Vremeplov 4: Ligaška takmičenja od 1945-1992. godine

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

PostPostao/la Samit » 09 jul 2012, 17:02

Poštovani prijatelji

Pre vremena stavljam tačku na moje učešće u Vremeplovu.

Zaspao sam čekajući da mi se, uz dužno pošptovanje krajiškoj trojci (Motalija, Sarkofago i Duck) niko da se otvori, da pomogne da poguramo lige, a nedostaje od deset potrebnih najmanje sedam tablica.

Ne računajući Banjalučki potsavez zaboravo sam kada je neka tabela "pala s Marsa". Arhiva, pogotovo fudbalska - nogometna se ne pravi samo sedenjem uz kompjuter i "resavom", tj, skidanjem gotovog materijala. Po nekada treba prelistati i stare novine ili neku monografiju, ako ne u svojoj ono bar gradskohj biblioteci.

Računao sam da većina posetilaca foruma uz DAJ zna za jošpjednu reč DAM.

Vremeplov je za dve godine, od kada postoji posetilo više od 50.000 korisnika, da je svaki stoti dao minimalni doprinos imali bismo najmanje pet stotina novih tablica.

Kako mi nije bila namera da vodim monolog, sam sa sobom, još manje da prosipam (ne)znanje (i gubim vreme) sebi, zbog pasivne igre (košarka) ili ofsajda (fudbal) dodeljujem ŽUTI KARTON.

Nastaviće i dalje da slažem mozaik ligaških takmičenja, sam ili uz pomoć prijatelja. To posebno važi sa Ducka, Motajica u Sarkofago Venona. Uz vašu pomoć ažurirane krajiške lige dostaviću na e.mail adrese.

Dalja komunikacija je porukama.

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 620
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

PostPostao/la SarcofagoVenom » 09 jul 2012, 22:18

Pozdrav za prijatelja Samita ,nadam se da ce ova tabela i naredne koje budu slali posjetioci ovog Vremeplova,pogotovu Sarajlije,Tuzlaci,Zenicani,Mostarci,Biscani,Dobojlije,Brcaci jer tu su bila sjedista potsaveza uciniti da ovaj Vremeplov ispuni cilj,sve Savezne i BIH lige na jednom mjestu.


Zonska liga Banja Luka 1967-68

1.BSK Banja Luka-28 20 4 4 93:30 44
2.Jedinstvo Bihac-28 16 7 5 62:35 39
3.OFK Prijedor-28 15 6 7 54:31 36
4.Borac Bos.Dubica-28 17 2 9 67:51 36
5.Sloboda Bos.Novi-28 15 5 8 62:41 35
6.Zeljeznicar Banja Luka-28 14 5 9 57:45 33
7.Iskra Bugojno-28 12 6 10 57:43 30
8.Podgrmec Sanski Most-28 10 9 9 65:53 29
9.Sloboda Mrkonjic Grad-28 10 7 11 38:49 27
10.Elektrobosna Jajce-28 11 3 14 49:51 25
11.Bratstvo Bos.Krupa-28 9 5 14 46:70 23
12.Sloga Gornji Podgradci-28 8 5 15 44:72 21
13.Sator Glamoc-28 6 3 19 40:80 15
14.Tekstilac Bihac-28 5 3 20 24:67 13
15.Bratstvo Kljuc-28 4 6 18 23:63 10 (-4)

Visi rang-BSK Banja Luka u 2 ligu zapad
-Jedinstvo Bihac u 2 ligu zapad nakon kvalifikacija
Ispali-Tekstilac Bihac,Bratstvo Kljuc
-Iskra Bugojno presla u Zenicki savez
Novi clanovi-Kozara Bos.Gradiska i Borac Drvar
Napomena-Zasto 15 klubova? Sloga Donji Vakuf trebala biti 16 clan,istupili i presli u Zenicki savez.
Ako kaniš pobjediti ne smiješ izgubiti

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

PostPostao/la Eborg » 20 sep 2012, 17:26

Pokušavam pronaći neke statističke podatke za Čelik koji je u sezoni 1990/91 igrao u 3. ligi (kako se zvala uopće, Republička liga BiH ili tako nešto?) te u sezoni 1991/92 u Drugoj saveznoj ligi.

Da li te arhive imaju NFSBiH u Sarajevu ili FSS u Beogradu?

Avatar
ASD
Postovi: 7817
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 28 okt 2012, 09:52

Kako bi bilo dobro kada bi imali ovakve podatke i za ostale sportove.

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

PostPostao/la Samit » 03 jan 2013, 17:11

Rekao (ne više, zbog pasivnosti ostalih posetilaca foruma - čast izuzeicma) - pa porekao.

Mali novogodišnji poklon (tek toliko da vidite šta prošuštate)

Nekada, ne tako davno smo stigli do sezone 1984/85.

Evo i nje, "na dlanu":

Prva savezna liga
Vreme: 19.avgust 1984 - 30.jun 1985. godine

1 FK Sarajevo 34 19 10 5 51:30 +21 48
2 Hajduk, Split 34 16 12 6 65:42 +23 44
3 Partizan, Beograd 34 14 11 9 46:34 +12 39
4 Crvena zvezda, Beograd 34 16 6 12 63:28 +25 38
5 Vardar, Skoplje 34 16 5 13 67:58 +9 37
6 Dinamo, Zagreb 34 14 8 12 47:38 +9 36
7 Železničar, Sarajevo 34 11 12 11 53:46 +7 34
8 NK Rijeka 34 12 10 12 49:48 +1 34
9 Sutjeska, Nikšić 34 11 11 12 41:42 -1 33
10 Priština 34 13 6 15 44:49 -5 32
11 Velež, Mostar 34 10 12 12 39:44 -5 32
12 NK Osijek 34 12 7 15 37:46 -9 31
13 Sloboda, Tuzla 34 10 11 13 28:38 -10 31
14 Dinamo, Vinkovci 34 11 8 15 40:51 -11 30
15 Budućnost, Titograd 34 11 8 15 31:49 -18 30
16 Vojvodina, Novi Sad 34 9 11 14 36:47 -11 29
17 Iskra, Bugojno 34 8 11 15 32:50 -18 27
18 Radnički, Niš 34 8 11 15 27:46 -19 27

Epilog:
• Sarajevo, prvak
• Hajduk, Partizan i Vardar, KUP UEFA
• Crvan zvezda, Kup Kupova
Ispali: Radnički (Niš) i Iskra (Bugojno)
Novi članovi: OFK Beogrаd i Čelik (Zenica)
Napomena:

Rezultati po kolima

1.KOLO 19.avgust 1984.
Hajduk – Vojvodina 5:1 (3.0)
Partizan – Dinamo Z. 2:0 (2:0)
Budućnost – Željezničar 1:4 (0:0)
Priština – Sloboda 1:1 (0:0)
Osijek – Dinamo V. 1:1 (0:0)
Radnički – Rijeka 3:0 (2:0)
Sarajevo – Sutjeska 2:0 (1:0)
Velež – Crvena Zvezda 1:0 (0:0)
Iskra – Vardar 1:0 (1:0)

2.KOLO 26.avgust 1984.
Vojvodina – Vardar 2:3 (1:1)
Crvena Zvezda – Iskra 0:0
Sutjeska – Velež 2:2 (2.2)
Rijeka – Sarajevo 2:0 (1:0)
Dinamo V. – Radnički 0:3 (0:2)
Sloboda – Osijek 2.1 (1:1)
Željezničar – Priština 2:1 (1:1)
Dinamo Z. – Budućnost 0:1 (0:1)
Hajduk – Partizan 3:3 (1:1)

3.KOLO 02.septembar 1984.
Partizan – Vojvodina 0:0
Budućnost – Hajduk 2:3 (0:1)
Priština – Dinamo Z. 2:0 (1:0)
Osijek – Željezničar 2:1 (1:1)
Radnički – Sloboda 0:0
Sarajevo – Dinamo V. 3:0 (1:0)
Velež – Rijeka 2:1 (1:1)
Iskra – Sutjeska 1:1 (0:0)
Vardar – Crvena Zvezda 3:1 (2:1)

4.KOLO 05.septembar 1984.
Vojvodina – Crvena Zvezda 1:1 (0:1)
Sutjeska – Vardar 2:1 (1:0)
Rijeka – Iskra 3:1 (2:0)
Dinamo V. – Velež 1:1 (0:0)
Sloboda – Sarajevo 0:0
Željezničar – Radnički 2:0 (2:0)
Dinamo Z. – Osijek 1:1 (0:1)
Hajduk – Priština 2:2 (2:1)
Partizan – Budućnost 3:0 (1:0)

5.KOLO 09.septembar 1984.
Budućnost – Vojvodina 1:0 (0:0)
Priština – Partizan 1:2 (1:1)
Osijek – Hajduk 1:0 (0:0)
Radnički – Dinamo Z. 0:0
Sarajevo – Željezničar 0:0
Velež – Sloboda 3:1 (2:0)
Iskra – Dinamo V. 2:1 (1:0)
Vardar – Rijeka 2:1 (1:1)
Crvena Zvezda – Sutjeska 4:1 (1:0)

6.KOLO 16.septembar 1984.
Vojvodina – Sutjeska 3:2 (1:1)
Rijeka – Crvena Zvezda 1:0 (0:0)
Dinamo V. – Vardar 5:1 (1:0)
Sloboda – Iskra 1:0 (0:0)
Željezničar – Velež 2:1 (2:0)
Dinamo Z. – Sarajevo 1:2 (1:0)
Hajduk – Radnički 4:0 (2:0)
Partizan – Osijek 1:1 (0:0)
Budućnost – Priština 2:0 (1:0)

7.KOLO 23.septembar 1984.
Priština – Vojvodina 2:0 (1:0)
Osijek – Budućnost 1:2 (1:1)
Radnički – Partizan 1:0 (0:0)
Sarajevo – Hajduk 1:0 (1:0)
Velež – Dinamo Z. 2:2 (0:1)
Iskra – Željezničar 1:1 (0:1)
Vardar – Sloboda 5:2 (2:0)
Crvena Zvezda – Dinamo V. 3:0 (2:0)
Sutjeska – Rijeka 1:2 (0:1)

8.KOLO 07.oktobar 1984.
Vojvodina – Rijeka 2:2 (0:2)
Dinamo V. – Sutjeska 2:1 (1:0)
Sloboda – Crvena Zvezda 2:1 (0:0)
Željezničar – Vardar 3:2 (1:0)
Dinamo Z. – Iskra 2:1 (0:0)
Hajduk – Velež 3:1 (2:0)
Partizan – Sarajevo 1:0 (0:0)
Budućnost – Radnički 1:1 (1:0)
Priština – Osijek 3:1 (2:1)

9.KOLO 28.oktobar 1984.
Osijek – Vojvodina 1:0 (0:0)
Radnički – Priština 1:0 (0:0)
Sarajevo – Budućnost 0:0
Velež – Partizan 0:2 (0:0)
Iskra – Hajduk 1:0 (0.0)
Vardar – Dinamo Z. 2:0 (1:0)
Crvena Zvezda – Željezničar 3:1 (2:0)
Sutjeska – Sloboda 3:0 (1:0)
Rijeka – Dinamo V. 0:0

10.KOLO 31.oktobar 1984.
Vojvodina – Dinamo V. 3:1 (2:1)
Sloboda – Rijeka 2:1 (1:1)
Željezničar – Sutjeska 2:2 (1:0)
Dinamo Z. – Crvena Zvezda 2:1 (1:0)
Hajduk – Vardar 3:2 (2:1)
Partizan – Iskra 0:0
Budućnost – Velež 1:1 (1:1)
Priština – Sarajevo 0:2 (0:1)
Osijek – Radnički 2:0 (2:0)

11.KOLO 04.novembar 1984.
Radnički – Vojvodina 0:0
Sarajevo – Osijek 2:1 (1:0)
Velež – Priština 3:2 (1:1)
Iskra – Budućnost 3:1 (0:1)
Vardar – Partizan 1:0 (1:0)
Crvena Zvezda – Hajduk 1:3 (1:1)
Sutjeska – Dinamo Z. 1:0 (1:0)
Rijeka – Željezničar 1:1 (0:0)
Dinamo V. – Sloboda 3:0 (3:0)

12.KOLO 11.novembar 1984.
Vojvodina – Sloboda 0:0
Željezničar – Dinamo V. 2:1 (1:0)
Dinamo Z. – Rijeka 4:1 (1:1)
Hajduk – Sutjeska 1:0 (0:0)
Partizan – Crvena Zvezda 2:1 (1:0)
Budućnost – Vardar 2:0 (1:0)
Priština – Iskra 2:0 (1:0)
Osijek – Velež 3:1 (1:1)
Radnički – Sarajevo 0:4 (0:1)

13.KOLO 18.novembar 1984.
Sarajevo – Vojvodina 1:0 (1:0)
Velež – Radnički 2:0 (1:0)
Iskra – Osijek 2:0 (2:0)
Vardar – Priština 5:0 (4:0)
Crvena Zvezda – Budućnost 6:0 (3:0)
Sutjeska – Partizan 2:1 (1:1)
Rijeka – Hajduk 1:1 (1:0)
Dinamo V. – Dinamo Z. 0:1 (0:1)
Sloboda – Željezničar 1:1 (0:1)

14.KOLO 21.novembar 1984.
Vojvodina – Željezničar 3:2 (2.0)
Dinamo Z. – Sloboda 2:0 (0:0)
Hajduk – Dinamo V. 3:0 (3:0)
Partizan – Rijeka 1:1 (1:1)
Budućnost – Sutjeska 2:1 (2:1)
Priština – Crvena Zvezda 1:1 (0:0)
Osijek – Vardar 3:1 (1:1)
Radnički – Iskra 3:1 (3:0)
Sarajevo – Velež 1:0 (1:0)

15.KOLO 25.novembar 1984.
Velež – Vojvodina 0:1 (0:0)
Iskra – Sarajevo 1:3 (1:1)
Vardar – Radnički 3:0 (2:0)
Crvena Zvezda – Osijek 2:1 (2:1)
Sutjeska – Priština 1:1 (1:0)
Rijeka – Budućnost 3:1 (0:0)
Dinamo V. – Partizan 2:2 (1:1)
Sloboda – Hajduk 0:0
Željezničar – Dinamo Z. 1:1 (1:1)

16.KOLO 02.decembar 1984.
Vojvodina – Dinamo Z. 1:2 (1:1)
Hajduk – Željezničar 2:1 (1:1)
Partizan – Sloboda 1:0 (1:0)
Budućnost – Dinamo V. 4:0 (4:0)
Priština – Rijeka 3:0 (1:0)
Osijek – Sutjeska 1:0 (1:0)
Radnički – Crvena Zvezda 0:0
Sarajevo – Vardar 3:2 (1:0)
Velež – Iskra 3:0 (2:0)

17.KOLO 09.decembar 1984.
Iskra – Vojvodina 1:1 (0:0)
Vardar – Velež 2:0 (0:0)
Crvena Zvezda – Sarajevo 4:1 (2:0)
Sutjeska – Radnički 1:0 (1:0)
Rijeka – Osijek 5:0 (3:0)
Dinamo V. – Priština 2:1 (1:0)
Sloboda – Budućnost 2:1 (1:0)
Željezničar – Partizan 4:0 (2:0)
Dinamo Z. – Hajduk 2:2 (1:2)

