Sport i TV

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la MElloo » 17 sep 2018, 22:13

Je ne znam kako neka televizija moze otkupit prava za nesto za Bosnu ako pola ljudi taj kanal ne moze gledat.Od repke pa nadalje.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Kanye » 17 sep 2018, 22:14

Pa pola ljudi u drzavi moze gledati. Telemach, Eronet i MTel ima 50+ posto stanovnistva.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Finn
Postovi: 9061
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Finn » 17 sep 2018, 22:25

@rope

Da ti nije analogna TV, a ne digitalna?

Kod mene u sobi je analogna i imam tri SK i Arenu 1. Dok u sobi gdje je onaj njihov ruter digitalna i imam sve SK i četiri Arene.

Ako ti jeste digitalna, onda ih nazovi, objasni, oni će tamo aktivirati, ti ćeš restartovati ruter i to je to.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la rope11 » 17 sep 2018, 22:29

ftv, bht i rtrs je imalo valjda 100% ljudi u državi, takve televizije bi i trebale prenositi.


mogu se i arene imati, ali dosta ljudi jednostavno neće ili ne može se ganjati sa telemahom ili davati još veće novce za druge pakete.


digitalna je, ali nisam znao da imam pravo na to. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Finn
Postovi: 9061
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Finn » 17 sep 2018, 22:47

rope11 je napisao/la:digitalna je, ali nisam znao da imam pravo na to. :mrgreen:
Kod mene je neki najosnovniji kokuzni paket i imam ih sve, pa ti skontaj. :mrgreen:

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la MElloo » 17 sep 2018, 22:52

Kanye je napisao/la:Pa pola ljudi u drzavi moze gledati. Telemach, Eronet i MTel ima 50+ posto stanovnistva.
SVako manje mjesto u federaciji skoro je bez telemaha.Moje prvo do prosle godine bilo.I haj ti sad raskini ugovor s telekomom.Qurac

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Kanye » 17 sep 2018, 22:58

MElloo je napisao/la:
Kanye je napisao/la:Pa pola ljudi u drzavi moze gledati. Telemach, Eronet i MTel ima 50+ posto stanovnistva.
SVako manje mjesto u federaciji skoro je bez telemaha.Moje prvo do prosle godine bilo.I haj ti sad raskini ugovor s telekomom.Qurac
Pa znam, al 50% stanovnistva ima pristup. To sto 50 posto od tih 50 posto boli qrac za nasom repkom je druga stvar.

Ugovor traje 2 godine? Ne znam imal kakvih kazni ako raskines. Barem je tako u Telemachu. Nezz kako je u BHTelecomu.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Ponos Torina » 17 sep 2018, 23:53

rope11 je napisao/la:ftv, bht i rtrs je imalo valjda 100% ljudi u državi, takve televizije bi i trebale prenositi.


mogu se i arene imati, ali dosta ljudi jednostavno neće ili ne može se ganjati sa telemahom ili davati još veće novce za druge pakete.


digitalna je, ali nisam znao da imam pravo na to. :mrgreen:
Logujes se sa svojim ID i pass i gledas EON a trebao bi imati arene i sk sve ako si obnovio ugovor..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Azpi
Postovi: 4457
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Azpi » 17 sep 2018, 23:57

Id ti je mail sa kojim se registrujes na moj Telemach, a pass je pass koji si ti stavio
Ako cak tv ti je neki od onih za koji ima eon aplikacija jos ti bolje :D ako ne laptop i hdmi i miran si isto ti ga dodje nije neko sad maltretiranje
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Sport i TV

Post Postao/la Federer17 » 18 sep 2018, 00:03

Koja naselja u Tuzli imaju Telemach i postoji li kakvih naznaka da ce se 'siriti'?

