Vremeplov 4: Ligaška takmičenja od 1945-1992. godine

cico
Postovi: 24
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:28
Kontakt:

PostPostao/la cico » 27 maj 2012, 14:08

Samit WroteColon
cico WroteColon1976
slika
1976
slika


Cico , kad već postavljaš isečke iz novina (nije zamerka, naprotiv), može li sa završnim tablicama sezone.

Uzgred ako si raspoložen, važi to i za, u ovoj rubrici u poslednje vreme "pospanog" Zmaja možemo li da startujemo kao poseban topić i Vremeplov Tuzlanske regije (slično Banjalučkoj). Za to je ipak potreban veći broj aktivnih saradnika. Poziv - apel važi i za zainteresovane iz nekadašnje Sarajevske i Mostarske zone.

Usput i jedno pitanje:

1. Može li neko da mi kaže koji su rang takmičenja u sezoni 1975/76 bile Međuopštinska fudbalska liga Zvornik i Opštinska fudbalska liiga Livno i koje lige su bile neposredno iznad njih?



Znam da bi bilo najbolje sa posljednjim kolom, nažalost stavljam ono što imam.
Mislim da je vrijeme i za Tuzlanski VREMEPLOV

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8818
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

PostPostao/la Titova-Juga » 01 jun 2012, 00:55

Pjevajte je... vas u usta da vas je... škrbava!

- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

cico
Postovi: 24
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:28
Kontakt:

PostPostao/la cico » 02 jun 2012, 18:24

Veliki ljudi raspravljaju o idejama, srednji o djelima, a mali o ljudima ....
1985.
slika

Avatar
husein veličanstveni
Postovi: 449
Pridružen/a: 12 jun 2010, 11:49
Kontakt:

PostPostao/la husein veličanstveni » 04 jun 2012, 16:53

EX YU liga
Sezona 1990/1991

1. C.Zvezda 36 25 6(4) 5 88:35 54
2. Dinamo 36 20 10(6) 6 72:36 46
3. Partizan 36 18 8(5) 10 62:36 41
4. Proleter 36 17 4(1) 15 50:49 35
5. Borac 36 14 11(7) 11 42:38 35
6. Hajduk 36 15 9(3) 12 49:38 33
7. Vojvodina 36 14 9(5) 13 47:52 33
8. Rad 36 14 7(4) 15 42:38 32
9. Osijek 36 14 6(4) 16 52:57 32
10. Radnički 36 14 5(4) 17 35:49 32
11. Sarajevo 36 13 10(5) 13 37:48 31
12. Velež 36 12 10(6) 14 54:55 30
13. Zemun 36 12 10(6) 14 40:53 30
14. Olimpija 36 14 3(2) 19 41:59 30
15. Rijeka 36 13 10(3) 13 33:25 29
16. željezničar 36 11 13(7) 12 35:41 29
17. Budućnost 36 13 6(2) 17 43:48 28
18. Sloboda 36 11 7(1) 18 36:56 23
19. Spartak 36 1 10(2) 25 25:74 4

Prvu ligu su napustili Spartak, Sloboda i Budućnost.
Novi članovi prve lige su Vardar i Zagreb.

CRVENA ZVEZDA (Lj.Petrović)
g: Stevan Stojanović (33/0), Milić Jovanović (3/0)
o: Miodrag Belodedić (34/1), Vladimir Jugović (32/7), Ilija Najdovski (32/2), Duško Radinović (30/0), Slobodan Marović (27/1), Refik šabanadžović (26/0), Ivica Momčilović (13/0), Rade Tošić (11/0), Goran Jurić (8/0), Goran Vasilijević (7/0), Aleksandar Ilić (1/0), Milorad Ratković (1/0)
n: Vladan Stošić (35/4), Darko Pančev (32/34), Robert Prosinečki (29/12), Dragiša Binić (27/14), Dejan Savićević (25/8), Siniša Mihajlović (14/1), Ljubiša Milojević (8/1), Dejan Joksimović (5/0), Ivan Adžić (4/1), Vladan Lukić (4/1), Enes Bešić (3/0), Slaviša Čula (2/0), Duško Savić (2/0), Đorđe Aćimović (1/0), Mitar Mrkela (1/0)

DINAMO (V.Marković)
g: Dražen Ladić (35/0), Miralem Ibrahimović (1/0)
o: željko Petrović (32/2), Slavko Ištvanić (30/0), Gregor židan (28/2), Saša Peršon (28/0), Muhamed Preljević (21/1), Andrej Panadić (18/0), Draženko Prskalo (16/1), Josip Gašpar (15/2), Damir Lesjak (11/0), Zvonko Lipovac (10/0), željko Cupan (8/1), Zoran Mamić (1/0)
n: Davor šuker (32/22), Mladen Mladenović (28/6), Zvonimir Boban (26/16), Kujtim šalja (24/8), željko Adžić (23/3), Vjekoslav škrinjar (21/1), Hernan Medford (14/3), Dražen Besek (8/0), Stjepan Deverić (7/2), Alen Peternac (7/0), Miljenko Kovačić (6/0), Ronald Gonzales (5/0), Dževad Turković (4/0), Primož Gliha (2/2)

PARTIZAN (M.Milutinović)
g: Fahrudin Omerović (29/0), Goran Pandurović (9/0)
o: Budimir Vujačić (33/4), Darko Milanič (32/1), Vujadin Stanojković (32/1), Bratislav Mijalković (23/0), Slaviša Jokanović (20/4), Gordan Petrić (16/0), Slađan Đukić (13/1), Aleksandar Đorđević (6/0), Džoni Novak (6/0), Miodrag Ješić (4/0), Igor Spasić (3/0), Ranko Popović (2/0), Petar Vasiljević (2/0)
n: Josip Višnjić (35/9), Predrag Mijatović (33/14), Goran Stevanović (32/5), Goran Bogdanović (32/4), Slađan šćepović (22/4), Milan Đurđević (20/7), Vladislav Đukić (18/4), Dejan Marković (10/0), Milinko Pantić (9/1), Zoran Milinković (2/0), Ivan Radivojević (1/0)

PROLETER (T.Manojlović)
g: Goran Gavrilović (25/0), Nenad Bikić (13/0)
o: Jovica Simanić (34/6), Slobodan Dubajić (34/2), Amir Teljigović (32/3), Nenad Nikolić (32/), Đorđe Rudan (23/0), Jovan šarčević (21/2), Zoran Srdić (20/0), željko Stanić (11/0)
n: Vesko Mihajlović (31/10), Ilija Ivić (30/10), Goran Bošković (30/8), Mirko Todorović (30/0), Dejan Govedarica (29/6), Zlatko Zahović (25/0), Slaviša Čula (10/1), Srđan Tekijaški (8/0), Nikica Maglica (7/1), Zoran Bogojević (7/0), Nebojša Petrović (7/0), Slavko Komar (3/0), Radenko Novović (1/0)

BORAC (V.Popović)
g: Anto Jakovljević (33/0), željko Babić (3/0)
o: Damir špica (31/5), Franko Bogdan (31/3), Stojan Malbašić (31/0), Milorad Bilbija (29/0), Mario Mataja (20/0), Milan Stegnjajić (15/1), Zvonko Lipovac (11/0), Saša Glavaš (10/0), Tihomir Dragosavić (9/0), Almir Memić (8/0), Slobodan Petrović (6/0), Veselin Kovačević (5/0)
n: Ljubiša šušić (31/4), Fuad šašivarević (30/0), Dejan Lukić (29/10), Goran Alar (21/1), Milorad Ratković (17/8), željko Buvač (16/6), Vitomir štavljanin (16/4), Admir šarčević (14/0), Boško Anić (6/0), Marin Galić (5/0), Admir Sušić (3/0), Amir Durgutović (2/0), Saša Knežević (2/0), Vladica Lemić (1/0)

HAJDUK (L.Peruzović)
g: Vatroslav Mihačić (16/0), Mladen Pralija (14/0), Zoran Slavica (8/0)
o: Slaven Bilić (32/2), Mili Hadžiabdić (27/0), Jirži Jeslinek (24/1), Darko Dražić (23/3), Predrag Erak (23/0), Igor štimac (18/3), Dragi Setinov (16/1), Grgica Kovač (16/0), Mario Osibov (12/1), Damir Čerkić (11/1), Zvijezdan Pejović (10/0), Robert Vladislavić (7/0)
n: Robert Jarni (30/8), Alen Bokšić (29/6), Adrian Kozniku (28/6), Ante Miše (27/1), Joško Jeličić (23/7), Goran Vučević (23/3), Dragutin Čelić (15/2), Boško Anić (6/1), Marin Lalić (5/1), Radovan Krstović (5/0), Eduard Abazi (4/1), Ivica Mornar (2/1), Dejan Bauman (2/0), željko Brkić (2/0), Hari Vukas (2/0), Tonči Martić (1/0), Saša Udović (1/0)

VOJVODINA (I.Brzić)
g: Predrag Brzaković (13/0), Goran Ćurko (11/0), Aleksandar Kocić (10/0), Mihalj Balaž (1/0), Jovan Gajdašević (1/0)
o: Miroslav Tanjga (32/4), Goran Kartalija (31/0), Dušan Mijić (31/0), Darko Vujović (30/1), Zoran Hajdić (21/0), Zoran šaraba (17/0), Gojko Trivić (11/0), Zoran Milinković (10/0), Borislav Tomovski (7/0), Goran šaula (4/0), Miroslav Pekez (2/0)
n: Miloje Petković (31/1), Zoran Mijucić (30/7), Ljubomir Vorkapić (29/13), Marko Perović (25/4), željko Dakić (18/2), Siniša Mihajlović (14/4), Goran Jezdimirović (13/1), Branislav Kojičić (13/1), Bratislav živković (13/1), Blagoja Kitanovski (12/0), Jovo Bosančić (11/0), Radoslav Samardžić (9/3), Miroslav živković (9/0), Ivica Vukov (7/0), živko Dopuđa (1/0)

RAD (D.Spasojević; D.Gugleta)
g: Jovan Savić (33/0), Goran Cvetković (4/0)
o: Dušan Vlaisavljević (34/4), Miroslav Đukić (29/1), Đorđe Vasić (29/1), Milan Đurović (26/1), Saša Nedeljković (26/0), Goran Aćimović (18/1), Ivica Gvozden (17/0), Saša štrbac (15/1), Radoman Grbović (7/0), Zoran Mirković (5/0), Čedomir Đoinčević (2/1), Dušan Ajder (2/0), Igor Taševski (2/0)
n: Ljubinko Drulović (34/10), Milenko Kovačević (34/6), Fahredin Durak (31/5), Nedim Tutić (25/5), Miroslav Stević (24/2), Harun Isa (10/0), Zoran Riznić (9/0), Dejvi Glavevski (8/1), Mirko Mihić (8/0), Miloš Dabić (7/0), Slaviša Rajović (6/0), Zdravko Drinčić (5/1), Aleksandar Pajić (4/1), Predrag Gajić (1/0)

OSIJEK (I.Grnja)
g: Miroslav žitnjak (32/0), Ilica Perić (6/0)
o: željko Vuković (34/1), Milan Maričić (32/3), Ivica Vladimir (31/1), Siniša Končalović (30/1), Nenad Drljača (30/0), Aleksandar Metlicki (18/4), Miljenko Milićević (17/0), Miroslav Bićanić (9/0), Dražen Podunavac (7/0), Branko šerić (3/0), Nenad Bjelica (2/0), Saša Mišković (2/0), Jasmin Sinanović (2/0), Ivica Kulešević (2/0), Milan Janković (1/1)
n: Milenko Vukčević (33/6), Emir Mušić (31/10), Tomislav štajnbrikner (25/8), Alen Petrović (25/4), Goran Vlaović (24/11), željko Pakasin (22/1), Robert špehar (15/1), Midhat Gluhačević (10/0), Andrej šalimo (7/0), Ademir Smajlović (2/0), Davor Bajsić (1/0), Davor Rupnik (1/0), Goran Skeledžić (1/0)

RADNIČKI (S.Halilović)
g: Zaviša Pejić (24/0), Zoran Stojanović (14/0)
o: Miodrag Momčilović (35/0), Aleksandar Kuzmanović (33/1), Blagoja Kulevski (31/2), Zoran Milošević (29/0), Dragan Gavrilović (26/0), Saša Mrkić (21/0), Goran Antić (20/2), Miloje Vukić (4/0), Aleksandar Momirović (3/0), Senad Saletović (2/0), Aleksandar Aranđelović (1/0)
n: Goran Stojiljković (34/10), Srđan Mladenović (31/4), Nenad Jakšić (29/5), Slobodan Miletić (29/2), Nino Ristić (24/0), Radojko Pantelić (17/0), Dejan Petković (17/0), Vladan Tomić (16/7), Milan Tepić (7/1), Milosav Manojlović (7/0), Boban Ristić (6/1), Radivoje Manić (2/0), Radojica Cvejić (1/0), Goran Pantić (1/0)

SARAJEVO (R.Rašević; F.Muzurović)
g: Aleksej Prudnjikov (18/0), Hajrudin Čardaklija (16/0), Predrag Jušić (3/0)
o: Risto Vidaković (35/2), Vejsil Varupa (33/0), Srđan Bajić (32/0), Dejan Raičković (29/1), Miloš Nedić (22/8), Nudžeim Geca (22/1), Igor Lazić (13/0), Haris Karamehmedović (10/2), Srđan Slagalo (7/0), Goran šljivić (1/0)
n: Muslija Ramović (32/3), Dane Kuprešanin (31/8), Ismet Mulavdić (24/0), Sretko Vuksanović (18/0), Memnum Suljagić (17/0), Bernard Barnjak (14/7), Goran Kovačević (14/2), Miodrag Ćirković (14/0), Antal Puhalak (11/3), Husref Musemić (9/0), Emir Vazda (8/0), Zoran Ljubičić (6/0), Aleksandar Guzina (5/0), Skender Bišević (4/0), Miralem Ramić (4/0), Davor Jakovljević (3/0), Senad Merdanović (3/0), Senad Repuh (2/0), Nermin Čengić (1/0), Haris Jaganjac (1/0),

VELEž (F.Džidić)
g: Mustafa Peštalić (28/0), Velibor Pudar (7/0), Aleksej Prudnjikov (2/0)
o: Zdenko Jedvaj (34/0), Ibro Rahimić (29/1), Srđan Čolak (26/0), Ismet šišić (25/1), Elvis Margeta (21/1), Dragan Glogovac (17/1), Zlatko Dalić (12/2), Slaven Musa (11/0), Ahmet Gosto (9/0), Damir Čerkić (8/0), Sanjin Pintul (6/0), Jovica Anđelković (2/0)
n: Bakir Beširević (36/3), Meho Kodro (34/14), Emir Tufek (34/7), Vladimir Gudelj (33/13), Nenad Maslovar (29/2), Darko Mavrak (20/0), Joško Popović (15/7), Nikola Juričić (11/1), Darko Birjukov (6/0), Nikola Jokišić (2/1), Luka Rončević (2/0), Husein Rebac (1/0), Zijad Repak (1/0)

ZEMUN (V.Pejović)
g: Zlatko Kežman (13/0), Slavko Radović (12/0), Goran Čumić (11/0)
o: Lazar Grubor (34/4), Dragan Vitorović (31/0), Zoran Petrović (26/6), Branko Nikolić (25/0), Dragan Marković (22/0), Radenko Matičić (22/0), Zoran Pleše (13/1), Goran Stevanović (12/1), Velibor Matanović (8/0), Đorđe Iskić (6/0), Milomir Antonijević (1/0), Milovan Radulović (1/0)
n: Tomislav Milićević (33/2), Boban Kitanov (29/4), Dejan Čurović (27/11), Duško Ljubičić (27/0), Dragan Lacmanović (23/5), Zoran Mamić (22/1), Labud Pejović (14/1), Novica Stojanović (14/1), Predrag Jokanović (14/0), Risto Pavić (13/0), Miloš šestić (5/1), Zoran Pavlović (4/0), Miodrag Stanojević (2/1), Muhidin Ćoralić (1/0), Stevan Vasić (1/0)