18.KOL 17.februar 1985.
Vojvodina – Hajduk 1:1 (1:0)
Dinamo Z. – Partizan 2:0 (0:0)
Željezničar – Budućnost 2:0 (2:0)
Sloboda – Priština 5:1 (1:0)
Dinamo V. – Osijek 1:0 (0:0)
Rijeka – Radnički 3:0 (1:0)
Sutjeska – Sarajevo 2:0 (2:0)
Crvena Zvezda – Velež 3:0 (1:0)
Vardar – Iskra 4:0 (1:0)

19.KOLO 24.februar 1985.
Vardar – Vojvodina 0:0
Iskra – Crvena Zvezda 2:1 (1:0)
Velež – Sutjeska 2:0 (1:0)
Sarajevo – Rijeka 1:0 (0:0)
Radnički – Dinamo V. 1:0 (0:0)
Osijek – Sloboda 1:0 (0:0)
Priština – Željezničar 2:0 (1:0)
Budućnost – Dinamo Z. 1:1 (0:0)
Partizan – Hajduk 4:1 (2:0)

20.KOLO 03.mart 1985.
Vojvodina – Partizan 0:0
Hajduk – Budućnost 2:0 (0:0)
Dinmo Z. – Priština 4:1 (0:1)
Željezničar – Osijek 1:1 (0:0)
Sloboda – Radnički 1:0 (0:0)
Dinamo V. – Sarajevo 3:0 (1:0)
Rijeka – Velež 4:1 (3:1)
Sutjeska – Iskra 2:1 (0:0)
Crvena Zvezda – Vardar 7:2 (4:1(

21.KOLO 10.mart 1985.
Crvena Zvezda – Vojvodina 4:0 (1:0)
Vardar – Sutjeska 0:0
Iskra – Rijeka 1:1 (0:0)
Velež – Dinamo V. 0:0
Sarajevo – Sloboda 1:0 (0:0)
Radnički – Željezničar 0:0
Osijek – Dinamo Z. 2:1 (2:1)
Priština – Hajduk 1:1 (1:0)
Budućnost – Partizan 2:1 (1:0)

22.KOLO 17.mart 1985.
Vojvodina – Budućnost 4:0 (1:0)
Partizan – Priština 2:0 (2:0)
Hajduk – Osijek 1:0 (1:0)
Dinamo Z. – Radnički 5:1 (2:0)
Cerin 72', 5:1 Palčić 81'.
Željezničar – Sarajevo 2:2 (1:1)
Sloboda – Velež 0:0
Dinamo V. – Iskra 1:1 (0:1)
Rijeka – Vardar 2:2 (1:2)
Sutjeska – Crvena Zvezda 1:1 (0:1)

23.KOLO 07.april 1985.
Sutjeska – Vojvodina 3:0 (1:0)
Crvena Zvezda – Rijeka 3:1 (3:1)
Vardar – Dinamo V. 4:1 (3:0)
Iskra – Sloboda 2:0 (0:0)
Velež – Željezničar 0:0
Sarajevo – Dinamo Z. 0:0
Radnički – Hajduk 1:1 (1:1)
Osijek – Partizan 1:0 (1:0)
Priština – Budućnost 1:0 (0:0)

24.KOLO 14.april 1985.
Vojvodina – Priština 2:1 (0:0)
Budućnost – Osijek 1:0 (0:0)
Partizan – Radnički 2:2 (1:0)
Hajduk – Sarajevo 0:0
Dinamo Z. – Velež 1:2 (0:1)
Željezničar – Iskra 3:0 (2:0)
Sloboda – Vardar 3:2 (2:0)
Dinamo V. – Crvena Zvezda 2:0 (2:0)
Rijeka – Sutjeska 0:0

25.KOLO 17.april 1985.
Rijeka – Vojvodina 1:0 (1:0)
Sutjeska – Dinamo V. 3:0 (2:0)
Crvena Zvezda – Sloboda 2:0 (0:0)
Vardar – Željezničar 3:2 (1:1)
Iskra – Dinamo Z. 0:1 (0:0)
Velež – Hajduk 1:1 (1:1)
Sarajevo – Partizan 3:1 (2:0)
Radnički – Budućnost 1:0 (1:0)
Osijek – Priština 2:1 (1:0)

26.KOLO 21.april 1985.
Vojvodina – Osijek 3:0 (1:0)
Priština – Radnički 2:0 (1:0)
Budućnost – Sarajevo 0:0
Partizan – Velež 2:0 (1:0)
Hajduk – Iskra 2:0 (1:0)
Dinamo Z. – Vardar 1:2 (0:2)
Željezničar – Crvena Zvezda 2:0 (0:0)
Sloboda – Sutjeska 0:0
Dinamo V. – Rijeka 3:0 (2:0)

27.KOLO 05.maj 1985.
Dinamo V. – Vojvodina 2:0 (1:0)
Sutjeska – Željezničar 3:1 (1:1)
Crvena Zvezda – Dinamo Z. 2:0 (1:0)
Vardar – Hajduk 1:2 (0:1)
Iskra – Partizan 1:3 (0:0)
0:1 Mance 50', 0:2 Mance 63', 1:2 Vrabac 70', 1:3 Mance 83'.
Velež – Partizan 2:0 (0:0)
Sarajevo – Priština 2:0 (1:0)
Radnički – Osijek 2:0 (1:0)

28.KOLO 12.maj 1985.
Vojvodina – Radnički 2:1 (1:1)
Osijek – Sarajevo 2:2 (0:1)
Priština – Velež 1:0 (0:0)
Budućnost – Iskra 2:1 (2:0)
Partizan – Vardar 4:0 (3:0)
Hajduk – Crvena Zvezda 1:1 (1:1)
Dinamo Z. – Sutjeska 3:0 (1:0)
Željezničar – Rijeka 2:3 (2:1)
Sloboda – Dinamo V. 2:0 (2:0)

29.KOLO 19.maj 1985.
Sloboda – Vojvodina 1:1 (1:1)
Dinamo V. – Željezničar 4:2 (2:1)
Rijeka – Dinamo Z. 3:1 (1:0)
Sutjeska – Hajduk 1:3 (0:2)
Crvena Zvezda – Partizan 2:0 (1:0)
Vardar – Budućnost 4:1 (0:1)
Iskra – Priština 1:1 (0:0)
Velež – Osijek 1:0 (0:0)
Sarajevo – Radnički 4:2 (1:1)

30.KOLO 09.juni 1985.
Vojvodina – Sarajevo 1:2 (1.1)
Radnički – Velež 0:0
Osijek – Iskra 1:1 (0:0)
Priština – Vardar 2:0 (1:0)
Budućnost – Crvena Zvezda 1:2 (1:0)
Partizan – Sutjeska 1:1 (1:1)
Hajduk – Rijeka 5:2 (3:1)
Dinamo Z. – Dinamo V. 0:0
Željezničar – Sloboda 0:1 (0:1)

31.KOLO 12.juni 1985.
Željezničar – Vojvodina 0:0
Sloboda – Dinamo Z. 0:1 (0:1)
Dinamo V. – Hajduk 2:1 (0:0)
Rijeka – Partizan 0:0
Sutjeska – Budućnost 0:0
Crvena Zvezda – Priština 3:0 (0:0)
Vardar – Osijek 2:0 (0:0)
Iskra – Radnički 1:1 (0:0)
Velež – Sarajevo 2:2 (0:0)

32.KOLO 16.juni 1985.
Vojvodina – Velež 3:2 (2:1)
Sarajevo – Iskra 3:0 (1:0)
Radnički – Vardar 1:2 (1:0)
Osijek – Crvena Zvezda 3:0 (1:0)
Priština – Sutjeska 3:0 (2:0)
Budućnost – Rijeka 1:0 (1:0)
Partizan – Dinamo V. 3:1 (1:0)
Hajduk – Sloboda 2:0 (1:0)
Dinamo Z. – Željezničar 0:2 (0.0)

33.KOLO 23.juni 1985.
Dinamo Z. – Vojvodina 2:0 (1:0)
Željezničar – Hajduk 4:4 (1:3)
Samardžija 56', 2:4 Gudelj 65', 3:4 Samardžija 76', 4:4 Baždarević 81'p.
Sloboda – Partizan 1:1 (0:1)
Dinamo V. – Budućnost 0:0
Rijeka – Priština 1:2 (1:0)
Sutjeska – Osijek 3:1 (0:0)
Crvena Zvezda – Radnički 2:1 (1:1)
Vardar – Sarajevo 2:2 (2:1)
Iskra – Velež 1:1 (0:1)

34.KOLO 30.juni 1985.
Vojvodina – Iskra 1:3 (0:3)
Velež – Vardar 2:2 (0:0)
Sarajevo – Crvena Zvezda 2:1 (1:0)
Radnički – Sutjeska 1:1 (1:0)
Osijek – Rijeka 2:2 (1:2)
Priština – Dinamo V. 3:1 (0:0)
Budućnost – Sloboda 0:0
Partizan – Željezničar 1:0 (0:0)
Hajduk – Dinamo Z. 2:4 (1:1)

