Sportski komentatori

nele-BHF
Postovi: 1267
Pridružen/a: 03 jun 2009, 17:33
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la nele-BHF » 09 apr 2018, 20:30

Je li moguće da Edin i ovaj mu kolega na Areni toliko plaču kada gube Zvezda a potogovo Partizan. Pa ovo je stvarno za ne povjerovati.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la irfo » 09 apr 2018, 20:37

nele-BHF je napisao/la:Je li moguće da Edin i ovaj mu kolega na Areni toliko plaču kada gube Zvezda a potogovo Partizan. Pa ovo je stvarno za ne povjerovati.
Ko da sahranu prenose kad vodi buducnost, a cim zvezda do kosa dodje euforija
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

filip13
Postovi: 38045
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la filip13 » 09 apr 2018, 22:02

pa jbg kostic je iz beograda,logicno da navija za beoradske klubove,za edina ,ne znam,malo mi kod njega kad gledam emisiju u obrucu,onako,mozda malo smeta sto je sa vecinom gostiju na ti

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la akisarajevo92 » 09 apr 2018, 22:03

e moj Avdiću ko te šminka pa te tako upropasti svaki put
Don't believe the hype.

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la haris004 » 10 apr 2018, 11:57

Edinu Avdiću dođe Željko Obradović u emisiju, on je sa njim na ti, dok sa druge strane Žoc njeg persira. Ista stvar sa Nevenom Spahijom, to mi je baš zapalo za oko.
Ali lično najdraži komentator i sportski novinar. Zbog njeg zavolio košarku na kraju krajeva. Sa nestrpljenjem očekujem njegovu današnju kolumnu na ss.ba :mrgreen:

nele-BHF
Postovi: 1267
Pridružen/a: 03 jun 2009, 17:33
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la nele-BHF » 10 apr 2018, 20:02

Evo ih opet. Šute po 3 minute, a dvojica ih je, kada Budućnost pogodi koš ili Zvezdini igrači izgube loptu ili napreve neku grešku. Stvarno je negledljivo.

filip13
Postovi: 38045
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la filip13 » 11 apr 2018, 12:11

haris004 je napisao/la:Edinu Avdiću dođe Željko Obradović u emisiju, on je sa njim na ti, dok sa druge strane Žoc njeg persira. Ista stvar sa Nevenom Spahijom, to mi je baš zapalo za oko.
Ali lično najdraži komentator i sportski novinar. Zbog njeg zavolio košarku na kraju krajeva. Sa nestrpljenjem očekujem njegovu današnju kolumnu na ss.ba :mrgreen:
i meni je to cudno,rijetko koga da persira u razgovorima,nemoguce da svakog toliko dobro poznaje,a i da jeste tako,nisu na ulici

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Artetitis » 12 apr 2018, 09:02

Raonffa je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Baho možda nema znanje ali brate ima odličan glas. Zvuči fantastično.. Što je možda nekad i bitnije. A vala nije baš toliki levat kakvim ga predstavljaju
Ma pitar pravi ne gumo ga, samo što nije zaplakao '98 kad ga je Zuban zabio :lol:
Uh, kako je to bilo lijepo. :mrgreen: Prije toga Hurić iščupao ne znam ni ja koliko puta sa gol-linije prije prodaje u Dinamo.

O Bahi je dovoljno reći ono iz najave one utakmice sa Dancima na Koševu: "Za Dansku neće igrati Klaus Lundekvam koji je dao gol za Norvešku u pobjedi 2:0." Mislim, bio je upravu, Lundekvam fakat nije igrao za Dansku. :mrgreen:

(A tek njegove procjene... Neka 2001.godina, Barcelona u post-Figo-pre-Ronaldinho fazi, ne mogu meda, bliži zoni ispadanja nego tituli, a Baho govori za mladog defanzivca Barce: "Nemojte me pogrešno razumjeti, poštovani gledaoci, ali mislim da on nije igrač nivoa Barcelone." Defanzivac je Carles Puyol. :mrgreen: )

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la High » 12 apr 2018, 09:19

Ali baš presudan razlog da nekog ne možeš očima jer nije tvojih klupskih boja. Kakav šovinizam - otkri nam se @Raonffa iz vedra neba, haman kao onaj KingJames ili kako već.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Raonffa » 12 apr 2018, 12:47

Zato što je vazda u derbijima navijao za Sarajevo, zato ga ne volim. Ne možeš kao sportski komentator na državnoj televiziji biti toliko pristrasan, u tome je finta.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Artetitis » 12 apr 2018, 13:09

