Sport i TV

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mujkic » 20 jul 2021, 23:57

Bar SK prenosi svaki ATP turnir(jedino kvalitetno).Po ga je Arena ugasila.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Admir_Sa » 21 jul 2021, 00:05

Koji je fazon ova brzina interneta, jedino to će ostati plus kod telemacha. Ugovor mi je do aprila pa taman do tad će se više stvari znati. Nisam vala događaj fulio kako su ukinuli arene jer ima ovaj kodi, al vala neće se imati šta gledati na telemachu od sporta
nema potpisa

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Belmin6 » 21 jul 2021, 08:35

Admir_Sa je napisao/la:
21 jul 2021, 00:05
Koji je fazon ova brzina interneta, jedino to će ostati plus kod telemacha. Ugovor mi je do aprila pa taman do tad će se više stvari znati. Nisam vala događaj fulio kako su ukinuli arene jer ima ovaj kodi, al vala neće se imati šta gledati na telemachu od sporta
Ma vidi ako ostane ovaj Kodi opet je super, jer sto kazes ni ja nisam propustio nista od kako su arene izgubili. Ali znam samo da Cu ih oderati kad budem sljedeći ugovor prouzavao, a to je u maju iduce godine. Ili lete ili ce mi dobru cijenu napraviti.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la anonymousHD » 21 jul 2021, 09:07

Telemach na koljena, volim to da vidim radi one bahatosti i arogantnosti. Mene su haos zaj3bali, produžio ugovor kad su Arene bile i na kraju ispušio ga.

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Fantasista » 21 jul 2021, 09:11

Mene skoro zvali iz Telemacha da produžim ugovor, nudili mi neko sran.je sa fixnim i naravno odbio sam. Neću sad ništa ni produžavat pa vidjet ćemo. Meni su talijani najbitniji pa englezi, jbg morat ću neki box uzet i pratit serie a, nije bitno da li je arena ili neki drugi program.

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3566
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la NisamInSajder » 21 jul 2021, 09:34

Talijani idu na SK. Klasicne rokade, to ako se "ne vole" u javnosti, ne znaci da saradjivaju u tajnosti. Sada Arena uzima primat, prije je to bilo kod SKa, a za par godina ce opet i tako sve u krug.

Ono sto Arena nema, a SK ima jeste prezentacija i plasman proizvoda, SK barem za sada to ima za duplo bolje, komentatori takodjer.

Povratak Arena na Telemach, desit ce se, ali ce opet donji biti naravno krajnji potrosac kao i uvijek.

Arena Cloud, barem kod mene, nije bila stabilna ni jedne sekunde, pogotvo kad se nakaci veliki broj ljudi, pa tako bitnije prenose nisi mogao ni pratiti, a ovako inace zna se desiti da sano pocrni kanal ili da te izbaci iz aplikacije. A i sama cijena je preskupa za broj kanala.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
edo07
Postovi: 1813
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la edo07 » 21 jul 2021, 09:40

NisamInSajder je napisao/la:
21 jul 2021, 09:34
Talijani idu na SK. Klasicne rokade, to ako se "ne vole" u javnosti, ne znaci da saradjivaju u tajnosti. Sada Arena uzima primat, prije je to bilo kod SKa, a za par godina ce opet i tako sve u krug.

Ono sto Arena nema, a SK ima jeste prezentacija i plasman proizvoda, SK barem za sada to ima za duplo bolje, komentatori takodjer.

Povratak Arena na Telemach, desit ce se, ali ce opet donji biti naravno krajnji potrosac kao i uvijek.

Arena Cloud, barem kod mene, nije bila stabilna ni jedne sekunde, pogotvo kad se nakaci veliki broj ljudi, pa tako bitnije prenose nisi mogao ni pratiti, a ovako inace zna se desiti da sano pocrni kanal ili da te izbaci iz aplikacije. A i sama cijena je preskupa za broj kanala.
Niti ce Italijani na SK niti ce Arene na Telemach

staravremena
Postovi: 476
Pridružen/a: 17 jul 2021, 18:47
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la staravremena » 21 jul 2021, 09:42

NisamInSajder je napisao/la:
21 jul 2021, 09:34
Talijani idu na SK. Klasicne rokade, to ako se "ne vole" u javnosti, ne znaci da saradjivaju u tajnosti. Sada Arena uzima primat, prije je to bilo kod SKa, a za par godina ce opet i tako sve u krug.

Ono sto Arena nema, a SK ima jeste prezentacija i plasman proizvoda, SK barem za sada to ima za duplo bolje, komentatori takodjer.
Drug ne znam jesi li upratio, Arena baš nedavno produžila Talijane na 3 sezone. Isto tako, novi su ugovori i sa Špancima, Francuzima i LP/LE/KL. NBA imaju još 4 pune sezone, EHF takmičenja još 3...

SK (Srbija) nema ni blizu komentatore kao Arena.