Sastavi timova

1. SARAJEVO
Đurković Miloš (34/30) – Hadžibegić Faruk (34/4), Janjoš Mehmed (32/1), Radeljaš Ferid (32/0), Kapetanović Mirza (30/0), Jozić Davor (29/2), Milak Nihad (17/0), Jurišić Goran (10/0), Bošnjak Tomislav (5/0), Raičković Dejan (2/0), Nikolić Agim (1/0) – Pašić Predrag (33/9), Vukičević Slaviša (33/3), Musemić Husref (31/19), Jakovljević Dragan (30/9), Merdanović Senad (23/3), Svrakić Zijad (16/0), Hadžialagić Edin (13/1), Vujičević Ivica (8/0), Božoivć Dragan (5/0), Petković Vladimir (2/0) i Hošić Esad (1/0). Ukupno; 22 igrača. Trener: Antić Boško
2. HAJDUK, Split
Zlatko Vujović 34/25, Ivan Gudelj 32/11, Josip Španjić 32/1, Aljoša Asanović 31/6, Dragutin Čelić 31/1, Ivan Pudar 30, Blaž Slišković 29/8, Branko Miljuš 29, Zoran Vulić 27/4, Zoran Vujović 27/2, Momir Bakrač 23, Goran Šušnjara 18, Stjepan Andrijašević 14/1, Jerko Tipurić 14/1, Milan Petrović 14, Dževad Prekazi 8/1, Darko Dražić 8, Nenad Šalov 6, Vlaho Macan 5, Zoran Varvodić 5, Stjepan Deverić 4/1, Zdenko Adamović 3/1, Mladen Bogdanović 3, Nikica Cukrov 1, Ive Jerolimov 1
3. PARTIZAN, Beograd
Fahrudin Omerović 33, Miodrag Ješić 32/3, Zvonko Varga 30/11, Slobodan Rojević 30, Nebojša Vučićević 29/2, Ljubomir Radanović 29, Dragan Mance 27/12, Vladimir Vermezović 22, Dragi Kaličanin 21/2, Admir Smajić 21, Nikola Marjanović 20, Miodrag Radović 19, Miloš Đelmaš 19, Goran Stevanović 18/2, Zoran Dimitrijević 18/2, Nikica Klinčarski 17/3, Milonja Đukić 16/5, Zvonko Živković 12/3, Radoslav Nikodijević 8/1, Zvonko Popović 7, Jovica Kolb 5, Slađan Šćepović 2, Radomir Radlović 1, Sead Mašić 1, Darko Belojević 1
4. CRVENA ZVEZDA, Beograd
Marko Elsner 33/1, Sulejman Halilović 30/18, Boško Đurovski 27/10, Mitar Mrkela 27/6, Đorđe Milovanović 26/2, Milan Janković 25/1, Milko Đurovski 23/9, Dragan Miletović 23/1, Miroslav Šugar 22/1, Miodrag Krivokapić 22/1, Zlatko Krdžević 22/1, Živan Ljukovčan 22, Milan Jovin 19, Jovica Nikolić 16/2, Miloš Šestić 13/6, Rajko Janjanin 12/3, Tomislav Ivković 12, Zlatko Krmpotić 12, Zoran Dimitrijević 12, Zoran Banković 10, Nedeljko Milosavljević 6, Nebojša Bandović 4, Radoslav Žugić 3, Konstantin Đurić 2, Ranko Đorđić 2, Ljubiša Stojanović 2, Vladan Stošić 1
5. VARDAR, Skopje
Milko Simovski 32/3, Darko Pančev 31/20, Vasil Ringov 30/9, Dragi Setinov 30/8, Toni Savevski 30, Čedomir Janevski 30, Petar Georgijevski 29/5, Gordan Zdravkov 28/9, Goran Živanović 24, Ilija Najdovski 22, Đorđe Jovanovski 20, Kočo Dimitrovski 19/4, Slobodan Goračinov 18, Venceslav Simonovski 15, Goce Aleksovski 14/5, Borče Micevski 13/2, Stojimir Urošević 10, Momčilo Grošev 10, Sašo Todorovski 9, Tome Trajanovski 7, Dragan Jakimovski 1, Aleksandar Nedev 1
6. DINAMO, Zagreb
Ranko Stojić 34, Mihajlo Petrović 34, Srećko Bogdan 33/9, Zvijezdan Cvetković 30/1, Mirko Lulić 30/1, Borislav Cvetković 29/7, Ivan Cvjetković 27/6, Jasmin Džeko 27/2, Predrag Jurić 24/1, Željko Cupan 24/1, Mustafa Arslanović 23, Snježan Cerin 19/10, Marko Mlinarić 19/6, Zlatan Arnautović 19/1, Slavko Ištvanić 12, Mladen Munjaković 11, Davor Braun 10/1, Marinko Spajić 10, Ante Rumora 5, Dragan Bošnjak 4, Nikola Jurčević 4, Milivoj Bračun 4, Damir Biškup 3, Nikola Krišto 1
7. ŽELJEZNIČAR, Sarajevo
Refik Šabanadžović 33, Mehmed Baždarević 32/3, Dragan Škrba 31, Edin Ćurić 31/5, Zoran Samardžija 30/12, Branislav Berjan 29, Mirsad Baljić 28/5, Edin Bahtić 27/9, Josip Čilić 27, Vlado Komšić 24, Haris Škoro 20/5, Radmilo Mihajlović 19/5, Vlado Čapljić 17, Nikola Nikić 17/3, Zoran Matković 11/2, Milan Gutović 8, Petar Đorđević 7, Duško Ivanović 6, Milomir Odović 5, Mustafa Đelilović 5, Zoran Paprica 4, Siniša Aškraba 3, Dragan Bočevski 3, Adnan Fočić 1, Zoran Čuljak 1
8. RIJEKA
Damir Desnica 31/6, Nikica Milenković 30, Borče Sredojević 30, Nenad Gračan 29/7, Darko Matrljan 28/4, Miloš Hrstić 28, Boris Tičić 27/1, Adriano Fegic 24/11, Davor Radmanović 22/6, Nebojša Malbaša 21/5, Mauro Ravnić 19, Jovan Savić 16, Vlado Kotur 16, Srećko Juričić 15, Dragan Stevanović 14/1, Roberto Paliska 14, Zoran Škerjanc 12/1, Mirza Kahrović 11, Predrag Valenčić 10/7, Mladen Mladenović 9, Zoran Šestan 8, Rade Ljepojević 7, Darko Peranić 5, Zvijzdan Radin 5, Petar Zrilić 4
9. SUTJESKA, Nikšić
Slavko Kuzeljević 33/2, Žarko Đurović 32/5, Radoman Grbović 32/1, Slavko Radovanović 31/8, Miomir Bakrač 29/2, Nikola Rakojević 26/3, Milijan Tupajić 26/2, Brajan Nenezić 26, Sead Šabotić 25/5, Aleksandar Medin 25/1, Dragan Popović 22/1, Bojan Krkić 20, Radovan Bujić 17, Željko Vuković 16/1, Željko Bajčeta 15/3, Milovan Marušić 15, Mojaš Radonjić 13/4, Milorad Bajović 12/1, Slobodan Janjuš 12, Žarko Drašković 6/2, Pero Giljen 5, Ratko Pejović 2
10. PRIŠTINA
Fadilj Murići 34/4, Zoran Batrović 33/15, Skender Šengulj 33, Fadilj Vokri 30/8, Sahit Keljmendi 30/3, Rifat Mehinović 30/3, Kujtim Šalja 28/3, Dževdet Murići 28/2, Našet Žaveli 27, Mensur Nedžipi 26/3, Agim Cana 25/1, Rafet Prekazi 17/1, Šefćet Sinani 17, Ramadan Cimili 16, Faton Domi 14, Behajdin Đinali 10, Favzi Rama 7, Radojko Stevanović 6, Arbnor Morina 6, Zoran Martinović 5, Goran Pupovac 4/1, Sami Lugoli 4, Edmond Rugova 3, Ramiz Krasnići 2, Kosta Lalić 1, Redžep Gadžoli 1, Jusuf Tortoši 1
11. VELEŽ, Mostar
Enver Marić 32, Goran Jurić 32, Avdo Kalajdžić 31/1, Ivica Barbarić 31, Mišo Krstičević 28/6, Sead Kajtaz 25/3, Vladimir Matijević 25/1, Ismet Šišić 24/1, Adnan Međedović 23/10, Anel Karabeg 23/1, Dragomir Okuka 22/3, Draženko Prskalo 17/1, Davorin Juričić 16/1, Senad Glavović 15/4, Semir Tuce 15/3, Mili Hadžiabdić 12, Dalibor Cvitanović 11, Momčilo Vukoje 9, Borivoje Lučić 8, Meho Kodro 7/3, Nenad Bijedić 7/1, Franjo Vladić 4, Sedin Tanović 3, Špiro Osibov 3, Emir Tufek 1, M.Šarac 1
12. OSIJEK
Goran Alar 34/7, Dražen Kukurić 32/7, Ivica Kalinić 32/1, Branko Žeravica 32, Ante Rakela 30/6, Vlado Kasalo 29/5, Branko Davidović 27, Goran Popović 25, Luka Kostić 24, Ivan Šmudla 24, Alojz Lukić 21/1, Branko Karačić 16/3, Zdravko Čakalić 16/2, Zoran Manojlović 14, Izet Redžepagić 11/2, Josip Piršl 11, Slobodan Marović 11, Miomir Meter 10, Dragan Lepinjica 7/2, Stevan Mičić 7, M.Penava 7, Dalibor Špoljarić 5/1, Milan Maričić 5, Davor Šuker 3, Dalibor Božić 3, Branko Martinčević 2, Zlatko Jurasović 1, Tomislav Štajnbrikner 1, D.Pejić 1
13. SLOBODA, Tuzla
Goran Miljanović 34/2, Mirza Hadžić 33, Ademir Smajlović 32/6, Nedžad Verlašević 31/1, Rade Tošić 30/2, Lazar Radević 30, Midhat Memišević 29/2, Slobodan Petrović 28, Mitar Lukić 26/3, Džemal Djedović 20/1, Enes Jušić 17, Nihad Mujezinović 15/2, Munever Krajišnik 14/2, Ekrem Ibrić 14/1, Sead Sarajlić 12, Fuad Mulahasanović 11, Gordan Džafić 8/2, Jasmin Jogunčić 8, Ismet Štilić 8, Cvijan Milošević 8, Omer Rašidović 7/1, Ibrahim Kušljugić 6, Asmir Mehanović 6, Mustafa Hukić 5, Omer Kovačević 4, Tomo Mrkić 1, Izudin Hadžić 1
14. DINAMO, Vinkovci
Nevres Zahirović 32/5, Zoran Vujčić 29/4, Stevo Bogdan 29, Davor Čop 28/10, Milorad Rajović 26/4, Anđelko Laketić 24/3, Ivica Duspara 23/1, Branko Mlinar 22/2, Ivan Budimčević 22, Miroslav Vitković 21, Anton Grabo 18/2, Mile Urošević 16, Zdravko Borovnica 16, Mladen Bogdanović 14/7, Davor Mladina 12/2, Tomislav Radić 12, Ivica Cvitkušić 11, Ilija Radić 11, Sead Mašić 11, Stanko Mršić 9, Srećko Lušić 8, Ivica Tunjić 6, Nenad Lušić 5, Dragan Bošnjak 5, Nikica Salopek 3, Miroslav Tanjga 2, Ante Šećer 2, Branko Škaro 2, Zoran Tasevski 1
15. BUDUĆNOST, Titograd
Duško Vlaisavljević 32/1, Rade Zalad 32, Žarko Vukčević 31/2, Muhamed Koljenović 31, Dejan Savićević 30/5, Rade Vešović 30/4, Zoran Vorotović 30/1, Željko Janović 28/4, Dragoljub Brnović 28/1, Slavko Vlahović 26, Radomir Savić 25/3, Željko Božović 20/5, Mirko Radinović 19/1, Ivan Radović 12, Darko Mugoša 11/1, Miodrag Martač 10/3, Žarko Pavićević 9, Branislav Drobnjak 8, Vladimir Bulatović 7, Derviš Hadžiosmanović 7, Branislav Đkanović 2, Vojislav Vukčević 1, Zoran Zekić 1, Zvijezdan Pejović 1
16. VOJVODINA, Novi Sad
Vladan Dimitrić 32/2, Zoran Marić 32/2, Josif Ilić 31/2, Marijan Zovko 30/3, Milan Đurović 27, Miroslav Ćurčić 26/10, Mladen Jovanić 26, Tibor Cimbal 25/4, Dušan Mijić 24/1, Mirko Tintar 24/1, Branislav Novaković 21/3, Dragan Aničić 21/3, Dragan Todorović 18/2, Mihail Rac 18/2, Andraš Mesaroš 15, Mile Vrga 14, Lazar Grubor 10, Anthony Delicat 8, Sava Popić 8, Čedomir Mičović 6/1, Dragan Vasić 6, Milan Babić 4, Dušan Stakić 4, Zvonko Ćirić 2, Robert Hadžnađ 2, Predrag Malešev 1, Aleksandar Vlahović 1
17. ISKRA, Bugojno
Dragan Glamočak 32/3, Goran Pavlić 29, Vatroslav Petrinović 28/1, Dragan Mirković 27/5, Milomir Čeremidžić 27, Zijad Salkić 25/4, Nebojša Oroz 24/3, Nedžad Omerhodžić 24, Miralem Zjajo 23, Miloš Radović 22/3, Miro Stipić 22/3, Jako Novokmet 19/5, Ante Tolić 17/1, Josip Škaro 17, Dragutin Šemiga 13, Damir Vrabac 12/2, Mladen Karoglan 12, Dražen Ladić 12, Zoran Toskić 12, Mensur Strukar 9, Stojanče Idić 6/1, Lazo Aleksić 6, Selver Lihovac 6, Goran Toskić 5, Fajko Orman 3, Ante Zečević 2, Mesud Duraković 2, Zlatko Čindić 1, Vlatko Glavaš 1, Senad Lupić 1
18. RADNIČKi (Niš)
Zoran Bojović 32/1, Slavoljub Nikolić 30/3, Miroslav Aleksić 29/4, Zoran Milošević 29/1, Dragan Radosavljević 29, Milovan Obradović 28, Dragiša Binić 27/4, Samid Beganović 27/3, Novica Gajić 27, Stojan Gavrilović 23, Miloš Drizić 20/1, Siniša Gogić 15/3, Slobodan Palčić 15/3, Zoran Banković 15/1, Goran Gavrilović 14, Dragan Pantelić 12/1, Vladica Grujić 12, Bratislav Rinčić 9/1, Zaviša Pejić 9, Radovan Krstić 8/1, Branislav Đorđević 5, Emir Džinović 4, Miroslav Simonović 3, Dragan Antić 3, Ivan Ivanović 3, Vladimir Joksić 2, Dragiša Stojanović 2, Srđan Mladenović 2, Ivan Stanković 1

Lista strelaca:,

25 golova – Zlatko Vujović (Hajduk)
20 golova – Darko Pančev (Vardar)
19 golova – Husref Musemić (Sarajevo)
18 golova – Sulejman Halilović (C.Zvezda)
15 golova – Zoran Batrović (Priština)
12 golova – Ivan Gudelj (Hajduk), Dragan Mance (Partizan)
11 golova – Zvonko Varga (Partizan), Zoran Samardžija (Željezničar)

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

PostPostao/la Samit » 03 jan 2013, 17:14

Ima još:

Drugi rang takmičenja – Druga savezna liga
Istok

1 OFK Beograd 34 18 8 8 53:33 +20 44
2 FK Novi Pazar 34 15 9 10 57:33 +24 39
3 Pelister, Bitolj 34 14 9 11 53:35 +18 37
4 Radnički, Pirot 34 15 7 12 41:48 -7 37
5 Rad, Beograd 34 13 9 12 34:33 +1 35
6 FK Zemun 34 11 12 11 44:39 +5 34
7 Napredak, Kruševac 34 15 4 15 50:46 +4 34
8 Borac, Čačak 34 11 12 11 35:36 -1 34
9 Trepča, Kosovska Mitrovica 34 11 12 11 48:51 -3 34
10 FK Ivangrad 34 13 8 13 33:36 -3 34
11 Belasica, Strumica 34 9 16 9 28:32 -4 34
12 FK Bor 34 11 12 11 38:51 -13 34
13 Sloboda, Titovo Užice 34 13 7 14 37:33 +4 33
14 Bregalnica, Štip 34 11 11 12 23:31 -8 33
15 Vlaznimi, Đakovica 34 14 5 15 35:46 -11 33
16 OFK Titograd 34 11 9 14 50:46 4 31
17 Kolubara, Lazarevac 34 12 7 15 33:40 -7 31
18 Liria, Prizren 34 7 9 18 26:55 -29 23

Viši rang: OFK Beograd se plasirao u Prvu saveznu ligu
Ispali: Liria (Prizren), Kolubra (Lazarevac), OFK Titogard i Vlaznimi (Đakovica)
Novi članovi:
• Radnički (Niš) iz Prve savezne lige
• Radnički (Kragujevac), Crvena Zvezda (Gnjilane), Teteks (Tetovo) i Lovćen (Cetinje)
Napomena: Galenika od januara 1985 nosi ime Zemun.

Zapad

1 Čelik, Zenica 34 21 4 9 52:30 +22 46
2 NK Šibenik 34 19 7 9 50:30 +20 43
3 Spartak, Subotica 34 19 4 11 51:36 +15 42
4 Proleter, Zrenjanin 34 15 8 11 49:38 +11 38
5 Jedinstvo, Brčko 34 17 4 13 57:47 +10 38
6 RNK Split 34 16 3 15 45:36 +9 35
7 Jedinstvo, Bihać 34 15 5 14 42:36 +6 35
8 Borac, Banja Luka 34 12 11 11 40:38 +2 35
9 GOŠ Jug, Dubrovnik 34 14 7 13 36:41 -5 35
10 Leotar, Trebinje 34 12 10 12 51:43 +8 34
11 RFK Novi Sad 34 13 8 13 38:39 -1 34
12 FK Vrbas 34 13 7 14 38:45 -7 33
13 OFK Kikinda 34 12 8 14 30:35 -5 32
14 Rudar, Ljubija 34 13 5 16 37:47 -10 31
15 Olimpija, Ljubljana 34 10 10 14 42:45 -3 30
16 NK Maribor 34 11 6 17 39:47 -8 28
17 Radnik, Bijeljina 34 7 10 17 23:46 -23 24
18 Crvenka 34 7 5 22 30:67 -37 19

Viši Rang: Čelik (Zenica) se plasirao u Prvu saveznu ligu
Ispali: Crvenka, Radnik (Bijeljina), Maribor i Olimpiја (Ljubljana)
Novi članovi:
• Iskra (Bugojno) iz Prve savezne lige
• Zadar, Famos (Hrasnica), Koper i AIK Bačka Topola
Napomena:

Kvalifikacije za ulazak u ligu:

Grupa A

2.6., 12.6. Belišće - Orijent (Rijeka) 2:1 i 0:1
5.6., 15.6. Zagreb - Belišće 1:0 i 3:0
8.6., 19.6. Orijent (Rijeka) - Zagreb 0:2 i 1:4

1 Zagreb 4 4 0 0 10:1 +9 8
2 Belišće 4 1 0 3 2:6 -4 2
3 Orijent, Rijeka 4 1 0 3 3:8 -5 2

Grupa B

2.6., 12.6. Šparta (Beli Manastir) - Zadar 0:0 i 2:2
5.6., 15.6. Viko Omladinac - Šparta (Beli Manastir) 1:0 i 0:2
8.6., 19.6. Zadar - Viko Omladinac 0:1 i 3:1

1 Zadar 4 1 2 1 5:4 +1 4
2 Šparta, Beli Manastir 4 1 2 1 4:3 +1 4
3 Viko Omladinac, N. Selo Rok 4 2 0 2 3:5 -2 4

Finale (24. i 29.6.1985.)
Zagreb - Zadar 2:2 i 1:1, 6:7-11m

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

PostPostao/la Samit » 03 jan 2013, 17:23

Na redu su Republičke lige...

