Mehmed Alispahić

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la dubrava » 22 avg 2010, 21:40

harishp je napisao/la:.Da je kojim slucajem u kockastoj repci,sad bi vec bio makar sa Jajalom u ekipi.
Ovo si dobro rekao.

Ne znam, meni je on solidan vezni igrač koji se tek treba dokazati. Ponašanje treba popravit jer je malo brz na jeziku.
Šibenik je prosječna ekipa HNL-a koja tek u zadnje dvi godine čini lijepe rezultate, ali ni to neće biti dugog vijeka jer se rasprodaju brzo.
Ja za njega predviđam da će otići u Hajduk ili Dinamo, ako prije toga ne ode u inozemstvo, ali samo ne znam di bi mogao...možda u neki osrednji inozemni klub...belgisjka, turska, ukrajinksa liga...naravno, oni su puno veći zalogaj od HNL-a i tu bi mogao napredovat..ali, dotad se treba još dokazivati u HNL-u..
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la harishp » 22 avg 2010, 21:47

Tip uopste nije htio da dolazi na pripreme Sibenika.Nebili ih na neki nacin natjerao da ga prodaju.
Ali kao sto je poznato,sa ''rogatim se ne bode''
Sibenik je jako oslabljen ove sezone,Novcani problemi iako su utopili Zeca.Zec je vise inkasirao od njih samih a jos se i iskra dobro omastila.
Ljudi pokazuju onaj malogradjanski sistem trgovanja.I naravno da ce vazda biti donji.Pogodili su sa par Bosancerosa.i umjesto da to dobro opare,prdnuli u sisu.
Mehmedovo je da igra,kako zna i umije.Nece vjecno ugovor trajati.A onda put pod noge.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Slovojed
Postovi: 107
Pridružen/a: 08 jan 2010, 00:30
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Slovojed » 07 okt 2010, 14:36

Vratio se u formu u lošem ovogodišnjem Šibeniku.Sljedeću utakmicu ne igra zbog žutih kartona.
U ljeto 2011 mu ističe ugovor i ovu zimu ga Šibenik mora prodati ako misli nešto zaradit.

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la demir44 » 07 okt 2010, 23:17

Slovojed je napisao/la:Vratio se u formu u lošem ovogodišnjem Šibeniku.Sljedeću utakmicu ne igra zbog žutih kartona.
U ljeto 2011 mu ističe ugovor i ovu zimu ga Šibenik mora prodati ako misli nešto zaradit.
Tako ce i biti,na zimu on ide...
Rotor Volgograd...

Saban
Postovi: 594
Pridružen/a: 20 nov 2009, 03:34
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Saban » 08 okt 2010, 03:49

Susic grijesi sa Alispahicem, ali eto...haman nema petlje zbog kluba u kojem Meho igra. Nije mu puno zamjeriti zbog toga, ove azdaha jedva cekaju da negdje omahne pa da ga razapinju. Ja sam se obradovao kada ga je pozvao, reko ima covjek smeka, kad ono prvog njega ni kriva ni duzna otpisa. Meni bu u ovoj utakmici protiv Albanije on igrao zadnjeg veznog a Subasic lijevog beka. Ipak, lahko je tudjim k..... gloginje mlatiti.
Bosno mojaaaa - divna, mila, lijepa, gizdavaaaa!!!!!!!
U tebi jeeeee Safet Susic, majstor fudbalaaaaaa!!!!!!!

Avatar
RiNo
Postovi: 5680
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la RiNo » 08 okt 2010, 11:32

Saban je napisao/la:Susic grijesi sa Alispahicem, ali eto...haman nema petlje zbog kluba u kojem Meho igra. Nije mu puno zamjeriti zbog toga, ove azdaha jedva cekaju da negdje omahne pa da ga razapinju. Ja sam se obradovao kada ga je pozvao, reko ima covjek smeka, kad ono prvog njega ni kriva ni duzna otpisa. Meni bu u ovoj utakmici protiv Albanije on igrao zadnjeg veznog a Subasic lijevog beka. Ipak, lahko je tudjim k..... gloginje mlatiti.
Pa zvao ga je kad je dobro igrao...nakon par minuta odigranih u reprezentaciji kritičari su ga popljuvali, a kasnije je ispao iz forme... tako da nije ni zaslužio novi poziv.
Ali evo sad je opet ušao u dobru formu, za očekivati je da ga opet pozove, iako je konkurencija strašna u reprezentaciji na njegovoj poziciji.
100% sportski i krajnje opušten potpis

uleb77
Postovi: 27
Pridružen/a: 14 jul 2008, 20:38
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la uleb77 » 08 okt 2010, 12:14

RiNo je napisao/la:
Saban je napisao/la:Susic grijesi sa Alispahicem, ali eto...haman nema petlje zbog kluba u kojem Meho igra. Nije mu puno zamjeriti zbog toga, ove azdaha jedva cekaju da negdje omahne pa da ga razapinju. Ja sam se obradovao kada ga je pozvao, reko ima covjek smeka, kad ono prvog njega ni kriva ni duzna otpisa. Meni bu u ovoj utakmici protiv Albanije on igrao zadnjeg veznog a Subasic lijevog beka. Ipak, lahko je tudjim k..... gloginje mlatiti.
Pa zvao ga je kad je dobro igrao...nakon par minuta odigranih u reprezentaciji kritičari su ga popljuvali, a kasnije je ispao iz forme... tako da nije ni zaslužio novi poziv.
Ali evo sad je opet ušao u dobru formu, za očekivati je da ga opet pozove, iako je konkurencija strašna u reprezentaciji na njegovoj poziciji.
Alispahic igra u ekipi koja mozda nije nista jaca od Zelje, Borca ili Sarajeva. U hrvatskoj su samo sinamo i hajduk klasa vise a ostalo je na nivou nasih jacih premijerligasa. Evidentno je da alispahic odskace kvalitetom od svojih saigraca (cijena na transfer marketu to oslikava) ali mu nedostaje evropske scene i jakih utakmica. Kao takvog mislim da bi bilo neozbiljno gurati ga u prvi plan u reprenzetaciji gdje je svaki bod zlata vrijedan. On je mlad igrac i njegovo vrijeme ce doci samo mu je potrebno promijenit sredinu jer je vrijeme za to.