OLIMPIJA (F.Medraš)
g: Zoran Varvodić (32/0), Goran Marić (4/0)
o: Damir Vrabac (30/3), Alfred Jermaniš (30/0), Dragan Zečević (28/1), Mile Tešić (27/5), Robert Englaro (23/2), Milija Bosiljčić (18/1), Jedinko Perica (18/0), Tomaž Lorger (14/0), Nenad Podgajski (6/0), Silvester štok (4/0)
n: Janez Pate (29/8), Aleš Čeh (29/0), Ivo šeparović (28/6), Nedeljko Topić (26/3), Dinko Vrabac (25/5), Dražen Boban (19/0), Stanislav Komočar (15/1), Vlado Milošević (15/1), Milinko Pantić (14/0), Primož Gliha (10/4), Ivan Radivojević (10/0), Mihail Vončina (5/0), Peter Ameršek (2/0)

RIJEKA (Mudrovčić)
g: Tonči Gabrić (35/0), Mladen žganjer (2/0)
o: Dušan Kljajić (35/0), Branko Dragutinović (33/0), Miro Stipić (29/3), Stojan Belajić (29/1), Dubravko Pavličić (26/0), Ivan Kurtović (24/1), Mladen Romić (12/0), Robert Rubčić (10/1), Roberto Paliska (7/1), Danijel šarić (3/0)
n: Fabijan Komljenović (35/9), Dragan Punišić (31/6), Kazimir Vulić (29/2), Darko Nestorović (24/2), Dragan Skočić (19/2), Matjaž Florijančič (18/4), Dean Ljubančić (14/0), Valdi šumberac (12/0), Josip Bogdanović (8/0), Boris Ekmeščić (7/1), Rade Vešović (6/0), Fadilj Murići (5/0), Zoran Ban (1/0)

žELJEZNIČAR (D.Smajlović �- B.Bračulj)
g: Dragan škrba (32/0), Fahrudin Viteškić (3/0), željko Pavlović (1/0)
o: Suad Katana (33/2), Milan Pavlović (28/1), Goran Jurišić (23/0), Edin Hadžialagić (19/1), Ratko Ninković (18/0), Haris Alihodžić (15/0), Vitomir Milošević (14/0), Sead Kapetanović (13/0), Srećko Ilić (12/0), Vlado Čapljić (2/0), Ismet štilić (2/0), Goran Đurišić (1/0)
n: Zoran Slišković (32/9), Siniša Nikolić (31/5), Jasminko Velić (30/4), Mario Stanić (28/1), Gordan Vidović (24/2), Rade Bogdanović (19/0), Simo Krunić (17/1), Nikola Nikić (16/2), Radovan Krstović (15/5), Goran Gutalj (11/0), Amar Osim (9/2), Edin Ćurić (3/0), Nermin Vazda (1/0)

BUDUĆNOST (G.Ćerić; J.Kuže)
g: Dragoje Leković (25/3), Saša Petrović (11/0), Darko žarić (1/0)
o: Niša Saveljić (31/3), Zoran Mijović (28/0), Marinko Mirotić (24/0), Mladen Miročević (24/0), Miodrag Božović (23/0), Slavko Vlahović (18/0), Goran Đurović (14/0), Vojislav Ćalov (10/0), Srđan Dmitrović (8/0), Srđan Božović (6/0), Mladen Perović (3/0), Miodrag Vukotić (3/0), Srđan Mitrović (1/0)
n: Branko Brnović (35/5), Anto Drobnjak (31/13), Dejan Vukićević (31/7), Boško Tatar (31/5), žarko Dragaš (20/1), Slobodan šćepanović (19/1), Saša škara (17/4), Miodrag Radulović (11/1), Srđan Golović (11/0), Dejan Batrović (7/0), Zvonko Rmandić (5/0), željko Rolović (5/0), željko Leković (4/0), Edin Tuzović (3/1), Veselin Adžić (3/0), Zlatko Kostić (1/0)

SLOBODA (M.Hukić)
g: Dragan Vasić (32/0), Mirza Hadžić (4/0)
o: Tomo Mrkić (31/5), Blagoje Radovanović (30/2), Nail Beširević (30/1), Ekrem Ibrić (29/0), Nihad šulović (29/0), Semir Tabaković (27/0), Denis Sadiković (21/0), Mirsad Tursić (5/0), Goran Milošević (4/0), Muhamed Konjić (3/0), Jasenko Sabitović (3/0)
n: Asif šarić (34/1), željko Ivanović (33/8), Dragoslav Kostić (33/1), Mitar Lukić (30/4), Predrag Jovanović (26/9), Zoran Milošević (13/2), Velibor Teofilović (10/1), Midhat Arnautović (10/0), Azem Zilkić (6/0), Nedim Omerović (5/2), Muhamed Tahirović (4/0), Nevzet Hasanbašić (2/0), Denis Karić (1/0)

SPARTAK (J.Zemko)
g: Vladan Stojković (15/0), Dragan Ćulum (12/0), Zoltan Kujundžić (9/0)
o: Goran Luković (29/2), Božidar Stanković (28/0), Venceslav Simonovski (27/0), Blažo Raosavljević (25/0), Džemal Tabaković (23/0), šandor Maćaš (13/0), Miroslav Gajić (11/2), Zoran Arsić (10/0), Miroslav Jakšić (9/0), Slobodan Milišić (8/0), Igor Pejović (8/0), Rudolf Rafai (8/0), Zoran Vorotović (7/0), Nikola Vukoslavčević (3/0)
n: Zoran Filipović (29/1), Zvezdan Ćosić (28/5), Dejan Milovanović (26/1), Zoran Kuntić (24/11), Mustafa Agić (22/0), Milovan Jevtić (22/0), Miloš Dabić (20/1), Atila Sabadoš (19/1), Josip Dulić (7/0), Novica Gajić (7/0), Jožef Džurjak (3/0), Tamaš Nađ (3/0), Montero Osvaldo (2/1), Antonio Marko (1/0), Boban Miladinov (1/0), Milan Milanović (1/0), Roberto Karlos (1/0)
Čovjek je najsavršenije biće na svijetu, kojega svaka budala može napraviti!
Vlatko Glavaš "Lako je biti navijač i aplaudirati kada se dobro igra, ali treba biti navijač i kada ne ide"

Avatar
husein veličanstveni
Postovi: 449
Pridružen/a: 12 jun 2010, 11:49
Kontakt:

PostPostao/la husein veličanstveni » 04 jun 2012, 16:59

EX YU II LIGA

1990/1991

1. Zagreb 36 20 5(2) 11 58:28 42
2. Vardar 36 19 7(4) 10 58:38 42
3. Beograd 36 16 9(6) 11 50:33 38
4. Sutjeska 36 17 5(4) 14 43:29 38
5. Kikinda 36 17 6(3) 13 42:38 37
6. Pelister 36 17 4(1) 15 54:45 35
7. Napredak 36 15 9(4) 12 50:39 34
8. Priština 36 16 3(1) 17 48:44 33
9. Radnički 36 15 4(3) 17 48:48 33
10. Cibalia 36 16 5(1) 15 50:53 33
11. Mogren 36 16 6(1) 14 37:42 33
12. šibenik 36 14 6(4) 16 44:45 32
13. Bor 36 14 7(4) 15 32:38 32
14. Mačva 36 13 10(6) 13 27:40 32
15. Sloboda 36 13 8(5) 15 38:36 31
16. GOšK Jug 36 14 6(3) 16 31:41 31
17. Iskra 36 13 5(3) 18 31:49 29
18. Leotar 36 13 4(1) 19 44:65 27
19. Borac 36 6 7(2) 23 29:63 14

Novi prvoligaši su Zagreb i Vardar (Skopje).
Ligu napuštaju GOšK Jug (Dubrovnik), Iskra (Bugojno), Leotar (Trebinje) i Borac (Čačak).
Iz prve lige u drugu su ispali Budućnost (Titograd), Sloboda (Tuzla) i Spartak (Subotica).
Iz trećih liga u drugu su ušli Zadar, Bečej, Čelik (Zenica) i Balkan Stokokomerc (Skopje).

VARDAR (Đ.Hadžijevski)
g: Antonio Filevski (32/0), Zoran Paunov (6/0)
o: Boban Babunski (38/5), Vlatko Kostov (31/5), Ljupčo Markovski (31/1), Darko Stojkovski (30/0), Mirko Spasevski (25/1), Erol Demir (17/2), Gajur Sadiki (16/0), Dragan Veselinovski (15/0), Ilčo Đorđioski (6/0), Goran Petrevski (2/0), Viktor Eftimov (1/0), Siniša Lučić (1/0), Aco Vasilevski (1/0). Muharem Zekir (1/0)
n: Jovče Džipunov (35/5), Vasil Gunev (33/14), Milko Simovski (24/1), Stojimir Urošević (24/1), Sašo Todorovski (21/3), Ljupčo Naumovski (18/1), Dragan Bočeski (17/2), Bogoljub Ranđelović (16/12), Tome Trajanovski (10/3), Spase Najdovski (9/2), Goran Klarev (5/0), Virdžinio Velkovski (5/0), Borče Hristov (2/0), Ile Jakimov (2/0), Milan Todorovski (2/0)

ZAGREB (I.šušak)
g: Zoran Gospić (37/0), Tomislav Piplica (2/0)
o: Niko Čeko (34/0), Damir Kalapač (33/3), Damir Biškup (32/0), Dražen Biškup (31/2), Igor Jelavić (27/0), Borimir Perković (23/0), Damir Jurković (14/0), Ivica Beljan (9/0), Mirsad Granov (4/0), Zvonimir Latinčić (3/0), Igor Petričić (3/0), Ivan Ušljebrka (2/0)
n: željko župetić (34/5), Nikola Jurčević (33/25), Senadin Slato (32/5), Renato Jurčec (30/7), Mladen Karoglan (29/1), Vlado Papić (26/5), Krunoslav Pinturić (18/1), Darko Vukić (8/0), Besnik Hasi (5/1), Mario Harmat (4/0), Kristijan Barun (1/0)

OFK BEOGRAD (I.Petković)
g: Predrag Brzaković (18/0), Duško Tomić (13/0), Oleg Karavaev (6/0)
o: Zvezdan Terzić (31/1), Stevica Kuzmanovski (31/0), Srđan Obradović (25/0), Zoran Banković (21/0), Nenad Bratić (21/0), Dejan Đurđević (18/0), Miomir Bakrač (16/0), Predrag Stanković (11/0), Dragić Komadina (5/0), Dejan Kaplanović (4/0), Zoran Đurić (1/0), Božidar Petranović (1/0), Goran Pupovac (1/0)
n: Miško Mirković (33/1), Slobodan Krčmarević (31/14), Zoran Lončar (30/9), Milenko špoljarić (30/8), Dragan Đukanović (22/6), Nebojša Vučićević (14/5), Mile Dukić (14/4), Milan Majstorović (14/0), Dragan Stevović (13/0), Miloš šestić (10/2), Zoran Bidžić (7/0), Goran Milošević (5/0), Svetislav Nikoličić (5/0), Saša Ćurčić (3/0), Zoran Kraljević (3/0), Milorad Bajović (2/0), Branko Milovanović (1/0), Boban Simić (1/0)

SUTJESKA (D.Kovačević)
g: Mirsad Jonuz (31/0), Pero Giljen (5/0)
o: Aleksandar Medin (33/3), Boro Janičić (32/1), Slavenko Kuzeljević (27/2), Miodrag Bajović (25/0), Milovan Marušić (24/0), Blažo Pešikan (22/0), željko Damjanović (20/0), Dražen Dukić (17/0), Miloje Kljajević (14/0), Miodrag Nikolić (8/0), Dragoslav Đokić (6/0), Saša Marinković (4/0), Ranko Bulatović (1/0), Marinko Koprivica (1/0)
n: Dragan Mijanović (35/7), žarko Drašković (28/8), Aleksandar Vlahović (27/4), Ratko Pejović (23/1), Nenad Đukanović (20/3), Ranko Zirojević (18/3), Božidar Bandović (16/4), Milan Tepić (16/0), Nebojša šćepanović (14/2), Dragan Radojičić (10/2), Zdravko Drinčić (10/1), Miodrag Martać (10/0), željko Vuković (6/1), Jovo Međedović (4/0), Almin Osmanagić (3/1), Miloš Zarubica (3/0), Kristijan Brkuljan (1/0), Radovan Gardašević (1/0), Vanja Grubač (1/0)

OFK KIKINDA (M.Kovrlija)
g: Aleksandar Dimitrov (34/0), Milorad Popović (3/0)
o: Goran Cvijan (32/3), Andraš Mesaroš (30/1), Stanoje Bakić (30/0), Predrag Luburić (28/0), Slobodan živkov (27/0), Slađan Đukić (15/0), Radovan Turudija (14/0), Dragan Perić (8/0), Zoran Knežević (7/0), Slobodan Milovanović (2/0), Mirko šoć (1/0)
n: Nedeljko Lukač (34/10), Siniša Stanivuk (34/5), Goran Kopunović (31/3), Miodrag Grujić (28/4), Nenad Butulija (28/3), Duško Petković (22/2), Dimitrije Dimitrijević (17/4), Branislav Simić (13/0), Predrag Jokanović (11/3), šandor Križan (9/0), Miroslav Pekez (9/0), Mile Dukić (3/0), Ivica Tubić (1/0)

PELISTER (T.Dimitrovski)
g: Petar Miloševski (28/0), Sašo Petrovski (10/0)
o: Toni Zlatkov (32/3), Dimče Dimov (31/0), Mitko Stojkovski (30/1), Kire Grozdanov (29/4). Pece Cvetkovski (25/0), Elvedin Mehinagić (19/0), Zlatko Cvetanovski (19/0), Vladimir Jovanović (15/0), Zoran Talevski (10/0), Goran Damevski (1/0), Mile Dimov (1/0)
n: Vančo Micevski (33/11), Sašo Miloševski (31/10), Saša Ćirić (30/14), žanko Savov (29/4), Borče Jovanovski (28/4), Nikola Avramovski (27/1), Toni Naumovski (10/0), Slavčo Markovski (9/0), Bruno Presilski (8/1), Kire Sterjov (2/0), Zoran Mitev (2/0), živko Mirčevski (1/0), Marjan Sekulovski (1/0)

NAPREDAK (I.Ivanović)
g: Marko Simeunović (30/0), Goran Čumić (3/0), Miodrag Miletić (3/0)
o: Vladimir Joksić (31/0), Mirko Milutinović (26/1), Miodrag Savić (25/6), Vladimir Toković (21/0), Dragan Kavaz (20/0), Esad Kuhinja (16/0), Vlada Milovanović (15/2), Saša Krstić (10/0), Zoran Starinac (9/0), Zoran Lilić (7/0), Nenad Sakić (3/0), Božo Duborija (2/0)
n: Predrag Jovanović (33/8), Mladen Dodić (33/4), Dejan Antonić (31/2), Vladimir Kojić (28/12), Danilo Dončić (26/4), Ivica Pavlović (21/2), Nebojša Todorović (19/0), Zoran Ristić (13/0), Vitomir štavljanin (11/4), Rade Ivljanin (11/0), Boban Miladinov (6/0), Nenad Popović (3/1), Aleksandar Antić (1/0), Predrag Grozdenović (1/0)