III RANG TAKMIČENJA Republičke lige
Prva Srpska liga
1 Radnički, Kraguievac 30 16 13 1 45:19 +26 45
2 Sinđelić, Beograd 30 13 13 4 32:22 +10 39
3 Majdanpek 30 15 8 7 46:24 +22 38
4 Mačva, Šabac 30 12 12 6 54:31 +23 36
5 Obilić, Beograd 30 13 9 8 54:39 +15 35
6 Dubočica, Leskovac 30 6 16 8 23:24 -1 28
7 Čukarički, Beograd 30 10 8 12 32:43 -11 28
8 Budućnost, Valjevo 30 6 15 9 29:30 -1 27
9 7.juli, Vrčin 30 10 7 13 33:39 -6 27
10 Šumadija, Aranđelovac 30 8 11 11 32:40 -8 27
11 Sloga, Kraljevo 30 8 11 11 27:38 -11 27
12 Rudar, Kostolac 30 8 11 11 31:43 -12 27
13 Kristal, Zaječar 30 6 13 11 33:36 -3 25
14 Đerdap, Kladovo 30 9 6 15 28:43 -15 24
15 Radnički, Obrenovac 30 5 14 11 34:51 -17 24
16 Timok, Zaječar 30 8 7 15 31:41 -10 23

Viši Rang: Radnički (Kragujevac) se plasirao u Drugu saveznu ligu - Istok
Ispali: Timok (Zaječar)
Novi članovi:
• Kolubara (Lazarevac), povratnik iz Druge lige
• Radnički Zorka (Šabac), prvak Druge Srpske lige – Sever
• Jedinstvo (Paraćin), prvak Druge Srpske lige – Jug
• PKB Jumko (Vranje) – posle kvalifikacija
Napomene: Za narednu sezonu liga je proširena na 18 klubova

Kvalifikacije za ulazak u ligu (27. i 30.jun):
PKB Jumko (Vranje) – Loznica 4:3 i 1:1

Makedonska liga

1 Teteks, Tetovo 30 20 9 1 68:24 +44 49
2 Pobeda, Prilep 30 18 8 4 58:20 +38 44
3 Ljuboten, Tetovo 30 17 10 3 55:21 +34 44
4 Kožuf, Đevđelija 30 13 9 8 43:29 +14 35
5 Bregalnica, Štip 30 13 9 8 44:39 +5 35
6 Sasa, Makedon. Kamenica 30 13 8 9 47:40 +7 34
7 Rabotnički, Skopje 30 13 8 9 33:40 -7 34
8 Kumanovo 30 11 8 11 36:40 -4 30
9 Tikveš, Kavadarci 30 11 7 12 43:47 -4 29
10 Napredak, Kičevo 30 10 8 12 32:39 -7 28
11 Borec, Titov Veles 30 9 8 13 25:29 -4 26
12 Metalurg, Skopje 30 6 13 11 43:47 -4 25
13 Vardarski, Bogdanci 30 6 13 11 43:47 -4 25
14 REK Bitola, Novaci 30 7 8 15 38:50 -12 22
15 Gostivar 30 3 5 22 26:90 -64 11
16 Ohrid 30 3 3 24 25:79 -54 9
? 659:681

Viši rang: Teteks (Tetovo) se plasirao u Drugu saveznu ligu - Istok
Ispali: Ohrid i Gostivar
Novi članovi: Balkan (Skopje), Osogovo (Kočani) i Skopje
Napomena:
Najbolji strelac:

Crnogorska liga

1 Lovćen, Cetinje 30 17 7 6 62:26 +36 41
2 Čelik, Nikšić 29 14 9 6 39:21 +18 37
3 Bokelj, Kotor 30 14 8 8 44:23 +21 36
4 Tekstilac, Bijelo Polje 30 12 7 11 45:34 +11 31
5 Ibar, Rožaje 30 12 6 12 48:43 +5 30
6 Zeta, Golubovci 30 11 8 11 41:37 +4 30
7 Dečić, Tuzi 30 10 10 10 33:35 -2 30
8 Zabjelo 30 11 8 11 33:36 -3 30
9 Iskra, Danilovgrad 30 11 8 11 37:42 -5 30
10 Titeks, Titograd 30 10 10 10 30:36 -6 30
11 Arsenal, Tivat 30 12 6 12 28:37 -9 30
12 Ribnica 30 8 13 9 33:30 +3 29
13 Igalo 30 9 11 10 44:47 -3 29
14 Mornar, Bar 30 12 5 13 44:51 -7 29
15 Jedinstvo, Bijelo Polje 30 11 6 13 32:42 -10 28
16 Rudar, Pljevlja 29 2 14 13 14:67 -53 18

Viši rang: Lovćen (Cetinje) je postao novi član Druge savezne lige - Istok
Ispali: Rudar (Pljevlja, Jedinstvo (Bijelo Polje)i Mornar (Bar)
Novi članovi: Mogren (pod novim imenom Budva), Grafičar i Partizan (Gusinje)
Napomena: Utakmica Čelik (Nikšić) Rudar (Bijelo Polje) nije odigrana jer Rudar nije otputovao u Nikšić.
Najbolji strelac:
Liga Kosova i Metohije
1 Crvena zvezda, Gnjilane 34 23 6 5 78:26 +52 52
2 Budućnost, Peć 34 21 5 8 49:21 +28 47
3 GIK Priština 34 14 6 14 42:31 +11 34
4 Đakova, Đakovica 34 11 12 11 42:46 -4 34
5 Balkan, Suva Reka 34 14 6 14 52:60 -8 34
6 Elektroprivreda, Obilić 34 11 11 12 41:38 +3 33
7 Besa, Peć 34 11 11 12 37:34 +3 33
8 Fljamurtari, Priština 34 11 11 12 43:46 -3 33
9 Progres eksport, Prizren 34 11 11 12 42:45 -3 33
10 Dečani 34 14 5 15 41:46 -5 33
11 Lab, Podujevo 34 13 7 14 39:46 -7 33
12 Kosovo Polje 34 13 7 14 37:45 -8 33
13 Lepenac 34 14 5 15 46:63 -17 33
14 Kosova, Vučitrn 34 11 10 13 42:42 0 32
15 Rudar, Kosov. Mitrovica 34 10 12 12 38:40 -2 32
16 Maližgan, Klina 34 12 8 14 43:49 -6 32
17 Kristal 34 11 9 14 36:42 -6 31
18 Rudnik, Kišnica 34 6 10 18 19:49 -30 22
? 767:769
Viši rang: Crvena zvezda (Gnjilane) je postala novi član Druge savezne lige - Istok
Ispali: Rudnik (Kišnica), Kristal (Peć) i Maližgan (Klina)
Novi članovi:
• Lirija (Prizren) i Vlaznimi (Đakovica), povratnici iz Druge savezne lige
• Beslidija (Priština) i Borac (Uroševac)
Napomena:
Najbolji strelac:
HRVATSKA
Igrano u dvije faze. Prvo po zonama, potom u dve mini-lige za prvaka koji se plasirao u Drugu saveznu ligu.

Zagrebačka zona (HNL Sever)

• Metalac (Sisak), Mladost (Petrinja) i Lokomotiva (Zagreb) iz dosadašnje jedinstvene Hrvatske lige
• Karlovac, Metalac (Zagreb), VIKO Omladinac (Novo Selo Rok), Segesta (Sisak), Jugokeramika (Zaprešić), Radnik (Velika Gorica), Dubrava (Zagreb), Jedinstvo (Dvor na Uni), Trešnjevka (Zagreb), BSK Česma (Bjelovar) i MTČ Sloga (Čakovec) iz dosadašnje Zagrebačke regije


1 Zagreb 26 16 5 5 62:20 +42 37
2 VIKO Omladinac, Novo Selo Rok 26 15 6 5 49:33 +16 36
3 Varteks, Varaždin 26 16 2 8 48:29 +19 34
4 Mladost, Petrinja 26 11 9 6 46:34 +12 31
5 Segesta, Sisak 26 13 3 10 37:43 -6 29
6 MTČ Sloga, Čakovec 26 11 5 10 37:37 0 27
7 Radnik, Velika Gorica 26 7 12 7 32:34 -2 26
8 Jugokeramika, Zaprešić 26 9 6 11 39:39 0 24
9 Metalac, Sisak 26 8 7 11 41:46 -5 23
10 BSK Česma, Bjelovar 26 8 6 12 28:36 -8 22
11 Karlovac 26 8 5 13 32:35 -3 21
12 Lokomotiva, Zagreb 26 6 6 11 24:38 -14 21
13 Slaven, Koprivnica 26 6 6 12 24:50 -26 18
14 Trnje, Trnovec 26 5 5 16 30:55 -25 15

Viši rang: Zagreb i VIKO Omladinac (Novo Selo Rok) su igrali kvalifikacije za prvaka Hrvatske i popunu Druge savezne lige – Zapad i nisu uspeli
Ispali: Trnje (Trnovec) i Slaven (Koprivnica)
Novi članovi: 25.maj (Ždralovi) i Dubrava (Zagreb)

Kvalifikacije za ulazak u ligu:

Slavija (Varaždin) – Dubrava (Zagreb) 0:0 i 2:4


Moslavina (Kutina) -Oroslavje 0:0
Prigorje (Markuševac)- Moslavina (Kutina) 1:1
Oroslavlje – Moslavina (Kutina) 3:1
Moslavina (Kutina) – Prigorje (Markuševac) 1:0
Imam samo rezultate Moslavine, nedostaju međusobni susreti Progorje - Oroslavlje

1
2
3
Splitska zona (HNL – Jug)
1 Zadar 26 15 7 4 45:16 -29 37
2 Neretva, Metković 26 15 6 6 47:17 +30 36
3 Dinara, Knin 26 13 7 6 31:20 11 33
4 Primorac, Stobreč 26 13 5 8 26:21 +5 31
5 Jadran Kaštel, Sućurac 26 8 12 6 29:22 +7 28
6 Primorac, Biograd 26 11 5 10 37:42 -5 27
7 Zmaj, Makarska 26 9 8 9 23:21 +2 26
8 Solin 26 10 5 11 31:31 0 25
9 Neretvanac, Opuzen 26 9 6 11 38:30 +8 24
10 Omiš 26 7 10 9 17:35 -18 24
11 Velebit, Benkovac 26 6 77 9 18:24 -6 23
12 Junak, Sinj 26 8 6 12 43:39 +4 22
13 Val, Kaštel Stari 26 6 6 14 20:41 -21 18
14 Metalac TEF, Šibenik 26 3 3 20 21:71 -50 9

Viši rang: Zadar je igrao kvalifikacije za prvaka Hrvatske i popunu Druge savezne lige – Zapad, Uspeo je.
Ispali: Metalac TEF (Šibenik) i Val (Kaštel Stari)
Novi članovi:
• Borac (Glavice), prvak Srednje Dalmatinske lige
• Jadran (Ploče), prvak Južne Dalmatinske lige
• Omladinac (Zadar) - ?
Napomena:
Da li je postojala i Severna grupa Dalmatinske lige ? (najverovatnije prvak Zadar)

Riječko-istarska regija (HNL Zapad)

1 Orijent, Rijeka 26 20 5 1 74:9 +65 45
2 Istra, Pula 26 14 7 5 44:16 +28 35
3 Uljanik, Pula 26 13 4 9 39:30 +9 30
4 Pomorac, Kostrena 26 10 10 6 25:27 +2 30
5 Opatija 26 11 7 8 37:32 +5 29
6 Grobničan, Čavle 26 10 8 8 31:33 -2 28
7 Rudar, Labin 26 12 3 11 37:29 +8 27
8 Nehaj, Senj 26 8 9 9 21:29 -8 25
9 Jadran, Poreč 26 9 6 11 29:29 0 24
10 Rovinj 26 6 11 9 32:45 -13 23
11 INA Rijeka 26 9 5 12 30:43 -13 23
12 Digitron, Buje 26 7 8 11 27:35 -8 22
13 Prvomajska, Raša 26 5 4 17 16:48 -32 14
14 Crikvenica 26 2 5 19 20:66 -46 9

Viši rang: Orijent (Rijeka) je igrao kvalifikacije za prvaka Hrvatske i popunu Druge savezne lige – Zapad i nisu uspeli
Ispali: Crikvenica i Prvomajska (Raša)
Novi članovi: Lučki radnik (Rijeka) i Pazinka (Pazin)

Slavonska zona (HNL Istok)

1 Belišće 26 18 6 2 70:25 +45 42
2 Šparta, Beli Manastir 26 17 5 4 62:26 +36 39
3 Borovo 26 16 3 7 47:25 +22 35
4 BSK Slavonski Brod 26 15 4 7 58:25 +33 34
5 LIO Osijek 26 10 8 8 40:38 +2 28
6 Valpovka, Valopovo 26 8 9 9 37:42 -5 25
7 Slavonija, Slavon. Požega 26 9 5 12 45:42 +3 23
8 Metalac OLT, Osijek 26 9 5 12 29:36 -7 23
9 Jedinstvo, (?) 26 9 4 13 29:46 -17 22
10 Belje, Kneževo 26 9 3 14 39:44 -5 21
11 Olimpija, Osijek 26 9 3 14 40:51 -11 21
12 Slatina 26 6 8 12 27:51 -24 20
13 Mladost, Vođinci 26 7 5 14 37:57 -20 19
14 Sloga, Otok 26 3 6 17 26:77 -51 12

Viši rang: Belišće i Šparta (Beli Manastir) su igrali kvalifikacije za prvaka Hrvatske i popunu Druge savezne lige - Zapad
Ispali: Sloga (Otok) i Mladost (Vođinci)
Novi članovi: Jadran (Šećerana) i Polet
Napomena:
Slovenska liga
1 NK Koper 26 17 8 1 43:18 +25 42
2 NK Rudar, Trbovlje 26 18 5 3 51:17 +34 41
3 NK Slovan, Ljubljana 26 14 8 4 55:22 +33 36
4 NK Vozila, Nova Gorica 26 12 3 11 43:38 +5 27
5 NK Kovinar, Maribor 26 10 7 9 27:22 +5 27
6 NK Triglav, Kranj 26 11 4 11 39:42 -3 26
7 NK Železničar, Maribor 26 8 7 11 25:26 -1 23
8 NK Rudar, Titovo Velenje 26 8 7 11 38:48 -10 23
9 NK Kladivar, Celje 26 8 7 11 37:47 -10 23
10 NK Mura, Murska Sobota 26 7 8 11 43:45 -2 22
11 NK Ilirija,Ljubljana 26 6 8 12 31:44 -13 20
12 NK Izola 26 7 5 14 37:52 -15 19
13 NK Brežice 26 8 3 15 22:59 -37 19
14 NK Šmartno 26 5 6 15 34:51 -17 16

Viši rang: Koper se plasirao u Drugu saveznu ligu - Zapad
Ispali: Šmartno, Brežice i Izola
Novi članovi: Domžale i Aluminij (Kidričevo)
Napomena:
Najbolji strelac: Miloš Breznikar (Rudar, Trbovlje) 27 golova

Liga Bosne i Hercegovine

1 Famos, Hrasnica 30 17 5 8 49:25 +24 39
2 Vitez 30 13 8 9 50:33 +17 34
3 Rudar, Kakanj 30 12 8 9 49:37 +12 34
4 Bratstvo, Gračanica 30 13 6 11 38_35 +3 32
5 Krajina, Cazin 30 12 7 11 38:42 -4 31
6 Borac, Čapljina 30 10 10 10 43:44 -1 30
7 Budućnost, Banovići 30 11 8 11 36:36 -3 30
8 Kozara, Bosanska Gradiška 30 13 3 14 37:38 -1 29
9 Bosna, Visoko 30 11 7 12 33:34 -1 29
10 Sloga, Doboj 30 12 5 13 36:30 +6 29
11 Drina, Zvornik 30 12 5 13 45:51 -6 29
12 Krajišnik, Velika Kladuša 30 13 3 14 35:41 -6 29
13 Lokomotiva, Brčko 30 11 6 13 31:37 -6 28
14 Borac, Travnik 30 12 4 14 42:51 -9 28
15 Lokomotiva, Mostra 30 10 7 13 43:37 +6 27
16 Krivaja, Zavidovići 30 9 4 17 26:45 -19 22

Viši rang: Famos (Hrasnica) je postao novi član Druge savezne lige - Zapad
Ispali: Krivaja (Zavidovići) i Lokomotiva (Mostar)
Novi članovi:
• Radnik (Bijeljina), povratnik iz Druge savezne lige
• Elektrobosna (Jajce) i Radnički (Goražde)
Napomena:
Najbolji strelac:

Kvalifikacije za ulazak u ligu:
Elektrobosna (Jajce) – Radnički (Lukavac) 2:0 i 1:2
Vojvođanska liga
1 AIK, Bačka Topola 34 19 8 7 52:26 +26 46
2 Radnički, Sombor 34 18 9 7 54:27 +27 45
3 Dinamo, Pančevo 34 18 6 10 51:37 +14 42
4 Bačka, Bačka Palanka 34 15 12 7 50:36 +13 42
5 Agrounija, Inđija 34 13 9 12 34:35 -1 35
6 Kabel, Novi Sad 34 10 14 10 31:34 -3 34
7 Bačka 1901, Subotica 34 10 13 11 33:36 -3 33
8 Srem, Sremska Mitrovica 34 12 8 14 50:46 +4 32
9 Radnički, Zrenjanin 34 10 12 12 37:35 +2 32
10 Radnički, Kovin 34 12 8 14 48:49 -1 32
11 Vršac 34 13 6 15 40:43 -3 32
12 Palić 34 10 12 12 36:42 -6 32
13 Indeks, Novi Sad 34 14 4 16 38:47 -9 32
14 Mladost, Apatin 34 12 8 14 31:40 -9 32
15 Kozara, Banat. Vel. Selo 34 12 8 14 43:52 -9 31
16 Rusanda, Melenci 34 13 5 16 49:57 -8 31
17 Mladost, Bački Jarak 34 9 12 13 38:46 -8 30
18 Jedinstvo, Novi Bečej 34 5 8 21 30:57 -27 19


Viši rang: AIK Bačka Topola se plasirao u Drugu saveznu fudbalsku ligu - Zapad
Ispali: Jedinstvo (Novi Bečej), Mladost (Bački Jarak) i Rusanda (Melenci)
Novi članovi:
• Crvenka, povratnik iz Druge savezne lige – Zapad
• Begej (Žitište), Slavija (Novi Sad) i Hajduk (Kula)
Napomena: Kozara je imala slabiju gol – razliku od Rusande, sa istim brojem bodova – 31, a nije ispala iz lige, takmičila se i naredne sezone ???