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la jacky09 » 15 okt 2010, 17:28

Šteta što će ovaj igrač završiti u Turskoj ili nekoj lijevoj ligi.
Ako je pametan prijeći će u Hajduk naravno ako se stvari poslože tj. ako dođe ponuda iz Splita.
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Cartman » 15 okt 2010, 22:04

jacky09 je napisao/la:Šteta što će ovaj igrač završiti u Turskoj ili nekoj lijevoj ligi.
Ako je pametan prijeći će u Hajduk naravno ako se stvari poslože tj. ako dođe ponuda iz Splita.
Hehe ako je Turska lijeva liga, sta je tek Hrvatska?
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Nail for Real » 15 okt 2010, 22:08

jacky09 je napisao/la:Šteta što će ovaj igrač završiti u Turskoj ili nekoj lijevoj ligi.
Ako je pametan prijeći će u Hajduk naravno ako se stvari poslože tj. ako dođe ponuda iz Splita.
ma ovo si napisao da se nasmijemo, zar ne?
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la jacky09 » 15 okt 2010, 22:12

Cartman je napisao/la:
jacky09 je napisao/la:Šteta što će ovaj igrač završiti u Turskoj ili nekoj lijevoj ligi.
Ako je pametan prijeći će u Hajduk naravno ako se stvari poslože tj. ako dođe ponuda iz Splita.
Hehe ako je Turska lijeva liga, sta je tek Hrvatska?
:roll:
Ako će otići u Fenerbache onda ok, ali će završiti u Genercibligiju ili nekog slicnom klubu.
...što je više lome to je volim jače...

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Pirke » 15 okt 2010, 22:17

Turska liga uopce nije losa.
Ali jbg, svi mi ocekujemo nesto vise od Turske lige za nase igrace...
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la jacky09 » 15 okt 2010, 22:18

Pirke je napisao/la:Turska liga uopce nije losa.
Ali jbg, svi mi ocekujemo nesto vise od Turske lige za nase igrace...
Puno prije će u jaču ligu iz Hajduka, nego iz Genercibiligija.
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la harishp » 15 okt 2010, 22:27

jacky09 je napisao/la:Šteta što će ovaj igrač završiti u Turskoj ili nekoj lijevoj ligi.
Ako je pametan prijeći će u Hajduk naravno ako se stvari poslože tj. ako dođe ponuda iz Splita.
Uzet ce ga Vaha.....
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la jacky09 » 15 okt 2010, 22:33

harishp je napisao/la:
jacky09 je napisao/la:Šteta što će ovaj igrač završiti u Turskoj ili nekoj lijevoj ligi.
Ako je pametan prijeći će u Hajduk naravno ako se stvari poslože tj. ako dođe ponuda iz Splita.
Uzet ce ga Vaha.....
Nema potrebe. Na toj poziciji smo debelo popunjeni.
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la harishp » 15 okt 2010, 22:36

jacky09 je napisao/la:
harishp je napisao/la:
jacky09 je napisao/la:Šteta što će ovaj igrač završiti u Turskoj ili nekoj lijevoj ligi.
Ako je pametan prijeći će u Hajduk naravno ako se stvari poslože tj. ako dođe ponuda iz Splita.
Uzet ce ga Vaha.....
Nema potrebe. Na toj poziciji smo debelo popunjeni.
Proda to Maminjo dok si rekao piksla.
I onda malo da Mehmedaga u plavom dresu prospacira. :mrgreen:
Kad je Vaha Vedu u PSG doveo,kako tek nece nekoga u Dinamo.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la jacky09 » 15 okt 2010, 22:39

Ako ode netko onda zašto ne.. ovako nam je nepotreban.
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la harishp » 15 okt 2010, 22:47

Ako budu pametni,mogu ga uzeti dzabe i tako surtduknuti Sibeniku.
Koji sa svojom politikom o prodaji igraca,nista nije bolje ni zasluzio.
A Mehmed je sigurno odlican igrac,uz to i mlad.Sto dokazuje prosla sezona u HNL zajedno sa Zecom.
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 15 okt 2010, 23:07, ukupno mijenjano 1 put.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la jacky09 » 15 okt 2010, 22:50

A opet ako ode netko imamo malog Antolića iz Lokomotive, a ove zime sigurno nitko od glavnih igrača neće ići, možda Calello ili Dodo odu, tako da.. šanse da Alispahić završi u Dinamu su minimalne.
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
RiNo
Postovi: 5680
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la RiNo » 16 okt 2010, 13:20

I ovaj @Džeki9 ima uleta, na temi o Alispahiću piše o Dinamu i Antuliću, na temi o Misimoviću piše o Kranjčaru i Modriću, na temi o Safet Sušiću piše o Biliću, na temi BH reprezentativci piše o Mati Biliću...
100% sportski i krajnje opušten potpis

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.