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3566
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la NisamInSajder » 21 jul 2021, 09:49

staravremena je napisao/la:
21 jul 2021, 09:42
NisamInSajder je napisao/la:
21 jul 2021, 09:34
Talijani idu na SK. Klasicne rokade, to ako se "ne vole" u javnosti, ne znaci da saradjivaju u tajnosti. Sada Arena uzima primat, prije je to bilo kod SKa, a za par godina ce opet i tako sve u krug.

Ono sto Arena nema, a SK ima jeste prezentacija i plasman proizvoda, SK barem za sada to ima za duplo bolje, komentatori takodjer.
Drug ne znam jesi li upratio, Arena baš nedavno produžila Talijane na 3 sezone. Isto tako, novi su ugovori i sa Špancima, Francuzima i LP/LE/KL. NBA imaju još 4 pune sezone, EHF takmičenja još 3...

SK (Srbija) nema ni blizu komentatore kao Arena.
Evo tek sad vidio da oko Talijana. :salut:
Kao sto rekoh primat je otisao na stranu Arene.

SK nema ni blizu lose komentatore kao Arena, valjda si tako mislio. Visko, Hodoba, Vela svi na SKa.

Mada oko komentatora je subjektivno, ko kakve komentatore voli. Ako volis subjektivno komentarisanje i navijanje za jednu stranu Arena, sve suprotno na SK. Cast izuzecima na obe strane.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

jasko111
Postovi: 18
Pridružen/a: 22 jan 2021, 16:24
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la jasko111 » 21 jul 2021, 09:57

Sve sto su oni radili toliko godine sad se njima vraca
Pazi fazona sa Nova BH

Nova BH je operaterima poslala dopis da sad njihov kanal mogu ubaciti besplatno u ponudu, ali su se ogradili navodeći da imaju pravo tražiti naknadu 30 dana ranije. Što znači kad bi krenuo neki zanimljiv sadržaj oni bi mogli povući odluku o besplatnoj distribuciji.
Pozivaju se na to što je HAKOM tražio od RAK-a gašenje pojedinih analognih predajnika koji bi ometali rad 5G mreže u Hrvatskoj.
Sve to ne znači da će operateri sigurno vratiti kanal u ponudu, pogotovo znajući da ovi u svakom trenutku mogu tražiti naplatu (30 dana ranije), te eto opet izbacivanja kanala iz ponude.

staravremena
Postovi: 476
Pridružen/a: 17 jul 2021, 18:47
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la staravremena » 21 jul 2021, 09:59

NisamInSajder je napisao/la:
21 jul 2021, 09:49
staravremena je napisao/la:
21 jul 2021, 09:42
NisamInSajder je napisao/la:
21 jul 2021, 09:34
Talijani idu na SK. Klasicne rokade, to ako se "ne vole" u javnosti, ne znaci da saradjivaju u tajnosti. Sada Arena uzima primat, prije je to bilo kod SKa, a za par godina ce opet i tako sve u krug.

Ono sto Arena nema, a SK ima jeste prezentacija i plasman proizvoda, SK barem za sada to ima za duplo bolje, komentatori takodjer.
Drug ne znam jesi li upratio, Arena baš nedavno produžila Talijane na 3 sezone. Isto tako, novi su ugovori i sa Špancima, Francuzima i LP/LE/KL. NBA imaju još 4 pune sezone, EHF takmičenja još 3...

SK (Srbija) nema ni blizu komentatore kao Arena.
Evo tek sad vidio da oko Talijana. :salut:
Kao sto rekoh primat je otisao na stranu Arene.

SK nema ni blizu lose komentatore kao Arena, valjda si tako mislio. Visko, Hodoba, Vela svi na SKa.

Mada oko komentatora je subjektivno, ko kakve komentatore voli. Ako volis subjektivno komentarisanje i navijanje za jednu stranu Arena, sve suprotno na SK. Cast izuzecima na obe strane.
:thumbup:

Ne, za mene su puno lošiji na SK. Nabrojao si dobre, a ovamo imaš: Milovanovića, Milićevića, Radočaja, Cakovića, Sretena i Stevana, Edina i Koleta...
Namjerno sam naglasio SK Srbija jer SK Hrvatska ima puno bolje komentatore u vidu Hodobe, Vele, oba Grgića te Bulića i Ivkovića.

Draže mi je slušati kad neko za nekog više navija nego kad mrtvi Živković i Čiča mljackaju u prijenosu, kad Gojkara puši i diše ili kad Lončarević stenje :mrgreen:

Avatar
Dzoni
Postovi: 11303
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Dzoni » 21 jul 2021, 10:17

Komentatori na SK su **** odron.
Oni likovi sto rade Špansku ligu ja im nebi dao ni Bajramski turnir da rade.
Jos kad sam pogledo jedan podcast s njima na youtube... Sve mi je bilo jasno.

