Mehmed Alispahić

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la harishp » 30 mar 2012, 23:17

kimbo je napisao/la:Zajko Zeba dobro bolji igrac od Alispahica, tehnicki su tu negdje s tim sto je Zeba dobro brzi ...

Mehmed je solidan tehnicar na dizel pogonom i ako je u precniku od oko 3,4 metra mozda zna i predriblat ponekad a za veca rastojanja nema covjek korak. Nesto poput Ibricica , znaci nikakvu vrijednost ne bi donio sto vec nemamo.
Prvo razlika u godinama.
Drugo i nisu slicni igraci ni blizu,cak im ni pozicije nisu iste.
Trece da je Zeba toliko kvalitetniji nebi se vrnuo iz drugoligasa u fildzan ligu.
Cetvrto Zeba jeste brzi,ali u defanzivnim zadacima ovaj Mesagi prismrditi ne moze.
Peto i milionito kako rekoh nisu slicni igraci,tako da je usporedba nigdje veze.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Za_raju » 31 mar 2012, 00:22

harishp je napisao/la:
kimbo je napisao/la:Zajko Zeba dobro bolji igrac od Alispahica, tehnicki su tu negdje s tim sto je Zeba dobro brzi ...

Mehmed je solidan tehnicar na dizel pogonom i ako je u precniku od oko 3,4 metra mozda zna i predriblat ponekad a za veca rastojanja nema covjek korak. Nesto poput Ibricica , znaci nikakvu vrijednost ne bi donio sto vec nemamo.
Peto i milionito kako rekoh nisu slicni igraci,tako da je usporedba nigdje veze.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Senijad_Ibri%C4%8Di%C4%87" onclick="window.open(this.href);return false;
http://hr.wikipedia.org/wiki/Mehmed_Alispahi%C4%87" onclick="window.open(this.href);return false;
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la harishp » 31 mar 2012, 02:02

Sesto, ko normalan slijepo vjeruje wikipediji koju i nena Sefika moze da uredjuje.
P.S Moja opaska je u vezi Zajke i Mese a ne Ibricica.Vadis iz koteksta pa onda ni nasta ti ne lici citat.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

malta071
Postovi: 919
Pridružen/a: 24 avg 2010, 00:05
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la malta071 » 31 mar 2012, 03:01

harishp je napisao/la:Sesto, ko normalan slijepo vjeruje wikipediji koju i nena Sefika moze da uredjuje.
P.S Moja opaska je u vezi Zajke i Mese a ne Ibricica.Vadis iz koteksta pa onda ni nasta ti ne lici citat.
Ali dokazuje ono da nas narod slijepo vjeruje da nema reprezentativca niti igraca od nasih dok ne predju granicu pa makar i u susjednu Croatiu.
Recimo jedan Kvesic ce da bude materijal za rep. nivo ali nema muda niti jedan trener/selektor da ga pozove ili predlozi.
"Jucer" je Visca napustio Zeljeznicar.Sehic isto takoJesu li oni sve sto znaju naucili u Turskoj za pola godine?
Treba im po podrska, sansa i jednostavno nada da imaju za sto da se bore jer, hajde da budemo realni, vecina nece dozivjeti sudbinu Dzeke, Vede ili Pjanica a pogotovo ne ako nasi nemaju vjere u njih.
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la harishp » 31 mar 2012, 03:17

malta071 je napisao/la:
harishp je napisao/la:Sesto, ko normalan slijepo vjeruje wikipediji koju i nena Sefika moze da uredjuje.
P.S Moja opaska je u vezi Zajke i Mese a ne Ibricica.Vadis iz koteksta pa onda ni nasta ti ne lici citat.
Ali dokazuje ono da nas narod slijepo vjeruje da nema reprezentativca niti igraca od nasih dok ne predju granicu pa makar i u susjednu Croatiu.
Recimo jedan Kvesic ce da bude materijal za rep. nivo ali nema muda niti jedan trener/selektor da ga pozove ili predlozi.
"Jucer" je Visca napustio Zeljeznicar.Sehic isto takoJesu li oni sve sto znaju naucili u Turskoj za pola godine?
Treba im po podrska, sansa i jednostavno nada da imaju za sto da se bore jer, hajde da budemo realni, vecina nece dozivjeti sudbinu Dzeke, Vede ili Pjanica a pogotovo ne ako nasi nemaju vjere u njih.
Netacno,ali da ima vece sanse da dokaze koliko vrijedi,sigurno je da ima.
U HNL mozda i ne,ali u Dinamu sto imalo vrijedi bude utopljeno u ligu petice ili jaci klub.Mamic je to po sto puta ucinio.
Kad predjes granicu,tek si napravio jedan korak u citavom redu stepenista.
Vjeru moraju imati oni u sami sebe,kad bi obracali paznju na nas nidokle stigli ne bi.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la gruezi » 31 mar 2012, 07:12

