena, pa poprilično sam siguran gore od Doboja dole do Mostara da je Telemach "rasprostranjen".
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Padovan » 17 mar 2018, 14:30

arelinho je napisao/la:Ako ovako dobru uslugu daju neka peru novac još više. :tokralju: :tokralju:
Zanimljivo razmisljanje :mrgreen: , zbog takvog razmisljanja smo u tu gdje jesmo, ali uzivaj brate dok ide :D
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mig_Mig » 17 mar 2018, 14:43

Na svakom pedlju ove zemlje svaki stanovnik ako zeli moze da uziva u kanalima SK, Total TV je dostupan svima. Sto se tice ostalih mogucnoati, HT Eronet,Mtel i Telemach pokrivaju sigurno 3/4 podrucja BIH. Eh sad sto neki ne mogu da se odreknu Bh telecoma iz ne znam kojih razloga to je nesto drugo? O ovom pranju i glupostima koje pojedinci iznose suvisno je pricati!
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Jeftha » 17 mar 2018, 17:31

Mig_Mig je napisao/la:Na svakom pedlju ove zemlje svaki stanovnik ako zeli moze da uziva u kanalima SK, Total TV je dostupan svima. Sto se tice ostalih mogucnoati, HT Eronet,Mtel i Telemach pokrivaju sigurno 3/4 podrucja BIH. Eh sad sto neki ne mogu da se odreknu Bh telecoma iz ne znam kojih razloga to je nesto drugo? O ovom pranju i glupostima koje pojedinci iznose suvisno je pricati!
Ti ih stalno branis ko da radis tamo.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la MElloo » 17 mar 2018, 17:35

Mig_Mig je napisao/la:Na svakom pedlju ove zemlje svaki stanovnik ako zeli moze da uziva u kanalima SK, Total TV je dostupan svima. Sto se tice ostalih mogucnoati, HT Eronet,Mtel i Telemach pokrivaju sigurno 3/4 podrucja BIH. Eh sad sto neki ne mogu da se odreknu Bh telecoma iz ne znam kojih razloga to je nesto drugo? O ovom pranju i glupostima koje pojedinci iznose suvisno je pricati!
vecina ljudi nema sk zbog jednog jedinog razloga a to je sto kupe preko bhtlecoma moje tv telefon :D
ja samo cekam da mi istekne ugovor

Avatar
arelinho
Postovi: 16437
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la arelinho » 17 mar 2018, 17:36

Jeftha je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Na svakom pedlju ove zemlje svaki stanovnik ako zeli moze da uziva u kanalima SK, Total TV je dostupan svima. Sto se tice ostalih mogucnoati, HT Eronet,Mtel i Telemach pokrivaju sigurno 3/4 podrucja BIH. Eh sad sto neki ne mogu da se odreknu Bh telecoma iz ne znam kojih razloga to je nesto drugo? O ovom pranju i glupostima koje pojedinci iznose suvisno je pricati!
Ti ih stalno branis ko da radis tamo.
Dao Bog pa da radimo, ali ne radimo. Ljudi rade strašan posao i svaka im čast na tome. :tokralju: :tokralju:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Kawhi » 17 mar 2018, 17:54

Otvoreno trziste.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la hilmo » 17 mar 2018, 19:04

Jesu li radili danas ovi Sport klubovi, ja evo gledam nema ništa, sve isto?
Ili sam ja nešš pogrešno protumačio.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Quinlan » 17 mar 2018, 19:14

hilmo je napisao/la:Jesu li radili danas ovi Sport klubovi, ja evo gledam nema ništa, sve isto?
Ili sam ja nešš pogrešno protumačio.
Nisam direktno gledao ali tu su i bilo je na svakom drugi snimak sad ja provjerio na eonu

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mig_Mig » 17 mar 2018, 19:16

Jeftha je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Na svakom pedlju ove zemlje svaki stanovnik ako zeli moze da uziva u kanalima SK, Total TV je dostupan svima. Sto se tice ostalih mogucnoati, HT Eronet,Mtel i Telemach pokrivaju sigurno 3/4 podrucja BIH. Eh sad sto neki ne mogu da se odreknu Bh telecoma iz ne znam kojih razloga to je nesto drugo? O ovom pranju i glupostima koje pojedinci iznose suvisno je pricati!
Ti ih stalno branis ko da radis tamo.
Da radim vjerovatno bi psovao na njih. Razlog je jednostavan, sa telecom sam u 5godina prosao sito i reseto, uzeli mi na pravdi Boga para i para, uredu otvoreno trziste i onda dodje telemach koji ti za iste pare ponudi 8xbrzi net, 10x bolju ponudu kanala,Unifi,Unifon u roku 24h na licu mjesta u slucaju kvara itd. Ne branim ih, samo pricam realno jer sam prosao oboje. Zao mi je ljudi kojima telecom na neznanje uzima gomilu novca sa tim ugovorima gdje je svaki mobitel minimalno 150KM preplacen a evo vidim da se i PS4 pojavio po cijeni od 799KM,.@Hilmo pusteni su na EON.u danas tokom.Moto gp.a 2 kanala sa motora i jedan iz Box.a. zanimljivo u svakom slucaju.
Max Allegri 300 💪💪💪

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la hilmo » 17 mar 2018, 19:23

Quinlan je napisao/la:
hilmo je napisao/la:Jesu li radili danas ovi Sport klubovi, ja evo gledam nema ništa, sve isto?
Ili sam ja nešš pogrešno protumačio.
Nisam direktno gledao ali tu su i bilo je na svakom drugi snimak sad ja provjerio na eonu
A što onda kod mene nema :crazy:

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mig_Mig » 17 mar 2018, 20:03

hilmo je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:
hilmo je napisao/la:Jesu li radili danas ovi Sport klubovi, ja evo gledam nema ništa, sve isto?
Ili sam ja nešš pogrešno protumačio.
Nisam direktno gledao ali tu su i bilo je na svakom drugi snimak sad ja provjerio na eonu
A što onda kod mene nema :crazy:
Na EON.u? Nema jos na digitalnoj.
Max Allegri 300 💪💪💪

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la hilmo » 17 mar 2018, 20:30

Mig_Mig je napisao/la: Na EON.u? Nema jos na digitalnoj.
Nema ni na EON-u!
Kad gledam na računaru, nezz na app, ne koristim je

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.