Ovi na areni su sasvim ok.
Gledam kod njih Seriju A godinama i uvijek je manje vise sve kako treba.
Ako je neko uzbuđenje barem znaju promjenit boju glasa za razliku od ovih mentola koji se ponašaju kao da fudbal postoji zbog njih.

Bmk za ova prepucavanja Telemach/Telecom, al mi je bas drago sto su izgubili sve sto valja.
Prije svega zbog NoveBH **** im ona mater, pa onda zbog ovih idiota iz komentatoriskih kabina.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la legenda reala » 21 jul 2021, 11:05

Sve što su oni radili godinama običnom čovjeku u BIH i Srbiji im se sad vraća, neka zaslužili su lihvari i mnogo gore stvari
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Neutral » 21 jul 2021, 11:59

Unistila arena sk. Eto imaju novu 😂

Arena ima par odlicnih komentatora.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la akisarajevo92 » 21 jul 2021, 12:02

Arena ima ok komentatore za fudbal, skoro svi slusljivi, i sto je bitno sigurno nema komentatora zbog kojih izgubis zelju gledati utakmicu kao sto ih ima masa na (srpskom) SK
Don't believe the hype.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13426
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la StevieG8 » 21 jul 2021, 12:12

legenda reala je napisao/la:
21 jul 2021, 11:05
Sve što su oni radili godinama običnom čovjeku u BIH i Srbiji im se sad vraća, neka zaslužili su lihvari i mnogo gore stvari
:thumbup: :thumbup:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Sport i TV

Post Postao/la Federer17 » 21 jul 2021, 12:56

akisarajevo92 je napisao/la:
21 jul 2021, 12:02
Arena ima ok komentatore za fudbal, skoro svi slusljivi, i sto je bitno sigurno nema komentatora zbog kojih izgubis zelju gledati utakmicu kao sto ih ima masa na (srpskom) SK
A meni su npr. za kosarku, kao nekom ko to poprilicno prati, njihovi komentatori brutalni. Ne mislim tu samo na Edina i Koleta.

Isto tako rukomet, uzivao sam svaki put gledajuci. Ne zanimam se toliko imenima, niti se trudim da ih zapamtim, glas mi ostane u sjecanju. :mrgreen:

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la arelinho » 21 jul 2021, 13:10

Federer17 je napisao/la:
21 jul 2021, 12:56
akisarajevo92 je napisao/la:
21 jul 2021, 12:02
Arena ima ok komentatore za fudbal, skoro svi slusljivi, i sto je bitno sigurno nema komentatora zbog kojih izgubis zelju gledati utakmicu kao sto ih ima masa na (srpskom) SK
A meni su npr. za kosarku, kao nekom ko to poprilicno prati, njihovi komentatori brutalni. Ne mislim tu samo na Edina i Koleta.

Isto tako rukomet, uzivao sam svaki put gledajuci. Ne zanimam se toliko imenima, niti se trudim da ih zapamtim, glas mi ostane u sjecanju. :mrgreen:
Arena ima najbolji dvojac za košarku i najbolji dvojac za rukomet. Edin i Kole za košarku, a za rukomet su Sreten i Stevan.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la akisarajevo92 » 21 jul 2021, 13:31

Federer17 je napisao/la:
21 jul 2021, 12:56
akisarajevo92 je napisao/la:
21 jul 2021, 12:02
Arena ima ok komentatore za fudbal, skoro svi slusljivi, i sto je bitno sigurno nema komentatora zbog kojih izgubis zelju gledati utakmicu kao sto ih ima masa na (srpskom) SK
A meni su npr. za kosarku, kao nekom ko to poprilicno prati, njihovi komentatori brutalni. Ne mislim tu samo na Edina i Koleta.

Isto tako rukomet, uzivao sam svaki put gledajuci. Ne zanimam se toliko imenima, niti se trudim da ih zapamtim, glas mi ostane u sjecanju. :mrgreen:
Pristupaju prenosima dosta profesionalnije nego SK, npr. ako otkupe hokej pronadju nekog komentatora za hokej dok SK tamo baci Plavsica i slicne, cisto eto onako da neko to odradi

I tako za sve, od studijskih emisija do najava, dosta bolje tome pristupaju na Areni, ovi na SK nemaju ni green screen

recimo onako neuredan Novakovic i u obicnoj majici ne bi ni smio ni da pridje studiju na Areni a ne da vodi emisiju u prime time
Zadnja izmjena: akisarajevo92, dana/u 21 jul 2021, 13:35, ukupno mijenjano 1 put.
Don't believe the hype.

Avatar
L-Train
Postovi: 18359
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la L-Train » 21 jul 2021, 13:35

Na SK imaju sarlatane koje misle da nesto znaju a zapravo pojma nemaju,jbni smaraci gade mi se kad im cujem glas,Gojkara,Loncar,Vlada,Plavsic...jedino Srki zasluzuje bolje prenose.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.