Boris Pandža

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Boris Pandža

Post Postao/la Bilal » 15 avg 2010, 14:54

Evo vidim da nam Pandza nema svoju temu, pa da napravim.
Izgleda da je Pandza dosao Mechelenu ko Spahic Montpellieru. Jos jedna pobjeda Pandzinog kluba i ostaju prvi na tabeli sa 100% ucinkom, nakon 3 odigrana kola.
Zadnja izmjena: Bilal, dana/u 07 jun 2011, 23:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Cincinnatus
Postovi: 895
Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Cincinnatus » 15 avg 2010, 15:45

:|
"On a football team, it's not the strength of the individual players, but it is the strength of the unit and how they all function."

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Monolog » 15 avg 2010, 15:51

Kung-fu je zahvalan igrač. Nikako mi nije bilo jasno to da ne može igrati u prvoj postavi Hajduka(barem nije igrao kada je ona pijanica imenovana za trenera). Ipak, uz dužno poštovanje prema Borisu, on je naš 4. stoper(Spahić, Mravac i Nadarević su bolji).
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
SemPer_fi
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 nov 2009, 20:10
Lokacija: Kad 'os pa lijevo
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la SemPer_fi » 15 avg 2010, 16:46

Monolog je napisao/la:Kung-fu je zahvalan igrač. Nikako mi nije bilo jasno to da ne može igrati u prvoj postavi Hajduka(barem nije igrao kada je ona pijanica imenovana za trenera). Ipak, uz dužno poštovanje prema Borisu, on je naš 4. stoper(Spahić, Mravac i Nadarević su bolji).
On je u rangu Mravca , posebno mi se kod Pandze svidza njegova borbenost...Kao sto si rekao ZAHVALAN igrac,,,
"Jedna si jedina;
Moja domovina ;
Jedna si jedina ;
Bosna i Hercegovina!!!"

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la brzi » 15 avg 2010, 16:59

A što je jako bitno Pandza je dobro mlađi od ove trojke

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la wade » 15 avg 2010, 17:24

nije mi bilo drazeg igraca osim Ibre u Hajduku,dugo dugo vremena...Boris je bio pravi borac na terenu,nedostatak nogometne tehnike i jos nekih stvari je nadomjestio svojom fanaticnom borbenoscu...sjetite se samo kako je mandzukica u dzep stavio...ali meni definitivno najdraza scena je onaj torcidin natpis:" oprosti za kung fu "
sretno mu u karijeri i da se opet vrati u hajduk... ;)
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
edina
Postovi: 311
Pridružen/a: 08 mar 2010, 00:54
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la edina » 15 avg 2010, 17:31

slika
Švedska - BiH 2010
Definitions belong to the definers, not the defined

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Cartman » 15 avg 2010, 23:56

Pandza nema sta trazit u reprezentaciji. Mozda ragbijaskoj treba pojacanje.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17795
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Omerbavarac » 15 avg 2010, 23:59

Cartman je napisao/la:Pandza nema sta trazit u reprezentaciji. Mozda ragbijaskoj treba pojacanje.
:shock: :shock:
A tebi fakat pola igraca repke nesto smeta?
Znaj da nemamo bolje.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Cartman » 16 avg 2010, 00:03

Omerbavarac je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Pandza nema sta trazit u reprezentaciji. Mozda ragbijaskoj treba pojacanje.
:shock: :shock:
A tebi fakat pola igraca repke nesto smeta?
Znaj da nemamo bolje.
Cocalic i Bunoza su 10 puta bolji. Vjerovatno i Vranjes iz mlade repke. Sigurno ih ima jos.

Ne smeta meni pola igraca, ali smetaju Pandza i Muratovic jer nisu kvalitet za ozbiljnu reprezentaciju.

Pandza je pokazo koliko je limitiran kod gola Portugala u Zenici, gdje je tri puta mogo izbit loptu, ali je usro svaki put. Pa nije bezveze grijo klupu u jadnom Hajduku.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17795
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Omerbavarac » 16 avg 2010, 00:07

Cartman je napisao/la: Cocalic i Bunoza su 10 puta bolji. Vjerovatno i Vranjes iz mlade repke. Sigurno ih ima jos.
S obzirom da ova dvojica jos nisu dobili sansu da nastupe za A tima ne mozemo niti u jednom trenutku reci da su bolji od Pandze. Tek kad izlete na teren i kad se uvjerimo da su kvalitet iznad Borisa, tek tad cu da mijenjam misljenje.
Do tada sam uvjeren da boljih nema. ;)
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la ĆeMa » 16 avg 2010, 00:09

Cartman je napisao/la:
Omerbavarac je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Pandza nema sta trazit u reprezentaciji. Mozda ragbijaskoj treba pojacanje.
:shock: :shock:
A tebi fakat pola igraca repke nesto smeta?
Znaj da nemamo bolje.
Cocalic i Bunoza su 10 puta bolji. Vjerovatno i Vranjes iz mlade repke. Sigurno ih ima jos.

Ne smeta meni pola igraca, ali smetaju Pandza i Muratovic jer nisu kvalitet za ozbiljnu reprezentaciju.

