Sport i TV

filip13
Postovi: 38041
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sport i TV

Post Postao/la filip13 » 16 sep 2018, 17:20

je li ovo nema komentatora na sportklubu 6 trenutno?

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Fikret1946 » 16 sep 2018, 17:22

filip13 je napisao/la:je li ovo nema komentatora na sportklubu 6 trenutno?
meni ima, nisi pojacao vjerovatno pa pojacaj

filip13
Postovi: 38041
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sport i TV

Post Postao/la filip13 » 16 sep 2018, 17:23

Fikret1946 je napisao/la:
filip13 je napisao/la:je li ovo nema komentatora na sportklubu 6 trenutno?
meni ima, nisi pojacao vjerovatno pa pojacaj

u redu je,kako si ti

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la akisarajevo92 » 16 sep 2018, 17:37

mirgerr je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Bit ce HD. Sutra imaju probni signal, u petak bi trebali pustiti
Hoce li taj HD?
Baho je najavio ubrzo HD isto kao i Europa Ligu koju ocigledno nece prenositi pa tako da mu je tesko vjerovati :mrgreen:
Don't believe the hype.

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Fikret1946 » 16 sep 2018, 17:58

jel bht i ftv nikako nece prenositi LP i europa ligu

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Kanye » 16 sep 2018, 18:10

Fikret1946 je napisao/la:jel bht i ftv nikako nece prenositi LP i europa ligu
Ne. Prenose na smjenu za RTRSom. Jedan utorak RTRS, trecu srijedu BHT, peti utorak FTV. Finale jedno poluvrijeme na FTVu, drugo na RTRSu, produzeci ako budu na BHTu.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1526
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Illmatic09 » 16 sep 2018, 18:52

A penali?

mangas
Postovi: 108
Pridružen/a: 08 sep 2018, 16:04
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la mangas » 16 sep 2018, 19:34

prenosi li iko ligu prvaka ove godine

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la rope11 » 17 sep 2018, 17:02

a stvarno ko sad prenosi utorkom, vjerovatno ste pričali o tome ali nisam upratio :mrgreen:

gledam u novinama program za utorak i ne vidim nigdje ništa osim arene, nije valjda da će oni?
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Azpi » 17 sep 2018, 18:02

rope11 je napisao/la:a stvarno ko sad prenosi utorkom, vjerovatno ste pričali o tome ali nisam upratio :mrgreen:

gledam u novinama program za utorak i ne vidim nigdje ništa osim arene, nije valjda da će oni?
Da arene i utorkom i srijedom, samo jedna tekma srijedom na pinku ko obn prosle godine
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la rope11 » 17 sep 2018, 20:53

e yebem im mater i državne servise, za šta služite koju pi.čku materinu.

znači ništa od gledanja, ja sam u svom stanu obnovio ugovor sa telemahom tako da su mi otključali arene, ali trenutno sam u zenici kod roditelja neko vrijeme tako da znači neću moći gledati utakmice, divno.

ustvari vidim da prenose napoli zvezda na jedinici koja je jedina otključana arena, prava fudbalska poslastica pored liverpul-psg :facepalm:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Ponos Torina » 17 sep 2018, 21:05

rope11 je napisao/la:e yebem im mater i državne servise, za šta služite koju pi.čku materinu.

znači ništa od gledanja, ja sam u svom stanu obnovio ugovor sa telemahom tako da su mi otključali arene, ali trenutno sam u zenici kod roditelja neko vrijeme tako da znači neću moći gledati utakmice, divno.

ustvari vidim da prenose napoli zvezda na jedinici koja je jedina otključana arena, prava fudbalska poslastica pored liverpul-psg :facepalm:
Liverpool je na arena 3,mozes gledati preko laptopa ili mob preko Eon..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la rope11 » 17 sep 2018, 21:22

jarane radije je onda neću ni gledati :mrgreen:
to praćenje streamova mi je božja kazna i nužno zlo, ubije mi želju za praćenjem bilo čega ako se moram hebavati preko laptopa ili tek mobitela.

vidim većina ljudi oko mene, koji imaju starije ugovore nemaju otključane arene, a da stvar bude gora kod nas u stanu osoba na čije ime se vodi ugovor telemaha nije uopšte u državi tako da čak ne mogu otići ni da mi obnove, mora biti isključivo ta osoba :salut:

za šta onda očekuju da plaćamo rtv takse i zbog čega ovaj telemah plaćam skoro 50 maraka ako mi niste u stanju obezbjediti da normalno gledam utakmice lige prvaka? :facepalm: pa ne očekujem da imam sve, makar onu najbitniju utakmicu kao što je i bilo čitavo vrijeme.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Ponos Torina » 17 sep 2018, 21:31

rope11 je napisao/la:jarane radije je onda neću ni gledati :mrgreen:
to praćenje streamova mi je božja kazna i nužno zlo, ubije mi želju za praćenjem bilo čega ako se moram hebavati preko laptopa ili tek mobitela.