Raonffa je napisao/la:Zato što je vazda u derbijima navijao za Sarajevo, zato ga ne volim. Ne možeš kao sportski komentator na državnoj televiziji biti toliko pristrasan, u tome je finta.
Ih, nisi ti nikad nisi slušao Božu Sušeca kad prenosi Dinamo-Hajduk. Baho je za ono Gospodin Neutralnost. :mrgreen:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Raonffa » 12 apr 2018, 13:12

Artetitis je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Zato što je vazda u derbijima navijao za Sarajevo, zato ga ne volim. Ne možeš kao sportski komentator na državnoj televiziji biti toliko pristrasan, u tome je finta.
Ih, nisi ti nikad nisi slušao Božu Sušeca kad prenosi Dinamo-Hajduk. Baho je za ono Gospodin Neutralnost. :mrgreen:
Vjerovatno jesam, al' se ne sjećam baš najbolje :D

Je l' ono on u zadnje vrijeme radio na Areni? Čini mi se da mu je i sin komentator tamo, a nekad su obojica bili na HRT-u?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

filip13
Postovi: 38045
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la filip13 » 12 apr 2018, 13:25

Raonffa je napisao/la:
Artetitis je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Zato što je vazda u derbijima navijao za Sarajevo, zato ga ne volim. Ne možeš kao sportski komentator na državnoj televiziji biti toliko pristrasan, u tome je finta.
Ih, nisi ti nikad nisi slušao Božu Sušeca kad prenosi Dinamo-Hajduk. Baho je za ono Gospodin Neutralnost. :mrgreen:
Vjerovatno jesam, al' se ne sjećam baš najbolje :D

Je l' ono on u zadnje vrijeme radio na Areni? Čini mi se da mu je i sin komentator tamo, a nekad su obojica bili na HRT-u?

mislim da mu je sin ,saša,na rtl prešao

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Artetitis » 12 apr 2018, 14:04

Mislim da obojica rade na Areni sad, za Božu sam siguran.

Božo je šovinist i pijandura. Sjećam se kako je onomad nešto s.rao o muslimanima nakon 9/11, i on i ona druga spodoba Slavko Cvitković.

filip13
Postovi: 38045
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la filip13 » 12 apr 2018, 14:36

nesto ne vjeujem u to,sušec je bio kandidat sdp na izborima u hrvatskoj

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Artetitis » 12 apr 2018, 14:50

filip13 je napisao/la:nesto ne vjeujem u to,sušec je bio kandidat sdp na izborima u hrvatskoj
Sjećam se k'o da sam juče to čitao. Nekakav okrugli stol bio o stanju u hrvatskoj košarci nakon EP 2001, izašlo u Sportskim Novostima na sredini novina. Slavko Cvitković se opravdavao za navijanje protiv Turske u polufinalu riječima: "Ipak su bili 500 godina predugo na ovim prostorima", a Sušec nabacio: "Znao je Slavko šta će muslimani uraditi koji dan kasnije."

To što je bio SDP-ov kandidat... Eh, pa imaš i Mirka "Cro Copa" Filipovića koji je veliki ljubitelj Thompsona i kojeg je na svojoj listi kao nezavisnog kandidovao SDP.

filip13
Postovi: 38045
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la filip13 » 12 apr 2018, 14:54

ma sve je moguće,ali sušec ne komentariše košarku otkad ja znam za sebe,na HRT su to jos prije 30 godina radili pokojni mutić,anzulović,kasnije cvitković,sušec nikad,bas nikad

filip13
Postovi: 38045
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la filip13 » 16 apr 2018, 21:23

avidć opet u emisiji u obrucu samo na pocetku persira gosta emisije ,kasnije sve na ti

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Mig_Mig » 16 apr 2018, 21:30

filip13 je napisao/la:avidć opet u emisiji u obrucu samo na pocetku persira gosta emisije ,kasnije sve na ti
Ma to zbog emisije, svakako je sa svima na ti.
Max Allegri 300 💪💪💪

filip13
Postovi: 38045
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la filip13 » 16 apr 2018, 21:38

Mig_Mig je napisao/la:
filip13 je napisao/la:avidć opet u emisiji u obrucu samo na pocetku persira gosta emisije ,kasnije sve na ti
Ma to zbog emisije, svakako je sa svima na ti.
bezze je to,kostic sve goste persira,a i nemoguce je da svakog gosta lično poznaje toliko da su na ti,zna biti i starijih ljudi,obradovic npr.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.