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la esprit24 » 18 sep 2018, 00:38

Skoro sam prico sa rodjakom koji jedan od vodecih ljudi bh telecoma oko sport kluba i svega ostalog. Kako sam ga uspio skontati nacekat ce se pretplatnici moje tv da u svojim paketima imaju sport klubove. Razlog je ovaj: Kada je sud donio presudu da telemach mora ustupiti svima sport klub, telekom je planirao da im pakete placa u razmjeri sa brojem korisnika koji bi te pakete koristio. Medjutim telemach zahtjeva da telekom placa cijenu za sve pretplatnike bez obzira hocel svi htjeti da gledaju sport klub sto ovim iz bh telekoma nije odgovarala jer bi bili u debelom minusu. Takodje mi je reko da je direktor bh telekoma poludio kad je Dzeko snimio reklamu za telemach a onda sam i ja skontao zasto Edina nema u onom tunelu kad im Robi oduzima mobitele.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sport i TV

Post Postao/la filip13 » 18 sep 2018, 09:28

irfo je napisao/la:Kakav je ovo hrvatski komentator na sk3 sto prenosi slovence, gori od bahe :?
pretpostavljam vladimir radicevic,covjek stalno prenosi kosarku,mislim cak i nba a ne moze ga se slusati

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la juvebosna » 18 sep 2018, 11:04

Federer17 je napisao/la:Koja naselja u Tuzli imaju Telemach i postoji li kakvih naznaka da ce se 'siriti'?
ono sto znam da ima Irac dijelovi Sjenjaka,Slatina i Stupine(bar dijelovi)
mislim da ce se prosiriti ali zavisi na koji dio grada mislis
ako je kuca u pitanju to stvarno ne znam
ali ako je zgrada u pitanju neko mi je rekao da mora imati bar 35 % zainteresiranih da bi uveli
ali najlakse je nazvati ili poslati mail i tako dobit sve info
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Avatar
Azpi
Postovi: 4457
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Azpi » 18 sep 2018, 13:05

Ma ne mora se cekati da uvedu, total tv je dostupan gdje god, uzmes onaj srednji paket 19km i imas sve moguce kanale
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Lillard » 18 sep 2018, 13:44

Azpi je napisao/la:Ma ne mora se cekati da uvedu, total tv je dostupan gdje god, uzmes onaj srednji paket 19km i imas sve moguce kanale
ja taman naručio da uvedu. extra stvar. pogotovo 'vamo dolje di ti je jbeni home tv neka opcija, ništa gore ne postoji za onakve pare.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Azpi
Postovi: 4457
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Azpi » 18 sep 2018, 13:50

Lillard je napisao/la:
Azpi je napisao/la:Ma ne mora se cekati da uvedu, total tv je dostupan gdje god, uzmes onaj srednji paket 19km i imas sve moguce kanale
ja taman naručio da uvedu. extra stvar. pogotovo 'vamo dolje di ti je jbeni home tv neka opcija, ništa gore ne postoji za onakve pare.
Jos sad mislim da je djabe uvodjenje i oprema na koristenje ako ono ugovor potpises, nema bolje opcije realno, jedino mislim da nemaju arene HD to je ko jedini minus
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Lillard » 18 sep 2018, 13:54

Azpi je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
Azpi je napisao/la:Ma ne mora se cekati da uvedu, total tv je dostupan gdje god, uzmes onaj srednji paket 19km i imas sve moguce kanale
ja taman naručio da uvedu. extra stvar. pogotovo 'vamo dolje di ti je jbeni home tv neka opcija, ništa gore ne postoji za onakve pare.
Jos sad mislim da je djabe uvodjenje i oprema na koristenje ako ono ugovor potpises, nema bolje opcije realno, jedino mislim da nemaju arene HD to je ko jedini minus
jest, mislim da ima jedna samo arena HD, nisam sig. al mom starom i ovo previše, to sam više radi njega :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
313
Postovi: 1101
Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la 313 » 18 sep 2018, 17:37

Prenosi li iko od naših, ovih 'kanala s antene' LP, jel otkupio pink?
Walk on

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Sport i TV

Post Postao/la Federer17 » 18 sep 2018, 17:44

juvebosna je napisao/la: ono sto znam da ima Irac dijelovi Sjenjaka,Slatina i Stupine(bar dijelovi)
mislim da ce se prosiriti ali zavisi na koji dio grada mislis
ako je kuca u pitanju to stvarno ne znam
ali ako je zgrada u pitanju neko mi je rekao da mora imati bar 35 % zainteresiranih da bi uveli
ali najlakse je nazvati ili poslati mail i tako dobit sve info
Taman. Hvala druze!

Avatar
Burberry46
Postovi: 4644
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Burberry46 » 18 sep 2018, 18:02

313 je napisao/la:Prenosi li iko od naših, ovih 'kanala s antene' LP, jel otkupio pink?
Na pinku srijedom jedna utakmica se prenosi. Ostale su na arenama
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.