CIBALIA (T.Vukušić)
g: Marijan Mrmić (33/0), Vlado Cvjetković (2/0)
o: Nevres Zahirović (33/0), Zlatko Raguž (30/2), Ivica Cvitkušić (30/1), Marijan Meštrović (24/3), Jasmin Sinanović (23/0), Zlatko Bijelić (18/2), Darko Jozinović (16/1), Ivica Jozinović (15/0), željko Mrdeša (8/0), Samir Pinjo (2/0), Dražen Pernar (2/0), Bekim Ahmeti (1/0), Darko Raić Sudar (1/0)
n: Igor Berecko (33/8), Nebojša Novaković (31/7), Davor Čop (26/17), Sead Halilović (26/2), Ivica Duspara (26/2), Hrvoje Plavšić (18/2), Goran Tošić (16/3), Hrvoje Lončarević (7/0), Danijel Bogdan (5/0), Ivica Marinčić (3/0), Miroslav Bojko (1/0), Mile Bratulović (1/0)

PRIšTINA (A.Milačić)
g: Božidar Vuksanović (29/0), šukri Pačarada (8/0), Paštrik Hadžimusa (1/0), Radomir Milenković (1/0)
o: Muhamed Koljenović (35/1), Goran Đorović (30/0), Avni Stubla (29/7), Arbnor Morina (26/0), Fehmi Iseni (25/0), Sunaj Keči (23/0), Arsim Gaši (16/0). Isa Sadriju (11/0), Bedredin Đinali (7/0), Fadilj Beriša (6/0), Bekim Behrami (2/0)
n: Mentor Bardi (30/8), Slaviša Zdravković (25/5), Osman Ramadani (25/5), Albert Hasanđekaj (24/3), Erol Sahilu (24/3), Adilj Vokri (22/1), Mensur Nedžipi (12/0), Besnik Kolari (12/0), Harun Isa (10/5), Abdulah Rafuna (8/3), Afrim Tovrljani (6/0), Kuštrim Muniši (5/1), Fehmi Bajrami (3/0), Filip Mrđa (2/0) Ljuan Drmaku (1/0)

RADNIČKI (NB) (M.Ristivojević)
g: Boro Dukić (32/0), Dragan Simeunović (4/0), Zoran Ljujić (2/0)
o: Vladan Isailović (31/2), Dobrivoje Đurić (23/1), Dragan Kecman (22/0), Zoran Miljković (21/0), Aleksandar Ilić (17/0), Goran Negić (17/0), Zoran Đurić (12/3), Slobodan Filipović (12/1), Stevan Lungulović (11/0), Goran Makarin (11/0), Miloš Đolović (7/0), Jovica Spasić (5/0), Pavle Buna (2/0)
n: Duško Košutić (33/4), Duško Suručić (31/5), Goran Aleksić (30/4), Vladan Milojević (26/4), Dejan Gluščević (25/13), Vladica Lović (23/3), Ivica šimičić (13/1), Zoran Stojanović (11/0), Dejan Veljković (10/0), Miroslav Jakšić (8/2), Minčo Minčev (7/0), Nenad Stavrić (5/0), Slobodan Petrović (4/0), Ranko Bukara (1/0)

MOGREN (B.Lazović)
g: Slavko Radović (18/0), Goran Ćurko (17/0), Predrag Vuković (10/)
o: Ljubiša Mirković (30/2), Novica Stanišić (30/1), Veselin Jovović (26/1), Fadil Hodžić (24/0), Dejan Bošković (18/1), Radoman Grbović (17/0), Munir Koljenović (16/0), Dragan Kovač (12/0), Dragan Baošić (11/0), Dražen Dukić (8/0), Saša Spasojević (3/0), Dragan Vuković (3/0), Branko Lasić (3/0), Dragan Antonović (2/0), Goran Đurović (1/0), Mladen Stanišić (1/0)
n: Perica Adžić (33/5), šefko Macić (32/2) Bogdan Korak (30/10), Zoran Batrović (26/7), Stanko Dumnić (22/1), Veljko Popović (18/2), Dragan Aničić (13/1), Miloš Alilović (12/0), Zoran Dimitrijević (11/0), Igor Gluščević (8/0), Jovan Braletić (8/0), Miodrag Kostić (3/0), Mile Veinović (2/0), Kostadin Vasić (2/0)

šIBENIK (N.Cukrov)
g: Zoran Slavica (18/0), Džoni Tafra (13/0), Gojko Mrčela (5/0)
o: Dževdet Murići (31/4), željko Čalić (31/0), Anđelko Godinić (30/1), Abdulj Belopoja (29/0), Joško Farac (27/0), Goran Pauk (20/1), Dušan Lazinica (14/0), Zorislav Jonjić (10/1), Josip Bulat (8/1), Bekim Dominiku (3/0)
n: Branko Lađević (37/5), Armando Marenci (34/9), Dean Računica (33/5), Mile Petković (28/4), Zoran Ninić (18/2), Srboljub Nikolić (17/4), Tomislav Erceg (16/3), Davor Đelalija (12/3), Dragan Pešić (9/0), Armando Mlinar (8/0), Senad Mujagić (2/2), Suad Samardžić (2/0), Tomislav Bakmaz (1/0)

BOR (S.Perišić)
g: Bratislav Golubović (35/0), Milo Đurović (1/0)
o: Dragan Mitrović (29/2), Mirsad Musić (28/3), Miroslav Nikolić (26/0), Tomislav Nikolić (24/1), Miodrag Cvetković (20/0), Aleksandar Kristić (16/0), Goran Nikolić (16/0), Branko živaljević (14/0), Ljubiša Trajković (14/0), Vojislav Aleksić (4/0), Senad Saletović (3/0), Slađan Stojčić (3/0), Milomir Stevanović (3/0), Goran Pajkić (2/0), Ivan Ilić (1/0), Dejan Pančić (1/0), Nebojša Trucić (1/0)
n: Simo Čučak (34/7), Dragan Ivanov (31/5), Jovica Nikolić (31/1), Dragan Stojanovski (25/2), Miodrag V.Nikolić (23/4), Dejan Zdravković (21/0), Slađan žikić (16/0), Srboljub Nikolić (14/7), Muhidin Ćoralić (13/1), Milan Dimovski (8/0), Dragan Jović (1/0)

MAČVA (S.Milošević)
g: Saša Kolarić (33/0), Stevan Mičić (4/0), Miljen Stević (1/0)
o: Borisav Radovanović (30/1), Saša Petrović (29/0), Zoran Babić (28/2), Dragan živanović (26/3), Srećko Aleksić (20/0), Aleksandar Grujić (16/0), Dragan Manojlović (15/1), Dragan Matić (15/0), Predrag Koprivica (10/0), Dragan Radosavljević (5/0), Veroljub Kostadinović (4/0), Zoran Tomić (1/0)
n: Dragan Jošić (31/5), Alja Sakić (27/3), Dragiša Stojanović (21/4), Dragan Kovačević (18/0), živko Ostojić (17/1), Nenad Nonković (16/0), željko Polak (14/0), Đorđe Aćimović (10/1), Zvonko Aničić (10/1), Velimir Erić (10/0), Nevzet Hasanbašić (10/0), Vladan Radosavljević (9/3), Dragan Stevanović (6/0), Srđan Ranković (3/0), Bojan Todorović (2/0), Goran Stanković (1/0)

SLOBODA (D.Radonjić)
g: Goran Demirović (13/0), Milan Simeunović (12/0), Veroljub šiljak (12/0)
o: Ivica Cvetanovski (32/1), Vladan Vićević (32/0), Nenad Divac (31/2), Dragan Dimitrijević (27/0), Radovan Gudurić (26/1), Dragan Popov (25/0), Božidar Arsić (6/0), Zoran Njeguš (5/0), Slobo Novaković (1/0), Predrag Ristanović (1/0), Dragan Tomić (1/0)
n: Arsen Mihajlović (34/8), Nenad Markićević (30/8), Dragan Knežević (29/6), Veroljub Ćuković (27/4), Dejan Nikolić (27/2), Dragan Marić (27/1), Duško Savić (22/4), Agim Ajdarević (18/1), Goran Cvetković (12/0), živko Pavićević (5/0), žarko Todorović (5/0), Slađan Nikolić (4/0), Predrag Brković (1/0), Predrag Pjević (1/0)

GOšK JUG (M.Bonić)
g: šefik Hasanović (15/0), Fuad Osmanagić (14/0), Ivan Titlić (3/0)
o: Milan Petrović (35/4), Mirko Prka (25/0), Robert Rebac (25/0), Agim Đafa (24/2), Zoran Gligorić (24/0), Vladimir Gaćinović (15/0), Nikša Skokandić (14/0), Mario Novaković (13/1), Sami Dobreva (12/0), Boris Boban (7/0), Besim Nikolić (6/1), Zoran Mamić (3/0), Maro Tomić (1/0), Ivan Roso (1/0)
n: Mirsad Dilberović (32/6), Leo Krstičević (30/1), Krešimir Sunara (28/4), Davor Glavinić (23/2), Emil šeparević (21/1), Ivan šimić (20/2), Damir Korić (18/0), Alen Peternac (17/2), željko Brkić (16/5), žarko Kružević (8/0), Adis Brković (6/0), Zdravko Kačić (3/0), Afrim Ahmeti (2/0)

ISKRA (S.Halilhodžić)
g: Mehmed Đelilović (35/0), Tonči Mrduljaš (1/0)
o: Vlatko Glavaš (31/2), Edin Ramčić (29/1), Slobodan Trifunović (28/0), Mesud Duraković (27/2), Dragan Tomas (24/1), Adnan Dervišević (24/0), Slobodan Čeliković (22/3), Ivica Gvozden (14/0), Damir Knezović (9/0), Enes Čurić (2/0), Bernes Gavranović (2/0), Marko Adžaga (1/0), Saša Keranović (1/0), Miroslav Mioč (1/0), Aleksandar Mirković (1/0)
n: Anđelko Kvesić (32/7), Zoran Čampara (23/1), Nebojša Đurišić (23/0), Sead Seferović (19/2), željko Vrbanjac (16/0), Pero Baban (15/1), Alen Bajkuša (14/3), Krasnodar Mišković (13/0), Derviš Hadžiosmanović (11/2), Damir Vukadin (11/1), Dragan Mučibabić (11/0), Robert Marinčić (9/1), Ranko Jakovljević (5/0), Amer Negić (3/0), Damir Kolovrat (1/1), Stjepan Tomas (1/0)

LEOTAR (S.Jović)
g: Alija Jaganjac (32/0), Amir Begović (3/0), Miodrag Vukašinović (3/0)
o: Aleksandar Bratić (32/2), Mirsad Kurtović (32/2), Dragan Spaić (32/1), Ivan Radović (32/1), Vidak Bejatović (31/3), Adnan Čupina (13/0), Vladimir Anđelić (13/0), Ferhad Zejnilović (11/0), Miodrag Gogić (7/0), Dragan Mileusnić (7/0) Krsto Milenić (5/0), Husnija Omeragić (4/0), Obrad Popovac (2/0), Rastko Samardžija (1/0)
n: Jovo Mišeljić (34/5), Sabahudin Bujak (32/16), Nebojša Gudelj (31/3), Slaviša Đurković (21/5), Vladimir Gaćinović (15/5), Mitar Vukanović (13/0), Siniša Mulina (12/0), Luka Rončević (10/0), Milan Svorcan (8/0), Mevludin Radušić (5/0), Milivoje Pendo (4/0), Predrag Rađen (3/0), Zoran Milišić (1/0), Siniša Berdović (1/0)

BORAC (Č) (S.Ostojić)
g: Goran Skakić (18/0), Dragan Nikitović (9/0), Zoran Panić (9/0)
o: živorad Jelić (35/0), Branko Božović (31/5), Siniša Lučić (28/1), Ljubiša Dmitrović (19/0), Milun Sakić (16/1), Miloljub Kovačević (13/0), Zoran Kovačević (10/0), Dejan Belopavlović (9/0), Dušan Dragićević (9/0), Vujica Dragutinović (9/0), Goran Mišković (9/0), Ljubiša Ivanović (6/0), Aco Vasiljević (5/0), Raško Matović (3/0), Miloje Lučić (2/0), Duško Božović (1/0), Stevan Tešić (1/0)
n: Gradimir Jovičić (29/1), Zoran Maričić (26/8), Branko Stojanović (26/6), Vladislav Stojanović (26/0), Zoran Gavrilović (24/0), Dušimir Vulović (18/1), Slaviša Rajović (16/2), Milun Todorović (13/0), Goran Tanasković (10/0), Aleksandar Raković (9/2), Nenad Puzović (7/0), Ljubiša Ristić (7/0), Duško Pantelić (3/0), Lazar šarenac (2/0)
Čovjek je najsavršenije biće na svijetu, kojega svaka budala može napraviti!
Vlatko Glavaš "Lako je biti navijač i aplaudirati kada se dobro igra, ali treba biti navijač i kada ne ide"

Avatar
Livnjak
Postovi: 843
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29
Kontakt:

PostPostao/la Livnjak » 04 jun 2012, 21:43

cico WroteColon1976
slika


jel mozes ovo za Opcinsku Ligu Livno povecati, i imasli jos ista oko iste lige?

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

PostPostao/la Samit » 05 jun 2012, 20:50

Događa se i to. U brzini pospremanja nagomilanih podataka o ligaškim nadmetanjima po sezonama i rangovima takmičenja uspeo sam da uprskam, da izbrišem republičke lige BiH (Sever, Zapad i Jug) za četiri sezone, od sezone 1988/89 do 1991/92 (prekinuta prvenstva).
Hiton mi je potrebna pomoć prijatelja (nadam se da ih ima još na forumu)

Unapred hvala

cico
Postovi: 24
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:28
Kontakt:

PostPostao/la cico » 07 jun 2012, 14:13

Nažalost većinu slika dobijem, i takve su kakve su, ovu sam popravio koliko sam mogao
slika

Avatar
Livnjak
Postovi: 843
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29
Kontakt:

PostPostao/la Livnjak » 07 jun 2012, 14:58

hvala na trudu!!!

cico
Postovi: 24
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:28
Kontakt:

PostPostao/la cico » 07 jun 2012, 16:43

1976. godina
slika
slika
slika
slika
slika

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

PostPostao/la Samit » 08 jun 2012, 14:24

Pregled boj 20: SEZONA 1964/65

Prva savezna liga
Vreme: 8.avgust 1964 - 6.jun 1965. godine

1 Partizan, Beograd 28 19 5 4 62 34 +28 43
2 FK Sarajevo 28 15 5 8 52 38 +14 35
3 Crvena zvezda, Beograd 28 14 7 7 50 38 +12 35
4 NK Rijeka 28 14 6 8 47 30 +17 34
5 Želјezničar, Sarajevo 28 13 7 8 39 30 +9 33
6 NK Zagreb 28 12 5 11 47 42 +5 29
7 Radnički, Niš 28 9 10 9 39 33 +6 28
8 Dinamo, Zagreb 28 11 4 13 35 34 +1 26
9 Vojvodina, Novi Sad 28 11 4 13 32 37 -5 26
10 OFK Beograd 28 9 6 13 35 40 -5 24
11 Vardar, Skoplje 28 6 11 11 23 33 -10 23
12 Hajduk, Split 28 7 9 12 28 39 -11 23
13 Velež, Mostar 28 9 3 16 37 53 -16 21
14 Trešnjevka, Zagreb 28 7 7 14 27 46 -19 21
15 Sutjeska, Nikšić 28 6 7 15 31 57 -26 19

Epilog:
• Partizan (Beograd), šampion
• Dinamo (Zagreb), pobednik Kupa
Ispali: Sutjeska (Nikšić)
Novi članovi: Radnički (Beograd) i Olimpija (Ljubljana)
Napomena: liga za narednu sezonu povečana sa 15 na 16 klubova.

