Sportski komentatori

aD ceVin
Postovi: 11
Pridružen/a: 27 mar 2010, 20:24
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la aD ceVin » 14 jun 2010, 13:36

evo mozete ovaj mail ako se kome svidja pa samo copy/paste saljite

Jadno i sramotno je to sto radite prema Gosp.Mijajlovicu,mnogi ne mogu da shvate kako samo mozete pustiti jednog nacionalistu da prenosi a to je jadni Co(r)sovic koji ni sam nezna kako se zove.Trazimo od vas da vratite Mijajlovica i da prenosi utakmice koje su dogovorene a onog ne zelimo vise da cujemo ako su oni mogli sa PTPC skloniti jednog fenomena mozete vi istog vratiti.

valjda je dobro ;) ;) ;)

Avatar
bad_boy
Postovi: 592
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:10
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la bad_boy » 14 jun 2010, 13:38

samir_tm87 je napisao/la:
bad_boy je napisao/la:Ima ovaj kloc co(r)sovic na fb :D hajmo ga zahebavat .

evo ja ga dodao , cim me prihvti da mu malo zaspamam zid :P
Nemoras ga dodavat samo posaljes poruku on ce te ionako procitat DIREK :lol:
Moja leđa su već plava,i ne dostaje mi snaga.Čekam kad ću se probudit,al`ovo je već java.Još koja godina,pa ću se počet gušit,nemam više sta izgubit` idem ih rušit.

blazz
Postovi: 322
Pridružen/a: 13 okt 2008, 00:28
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la blazz » 14 jun 2010, 13:46

vjerovatno su ga i sa Hayata skinuli zato što voli BiH
dajte zašto morate u sve petljati politiku i nacionalizam pa na RTRS-u zovu Osima da im komentira utakmice
da je to sve tako kako vi pričate nikad nebi vidio njihovog studija
Marjan se previše dere još ako ljudi nisu navikli na njega vjerovatno su zvali a te druge stvari kojim gušite sportski forum su možda samo dodatni razlog bio da se skine

lun
Postovi: 21
Pridružen/a: 30 sep 2009, 01:37
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la lun » 14 jun 2010, 13:53

Mislio sam da ne komentarisem ali ipak moram. Sto se tice M.M. zaista se momak pripremi za svaku utakmicu maksimalno(podaci o igracima, statistika i sl.) i na tome mu svaka cast. Medjutim, smatram da nekad previse pretjeruje sa iznosenjem nekih podataka pa se desi da vise paznje posvecujem njegovom nabrajanju nego samoj utakmici. Mislim da je dobar primjer komentatora sa ovih nasih prostora Zeljko Vela. Ima covjek osjecaj kada treba biti ozbiljan a kada treba unijeti dozu humora u komentarisanje. Marjan po mom misljenju samo treba malo smanjiti "dozivljaj" narocito zbog toga sto ima specifican glas koji zna malo i da iritira. Znam dosta ljudi koji ga vole slusati ali i oni sami ponekad znaju reci da je naporan i da konstanto "melje" sto zna ubiti draz utakmice koju prenosi. Ovog Dragisu koji izgleda ni sam ne zna kako se preziva ne bih ovom prilikom komentarisao jer on to ne zasluzuje prije svega svojim (ne)radom a niti bilo cime drugim. Ipak, moram reci da sam ostao negativno iznenadjen brzinom reakcije portala sportsport.ba i novinara Dautbegovica na komentarisanje ovoga sa 2 prezimena. Sam sadrzaj teksta uopste mi nije sporan jer sadrzi poznate cinjenice(uglavnom) ali mi je jako interesantno da se clanak pojavio svega 15-ak minuta nakon zavrsetka utakmice Srbija-Gana. Znajuci koliko je vremena potrebno da se napise clanak a da on lici na nesto(kao sto je slucaj sa pomenutim), ne mogu se oteti utisku da je prica bila spremna i da se samo cekalo oglasavanje pomenutog (ne)komentatora kako bi se po njemu oplelo. Da li je to reakcija na potez sportske redakcije RTRS-a da M.M. ne prenosi drugo poluvrijeme prve utakmice SP-a ne znam, ali ako novinar Dautbegovic ima podatke o urgiranju D.C. vezano za komentarisanje M.M. neka ih javno objavi. Ne trebaju nam price rekla-kazala i pogotovo nam ne treba nacionalna podjela na ove ili one komentatore.
pozdrav

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Genghis » 14 jun 2010, 14:15

džakailibu je napisao/la:nisi u pravu- to je bilo na danska-bih 0-2 sa krisitcem u gl.ulozi.
Ajd ako tako kažeš, samo znam da se sjećam da je bila neka donacija od danske za bih prije početka utakmice pa onda taj komentar.
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
bad_boy
Postovi: 592
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:10
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la bad_boy » 14 jun 2010, 15:41

[youtube][/youtube]

Evo Co(r)sovica,al ovi momci se prejaki :mrgreen:
Moja leđa su već plava,i ne dostaje mi snaga.Čekam kad ću se probudit,al`ovo je već java.Još koja godina,pa ću se počet gušit,nemam više sta izgubit` idem ih rušit.

