Elvir Rahimic

MetanorisBack
Postovi: 419
Pridružen/a: 06 mar 2014, 17:09
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la MetanorisBack » 24 apr 2014, 19:37

zizu1991 je napisao/la:
MetanorisBack je napisao/la:Lijepo je što mu je ponudio mjesto u stručnom štabu,tužno je ako je Elvir htio igrati.
Zar je potrebno ovo ?
Žao mi je što neću igrati na Svjetskom prvenstvu, to bi bio prelijep kraj karijere, ali bože moj...
Čovjek hoće da igra SP, na njemu se prave profesionalci, yebem te robijo. :kafa:

To gore sam napisao zbog nekih koji veličaju ovaj potez Sušića,ipak,kada bolje razmislim,ti neki se svakako neće opametiti i ovo od virtuala me više podsjeća na trolanje i provociranje nekih banova nego zdrav razum.
POSEREM SE I PAPETOLJUPCIMA,I PAPETU U USTA.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Virtu4l » 24 apr 2014, 19:42

Ne. Nikakvo provociranje, ja sam se među prvima zalagao da Elvir mora biti na spisku, to možeš potvrditi premotavanjem ove teme unazad.

Dakle, ako je već odlučio da ga ne zove kao igrača, onda je ovo dobar potez.

A evo šta su pisala gospoda iz podzemlja,
velez_mostar je napisao/la:Procitah u dnevnim novinama da bi se Rahimic razocarao ako ne bi isao u Brazil, hahaha...kao malo dijete, "naljuticu se ako me ne povedete".
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la zizu1991 » 24 apr 2014, 19:45

mujezin je napisao/la:I pozvati Rahimica kao igraca znacilo bi da idemo na ex. Shvatite da je njegovo proslo, ne igraa vise.
A pozivanje Vršajevića i Tina Sušića ne znači da idemo na ex ?
Ponašaju se prema njemu k'o prema smeću. Sve se čini da se nađe mjesto amidžinom malom.
Nije ni prije igrao, pa ga je zvao, i jasno mu je rekao da će ići na SP, a ovaj je zbog toga produžio ugovor sa CSKA, CSKA mu je i produžila ugovor iz razloga što je živuća legenda tamo, i zarad ovog SP - a, a ovaj će da ga posjedne na klupu uz Piplicu. :kafa:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Ponos Torina » 24 apr 2014, 19:52

Nadam se da ce Rahima svojim znanjem i iskustvom unijeti mir,red,rad i disciplinu u vezni red i odbranu...
Sigurno ce biti od velike pomoci :clap: :clap:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la drummer » 24 apr 2014, 19:53

Evo citam,kaze Elvir da mu je Susic rekao da nece dobiti poziv i da nakon zavrsetka sezone u Rusiji,jos par kola 15 maja zvanicno zavrsava igracku karijeru.Tuzno,pretuzno.
Kaze da mu je trener CSKA vec ponudio da bude njegov pomocnik.

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Odg: Elvir Rahimic

Post Postao/la velez_mostar » 24 apr 2014, 20:01

Virtu4l je napisao/la:Ne. Nikakvo provociranje, ja sam se među prvima zalagao da Elvir mora biti na spisku, to možeš potvrditi premotavanjem ove teme unazad.

Dakle, ako je već odlučio da ga ne zove kao igrača, onda je ovo dobar potez.

A evo šta su pisala gospoda iz podzemlja,
velez_mostar je napisao/la:Procitah u dnevnim novinama da bi se Rahimic razocarao ako ne bi isao u Brazil, hahaha...kao malo dijete, "naljuticu se ako me ne povedete".
Ja barem ne mijenjam misljenja kao ti, logicno je da ne zasluzuje poziv u Brazil, a ako je istina da ce ici sa "strucnim stabom" onda je ok.

S druge strane, ako ce nam Tino igrati dmf, onda bi trebali i o Bajramovicu razmisliti.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la voltron30 » 24 apr 2014, 20:05

Nije zaslužio ovakav kraj. Koliko god da je star, koliko god da nije igrao, kladim se u šta god hoće neko, da će General biti fizički spremniji i više pretrčati nego ijedan defanzivni vezni koje Sušić želi ''prošvercovati'' u reprezentaciju. Da ne govorim o njegovom iskustvu i znalačkom postavljanju. Osim toga, ovakve ljude treba imati na okupu zbog atmosfere, jer čovjek je ljudina, pozitivac u svakom smislu.
E moj Safete...