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

PostPostao/la Samit » 03 jan 2013, 17:25

Regionalne lige

Reorganizacija.

Grupa Sever (MNZ Tuzla i Brčko)

1 Radnički, Lukavac 26 12 11 3 50:23 +27 35
2 Boksit, Vlasenica 26 16 3 7 56:33 +23 35
3 Hajduk, Orašje 25 11 7 7 51:38 +13 29
4 Slaven, Živinice 26 13 3 10 52:39 +13 29
5 Borac, Bosanski Šamac 26 12 4 10 36:36 0 28
6 Podrinje, Janja 26 11 5 10 42:28 +14 27
7 Guber, Srebrenica 26 12 3 11 37:41 -4 27
8 Mladost, Puračić 26 11 5 10 34:41 -7 27
9 Gradina, Srebrenik 26 10 6 10 43:30 +13 26
10 Radnik, Lipnica 26 10 6 10 34:42 -8 26
11 Zvijezda, Gradačac 26 8 8 10 38:40 -2 24
12 Sloga, Tojšići 26 7 5 14 29:43 -14 19
14 Izbor, Brčko 26 5 7 14 33:69 -36 17
14 Napredak, Matići 25 4 5 16 20:52 -32 13

Viši rang: Radnički (Lukavac) je igrao kvalifikacije za ulazak u Republičku ligu – nije uspeo (poražen od Elektrobosne iz Jajca, prvaka Regionalne lige – Zapad)
Ispali: Napredak (Matići) i Izbor (Brčko) u reorganizovanu – podeljenu Zonsku ligu Brčko, grupa „Zapad“
Novi članovi:
• Proleter (Dvorovi), prvak MOL Brčko
• DSK Devetak, prak MOL Tuzla
Napomena:
Tabela je nekompletna, nedostaje rezulat utakmice Hajduk - Napredak

Grupa Zapad (MNZ Banja Luka i MNZ Bihać)

1 Elektrobosna, Jajce 26 15 7 4 68:25 +43 37
2 Bratstvo, Bosanska Krupa 26 15 3 8 44:28 +16 33
3 BSK Banja Luka 26 15 2 9 39:28 +11 32
4 OFK Prijedor 26 10 6 10 34:36 -2 26
5 Borac, Bosanska Dubica 26 11 4 11 36:41 -5 26
6 Vrbas, Jajce 26 10 5 11 22:37 -15 25
7 Podgrmeč, Sanski Most (-1) 26 10 5 11 42:38 +4 24
8 Borac, Titov Drvar 26 11 2 13 50:49 -+1 24
9 Mladost, Vrnograč 26 9 6 11 36:42 -6 24
10 Ljubić, Prnjavor 26 8 7 11 39:45 -6 23
11 Berek, Prijedor 26 9 5 12 35:51 -13 23
12 Željezničar, Bosanska Krupa 26 7 8 11 30:38 -8 22
13 FK Laktaši 26 8 6 12 29:38 -9 22
14 Šator, Glamoč 26 8 6 12 36:51 -15 22

Viši rang: Elektrobosna (Jajce) se plasirala u Republičku ligu posle kvalifikacija (uspešnija od Radničkog iz Lukavca, prvaka Regionalne lige Sever)
Ispali: Šator (Glamoč) u MOL Banja Luka
Novi članovi:
• Grahovo (Bosansko Grahovo), prvak MOL Bihać
• Sloboda (Bosanski Novi), prvak MOL Banja Luka
Napomena:

Grupa Centar (MNZ Doboj i MNZ Zenica)

Formiranje lige:
Prešli iz Reg. lige “Sever” (6): Jedinstvo (Odžak), Ozren (Bosansko Petrovo Selo), Proleter (Teslić), Željezničar (Doboj), Tekstilac (Derventa) i Natron (Maglaj)
• Prešli iz Reg. lige “Jug” (5): Lašva (Dolac), Bratstvo (Pucarevo), Zenica Metalno, Radnik (Donji Vakuf) i Sloga (Gornji Vakuf)
• Prvak MOL Doboj: Modriča
• Prvak MOL Zenica: Orlovik (Žepče)
• Posle kvalifikacija: TOŠK Tešanj

Kvalifikacije za ulazak u ligu (drugoplasirani timovi MOL Doboj I MOL Zenica):
TOŠK Tešanj – Jedinstvo (Busovača) ?

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang: …je igrao u kvalifikacijama za ulazak u Republičku ligu i nije uspeo (poražen od Radničkog iz Goražda, prvaka Reguionalne lige “Jug”)
Ispali: Zenica Metalno, Željezničar (Doboj) i Ozren (Bosansko Petrovo Selo)
Novi članovi:
• Krivaja (Zavidovići), povratnik iz Republičke lige
• Vlašić (Turbe), prvak MOL Zenica
• Mladost (Brijesnica), prvak MOL Doboj
Napomena:

Može li neko da priskoći u pomoć za ovu ligu?


Grupa Jug (MNZ Sarajevo i Mostar)

1 Radnički, Goražde 26 14 6 6 56:36 +20 34
2 Iskra, Sarajevo 26 11 8 7 40:31 +9 30
3 Igman, Konjic 26 11 7 8 37:26 +11 29
4 GP Bosna, Sarajevo 26 12 5 9 37:29 +8 29
5 Glasinac, Sokolac 26 12 3 11 49:36 +13 27
6 Iskra, Stolac 26 11 5 10 46:42 +4 27
7 Hercegovac, Bileća 26 10 6 10 44:44 0 26
8 Sloga, Ljubuški 26 11 3 12 43:46 -3 25
9 Radnik, Hadžići 26 8 9 9 26:32 -6 25
10 Pofalički, Sarajevo 26 10 4 12 36:33 +3 24
11 Stupčanica, Olovo 26 8 8 10 37:45 -8 24
12 Mladost, Lištica 26 10 3 13 24:37 -13 23
13 Romanija, Pale 26 8 6 12 41:45 -4 22
14 Turbina, Jablanica 26 8 3 15 24:53 -29 19

Viši rang: Radnički (Goražde) se plasirao u Republičku ligu – posle kvalifikacija (uspešniji od prvaka Rergionalne lige “Centar”
Ispali: Turbina (Jablanica), posle baraža
Novi članovi:
• Lokomotiva (Mostar), povratnik iz Republičke lige
• Sloga Cincar (Guber), prvak MOL Mostar
• UNIS Vogošća, prvak MOL Sarajevo
• Mladost (Gacko) – posle kvalifikacija (uspešnija od Turbine, Jablanica)
Napomena: za narednu sezonu liga je proširena na 16 klubova

Kvalifikacije za ulazak – opstanak u ligi:
Mladost (Gacko) – Turbina (Jablanica) ? i ?
Zadnja izmjena: Samit, dana/u 15 jan 2015, 22:58, ukupno mijenjano 1 put.

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

PostPostao/la Samit » 03 jan 2013, 17:28

tu su i Međuopštinske lige ...

Zapadna regija

Međuopštinska liga Banja Luka

1 Sloboda, Bosanski Novi 26 16 7 3 79:28 +51 39
2 Omarska 26 16 7 3 67:21 +46 39
3 Bratstvo, Ključ 26 13 5 8 38:31 +7 31
4 Radnički, Zdena 26 12 6 8 50:39 +11 30
5 Lijevče, Nova Topola 26 11 6 9 46:42 +4 28
6 Omladinac, Gornja Sanica 26 11 4 11 43:40 +3 26
7 Obradovac, Bosanska Gradiška 26 9 7 10 30:31 -1 25
8 Mladost, Kotor Varoš 26 9 6 11 34:36 -2 24
9 Naprijed, Banja Luka 26 10 4 12 34:50 -16 24
10 Sloga, Gornji Podgradci 26 7 8 11 42:40 +2 22
11 Sloboda, Mrkonjić Grad 26 7 8 11 39:50 -11 22
12 Sloga, Trn 26 9 4 13 30:41 -11 22
13 Dubrave 26 5 6 15 32:60 -28 16
14 Bratstvo, Kozarac 26 5 3 18 28:68 -40 13


Viši rang: Sloboda (Bosanski Novi) se plasirala u Regionalnu ligu - Zapad
Ispali:
• Bratstvo (Kozarac) u grupnu ligu „Sana“
• Dubrave i Sloga (Trn) u grupnu ligu „Lijevče“
Novi članovi:
• Šator (Glamoč), povratnik iz Regionalne lige
• Rade Ličina (Banja Luka), prvak grupne lige „Vrbas“
• Trgoprodaja (Prijedor), prvak grupne lige „Sana“
• Jedinstvo (Žeravica), prvak grupne lige „Lijevče“
Napomena:

Međuopštinska liga Bihać

1 Grahovo, Bosansko Grahovo 28 21 3 5 96:21 +75 45
2 Omladinac, Pokoj 27 20 4 3 88:18 +70 44
3 Sloga, Kralje 27 17 4 6 88:40 +48 38
4 Una, Kulen Vakuf 28 13 4 11 56:57 +13 30
5 Ostrovica, Kulen Vakuf 28 12 6 10 50:55 -5 30
6 Sloga, Bosanska Otoka 28 11 7 10 61:58 +3 29
7 Napredak, Golubić 28 12 5 11 50:56 -6 29
8 Mladost, Pritoka 28 11 6 11 44:41 +3 28
9 Gomila, Stijena 28 12 4 12 47:54 -7 28
10 Borik, Bihać 27 10 5 12 42:40 +2 25
11 Ljutoč, Orašac 27 9 6 12 42:56 -14 24
12 FK Jasenica, Jasenica 28 10 3 15 50:71 -21 23
13 Radnički, Ripač 28 7 5 16 37:60 -23 19
14 Krila Krajine, Bihać 28 7 5 16 37:60 -23 19
15 Mangan, Varoška Rijeka 28 1 2 25 16:113 -97 4

Viši rang: Grahovo se plasiralo u Međuregionalnu ligu - Zapad
Ispali:
• Mangan (Varoška Rijeka)
• Ostrovica (Kulen Vakuf) nije igrala naredne sezone iz nepoznatih razloga
Novi članovi:
• Gornje Prekounje, prvak OL Bihać
• Radnički (Krnjeuša), klub iz opštine Bosanski Petrovac - novoosnovani klub
Napomena: za narednu sezonu liga smanjena na 14 klubova
Nekompletna tabela – nedostaju i dva rezultata

Kvalifikacije za ulazak u ligu
Gornje Prekounje – FK Brekovica ?

Severna regija

Međuopštinska liga Tuzla

Učesnici: Mladost, Partizan, DSK Devetak, 6. avgust (Milići), Rijeka, Mineral, Željezničar, Napredak, Rudar, Svatovac, Jedinstvo (D), Omladinac, Jedinstvo (K) i Šekovići.

1 DSK Devetak
2 6. avgust, Milići
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Viši rang: DSK Devetak se plasirao u Regionalnu ligu - Sever
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Zonska liga Brčko

Odlukom skupštone MNS Brčko došlo je do reorganizacije liga na ovom području. Osnovana je zonska liga (14 klubova), dve međuopštinske lige – Istok i Zapad (po 12 klubova), četiri grupne lige (Posavsko – podmajevička, Posavska, Majevička i Semberijska) sa po 12 klubova i opštinske lige: Bijeljina, Ugljevik, Lopare, Brčko, Orašje, Gradačac i Bosanski Šamac.