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7971
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la *p!p!t@* » 14 jun 2010, 15:44

bad_boy je napisao/la:[youtube][/youtube]

Evo Co(r)sovica,al ovi momci se prejaki :mrgreen:
kako ga hakaju xD :lol: :lol: :lol:

omG :D
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
bad_boy
Postovi: 592
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:10
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la bad_boy » 14 jun 2010, 16:01

*p!p!t@* je napisao/la:
bad_boy je napisao/la:[youtube][/youtube]

Evo Co(r)sovica,al ovi momci se prejaki :mrgreen:
kako ga hakaju xD :lol: :lol: :lol:

omG :D
1:07-1:10 za ovog Pijetlovica,jesam se ismijao :lol:
Moja leđa su već plava,i ne dostaje mi snaga.Čekam kad ću se probudit,al`ovo je već java.Još koja godina,pa ću se počet gušit,nemam više sta izgubit` idem ih rušit.

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la bosnas_ » 14 jun 2010, 16:08

Ovaj Corsovic je onakav kakvi su njegovi nalogodavci,cak mislim da on uopste nije kriv sto se kao komentator utakmice izmedju Srbije i Gane ponio skroz neprofesionalno,naklonjen samo na jednu stranu,dokazujuci tim da je zalutao u novinarski posao,ali krivi su oni koji su ga tu postavili,a svi znamo ko je to! zalosno je da on i njemu slicni na najbrutalniji nacin maltretiraju gledaoce pored malih ekrana,nije ni cudo sto je bolje prebaciti na HRT i gledati na miru utakmicu uz profesionalne komentatore kakav je sigurno Mijajlovic,ali nasim fasistima takvi neodgovaraju,zbog cega bi kad je u ovoj zemlji,pogotovo u manjem bh entitetu uveliko zastupljen fasizam !!!

Avatar
pink.panter
Postovi: 29
Pridružen/a: 20 maj 2010, 21:49
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la pink.panter » 14 jun 2010, 16:28

Otkad je Marjan napustio SPORTKLUB i dosao u BiH covjek zaista nema srece nigdje da se skrasi na nekoj od tv-a.Znamo kako je prosao na hayatu pa evo sad ove komplikacije.Sve u svemu odlican komentator zelim mu mnogo srece
"U stećcima je tajna Bosne"...

adnan_hzsa
Postovi: 679
Pridružen/a: 20 apr 2010, 14:11
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la adnan_hzsa » 14 jun 2010, 17:44

HAHAHHAHAhahahahahahah joj suke hahahahahhahahaha

SUKO: JAo koja sutina.... Koja sutina ... najbolja do sada... hahahahahahahah cuj sutina hhhahahah
Na svijetu je puno Zeljeznicara. Banja Luka, Niš, Novi Sad, Doboj, Zenica, Grbavica... AL' JEDNO JE SARAJEVO.

Avatar
eliminator
Postovi: 622
Pridružen/a: 26 avg 2008, 11:56
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la eliminator » 14 jun 2010, 17:44

šuko: kakva je to šutina :lol: :lol: :lol:

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la majestic24 » 14 jun 2010, 17:46

Koja sutina - jes ovaj nas komentator debilcina
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Genghis » 14 jun 2010, 17:47

Shhh . nemoj ništa protiv Šuke da bi rekli, naljutiti će se njegovi kvazi-fanovi.
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
Isnar
Postovi: 1708
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Isnar » 14 jun 2010, 17:51

Japan se ne moze nadati bodovima protiv Danske... koja taraba od komentatora, mute majka... :evil:
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
Bez_komentara
Postovi: 177
Pridružen/a: 03 apr 2009, 20:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Bez_komentara » 14 jun 2010, 17:56

Ma meni je onaj Kristic najnormalniji.
Marjan mi je bio interesantan dok je radio u Srbiji a sada je nekako postao drugaciji,i zaista pretjeruje...pomalo je dosadan.Sve to + njegovo ponašanje na fb i kojekakvi statusi...sve u svemu niđe veze.
:D

Avatar
Hellas
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 avg 2009, 17:29
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Hellas » 14 jun 2010, 18:02

Isnar je napisao/la:Ja sam im upravo poslao mail da kazem sta mislim o tom potezu i o njima samim... evo, nek nas posalje vise pa nek skontaju sta rade, mraka nesposobna:

[email protected]
Ja isto poslao da podrzavam skidanje istog i da vrate Sabahudina.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la miky_hz » 14 jun 2010, 18:08

Al ova sto vodi emisiju za SP Ivana kako se vec zove,kada cita ono za nagradnu igru i pitanje kao ko je selektor kaze Srbije Branimir Antic :lol: i onda skontala da se zajebala i cita ponovo kaze umjesto Ilija, Alija Petkovic :lol:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 14 jun 2010, 18:14

miky_hz je napisao/la:Al ova sto vodi emisiju za SP Ivana kako se vec zove,kada cita ono za nagradnu igru i pitanje kao ko je selektor kaze Srbije Branimir Antic :lol: i onda skontala da se zajebala i cita ponovo kaze umjesto Ilija, Alija Petkovic :lol:
Jest i kaze kasnije drugi voditelj " Lijepo si nam procitala Zvjezdana" :lol: :lol: :lol:
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
bad_boy
Postovi: 592
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:10
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la bad_boy » 14 jun 2010, 18:30

Ja neznam stvarno po cemu se biraju komentatori i ovi u studiju sto vode emisiju,sigurnu smo nacija sa najglupljim komentatorima i emisija o SP,ili nekom drugom takmicenju kad se prave emisija.A studijo da ne spominjem,za 200 km sve napravili :lol: kako hrvati naprave studio,voditelji dobri,ona voditeljica zvoni u studiju,komentatori nacitani i znaju svoj posao,al ovi nasi,bolje da ne kazem ...
Moja leđa su već plava,i ne dostaje mi snaga.Čekam kad ću se probudit,al`ovo je već java.Još koja godina,pa ću se počet gušit,nemam više sta izgubit` idem ih rušit.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.