Elvir Rahimic

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Cartman » 14 jul 2014, 22:14

Hoce li nastavit u strucnom stabu repke?
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61307
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Virtu4l » 14 jul 2014, 22:14

Rekao je Pape da će mu ponuditi mjesto u stručnom štabu. Do generala je.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Dado » 14 jul 2014, 22:21

calcio je napisao/la:
Cartman je napisao/la:
calcio je napisao/la:Ma ne znam ni ja ruski ali sam malo povezao. Nadam se da sam dobro preveo. Ucio sam francuski u skoli :)
Ne izvlaci se sad, ti si Elvirova generacija, sad ce ti 60. :D
eh pamtim kao da je juce bilo kad smo ja, general i onaj 17-godisnjak iz Lazia ganjali krpenjace po ulicama :)
Kakve krpenjace? General je kao i sva ta generacija odrastao na polufudbalkama, aka hrana za tockove gradskih autobusa. Ko zna sjetice se. ;)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61307
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Virtu4l » 14 jul 2014, 22:42

Dado je napisao/la:Kakve krpenjace? General je kao i sva ta generacija odrastao na polufudbalkama, aka hrana za tockove gradskih autobusa. Ko zna sjetice se. ;)
Svaka čast :tokralju: vječite borbe 'nemoj da ga prepumpaš' :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
kurvar
Postovi: 23
Pridružen/a: 11 jul 2014, 08:00
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la kurvar » 14 jul 2014, 22:45

Virtu4l je napisao/la:
Dado je napisao/la:Kakve krpenjace? General je kao i sva ta generacija odrastao na polufudbalkama, aka hrana za tockove gradskih autobusa. Ko zna sjetice se. ;)
Svaka čast :tokralju: vječite borbe 'nemoj da ga prepumpaš' :lol:
a kad te slozi u glavu,ko da te Tayson opalio..i jos ti ostane one vune po faci :mrgreen:

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Dado » 14 jul 2014, 22:59

kurvar je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
Dado je napisao/la:Kakve krpenjace? General je kao i sva ta generacija odrastao na polufudbalkama, aka hrana za tockove gradskih autobusa. Ko zna sjetice se. ;)
Svaka čast :tokralju: vječite borbe 'nemoj da ga prepumpaš' :lol:
a kad te slozi u glavu,ko da te Tayson opalio..i jos ti ostane one vune po faci :mrgreen:
Neznas da li zvoni lopta ili glava :urnebes:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61307
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Virtu4l » 14 jul 2014, 23:01

Kad pukne, natrpaš kamenja u nju i čekaš komšiju da ti je doda :urnebes:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la harishp » 15 jul 2014, 02:47

drummer je napisao/la:
JoeCelt je napisao/la:oprostajna tekma za CSKA
slika
Tuzna je spoznaja da je u CSKA imao oprostaj dostojan njegove velicine a kod nas mu je uskracen zivotni san,da za svoju zemlju nastupi na SP :cry:
Sram te bilo Safete Susicu,šljamu ljudski.
Bubnjas ali fakat kako ti se da toliko kenjati da ti ni foka nije ravna.
Hoces mozda Baku,koji rece onomad gledao sam Rahimica u finalu UEFE na tv,nije me nesto dojmio,imamo mi bolje.I stavi Kerkeza u igru.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61307
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Virtu4l » 15 jul 2014, 10:23

Ma nije Baka to rekao,
Našem internacionalcu teško su pale Sliškovićeve riječi u jednom bh. mediju, u kojem je bh. selektor izjavio da Rahimić nije "ništa posebno"!?

"Pogodilo me to što je Slišković izjavio. Naravno, svako ima pravo da ocjenjuje moje igre, ali mislim da je ovo prevazišlo sve mjere. Osvojio sam Kup UEFA, odigrao sve evropske utakmice, te je stoga smiješno da Slišković tako priča i da me 'pljuje' po novinama", razočaran je Rahimić, te je stoga najavio otvoren razgovor sa selektorom:

"Razgovaraću sa Sliškovićem i pitati ga da li me uopšte želi u reprezentaciji. Izjavio je da ima boljih igrača od mene i da ne bi mogao pomoći, odnosno da ne trebam reprezentaciji. Ako je tako, zašto onda da dolazim na okupljanje!?".
Da bi General kasnije izjavio,
Ovo je, ipak, drugo vrijeme u odnosu na neka ranija, kada su od nas tražili pare ne bismo li igrali u državnoj selekciji. O tome ne želim ni pričati. Meni nije padalo na pamet da nasjednem na tako nešto.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
BaDa12
Postovi: 4403
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la BaDa12 » 02 sep 2014, 21:27