vidim većina ljudi oko mene, koji imaju starije ugovore nemaju otključane arene, a da stvar bude gora kod nas u stanu osoba na čije ime se vodi ugovor telemaha nije uopšte u državi tako da čak ne mogu otići ni da mi obnove, mora biti isključivo ta osoba :salut:

za šta onda očekuju da plaćamo rtv takse i zbog čega ovaj telemah plaćam skoro 50 maraka ako mi niste u stanju obezbjediti da normalno gledam utakmice lige prvaka? :facepalm: pa ne očekujem da imam sve, makar onu najbitniju utakmicu kao što je i bilo čitavo vrijeme.
Pa ne znam kako to da arene nisu otkljucane ? po starom i pogotovo po novom ugovoru treba ti biti otkljucano.Nazovi da ti otkljucaju a sto se tice tog drugog ugovora neka ti posalju licnu ili ih zovni da neko dodje od tih radnika pa preko vibera da vlasnik stana odobri obnovu ugovora uz sliku licne karte..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

filip13
Postovi: 38041
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sport i TV

Post Postao/la filip13 » 17 sep 2018, 21:36

hebo ligu prvaka,ljudi koji nemaju sport klub ne mogu gledati nasu reprezentaciju u kosarci jer javni servis ne prenosi te utakmice

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15109
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la irfo » 17 sep 2018, 21:44

Kakav je ovo hrvatski komentator na sk3 sto prenosi slovence, gori od bahe :?
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la mirgerr » 17 sep 2018, 21:49

rope11 je napisao/la:jarane radije je onda neću ni gledati :mrgreen:
to praćenje streamova mi je božja kazna i nužno zlo, ubije mi želju za praćenjem bilo čega ako se moram hebavati preko laptopa ili tek mobitela.

vidim većina ljudi oko mene, koji imaju starije ugovore nemaju otključane arene, a da stvar bude gora kod nas u stanu osoba na čije ime se vodi ugovor telemaha nije uopšte u državi tako da čak ne mogu otići ni da mi obnove, mora biti isključivo ta osoba :salut:

za šta onda očekuju da plaćamo rtv takse i zbog čega ovaj telemah plaćam skoro 50 maraka ako mi niste u stanju obezbjediti da normalno gledam utakmice lige prvaka? :facepalm: pa ne očekujem da imam sve, makar onu najbitniju utakmicu kao što je i bilo čitavo vrijeme.
Pa dobro ti je rekao covjek, gledaj preko EONa ako vec imas otkljucane arene preko tog svog racuna.

A ne odredjuje Telemach koje ce utakmice gdje Arena prenositi.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la rope11 » 17 sep 2018, 21:57

Ponos Torina je napisao/la:
Pa ne znam kako to da arene nisu otkljucane ? po starom i pogotovo po novom ugovoru treba ti biti otkljucano.Nazovi da ti otkljucaju a sto se tice tog drugog ugovora neka ti posalju licnu ili ih zovni da neko dodje od tih radnika pa preko vibera da vlasnik stana odobri obnovu ugovora uz sliku licne karte..
osim jedinice sve ostale su zaključane, bar ovdje u zenici. kod koga god sam provjeravao svima su zaključane, samo oni koji su recimo obnovili ugovor ili nekada naknadno promjenili na bolji paket, oni imaju.
iskreno nisam siguran da li imam pravo da mi tek tako otključaju arene, ja sam i u drugom stanu morao obnoviti ugovor jer ima ta akcija gdje dvije godine besplatno imaš arene... a to oko novog ugovora bi bila gnjavaža iz više razloga, ne isplati mi se jer se ionako vraćam kod sebe kroz nekih tridesetak dana. :mrgreen:


i eto, onda kažu plaćaj pretplatu, ma mrš. :puke:
znači ja mogu uredno plaćati i ispunjavati svoje obaveze, a ti mi ne možeš obezbjediti ne samo utakmice lige šampiona nego ni reprezentacije, a da ne pričam o prvenstima u košarci ili rukometu.


pa ne određuje telemah, ali ako ti plaćam skoro 50 maraka mjesečno onda mi možeš i te pišljive arene otključati :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la mirgerr » 17 sep 2018, 22:04

rope11 je napisao/la: pa ne određuje telemah, ali ako ti plaćam skoro 50 maraka mjesečno onda mi možeš i te pišljive arene otključati :zzz:
Pa imas Arena paket, doplatis 4 KM/mjes.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la rope11 » 17 sep 2018, 22:09

eh, još i to da plaćam :mrgreen:

samo me ljuti što ne možemo normalno gledati na javnom servisu određene utakmice ili da su makar oba termina dali pinku ili nekoj televiziji koju svi imamo, bez dodatnih paketa, plaćanja i pi.čki materini.
opet kažem, dovoljno mi je da prenose jednu najbolju utakmicu kao prije, ni ne očekujem sve jer da mi se gleda sve ili neki određeni klub, kupio bih drugi paket.


kako ovaj EON funkcioniše, znao sam da ima, ali nisam ga nikad koristio :problem:
znači registruješ se, ukucaš id broj, broj ugovora i možeš gledati sve kanale preko mobitela i pc-a ili šta? besplatno? nije?
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.