Sportski komentatori

A_d_0
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la A_d_0 » 15 jun 2010, 20:01

nevjernik je napisao/la:
A_d_0 je napisao/la:Gledam ovu uvodnu emisiju na OBN-u i ima neki komentator uz Adisa i onu plavusu frajer zna sve. Cini mi se ko odlican. Zna o igracima iz ove Koreje. Strucnjak.

zna covjek dosta toga, ne lupa gluposti sto je najvaznije

Bas gledam nikada gluposti vec sve provjerene informacije prica a zna podosta.

mirza_9
Kontakt:

Post Postao/la mirza_9 » 15 jun 2010, 20:07

tako sam i mislio, al ovaj gore me iznenadi ;)

patriota_90
Kontakt:

Post Postao/la patriota_90 » 15 jun 2010, 20:10

jedino pozitivno ovih dana SP sto se tice komentatora i emisija na nasim televizijama je ova emisija na OBN-u,neznam kako kome al meni su ovi komentari Burica,Adisa i ove zenske stvarno OK i na mjestu (nema Vugdalica i njegovih izvala :mrgreen: )tako da i Adis dolazi do izrazaja.Jos samo kad bi ovog Mimu sklonili jes da je mozda istina ovo sto govori al koda je s lanca pustan :mrgreen:

BrigateBL
Kontakt:

Post Postao/la BrigateBL » 15 jun 2010, 20:18

Adis je dobar komentator, zao je Edina on je bop odlican za kosarku, milina ga slusati ima bruku podataka a ne gusi sad je na areni srecom pa je imam na totalu
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

mirza_9
Kontakt:

Post Postao/la mirza_9 » 15 jun 2010, 20:22

zanimljiva anketa

http://www.s a r a j e v o-x.com/ankete/515

bh hrvat
Kontakt:

Post Postao/la bh hrvat » 15 jun 2010, 22:32

joj fenomena na ovoj temi. kao da većina gleda utakmicu radi komentatora a ne nogometa. a što bi čovjek morao znati imena svih igrača

Marokanac
Kontakt:

Post Postao/la Marokanac » 15 jun 2010, 22:37

Komentatori sa RTRS su pravi odron. Juče tip kaže:"Malo golova se postiže na utakmicama, a ni na jednoj utakmici nije bilo više od dva pogotka". Hahahaha, a Njemačka-Australija 4:0. Il mu je matematika jednačina sa dvije nepoznate il ne pratimo isto Svjetsko prvenstvo
Utakmica za treće mjesto je zaista nepotrebna

Genghis
Kontakt:

Post Postao/la Genghis » 15 jun 2010, 22:39

bh hrvat je napisao/la:joj fenomena na ovoj temi. kao da većina gleda utakmicu radi komentatora a ne nogometa. a što bi čovjek morao znati imena svih igrača

Jel se ti zayebayes il ? :lol:
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Devil
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Devil » 15 jun 2010, 22:42

bh hrvat je napisao/la:joj fenomena na ovoj temi. kao da većina gleda utakmicu radi komentatora a ne nogometa. a što bi čovjek morao znati imena svih igrača

Hvala Bogu da bi trebao znati,covek je placen za to i nadam se obucavan za to.To mu je najosnovnije da se pripremi pre tekmu sa osnovnim podacima igraca,ime prezime,i eto klub te da bar odprilike zna godiste.Ako to ne zna onda je i bolje da ugase skroz komentatore i da gledamo utakmicu.
Mogao bi i ja onda ici prenositi tekmu:"lopta od igraca sa brojem 10 do igraca sa brojem 2 i onda duga u sredinu gde je prima igrac sa brojem 7". :roll:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Ponos Torina
Kontakt:

Post Postao/la Ponos Torina » 15 jun 2010, 22:45

Isnar je napisao/la:Pretplata i kablovska nemaju nikakve veze, pretplata se mora placati (za posjedovanje TV ili radio prijemnika) jer je zakonska obaveza inace te sudski gone, a u to se uvjerilo hiljade "zabusanata" prije dvije godine... ;)

Ja je neplacam niti cu je kada placati!!! a nemam nikakvih problema ;) nazalost mi je zao ljudi koji su prisiljeni da placaju za ovu smetljarku televiziju,pa radije bi placao za onaj trud kada na bhradio 1 prenose Premier ligu BIH
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

bh hrvat
Kontakt:

Post Postao/la bh hrvat » 15 jun 2010, 22:48

ipak je bitnije da prati tekmu i da analizira pojedine segmente igre a imena igrača i njihovih punica ostavimo tinejdžerima neka traže po internetu. ali eto svako ima svoje mišljenje

Faraon iz Visokog
Kontakt:

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 15 jun 2010, 22:50

Devil je napisao/la:
Faraon iz Visokog je napisao/la:Ovaj sto prenosi Portugal-O.B. kaze za stadion Nelson Mendela Bay.kaze tri igraca obale bjelokosti dolaze sa otoka a sva tri su iz Chelsea :D ...

Aj mi molim te pojasni sta je u prvoj recenici greska. :? ?