Rezultati po kolima:

1.KOLO 09.avgust 1964.
Crvena Zvezda slobodna
Partizan – Rijeka 1:0
Dinamo – Sutjeska 6:0
Trešnjevka – Sarajevo 0:0
Željezničar – Vardar 2:0
Vojvodina – Zagreb 0:0
Velež – Radnički 1:1
Hajduk – OFK Beograd 3:1

2.KOLO 16.avgust 1964.
OFK Beograd slobodan
Radnički – Hajduk 4:1
Zagreb – Velež 2:0
Vardar – Vojvodina 1:0
Sarajevo – Željezničar 3:1
Sutjeska – Trešnjevka 0:0
Rijeka – Dinamo 0:1
Crvena Zvezda – Partizan 2:2

3.KOLO 23.avgust 1964.
Partizan slobodan
Dinamo – Crvena Zvezda 0:0
Trešnjevka – Rijeka 1:5
Željezničar – Sutjeska 0:0
Vojvodina – Sarajevo 2:1
Velež – Vardar 2:1
Hajduk – Zagreb 2:2
OFK Beograd – Radnički 1:1

4.KOLO 26.avgust 1964.
Radnički slobodan
Zagreb – OFK Beograd 4:1
Vardar – Hajduk 3:3
Sarajevo – Velež 4:3
Sutjeska – Vojvodina 0:0
Rijeka – Željezničar 1:0
Crvena Zvezda – Trešnjevka 3:0
Partizan – Dinamo 1:0

5.KOLO 30.avgust 1964.
Dinamo slobodan
Trešnjevka – Partizan 1:2
Željezničar – Crvena Zvezda 4:1
Vojvodina – Rijeka 1:1
Velež – Sutjeska 4:1
Hajduk – Sarajevo 0:2
OFK Beograd – Vardar 1:0
Radnički – Zagreb 3:0

6.KOLO 02.septembar 1964.
Zagreb slobodan
Vardar – Radnički 2:0
Sarajevo – OFK Beograd 4:0
Sutjeska – Hajduk 3:1
Rijeka – Velež 2:0
Crvena Zvezda – Vojvodina 0:1
Partizan – Željezničar 1:0
Dinamo – Trešnjevka 3:2

7.KOLO 06.septembar 1964.
Trešnjevka slobodna
Željezničar – Dinamo 2:1
Vojvodina – Partizan 0:2
Velež – Crvena Zvezda 1:4
Hajduk – Rijeka 1:1
OFK Beograd – Sutjeska 5:1
Radnički – Sarajevo 2:1
Zagreb – Vardar 2:2

8.KOLO 13.septembar 1964.
Vardar slobodan
Sarajevo – Zagreb 3:1
Sutjeska – Radnički 2:2
Rijeka – OFK Beograd 2:2
Crvena Zvezda – Hajduk 1:0
Partizan – Velež 4:3
Dinamo – Vojvodina 3:2
Trešnjevka – Željezničar 2:0

9.KOLO 08.novembar 1964.
Željezničar slobodan
Vojvodina – Trešnjevka 1:0
Velež – Dinamo 0:1
Hajduk – Partizan 0:1
OFK Beograd – Crvena Zvezda 2:0
Radnički – Rijeka 0:0
Zagreb – Sutjeska 3:0
Vardar – Sarajevo 0:0

10.KOLO 11.novembar 1964.
Sarajevo slobodno
Sutjeska – Vardar 0:2
Rijeka – Zagreb 3:2
Crvena Zvezda – Radnički 2:1
Partizan – OFK Beograd 3:3
Dinamo – Hajduk 2:0
Trešnjevka – Velež 0:2
Željezničar – Vojvodina 2:1

11.KOLO 15.novembar 1964.
Vojvodina slobodna
Velež – Željezničar 0:0
Hajduk – Trešnjevka 1:0
OFK Beograd – Dinamo 1:2
Radnički – Partizan 1:1
Zagreb – Crvena Zvezda 4:1
Vardar – Rijeka 1:0
Sarajevo – Sutjeska 2:0

12.KOLO 29.novembar 1964.
Sutjeska slobodna
Rijeka – Sarajevo 5:2
Crvena Zvezda – Vardar 3:0
Partizan – Zagreb 3:1
Dinamo – Radnički 1:1
Trešnjevka – OFK Beograd 1:0
Željezničar – Hajduk 0:0
Vojvodina – Velež 2:0

13.KOLO 06.decembar 1964.
Velež slobodan
Hajduk – Vojvodina 2:1
OFK Beograd – Željezničar 1:4
Radnički – Trešnjevka 2:1
Zagreb – Dinamo 1:0
Vardar – Partizan 2:2
Sarajevo – Crvena Zvezda 3:0
Sutjeska – Rijeka 2:0

14.KOLO 13.decembar 1964.
Rijeka slobodna
Crvena Zvezda – Sutjeska 4:2
Partizan – Sarajevo 0:1
Dinamo – Vardar 2:0
Trešnjevka – Zagreb 1:1
Željezničar – Radnički 1:0
Vojvodina – OFK Beograd 1:0
Velež – Hajduk 0:2

15.KOLO 20.decembar 1964.
Hajduk slobodan
OFK Beograd – Velež 1:0
Radnički – Vojvodina 0:1
Zagreb – Željezničar 2:3
Vardar – Trešnjevka 1:2
Sarajevo – Dinamo 4:0
Sutjeska – Partizan 1:1
Rijeka – Crvena Zvezda 3:1

16.KOLO 28.februar 1965.
Crvena Zvezda sloboda
Rijeka – Partizan 1:0
Sutjeska – Dinamo 0:1
Sarajevo – Trešnjevka 3:1
Vardar – Željezničar 0:2
Zagreb – Vojvodina 2:2
Radnički – Velež 5:1
OFK Beograd – Hajduk 0:0

17.KOLO 07.mart 1965.
OFK Beograd slobodan
Hajduk – Radnički 2:0
Velež – Zagreb 3:1
Vojvodina – Vardar 1:0
Željezničar – Sarajevo 0:0
Trešnjevka – Sutjeska 3:2
Dinamo – Rijeka 2:3
Partizan – Crvena Zvezda 1:2

18.KOLO 14.mart 1965.
Partizan slobodan
Crvena Zvezda – Dinamo 2:1
Rijeka – Trešnjevka 3:1
Sutjeska – Željezničar 2:0
Sarajevo – Vojvodina 3:0
Vardar – Velež 0:0
Zagreb – Hajduk 1:0
Radnički – OFK Beograd 0:0

19.KOLO 21.mart 1965.
Radnički slobodan
OFK Beograd – Zagreb 0:2
Hajduk – Vardar 0:0
Velež – Sarajevo 1:0
Vojvodina – Sutjeska 7:2
Željezničar – Rijeka 2:1
Trešnjevka – Crvena Zvezda 1:1
Dinamo – Partizan 1:2

20.KOLO 24.mart 1965.
Dinamo slobodan
Partizan – Trešnjevka 4:0
Crvena Zvezda – Željezničar 0:0
Rijeka – Vojvodina 3:1
Sutjeska – Velež 3:2
Sarajevo – Hajduk 4:1
Vardar – OFK Beograd 1:0
Zagreb – Radnički 2:1

21.KOLO 28.mart 1965.
Zagreb slobodan
Radnički – Vardar 1:0
OFK Beograd – Sarajevo 3:0
Hajduk – Sutjeska 1:0
Velež – Rijeka 2:1
Vojvodina – Crvena Zvezda 2:2
Željezničar – Partizan 1:4
Trešnjevka – Dinamo 3:1

22.KOLO 04.april 1965.
Trešnjevka slobodna
Dinamo – Željezničar 0:1
Partizan – Vojvodina 3:0
Crvena Zvezda – Velež 5:3
Rijeka – Hajduk 4:1
Sutjeska – OFK Beograd 1:0
Sarajevo – Radnički 1:1
Vardar – Zagreb 2:1

23.KOLO 11.april 1965.
Vardar slobodan
Zagreb – Sarajevo 4:0
Radnički – Sutjeska 3:1
OFK Beograd – Rijeka 0:0
Hajduk – Crvena Zvezda 1:1
Velež – Partizan 3:2
Vojvodina – Dinamo 0:0
Željezničar – Trešnjevka 4:1

24.KOLO 25.april 1965.
Željezničar slobodan
Trešnjevka – Vojvodina 1:1
Dinamo – Velež 3:1
Partizan – Hajduk 3:1
Crvena Zvezda – OFK Beograd 4:1
Rijeka – Radnički 3:2
Sutjeska – Zagreb 3:2
Sarajevo – Vardar 1:1

25.KOLO 02.maj 1965.
Sarajevo slobodno
Vardar – Sutjeska 0:0
Zagreb – Rijeka 1:0
Radnički – Crvena Zvezda 2:3
OFK Beograd – Partizan 1:2
Hajduk – Dinamo 0:1
Velež – Trešnjevka 0:1
Vojvodina – Željezničar 1:1

26.KOLO 16.maj 1965.
Vojvodina slobodna
Željezničar – Velež 4:1
Trešnjevka – Hajduk 1:1
Dinamo – OFK Beograd 0:1
Partizan – Radnički 4:3
Crvena Zvezda – Zagreb 2:1
Rijeka – Vardar 2:0
Sutjeska – Sarajevo 1:2

27.KOLO 23.maj 1965.
Sutjeska slobodna
Sarajevo – Rijeka 2:1
Vardar – Crvena Zvezda 1:1
Zagreb – Partizan 0:3
Radnički – Dinamo 1:0
OFK Beograd – Trešnjevka 2:0
Hajduk – Željezničar 1:1
Velež – Vojvodina 2:1

28.KOLO 30.maj 1965.
Velež slobodan
Vojvodina – Hajduk 2:1
Željezničar – OFK Beograd 2:5
Trešnjevka – Radnički 0:0
Dinamo – Zagreb 2:4
Partizan – Vardar 2:0
Crvena Zvezda – Sarajevo 4:0
Rijeka – Sutjeska 2:1

29.KOLO 06.juni 1965.
Rijeka slobodna
Sutjeska – Crvena Zvezda 1:1
Sarajevo – Partizan 4:5
Vardar – Dinamo 0:0
Zagreb – Trešnjevka 1:0
Radnički – Željezničar 1:0
OFK Beograd – Vojvodina 3:0
Hajduk – Velež 2:0

30.KOLO 10.juni 1965.
Hajduk slobodan
Velež – OFK Beograd 2:0
Vojvodina – Radnički 1:1
Željezničar – Zagreb 2:0
Trešnjevka – Vardar 3:2
Dinamo – Sarajevo 1:2
Partizan – Sutjeska 3:2
Crvena Zvezda – Rijeka 0:0
________________________________________
DRUGA SAVEZNA LIGA Zapad

1 Olimpija, Ljubljana 30 21 7 2 84:25 +59 49
2 Sloboda, Tuzla 30 20 7 3 64:22 +42 47
3 NK Maribor 30 16 6 8 56:33 +23 38
4 NK Šibenik 30 13 8 9 37:42 -5 34
5 Čelik, Zenica 30 13 6 11 48:42 +6 32
6 Slavonija, Osijek 30 11 8 11 59:48 +11 30
7 Rudar, Kakanj 30 13 4 13 56:58 -2 30
8 Borac, Banja Luka 30 9 12 9 49:51 -2 30
9 Famos, Hrasnica 30 9 10 11 43:59 -16 28
10 NK Borovo 30 8 11 11 39:45 -6 27
11 Lokomotiva, Zagreb 30 8 11 11 52:61 -9 27
12 RNK Split 30 9 6 15 34:53 -19 24
13 Varteks, Varaždin 30 8 7 15 35:44 -9 23
14 Istra, Pula 30 8 7 15 28:46 -18 23
15 BSK, Slavonski Brod 30 6 7 17 47:71 -24 19
16 Kladivar, Celje 30 6 7 17 31:62 -31 19

Viši rang: Olimpija (Ljubljana) se plasirala u Prvu saveznu ligu
Ispali: Kladivar (Celje) i BSK Slavonski Brod
Novi članovi:
• Bosna (Visoko) i Slovan (Ljubljana) - direktno
• Segesta (Sisak), NK Zadar i Leotar (Trebinje) –posle kvalifikacija,
Napomene: Za narednu sezonu liga je povećana na 18 klubova

Lista strelaca:
25 Zagorc Jože (Olimpija) i Stojić (Rudar)
18 Fazlić (Borac)
17 Zadel (Sloboda)
16 Arslanagić (Olimpija), Gerum (Sloboda)
14 Petrunić (Lokomotiva)

Kvalifikacije za popunu lige:

Zadar – Orijent (Rijeka) 3:0 i 0:1
Šparta (Beli Manastir) - Segesta (Sisak) 0:1 i 0:1

Napomena: Zadar i Segesta (Sisak) se plasirali, Orijent (Rijeka) i Šparta (Beli Manastir) imali dodatne kvalifikacije

Kvalifikacije dodatne –dvokružne

Najpre poraženi iz prvog kruga kvalifikacija u Hrvatskoj, te drugoplasirani Međuzonske lige Bosne i Hercegovine i prvak Hercegovačke zone, potom pobednici ova dva dvomeča.

Orijent (Rijeka) – Šparta (Beli Manastir) 3:3 i 1:0
Bratstvo (Travnik) - Leotar (Trebinje) 1:3 i 1:1

Leotar (Trebinje) – Orijent (Rijeka) 4:2, 0:2, 5:4 penali

Napomena: Leotar (Trebinje) se, tek u šestom pokušaju, plasirao u Drugu saveznu ligu - Zapad
________________________________________
Međuzonska liga
1 Bosna, Visoko 26 18 6 2 58:19 -39 42
2 Bratstvo, Travnik 26 14 7 5 48:18 +30 35
3 Bosna, Sarajevo 26 15 5 6 58:45 +13 35
4 Pretis, Vogošća 26 13 5 8 60:53 +7 31
5 Jedinstvo, Brčko 26 11 5 10 48:37 +11 27
6 Borac, Bosanski Šamac 26 12 3 11 42:37 +5 27
7 Rudar, Ljubija 26 11 4 11 52:39 +13 26
8 ZSK Zenica 26 12 1 13 45:42 +3 25
9 Iskra, Bugojno 26 9 6 11 38:59 -21 24
10 Igman, Ilidža 26 9 5 12 46:52 -6 23
11 Partizan, Sarajevo 26 8 6 12 30:35 -5 22
12 Sloga, Doboj 26 10 2 14 42:54 -12 22
13 Radnik, Bijeljina 26 5 5 16 34:70 -36 15
14 Rudar, Kreka 26 4 2 20 29:69 -40 10

Viši rang:
• Bosna (Visoko) se plasirala u Drugu saveznu ligu – Zapad direktno
• Bratstvo (Travnik) je igralo u kvalifikacijama za ulazak u Drugu ligu –Zapad i nije uspelo (poraženo od Leotara iz Trebinja)
Ispali: Rudar (Kreka) i Radnik (Bijeljina)
Novi članovi: Pofalički (Sarajevo), Jedinstvo (Bihać) i Slaven (Živinice) - posle kvalifikacija
Napomene:

Kvalifikacije za ulazak u ligu:
Pofalički (Sarajevo) – Krivaja (Zavidovići) ? i ?
Jedinstvo (Bihać) - Kozara (Bosanska Gradiška) 0:2 i 3:0
Slaven (Živinice) - ?

