Sportski komentatori

Avatar
kasap
Postovi: 135
Pridružen/a: 17 jul 2008, 11:55
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la kasap » 23 sep 2008, 14:45

"...za vrijeme bivse Ceskoslovacke...." (Vladislav Majer)
...od mora do Save, od Drine do Une
Jedna si jedina moja domovina
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina....

eduka
Postovi: 4
Pridružen/a: 12 jun 2008, 23:21
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la eduka » 23 sep 2008, 18:08

mi nemamo niti jednog solidnog fudbalskog komentatora, a kamoli dobrog ili izvrsnog. taj nadaleko hvaljeni baho nema pojma o fudbalu i tehnicko taktickoj postavci na terenu on samo donese utakmici odredjenu euforiju sto nije dovoljno za jednog komentatora. tu su jos i mnogi drugi "komentatori" od ahmetovica koji nezna izgovoriti recenicu da se ne zapetlja i zbog te svoje "elokvencije" postao je prije desetak dana urednik sportskog programa ftv-a, bilica juniora da i ne spominjem jer njegovo sportsko znanje i snalazenje za mikrofonom je toliko da ja mislim da je on jedan od onih djecaka koji je za vrijeme fizickog u osnovnoj skoli dok su drugi igrali lopte igrao gume sa curicama i dok su svi pricali o utakmicama i fudbalskim majstorima on je sebe zamisljao kao primadonu sarajevske opere. jedina svjetla tacka naseg tv sportskog novnarstva je vlado majer koji se je posvetio kosarci i prenos kosakaskih utakmica mu vrlo dobro ide. nasi bi "komentatori" trebali uciti od kolega sa sport kluba koji poznaju sport a i gledaocu svojim nacinom prenosenja utkmice priblize utakmicu na najbolji moguci nacin.

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la obannon » 23 sep 2008, 22:04

Najbolji je Aleksandar Stojanovic(RTS)
Ona dvojica sa Eurosporta su luda skroz(mislim na euro sport, srpski), ne znam koji je u ostalim gradovima, ali kod mene je na kablovskoj u ponudi srpski eurosport 1 i 2 dok Sport kluba nemam pa ne pratim

Jos samo da se nadje b..ala pa da kaze da provociram
- " $...

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la newton_heath_lyr » 23 sep 2008, 22:09

Ne znam za Acu ali stvarno Ivica Blazicko je luddddddddddd
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

anem
Postovi: 38
Pridružen/a: 24 jun 2008, 15:53
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la anem » 24 sep 2008, 18:20

Baho Topalbecirevic je komentator komentatora,neponovljiv!!

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 25 sep 2008, 23:53

eduka je napisao/la:mi nemamo niti jednog solidnog fudbalskog komentatora, a kamoli dobrog ili izvrsnog. taj nadaleko hvaljeni baho nema pojma o fudbalu i tehnicko taktickoj postavci na terenu on samo donese utakmici odredjenu euforiju sto nije dovoljno za jednog komentatora. tu su jos i mnogi drugi "komentatori" od ahmetovica koji nezna izgovoriti recenicu da se ne zapetlja i zbog te svoje "elokvencije" postao je prije desetak dana urednik sportskog programa ftv-a, bilica juniora da i ne spominjem jer njegovo sportsko znanje i snalazenje za mikrofonom je toliko da ja mislim da je on jedan od onih djecaka koji je za vrijeme fizickog u osnovnoj skoli dok su drugi igrali lopte igrao gume sa curicama i dok su svi pricali o utakmicama i fudbalskim majstorima on je sebe zamisljao kao primadonu sarajevske opere. jedina svjetla tacka naseg tv sportskog novnarstva je vlado majer koji se je posvetio kosarci i prenos kosakaskih utakmica mu vrlo dobro ide. nasi bi "komentatori" trebali uciti od kolega sa sport kluba koji poznaju sport a i gledaocu svojim nacinom prenosenja utkmice priblize utakmicu na najbolji moguci nacin.

ovo potpisujem - ziva istina! nemamo pravog komentatora. Dosli smo na to da nam je Baho, bivsi svercer farmerki alfa-omega sportskog komentarisanja. Sto se tice Vlade Majera, u jednu ruku se slazem, ali nikako ne mogu preci preko toga da ima antipatican glas i vuce malo na papka.
-HZ-

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la newton_heath_lyr » 25 sep 2008, 23:58