1 Proleter, Dvorovi 26 14 6 6 68:42 +26 34
2 Sloga, Tolisa 26 14 6 6 46:20 +26 34
3 Dinamo, Donja Mahala 26 14 5 7 63:29 +34 33
4 Rudar, Ugljevik 26 13 5 8 42:29 +13 31
5 Graničar, Brezovo Polje 26 12 6 8 48:34 +14 30
6 FK Brčko 72 26 10 8 8 46:29 +17 28
7 Posavac, Ugljare 26 10 5 11 36:41 -5 25
8 FK Rahić, Gornji Rahić 26 11 3 12 36:43 -7 25
9 Omladinac, Mionica 26 11 2 13 42:43 -1 24
10 Radnik, Hrvatska Tišina 26 10 4 12 34:38 -4 24
11 Majevica, Lopare 26 9 5 12 29:36 -7 23
12 Kolektiv, Međaši 26 7 8 11 41:47 -6 22
13 Mladost, Čelić 26 10 2 14 40:57 -17 22
14 Borac, Bijeljina 26 3 3 20 27:107 -80 9

Viši rang: Proleter (Dvorovi) se plasirao u Regionalnu ligu Sever
Ispali: Borac (Bijeljina), Mladost (Čelić) i Kolektiv (Međaši) u Mol Brčko - Istok
Novi članovi:
• Napredak (Matići) i Izbor (Brčko) – povratnici iz Regionalne lige „Sever“
• Crvena zvijezda (Gajevi) i 4.juli (Vukosavci) – iz MOL Brčko
• Bosna (Brčko) - iz Majevičke grupne i Bosna (Ostojićevo) – prvak Semberijske grupne lige
Napomena: Proleter (Dvorovi) i Sloga (Tolisa) imali su isti broj bodova – po 34 I isti gol razliku (+26) ali je prvak Proleter zbog više datih golova. U poslednjem kolu do tada vodeća Sloga je izgubila od Dinama u Donjoj Mahali (1:3), a Proleter savladao Omladinac u Mionici (4:0)

Južna regija

Međuopštinska liga Sarajevo

1 Unis, Vogošća 30 18 5 7 71:28 +43 41
2 Mladost, Rogatica 30 16 7 7 61:30 +31 39
3 Sloga, Ilijaš 30 13 11 6 45:28 +17 37
4 Igman, Ilidža 30 14 4 12 38:38 0 32
5 Vareš 30 10 10 10 43:32 +11 30
6 Bosna, Sarajevo 30 10 10 10 36:39 -3 30
7 Rudar, Breza 30 11 8 11 40:52 -12 30
8 Sutjeskja, Foča 30 11 7 12 42:48 -6 29
9 Fojnica 30 11 6 13 51:52 -1 28
10 Novi Grad, Sarajevo 30 12 4 14 33:40 -7 28
11 Drina, Višegrad 30 11 6 13 32:44 .12 28
12 Azot, Vitkovići 30 9 9 12 41:40 +1 27
13 Kiseljak 30 10 7 13 37:38 -1 27
14 Partizan, Sarajevo 30 10 7 13 32:43 -11 27
15 Rudo 30 9 7 14 33:49 -16 25
16 Bratstvo, Draževići 30 7 8 15 36:67 31 22

Viši rang: Unis (Vogošća) se plasirala u Regionalnu ligu - Jug
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Međuopštinska liga Mostar

Učesnici: Sloga Cincar (Guber), Mladost (Gacko), Budućnost, Buna, Radobolja, Višići, Bjelopoljac, Bratstvo, Neretva, Šujica, Bekija, Velež, GOŠK, Boksit, Mostar, Ortiješ, Brotnjo i Mladost (B)

1 Sloga Cincar, Guber
2 Mladost, Gacko
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Viši rang:
• Sloga Cincar (Guber) se plasirala u Regionalnu ligu – Jug
• Mladost (Gacko) je igrala kvalifikacije za ulazak u Regionalnu ligu – Jug i uspela (bolja od Turbine, Jablanica)
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Regija Centar

Međuopštinska liga Doboj

1 Mladost, Brijesnica 30 16 9 5 58:33 +25 41
2 Zadrugar, Tarevci 30 15 8 7 58:31 +27 38
3 Borac, Kotorsko 30 11 12 7 55:34 +21 34
4 Krečnjak, Ševarlije 30 12 9 9 53:46 +7 33
5 Naša krila, Kostajnica 30 13 6 11 48:40 +8 32
6 Jedinstvo 30 12 8 10 46:44 +2 32
7 Bratstvo, Ćivćija 30 12 7 11 42:38 +4 31
8 Mineral, Banja Vrućica 30 11 8 11 52:48 +4 30
9 Klokotnica 30 11 8 11 38:43 -5 30
10 Novi Šeher 30 12 6 12 31:54 -23 30
11 Orahovica 30 12 5 13 52:50 +2 29
12 Pobjeda, Tešanjka 30 12 3 15 45:52 -7 27
13 Borac, Jelah 30 10 5 15 44:47 -3 25
14 Dalekovod, Rudanka 30 6 12 12 41:53 -12 24
15 4. juli, Stjepan Polje 30 8 6 16 44:61 -17 22
16 Polet, Omeragići 30 7 8 15 27:62 -35 22

Viši rang: Mladost (Brijesnica) se plasirala u Regionalnu ligu Centar
Ispali: Novi Šeher, Borac (Jelah), Dalekovod (Rudanka), 4.juli (Strepan Polje) i Polet (Omeragići)
Novi članovi: Gradac, Omladinac (Grapska) i Mladost (Modran) - prvaci sve tru grupe Grupne lige Doboj
Napomena: liga je smanjena na 14 klubova

Međuopštinska liga Zenica

1 Vlašić, Turbe 22 14 4 4 67:17 +50 32
2 Mladost, Doboj – Kakanj 22 13 4 5 37:24 +13 30
3 Rudar, Han Bila 22 11 7 4 41:21 +20 29
4 Drvodeljac, Nova Bila 22 10 4 8 49:42 +7 24
5 Rudar, Zenica 22 8 6 8 28:26 +2 22
6 Gorica, Guča Gora 22 8 4 10 31:43 -12 20
7 Jedinstvo, Busovača 22 8 3 11 30:37 -7 19
8 Kupres 22 7 5 10 36:45 -9 19
9 Bistričak, Nemila 22 6 7 9 27:39 -12 19
10 Željezničar, Zenica 22 8 3 11 30:47 -17 19
11 Mladost, Nević Polje 22 6 5 11 29:45 -16 17
12 Borac Tetovo, Zenica 22 5 4 13 25:46 -21 14

Viši rang: Vlašić (Turbe) se plasirao u Regionalnu ligu - Centar
Ispali: Borac Tetovo (Zenica)
Novi članovi:
• Zenica Metalno, povratnik iz Regionalne lige „Centar“
• 1. maj (Kaćuni), prvak Grupne lige Zenica
Napomena:

Neću se ni najmanje naljutili ako neko pripomogne i recimo dopuni MOL Tuzla, odnosno Mostar
Zadnja izmjena: Samit, dana/u 15 jan 2015, 23:23, ukupno mijenjano 1 put.

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

PostPostao/la Samit » 03 jan 2013, 18:24

Podsavez Banjaluka – Grupne lige

Grupa „Vrbas“

1 Rade Ličina, Banja Luka 26 16 6 4 54:27 +27 38
2 Jedinstvo, Vrbanja 26 15 6 5 76:37 +39 36
3 Željezničar, Banja Luka 26 15 5 6 51:34 +17 35
4 Sloboda, Piskavica 26 14 5 7 60:37 +23 33
5 Omladinac, Banja Luka 26 12 5 9 46:40 +6 31
6 Vrbas, Banja Luka 26 10 6 10 53:50 +3 26
7 Polet, Dragočaj 26 10 5 11 47:42 +5 25
8 Sloga, Ivanjska 26 7 10 9 30:42 -12 24
9 Jelšingrad, Banja Luka 26 9 5 12 40:45 -5 23
10 Progres, Skender Vakuf 26 9 5 12 43:41 +2 23
11 Mladost, Zalužani 26 10 2 14 44:63 -19 22
12 Krajišnik, Ramići 26 10 1 15 30:53 -23 21
13 Bratstvo, Česma 26 8 5 13 40:65 -25 21
14 Budućnost, Šargovac 26 4 6 16 26:71 -45 14

Viši rang: Rade Ličina se plasirao u Međuopštinsku ligu Banja Luka
Ispali: Budućnost (Šargovac) u OL Banja Luka
Novi članovi:
• Udarnik (Rosulje), prvak OL Banja Luka
• Gorica (Šipovo) – prvak OL Jajce
Napomena:

Grupa „Sana“

1 Trgoprodaja, Prijedor 25 18 4 3 63:25 +38 40
2 FK Ljubija 25 17 6 2 54:19 +35 40
3 Mrakovica, Kozaruša 25 16 4 5 61:35 +26 36
4 Potkozarje, Palančište 25 10 7 8 49:36 +13 27
5 Sloboda, Sanski Most 25 9 8 8 35:31 +4 26
6 FK Gomjenica 25 8 8 9 41:43 -2 24
7 Knežopoljac, Knežica 25 8 8 9 32:42 -10 24
8 Rudar, Kamengrad 25 9 5 11 34:41 -7 23
9 Jedinstvo, Tomina 25 9 4 12 41:39 +2 22
10 FK Aginci 25 6 10 9 27:34 -7 22
11 Grmeč, Lusci Palanka 25 7 7 11 34:51 -17 21
12 Žitopromet, Prijedor 25 7 6 12 33:40 -7 20
13 Sana, Brezičani 25 3 2 20 15:66 -51 8
14 Sloga, Suvaja 13 2 1 10 16:33 -17 5

Viši rang: Trgoprodaja (Prijedor) se plasirala u Međuopštinsku ligu Banja Luka
Ispali:
• Sloga (Suvaja) u OL Bosanska Dubica
• Žitopromet (Prijedor) i Sana (Brezičani) u OL Prijedor
Novi članovi:
• Bratstvo (Kozarac), povratnik iz MOL Banja Luka
• Kiseljak (Koprivna), prvak OL Sanski Most
• Rakovčani 79, prvak OL Prijedor
• Krivdića Brdo (Bosanska Dubica), prvak OL Bosanska Dubica
Napomena: Sloga (Suvaja) je napustila takmičenje posle prvog dela prvenstava


Grupa „Lijevče“

1 Jedinstvo, Žeravica 26 16 5 5 69:26 +43 37
2 Sloga, Srbac 26 17 3 6 65:27 +38 37
3 Bratstvo, Orahova 26 12 6 8 48:30 +18 30
4 Mladost, Bajanci 26 13 3 10 52:45 +7 29
5 Veterani, Bok Jankovac 26 12 5 9 40:53 -13 29
6 Potkozarje, Bos. Aleksandrovac 26 11 5 10 52:33 +19 27
7 Mladost, Donja Lepenica 26 10 7 9 50:51 -1 27
8 Potkozarje, Dragelji 26 9 7 10 43:41 +2 25
9 Termal, Mrčevci 26 7 11 8 37:36 +1 25
10 Ratar, Stara Topola 26 8 7 11 38:40 -2 23
11 Motajica, Selo Srbac (-1) 26 8 6 12 40:57 -17 21
12 Mašinski servis, Nova Topola 26 9 5 12 34:58 -24 21
13 Vrbas, Mali Razboj (-2) 26 5 8 13 27:56 -29 16
14 Mladost, Glamočani 26 5 5 16 37:83 -46 13

Viši rang: Jedinstvo (Žeravica) se plasiralou Međuopštinsku ligu Banja Luka
Ispali:
• Mladost (Glamočani) u OL Laktaši
• Vrbas (Mali Razboj) i Motajica (Selo Srbac) u OL Srbac
• Mašinski servis (Nova Topola) u OL Bosanska Gradiška
Novi članovi:
• Dubrave i Sloga (Trn), povratnici iz MOL Banja Luka
• Vihor (Rovine), prvak OL Bosanska Gradiška
• Bratstvo (Povelič), prvak OL Srbac
• Župa (Kriškovci), prvak OL Laktaši
Napomena:

Opštinska liga Bihać

Grupa „Istok“

1 FK Gornje Prekounje 18 13 4 1 74:16 +58 30
2 Metalac, Mrkonjić Lug 18 11 6 1 70:19 +51 28
3 Radnik, Ribić 18 11 3 4 49:35 +14 25
4 Gradina, Srbljani 18 9 2 7 26:23 +3 22
5 FK Bakšaiš 18 9 2 7 27:27 0 22
6 FK Račić 18 7 2 9 42:52 -10 16
7 FK Ružica 18 6 3 9 33:41 -8 15
8 FK Klisa 18 4 2 12 49:57 -8 10
9 Mladost, Pritoka 18 4 2 12 23:63 -40 10
10 Borac, Doljani 18 0 0 18 7:115 -108 0

Viši rang: FK Gornje Prekounje je igralo kvalifikacije za ulazak u MOL Bihać – uspelo (bolje od FK Brekovice)
Ispali: Borac (Doljani) nije igrao naredne sezone
Novi članovi: FK Mali Lug
Napomena:

Grupa „Zapad“

1 FK Brekovica 20 17 2 1 63:22 +41 36
2 FK Kamenica 20 15 2 3 46:36 +10 32
3 Mladost, Vedro Polje 20 11 2 7 51:36 +15 24
4 Orač, Žegar 20 11 2 7 62:46 +16 24
5 Centar 78. Bihać 20 9 3 8 47:40 +7 21
6 Polet, Bihać 20 9 1 10 50:51 -1 19
7 Željezničar, Bihać 20 8 1 11 41:50 -9 17
8 FK Klokot 20 6 3 11 45:43 +2 15
9 Borac, Izačić 20 6 3 11 39:54 -15 15
10 Bratstvo, Gata Ilidža 20 4 1 15 28:43 -15 9
11 FK Sokolac 20 2 3 15 29:69 -40 7

Viši rang: FK Brekovica je igrala kvalifikacije za ulazak u MOL Bihać – nije uspela (poražena od FK Gornje Prekounje)
Ispali: Željezničar (Bihać) nije igrao naredne sezone iz nepoznatih razloga
Novi članovi:
Napomena:

Opštinska liga Bosanska Krupa

1 FK Podvran
2 Bratstvo, Bužim
3 Krupa 82
4
5
6
7
8
9
10

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Podsavez Tuzla – Grupne lige

Grupa „Istok“

Učesnici: Podrinje (Tršić), Jedinstvo (Ročević), Čelopek, Polet (Kravica), Bratstvo (Bratunac), Borac (Gornji Šepak), Mladist (Divić), Cinkarna (Potočari), Konjuh (Kladanj), Jadar (Nova Kasaba) i OFK Trnovica

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena: Posle reorganizacije, od naredne sezone četiri umesto dve dosadašnje grupne lige

Grupa „Zapad“

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena: Posle reorganizacije, od naredne sezone čegtiri umesto dve dosadašnje grupne lige

Međuopštinska liga Brčko

Grupa Istok

Formiranje lige:

• Iz bivše jedinstvene MOL Brčko (2): Dašnica (Bijeljina) i Semberija (Popovi) u MOL Brčko - Istok
• Majevička liga (5): Trešnjevka (Maoča), Napredak (Begovača), 4. jul (Vukosavci), Zadrugar (Bukvik) i Sloboda (Brčko)
• Semberijska liga (5): Sloga (Bijeljina), OFK Gvozdennovići (Bijeljina), Mladost (Velika Obarska), OFK Crnjelovo i BSK Batković


1 4.jul, Vukosavci (-3) 22 11 7 4 53:27 +26 26
2 Gvozdenovići, Bijeljina 22 9 8 5 39:29 +10 25
3 Sloga, Bijeljina (-6) 22 13 5 4 50:23 +27 25
4 Mladost, Velika Obarska 22 11 3 8 51:31 +20 25
5 Napredak, Begovača 22 10 3 9 35:32 +3 23
6 Dašnica, Bijeljina 22 6 10 6 32:35 -3 22
7 Trešnjevka, Maoča 22 8 6 8 23:39 -16 22
8 Sloboda, Brčko 22 9 3 10 40:43 -3 21
9 Zadrugar, Bukvik 22 7 5 10 35:48 -13 19
10 Semberija, Popovi (-3) 22 7 7 8 42:43 -1 18
11 OFK Crnjelovo 22 6 4 12 25:37 -12 16
12 BSK Batković 22 2 5 15 20:56 -36 9

Viši rang:
• 4.jul (Vukosavci) se plasirao u zonsku ligu Brčko
• Gvozdenovići (Bijeljina), Sloga (Bijeljina), Mladost (Velika Obarska), Napredak (Begovača), Dašnica (Bijeljina), Trešnjevka (Maoča) i Sloboda (Brčko) su se plasirali u zonsku ligu Brčko - Istok
Ispali:
• Zadrugar (Bukvik) u Majevičku grupnu ligu
• Semberija (Popovi), OFK Crnjelovo i BSK Batkovići u Semberijsku grupnu ligu
Novi članovi:
• Bosna (Brčko), prvak Majevičke grupne lige
• Bosna (Ostojićevo), prvak Semberijske grupne lige