Hercegovačka zona

1 Leotar, Trebinje 22 18 1 3 67:14 +53 37
2 GOŠK, Dubrovnik 22 16 4 2 68:29 +39 36
3 Troglav, Livno 22 15 4 3 66:20 +46 34
4 Neretva, Metković 22 12 2 8 40:32 +8 26
5 Dubrovnik 22 8 4 10 41:39 +2 20
6 Lokomotiva, Mostar 22 10 3 9 51:50 +1 20
7 Iskra, Stolac 22 10 0 12 44:49 -5 20
8 Budućnost, Duvno 22 8 3 11 38:53 -15 19
9 Borac, Čapljina 22 6 3 13 26:42 -16 15
10 Hercegovac, Bileća 22 6 4 12 28:48 -20 13
11 Velež, Nevesinje 22 5 4 13 31:59 -28 12
12 Jadran, Ploče 22 1 2 19 14:79 -65 4

Viši rang: Leotar (Trebinje) se plasirao u Drugu saveznu ligu – Zapad, posle kvalifikacija (bolji od Bratstva iz Travnika)
Ispali:
• Neretva (Metković), Dubrovnik i Jadran (Ploče) su prešli u Dubrovački podsavez
• Velež (Nevesinje) je igrao kvalifikacije za opstanak u ligi - uspeo
Novi članovi: Željezničar (Konjic), Mladost (Lištica) i Neretvanac (Opuzen)
Napomene:
________________________________________
Međupodsavezna liga Banja Luka

Prva grupa

Učesnici: Podgrmeč (Sanski Most), Mladost (Bosanski Petrovac), Elektrobosna (Jajce), Radnik (Donji Vakuf), Šator (Glamoč), BSK Banja Luka, Borac (Drvar), Sloga (Donji Vakuf), Radnik (Bosanska Gradiška) i Kozara (Bosanska Gradiška).

1 Kozara, Bosanska Gradiška
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Viši rang:
• Kozara (Bosanska Gradiška) je igrala kvalifikacije za prvaka Međupodsavezne lige i ulazak u Međuzonsku ligu – nije uspela, poražena od Jedinstva iz Bihaća.
• Kozara (Bosanska Gradiška), Borac (Drvar), BSK Banja Luka, Elektrobosna (Jajce) i Podgrmeč (Sanski Most) su se plasirali u obnovljenu jedinstvenu Međupodsaveznu ligu
Ispali: Mladost (Bosanski Petrovac), Radnik (Donji Vakuf), Šator (Glamoč), Sloga (Donji Vakuf) i Radnik (Bosanska Gradiška)
Novi članovi:
• Sloga (Gornji Podgradci), prvak Banjalučkog podsaveza
• Željezničar (Bihać), prvak Bihaćkog podsaveza
Napomene:

Druga grupa

1 Jedinstvo, Bihać 18 13 3 2 44:11 +33 29
2 Borac, Bosanska Dubica 18 13 1 4 37:17 +20 27
3 Željezničar, Banja Luka 18 9 4 5 45:29 +16 22
4 Radnički, Prijedor 18 8 4 6 37:27 +10 20
5 Sloboda, Bosanski Novi 17 8 4 5 24:30 -6 20
6 Naprijed, Banja Luka 17 9 0 8 31:33 -2 18
7 Željezničar, Prijedor 16 6 2 8 38:32 +6 14
8 Krajina, Cazin 17 4 2 11 23:51 -28 10
9 Mladost, Kotor Varoš 16 3 2 11 21:45 -24 8
10 Bratstvo, Bosanska Krupa 16 0 5 11 17:44 -27 5

Viši rang:
• Jedinstvo (Bihać) se plasiralo u Međuzonsku ligu posle kvalifikacija – uspešnije od Kozare iz Bosanske Gradiške
• Borac (Bosanska Dubica), Željezničar (Banja Luka), Radnički (Prijedor), Sloboda (Bosanski Novi) i Naprijed (Banja Luka) su se plasirali u obnovljenu jedinstvenu Međupodsaveznu ligu
Ispali: Željezničar (Prijedor), Mladost (Kotor Varoš) i Bratstvo (Bosanska Krupa)
Novi članovi:
Napomene:
• Radnički (Prijedor) je za narednu sezonu promenio ime u OFK Prijedor
• naredne sezone ponovo jedinstvena liga

Međupodsavezna liga Tuzla

Ako je postojala jedna liga prvak je bio Slaven (Živinice), a ako su postojale dbe lige onda je Slaven pobedio u kvalifikacijama za prvaka Međupotsavezne lige !

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomene:

Podsavez Sarajevo

1 Pofalički, Sarajevo
2
3
4
5
6
7
8

Viši rang: Pofalički (Sarajevo) je igrao u kvalifikacijama za ulazak u Međuzonsku ligu - uspeo (pobedio Krivaju iz Zavidovića, prvaka Zeničkog podsaveza).
Ispali:
Novi članovi:
Napomene:

Podsavez Zenica

1 Krivaja, Zavidovići 16 10 2 4 33:15 +18 22
2 Radnik, Vitez 16 10 2 4 40:25 +15 22
3 Metalac, Novi Travnik 16 6 5 5 29:18 +11 17
4 Željezničar, Zenica 16 7 3 6 22:23 -1 17
5 Lašva 16 6 3 7 19:21 -2 15
6 Jedinstvo, Bukovača 16 4 6 6 24:40 -16 14
7 Vlašić, Tube 16 6 1 9 13
8 Borac, Travnik 16 6 1 9 13
9 Orlovik, Žepče 16 4 3 9 11

Viši rang: Krivaja (Zavidovići) je igrala u kvalifikacijama za ulazak u Međuzonsku ligu - nije uspela (poražena od Pofaličkog iz Sarajeva, prvaka Sarajevskog podsaveza)
Ispali:
Novi članovi:
Napomene:
Tabela je nekompletna za pojedine timove nemam gol-razliku

Podsavez Mostar

1 Željezničar, Konjic 14 10
2 Mladost, Lištica
3 Turbina, Jablanica
4 Neretvanac, Opuzen
5 Zagrugar, Jasenica
6 Boksit, Posušje
7 Lapad, Dubrovnik
8 GOŠK Gabelje

Viši rang: Željezničar (Konjic) i Mladost (Lištica) su se plasirali u Hercegovačku zonu
Ispali:
Novi članovi:
Napomene:
________________________________________
Podsavez Banja Luka

Grupa „A“

1 Sloga, Gornji Podgradci 14 10 1 3 44:17 +27 21
2 Partizan, Bosanska Kostajnica 14 8 3 3 41:22 +19 18
3 Sloga, Srbac 14 8 1 5 48:23 +25 17
4 Bratstvo, Kozarac 14 7 2 5 40:24 +16 16
5 Sloga, Ivanjska 14 6 3 5 33:34 -1 15
6 Lijevče, Nova Topola 14 5 2 7 22:37 -15 12
7 Sloga, Trn 14 5 1 8 18:39 -21 11
8 Mladost, Zalužani 14 0 1 13 17:67 -50 1

Viši rang: Sloga (Gornji Podgradci) se plasirala u Međupodsaveznu ligu Banja Luka
Ispali: Mladost (Zalužani), Sloga (Trn), Lijevče (Nova Topola) i Sloga (Ivanjska)
Novi članovi:
• Radnik (Bosanska Gradiška) i Mladost (Kotor Varoš), povratnici iz reorganizovane Međuzonske lige
• Vrbas (Banja Luka), Jedinstvo (Vrbanja) i Ljubić (Prnjavor) su prebačeni iz „B“ grupe
Napomene:

Grupa „B“

1 Vrbas, Banja Luka 12 10 0 2 33:15 +18 20
2 Jedinstvo, Vrbanja 10 7 0 3 27:19 +8 14
3 Ljubić, Prnjavor 10 6 0 4 24:16 +8 12
4 Bratstvo, Ključ 10 5 1 4 40:26 +14 11
5 Sloboda, Mrkonjić Grad 12 5 0 7 24:39 -15 10
6 Omladinac, Gornja Sanica 10 2 2 6 14:25 -11 6
7 Jelšingrad, Banja Luka 12 1 1 10 26:48 -22 3

Viši rang: Da li je Vrbas igrao kvalifikacije za Međuzonsku ligu protiv prvaka „A“ grupe Sloge iz Gornjih Podgradaca?
Ispali:
• Vrbas (Banja Luka), Ljubić (Prnjvor) i Jedinstvo (Vrbanja) su prebačeni u „A“ grupu
Novi članovi:
• Šator (Glamoč) i Radnik (Donji Vakuf), povratnici iz reorganizovane Međuzonske lige
• Kupres
Napomene:
Tabela je nekompletna – kod većine klubova nedostaje po dva rezultata

Da li su prvaci grupa igrali kvalifikacije za viši rang (Vrbas ostao o podsaveznoj ligi) ?

Podsavez Bihać

1 Željezničar, Prijedor
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Viši rang: Željeznničar (Prijedor) se plasiro u Međuzonsku ligu
Ispali:
Novi članovi:
Napomene:
________________________________________
Opštinska liga Visoko

1 Centar, Visoko 17 11 2 4 56:38 +18 24
2 Stanica, Visoko 17 10 2 5 40:30 +10 22
3 Rosulje, Visoko 17 8 5 4 38:27 +11 21
4 Omladinac, Porječani 17 8 3 6 31:26 +5 19
5 Borac, Čekrčići 17 9 1 7 35:38 -3 19
6 Mladost, Gračanica 17 7 2 8 40:34 +6 16
7 Polet, Zimča 17 6 3 8 45:42 +3 15
8 Napredak, Radovlje 17 3 6 8 28:38 -10 12
9 Uskok, Dobrinje 17 4 2 11 32:38 -6 10
10 Moštre 11 1 3 7 19:40 -21 5

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomene: Moštre su odustale posle 11.kola, protivnicima su priznati rezultati iz prvog dela prvenstva protiv ove ekipe

Opštinska liga Orašje

Prvak: Partizan (Kostrč) i plasirao se u Međuopštinsku ligu Orašje – Šamac - Gradačac
________________________________________

duck1976
Postovi: 14
Pridružen/a: 30 mar 2012, 21:01
Kontakt:

PostPostao/la duck1976 » 09 jun 2012, 12:10

Evo da kompletiram lige koje se odnose na banjalucku regiju u sezoni 1986/87

1986/87

Republička liga BiH

1.Borac Travnik 34 20 6 8 66-22 46
2. Krajina 34 21 2 11 46-31 44
3. Drina 34 13 12 9 37-22 38
4. Bosna 34 14 9 11 38-25 37
5. Lokomotiva 34 15 5 14 47-29 35
6. Bratstvo Krupa 34 16 3 15 59-42 35
7. Rudar 34 13 9 12 48-41 35
8. Budućnost 34 15 5 14 38-31 35
9. Radnički 34 14 7 13 40-35 35
10. Jedinstvo 34 12 8 14 40-38 32
11. Krajišnik 34 12 8 14 35-37 32
12. Borac (Č) 34 12 8 14 40-46 32
13. Bratstvo (G) 34 12 8 14 39-46 32
14. Igman 34 10 12 12 22-41 32
15. Kozara 34 14 3 17 41-44 31
16. Radnik 34 11 5 14 30-37 27
17. Elektrobosna 34 9 9 16 21-42 27
18. Polet 34 8 6 20 21-57 22

Borac Travnik se plasirao u Drugu ligu
Ispali: Elektrobosna Jace (Regionalna liga zapad) i Polet Brod (Regionalna ligaCentar)
Ako osim Sloge iz Doboja iz druge lige ispadne još jedan tim iz BiH iz lige će ispasti i Radnik.


Regionalna liga zapad

1. OFK Prijedor 30 23 4 3 70-18 50 Plasman u Republičku ligu
2. BSK 30 21 3 6 69-36 45 prošao u baražu protiv Mladosti (Orašje)
3. Podgrmeč 30 20 1 9 67-33 41
4. Sloboda Novi 30 15 6 9 54-32 36
5. Berek 30 15 4 11 58-42 34
6. Borac Drvar 30 11 10 9 55-46 32
7. Bratstvo Ključ 30 10 8 12 32-35 28
8. Vrbas Jajce 30 11 6 13 32-45 28
9. Željezničar Krupa 30 8 10 12 32-42 26
10. Ljubić 30 10 5 15 45-44 25
11. Borac Dubica 30 8 9 13 34-48 25
12. Mladost Petrovac 30 10 5 15 43-65 25
13. Grahovo 30 9 6 15 36-55 24
14. Omarska 30 8 7 15 39-54 23
15. Mladost Vrnograč 30 7 7 16 31-59 21 Ispali u Međuopštinsku ligu
16. Sloga Kralje 30 7 3 20 44-86 17 Bihać


Međuopštinska liga Banjaluka

1 SLOGA Gornji Podgradci 30 17 10 3 52:21 44
2 MLADOST Kotor Varoš 30 17 7 6 64:32 41
3 NAPRIJED Banja Luka 30 17 6 7 66:30 40
4 ŠATOR Glamoč 30 15 7 8 68:39 37
5 JELŠINGRAD Banja Luka 30 12 10 8 55:47 32
6 BRATSTVO Kozarac 30 15 2 13 45:42 32
7 LIJEVČE Nova Topola 30 10 9 11 43:42 29
8 LAKTAŠI Laktaši 30 11 6 13 53:55 28
9 OBRADOVAC Gradiška 30 11 6 13 37:43 28
10 SLOBODA MG 30 11 5 14 56:49 27
11 RADNIČKI Zdena 30 10 7 13 46:53 27
12 JEDINSTVO 30 12 3 15 48:59 27
13 RUDAR Kamengrad 30 11 5 14 44:68 27
14 OMLADINAC BL 30 11 4 15 41:59 26
15 SLOGA Srbac 30 8 5 17 35:60 21
16 RADE LIČINA BL 30 4 6 20 26:67 14

Sloga iz Gornjih Podgradaca se plasirala u Regionalnu ligu zapad
Iz MFL Banjaluka trebali ispasti: Sloga Srbac u Grupnu ligu Lijevče i
Rade Ličina u grupnu ligu Vrbas.
Međutim, sledeće godine reorganizovana je Međuopštinska liga Banjaluka na dvije grupe: Zapad – klubovi koji pripadaju grupnim ligama Sana i Lijevče i
Centar - grupna liga Vrbas
Uslijed toga i Sloga iz Srpca i Rade Ličina su i dogodine ostali članovi svojih grupa
Međuopštinskih liga

Međuopštinska liga Bihać
Nemam podatke, ali je pouzdano da se Sloga iz Otoke plasirala u Regionalnu ligu zapad

Grupna liga Vrbas

1. Krajina 22 16 3 3 52-21 35
2. Progres Kneževo 22 16 3 3 50-22 35
3. Omladinac 22 12 5 5 52-28 29
4. Željezničar 22 11 6 5 27-27 28
5. Vrbas 22 10 1 11 24-41 21
6. Partizan Čelinac 22 8 5 9 34-41 21
7. Sloga Ivanjska 22 9 2 11 37-41 20
8. Mladost Zalužani 22 5 7 10 42-48 17
9. Bratstvo Česma 22 5 7 10 25-35 17
10. Sloboda Piskavica 22 5 6 11 34-44 15
11. Polet Dragočaj 22 4 4 14 25-44 12
12. Gorica Šipovo 22 2 6 14 21-48 10

Krajina, Progres i Omaldinac su se plasirali u MFL Banjaluka – Centar
* napomena: Krajina je nekadašnji Udarnik iz naselja Rosulje u Banjaluci
Niko nije ispao,
novi članovi: Župa Kriškovci, Budućnost Šargovac, Borac Maglajani