Vidim nema Rahimage, a niko ni da upita... Kako se na kraju završi njegov angažman u štabu? Kakva mu je zapravo uloga u CSKA?
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Cepi1981 » 03 sep 2014, 20:41

Neka je Tino igrao na SP :shock: u pm sta nam rade, tog Susica treba nogom napenaliti da leti sve do Pariza.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
bhsport
Postovi: 11264
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la bhsport » 26 mar 2018, 10:28

Ima generala ali jedan je Rahima.
Svaka cast autoru clanka. Jedna od najvecih sportskih nepravdi je ucinjena prema ovoj ljudini.

https://sportsport.ba/fudbal/ima-genera ... ima/271781
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Drape » 03 dec 2019, 09:58

Nikakve koristi od njega u stručnom štabu reprezentacije nismo vidjeli, ako je i bilo moguće da se vidi od pomoćnog trenera.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la bhfanatic14 » 26 jan 2020, 12:39

Drape je napisao/la:
03 dec 2019, 09:58
Nikakve koristi od njega u stručnom štabu reprezentacije nismo vidjeli, ako je i bilo moguće da se vidi od pomoćnog trenera.
Sreca i ovaj dobio nogu. Veliko razocarenje, izgleda samo kupio pare i sutio papak. Da je ljudina i "General " kako se pisalo nebi dopustio da mu ekipa propada, da gledamo menadzerske jadove da gledamo prljave igre na golu jer inace nebi begovica nikad mogli skinut sa gola jer je 5 klasa iznad svih nasih golmana. Stidi se elva rahime . Stidi se.....
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Drape » 20 apr 2020, 20:28

Elvir Bolić zagonetan kod Bahe: "Najviše mi je žao što taj momak nije bio sa nama u najboljim danima svoje igračke karijere, a niko ne zna zašto nije tad dolazio za reprezentaciju. Vjeruj mi, da bi obadva ta prvenstva mi bili, i svi mi to znamo. Mi smo najtanji bili tu. To je najbolji zadnji vezni igrač."

Bolić ovo nije govorio kao da ni njemu nije jasno zašto Rahimić nije igrao već Bolić zna ali većina ljudi ne zna pozadinsku priču.

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la lisander » 20 apr 2020, 22:03

Drape je napisao/la:
20 apr 2020, 20:28
Elvir Bolić zagonetan kod Bahe: "Najviše mi je žao što taj momak nije bio sa nama u najboljim danima svoje igračke karijere, a niko ne zna zašto nije tad dolazio za reprezentaciju. Vjeruj mi, da bi obadva ta prvenstva mi bili, i svi mi to znamo. Mi smo najtanji bili tu. To je najbolji zadnji vezni igrač."

Bolić ovo nije govorio kao da ni njemu nije jasno zašto Rahimić nije igrao već Bolić zna ali većina ljudi ne zna pozadinsku priču.
Ali Rahima je vješto tada skrivan od očiju javnosti, sjećam se da je na 60 minuta jednom jedan prilog iz Žuvinica bio.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Admir_Sa » 21 apr 2020, 00:21

Nije Rahimic vješto skriven nego si imao nesposobne i korumpirane novinare medju kojima je i baho bio, pa uz pokoju sliku ili kartu nisu uopšte pisali o tome. Kad su baš loši rezultati bili onda se kao napiše nešto, al pretanko je to sve bilo.

Kaže Bola za muniba, kolateralna šteta ;) al fakat jeste. Njega isturali a tamo pasalic i kompanija boga oca pokrali, a na kraju munja zatvora zaglavio
nema potpisa

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Drape » 12 mar 2021, 16:55

Neko je Rahimić, a neko je Bajramović :bih:

retromoos
Postovi: 958
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la retromoos » 12 mar 2021, 17:15

Nije mu ovo trebalo. Apsolutno nista nece odlucivati, pozvali su ga da bude ukras i kao veza navijaca i tima. Otici ce posramljen i popisan zajedno sa onom mahalskom varalicom iz Bugarske.

HarisZe
Postovi: 1954
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la HarisZe » 14 mar 2021, 10:10

retromoos je napisao/la:
12 mar 2021, 17:15
Nije mu ovo trebalo. Apsolutno nista nece odlucivati, pozvali su ga da bude ukras i kao veza navijaca i tima. Otici ce posramljen i popisan zajedno sa onom mahalskom varalicom iz Bugarske.
Upravu 100%
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.