PeppermintParkRanger je napisao/la:
eduka je napisao/la:mi nemamo niti jednog solidnog fudbalskog komentatora, a kamoli dobrog ili izvrsnog. taj nadaleko hvaljeni baho nema pojma o fudbalu i tehnicko taktickoj postavci na terenu on samo donese utakmici odredjenu euforiju sto nije dovoljno za jednog komentatora. tu su jos i mnogi drugi "komentatori" od ahmetovica koji nezna izgovoriti recenicu da se ne zapetlja i zbog te svoje "elokvencije" postao je prije desetak dana urednik sportskog programa ftv-a, bilica juniora da i ne spominjem jer njegovo sportsko znanje i snalazenje za mikrofonom je toliko da ja mislim da je on jedan od onih djecaka koji je za vrijeme fizickog u osnovnoj skoli dok su drugi igrali lopte igrao gume sa curicama i dok su svi pricali o utakmicama i fudbalskim majstorima on je sebe zamisljao kao primadonu sarajevske opere. jedina svjetla tacka naseg tv sportskog novnarstva je vlado majer koji se je posvetio kosarci i prenos kosakaskih utakmica mu vrlo dobro ide. nasi bi "komentatori" trebali uciti od kolega sa sport kluba koji poznaju sport a i gledaocu svojim nacinom prenosenja utkmice priblize utakmicu na najbolji moguci nacin.
ovo potpisujem - ziva istina! nemamo pravog komentatora. Dosli smo na to da nam je Baho, bivsi svercer farmerki alfa-omega sportskog komentarisanja. Sto se tice Vlade Majera, u jednu ruku se slazem, ali nikako ne mogu preci preko toga da ima antipatican glas i vuce malo na papka.
prenosenja utkmice priblize utakmicu na najbolji moguci nacin.[/quote]Sta ja znam ali mislim da smo imali dobar par sportskih novinara na OBN-u koji su "nekoc" prenosili NBA ligu.P.S. Mirza Vilic i Rusmir Nefic
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la Bosnier » 29 sep 2008, 16:50

eduka je napisao/la:mi nemamo niti jednog solidnog fudbalskog komentatora, a kamoli dobrog ili izvrsnog. taj nadaleko hvaljeni baho nema pojma o fudbalu i tehnicko taktickoj postavci na terenu on samo donese utakmici odredjenu euforiju sto nije dovoljno za jednog komentatora. tu su jos i mnogi drugi "komentatori" od ahmetovica koji nezna izgovoriti recenicu da se ne zapetlja i zbog te svoje "elokvencije" postao je prije desetak dana urednik sportskog programa ftv-a, bilica juniora da i ne spominjem jer njegovo sportsko znanje i snalazenje za mikrofonom je toliko da ja mislim da je on jedan od onih djecaka koji je za vrijeme fizickog u osnovnoj skoli dok su drugi igrali lopte igrao gume sa curicama i dok su svi pricali o utakmicama i fudbalskim majstorima on je sebe zamisljao kao primadonu sarajevske opere. jedina svjetla tacka naseg tv sportskog novnarstva je vlado majer koji se je posvetio kosarci i prenos kosakaskih utakmica mu vrlo dobro ide. nasi bi "komentatori" trebali uciti od kolega sa sport kluba koji poznaju sport a i gledaocu svojim nacinom prenosenja utkmice priblize utakmicu na najbolji moguci nacin.
jarane moj baho te moze nauciti, lik gleda po 7 utakmica dnevno, to je i sam rekao u jednoj emisiji... raspitaj se ti malo bolje pa onda nesto pricaj, a da ti nepricam kad odigra kladionicki listic....
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la bistrikboy » 29 sep 2008, 17:49

obannon je napisao/la:Najbolji je Aleksandar Stojanovic(RTS)
Ona dvojica sa Eurosporta su luda skroz(mislim na euro sport, srpski), ne znam koji je u ostalim gradovima, ali kod mene je na kablovskoj u ponudi srpski eurosport 1 i 2 dok Sport kluba nemam pa ne pratim

Jos samo da se nadje b..ala pa da kaze da provociram
njih dvojica su beton fakat i marjan sa sportkluba,znam da su ova dva sa es za vrijeme kupa afrike se zezali na racun stadiona publike ma svega,posebno jedne sisate navijacice obale slonovace najbolji su 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la ribery » 29 sep 2008, 17:58

Zato me Baho i nervira- zbog kladionice. Ofirno mu se vidi kod prenosa na koga je igrao :?