Grupna liga Lijevče

1. Jedinstvo Žeravica 26 17 6 3 60-31 40
2. Dubrave 26 18 4 4 53-19 40
3. Sloga Trn 26 15 5 6 52-24 35
4. Bratstvo Orahova 26 15 3 8 53-26 33
5. Vihor Rovine 26 10 4 12 47-54 24
6. Mladost Bajinci 26 10 4 12 56-70 24
7. Biseri Čatrnja 26 10 3 13 50-62 23
8. Ratar S Topola 26 7 8 11 35-46 22
9. Bratstvo Povelič 26 7 7 12 52-51 21
10. Vrbas Razboj 25 7 7 11 33-46 21
11. Mladost L 26 9 1 16 41-57 19
12. Borac Maglajani 25 7 5 13 35-51 19
13. Veterani Bok Jankovac 8 3 15 42-76 19
14. Termal Mrčevci 26 5 7 14 39-54 17


Jedinstvo Žeravica i Dubrave se plasirali u MFL Banjaluka – grupa zapad
Sloga Trn se plasirala u MFL Banjaluka – grupa centar
Ispali: Termal Mrčevci i vjerovatno je Borac iz Maglajana istupio
Novi članovi: Bratstvo Karajzovci, Omladinac Brestovčina, Rakovac,

Grupna liga Sana

1. Mrakovica Kozaruša 26 16 7 3 54-22 39
2. Jedinstvo Tukovi (-1) 26 15 5 6 59-21 34
3. Ljubija 26 12 8 6 48-36 32
4. Trgoprodaja 26 11 6 9 48-29 27
5. Radnik Dubica 26 9 9 8 47-42 27
6. Kiseljak Koprivna 26 9 9 8 45-44 27
7. Rudar Blagaj 26 11 4 11 46-46 26
8. Knežopoljac 26 10 6 10 42-48 26
9. Sloboda Bišćani 26 9 7 10 46-41 25
10. Rakovčani 26 9 7 10 43-49 25
11. Borac Podlug 26 8 8 10 53-58 24
12. Aginci 26 7 6 13 35-56 20
13. Gomjenica (-2) 26 6 8 12 27-48 18
14. Ravan Međeđa 26 2 7 17 24-72 11

Mrakovica, Jedinstvo Tukovi i Ljubija su se plasirali u MFL BL – zapad
ispali: Aginci, Gomjenica i Ravan
Novi članovi: Žitopromet Prijedor, Jedinstvo Tomina, Blatna i Jedinstvo (D)


Veoma brzo cu objeviti popis tabela i za sezonu 1987/88, a nesto kasnije i ostale prijeratne

duck1976
Postovi: 14
Pridružen/a: 30 mar 2012, 21:01
Kontakt:

PostPostao/la duck1976 » 09 jun 2012, 16:23

1987/88

Napomena: Nakon sezone 1987/88, uslijedile su ozbiljne promjene sistema takmičenja. Umjesto 8 republičkih liga kao treći stepen takmičenja formirane su 4 Međurepubličke lige. Konkretno, klubovi iz BiH su od sledeće sezone igrali u tri te međurepubličke lige.
Slijedom toga, ukinuta je jedinstvene republička liga BiH i formirane tri Republičke lige, koje su bile otprilike naslijedile regionalne lige.

Republička liga BiH

1. Radnik 34 17 6 11 54-48 40
2. Rudar 34 18 4 12 44-38 40
3. Jedinstvo 34 17 5 12 57-40 39
4. Drina 34 15 9 10 39-27 39
5. OFK Prijedor34 15 7 12 40-33 37
6. Kozara 34 13 9 12 40-27 34
7. Sloga 34 12 10 12 50-32 34
8. Krajina 34 14 4 16 38-50 32
9. Vitez 34 15 1 17 44-43 31
10. Bosna 34 15 1 17 48-57 31
11. Borac 34 14 3 17 42-56 31
12. Igman 34 14 2 18 38-50 30
13. Bratstvo G34 13 4 17 48-67 30
14. Radnički 34 14 2 18 37-63 30
15. Krajišnik 34 11 8 15 38-65 30
16.Lokomotiva34 12 6 16 36-53 30
17. Bratstvo BK34 13 4 17 38-67 30
18. Budućnost 34 11 7 16 33-51 29

Radnik iz Bijeljine je igrao kvalifikacije za ulazak u drugu ligu, ali nije uspio.
Rudar Ljubija, Jedinstvo iz Bihaća i OFK Prijedor su se plasirali u Međurepubličku ligu zapad.
Kozara Gradiška, Krajina Cazin, Krajišnik V. Kladuša i Bratstvo Krupa su se plasirali u Republičku ligu zapad.

Regionalna liga zapad

1. Podgrmeč 30 16 10 4 50-22 42
2. Ljubić 30 16 7 7 59-33 39
3. BSK 30 15 6 9 67-36 36
4. Bratstvo Ključ 30 15 4 11 48-41 34
5. Elektrobosna Jajce 30 14 5 11 46-43 33
6. Sloga Otoka 30 13 7 10 36-44 33
7. Sloboda Novi 30 12 8 10 52-47 32
8. Grahovo 30 12 6 11 45-40 31
9. Sloga G Podgradci 30 11 9 10 32-31 31
10. Borac Dubica 30 12 7 12 36-36 31 Plasman u novoformiranu Republičku ligu zapad
11. Berek 30 13 4 13 58-44 30 Obe ekipe kroz baraž obezbjedili
12. Borac Drvar 30 10 8 12 58-52 30 plasman u Republičku ligu zapad
13. Omarska 30 12 1 17 37-49 25
14. Vrbas Jajce 30 9 7 14 39-56 25
15. Mladost Petrovac 30 6 9 15 34-54 21 ispali u Međuopštinske lige
16. Željezničar Krupa 30 1 4 25 19-88 6


Međuopštinska liga Banjaluka - Zapad

1 LIJEVČE 22 12 6 4 40:20 30
2 SLOGA Srbac 22 11 7 4 38:24 29
3 LJUBIJA /-2/ 22 8 10 4 25:20 24
4 JEDINSTVO Žeravica 22 10 3 8 33:31 23
5 DUBRAVE 22 9 5 8 29:35 23
6 MRAKOVICA Kozaruša 22 7 7 8 24:28 21
7 BRATSTVO Kozarac 22 9 2 11 38:30 20
8 OBRADOVAC /-2/ 22 9 4 9 34:32 20
9 OMLADINAC G. Sanica 22 8 4 10 29:33 20
10 JEDINSTVO Tukovi 22 8 2 11 35:35 18
11 RUDAR Kamengrad 22 5 5 12 34:49 15
12 RADNIČKI Zdena 22 7 1 12 25:39 15

Niko nije izborio plasman u viši rang. Lijevče nije uspjelo u kvalifikacijama.
Ispali: Jedinstvo Tukovi, Rudar Kamengrad i Radnički Zdena (svi u grupnu ligu Sana)
Novi članovi: Omarska (ispala iz regionalne lige zapad), Radnik Dubica i Ratar Topola

Međuopštinska liga Banjaluka Centar

1. Jelšingrad BL 22 13 4 5 39-21 30
2. Sloga Trn 22 12 5 5 27-13 29
3. Šator 22 11 5 6 46-20 27
4. Krajina 22 10 7 5 26-19 27
5. Naprijed 22 11 4 7 38-26 26
6. Mladost (KV) 22 8 6 8 24-34 22
7. Sloboda MG 22 9 2 11 26-27 20
8. Jedinstvo 22 7 6 9 28-36 20
9. Progres 22 8 4 10 23-22 20
10. Laktaši 22 6 7 9 24-20 19
11. Omladinac 22 7 4 11 26-21 18
12. Rade Ličina 22 1 2 19 19-77 4

Jelšingrad nije uspio u kvalifikacijama izboriti plasman u Republičku ligu zapad.
Ispao: Rade Ličina Banjaluka
Novi član: Željezničar Banjaluka

Grupna liga Vrbas

1. Željezničar BL 22 15 1 6 62-22 31
2. Polet Dragočaj 22 12 6 4 57-37 30
3. Sloga Ivanjska 22 13 3 6 52-26 29
4. Sloboda Piskavica 22 14 3 5 58-36 29 (-2)
5. Mladost Zalužani 22 10 6 6 36-26 26
6. Gorica Šipovo 22 11 3 9 40-32 25
7. Partizan Čelinac 22 10 6 7 34-36 24 (-2)
8. Vrbas 22 6 7 9 32-28 19
9. Bratstvo 22 5 6 11 31-43 16
10. Budućnost 22 5 3 13 38-50 14
11. Župa 22 4 1 17 31-71 9
12. Borac Maglajani 22 4 0 18 37-71 6 (-2)

Željezničar iz Banjaluke se plasirao u MFL Banjaluka - centar

Grupna liga Lijevče

1. Ratar S Topola 22 15 5 2 68-24 35
2. Bratstvo Orahova 22 11 6 5 46-16 28
3. Napredak Karajzovci22 10 6 6 53-21 26
4. Biseri Čatrnja 22 11 4 7 43-37 26
5. Omladinac Brestov 22 10 5 7 29-34 25
6. Mladost Bajinci 22 8 7 7 52-50 23
7. Mladost (L) 22 5 10 7 33-39 20
8. Vihor 22 6 6 10 33-38 18
9. Bratstvo Povelič 22 6 5 11 33-40 17
10. Rakovac 22 5 5 12 28-51 15
11. Vrbas Razboj 22 6 5 11 20-36 14 (-3)
12. Veterani 22 5 4 13 34-60 14

Ratar iz Stare Topole se palsirao u MFL Banjaluka - Zapad
Ispala samo ekipa Veterana iz Bok Jankovca

Grupna liga Sana

1. Radnik Dubica 20 14 5 1 47-12 33
2. Rakovčani 19 13 2 4 54-23 28
3. Sloboda 20 13 2 5 45-25 28
4. Žitopromet 21 11 5 5 47-30 27
5. Rudar Blagaj 20 9 6 5 39-30 24
6. Borac Podlug 19 8 7 4 35-29 23
7. Trgoprodaja 20 9 3 8 31-32 21
8. Kiseljak 20 7 3 10 32-31 17
9. Jedinstvo Tomina 20 4 2 14 32-57 10
10. Blatna 20 4 2 14 26-64 10
11. Jedinstvo (D) 21 1 2 17 10-68 4

Knežopoljac istupio u toku prvenstva, pa tabela nije u potpunosti konačna i zvanična
Radnik iz Dubice se plasirao u MFL Banjaluka – zapad
ispali: Jedinstvo Tomina, Blatna i Jedinstvo (D) uz Knežopoljac
Novi članovi (liga proširena na 14 članova): Jedinstvo Tukovi, Rudar Kamengrad i Radnički Zdena (ispali iz MFL BL – zapad,
Bratstvo, Slaven Dobrljin, Aginci i Polet Hambarine ( iz nižih liga)

Motajica
Postovi: 11
Pridružen/a: 20 apr 2012, 22:44
Kontakt:

PostPostao/la Motajica » 09 jun 2012, 22:14

Duck-u,Samitu i ostalim koje to interesuje,a radi što boljeg kompletiranja neki podaci:

U Grupnoj Ligi "Lijevče"
"Mladost" je iz Donje Lepenice
"Rakovac" Gornji Srdjevići

Ako primjetim još nešto javiću se.

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

PostPostao/la Eborg » 09 jun 2012, 23:38

Već neko vrijeme pokušavam da saznam više o završnih par sezona Nikole Nikića. Igrao je u Željezničaru do 1991. godine nakon čega je navodno prešao u Čelik nakon toga.

E sad, je li igrao za Čelik u (polu)sezoni 1990/91 kada je Čelik bio u 3. ligi te nakon toga i u sezoni 1991/92 u Drugoj saveznoj ligi do početka rata?

Navodno je onda u sezoni 1992/93 igrao za Borac Banja Luka koji je tada nastupao u ligi "nove" Jugoslavije (ne znam za drugu polovinu sezone 1991/92). I onda je navodno kasnije nekad završio karijeru u Modriči u nekoj ratnoj ligi u BiH.

Dakle, da li je moguće to potvrditi/demantirati, makar za Čelik i Borac na osnovu statistike, ima li nastupa i golova za Čelik u sezonama 1990/91 i 1991/92, odnosno Borac za 1991/92 i 1992/93?

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 620
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

PostPostao/la SarcofagoVenom » 11 jun 2012, 22:38

Sezona 1953-54

Potsavez Banja Luka

Grupna liga -2 grupa

1Borac Drvar-3 0 0 11:1 6
2Zdravko Celar Bos.Petrovac-3 0 1 2 2:8 1
3Bratstvo Kljuc-3 0 1 2 1:5 1

Grupna liga-3 grupa

1Bratstvo Bos.Krupa -6 6 0 0 24:3 12
2Krajisnik Velika Kladusa-6 3 0 3 16:16 6
3Sloga Bos.Otoka-6 2 1 3 11:17 5
4Signal Bihac-6 1 2 3 7:13 4
5Krajina Cazin-6 1 1 4 5:14 3

54-55

Grupna liga-1 grupa

1 Naprijed Banja Luka-6 4 1 1 16:9 9
2Brtstvo Kozarac-6 3 2 1 17:13 8
3Jedinstvo Vrbanja-6 2 2 2 14:14 6
4Rudar Banja Luka-6 0 1 5 6:17 1



Grupna liga-3 grupa

1Podgrmec Sanski Most-4 3 1 0 11:5
2Bratstvo Kljuc-4 2 1 1 8:3 5
3Sloboda Mrkonjic Grad-3 1 1 1 4:5 3
4Mladodt Bos.Petrovac-3 0 2 1 6:9 2
5Proleter Zdena-4 0 1 3 5:12 1

tabela jesenjeg dijela

55-56

Oblasna liga-1 grupa

1Mladost Kotor Varos-5 3 0 2 27:11 6
2Sloga Ivanjska-4 3 0 1 9:6 6
3Buducnost Banja Luka-4 2 1 1 16:13 5
4Jedinstvo Vrbanja-5 2 0 3 22:13 4
5Rudar Banja Luka-5 0 1 4 5:32 1

3 grupa

1Celuloza Prijedor-3 3 0 0 12:3 6
2Bratstvo Kljuc-3 1 1 1 8:5 3
3Zeljeznicar Prijedor-3 1 1 1 6:9 3
4bratstvo Kozarac-3 0 0 3 4:13 0

4 grupa

1Krajisnik Velika Kladusa-4 2 2 0 8:3 6
2Krajina Cazin-4 2 1 1 15:12 5
3Mladost Bos.Petrovac-4 1 1 2 8:10 3
4Bratstvo Bos.Krupa-4 1 1 2 6:8 3
5Sloga Bos,Otoka-4 1 1 2 7:11 3

tabele jesenjeg dijela
Ako kaniš pobjediti ne smiješ izgubiti

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 620
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

PostPostao/la SarcofagoVenom » 13 jun 2012, 14:01

56-57

kvali za prvaka potsaveza

Signal Bihac-Podgrmec Sanski Most 0:2
Celuloza Prijedor-Borac Bos.Dubica 2:3
Celuloza Prijedor-Podgrmec Sanski Most 1:3

kvali za zonu 2 A

Proleter Teslic-Podgrmec Sanski Most 5:0
Podgrmec Sanski Most-Neretva Metkovic 5:1

Grupna liga-podgrupa A

1Bratstvo Cesma 10
2Mladost Zaluzani 7
3Sloga Trn 5
4Sloga Ivanjska 5
5Polet Dragocaj 3

57-58

kvali za potsaveznu

Mladost Bos.Petrovac-ZeljeznicarPrijedor 5:3
Jedinstvo Vrbanja-Mladost Bos.Petrovac 1:2
Zeljeznicar Prijedor-Jedinstvo Vrbanja 4:2
Zeljeznicar Prijedor-Mladost Bos.Petrovac 6:0