alispahic samo jos jedan u nizu dizelasa....on nema bas nista sto vec nemamo

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Za_raju » 31 mar 2012, 14:22

harishp je napisao/la:Sesto, ko normalan slijepo vjeruje wikipediji koju i nena Sefika moze da uredjuje.
P.S Moja opaska je u vezi Zajke i Mese a ne Ibricica.Vadis iz koteksta pa onda ni nasta ti ne lici citat.
To mi pali sa grane i ne znamo da ti preuredzujes post po kako ti pase ;)
Zeznuh se sto ne citira sve...
gruezi je napisao/la:alispahic samo jos jedan u nizu dizelasa....on nema bas nista sto vec nemamo
Bravo momak ! vec sam doticnog pitao gdje smjestiti Mesu u nas tim ali odgovora nema!!!
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Cartman » 31 mar 2012, 14:32

Ma dobar je on za klupe, ali trenutno nista vise.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Za_raju » 31 mar 2012, 14:36

Cartman je napisao/la:Ma dobar je on za klupe, ali trenutno nista vise.
Ma nije ba ni za klupe i onako imamo previse logsticara (6-7) a radnika nigdje ni za lijeka , nama treba radnika...
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

soko
Postovi: 3706
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la soko » 31 mar 2012, 16:00

Za_raju je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Ma dobar je on za klupe, ali trenutno nista vise.
Ma nije ba ni za klupe i onako imamo previse logsticara (6-7) a radnika nigdje ni za lijeka , nama treba radnika...
Ja mislim da jeste za klupe. Stilic nije dobio poziv prosli put, sigurno nece vise. Ibricic ne igra, tako da i on sigurno nece dobiti poziv. Medo ce dobiti, on jeste radnik iako je sport. Miske zadnju tekmu je bio radnik i to kakav.
Za Pjanica se ne trebaju trositi rijeci. Dzeko je takodjer postao radnik.

soko
Postovi: 3706
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la soko » 28 apr 2012, 20:42

Alispahic pogodio za Dinamo

Avatar
71000
Postovi: 145
Pridružen/a: 10 nov 2009, 20:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la 71000 » 24 dec 2012, 12:12

slika

Mehmed Alispahić, dodanašnji igrač GNK Dinama, reprezentativac Bosne i Hercegovine, potpisao je profesionalni ugovor s Rijekom na četiri i pol godine.

Dogovori oko prelaska iz Dinama pod stijene Kantride kratko su trajali i dogovoreni na obostrano zadovoljstvo.

Kada se Rijeka pojavila kao opcija nije bilo puno razmišljanja oko mog dolaska. Vrlo brzo smo se dogovorili oko mog prelaska. Rijeka je veliki klub, nadam se da ću svojim igrama opravdati povjerenje Uprave kao i navijača. Jako mi je drago da sam ponovno na moru, Rijeka je lijep grad i drago mi je da sam i ja dio nje, kratko je u prvoj izjavi za Rijeku izjavio Mehmed.

http://www.nk-rijeka.hr/article/2012/12 ... -za-rijeku" onclick="window.open(this.href);return false;

U aktuelnoj sezoni, za Dinamo je upisao ukupno 17 nastupa uz 1 gol i 3 asistencije (1.HNL 13 utakmica-1 gol-1 asistencija; kvalifikacije LP 4 utakmice-2 asistencije).

bh_navijac
Postovi: 202
Pridružen/a: 12 avg 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la bh_navijac » 07 jun 2013, 01:44

evo i njega...
http://sportsport.ba/ino_fudbal/alispah ... amu/106609" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
71000
Postovi: 145
Pridružen/a: 10 nov 2009, 20:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la 71000 » 26 jun 2013, 23:19

Nakon gola u pripremnoj utakmici protiv Olimpije, Mehmed je i danas pogodio protiv Triglava.

U sezoni 2012/13 odigrao ukupno 33 utakmice (uz 1 gol i 5 asistencija) računajući nastupe za Dinamo iz prvog dijela sezone i Rijeku iz drugog dijela sezone.

Rijeka će ove sezone (13/14) igrati utakmice Europsku lige, počinju od drugog pretkola, a igrati će sa pobjednikom iz susreta Prestatyn Town FC (Wales) i FK Liepājas Metalurgs (Latvia).

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Cautinho » 30 okt 2013, 17:09

Zaboravljen. :roll:
Zabio danas u kupu za svoju Rijeku protiv Podravine.Rijeka dobila 3-1,ostala dva gola dao Benko.
Keep walking.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la OldFashioned » 30 dec 2020, 01:45

Zanimljivo je koliko jedna povreda može igrača unazaditi.
Došao kao veliko pojačanje u Dinamo, imao par odličnih nastupa a onda lom noge i stvari više nikada nisu bile iste...
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.