Napomena:

Grupa Zapad

Formiranje lige:

• Posavsko – Podmajevička liga (6): Partizan (Kostrč), Bratstvo (Srnice), Mladost (Lončari), Posavina (Ulice), Jedinstvo (Vučkovci) i Mladost (Gorice)
• Posavska liga (6): Crvena zvezda (Gajevi), Crvena zvezda (Obudovac), Zadrugar (Skugrić), Sloga (Srednja Slatina), Mladost (Donja Slatina) i Mlaodst (Donja Vida)

1 Crvena zvijezda, Gajevi 22 12 6 4 58:30 +28 30
2 Mladost, Lončari 22 12 3 7 52:34 +18 27
3 Mladost, Donja Slatina 22 11 3 8 47:34 +13 25
4 Jedinstvo, Vučkovci 22 8 8 6 43:46 -3 24
5 Bratstvo, Srnice 22 9 4 9 40:53 -13 22
6 Zadrugar, Skugrić 22 8 5 9 40:45 -5 21
7 Mladost, Gorice 22 8 5 9 33:41 -8 21
8 Crvena zvijezda, Obudovac 22 8 4 10 38:38 0 20
9 Partizan, Kostrč 22 8 4 10 42:44 -2 20
10 Posavina, Ulice 22 9 2 11 40:45 -5 20
11 Sloga, Srednja Slatina 22 8 2 12 29:45 -16 18
12 Bratstvo, Donja Vida 22 7 2 13 36:45 -9 16

Viši rang: Crvena zvijezda (Gajevi) se plasirala u zonsku ligu Brčko
Ispali: Bratstvo (Donja Vida)
Novi članovi:
• Mladost (Vidovice), prvak Posavsko – Podmajevičke lige
• Mladost (Domaljevac), prvak Posavske lige
Napomena:

Podsavez Doboj – Grupne lige

Grupa Zapad

1 Mladost, Modran 22 16 3 3 64:17 +47 35
2 Vis Kosova 22 12 6 4 67:27 +40 28
3 Tetima 22 11 3 8 37:35 +2 25
4 Proleter, Makljenovac 22 9 6 7 39:29 +10 24
5 Spreča, Poljice 22 10 4 8 42:36 +6 24
6 Sloga, Bunar 22 7 9 6 45:39 +6 23
7 Budućnost, Johovac 22 10 3 9 42:42 0 13
8 Napredak, Šije 22 7 4 11 27:34 -7 18
9 Sloboda, Grabovica 22 6 5 11 40:70 -30 17
10 Polet, Ularice 22 6 4 12 41:63 -22 16
11 Rudar, Stanari 22 6 4 12 35:64 -29 16
12 Polet, Podnovlje 22 5 3 15 38:64 -26 11

Viši rang: Mladost (Modran) se plsirala i Zonsku ligu Doboj
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Grupa Istok

1 Omladinac, Grapska 22 13 5 4 52:22 +30 31
2 Lipac 22 10 8 4 49:30 +19 28
3 Pribava 22 12 4 6 48:30 +18 28
4 Ozren, Rječica 22 9 6 7 33:40 -7 24
5 Bosna, Pridjel Donji 22 7 7 8 36:37 -1 21
6 Mladost, Malešići 22 7 6 9 40:53 -13 20
7 Partizan, Boljanić (-2) 22 7 7 8 44:40 +4 19
8 Lokomotiva, Mirićina 21 7 5 9 44:51 -7 19
9 Zvijezda, Kakmuž (-2) 22 10 1 11 42:50 -8 19
10 Preslica, Bosansko Suvo Polje 21 6 5 10 25:34 -9 17
11 Mladost, Osječani 21 6 3 12 26:35 -9 15
12 BSK Bušletić 22 5 5 12 35:52 -17 15

Viši rang: Omladinac (Grapska) se plasirao u Zonsku ligu Doboj
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Grupa Sever

1 Gradac 21 15 2 4 54:21 +33 32
2 Sloga, Jakeš 22 14 3 5 55:27 +28 31
3 Zadrugar, Dubočac 22 11 2 9 51:34 +17 24
4 Vranjak 22 11 2 9 39:31 +8 24
5 Mladost, Garevac 22 11 2 9 31:35 -4 24
6 Posavina, Miloševac 22 9 5 8 37:32 +5 23
7 Budućnost, Begluci 21 9 3 9 34:23 +11 21
8 Strolit, Odžaci 22 9 3 10 39:45 -6 21
9 Borac, Bosanski Lužani 22 9 3 10 46:53 -7 19
10 Jelen, Trnjak 22 7 3 12 40:54 -14 17
11 Bratstvo, Gornji Svilaj 22 7 2 13 31:48 -17 16
12 Jedinstvo, Novi Grad 22 4 0 18 22:76 -54 8

Viši rang: Gradac se plasirao u MOL Doboj
Ispali: Zadrugar (Dubočac) i Jedinstvo (Novi Grad)
Novi članovi:
• Polet (Omaragići), povratnik iz MOL Doboj
• Budućnost (Kladari Donji), i Mladost (Gornja Dubica)
Napomena:

Grupna liga Zenica

1 1. maj, Kačuni
2
3
4
5
6
7

Viši rang: 1.maj (Kačuni) se plasirao u MOL Zenica
Ispali:
Novi članovi: Borac (Tetovo), povratnik iz MOL Zenica
Napomena:

Međuopštinska liga Sarajevo

Grupa Zapad

1 Borac, Bilalovac 26 15 7 4 47:24 +23 37
2 Sloboda, Ljubnići 26 13 10 3 50:25 +25 36
3 Zanatlija, Visoko 26 14 6 6 50:34 +16 34
4 Proleter, Podlugovi 26 9 8 9 40:35 +5 26
5 Banjevac 26 10 5 11 44:56 -12 25
6 Napredak, Radovlje 26 9 5 12 41:41 0 23
7 Gračanica 26 8 7 11 34:35 -1 23
8 Radnik, Hlapčevići (-2) 26 12 1 13 32:35 -3 23
9 Borac, Čekrčići 26 8 7 11 32:41 -9 23
10 Polet, Zimča 26 8 7 11 30:39 -9 23
11 Bratstvo, Draževići 26 9 5 12 38:54 -16 23
12 Kreševo 26 8 6 12 41:44 -3 22
13 Zvijezda, Brgule 26 6 10 10 30:35 -5 22
14 Budućnost, Srhinje 26 8 6 12 35:45 -10 22

Viši rang: Borac (Bilalovac) se plasirao u viši rang takmičenja
Ispali: Budućnost (Srhinje)
Novi članovi:
Napomena:

Grupa Centar

1 Vratnik, Sarajevo 26 16 7 3 59:26 +33 39
2 Sloboda, Sarajevo 26 13 9 4 46:26 +20 35
3 Vrbanjuša, Sarajevo 26 14 5 7 48:32 +16 33
4 Luka, Ilijaš 26 11 6 9 51:46 +5 28
5 Proleter, Sarajevo 26 10 7 9 49:41 +8 27
6 Hrasnica 26 10 7 9 45:37 +8 27
7 Saobraćajac, Sarajevo 26 10 5 11 44:47 -3 25
8 Širokača, Sarajevo 26 8 7 11 40:51 -11 23
9 Misoča 26 8 7 11 33:51 -18 23
10 Koševsko Brdo, Sarajevo 26 7 8 11 44:50 -6 22
11 Omladinac, Sarajevo 26 8 6 12 38:45 -7 22
12 Lukavica 26 10 2 14 39:57 -18 22
13 Željeznica, Trnovo 26 7 7 12 35:45 -10 21
14 Sedrenik, Sarajevo 26 6 4 16 30:47 -17 16

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Grupa Istok

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:
Zadnja izmjena: Samit, dana/u 16 jan 2015, 21:28, ukupno mijenjano 1 put.

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

PostPostao/la Samit » 03 jan 2013, 18:26

Bez njih ne bi bilo ni opštinskih liga pred Vama. Igralo se i u ostalim sredinama ...

Opštinska liga Banja Luka

1 Udarnik, Rosulje 27
2 Partizan, Čelinac 23
3 Proleter, Karanovac 19
4 Lauš, Banja Luka 19
5 Kozara, Mišin Han 16
6 Slavija, Rujišta 12
7 Bosna, Bronzani Majdan 11
8 Nektar, Milakovići 9
9 Krupa, Krupa na Vrbasu 8

Viši rang: Udarnik (Rosulje) se plasirao u gupnu ligu „Vrbas“
Ispali:
Novi članovi: Budućnost (Šargovac), povratnik iz grupne lige „Vrbas“
Napomena:

Opštinska liga Jajce

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Opštinska liga Prijedor

1 FK Rakovčani 79 24 18 3 3 64:28 +36 39
2 Polet, Hambarine 24 15 3 6 50:24 +26 33
3 Patrija, Rizvanovići 24 13 6 5 53:24 +29 32
4 FK Puharska 24 11 8 5 51:47 +4 30
5 Kozara, Donji Orlovci 24 12 5 7 49:40 +9 29
6 Jedinstvo, Tukovi 24 10 6 8 57:31 +26 26
7 Sloga, Sanićani 24 8 8 8 43:34 +9 24
8 Mladost, Čarakovo 24 8 7 9 46:52 -6 23
9 Zemljoradnički, Marička 24 7 6 11 45:55 -10 20
10 Sloboda, Bišćani 24 7 5 12 30:43 -13 19
11 FK Čirkin Polje 24 5 7 12 38:51 -13 17
12 Pobjeda, Zecovi 24 6 2 16 35:64 -29 14
13 Borac, Volar 24 2 2 20 21:90 -69 6

Viši rang: Rakovčni 79 se plasirao u grupnu ligu „Sana“
Ispali: niko
Novi članovi:
• Žitopromet (Prijedor) i Sana (Brezičani), povratnici iz grupne lige „Sana“
• Karan (Gornja Dragitinja) i FK Trnopolje – novoosnovani klubovi
Napomena:

Opštinska liga Bosanska Dubica


1 Krivdić Brdo, Bosanska Dubica
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Viši rang: Krivdić Brdo (Bosanska Dubica) se plasirao u grupnu ligu „Sana“
Ispali:
Novi članovi: Sloga (Suvaja), povratnik iz grupne lige „Sana“
Napomena:

Opštinska liga Sanski Most

1 Kiseljak, Koprivna 26
2 FK Kruhari 25
3 Mladost, Lipnik 24
4 Bratstvo, Stari Majdan 21
5 Zadrugar, Oštra Luka 18
6 Borac, Podlug 18
7 Famos, Pobriježje 15
8 Sana, Krkojevci 15
9 FK Trnava 10
10 Polet, Šekovci 8

Viši rang: Kiseljak (Koprivna) se plasirao u grupnu ligu „Sana“
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Prva opštinska liga Bosanska Gradiška

1 Vihor, Rovine 37
2 Bratstvo, Kozinci 35
3 Zadrugar, Kočićevo 29
4 FK Mačkovac 28
5 Biseri, Čatrnja 27
6 13. skojevki, Grbavci 26
7 Omladinac, Brestovčina 25
8 Napredak, Karajzovci 22
9 FK Romanovci 22
10 Sloboda, Donji Podgradci 20
11 Bosna, Vilusi 19
12 Prosara, Bistrica 19
13 Plantaže kalemi, Trebovljani 16
14 OFK Laminci 12

Viši rang: Vihor (Rovine) se plasirao u Grupnu ligu „Lijevče“
Ispali: OFK Laminci
Novi članovi:
• Mašinski servis (Nova Topola), povratnik iz grupne lige „Lijevče“
• Torpedo (Cerovljani) iz Druge Opštinske lige
Napomena:
Tabela je nekompletna – dva kola pre kraja

Opštinska liga Srbac

1 Bratstvo, Povelić 22 17 4 1 75:25 +50 38
2 FK Sitneši 22 14 6 2 83:25 +58 34
3 Napredak, Stari Martinac 22 12 4 6 67:40 +27 28
4 Rakovac, Gornji Srđevići 22 10 6 6 66:45 +21 26
5 Radnik, Kaoci 22 10 4 8 63:48 +15 24
6 Kaolin, Bosanski Kobaš 22 8 7 7 80:43 +37 23
7 Vrbas, Prijebljezi 22 9 3 10 54:43 +11 21
8 Borik, Gornja Lepenica 22 8 4 10 45:52 -7 20
9 Standard, Korovi 22 8 3 11 58:65 -7 19
10 Jedinstvo, Glamočani 22 5 1 16 30:91 -61 11
11 FK Nožičko 22 4 1 17 34:94 -60 9
12 Bratstvo, Nova Ves 22 3 1 18 34:120 -86 7

Viši rang: Bratstvo (Povelić) se plasiralo u grupnu ligi „Lijevče“
Ispali: Standard (Korovi), Jedinstvo (Glamočani) i Bratstvo (Nova Ves) nisu
igrali naredne sezone iz nepoznatih razloga
Novi članovi:
• Motajica (Selo Srbac) i Vrbas (Razboj), povratnici iz grupne lige „Lijevče“
• Danko Mitrov (Inađoli) i Gradina (Razboj Župski) – novoformirani klubovi
Napomena:
Lista strelaca:
Bulbul Alija, Kaolin 28
Babić Momir, Bratstvo P. 19
Đukić Dušan, Sitneši 19
Petković Mladen, Standard 16
Aničić Momo, Sitneši 16
Ignjatić Radomir, Rakovac 15
Novaković Željko, Sitneši 15
Hodžić Zijad, Vrbas P. 13

Opštinska liga Laktaši

1 Župa, Milosavci 10 9 1 0 66:9 +57 19
2 Bratstvo 10 6 2 2 35:24 +11 14
3 Signal. Laktaši 10 6 1 3 27:17 +10 13
4 Bosna, Boškovići 10 2 1 7 23:58 -35 5
5 Rudi Čajavec, Kadinjani 10 2 0 8 17:37 -20 4
FK Petoševci
Kozara, Kosijerovo
Borac, Maglajani

Viši rang: Župa (Milosavci) se plasirala u grupnu ligu „Lijevče“
Ispali:
Novi članovi: Mladost (Glamočani), povratnik iz grupne lige „Lijevče“
Napomena: FK Petoševci, Kozara (Kosijerovo) i Borac (Maglajani) nisu završili
prvenstvo

Posavsko – Podmajevička liga

1 Mladost, Vidovice 22 14 4 4 38:16 +22 32
2 Proleter, Oštra Luka 26
3 Sloga, Hrgovi Donji 25
4 Poljoprivrednik, Krepšić 25
5
6 1. maj, Bok 22
7
8
9
10 Mladost, Bijela 20
11 Jedinstvo, Bukova Greda 18
12

Viši rang: Mladost (Vidovice) se plasirala u Međuopštinsku ligu Brčko - Zapad
Ispali:
Novi članovi:
• Jedinstvo (Kopanica), prvak OL Brčko - Orašje
Napomena:

Posavska liga

1 Mladost, Domaljevac 22 15 2 5 50:28 +22 32
2 Mladost, Sibovac 22 13 2 7 56:38 +18 28
3 Mladost, Tišina 22 10 5 7 47:38 +9 25
4 Sloga, Prud (-1) 22 8 9 5 40:28 +12 24
5 Jedinstvo, Crkvina 22 11 2 9 45:36 +9 24
6 Bosna, Mionica 22 9 6 7 39:36 +3 24
7 Mladost, Donji Hasić 22 9 3 10 35:45 -10 21
8 Zasavica 22 7 6 9 38:38 0 20
9 Trebava, Donja Zelinja 22 8 4 10 46:52 -6 20
10 Bosna, Bazik 22 7 5 10 35:43 -8 19
11 Posavina, Tramošnica 22 7 3 12 43:44 -1 17
12 Hajduk, Batkuša 22 3 3 16 22:69 -47 9

Viši rang: Mladost (Domaljevac) se plasirao u Međuopštinsku ligu Brčko – grupa Zapad
Ispali:
Novi članovi: Korpar (Grebnice) …
Napomena:

Semberijska liga

1 Bosna, Ostojićevo
2 Jedinstvo, Brodac
3 Mladost, Bijeljina
4 Strijelac, Tutnjevac
5 OFK Teočak
6 Jedinstvo, Suvo Polje
7 Gorica, Pučile
8 Glumac, Balatun
9 Budućnost
10 Mladost, Patkovača
11 Proleter, Johovac
12 Graničar, Korenita

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Majevička liga

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

PostPostao/la Samit » 03 jan 2013, 18:28

Postojao je i osmi rang takmičenja

Druga opštinska liga Bosanska Gradiška (liga mesnih zajednica)

Učesnici: Torpedo (Cerovljani), Mašinski servis (Nova Topola), Stevan Dukić (Rogolji), FK Vrbaška…

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Viši rang: Torpedo (Cerovljani) i Mašinski servis (Nova Topola) su se plasirali u
Prvu OL Bosanska Gradiška
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Opštinska liga Zvornik

1 OFK Tabanci 12 9 2 1 40:18 +22 20
2 Sloga, Donje Snagovo 12 8 3 1 30:20 +10 19
3 Bratstvo, Grbavci 12 3 6 3 15:13 +2 12
4 Napredak, Donji Šepak 12 3 4 5 20:18 +2 10
5 Radnički, Karakaj 12 2 4 6 23:27 -4 8
6 OFK Drinjača 12 2 4 6 15:21 -6 8
7 Budućnost, Pilica 12 3 2 7 23:44 -21 8

Viši rang: OFK Tabanci se plasirao u Grupnu ligu Tuzla - Istok
Ispali: niko
Novi članovi: OFK Trnovica
Napomena:

Prva Opštinska liga Bijeljina

1 OFK Ljeljenča 22
2 Semberija, Novo Selo 22
3 Napredak, Magnojević 22
4 Sloga, Dizdarevo 22
5 Novo Doba, Čardačine 22
6 Piperci 22
7 Polet, Gornji Kojčinovac 22
8 Semberija, Srednja Čađavica 22
9 Borac, Trnjaci 22
10 Mladost, Kriva Bara 22
11 Drina, Amajlije 22
12 Tavna, Banjica 22

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Opštinska liga Brčko – Orašje

1 Jedinstvo, Kopanice 16 12 2 2 69:23 +46 26
2
3
4
5 Bratstvo, Vitanovići
6 Dinamo, Prijedor (Brčko)
7 Borac, Seonjaci
8
9


Viši rang: Jedinstvo (Kopanica) se plasiralo u Posavsko – Podmajevičku ligu
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Opštinska liga Gradačac

1
2
3
4 Dinamo, Turić 20 9 7 4 40:24 +16 25
5
6
7
8
9
10
11


Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Opštinska liga Bosanski Šamac

1 Korpar, Grebnice
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Viši rang: Korpar (Grebnice) se plasirao u Posavsku ligu
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

PostPostao/la Samit » 03 jan 2013, 18:31

za nepoverovati - i deveti rang takmičenja

Druga Opštinska liga Bijeljina

Grupa Istok

Učesnici: Zadrugar (Donje Crnjelovo), Ideal (Velino Selo),Napedak (Dijelovi), Međašanka (Međaši), Sava (Gradac), Jedinstvo (Donja Čađavica), Pobjeda (Triješnjica) i Sloboda (Donji Dragaljevac)

1
2
3
4
5
6
7
8

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Grupa Zapad

Učesnici: Polet (Mala Obarska), Drina (Glavičice), Sloboda (Donji Zagoni), Omladinac (Gornja Čađavica), Napredak (Gornji Zagoni), Modran, Kurjak (Glogovac) i OFK Brijesnica

1
2
3
4
5
6
7
8

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

PostPostao/la Samit » 03 jan 2013, 18:33

Od mene, za sada - možda i čitavu 2013.godinu toliko.

Ne zavisi od mene (imam dobru volju) već Vas. Aktivirajte se, šaljite priloge, posebno iz Sarajeva, Mostara, Tuzle, Doboja, Brćkog, Zenice,,,

zmaj0712
Postovi: 109
Pridružen/a: 04 nov 2010, 11:11
Kontakt:

PostPostao/la zmaj0712 » 05 jan 2013, 10:18

Sretna Nova 2013.godina.

Drago mi je da postoji interes za ovu temu. Imam nekoliko dopuna sezone 1984-85.

4.RANG - REGIONALNE LIGE
Pored 3 pobrojane postojala je i četvrta Regionalna liga Centar.
Imam sastav lige, ali ne i tabelu.
1.TOŠK Tešanj
2.Radnik Donji Vakuf
3.Modriča
4.Jedinstvo Odžak
5.Ozren Bosansko Petrovo Selo
6.Proleter Teslić
7.Orlovik Žepče
8.Zenica Metalno
9.Željezničar Doboj
10.Tekstilac Derventa
11.Sloga Gornji Vakuf
12.Lašva Dolac
13.Natron Maglaj
14.Bratstvo Pucarevo

5.RANG - MEĐUOPŠTINSKE LIGE

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SARAJEVO
TABELA
1.UNIS Vogošća 30 18 5 7 71:28 41 Ulazi
2.Mladost Rogatica 30 16 7 7 61:30 39
3.Sloga Ilijaš 30 13 11 6 45:28 37
4.Igman Ilidža 30 14 4 12 38:38 32
5.Vareš 30 10 10 10 43:32 30
6.Bosna Sarajevo 30 10 10 10 36:39 30
7.Rudar Breza 30 11 8 11 40:52 30
8.Sutjeska Foča 30 11 7 12 42:48 29
9.Fojnica 30 11 6 13 51:52 28
10.Novi Grad Sarajevo 30 12 4 14 33:40 28
11.Drina Višegrad 30 11 6 13 32:44 28
12.Azot Vitkovići 30 9 9 12 41:40 27
13.Kiseljak 30 10 7 13 37:38 27
14.Partizan Sarajevo 30 10 7 13 32:43 27
15.Rudo 30 9 7 14 33:49 25
16.Bratstvo Draževići 30 7 8 15 36:67 22 Ispada

6.RANG - GRUPNE LIGE
MOL TUZLA - ISTOK
Imam sastav lige:
1.Podrinje Tršić
2.Jedinstvo Ročević
3.Čelopek
4.Polet Kravica
5.Bratstvo Bratunac
6.Borac Gornji Šepak
7.Mladost Divič
8.Cinkarna Potočari
9.Konjuh Kladanj
10.Jadar Nova Kasaba
11.OFK Trnovica

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SARAJEVO – GRUPA ZAPAD
TABELA
1.Borac Bilalovac 26 15 7 4 47:24 37 Ulazi
2.Sloboda Ljubnići 26 13 10 3 50:25 36
3.Zanatlija Visoko 26 14 6 6 50:34 34
4.Proleter Podlugovi 26 9 8 9 40:35 26
5.Banjevac 26 10 5 11 44:56 25
6.Napredak Radovlje 26 9 5 12 41:41 23
7.Gračanica 26 8 7 11 34:35 23
8.Radnik Hlapčevići 26 12 1 13 32:35 23 (-2)
9.Borac Čekrčići 26 8 7 11 32:41 23
10.Polet Zimča 26 8 7 11 30:39 23
11.Bratstvo Draževići 26 9 5 12 38:54 23
12.Kreševo 26 8 6 12 41:44 22
13.Zvijezda Brgule 26 6 10 10 30:35 22
14.Budućnost Srhinje 26 8 6 12 35:45 22 Ispada

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SARAJEVO – GRUPA CENTAR
TABELA
1.Vratnik Sarajevo 26 16 7 3 59:26 39 Ulazi
2.Sloboda Sarajevo 26 13 9 4 46:26 35
3.Vrbanjuša Sarajevo 26 14 5 7 48:32 33
4.Luka Ilijaš 26 11 6 9 51:46 28
5.Proleter Sarajevo 26 10 7 9 49:41 27
6.Hrasnica 26 10 7 9 45:37 27
7.Saobraćajac Sarajevo 26 10 5 11 44:47 25
8.Širokača Sarajevo 26 8 7 11 40:51 23
9.Misoča 26 8 7 11 33:51 23
10.Koševsko Brdo Sarajevo 26 7 8 11 44:50 22
11.Omladinac Sarajevo 26 8 6 12 38:45 22
12.Lukavica 26 10 2 14 39:57 22
13.Željeznica Trnovo 26 7 7 12 35:45 21
14.Sedrenik Sarajevo 26 6 4 16 30:47 16

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SARAJEVO – GRUPA ISTOK
nemam podataka

7.RANG - OPŠTINSKE LIGE
OPŠTINSKA LIGA SREBRENIK
1.Irac Špionica 20 10 7 3 32: 7 27
Polet Sladna
Bratstvo Rapatnica
Radnički Bjelave
Jedinstvo Dedići
Slaven Seona
25.maj Uroža
Borik Cage
Mladost Tinja
OFK Tinja

Kvalifikacije za ulazak u MOL Tuzla
Irac Špionica – Borac Tabaci 3:1 1:4 – produžeci

OPŠTINSKA LIGA VISOKO
TABELA
1.Poriječani 18 12 2 4 41:27 26 Ulazi
2.Jedinstvo Topuzovo Polje 18 12 1 5 51:26 25
3.Viteks Visoko 18 9 4 5 37:31 22
4.Uskok Dobrinje 18 8 5 5 46:30 21
5.Zvijezda Liješeva 18 8 5 5 44:35 21
6.Suhaja Buzić Mahala 18 7 6 5 29:20 20
7.7.april Buci 18 7 3 8 42:29 17
8.Stanica Visoko 18 4 5 9 30:46 13
9.Omladinac Poriječani 18 3 2 13 22:49 8
10.Vratnica 18 2 3 13 25:74 7

Nadam se da će Samit nastaviti postavljanje sezona do setone 1991-92.

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 620
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

PostPostao/la SarcofagoVenom » 05 jan 2013, 13:51

q
Zadnja izmjena: SarcofagoVenom, dana/u 12 feb 2016, 18:44, ukupno mijenjano 1 put.
Ako kaniš pobjediti ne smiješ izgubiti

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

PostPostao/la Samit » 06 jan 2013, 23:10

Poruka za Zmaja i SarkofagoVenom-a

Ima li svrhe nastaviti sa monologom. I sami dobro znate koliko je vremena utrošeno u sakupljanje materijala (hvala vam na velikoj pomoći). Za koga?

Ligaški vremeplov je imao dobru "prođu" da nam se, bar jednim prilogom pridružio svaki hiljaditi posetioc topića bili bi bogatiji bar za sedamdeset tablica. U pregledima liga iz Sarajevskog, Tuzlanskog, Dobojskog, Mostarskog... kraja smo tanki, imamo velike ozonske rupe, a naši fudbalski - nogometni prijatelji gradske biblioteke i arhive.

Ne mali broj klubova je izdao monografije ili spomenice. Posebno su interesantni oni takozvani "mali". Znate i sami lakpe je naći iglu u plastu sena nego njihovu tablicu u novinama tog vremena.

Da skratim imaćete preglede do 1992.godine, ali na vašim e.mail adesama.

Imaće i ostali, bar iz mog ugla - i pera samo ako nam se prodruže i počnu da listaju požutele novine i i od njih samih skrivene monografije u svojim ili klupskim arhivama.

Slažete li se.

PS ovim više želim da zaštitim Vas nego sebe, jer ste mnogo vremena utrošili kopajući u fudbalkim - nogometnim rudnicima.

zoki21
Postovi: 58
Pridružen/a: 12 jul 2010, 13:56
Kontakt:

PostPostao/la zoki21 » 07 jan 2013, 19:19

Evo i mene ponovo ali nazalost bez novih tablica.
Svakako mi je drago da je bar nesto stavljeno.
Evo bas sam da malo prokomentarisem ove posljednje tabele.Negdje procita da je Slavija (Varazdin) igrala kvalifikacije za Republicku ligu.Radi se u biti o Slobodi.
1985/86 iz Republicke lige BiH je ispao Vitez koji je imao losiji medjusobni omjer protiv Elektrobosne iz Jajca.
Novi republicki ligasi su postali Bratstvo (Bos.Krupa) koje je u kvalifikacijama bilo bolje od Bratstv iz Gracanice te Igman (Konjic) koji je bio bolji od prvaka regionalne lige Centar mislim Sloge (Gornji Vakuf).
Polet (Bos.Brod) je takodjer postao clan republicke lige jer je NS Hrvatske (Slavonsko Brodski podsavez) odlucio da svi klubovi sa podrucja opcine Bosanski Brod predju u BiH lige.Polet je bio 7 u Hrvatskoj ligi istok.
Radnicki (Krnjeusa) je osnovan 1985 i odmah se ukljucio u Medjuopcinsku ligu Bihac.
Nastavite samo dalje.

Pozdrav

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

PostPostao/la Eborg » 08 jan 2013, 13:50

Ja bih rado da doprinesem no ne recikliranjem vec postojecih podataka vec kreiranjem novih. Vec neko vrijeme prikupljam podatke i zelio bih proci kroz zapisnike utakmica Celika iz bivse Jugoslavije, pogotovo odmah nakon 1945. god. no ne znam ko to drzi u arhivama. NFSBiH u Sarajevu ili FSS u Beogradu?

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 620
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

PostPostao/la SarcofagoVenom » 08 jan 2013, 15:24

Za Eborga-molim da nam staviš link gdje si vidio ove tabele ,zadnje što smo poslali samit,zmaj i ja ,vidim da ti to imaš navodno,ali ne vidim da si objavio,nisi ni jednu tabelu objavio do sada,ni tvog Čelika,a o ostalim ligama da ne govorim.Ako postavljaš jednu sezonu komplet,naravno da se dio tabela ponavlja,no uvijek ima nešto novo,pootovu zadnje lige.1,2 liga nije zanimljiva,to ima svugdje,cilj je niži nivo takmičenja.Što se tiče Čelika i podataka,,samo se ti obrati navedenim adresama,jedva čekaju da ti pošalju podatke.Objavi za druge te podatke o Čeliku što imaš,ne budi sebičan,meni ne trebaju,ono osnovno imam,tabele,satavi ekipa i sl.Recikliraj bar.
Ako kaniš pobjediti ne smiješ izgubiti


Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: JaskoBiH i 6 gostiju.