Sreska liga

Banja Luka grupa 1

1Naprijed Banja Luka
2Ljubic Prnjavor
3Sloga Ivanjska
4Sloga Trn
5Polet Dragocaj
6Mladost Zaluzani
7Zeljeznicar Banja Luka

Banja Luka grupa 2

1Jedinstvo Vrbanja
2Sloboda Mrkonjic Grad
3Buducnost Banja Luka
4Mladost Kotor Varos
5Jelsingrad Banja Luka
6Borac-2 Banja Luka

Prijedor

1Zeljeznicar Prijedor
2Rudar Kamengrad
3Partizan Kostajnica
4Mladost Lusci Palanka
5Bratstvo Kozarac
6Radnicki Zdena

Bihac

1Mladost Bos.Petrovac
2Krajina Cazin
3Krajisnik Velika Kladusa
4Sloga Bos.Otoka
Ako kaniš pobjediti ne smiješ izgubiti

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 620
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

PostPostao/la SarcofagoVenom » 17 jun 2012, 15:28

58-59

Potsavezna liga Banja Luka

1Borac Drvar-18 13 2 3 68:19 28
2Borac Bos.Dubica-18 12 2 4 53:30 26
3Sloboda Bos.Novi-18 10 5 3 50:32 25
4Rudar Ljubija-18 8 6 4 42:29 22
5Zeljeznicar Prijedor-18 8 4 6 50:36 20
6BSK Banja Luka-18 8 4 6 31:30 20
7Bratstvo Bos.Krupa-18 6 3 9 30:42 15
8Naprijed Banja Luka-18 6 0 12 48:61 12
9Jedinstvo Vrbanja-18 2 2 14 29:63 6
10Mladost Bos.Petrovac-18 2 2 14 22:66 6


Sreska liga Banja Luka 1grupa

1Mladost Zaluzani-10 7 2 1 24:15 16
2Zeljeznicar Banja Luka-10 6 3 1 29:14 15
3Mladost Kotor Varos-10 5 2 3 36:20 12
4Sloga Trn-9 2 2 5 16:20 6
5Sloga Ivanjska-8 1 3 4 12:22 5
6Polet Dragocaj-8 1 1 6 11:26 3

Sreska liga Banja Luka 2grupa

1Borac-2 Banja Luka-11 8 2 1 33:12 18
2Bratstvo Cesma-10 5 1 4 23:22 11
3Olimp Banja Luka-11 3 5 3 15:17 11
4Jelsingrad Banja Luka-11 4 3 4 15:23 11
5Ljubic Prnjavor-11 3 3 5 17:16 9
6Buducnost Banja Luka-10 3 3 4 21:22 9
7Petar Drapsin Banja Luka-10 1 3 6 18:30 5

1959 osnovan Prijedorski fudbalski savez
Ako kaniš pobjediti ne smiješ izgubiti

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

PostPostao/la Eborg » 22 jun 2012, 14:58

Pa ima li igdje statistika (nastupi/golovi) za prve dvije lige u sezoni 1991/92?

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

PostPostao/la Samit » 09 jul 2012, 16:36

Pregled 21: Sezona 1965/66

Prva savezna liga
Vreme: 14.avgust 1965 - 19.jun 1966. godine

1 Vojvodina, Novi Sad 30 17 9 4 53:28 +25 43
2 Dinamo, Zagreb 30 13 9 8 49:35 +14 35
3 Velež, Mostar 30 14 7 9 48:37 +11 35
4 NK Rijeka 30 14 5 11 46:40 +6 33
5 Crvena zvezda, Beograd 30 12 7 11 54:54 0 31
6 OFK Beograd 30 10 10 10 58:50 +8 30
7 Radnički, Niš 30 10 9 11 44:35 +9 29
8 Olimpija, Ljubljana 30 11 7 12 43:47 -4 29
9 FK Sarajevo 30 10 9 11 40:44 -4 29
10 Vardar, Skoplje 30 12 4 14 47:44 +3 28
11 Partizan, Beograd 30 10 8 12 45:47 -2 28
12 Željezničar, Sarajevo (-6) 30 12 8 10 35:36 -1 26
13 Hajduk, Split (-5) 30 11 8 11 45:37 +8 25
14 NK Zagreb 30 9 7 14 39:58 -19 25
15 Radnički, Beograd 30 7 11 12 32:53 -21 25
16 Trešnjevka, Zagreb (-5) 30 6 6 18 41:74 -33 13

Epilog:
• Vojvodina (Novi Sad), šampion
• OFK Beograd, pobednik Kupa
Ispali: Trešnjevka (Zagreb) i Radnički (Beograd)
Novi članovi: Sutjeska (Nikšić) i Čelik (Zenica)

Rezultati po kolima

1.KOLO 15.avgust 1965.
Radnički N. – Dinamo 2:2
OFK Beograd – Hajduk 2:2
Crvena Zvezda – Željezničar 1:1
Olimpija – Velež 3:0
Vardar – Vojvodina 2:0
Sarajevo – Partizan 1:3
Trešnjevka – Radnički B. 4:1
Zagreb – Rijeka 0:2

2.KOLO 22.avgust 1965.
Dinamo – Rijeka 4:0
Radnički B. – Zagreb 1:0
Partizan – Trešnjevka 1:1
Vojvodina – Sarajevo 1:0
Velež – Vardar 2:1
Željezničar – Olimpija 3:0
Hajduk – Crvena Zvezda 1:0
Radnički N. – OFK Beograd 4:1

3.KOLO 05.septembar 1965.
OFK Beograd – Dinamo 2:2
Crvena Zvezda – Radnički N. 1:1
Olimpija – Hajduk 2:1
Vardar – Željezničar 2:1
Sarajevo – Velež 2:1
Trešnjevka – Vojvodina 0:1
Zagreb – Partizan 2:1
Rijeka – Radnički B. 0:0

4.KOLO 12.septembar 1965.
Dinamo – Radnički B. 1:2
Partizan – Rijeka 3:1
Vojvodina – Zagreb 0:0
Velež – Trešnjevka 1:1
Željezničar – Sarajevo 1:1
Hajduk – Vardar 1:1
Radnički N. – Olimpija 5:2
OFK Beograd – Crvena Zvezda 2:1

5.KOLO 26.septembar 1965.
Crvena Zvezda – Dinamo 4:3
Olimpija – OFK Beograd 1:3
Vardar – Radnički N. 1:0
Sarajevo – Hajduk 3:2
Trešnjevka – Željezničar 2:0
Zagreb – Velež 3:1
Rijeka – Vojvodina 3:1
Radnički B. – Partizan 1:1

6.KOLO 20.oktobar 1965.
Dinamo – Partizan 1:1
Vojvodina – Radnički B. 6:1
Velež – Rijeka 2:1
Željezničar – Zagreb 0:0
Hajduk – Trešnjevka 5:0
Radnički N. – Sarajevo 1:2
OFK Beograd – Vardar 1:1
Crvena Zvezda – Olimpija 2:3

7.KOLO 17.oktobar 1965.
Olimpija – Dinamo 0:1
Vardar – Crvena Zvezda 2:0
Sarajevo – OFK Beograd 1:0
Trešnjevka – Radnički N. 2:1
Zagreb – Hajduk 4:1
Rijeka – Željezničar 1:2
Radnički B. – Velež 0:2
Partizan – Vojvodina 2:3

8.KOLO 24.oktobar 1965.
Dinamo – Vojvodina 0:2
Velež – Partizan 0:0
Željezničar – Radnički B. 2:1
Hajduk – Rijeka 4:0
Radnički N. – Zagreb 4:0
OFK Beograd – Trešnjevka 3:3
Crvena Zvezda – Sarajevo 4:0
Olimpija – Vardar 1:0

9.KOLO 31.oktobar 1965.
Vardar – Dinamo 1:3
Sarajevo – Olimpija 4:1
Trešnjevka – Crvena Zvezda 0:3
Zagreb – OFK Beograd 1:4
Rijeka – Radnički N. 2:0
Radnički B. – Hajduk 0:0
Partizan – Željezničar 2:0
Vojvodina – Velež 2:1

10.KOLO 14.novembar 1965.
Dinamo – Velež 0:0
Željezničar – Vojvodina 1:2
Hajduk – Partizan 4:2
Radnički N. – Radnički B. 0:1
OFK Beograd – Rijeka 3:0
Crvena Zvezda – Zagreb 4:1
Olimpija – Trešnjevka 5:1
Vardar – Sarajevo 2:1

11.KOLO 21.novembar 1965.
Sarajevo – Dinamo 2:0
Trešnjevka – Vardar 1:0
Zagreb – Olimpija 2:1
Rijeka – Crvena Zvezda 4:0
Radnički B. – OFK Beograd 4:4
Partizan – Radnički N. 2:0
Vojvodina – Hajduk 1:0
Velež – Željezničar 2:0

12.KOLO 28.novembar 1965.
Dinamo – Željezničar 3:0
Hajduk – Velež 3:3
Radnički N. – Vojvodina 0:1
OFK Beograd – Partizan 2:0
Crvena Zvezda – Radnički B. 2:2
Olimpija – Rijeka 4:1
Vardar – Zagreb 5:4
Sarajevo – Trešnjevka 4:0

13.KOLO 05.decembar 1965.
Trešnjevka – Dinamo 1:2
Zagreb – Sarajevo 1:1
Rijeka – Vardar 1:1
Radnički B. – Olimpija 1:0
Partizan – Crvena Zvezda 1:2
Vojvodina – OFK Beograd 0:0
Velež – Radnički N. 2:0
Željezničar – Hajduk 1:0

14.KOLO 12.decembar 1965.
Dinamo – Hajduk 1:1
Radnički N. – Željezničar 1:1
OFK Beograd – Velež 1:1
Crvena Zvezda – Vojvodina 2:3
Olimpija – Partizan 3:0
Vardar – Radnički B. 3:0
Sarajevo – Rijeka 0:0
Trešnjevka – Zagreb 1:2

15.KOLO 19.decembar 1965.
Zagreb – Dinamo 2:3
Rijeka – Trešnjevka 5:2
Radnički B. – Sarajevo 2:2
Partizan – Vardar 5:4
Vojvodina – Olimpija 1:1
Velež – Crvena Zvezda 1:2
Željezničar – OFK Beograd 1:1
Hajduk – Radnički N. 1:0

16.KOLO 06.mart 1966.
Dinamo – Radnički N. 1:0
Hajduk – OFK Beograd 2:0
Željezničar – Crvena Zvezda 2:1
Velež – Olimpija 0:0
Vojvodina – Vardar 2:0
Partizan – Sarajevo 1:0
Radnički B. – Trešnjevka 1:0
Rijeka – Zagreb 3:0

17.KOLO 13.mart 1966.
Rijeka – Dinamo 1:0
Zagreb – Radnički B. 3:3
Trešnjevka – Partizan 3:0
Sarajevo – Vojvodina 2:1
Vardar – Velež 1:0
Olimpija – Željezničar 1:0
Crvena Zvezda – Hajduk 2:2
OFK Beograd – Radnički N. 0:1

18.KOLO 20.mart 1966.
Dinamo – OFK Beograd 1:0
Radnički N. – Crvena Zvezda 0:0
Hajduk – Olimpija 1:0
Željezničar – Vardar 1:0
Velež – Sarajevo 1:0
Vojvodina – Trešnjevka 3:2
Partizan – Zagreb 3:0
Radnički B. – Rijeka 0:2
14 golova
19.KOLO 27.mart 1966.
Radnički B. – Dinamo 1:0
Rijeka – Partizan 0:1
Zagreb – Vojvodina 1:1
Trešnjevka – Velež 1:3
Sarajevo – Željezničar 0:0
Vardar – Hajduk 2:1
Olimpija – Radnički N. 0:0
Crvena Zvezda – OFK Beograd 1:2

20.KOLO 03.april 1966.
Dinamo – Crvena Zvezda 6:0
OFK Beograd – Olimpija 2:0
Radnički N. – Vardar 2:1
Hajduk – Sarajevo 1:0
Željezničar – Trešnjevka 3:1
Velež – Zagreb 3:1
Vojvodina – Rijeka 4:1
Partizan – Radnički B. 1:1

21.KOLO 17.april 1966.
Partizan – Dinamo 2:0
Radnički B. – Vojvodina 1:3
Rijeka – Velež 1:0
Zagreb – Željezničar 1:0
Trešnjevka – Hajduk 3:0
Sarajevo – Radnički N. 2:2
Vardar – OFK Beograd 2:0
Olimpija – Crvena Zvezda 3:3

22.KOLO 10.april 1966.
Dinamo – Olimpija 3:3
Crvena Zvezda – Vardar 2:0
OFK Beograd – Sarajevo 5:1
Radnički N. – Trešnjevka 6:1
Hajduk – Zagreb 1:0
Željezničar – Rijeka 0:2
Velež – Radnički B. 2:0
Vojvodina – Partizan 1:0

23.KOLO 24.april 1966.
Vojvodina – Dinamo 0:0
Partizan – Velež 2:3
Radnički B. – Željezničar 0:2
Rijeka – Hajduk 2:0
Zagreb – Radnički N. 2:2
Trešnjevka – OFK Beograd 1:1
Sarajevo – Crvena Zvezda 2:5
Vardar – Olimpija 1:2

24.KOLO 01.maj 1966.
Dinamo – Vardar 1:0
Olimpija – Sarajevo 3:1
Crvena Zvezda – Trešnjevka 2:1
OFK Beograd – Zagreb 4:1
Radnički N. – Rijeka 1:0
Hajduk – Radnički B. 2:0
Željezničar – Partizan 3:1
Velež – Vojvodina 0:0

25.KOLO 15.maj 1966.
Velež – Dinamo 2:1
Vojvodina – Željezničar 2:2
Partizan – Hajduk 1:1
Radnički B. – Radnički N. 2:4
Rijeka – OFK Beograd 2:2
Zagreb – Crvena Zvezda 0:2
Trešnjevka – Olimpija 1:1
Sarajevo – Vardar 3:2

26.KOLO 22.maj 1966.
Dinamo – Sarajevo 1:0
Vardar – Trešnjevka 5:0
Olimpija – Zagreb 0:1
Crvena Zvezda – Rijeka 1:2
OFK Beograd – Radnički B. 4:1
Radnički N. – Partizan 0:0
Hajduk – Vojvodina 0:0
Željezničar – Velež 2:1

27.KOLO 29.maj 1966.
Željezničar – Dinamo 1:1
Velež – Hajduk 2:1
Vojvodina – Radnički N. 1:1
Partizan – OFK Beograd 5:4
Radnički B. – Crvena Zvezda 1:1
Rijeka – Olimpija 1:0
Zagreb – Vardar 3:2
Trešnjevka – Sarajevo 1:1

28.KOLO 05.juni 1966.
Dinamo – Trešnjevka 6:4
Sarajevo – Zagreb 3:1
Vardar – Rijeka 2:1
Olimpija – Radnički B. 1:1
Crvena Zvezda – Partizan 2:1
OFK Beograd – Vojvodina 3:4
Radnički N. – Velež 4:2
Hajduk – Željezničar 6:2

29.KOLO 12.juni 1966.
Hajduk – Dinamo 0:1
Željezničar – Radnički N. 1:0
Velež – OFK Beograd 4:2
Vojvodina – Crvena Zvezda 1:2
Partizan – Olimpija 1:2
Radnički B. – Vardar 3:1
Rijeka – Sarajevo 1:1
Zagreb – Trešnjevka 2:1

30.KOLO 19.juni 1966.
Dinamo – Zagreb 1:1
Trešnjevka – Rijeka 2:6
Sarajevo – Radnički B. 0:0
Vardar – Partizan 2:2
Olimpija – Vojvodina 0:6
Crvena Zvezda – Velež 2:6
OFK Beograd – Željezničar 0:2
Radnički N. – Hajduk 2:1

Izdvojeno: sezonu je potresla „afera Planinić“. Tri kluba Železničar (Srarajevo), Hajduk (Split) i Trešnjevka (Zagreb) su optužena od strane golmana Železnčara Ranka Planinića za nameštanje utakmica.
Prvobitnom odlukom bili su kažnjeni prebacivanjem u Drugu sdaveznu ligu, ali je kazna kasnije preinačena u oduzimanje bodova.
Na udartu disciplinskog pravilnika našli su se i i igrači među kojima i Drago Smajlović i Ivica Osim, kažnjeni su vremenskom kaznom neigranja od godinu dana (kasnije ublažena).