Zato sto se izgovara Bej a on kaze Baj :roll:
Muhamed Bešić
Jusuf Nurkić
Damir Džumhur
Mirsad Terzić
Amel Tuka

Devil
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Devil » 15 jun 2010, 22:52

bh hrvat je napisao/la:ipak je bitnije da prati tekmu i da analizira pojedine segmente igre a imena igrača i njihovih punica ostavimo tinejdžerima neka traže po internetu. ali eto svako ima svoje mišljenje

Nemoj da komentatori analiziraju segmente igre,samo to ne.Kada cujem njihove konstatacije smuci mi se.Prva koja mi pada napamet je ona od Stojanovica kada je rekao Srbija mora igrati malo sporije ovo dosada je prebrzo. :roll: protiv Ghane mec.
Zbog toga sam ja da je uvek u studiju jedan strucni konsultant bivsi fudbaler ili trener.Kao npr.jedno sam gledao da je IBrakovic beo na FTV-u ili sta je znam.Kada bi tako bilo onda bi bilo prostora da se i komentator fokusira na osnovne stvari.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

gollum
Kontakt:

Post Postao/la gollum » 15 jun 2010, 23:47

Moram i ja da pohvalim ovu emisiju na OBN-u, danas sam je prvi put gledao. Buric me jako iznenadio svojim nogometnim znanjem, mislio sam da zna samo o politici pricati.

A, ovaj "projekat" na BHT-u je napravljen bez imalo maste, kreativnosti, inovacije. Razumijem da para nema, da se ne moze nista spektakularno napraviti, ali ovo je vrlo lose.
Amar Osim: "Ja znam drugu ekipu jednu koja je igrala, od prvih šest, čet'ri-pet u Sarajevu, pa su te utakmice pobijedili, pa su bili prvaci svijeta odjednom. Šampioni svemira bili poslije prvih šest utakmica, od kojih je pet u Sarajevu. "

Monolog
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Monolog » 15 jun 2010, 23:49

Zar sam ja jedini koji nije vidio tu emisiju na OBN-u? Doduše, ne gledam program ove tv kuće, ali ako je tako dobar kao što govorite, bio bi red da pogledam barem 2-3 minute. U koliko sati počinje ta emisija? Kakve sam sreće, kad budem odlučio gledati, pojaviće se Saša Vugdalić i upropastit sve. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

gollum
Kontakt:

Post Postao/la gollum » 16 jun 2010, 00:12

Monolog je napisao/la:Zar sam ja jedini koji nije vidio tu emisiju na OBN-u? Doduše, ne gledam program ove tv kuće, ali ako je tako dobar kao što govorite, bio bi red da pogledam barem 2-3 minute. U koliko sati počinje ta emisija? Kakve sam sreće, kad budem odlučio gledati, pojaviće se Saša Vugdalić i upropastit sve. :mrgreen:

Ma, jednostavno razgovaraju dva covjeka koja razumiju i vole fudbal, ne ponavlja se nagradno pitanje 10 puta u sat vremena, nema klasicnog odnosa voditelj-gost (vazda ista pitanja i odgovori), i nema Sase Vugdalica niti Dejane Rosuljas :) .
Svaki dan se javlja i gost koji je na neki nacin povezan s nekom od reprezentacija koja igra taj dan. Danas se javio Halilhodzic, dao komentar na utakmicu Obale Slonovace, prokomentirao i ekipe Brazila i Koreje (kaze da je bio poceo spremati taktike za njih :cry: ). Proslih dana su se javljali i Hadzibegic, Asmir Begovic...
Amar Osim: "Ja znam drugu ekipu jednu koja je igrala, od prvih šest, čet'ri-pet u Sarajevu, pa su te utakmice pobijedili, pa su bili prvaci svijeta odjednom. Šampioni svemira bili poslije prvih šest utakmica, od kojih je pet u Sarajevu. "

MUFC

Post Postao/la MUFC » 16 jun 2010, 00:27

Ovaj sto je danas komentarisao Novi Zeland i Slovacku je najzesci ...kaze : Igraci Novog Zelanda su puno pretrcali 90 hiljada kilometara :o ! Bravo ti ko god da si :mrgreen:
I'm An FC Fan !!!

Love United Hate Glazer !Boykot Official United Web Page & Shops !
Join MUST _ The Official Manchester United Supporters Trust

Genghis
Kontakt:

Post Postao/la Genghis » 16 jun 2010, 00:33

MUFC je napisao/la:Ovaj sto je danas komentarisao Novi Zeland i Slovacku je najzesci ...kaze : Igraci Novog Zelanda su puno pretrcali 90 hiljada kilometara :o ! Bravo ti ko god da si :mrgreen:

Put oko Svijeta za 80 .... minuta ? :mrgreen:
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Neutral
Kontakt:

Post Postao/la Neutral » 16 jun 2010, 00:46

Možda se čovjek nije naspavao ha ya. :mrgreen:

MUFC

Post Postao/la MUFC » 16 jun 2010, 00:54

Neutral je napisao/la:Možda se čovjek nije naspavao ha ya. :mrgreen:

Nesto su cesto neispavani :D :mrgreen:
I'm An FC Fan !!!

Love United Hate Glazer !Boykot Official United Web Page & Shops !
Join MUST _ The Official Manchester United Supporters Trust

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.