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la drummer » 24 apr 2014, 20:11

voltron30 je napisao/la:Nije zaslužio ovakav kraj. Koliko god da je star, koliko god da nije igrao, kladim se u šta god hoće neko, da će General biti fizički spremniji i više pretrčati nego ijedan defanzivni vezni koje Sušić želi ''prošvercovati'' u reprezentaciju. Da ne govorim o njegovom iskustvu i znalačkom postavljanju. Osim toga, ovakve ljude treba imati na okupu zbog atmosfere, jer čovjek je ljudina, pozitivac u svakom smislu.
E moj Safete...
:thumbup:
Pogunuo bi general u Brazilu za svaku loptu,nema nikakve sumnje.

Avatar
admir1991
Postovi: 297
Pridružen/a: 07 sep 2013, 10:54
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la admir1991 » 24 apr 2014, 20:13

Ja bi radije rahimica na Sp nego avdiju,Avdija nek ide da lopte donosi na treningu da se ne naljuti.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Cartman » 24 apr 2014, 22:03

Susic je uradio ono samo najnormalnije, jedino racionalno, i onda ga njegovi veliki sljedbenici dizu u nebesa. On je i zakuhao situaciju kada je javno obecao da ce Rahimic na SP, a lik ne igra godinama. Pa kad je se ikad na yebenom forumu pisalo da Rahimic treba da ide kao dio strucnog staba.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

PapeSusic
Postovi: 624
Pridružen/a: 08 jan 2014, 19:06
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la PapeSusic » 24 apr 2014, 22:34

Susic je veoma bezobrazan. Pred Argentinu i Egipat Rahimic nije dobio ni telefonski razgovor, apsolutno nista. Sjecam se da je u par intervjua rekao da mu je cudno sto ga poslije 6-7 godina u repki niko nenazove da objasno zasto je izgubio mjesto s spiska i imal nade za buduci spisak.

I sada dobi ono sto smo mi svi znali, Susic **** Rahimica da bi mogao voditi bratica na izlet i prodavati bratovog Hadzica.

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 24 apr 2014, 23:02

Nadam se da ce ici u Brazil kao trener. Ipak nema on vise dovoljo da pruzi na terenu da ide kao igrac. Ja mislim da bi on mogao postat dobar trener. Mozda jednog dana postane selektor rekpe kad dobije malo iskustva. CSKA je veliki klub i sigurno ce tamo dosta kao trener nauciti. :salut: :bih:

Avatar
adisice
Postovi: 1960
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:17
Lokacija: Soba
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la adisice » 24 apr 2014, 23:16

PapeSusic je napisao/la:Susic je veoma bezobrazan. Pred Argentinu i Egipat Rahimic nije dobio ni telefonski razgovor, apsolutno nista. Sjecam se da je u par intervjua rekao da mu je cudno sto ga poslije 6-7 godina u repki niko nenazove da objasno zasto je izgubio mjesto s spiska i imal nade za buduci spisak.

I sada dobi ono sto smo mi svi znali, Susic **** Rahimica da bi mogao voditi bratica na izlet i prodavati bratovog Hadzica.
Čudno mu što ne igra za repku???Pa kad je zadnji put zaigro za klub???
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA

gost
Postovi: 854
Pridružen/a: 07 avg 2013, 11:46
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la gost » 24 apr 2014, 23:18

adisice je napisao/la:
PapeSusic je napisao/la:Susic je veoma bezobrazan. Pred Argentinu i Egipat Rahimic nije dobio ni telefonski razgovor, apsolutno nista. Sjecam se da je u par intervjua rekao da mu je cudno sto ga poslije 6-7 godina u repki niko nenazove da objasno zasto je izgubio mjesto s spiska i imal nade za buduci spisak.

I sada dobi ono sto smo mi svi znali, Susic **** Rahimica da bi mogao voditi bratica na izlet i prodavati bratovog Hadzica.
Čudno mu što ne igra za repku???Pa kad je zadnji put zaigro za klub???
Pa ko ga je zvao u reprezentaciju i nagovorio ga da se još ne oprašta od fudbala. I obećaje mu svjetsko. Da nisam slučajno ja.

Nagradno pitanje za tebe, kako se zove onaj ko nešto obećapa poslije slaže ?

MetanorisBack
Postovi: 419
Pridružen/a: 06 mar 2014, 17:09
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la MetanorisBack » 24 apr 2014, 23:22

Ja znam da na Elvira ja lično nikada neću zaboraviti,ako ništa,bodrit cu CSKA zbog njega,pogotovo jednog dana kada tamo postane trener,jer vidim,sve ide u tom smjeru.
POSEREM SE I PAPETOLJUPCIMA,I PAPETU U USTA.

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Saurman » 24 apr 2014, 23:23

PapeSusic je napisao/la:Susic je veoma bezobrazan. Pred Argentinu i Egipat Rahimic nije dobio ni telefonski razgovor, apsolutno nista. Sjecam se da je u par intervjua rekao da mu je cudno sto ga poslije 6-7 godina u repki niko nenazove da objasno zasto je izgubio mjesto s spiska i imal nade za buduci spisak.