Pandza je pokazo koliko je limitiran kod gola Portugala u Zenici, gdje je tri puta mogo izbit loptu, ali je usro svaki put. Pa nije bezveze grijo klupu u jadnom Hajduku.
smetaju ti muratovic i pandza jer nisu kvalitet za repku, smeta ti medunjanin jer je odbio nas poziv i otisao igrati za holandiju, smeta ti begovic jer ima velike obrve, smeta ti ibisevic jer nije odrezao nokte, smeta ti misimovic jer je debel i ne trci... :roll:
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Cartman » 16 avg 2010, 00:11

Begovic mi uopste ne smeta i on je ogroman talenat i bit ce golman repke sljedecih 10 godina. Eh sad sto pojedini ne podnose da su ljudi realni o kvalitetu nasih igraca je druga stvar. Pa smjesno je citat komentare kako ce Ibisevic bit najbolji strijelac BL, ili da Miske nosi igru Juventusa. Prosle sezone sam reko da ce Ibisevic dat izmedju 10-15 golova i tad sam ga kao pljuvo po nekima. Sta je bilo na kraju? A to da je Misimovic debeo i da nije dovoljno spreman fizicki je cinjenica. Pa to mu je davno reko selektor U21 repke Jugoslavije kad je tamo igro. Isto su mu rekli i Magath i Hoeness. Ali on ne slusa, i zato nikad nece bit igrac Svjetske klase i zato ga u nekim utakmicama nigdje nema jer se igra prebrzo.

Medunjanin mi naravno nije drag i nije nikad nista pokazo za repku. Ali protiv Katara je konacno pokazao malo borbe. On je nikakav covjek i prosjecan igrac, ali trenutno ima mjesto u reprezentaciji jer nema boljeg.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la mirzza » 16 avg 2010, 08:26

Cartman je napisao/la:
Omerbavarac je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Pandza nema sta trazit u reprezentaciji. Mozda ragbijaskoj treba pojacanje.
:shock: :shock:
A tebi fakat pola igraca repke nesto smeta?
Znaj da nemamo bolje.
Cocalic i Bunoza su 10 puta bolji. Vjerovatno i Vranjes iz mlade repke. Sigurno ih ima jos.

Ne smeta meni pola igraca, ali smetaju Pandza i Muratovic jer nisu kvalitet za ozbiljnu reprezentaciju.

Pandza je pokazo koliko je limitiran kod gola Portugala u Zenici, gdje je tri puta mogo izbit loptu, ali je usro svaki put. Pa nije bezveze grijo klupu u jadnom Hajduku.
Pandza je utakmicu u Zenici odigrao predobro, iako je igrao desnog stopera krpio je i desni bok, gdje je Ibricic plivao ko veliki, par puta je odlicno zaustavio situacije kada su Nani i Simao bili pred njim.
Uostalom Pandza je solidan stoper, ima iskustvo u repki, sada ce jos biti standardan u Mehelenu, bolji je od Mravca u svakom slucaju i na svakoj tekmi gine.
Trenutno je ispred Cocalica (kojeg bi bilo dobro probati na lijevom beku) i Bunoze sigurno.
Cuva Bog Zelju svog!

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la gruezi » 16 avg 2010, 08:44

kung fu je kriv za gol protiv portugala a ostatak tekme je odigrao perfektno...bio je sjajan i protiv belgije oba puta...bolji je od mravca i bolji je nego sto su jahic i nadarevic bili u njegovim godinama.,..toliko,...

Avatar
Jaydoo82
Postovi: 481
Pridružen/a: 18 jan 2010, 14:30
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Jaydoo82 » 16 avg 2010, 10:44

legenda, uvjek se bori, daje max, i zasluzio svoje mjesto u Repki...
BLUE NATION.

Avatar
sikirica
Postovi: 1872
Pridružen/a: 27 mar 2010, 19:15
Lokacija: Teatar snova!!!
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la sikirica » 16 avg 2010, 11:29

Kung-fu je zahvalan igrač.
:mrgreen: :mrgreen: :lol:
<3 Bosna i Hercegovina <3 Manchester United <3 NK Celik <3

Avatar
The PUNISHER
Postovi: 85
Pridružen/a: 24 jun 2010, 14:53
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la The PUNISHER » 16 avg 2010, 16:01

Pandza je dobar igrac,kada god je igrao za reprezentaciju davao je sve od sebe,zbog toga mu nema niko pravo prigovarati nesto,jer mi nemamo trenutno boljih igraca tako da,... ;)
"mes que un club"

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Željovac » 16 avg 2010, 23:39

Imao sam nakon gostovanja u Belgiji jako visoko mišljenje o njemu, ali je onda postao sklon kiksevima. Prije svega mislim na preveliku grešku u Zenici protiv istog protivnika. I sad protiv Katara je za kratko vrijeme imao par bezveznih kikseva. Ne znam, vidjećemo da li će se moći ubuduće riješiti tih kikseva. Vjerovatno ne, jer je i u Hajudku često bio na klupi, što također nije pohvalno. Nekad i u drugom timu. A onda nekad ranije je za našu mladu repku bio odličan. Da zaključim, nije konstantan i nije savršeno pouzdan, prema onih malo nešto utakmica što sam ga gledao. Ima ekstra agresivnost i želju i naravno, Švedsku ne treba gledati jer ga je genije zavalio na beku, čisto onako da se upozna sa njegovim mogućnostima :roll:
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Saban
Postovi: 594
Pridružen/a: 20 nov 2009, 03:34
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Saban » 16 avg 2010, 23:53

Boris Pandza i Mehmedalija Covic su cinili jako dobar stoperski tandem u mladoj reprezentaciji, pa se nekako pogubili. Pandzu je na povrsini drzala reprezentacija, a odigrao je po meni solidno, ono sto je odigrao. Kiks protiv Portugala moze se svakom desiti, ostatak utakmice sto neko rece perfektan. Jedan od drazih mi je u reprezentaciji i nadam se da ce nastaviti sa dobrim igrama u Belgiji.
Bosno mojaaaa - divna, mila, lijepa, gizdavaaaa!!!!!!!
U tebi jeeeee Safet Susic, majstor fudbalaaaaaa!!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.