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la GoRaN » 29 sep 2008, 19:23

bistrikboy je napisao/la:
obannon je napisao/la:Najbolji je Aleksandar Stojanovic(RTS)
Ona dvojica sa Eurosporta su luda skroz(mislim na euro sport, srpski), ne znam koji je u ostalim gradovima, ali kod mene je na kablovskoj u ponudi srpski eurosport 1 i 2 dok Sport kluba nemam pa ne pratim

Jos samo da se nadje b..ala pa da kaze da provociram
njih dvojica su beton fakat i marjan sa sportkluba,znam da su ova dva sa es za vrijeme kupa afrike se zezali na racun stadiona publike ma svega,posebno jedne sisate navijacice obale slonovace najbolji su 8-)
Koje su to budale....Kad bude NHL samo čekaju da se pobiju da mogu navijat.Marijan se dere aperkat,aperkat,kroše....A da ne spominjem bundesligu 2....Ma najbolji su!!!! 8-)
Ludi su i oni što komentarišu golf.Đuričko i onaj englez... :mrgreen:

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la ribery » 29 sep 2008, 19:40

Pa Marijan je od 2. bundeslige napravio spektakl. Samo zbog njega i gledam utakmice. Dok naprimjer jedan Igor Kristic moze usrat utakmice poput Chelsea-ManU (mada se je u zadnje vrijeme popravio malo)
Al kad se sjetim onog gost komentatora Branimira Tulica (sada selektor onih mladih), prije 2 godine na BHT-u, pa utakmice se jednostavno nisu mogle gledati od njega. Tako odvratan, dosadan, iritantan glas. Prica kao da je na samrti, pa ono, treba mu i posljednji atom snage da rijec izusti :mrgreen:

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la bistrikboy » 29 sep 2008, 19:47

ribery je napisao/la:Pa Marijan je od 2. bundeslige napravio spektakl. Samo zbog njega i gledam utakmice. Dok naprimjer jedan Igor Kristic moze usrat utakmice poput Chelsea-ManU (mada se je u zadnje vrijeme popravio malo)
Al kad se sjetim onog gost komentatora Branimira Tulica (sada selektor onih mladih), prije 2 godine na BHT-u, pa utakmice se jednostavno nisu mogle gledati od njega. Tako odvratan, dosadan, iritantan glas. Prica kao da je na samrti, pa ono, treba mu i posljednji atom snage da rijec izusti :mrgreen:
al je zato takticki potkovan :lol:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la Bosnier » 29 sep 2008, 20:15

Po meni od ovih aktivnih komentatora je najbolji Zoran Šuko a najgori Igor Kristic
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

gunsbih
Postovi: 12
Pridružen/a: 29 sep 2008, 21:47
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la gunsbih » 29 sep 2008, 23:11

sto se tice Majera nije los za kosarku,upucen je.Ovaj sa OBN on uvjek prica ne vezano za tekmu i usere motku.e BAHA je nesto drugo,prije svega patriota,sto ne kazem da drugi nisu SVAKA CAST.ali on mene podigne kad gledam TV,on kritikuje,zamal da opsuje,zamjeni igraca i ako treba da sleti do selektora pa da ga uputi ida se vrati komentaru.bar sam ga ja tako dozivio dok je komentariso repku.treba natjerat ljude da ne trepcu dok gledaju tekmu,ja mislim da je on tu nezamjenjiv.

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la Lovac » 30 sep 2008, 00:13

Najbolji komentator ikad Mladen Delic.."Pa ljudi jeli to moguce, ludnica ludnicaaa.."
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la alan_kardec » 02 okt 2008, 00:34

...a kod kuće imaju tri remija,jedan neriješen rezultat i nijednu pobjedu... :lol: BY Velid Spaho 01.10.2008
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

mostari
Postovi: 66
Pridružen/a: 19 avg 2008, 16:07
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la mostari » 02 okt 2008, 01:06

haha i ja sam upratio

Avatar
kasap
Postovi: 135
Pridružen/a: 17 jul 2008, 11:55
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la kasap » 02 okt 2008, 16:49

Ibrahimovic pada u sesnaestercu, a tada ce Sabahudin-Sasa Vugdalic:" Ma dizi se Ibrahimovicu to ti ni brat ne bi svirao".... :) (ovo bi nekad prosle sezone, ne znam tacno s kim je Inter igrao, sorry)
...od mora do Save, od Drine do Une
Jedna si jedina moja domovina
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina....

Avatar
Aner
Postovi: 145
Pridružen/a: 28 sep 2008, 22:16
Lokacija: Jedna jedina
Kontakt:

Re: Sportski Komentatori

Post Postao/la Aner » 03 okt 2008, 00:09

Ma što se tiče kometatora na ovim prostorima,ma cirkus živi...samo je Mladen Delić vrijedio ostali su tu ko pomoćna smetala...
...Bosna da prostiš jedna zemlja imade i posna i bosa da prostiš i hladna i gladna i k tomu još da prostiš prkosna od sna...

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.