I sada dobi ono sto smo mi svi znali, Susic **** Rahimica da bi mogao voditi bratica na izlet i prodavati bratovog Hadzica.
Čovjek ima 38 godina a u zadnje dvije godine igrao je cijelih 45 min.I ti bi želio objašnjenje Sušića zašto je Rahimić izgubio mjesto i što je još gore pitaš ima li nade za budući spisak. :lol:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la zizu1991 » 24 apr 2014, 23:28

Daj @Saurman, nemoj se glup pravit'. Prati diskusiju od početka, pa onda komentariši majku mu.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

fkv123
Postovi: 429
Pridružen/a: 26 jan 2014, 18:01
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la fkv123 » 25 apr 2014, 00:58

zizu1991 je napisao/la:Daj @Saurman, nemoj se glup pravit'. Prati diskusiju od početka, pa onda komentariši majku mu.
Sta je nama cilj na SP-u?

Ako me sjecanje sluzi, Elvir je uvijek govorio da i dalje igra fudbal kako bi pomogao BiH da se plasira na SP. Od prvog dana Pape govori kako mu je Elvir potreban i da se nada kako ce poceti da igra u CSKA. Ovaj sakupio 70 minuta u zadnje dvije godine. Ljudi, budimo realni, to je dokaz da Elvir vise nije u stanju da odgovori zadatku i da je ostario. :njanjanja:

Ovdje, na forumu, se pise kako nam treba svaki igrac, pogotovo oni koji ce upasti u slucaju povreda, a onda se spominje covjek koji je jedva sat fudbala sakupio u zadnje dvije godine. Pape mu je davao sve i jednu sansu, samo budala ce reci suprotno, i na kraju se uspostavilo da od toga nema fajde. Svaka cast Elviru- treba biti uz reprezentaciju na SP, ali daleko od toga da zauzme mjesto jednom igracu. Posteno od Papeta da mu je ponudjena uloga "trenera"- sumnjam da je mogao ista vise uciniti.

PapeSusic
Postovi: 624
Pridružen/a: 08 jan 2014, 19:06
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la PapeSusic » 25 apr 2014, 01:00

adisice je napisao/la:
PapeSusic je napisao/la:Susic je veoma bezobrazan. Pred Argentinu i Egipat Rahimic nije dobio ni telefonski razgovor, apsolutno nista. Sjecam se da je u par intervjua rekao da mu je cudno sto ga poslije 6-7 godina u repki niko nenazove da objasno zasto je izgubio mjesto s spiska i imal nade za buduci spisak.

I sada dobi ono sto smo mi svi znali, Susic **** Rahimica da bi mogao voditi bratica na izlet i prodavati bratovog Hadzica.
Čudno mu što ne igra za repku???Pa kad je zadnji put zaigro za klub???
Nije mu cudno sto ne igra za reprezentaciju, cudno mu je sto ga poslije 6-7 godina duge reprezentativne karijere nije mogao ni nazvati. Rahimic u novinama procito da vise nije clan reprezentacije :tokralju:

A da nepricamo o razlogu zasto je Rahimic nastavio s fudbalom, obecao mu Safet SP ali nas strucnjak valjda nije znao da ce hajducki van Persie postati hajducki Makelele :kafa:

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la zizu1991 » 25 apr 2014, 01:08

fkv123 je napisao/la:Sta je nama cilj na SP-u?
Jako dobro pitanje. Šta je nama cilj na SP - u sa vođenjem igrača koji ni po kojim parametrima ne zaslužuju da budu u 23 putnika na SP ? Znaš na koje mislim.

Šta je nama cilj na SP - u, sa obećavanjem mjesta pojedinim igračima bez obzira na formu, igru i sve ostale parametre koji se gledaju prilikom pozivanja određenog igrača na najveću smotru na svijetu ?

Kako bi ti ocjenio selektora koji jedno priča, drugo radi ? Ne možeš pametan postati preko noći, to je sigurno. Znači, ako ćeš da obećaš nešto, do svojih riječi moraš da držiš, iza svojih izjava moraš da stojiš, tu nema priče.

Na stranu to što se on dohaviz'o sada da se na njemu uči profesionalnosti, i da pokaziva, da ipak brine o potencijalnom uspjehu Zmajeva na SP. Jes' al u qrcu. Da brine, ne bi zvao poluprofesionalce iz kvaziklubova, pa sa njim sada kamuflira svu svoju neprofesionalnost, neozbiljnost u pristupu koji se tiče selektiranja ekipe koja će da nas predstavlja na SP.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.