Počelo je kao grom iz vedra neba:

U petak 27.avgusta 1965.godine Disciplinski sud FSJ je, posle petočasovne diskusije doneo sledeće odluke:

• Hajduk (Split), Železničar (Sarajevo) i Trešnejvka (Zagreb) se kažnjavaju vraćanjem, u niži rang takmičenja (prebacivanjem iz Prve u Drugu saveznu ligu)
• Članovi uprave FK Železničar: Nusret Mahić (predsednik), Ethem Tuho (sekretar), Stipo Vilić, Nedeljko Šljivar, Nithat Aganović, Ljubomir Nikolić i Vojo Jovanović doživotno se diskvalifikuju
• Članovi uprave NK Hajduk: Josip Košta (predsednik), Ivo Mimica (podpredsednik), Frane Marković (sekretar), Ante Vidošević i Željko Lalović doživotno se diskvalifikuju
• Članovi uprave NK Trešnjevka: Dragutin Dumić i Slobodan Petrovićdoživotno se diskvalifikuju, kao i generalni sekretar NK Dinamo Oto Hofman.
• Vlatko Konjevod i Milovan Ćirić, bivši treneri Železničara, odnosno Hajduka doživotno se diskvalifikuju
• Igrači FK Železničara Ivica Osim i Drago – Miša Smajlović kažnjavaju se sa godinu dana zabrane igranja na svim utakmicama
• Pokreće se disciplinski postupak protiv Zdravka Arapovića, člana uprave NK Hajduk, kao i protiv Ivana Bačuna Marjana Matančića, predsednika, odnosno tehničkog referenta NK Trešnjevka.
• Obustavlja se postupak protiv Ranka Planinića, golmana FK Železničar

________________________________________
DRUGA SAVEZNA LIGA Zapad
1 Čelik, Zenica 33 22 7 4 60:27 +33 51
2 Sloboda, Tuzla 33 20 9 4 67:31 +36 49
3 NK Borovo 33 17 8 8 54:31 +23 42
4 NK Maribor 33 16 9 8 53:30 +23 41
5 Lokomotiva, Zagreb 33 17 6 10 64:46 +18 40
6 NK Šibenik 33 16 4 13 48:51 -3 36
7 Istra, Pula 33 14 6 13 49:46 +3 34
8 Slavonija, Osijek 33 11 11 11 43:40 +3 33
9 Leotar, Trebinje 33 11 9 13 37:42 -5 31
10 Famos, Hrasnica 33 11 8 14 51:47 +4 30
11 Bosna, Visoko 33 11 8 14 45:49 -4 30
12 Borac, Banja Luka 33 12 5 16 53:53 0 29
13 Segesta, Sisak 33 13 3 17 43:66 -23 29
14 Varteks, Varaždin 33 12 3 18 45:49 -4 27
15 Rudar, Kakanj 33 8 9 16 33:51 -18 25
16 NK Zadar 33 8 5 20 35:87 -52 21
17 RNK Split 33 5 10 18 28:62 -34 20
Slovan, Ljubljana

Viši rang: Čelik (Zenica) se plasirao u Prvu saveznu ligu
Ispali: Slovan (Ljubljana), RNK Split i NK Zadar
Novi članovi:
• Trešnjevka (Zagreb) iz Prve savezne lige
• BSK Slavonski Brod, Aluminij (Kidričevo) i Bratstvo (Travnik) – svi posle kvalifikacija
Napomena: NK Slovan (Ljubljana) je odustao od takmičenja nakon jesenjeg dela prvenstva zbog nedostatka sredstava.

Lista stralaca
22 Petrunić Damir (Lokomotiva)
19 Renić (Čelik), Zadel (Sloboda)
18 Jusić (Borac)
17 Lazović (Čelik)
16 Hošić (Famos)

Kvalifikacije za popunu lige

a. Predstavnik Hrvatske

Polufinale:
Metalac (Zagreb) – Goranin (Delnice) 2:0 i 3:2
BSK (Slavonski Brod) – Dubrovnik 4:0 i 0:1

Finale:
Metalac (Zagreb) – BSK (Slavonski Brod) 1:2 i 2:2

b. Slovenija (prvak) – Hrvatska (finalista kvalifikacija)

Aluminij (Kidričevo) – Metalac (Zagreb) 3:1 i 3:2

c. Predstavnik Bosne i Hercegovine

1.kolo
Pretis (Vogošća) – Borac (Čapljina) 3:2 i 0:2
Finale:
Borac (Čapljina) - Bratstvo (Travnik) 1:2 i 0:4
________________________________________
Međuzonska liga
1 Bratstvo, Travnik 26 17 3 6 58:31 +27 37
2 Pretis, Vogošća 26 16 5 5 47:30 +17 37
3 Rudar, Ljubija 26 14 5 7 51:30 +21 33
4 ZSK Zenica 26 11 8 7 52:23 +29 30
5 Bosna, Sarajevo 26 14 2 10 61:42 +19 30
6 Slaven, Živinice 26 14 2 10 44:44 0 30
7 Iskra, Bugojno 26 12 4 10 32:38 -6 28
8 Borac, Bosanski Šamac 26 10 7 9 36:26 +10 27
9 Jedinstvo, Bihać 26 11 3 12 50:43 +7 25
10 Sloga, Doboj 26 10 5 11 27:40 -13 25
11 Partizan, Sarajevo 26 8 6 12 32:44 -12 22
12 Jedinstvo, Brčko 26 7 6 13 38:43 -5 20
13 Pofalički, Sarajevo 26 6 3 17 43:50 -7 15
14 Igman, Ilidža 26 2 1 23 18:86 -68 5

Viši rang:
• Bratstvo (Travnik) je igralo u kvalifikacijama za ulazak u Drugu saveznu ligu – Zapad (protivnik Borac, Čapljina) – uspelo
• Pretis (Vogošća) je igrao u kvalifikacijama za ulazak u Drugu saveznu ligu (protivnik Borac, Čapljina) - nije uspeo
Ispali: -
Novi članovi: -
Napomene: liga je ukinuta, umesto nje formirane tri zonske:
• Banjalučka: Rudar (Ljubija), Iskra (Bugojno) i Jedinstvo (Bihać)
• Tuzlanska: Slaven (Živinice), Borac (Bosanski Šamac), Sloga (Doboj) i Jedinstvo (Brčko)
• Sarajevsko – Zenička: Pretis (Vogošća), ZSK Zenica, Bosna (Sarajevo), Partizan (Sarajevo), Pofalički (Sarajevo) i Igman (Ilidža)
Hercegovačka zona
1 Borac, Čapljina 20 15 1 4 60:17 +43 31
2 GOŠK, Dubrovnik 20 13 2 5 52:21 +31 28
3 Lokomotiva, Mostar 20 12 3 5 46:24 +22 26
4 Hercegovac, Bileća 20 8 5 7 35:28 +7 21
5 Željezničar, Konjic 20 7 6 7 30:41 -11 20
6 Troglav, Livno 20 7 6 7 38:31 +7 18
7 Mladost, Lištica 20 8 2 10 35:49 -14 18
8 Iskra, Stolac 20 4 7 9 25:39 -14 15
9 Neretvanac, Opuzen 20 4 5 11 30:42 -12 13
10 Budućnost, Duvno 20 3 5 12 20:60 -40 11
Velež, Nevesinje 20 6 4 10 25:48 -23 16

Viši rang: Borac (Čapljina) je igrao kvalifikacijama za ulazak u Drugu saveznu ligu – nije uspeo. U prvom krugu savladao Pretis iz Vogošće, u drugom izgubio od Bratstva iz Travnika
Ispali:
• Velež (Nevesinje)
• Hercegovac (Bileća) i Troglav (Livno) nisu naredne sezone igrali u Hercegovačkoj zoni
Novi članovi: Poštar (Mostar) i Turbina (Jablanica)
Napomene: Velež (Nevesinje) nije otputovao na dve utakmice pa je po članu 54 pravilnika o takmičenju tretiran kao da je odustao od daljeg takmičenja – i ispada iz lige
________________________________________
Banjalučka međupodsavezna liga


1 Željezničar, Banjaluka 24 16 4 4 51:28 +23 36
2 OFK Prijedor 24 14 5 5 45:24 +21 33
3 Borac, Drvar 24 13 5 6 57:35 +22 31
4 BSK Banja Luka 24 12 4 8 49:34 +15 28
5 Elektrobosna, Jajce 24 11 4 9 52:30 +22 26
6 Podgrmeč, Sanski Most 24 11 4 9 62:60 +2 26
7 Sloboda, Bosanski Novi 24 9 7 8 50:38 +12 25
8 Borac, Bosanska Dubica 24 8 9 7 49:42 +7 25
9 Naprijed, Banja Luka 24 9 5 10 54:49 +5 23
10 Kozara, Bosanska Gradiška (-1) 24 9 6 9 30:40 -10 23
11 Željezničar, Bihać 24 4 5 15 25:50 -25 13
12 Sloga, Gornji Podgradci 24 5 1 18 30:77 -47 11
13 Krajina, Cazin 24 5 1 18 28:75 -47 11

Viši rang: posle reorganizacije takmičenja u Bosni i Hercegovini 10 prvoplasiranih ekipa je ušlo u Krajišku (Banjalučku) zonu
Ispali: Naprijed (Banja Luka) nije igrao naredne sezone – privremeno prestao sa radom zbog materijalnih problema
Novi članovi:
Napomena: liga je ukinuta

Međupotsavezna liga Tuzla – Brčko – Doboj

1 Tekstilac, Derventa 26 12 7 7 53:32 +21 31
2 Rudar, Bukinje 26 13 5 8 49:40 +9 31
3 Jedinstvo, Odžak 26 10 7 9 63:38 +25 27
4 Budućnost, Banovići 26 11 5 10 41:37 +4 27
5 Radnik, Bijeljina 26 12 3 13 50:56 -6 27
6 Hajduk, Orašje 26 11 5 10 49:58 -9 27
7 Zvijezda, Gradačac 26 10 6 10 59:44 +15 26
8 Napredak, Modriča 26 8 10 8 41:33 +8 26
9 TOŠK Tešanj 26 12 1 13 42:41 +1 25
10 Proleter, Teslić 26 10 5 11 40:47 -7 25
11 Radnik, Lipnica 26 8 8 10 36:45 -9 24
12 Mramor 26 11 2 13 40:51 -11 24
13 Drina, Zvornik 26 10 3 13 46:59 -13 23
14 Natron, Maglaj 26 8 3 15 33:61 -28 19

Viši rang: posle reorganizacije takmičenja u Bosni i Hercegovini devet prvoplasiranih ekipa je ušlo u Tuzlansku zonu
Ispali:
Novi članovi:
Napomene:

Potsavez Mostar

Prvak: Poštar (Mostar) se plasirao u Hercegovačku zonu.
________________________________________
Podsavez Banja Luka

Opet reorganizacija.Bila je donesena odluka da se formira jedinstvena Podsavezna liga od čak 14 klubova.U ligu su uvršteni i dosta udaljeni „Radnik“ Donji Vakuf i „Kupres“ iz Kupresa.Izvučeni su i parovi i odredjen početak za 05.09.1965.godine

Medjutim uslijedila je intervencija politike / SSRN-a i SOFK-a/ koji su insistirali /bolje rečeno naredili/ da se zbog loše privredne situacije liga podijeli.

U Podsavezu su normalno izvršili tu „naredbu“,pomjerili početak prvenstva za 7 dana,ali su i onda donijeli nakaradnu odluku da se liga dijeli na tri grupe po teritorijalnom principu u kojoj je jedna od grupa brojala svega 4 kluba.

Onda je opet „preko noći“ to promijenjeno i usvojena je konačna verzija o podjeli lige na 2 grupe i početku prvenstva 21.09.1965.godine

Grupa „A“

1 Partizan, Bosan. Kostajnica 12 8 0 4 34:16 +18 16
2 Sloga, Srbac 12 8 0 4 22:16 +6 16
3 Ljubić, Prnjavor 12 7 0 5 27:23 +4 14
4 Jedinsto, Vrbanja 12 6 0 6 18:22 -4 12
5 Mladost, Kotor Varoš 12 5 0 7 20:28 -8 10
6 Vrbas, Banja Luka 12 4 1 7 14:24 -10 9
7 Bratstvo, Kozarac 12 3 1 8 16:28 -12 7
Radnik, Bosanska Gradiška

Viši rang: Partizan (Bosanska Kostanica) je igrao kvalifikacije za ulazak u reorganizovanu Banjalučku zonu – uspeo (bolji od Bratstva iz Ključa)
Ispali: Ljubić (Prnjavor) nije igrao naredne sezone, u jedinstvenoj ligi iz nepoznatih razloga
Novi članovi:
Napomene:
• Radnik (Bosanska Gradiška) je odustao od takmičenja
• Od naredne sezone ponovo jedinstvena liga Banjalučkog podsaveza

Grupa „B“

1 Bratstvo, Ključ 12 8 2 2 69:22 +47 18
2 Sloboda, Mrkonjić Grad 12 8 0 4 29:25 +4 16
3 Radnik, Donji Vakuf 12 6 4 2 31:30 +1 16
4 Omladinac, Gornja Sanica 12 5 1 6 25:24 +1 11
5 Jelšingrad, Banja Luka 12 3 2 8 33:27 +6 8
6 Šator, Glamoč 12 3 2 8 17:42 -25 8
7 Kupres 12 3 1 8 12:47 -35 7

Viši rang: Bratstvo (Ključ) je igralo kvalifikacije za ulazak u reorganizovanu Banjalučku zonu – nije uspelo (poraženo od Partizana iz Bosanske Kostajnice)
Ispali: Radnik (Donji Vakuf) nije igrao naredne sezone u jedinstvenoj ligi iz nepoznatih razloga
Novi članovi:
Napomene: Od naredne sezone ponovo jedinstvena liga Banjalučkog podsaveza

Kvalifikacije za prvaka podsaveza:
Bratstvo (Ključ) – Partizan (Bosanska Kostajnica) 3:2 i ?


Međuopštinska liga Orašje – Šamac – Gradačac (? Rang takmičenja)

Učesnici: Partizan (Kostrč), Sloga, Proleter, Dinamo, Tišina…
________________________________________
Opštinska liga Visoko

1 Tabhana, Visoko 14 12 2 0 50:7 +43 26
2 Polet, Zimča 14 8 3 3 48:29 +19 19
3 Borac, Čekrčići 14 8 1 5 39:38 +1 17
4 Napredak, Radovlje 14 6 4 4 37:41 -4 16
5 Mladost, Gračanica 14 4 7 3 38:44 -6 15
6 Stanica, Visoko 14 5 3 6 43:49 -6 13
7 Centar, Visoko 14 5 3 6 45:65 -20 13
8 Rosulje, Visoko 14 3 5 6 36:49 -13 11
? 336:322

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomene:


Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.